Back 

NM Senior turn kvinner og turn menn Hokksund, 2023-06-16

Senior MAG Senior MAG Finals Senior WAG Senior WAG Finals Team MAG Team WAG
Senior WAG
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
47
Maria Tronrud
Oslo Turnforening
13.050
13.050/11.900
D: 4.2/3.4
E: 8.850/8.600
ND: 0.00 / 0.10
11.950
D: 4.10
E: 7.850
12.750
D: 5.10
E: 7.650
12.450
D: 4.10
E: 8.350
50.200
VT
13.050
13.050/11.900
D: 4.2/3.4
E: 8.850/8.600
ND: 0.00/0.10
UB
11.950
D: 4.1
E: 7.850
BB
12.750
D: 5.1
E: 7.650
FX
12.450
D: 4.1
E: 8.350
2
46
Marie Nilsen Rønbeck
Oslo Turnforening
12.350
12.350/-
D: 3.6/-
E: 8.750/-
11.500
D: 4.10
E: 7.400
12.200
D: 4.90
E: 7.300
12.500
D: 4.60
E: 7.900
48.550
1.650
VT
12.350
12.350/-
D: 3.6/-
E: 8.750/-
UB
11.500
D: 4.1
E: 7.400
BB
12.200
D: 4.9
E: 7.300
FX
12.500
D: 4.6
E: 7.900
3
34
Mari Tideman Kanter
Holmen Tropp & Turn
12.200
12.200/-
D: 3.6/-
E: 8.600/-
12.100
D: 4.40
E: 7.700
10.450
D: 4.20
E: 6.250
12.750
D: 4.70
E: 8.050
47.500
2.700
VT
12.200
12.200/-
D: 3.6/-
E: 8.600/-
UB
12.100
D: 4.4
E: 7.700
BB
10.450
D: 4.2
E: 6.250
FX
12.750
D: 4.7
E: 8.050
4
32
Julie Dicko Erichsen
Laksevåg Turn og Idrettslag
13.050
13.050/11.850
D: 4.2/3.4
E: 8.850/8.550
ND: 0.00 / 0.10
10.750
D: 4.80
E: 5.950
11.900
D: 4.50
E: 7.400
11.650
D: 4.00
E: 7.750
ND: 0.10
47.350
2.850
VT
13.050
13.050/11.850
D: 4.2/3.4
E: 8.850/8.550
ND: 0.00/0.10
UB
10.750
D: 4.8
E: 5.950
BB
11.900
D: 4.5
E: 7.400
FX
11.650
D: 4.0
E: 7.750
ND: 0.10
5
33
Juliane Amalie Tøssebro
Laksevåg Turn og Idrettslag
11.350
11.350/11.950
D: 4.2/3.4
E: 7.150/8.550
11.600
D: 3.80
E: 7.800
12.650
D: 4.80
E: 7.850
11.700
D: 4.50
E: 7.400
ND: 0.20
47.300
2.900
VT
11.350
11.350/11.950
D: 4.2/3.4
E: 7.150/8.550
UB
11.600
D: 3.8
E: 7.800
BB
12.650
D: 4.8
E: 7.850
FX
11.700
D: 4.5
E: 7.400
ND: 0.20
6
44
Anna Fozia Vik
Oslo Turnforening
12.000
12.000/-
D: 3.4/-
E: 8.600/-
12.100
D: 4.00
E: 8.100
11.700
D: 4.40
E: 7.300
11.200
D: 4.20
E: 7.200
ND: 0.20
47.000
3.200
VT
12.000
12.000/-
D: 3.4/-
E: 8.600/-
UB
12.100
D: 4.0
E: 8.100
BB
11.700
D: 4.4
E: 7.300
FX
11.200
D: 4.2
E: 7.200
ND: 0.20
7
36
Serina Kvæstad
Holmen Tropp & Turn
11.850
11.850/-
D: 3.2/-
E: 8.650/-
11.500
D: 4.00
E: 7.500
11.750
D: 4.70
E: 7.050
11.150
D: 4.30
E: 6.850
46.250
3.950
VT
11.850
11.850/-
D: 3.2/-
E: 8.650/-
UB
11.500
D: 4.0
E: 7.500
BB
11.750
D: 4.7
E: 7.050
FX
11.150
D: 4.3
E: 6.850
8
42
Selma Andrea Halvorsen
Oslo Turnforening
12.550
12.550/11.700
D: 4.2/3.4
E: 8.350/8.300
9.700
D: 4.00
E: 5.700
11.150
D: 4.50
E: 6.750
ND: 0.10
11.700
D: 4.00
E: 7.800
ND: 0.10
