Back 

Efterskole DM 2023 Svendborg, 2023-05-12

B – Piger 2. Division B – Mix 1. Division + B – Drenge 1. Division B – Piger 1. division A – Piger 2. Division A – Drenge 2. Division A – Mix 1. Division A – Piger 1. Division A – Drenge 1. Division
A – Mix 1. Division
Uofficiel karakter
Pl
#
Navn
Rytme
Bane
Trampet
Resultat
Gap
1
9
Sorø Gymnastikefterskole AM 1
15,500
D: 7,000
E: 6,500
C: 2,000

15,000
D: 5,300
E: 7,700
C: 2,000

14,765
D: 4,900
E: 7,865
C: 2,000

45,265
Rytme
15,500
D: 7,000
E: 6,500
C: 2,000
Bane
15,000
D: 5,300
E: 7,700
C: 2,000
Tram
14,765
D: 4,900
E: 7,865
C: 2,000
2
3
Flemming Efterskole AM 1
14,265
D: 6,050
E: 6,350
C: 1,865

14,300
D: 4,500
E: 7,800
C: 2,000

13,400
D: 3,800
E: 7,600
C: 2,000

41,965
3,300
Rytme
14,265
D: 6,050
E: 6,350
C: 1,865
Bane
14,300
D: 4,500
E: 7,800
C: 2,000
Tram
13,400
D: 3,800
E: 7,600
C: 2,000
3
8
Bjergsnæs Efterskole AM 1
12,630
D: 5,000
E: 5,700
C: 1,930

14,265
D: 4,900
E: 7,565
C: 1,800

13,165
D: 4,500
E: 6,765
C: 1,900

40,060
5,205
Rytme
12,630
D: 5,000
E: 5,700
C: 1,930
Bane
14,265
D: 4,900
E: 7,565
C: 1,800
Tram
13,165
D: 4,500
E: 6,765
C: 1,900
4
7
Ringe Fri- og Efterskole AM 1
12,330
D: 4,700
E: 5,700
C: 1,930

13,430
D: 4,100
E: 7,730
C: 1,600

13,500
D: 3,400
E: 8,100
C: 2,000

39,260
6,005
Rytme
12,330
D: 4,700
E: 5,700
C: 1,930
Bane
13,430
D: 4,100
E: 7,730
C: 1,600
Tram
13,500
D: 3,400
E: 8,100
C: 2,000
5
2
Skyum Efterskole AM 1
8,580
D: 2,650
E: 4,000
C: 1,930

11,200
D: 4,700
E: 5,900
C: 0,600

10,490
D: 4,225
E: 5,365
C: 0,900

30,270
14,995
Rytme
8,580
D: 2,650
E: 4,000
C: 1,930
Bane
11,200
D: 4,700
E: 5,900
C: 0,600
Tram
10,490
D: 4,225
E: 5,365
C: 0,900
6
6
Bernstorffsminde Efterskole AM 1
7,405
D: 3,800
E: 1,675
C: 1,930

9,530
D: 3,100
E: 6,430


13,265
D: 3,300
E: 7,965
C: 2,000

30,200
15,065
Rytme
7,405
D: 3,800
E: 1,675
C: 1,930
Bane
9,530
D: 3,100
E: 6,430
C:
Tram
13,265
D: 3,300
E: 7,965
C: 2,000
7
1
Aabybro Efterskole BM 1
9,280
D: 3,000
E: 4,350
C: 1,930

9,130
D: 3,400
E: 5,030
C: 0,700

11,130
D: 3,200
E: 6,030
C: 1,900

29,540
15,725
Rytme
9,280
D: 3,000
E: 4,350
C: 1,930
Bane
9,130
D: 3,400
E: 5,030
C: 0,700
Tram
11,130
D: 3,200
E: 6,030
C: 1,900
8
5
Ågård Efterskole AM 1
8,100
D: 3,300
E: 2,800
C: 2,000

9,930
D: 3,500
E: 5,830
C: 0,600

10,665
D: 3,200
E: 6,665
C: 0,800

28,695
16,570
Rytme
8,100
D: 3,300
E: 2,800
C: 2,000
Bane
9,930
D: 3,500
E: 5,830
C: 0,600
Tram
10,665
D: 3,200
E: 6,665
C: 0,800
9
4
Elbæk Efterskole AM 1
6,800
D: 1,800
E: 3,000
C: 2,000

8,480
D: 2,750
E: 5,730


11,380
D: 2,950
E: 6,830
C: 1,600

26,660
18,605
Rytme
6,800
D: 1,800
E: 3,000
C: 2,000
Bane
8,480
D: 2,750
E: 5,730
C:
Tram
11,380
D: 2,950
E: 6,830
C: 1,600
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
1
9
Sorø Gymnastikefterskole AM 1

7,000

6,500

2,000

15,500

2
3
Flemming Efterskole AM 1

6,050

6,350

1,865

14,265

1,235
3
8
Bjergsnæs Efterskole AM 1

5,000

5,700

1,930

12,630

2,870
4
7
Ringe Fri- og Efterskole AM 1

4,700

5,700

1,930

12,330

3,170
5
1
Aabybro Efterskole BM 1

3,000

4,350

1,930

9,280

6,220
6
2
Skyum Efterskole AM 1

2,650

4,000

1,930

8,580

6,920
7
5
Ågård Efterskole AM 1

3,300

2,800

2,000

8,100

7,400
8
6
Bernstorffsminde Efterskole AM 1

3,800

1,675

1,930

7,405

8,095
9
4
Elbæk Efterskole AM 1

1,800

3,000

2,000

6,800

8,700
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
1
9
Sorø Gymnastikefterskole AM 1

5,300

7,700

2,000

15,000

2
3
Flemming Efterskole AM 1

4,500

7,800

2,000

14,300

0,700
3
8
Bjergsnæs Efterskole AM 1

4,900

7,565

1,800

14,265

0,735
4
7
Ringe Fri- og Efterskole AM 1

4,100

7,730

1,600

13,430

1,570
5
2
Skyum Efterskole AM 1

4,700

5,900

0,600

11,200

3,800
6
5
Ågård Efterskole AM 1

3,500

5,830

0,600

9,930

5,070
7
6
Bernstorffsminde Efterskole AM 1

3,100

6,430

9,530

5,470
8
1
Aabybro Efterskole BM 1

3,400

5,030

0,700

9,130

5,870
9
4
Elbæk Efterskole AM 1

2,750

5,730

8,480

6,520
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
1
9
Sorø Gymnastikefterskole AM 1

4,900

7,865

2,000

14,765

2
7
Ringe Fri- og Efterskole AM 1

3,400

8,100

2,000

13,500

1,265
3
3
Flemming Efterskole AM 1

3,800

7,600

2,000

13,400

1,365
4
6
Bernstorffsminde Efterskole AM 1

3,300

7,965

2,000

13,265

1,500
5
8
Bjergsnæs Efterskole AM 1

4,500

6,765

1,900

13,165

1,600
6
4
Elbæk Efterskole AM 1

2,950

6,830

1,600

11,380

3,385
7
1
Aabybro Efterskole BM 1

3,200

6,030

1,900

11,130

3,635
8
5
Ågård Efterskole AM 1

3,200

6,665

0,800

10,665

4,100
9
2
Skyum Efterskole AM 1

4,225

5,365

0,900

10,490

4,275
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap

Last Update: 26-05-2024 07:42:49
SX
SM
MD
XL
XXL