Back 

NM Senior turn kvinner og turn menn Hokksund, 2023-06-16

Senior MAG Senior MAG Finals Senior WAG Senior WAG Finals Team MAG Team WAG
Senior MAG
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
13
Peder Funderud Skogvang
Oslo Turnforening
13.500
D: 5.7
E: 7.900
ND: 0.10
12.750
D: 4.10
E: 8.650
12.700
D: 4.40
E: 8.300
14.200
14.200/-
D: 4.8/-
E: 9.400/-
12.700
D: 4.10
E: 8.600
13.550
79.400
FX
13.500
D: 5.7
E: 7.900
ND: 0.10
PH
12.750
D: 4.1
E: 8.650
SR
12.700
D: 4.4
E: 8.300
VT
14.200
14.200/-
D: 4.8/-
E: 9.400/-
PB
12.700
D: 4.1
E: 8.600
HB
13.550
D: 4.5
E: 9.050
2
14
Jacob Gudim Karlsen
Oslo Turnforening
12.950
D: 4.5
E: 8.450
12.350
D: 4.40
E: 7.950
13.900
D: 5.50
E: 8.400
14.050
14.050/-
D: 4.8/-
E: 9.250/-
12.650
D: 4.40
E: 8.250
12.700
78.600
0.800
FX
12.950
D: 4.5
E: 8.450
PH
12.350
D: 4.4
E: 7.950
SR
13.900
D: 5.5
E: 8.400
VT
14.050
14.050/-
D: 4.8/-
E: 9.250/-
PB
12.650
D: 4.4
E: 8.250
HB
12.700
D: 4.0
E: 8.700
3
17
Harald Grimsrud Wibye
Laksevåg Turn og Idrettslag
12.650
D: 5.0
E: 7.850
ND: 0.20
11.650
D: 4.20
E: 7.450
11.800
D: 4.30
E: 7.500
14.250
14.250/14.000
D: 4.8/4.8
E: 9.450/9.200
13.050
D: 5.40
E: 7.650
13.500
76.900
2.500
FX
12.650
D: 5.0
E: 7.850
ND: 0.20
PH
11.650
D: 4.2
E: 7.450
SR
11.800
D: 4.3
E: 7.500
VT
14.250
14.250/14.000
D: 4.8/4.8
E: 9.450/9.200
PB
13.050
D: 5.4
E: 7.650
HB
13.500
D: 4.9
E: 8.600
4
21
Theodor Roald Gadderud
Oslo Turnforening
13.350
D: 5.6
E: 7.850
ND: 0.10
11.850
D: 4.30
E: 7.550
12.800
D: 4.20
E: 8.600
13.350
13.350/-
D: 4.8/-
E: 8.850/-
ND: 0.30 / -
13.400
D: 4.80
E: 8.600
12.000
76.750
2.650
FX
13.350
D: 5.6
E: 7.850
ND: 0.10
PH
11.850
D: 4.3
E: 7.550
SR
12.800
D: 4.2
E: 8.600
VT
13.350
13.350/-
D: 4.8/-
E: 8.850/-
ND: 0.30/0.00
PB
13.400
D: 4.8
E: 8.600
HB
12.000
D: 4.1
E: 7.900
5
12
Nore Skulesson Stene
Oslo Turnforening
12.050
D: 5.1
E: 6.950
13.600
D: 5.10
E: 8.500
12.400
D: 3.90
E: 8.500
13.800
13.800/12.700
D: 4.8/4.0
E: 9.000/8.700
12.200
D: 4.00
E: 8.200
12.650
76.700
2.700
FX
12.050
D: 5.1
E: 6.950
PH
13.600
D: 5.1
E: 8.500
SR
12.400
D: 3.9
E: 8.500
VT
13.800
13.800/12.700
D: 4.8/4.0
E: 9.000/8.700
PB
12.200
D: 4.0
E: 8.200
HB
12.650
D: 4.3
E: 8.350
6
16
Joar Birkeland Amblie
Oslo Turnforening
12.950
D: 4.9
E: 8.050
12.700
D: 3.80
E: 8.900
12.950
D: 4.50
E: 8.450
13.700
13.700/-
D: 4.8/-
E: 9.000/-
ND: 0.10 / -
12.800
D: 4.00
E: 8.800
11.250
76.350
3.050
FX
12.950
D: 4.9
E: 8.050