45.100
5.100
VT
12.550
12.550/11.700
D: 4.2/3.4
E: 8.350/8.300
UB
9.700
D: 4.0
E: 5.700
BB
11.150
D: 4.5
E: 6.750
ND: 0.10
FX
11.700
D: 4.0
E: 7.800
ND: 0.10
9
41
Selma Gudim Karlsen
Oslo Turnforening
12.000
12.000/-
D: 3.4/-
E: 8.600/-
8.600
D: 2.50
E: 6.100
12.500
D: 4.50
E: 8.000
11.800
D: 4.10
E: 7.700
44.900
5.300
VT
12.000
12.000/-
D: 3.4/-
E: 8.600/-
UB
8.600
D: 2.5
E: 6.100
BB
12.500
D: 4.5
E: 8.000
FX
11.800
D: 4.1
E: 7.700
10
18
Sanne Marie Lunde
Slemmestad og Omegn Turnforening
12.000
12.000/-
D: 3.4/-
E: 8.600/-
9.300
D: 2.00
E: 7.300
11.200
D: 3.60
E: 7.600
11.900
D: 4.10
E: 7.900
ND: 0.10
44.400
5.800
VT
12.000
12.000/-
D: 3.4/-
E: 8.600/-
UB
9.300
D: 2.0
E: 7.300
BB
11.200
D: 3.6
E: 7.600
FX
11.900
D: 4.1
E: 7.900
ND: 0.10
11
11
Aurora Walen Arnesen
Nedre Glomma Turn
11.500
11.500/-
D: 3.4/-
E: 8.100/-
11.300
D: 3.40
E: 7.900
10.100
D: 3.80
E: 6.300
10.600
D: 4.00
E: 6.800
ND: 0.20
43.500
6.700
VT
11.500
11.500/-
D: 3.4/-
E: 8.100/-
UB
11.300
D: 3.4
E: 7.900
BB
10.100
D: 3.8
E: 6.300
FX
10.600
D: 4.0
E: 6.800
ND: 0.20
12
48
Scarlett Mapusa Rennesund
Oslo Turnforening
11.650
11.650/-
D: 3.4/-
E: 8.550/-
ND: 0.30 / 0.00
10.200
D: 2.60
E: 7.600
10.950
D: 4.40
E: 6.550
10.300
D: 3.90
E: 6.500
ND: 0.10
43.100
7.100
VT
11.650
11.650/-
D: 3.4/-
E: 8.550/-
ND: 0.30/0.00
UB
10.200
D: 2.6
E: 7.600
BB
10.950
D: 4.4
E: 6.550
FX
10.300
D: 3.9
E: 6.500
ND: 0.10
13
37
Tuva Grøv Revheim
Holmen Tropp & Turn
11.600
11.600/-
D: 3.2/-
E: 8.400/-
9.600
D: 2.10
E: 7.500
11.050
D: 3.70
E: 7.350
10.000
D: 3.80
E: 6.400
ND: 0.20
42.250
7.950
VT
11.600
11.600/-
D: 3.2/-
E: 8.400/-
UB
9.600
D: 2.1
E: 7.500
BB
11.050
D: 3.7
E: 7.350
FX
10.000
D: 3.8
E: 6.400
ND: 0.20
14
35
Kaja Fretland Vika
Holmen Tropp & Turn
11.550
11.550/-
D: 3.2/-
E: 8.350/-
8.850
D: 2.50
E: 6.350
10.750
D: 4.30
E: 6.450
11.050
D: 3.80
E: 7.250
42.200
8.000
VT
11.550
11.550/-
D: 3.2/-
E: 8.350/-
UB
8.850
D: 2.5
E: 6.350
BB
10.750
D: 4.3
E: 6.450
FX
11.050
D: 3.8
E: 7.250
15
23
Gine Hauglum-Werner
Holmen Tropp & Turn
12.000
12.000/9.550
D: 3.4/1.6
E: 8.600/7.950
9.250
D: 2.00
E: 7.250
10.600
D: 3.60
E: 7.000
10.250
D: 3.90
E: 6.450
ND: 0.10
42.100
8.100
VT
12.000
12.000/9.550
D: 3.4/1.6
E: 8.600/7.950
UB
9.250
D: 2.0
E: 7.250
BB
10.600
D: 3.6
E: 7.000
FX
10.250
D: 3.9
E: 6.450
ND: 0.10
16
39
Sara Kristina A. Myrvold
Nordre Aker Turnforening
11.950
11.950/11.350
D: 3.4/3.6
E: 8.550/7.750
8.150
D: 1.30
E: 6.850
11.150
D: 3.80
E: 7.350
10.400
D: 4.20
E: 6.200
41.650
8.550
VT
11.950
11.950/11.350
D: 3.4/3.6
E: 8.550/7.750
UB
8.150
D: 1.3