PH
12.700
D: 3.8
E: 8.900
SR
12.950
D: 4.5
E: 8.450
VT
13.700
13.700/-
D: 4.8/-
E: 9.000/-
ND: 0.10/0.00
PB
12.800
D: 4.0
E: 8.800
HB
11.250
D: 4.1
E: 7.150
7
19
Niklas Marton Syverhuset
Laksevåg Turn og Idrettslag
13.650
D: 5.5
E: 8.150
11.000
D: 3.10
E: 7.900
10.800
D: 4.70
E: 6.400
ND: 0.30
13.950
13.950/13.200
D: 4.8/4.0
E: 9.250/9.200
ND: 0.10 / -
12.600
D: 3.60
E: 9.000
11.800
73.800
5.600
FX
13.650
D: 5.5
E: 8.150
PH
11.000
D: 3.1
E: 7.900
SR
10.800
D: 4.7
E: 6.400
ND: 0.30
VT
13.950
13.950/13.200
D: 4.8/4.0
E: 9.250/9.200
ND: 0.10/0.00
PB
12.600
D: 3.6
E: 9.000
HB
11.800
D: 3.4
E: 8.400
8
18
Fredrik Bjørnevik Aas
Laksevåg Turn og Idrettslag
12.300
D: 4.1
E: 8.200
10.750
D: 3.00
E: 7.750
12.050
D: 3.30
E: 8.750
12.850
12.850/-
D: 4.0/-
E: 8.850/-
12.050
D: 4.40
E: 7.650
11.900
71.900
7.500
FX
12.300
D: 4.1
E: 8.200
PH
10.750
D: 3.0
E: 7.750
SR
12.050
D: 3.3
E: 8.750
VT
12.850
12.850/-
D: 4.0/-
E: 8.850/-
PB
12.050
D: 4.4
E: 7.650
HB
11.900
D: 4.4
E: 7.500
9
20
Kasper Sjøthun
Oslo Turnforening
12.550
D: 4.9
E: 7.750
ND: 0.10
11.000
D: 3.00
E: 8.000
11.600
D: 3.50
E: 8.100
12.900
12.900/-
D: 4.0/-
E: 8.900/-
10.800
D: 3.90
E: 6.900
12.250
71.100
8.300
FX
12.550
D: 4.9
E: 7.750
ND: 0.10
PH
11.000
D: 3.0
E: 8.000
SR
11.600
D: 3.5
E: 8.100
VT
12.900
12.900/-
D: 4.0/-
E: 8.900/-
PB
10.800
D: 3.9
E: 6.900
HB
12.250
D: 3.6
E: 8.650
10
4
Jonas Bruvik Dølvik
Laksevåg Turn og Idrettslag
11.600
D: 3.7
E: 7.900
9.900
D: 2.50
E: 7.400
10.350
D: 2.80
E: 7.550
12.300
12.300/-
D: 4.0/-
E: 8.300/-
11.050
D: 2.80
E: 8.250
10.600
65.800
13.600
FX
11.600
D: 3.7
E: 7.900
PH
9.900
D: 2.5
E: 7.400
SR
10.350
D: 2.8
E: 7.550
VT
12.300
12.300/-
D: 4.0/-
E: 8.300/-
PB
11.050
D: 2.8
E: 8.250
HB
10.600
D: 3.5
E: 7.100
11
3
Laurits Vambheim Hegbom
Oslo Turnforening
10.800
D: 4.1
E: 6.700
9.500
D: 3.30
E: 6.200
10.900
D: 3.40
E: 7.500
12.150
12.150/-
D: 4.0/-
E: 8.150/-
10.300
D: 3.20
E: 7.100
11.050
64.700
14.700
FX
10.800
D: 4.1
E: 6.700
PH
9.500
D: 3.3
E: 6.200
SR
10.900
D: 3.4
E: 7.500
VT
12.150
12.150/-
D: 4.0/-
E: 8.150/-
PB
10.300
D: 3.2
E: 7.100
HB
11.050
D: 3.5
E: 7.550
12
11
Leo Jung
Sotra Sportsklubb
12.150
D: 4.2
E: 7.950
10.300
D: 2.50
E: 7.800
11.350
D: 3.40
E: 7.950
13.600
13.600/13.200
D: 4.4/4.0
E: 9.200/9.200
11.250
D: 3.10
E: 8.150
5.350
64.000
15.400
FX
12.150
D: 4.2
E: 7.950
PH
10.300
D: 2.5
E: 7.800
SR
11.350
D: 3.4
E: 7.950
VT
13.600
13.600/13.200