E: 6.850
BB
11.150
D: 3.8
E: 7.350
FX
10.400
D: 4.2
E: 6.200
17
10
Tilde Myrene
Nedre Glomma Turn
11.850
11.850/-
D: 3.4/-
E: 8.450/-
7.650
D: 1.40
E: 6.250
9.550
D: 2.90
E: 6.750
ND: 0.10
10.500
D: 3.40
E: 7.100
39.550
10.650
VT
11.850
11.850/-
D: 3.4/-
E: 8.450/-
UB
7.650
D: 1.4
E: 6.250
BB
9.550
D: 2.9
E: 6.750
ND: 0.10
FX
10.500
D: 3.4
E: 7.100
18
31
Maja Haug Lischner
Narvik Turnforening
11.500
11.500/-
D: 3.4/-
E: 8.200/-
ND: 0.10 / 0.00
6.900
D: 1.90
E: 5.000
9.950
D: 3.60
E: 6.350
11.150
D: 3.90
E: 7.250
39.500
10.700
VT
11.500
11.500/-
D: 3.4/-
E: 8.200/-
ND: 0.10/0.00
UB
6.900
D: 1.9
E: 5.000
BB
9.950
D: 3.6
E: 6.350
FX
11.150
D: 3.9
E: 7.250
19
8
Maren Victoria Heggen
Høybråten og Stovner IL
11.200
11.200/10.000
D: 3.2/3.4
E: 8.100/8.600
ND: 0.10 / 2.00
9.100
D: 1.90
E: 7.200
9.550
D: 3.60
E: 5.950
9.600
D: 4.00
E: 5.900
ND: 0.30
39.450
10.750
VT
11.200
11.200/10.000
D: 3.2/3.4
E: 8.100/8.600
ND: 0.10/2.00
UB
9.100
D: 1.9
E: 7.200
BB
9.550
D: 3.6
E: 5.950
FX
9.600
D: 4.0
E: 5.900
ND: 0.30
20
38
Ella Søndenaa
Hoppensprett Turn Jessheim
11.900
11.900/10.300
D: 3.4/1.6
E: 8.500/8.700
6.800
D: 1.40
E: 5.400
11.000
D: 3.50
E: 7.500
9.700
D: 3.80
E: 6.200
ND: 0.30
39.400
10.800
VT
11.900
11.900/10.300
D: 3.4/1.6
E: 8.500/8.700
UB
6.800
D: 1.4
E: 5.400
BB
11.000
D: 3.5
E: 7.500
FX
9.700
D: 3.8
E: 6.200
ND: 0.30
21
6
Johane Barlund Brevad
Høybråten og Stovner IL
11.900
11.900/-
D: 3.2/-
E: 8.700/-
8.700
D: 1.20
E: 7.500
8.800
D: 3.50
E: 5.300
9.300
D: 3.30
E: 6.100
ND: 0.10
38.700
11.500
VT
11.900
11.900/-
D: 3.2/-
E: 8.700/-
UB
8.700
D: 1.2
E: 7.500
BB
8.800
D: 3.5
E: 5.300
FX
9.300
D: 3.3
E: 6.100
ND: 0.10
22
29
Maria Vendela Rydberg Haraune
Tromsø Turnforening
11.800
11.800/-
D: 3.4/-
E: 8.400/-
7.450
D: 1.60
E: 5.850
10.350
D: 3.20
E: 7.150
9.000
D: 3.00
E: 6.300
ND: 0.30
38.600
11.600
VT
11.800
11.800/-
D: 3.4/-
E: 8.400/-
UB
7.450
D: 1.6
E: 5.850
BB
10.350
D: 3.2
E: 7.150
FX
9.000
D: 3.0
E: 6.300
ND: 0.30
23
12
Filippa Mollan
Siddis Trim & Turnforening
12.050
12.050/11.350
D: 3.4/3.0
E: 8.650/8.350
6.900
D: 2.00
E: 4.900
8.550
D: 4.10
E: 4.550
ND: 0.10
10.950
D: 4.00
E: 6.950
38.450
11.750
VT
12.050
12.050/11.350
D: 3.4/3.0
E: 8.650/8.350
UB
6.900
D: 2.0
E: 4.900
BB
8.550
D: 4.1
E: 4.550
ND: 0.10
FX
10.950
D: 4.0
E: 6.950
24
19
Aja -Fatou Marenh
Moss Turnforening
12.100
12.100/-
D: 3.4/-
E: 8.700/-
6.850
D: 1.90
E: 4.950
8.400
D: 3.50
E: 4.900
10.750
D: 4.00
E: 6.950
ND: 0.20
38.100
12.100
VT
12.100
12.100/-
D: 3.4/-
E: 8.700/-
UB
6.850
D: 1.9
E: 4.950
BB
8.400
D: 3.5
E: 4.900
FX
10.750
D: 4.0
E: 6.950
ND: 0.20
25
30
Ingeborg Sofie Hykkerud Steindal
Tromsø Turnforening
10.750
10.750/-
D: 3.2/-
E: 7.650/-
ND: 0.10 / 0.00
7.600
D: 1.60
E: 6.000
9.400
D: 3.70
E: 5.700
9.850
D: 2.80
E: 7.050
37.600
12.600
VT
10.750
10.750/-
D: 3.2/-
E: 7.650/-
ND: 0.10/0.00
UB
7.600
D: 1.6
E: 6.000
BB
9.400
D: 3.7
E: 5.700
FX
9.850
D: 2.8
E: 7.050
26
7
Maren Barlund Brevad
Høybråten og Stovner IL
11.350
11.350/-
D: 3.2/-
E: 8.150/-
6.150
D: 0.90
E: 5.250
8.700
D: 3.20
E: 5.500
10.150
D: 3.40
E: 6.750
36.350
13.850
VT
11.350
11.350/-
D: 3.2/-
E: 8.150/-
UB
6.150
D: 0.9
E: 5.250
BB
8.700
D: 3.2
E: 5.500
FX
10.150
D: 3.4
E: 6.750
27
1
Marthe Helstad Gudbrandsgård
Elverum Turn
11.400
11.400/9.200
D: 3.4/1.6
E: 8.000/7.600
5.150
D: 1.00
E: 4.150
9.850
D: 3.40
E: 6.450
9.450
D: 3.10
E: 6.450
ND: 0.10
35.850
14.350
VT
11.400
11.400/9.200
D: 3.4/1.6
E: 8.000/7.600
UB
5.150
D: 1.0
E: 4.150
BB
9.850
D: 3.4
E: 6.450
FX
9.450
D: 3.1
E: 6.450
ND: 0.10
28
26
Mari Johannessen
Grimstad Turn- og Idrettsforening
10.500
10.500/-
D: 2.6/-
E: 7.900/-
6.700
D: 0.70
E: 6.000
9.750
D: 3.20
E: 6.550
8.650
D: 3.00
E: 5.650
35.600
14.600
VT
10.500
10.500/-
D: 2.6/-
E: 7.900/-
UB
6.700
D: 0.7
E: 6.000
BB
9.750
D: 3.2
E: 6.550
FX
8.650
D: 3.0
E: 5.650
29
3
Synnøve Kvernes
Høybråten og Stovner IL
10.550
10.550/-
D: 3.2/-
E: 7.350/-
7.350
D: 1.80
E: 5.550
9.200
D: 3.50
E: 5.700
8.400
D: 2.90
E: 5.500
35.500
14.700
VT
10.550
10.550/-
D: 3.2/-
E: 7.350/-
UB
7.350
D: 1.8
E: 5.550
BB
9.200
D: 3.5
E: 5.700
FX
8.400
D: 2.9
E: 5.500
30
20
Marthe Wiggen
Moss Turnforening
9.900
9.900/-
D: 3.2/-
E: 6.800/-
ND: 0.10 / 0.00
6.550
D: 0.90
E: 5.650
8.100
D: 2.50
E: 5.600
10.400
D: 2.80
E: 7.600
34.950
15.250
VT
9.900
9.900/-
D: 3.2/-
E: 6.800/-
ND: 0.10/0.00
UB
6.550
D: 0.9
E: 5.650
BB
8.100
D: 2.5
E: 5.600
FX
10.400
D: 2.8
E: 7.600
31
22
Benedikte Ridderholt
Kabelvåg IL
10.350
10.350/-
D: 2.4/-
E: 7.950/-
5.750
D: 1.70
E: 4.050
8.300
D: 3.00
E: 5.300
10.450
D: 2.80
E: 7.650
34.850
15.350
VT
10.350
10.350/-
D: 2.4/-
E: 7.950/-
UB
5.750
D: 1.7
E: 4.050
BB
8.300
D: 3.0
E: 5.300
FX
10.450
D: 2.8
E: 7.650
32
43
Olivia Laszlo Bergem
Oslo Turnforening
10.100
D: 4.00
E: 6.100
12.200
D: 4.30
E: 7.900
11.150
D: 4.20
E: 6.950
33.450
16.750
VT
UB
10.100
D: 4.0
E: 6.100
BB
12.200
D: 4.3
E: 7.900
FX
11.150
D: 4.2
E: 6.950
33
15
Anniken Linnea Olsen Christiansen
Bergens Turnforening
12.000
12.000/11.700
D: 3.6/3.4
E: 8.400/8.300
10.350
D: 4.30
E: 6.150
ND: 0.10
10.450
D: 4.20
E: 6.250
32.800
17.400
VT
12.000
12.000/11.700
D: 3.6/3.4
E: 8.400/8.300
UB