D: 4.4/4.0
E: 9.200/9.200
PB
11.250
D: 3.1
E: 8.150
HB
5.350
D: 1.8
E: 6.550
ND: 3.00
13
7
Edvard Dimmen Roppen
IL Hødd Turn
10.350
D: 4.4
E: 5.950
9.100
D: 2.30
E: 6.800
10.300
D: 3.00
E: 7.600
ND: 0.30
12.200
12.200/-
D: 4.0/-
E: 8.500/-
ND: 0.30 / -
10.750
D: 2.60
E: 8.150
10.600
63.300
16.100
FX
10.350
D: 4.4
E: 5.950
PH
9.100
D: 2.3
E: 6.800
SR
10.300
D: 3.0
E: 7.600
ND: 0.30
VT
12.200
12.200/-
D: 4.0/-
E: 8.500/-
ND: 0.30/0.00
PB
10.750
D: 2.6
E: 8.150
HB
10.600
D: 2.8
E: 7.800
14
1
Magnus Nygaard-Damm
Oslo Turnforening
11.750
D: 4.1
E: 7.650
8.850
D: 2.70
E: 6.150
9.150
D: 3.20
E: 6.250
ND: 0.30
12.100
12.100/-
D: 3.2/-
E: 8.900/-
10.200
D: 2.90
E: 7.300
11.200
63.250
16.150
FX
11.750
D: 4.1
E: 7.650
PH
8.850
D: 2.7
E: 6.150
SR
9.150
D: 3.2
E: 6.250
ND: 0.30
VT
12.100
12.100/-
D: 3.2/-
E: 8.900/-
PB
10.200
D: 2.9
E: 7.300
HB
11.200
D: 3.1
E: 8.100
15
10
Aleksander Steimler Lundekvam
Sotra Sportsklubb
10.600
D: 3.5
E: 7.600
ND: 0.50
9.400
D: 3.20
E: 6.200
10.700
D: 3.40
E: 7.300
10.150
10.150/-
D: 2.8/-
E: 7.650/-
ND: 0.30 / -
10.500
D: 3.00
E: 7.500
10.750
62.100
17.300
FX
10.600
D: 3.5
E: 7.600
ND: 0.50
PH
9.400
D: 3.2
E: 6.200
SR
10.700
D: 3.4
E: 7.300
VT
10.150
10.150/-
D: 2.8/-
E: 7.650/-
ND: 0.30/0.00
PB
10.500
D: 3.0
E: 7.500
HB
10.750
D: 2.8
E: 7.950
16
9
Nikolai Haugen
Elverum Turn
9.800
D: 4.1
E: 5.700
8.450
D: 2.50
E: 5.950
9.500
D: 3.20
E: 6.600
ND: 0.30
11.800
11.800/10.900
D: 3.2/2.4
E: 8.600/8.500
11.000
D: 2.90
E: 8.100
10.750
61.300
18.100
FX
9.800
D: 4.1
E: 5.700
PH
8.450
D: 2.5
E: 5.950
SR
9.500
D: 3.2
E: 6.600
ND: 0.30
VT
11.800
11.800/10.900
D: 3.2/2.4
E: 8.600/8.500
PB
11.000
D: 2.9
E: 8.100
HB
10.750
D: 3.0
E: 7.750
17
8
Edvard Meskau
Elverum Turn
11.000
D: 3.3
E: 7.700
10.050
D: 2.50
E: 7.550
10.150
D: 2.60
E: 7.850
ND: 0.30
11.850
11.850/-
D: 3.2/-
E: 8.750/-
ND: 0.10 / -
10.850
D: 2.90
E: 7.950
6.450
60.350
19.050
FX
11.000
D: 3.3
E: 7.700
PH
10.050
D: 2.5
E: 7.550
SR
10.150
D: 2.6
E: 7.850
ND: 0.30
VT
11.850
11.850/-
D: 3.2/-
E: 8.750/-
ND: 0.10/0.00
PB
10.850
D: 2.9
E: 7.950
HB
6.450
D: 1.8
E: 7.650
ND: 3.00
18
15
Sebastian Sponvik
Hoppensprett Turn Jessheim
11.150
D: 4.6
E: 6.550
12.800
D: 4.90
E: 7.900
12.500
D: 4.30
E: 8.200
14.000
14.000/12.950
D: 5.2/5.2
E: 8.800/7.750
50.450
28.950
FX
11.150
D: 4.6
E: 6.550
PH
12.800
D: 4.9
E: 7.900
SR
12.500
D: 4.3
E: 8.200
VT
14.000
14.000/12.950
D: 5.2/5.2
E: 8.800/7.750
PB