BB
10.350
D: 4.3
E: 6.150
ND: 0.10
FX
10.450
D: 4.2
E: 6.250
34
9
Natalie Marie Andreassen
Nedre Glomma Turn
10.950
10.950/-
D: 2.6/-
E: 8.350/-
3.550
D: 0.70
E: 6.850
ND: 4.00
7.550
D: 3.30
E: 4.250
10.650
D: 3.10
E: 7.550
32.700
17.500
VT
10.950
10.950/-
D: 2.6/-
E: 8.350/-
UB
3.550
D: 0.7
E: 6.850
ND: 4.00
BB
7.550
D: 3.3
E: 4.250
FX
10.650
D: 3.1
E: 7.550
34
2
Maia Benkø Kroken
Elverum Turn
10.100
10.100/10.450
D: 2.0/2.4
E: 8.100/8.050
4.400
D: 0.80
E: 3.600
8.050
D: 2.70
E: 5.350
10.150
D: 3.20
E: 6.950
32.700
17.500
VT
10.100
10.100/10.450
D: 2.0/2.4
E: 8.100/8.050
UB
4.400
D: 0.8
E: 3.600
BB
8.050
D: 2.7
E: 5.350
FX
10.150
D: 3.2
E: 6.950
36
27
Sigrid Skråning
Grimstad Turn- og Idrettsforening
10.600
10.600/9.500
D: 3.4/2.0
E: 7.200/7.500
4.650
D: 0.80
E: 3.850
8.550
D: 2.20
E: 6.350
8.750
D: 2.80
E: 5.950
32.550
17.650
VT
10.600
10.600/9.500
D: 3.4/2.0
E: 7.200/7.500
UB
4.650
D: 0.8
E: 3.850
BB
8.550
D: 2.2
E: 6.350
FX
8.750
D: 2.8
E: 5.950
37
17
Tyra Braderup
Nidaros Turn
10.950
10.950/-
D: 2.4/-
E: 8.550/-
7.850
D: 3.10
E: 4.750
10.250
D: 3.00
E: 7.250
29.050
21.150
VT
10.950
10.950/-
D: 2.4/-
E: 8.550/-
UB

BB
7.850
D: 3.1
E: 4.750
FX
10.250
D: 3.0
E: 7.250
38
28
Hedda Salvesen
Grimstad Turn- og Idrettsforening
9.150
9.150/10.900
D: 1.6/2.6
E: 7.550/8.300
5.300
D: 0.80
E: 4.500
5.750
D: 2.80
E: 3.050
ND: 0.10
8.550
D: 2.00
E: 6.550
28.750
21.450
VT
9.150
9.150/10.900
D: 1.6/2.6
E: 7.550/8.300
UB
5.300
D: 0.8
E: 4.500
BB
5.750
D: 2.8
E: 3.050
ND: 0.10
FX
8.550
D: 2.0
E: 6.550
39
5
Ingrid Haaland-Aas
Høybråten og Stovner IL
9.300
9.300/10.500
D: 2.0/3.2
E: 7.600/7.300
ND: 0.30 / 0.00
7.650
D: 3.50
E: 4.250
ND: 0.10
10.350
D: 3.40
E: 7.250
ND: 0.30
27.300
22.900
VT
9.300
9.300/10.500
D: 2.0/3.2
E: 7.600/7.300
ND: 0.30/0.00
UB

BB
7.650
D: 3.5
E: 4.250
ND: 0.10
FX
10.350
D: 3.4
E: 7.250
ND: 0.30
40
14
Sophia Kauffmann
Siddis Trim & Turnforening
7.200
D: 0.90
E: 6.300
8.650
D: 2.70
E: 5.950
9.250
D: 3.00
E: 6.250
25.100
25.100
VT
UB
7.200
D: 0.9
E: 6.300
BB
8.650
D: 2.7
E: 5.950
FX
9.250
D: 3.0
E: 6.250
41
45
Mali Trongmo Neurauter
Oslo Turnforening
10.700
D: 4.20
E: 6.500
12.750
D: 4.90
E: 7.850
23.450
26.750
VT
UB
10.700
D: 4.2
E: 6.500
BB
12.750
D: 4.9
E: 7.850
FX

42
40
Amalie Norvang Dalene
Nedre Glomma Turn
12.200
D: 4.10
E: 8.100
8.900
D: 3.70
E: 5.300
ND: 0.10
21.100
29.100
VT
UB
12.200
D: 4.1
E: 8.100
BB
8.900
D: 3.7
E: 5.300
ND: 0.10
FX

43
16
Vilma Oline Aarflot Smestad
Nidaros Turn
9.900
D: 3.10
E: 6.800
10.100
D: 2.90
E: 7.200
20.000
30.200
VT
UB

BB
9.900
D: 3.1
E: 6.800
FX
10.100
D: 2.9
E: 7.200
44
24
Maja Anker Birkeflet
Grimstad Turn- og Idrettsforening
8.800
D: 2.60
E: 6.200
9.200
D: 3.20
E: 6.000
18.000
32.200
VT
UB

BB
8.800
D: 2.6
E: 6.200
FX
9.200
D: 3.2
E: 6.000
45
13
Jannicke Emmerhoff Andresen
Siddis Trim & Turnforening
10.550
10.550/-
D: 3.4/-
E: 7.150/-
6.650
D: 0.80
E: 5.850
17.200
33.000
VT
10.550
10.550/-
D: 3.4/-
E: 7.150/-
UB
6.650
D: 0.8
E: 5.850
BB

FX

46
21
Signe Wiggen
Moss Turnforening
8.650
D: 3.10
E: 5.550
8.650
41.550
VT
UB

BB
8.650
D: 3.1
E: 5.550
FX

47
25
Karoline Holst Omland
Grimstad Turn- og Idrettsforening
8.550
D: 2.60
E: 5.950
8.550
41.650
VT
UB

BB

FX
8.550
D: 2.6
E: 5.950
48
4
Linn Marie Langrud Sletten
Høybråten og Stovner IL
50.200
VT
UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
47
Maria Tronrud, Oslo Turnforening