HB

19
5
Martin Rasmussen Herland
Laksevåg Turn og Idrettslag
9.400
D: 3.6
E: 6.300
ND: 0.50
10.550
D: 2.50
E: 8.050
11.200
11.200/-
D: 2.0/-
E: 9.200/-
6.550
D: 2.30
E: 7.250
ND: 3.0
10.150
47.850
31.550
FX
9.400
D: 3.6
E: 6.300
ND: 0.50
PH
10.550
D: 2.5
E: 8.050
SR

VT
11.200
11.200/-
D: 2.0/-
E: 9.200/-
PB
6.550
D: 2.3
E: 7.250
ND: 3.00
HB
10.150
D: 2.4
E: 7.750
20
2
Petter Steinsvik-Nilsen
Oslo Turnforening
11.800
D: 4.3
E: 7.500
8.650
D: 3.10
E: 5.550
12.750
12.750/-
D: 4.0/-
E: 8.750/-
33.200
46.200
FX
11.800
D: 4.3
E: 7.500
PH
8.650
D: 3.1
E: 5.550
SR

VT
12.750
12.750/-
D: 4.0/-
E: 8.750/-
PB

HB

21
6
Nikolai Fredriksen
Kabelvåg IL
9.950
D: 3.9
E: 6.050
9.600
D: 2.70
E: 7.200
ND: 0.30
12.550
12.550/11.700
D: 4.0/2.8
E: 8.650/8.900
ND: 0.10 / -
0.750
32.850
46.550
FX
9.950
D: 3.9
E: 6.050
PH

SR
9.600
D: 2.7
E: 7.200
ND: 0.30
VT
12.550
12.550/11.700
D: 4.0/2.8
E: 8.650/8.900
ND: 0.10/0.00
PB

HB
0.750
D: 1.3
E: 6.450
ND: 7.00
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
19
Niklas Marton Syverhuset, Laksevåg Turn og Idrettslag