4.2
3.4


8.850
8.600



0.1

12.475
13.050
11.900

2
32
Julie Dicko Erichsen, Laksevåg Turn og Idrettslag


4.2
3.4


8.850
8.550



0.1

12.450
13.050
11.850

0.025
3
42
Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening


4.2
3.4


8.350
8.300




12.125
12.550
11.700

0.350
4
15
Anniken Linnea Olsen Christiansen, Bergens Turnforening


3.6
3.4


8.400
8.300




11.850
12.000
11.700

0.625
5
12
Filippa Mollan, Siddis Trim & Turnforening


3.4
3.0


8.650
8.350




11.700
12.050
11.350

0.775
6
33
Juliane Amalie Tøssebro, Laksevåg Turn og Idrettslag


4.2
3.4


7.150
8.550




11.650
11.350
11.950

0.825
6
39
Sara Kristina A. Myrvold, Nordre Aker Turnforening


3.4
3.6


8.550
7.750




11.650
11.950
11.350

0.825
8
38
Ella Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim


3.4
1.6


8.500
8.700




11.100
11.900
10.300

1.375
9
23
Gine Hauglum-Werner, Holmen Tropp & Turn


3.4
1.6


8.600
7.950




10.775
12.000
9.550

1.700
10
8
Maren Victoria Heggen, Høybråten og Stovner IL


3.2
3.4


8.100
8.600


0.1
2.0

10.600
11.200
10.000

1.875
11
1
Marthe Helstad Gudbrandsgård, Elverum Turn


3.4
1.6


8.000
7.600




10.300
11.400
9.200

2.175
12
2
Maia Benkø Kroken, Elverum Turn


2.0
2.4


8.100
8.050




10.275
10.100
10.450

2.200
13
27
Sigrid Skråning, Grimstad Turn- og Idrettsforening


3.4
2.0


7.200
7.500




10.050
10.600
9.500

2.425
14
28
Hedda Salvesen, Grimstad Turn- og Idrettsforening


1.6
2.6


7.550
8.300




10.025
9.150
10.900

2.450
15
5
Ingrid Haaland-Aas, Høybråten og Stovner IL


2.0
3.2


7.600
7.300


0.3

9.900
9.300
10.500

2.575
16
46
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening


3.6


8.750




6.175
12.350

6.300
17
34
Mari Tideman Kanter, Holmen Tropp & Turn


3.6


8.600




6.100
12.200

6.375
18
19
Aja -Fatou Marenh, Moss Turnforening


3.4


8.700




6.050
12.100

6.425
19
18
Sanne Marie Lunde, Slemmestad og Omegn Turnforening


3.4


8.600




6.000
12.000

6.475
19
44
Anna Fozia Vik, Oslo Turnforening


3.4


8.600




6.000
12.000

6.475
19
41
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening


3.4


8.600




6.000
12.000

6.475
22
6
Johane Barlund Brevad, Høybråten og Stovner IL


3.2


8.700




5.950
11.900

6.525
23
36
Serina Kvæstad, Holmen Tropp & Turn


3.2


8.650




5.925
11.850

6.550
23
10
Tilde Myrene, Nedre Glomma Turn


3.4


8.450




5.925
11.850

6.550
25
29
Maria Vendela Rydberg Haraune, Tromsø Turnforening


3.4


8.400




5.900
11.800

6.575
26
48
Scarlett Mapusa Rennesund, Oslo Turnforening


3.4


8.550


0.3

5.825
11.650

6.650
27
37
Tuva Grøv Revheim, Holmen Tropp & Turn


3.2


8.400




5.800
11.600

6.675
28
35
Kaja Fretland Vika, Holmen Tropp & Turn


3.2


8.350




5.775
11.550

6.700
29
31
Maja Haug Lischner, Narvik Turnforening


3.4


8.200


0.1

5.750
11.500

6.725
29
11
Aurora Walen Arnesen, Nedre Glomma Turn


3.4


8.100




5.750
11.500

6.725
31
7
Maren Barlund Brevad, Høybråten og Stovner IL


3.2


8.150




5.675
11.350

6.800
32
17
Tyra Braderup, Nidaros Turn


2.4


8.550




5.475
10.950

7.000
32
9
Natalie Marie Andreassen, Nedre Glomma Turn


2.6


8.350




5.475
10.950

7.000
34
30
Ingeborg Sofie Hykkerud Steindal, Tromsø Turnforening


3.2


7.650


0.1

5.375
10.750

7.100
35
3
Synnøve Kvernes, Høybråten og Stovner IL


3.2


7.350




5.275
10.550

7.200
35
13
Jannicke Emmerhoff Andresen, Siddis Trim & Turnforening


3.4


7.150




5.275
10.550

7.200
37
26
Mari Johannessen, Grimstad Turn- og Idrettsforening


2.6


7.900




5.250
10.500

7.225
38
22
Benedikte Ridderholt, Kabelvåg IL


2.4


7.950




5.175
10.350

7.300
39
20
Marthe Wiggen, Moss Turnforening


3.2


6.800


0.1

4.950
9.900

7.525
40
14
Sophia Kauffmann, Siddis Trim & Turnforening










12.475
40
43
Olivia Laszlo Bergem, Oslo Turnforening










12.475
40
45
Mali Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening










12.475
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
40
Amalie Norvang Dalene, Nedre Glomma Turn