5.5

8.150


13.650

2
13
Peder Funderud Skogvang, Oslo Turnforening

5.7

7.900

0.1

13.500

0.150
3
21
Theodor Roald Gadderud, Oslo Turnforening

5.6

7.850

0.1

13.350

0.300
4
14
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

4.5

8.450


12.950

0.700
4
16
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening

4.9

8.050


12.950

0.700
6
17
Harald Grimsrud Wibye, Laksevåg Turn og Idrettslag

5.0

7.850

0.2

12.650

1.000
7
20
Kasper Sjøthun, Oslo Turnforening

4.9

7.750

0.1

12.550

1.100
8
18
Fredrik Bjørnevik Aas, Laksevåg Turn og Idrettslag

4.1

8.200


12.300

1.350
9
11
Leo Jung, Sotra Sportsklubb

4.2

7.950


12.150

1.500
10
12
Nore Skulesson Stene, Oslo Turnforening

5.1

6.950


12.050

1.600
11
2
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening

4.3

7.500


11.800

1.850
12
1
Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening

4.1

7.650


11.750

1.900
13
4
Jonas Bruvik Dølvik, Laksevåg Turn og Idrettslag

3.7

7.900


11.600

2.050
14
15
Sebastian Sponvik, Hoppensprett Turn Jessheim

4.6

6.550


11.150

2.500
15
8
Edvard Meskau, Elverum Turn

3.3

7.700


11.000

2.650
16
3
Laurits Vambheim Hegbom, Oslo Turnforening

4.1

6.700


10.800

2.850
17
10
Aleksander Steimler Lundekvam, Sotra Sportsklubb

3.5

7.600

0.5

10.600

3.050
18
7
Edvard Dimmen Roppen, IL Hødd Turn

4.4

5.950


10.350

3.300
19
6
Nikolai Fredriksen, Kabelvåg IL

3.9

6.050


9.950

3.700
20
9
Nikolai Haugen, Elverum Turn

4.1

5.700


9.800

3.850
21
5
Martin Rasmussen Herland, Laksevåg Turn og Idrettslag

3.6

6.300

0.5

9.400

4.250
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
12
Nore Skulesson Stene, Oslo Turnforening

5.1

8.500


13.600

2
15
Sebastian Sponvik, Hoppensprett Turn Jessheim

4.9

7.900


12.800

0.800
3
13
Peder Funderud Skogvang, Oslo Turnforening

4.1

8.650


12.750

0.850
4
16
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening

3.8

8.900


12.700

0.900
5
14
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

4.4

7.950


12.350

1.250
6
21
Theodor Roald Gadderud, Oslo Turnforening

4.3

7.550


11.850

1.750
7
17
Harald Grimsrud Wibye, Laksevåg Turn og Idrettslag

4.2

7.450


11.650

1.950
8
20
Kasper Sjøthun, Oslo Turnforening

3.0

8.000


11.000

2.600
8
19
Niklas Marton Syverhuset, Laksevåg Turn og Idrettslag

3.1

7.900


11.000

2.600
10
18
Fredrik Bjørnevik Aas, Laksevåg Turn og Idrettslag

3.0

7.750


10.750

2.850
11
5
Martin Rasmussen Herland, Laksevåg Turn og Idrettslag

2.5

8.050


10.550

3.050
12
11
Leo Jung, Sotra Sportsklubb

2.5

7.800


10.300

3.300
13
8
Edvard Meskau, Elverum Turn

2.5

7.550


10.050

3.550
14
4
Jonas Bruvik Dølvik, Laksevåg Turn og Idrettslag

2.5

7.400


9.900

3.700
15
3
Laurits Vambheim Hegbom, Oslo Turnforening

3.3

6.200


9.500

4.100
16
10
Aleksander Steimler Lundekvam, Sotra Sportsklubb

3.2

6.200


9.400

4.200
17
7
Edvard Dimmen Roppen, IL Hødd Turn

2.3

6.800


9.100

4.500
18
1
Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening

2.7

6.150


8.850

4.750
19
2
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening

3.1

5.550


8.650

4.950
20
9
Nikolai Haugen, Elverum Turn

2.5

5.950


8.450

5.150
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
14
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

5.5

8.400


13.900

2
16
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening

4.5

8.450


12.950

0.950
3
21
Theodor Roald Gadderud, Oslo Turnforening

4.2

8.600


12.800

1.100
4
13
Peder Funderud Skogvang, Oslo Turnforening

4.4

8.300


12.700

1.200
5
15
Sebastian Sponvik, Hoppensprett Turn Jessheim

4.3

8.200


12.500

1.400
6
12
Nore Skulesson Stene, Oslo Turnforening

3.9

8.500


12.400

1.500
7
18
Fredrik Bjørnevik Aas, Laksevåg Turn og Idrettslag

3.3

8.750


12.050

1.850
8
17
Harald Grimsrud Wibye, Laksevåg Turn og Idrettslag

4.3

7.500


11.800

2.100
9
20
Kasper Sjøthun, Oslo Turnforening

3.5

8.100


11.600

2.300
10
11
Leo Jung, Sotra Sportsklubb

3.4

7.950


11.350

2.550
11
3
Laurits Vambheim Hegbom, Oslo Turnforening

3.4

7.500


10.900

3.000
12
19
Niklas Marton Syverhuset, Laksevåg Turn og Idrettslag

4.7

6.400

0.3

10.800

3.100
13
10
Aleksander Steimler Lundekvam, Sotra Sportsklubb

3.4

7.300


10.700

3.200
14
4
Jonas Bruvik Dølvik, Laksevåg Turn og Idrettslag

2.8

7.550


10.350

3.550
15
7
Edvard Dimmen Roppen, IL Hødd Turn

3.0

7.600

0.3

10.300

3.600
16
8
Edvard Meskau, Elverum Turn

2.6

7.850

0.3

10.150

3.750
17
6
Nikolai Fredriksen, Kabelvåg IL

2.7

7.200

0.3

9.600

4.300
18
9
Nikolai Haugen, Elverum Turn

3.2

6.600

0.3

9.500

4.400
19
1
Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening

3.2

6.250

0.3

9.150

4.750
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
17
Harald Grimsrud Wibye, Laksevåg Turn og Idrettslag


4.8
4.8


9.450
9.200




14.125
14.250
14.000

2
19
Niklas Marton Syverhuset, Laksevåg Turn og Idrettslag


4.8
4.0


9.250
9.200


0.1

13.575
13.950
13.200

0.550
3
15
Sebastian Sponvik, Hoppensprett Turn Jessheim


5.2
5.2


8.800
7.750




13.475
14.000
12.950

0.650
4
11
Leo Jung, Sotra Sportsklubb


4.4
4.0


9.200
9.200




13.400
13.600
13.200

0.725
5
12
Nore Skulesson Stene, Oslo Turnforening


4.8
4.0


9.000
8.700




13.250
13.800
12.700

0.875
6
6
Nikolai Fredriksen, Kabelvåg IL


4.0
2.8


8.650
8.900


0.1

12.125
12.550
11.700

2.000
7
9
Nikolai Haugen, Elverum Turn


3.2
2.4


8.600
8.500




11.350
11.800
10.900

2.775
8
13
Peder Funderud Skogvang, Oslo Turnforening


4.8


9.400




7.100
14.200

7.025
9
14
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening


4.8


9.250




7.025
14.050

7.100
10
16
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening


4.8


9.000


0.1

6.850
13.700

7.275
11
21
Theodor Roald Gadderud, Oslo Turnforening


4.8


8.850


0.3

6.675
13.350

7.450
12
20
Kasper Sjøthun, Oslo Turnforening


4.0


8.900




6.450
12.900

7.675
13
18
Fredrik Bjørnevik Aas, Laksevåg Turn og Idrettslag


4.0


8.850




6.425
12.850

7.700
14
2
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening


4.0


8.750




6.375
12.750

7.750
15
4
Jonas Bruvik Dølvik, Laksevåg Turn og Idrettslag


4.0


8.300




6.150
12.300

7.975
16
7
Edvard Dimmen Roppen, IL Hødd Turn


4.0


8.500


0.3

6.100
12.200

8.025
17
3
Laurits Vambheim Hegbom, Oslo Turnforening


4.0


8.150




6.075
12.150

8.050
18
1
Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening


3.2


8.900




6.050
12.100

8.075
19
8
Edvard Meskau, Elverum Turn


3.2


8.750


0.1

5.925
11.850

8.200
20
5
Martin Rasmussen Herland, Laksevåg Turn og Idrettslag


2.0


9.200




5.600
11.200

8.525
21
10
Aleksander Steimler Lundekvam, Sotra Sportsklubb


2.8


7.650


0.3

5.075
10.150

9.050
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
21
Theodor Roald Gadderud, Oslo Turnforening

4.8

8.600


13.400

2
17
Harald Grimsrud Wibye, Laksevåg Turn og Idrettslag

5.4

7.650


13.050

0.350
3
16
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening

4.0

8.800


12.800

0.600
4
13
Peder Funderud Skogvang, Oslo Turnforening

4.1

8.600


12.700

0.700
5
14
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

4.4

8.250


12.650

0.750
6
19
Niklas Marton Syverhuset, Laksevåg Turn og Idrettslag

3.6

9.000


12.600

0.800
7
12
Nore Skulesson Stene, Oslo Turnforening

4.0

8.200


12.200

1.200
8
18
Fredrik Bjørnevik Aas, Laksevåg Turn og Idrettslag

4.4

7.650


12.050

1.350
9
11
Leo Jung, Sotra Sportsklubb

3.1

8.150


11.250

2.150
10
4
Jonas Bruvik Dølvik, Laksevåg Turn og Idrettslag

2.8

8.250


11.050

2.350
11
9
Nikolai Haugen, Elverum Turn

2.9

8.100


11.000

2.400
12
8
Edvard Meskau, Elverum Turn

2.9

7.950


10.850

2.550
13
20
Kasper Sjøthun, Oslo Turnforening

3.9

6.900


10.800

2.600
14
7
Edvard Dimmen Roppen, IL Hødd Turn

2.6

8.150


10.750

2.650
15
10
Aleksander Steimler Lundekvam, Sotra Sportsklubb

3.0

7.500


10.500

2.900
16
3
Laurits Vambheim Hegbom, Oslo Turnforening

3.2

7.100


10.300

3.100
17
1
Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening

2.9

7.300


10.200

3.200
18
5
Martin Rasmussen Herland, Laksevåg Turn og Idrettslag

2.3

7.250

3.0

6.550

6.850
19
15
Sebastian Sponvik, Hoppensprett Turn Jessheim




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
13
Peder Funderud Skogvang, Oslo Turnforening

4.5

9.050


13.550

2
17
Harald Grimsrud Wibye, Laksevåg Turn og Idrettslag

4.9

8.600


13.500

0.050
3
14
Jacob Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

4.0

8.700


12.700

0.850
4
12
Nore Skulesson Stene, Oslo Turnforening

4.3

8.350


12.650

0.900
5
20
Kasper Sjøthun, Oslo Turnforening

3.6

8.650


12.250

1.300
6
21
Theodor Roald Gadderud, Oslo Turnforening

4.1

7.900


12.000

1.550
7
18
Fredrik Bjørnevik Aas, Laksevåg Turn og Idrettslag

4.4

7.500


11.900

1.650
8
19
Niklas Marton Syverhuset, Laksevåg Turn og Idrettslag

3.4

8.400


11.800

1.750
9
16
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening

4.1

7.150


11.250

2.300
10
1
Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening

3.1

8.100


11.200

2.350
11
3
Laurits Vambheim Hegbom, Oslo Turnforening

3.5

7.550


11.050

2.500
12
10
Aleksander Steimler Lundekvam, Sotra Sportsklubb

2.8

7.950


10.750

2.800
12
9
Nikolai Haugen, Elverum Turn

3.0

7.750


10.750

2.800
14
7
Edvard Dimmen Roppen, IL Hødd Turn

2.8

7.800


10.600

2.950
14
4
Jonas Bruvik Dølvik, Laksevåg Turn og Idrettslag

3.5

7.100


10.600

2.950
16
5
Martin Rasmussen Herland, Laksevåg Turn og Idrettslag

2.4

7.750


10.150

3.400
17
8
Edvard Meskau, Elverum Turn

1.8

7.650

3.0

6.450

7.100
18
11
Leo Jung, Sotra Sportsklubb

1.8

6.550

3.0

5.350

8.200
19
6
Nikolai Fredriksen, Kabelvåg IL

1.3

6.450

7.0

0.750

12.800
20
15
Sebastian Sponvik, Hoppensprett Turn Jessheim




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/15/2024 12:29:26 AM
SX
SM
MD
XL
XXL