4.1

8.100


12.200

2
44
Anna Fozia Vik, Oslo Turnforening

4.0

8.100


12.100

0.100
2
34
Mari Tideman Kanter, Holmen Tropp & Turn

4.4

7.700


12.100

0.100
4
47
Maria Tronrud, Oslo Turnforening

4.1

7.850


11.950

0.250
5
33
Juliane Amalie Tøssebro, Laksevåg Turn og Idrettslag

3.8

7.800


11.600

0.600
6
36
Serina Kvæstad, Holmen Tropp & Turn

4.0

7.500


11.500

0.700
6
46
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening

4.1

7.400


11.500

0.700
8
11
Aurora Walen Arnesen, Nedre Glomma Turn

3.4

7.900


11.300

0.900
9
32
Julie Dicko Erichsen, Laksevåg Turn og Idrettslag

4.8

5.950


10.750

1.450
10
45
Mali Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening

4.2

6.500


10.700

1.500
11
48
Scarlett Mapusa Rennesund, Oslo Turnforening

2.6

7.600


10.200

2.000
12
43
Olivia Laszlo Bergem, Oslo Turnforening

4.0

6.100


10.100

2.100
13
42
Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening

4.0

5.700


9.700

2.500
14
37
Tuva Grøv Revheim, Holmen Tropp & Turn

2.1

7.500


9.600

2.600
15
18
Sanne Marie Lunde, Slemmestad og Omegn Turnforening

2.0

7.300


9.300

2.900
16
23
Gine Hauglum-Werner, Holmen Tropp & Turn

2.0

7.250


9.250

2.950
17
8
Maren Victoria Heggen, Høybråten og Stovner IL

1.9

7.200


9.100

3.100
18
35
Kaja Fretland Vika, Holmen Tropp & Turn

2.5

6.350


8.850

3.350
19
6
Johane Barlund Brevad, Høybråten og Stovner IL

1.2

7.500


8.700

3.500
20
41
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

2.5

6.100


8.600

3.600
21
39
Sara Kristina A. Myrvold, Nordre Aker Turnforening

1.3

6.850


8.150

4.050
22
10
Tilde Myrene, Nedre Glomma Turn

1.4

6.250


7.650

4.550
23
30
Ingeborg Sofie Hykkerud Steindal, Tromsø Turnforening

1.6

6.000


7.600

4.600
24
29
Maria Vendela Rydberg Haraune, Tromsø Turnforening

1.6

5.850


7.450

4.750
25
3
Synnøve Kvernes, Høybråten og Stovner IL

1.8

5.550


7.350

4.850
26
14
Sophia Kauffmann, Siddis Trim & Turnforening

0.9

6.300


7.200

5.000
27
31
Maja Haug Lischner, Narvik Turnforening

1.9

5.000


6.900

5.300
27
12
Filippa Mollan, Siddis Trim & Turnforening

2.0

4.900


6.900

5.300
29
19
Aja -Fatou Marenh, Moss Turnforening

1.9

4.950


6.850

5.350
30
38
Ella Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim

1.4

5.400


6.800

5.400
31
26
Mari Johannessen, Grimstad Turn- og Idrettsforening

0.7

6.000


6.700

5.500
32
13
Jannicke Emmerhoff Andresen, Siddis Trim & Turnforening

0.8

5.850


6.650

5.550
33
20
Marthe Wiggen, Moss Turnforening

0.9

5.650


6.550

5.650
34
7
Maren Barlund Brevad, Høybråten og Stovner IL

0.9

5.250


6.150

6.050
35
22
Benedikte Ridderholt, Kabelvåg IL

1.7

4.050


5.750

6.450
36
28
Hedda Salvesen, Grimstad Turn- og Idrettsforening

0.8

4.500


5.300

6.900
37
1
Marthe Helstad Gudbrandsgård, Elverum Turn

1.0

4.150


5.150

7.050
38
27
Sigrid Skråning, Grimstad Turn- og Idrettsforening

0.8

3.850


4.650

7.550
39
2
Maia Benkø Kroken, Elverum Turn

0.8

3.600


4.400

7.800
40
9
Natalie Marie Andreassen, Nedre Glomma Turn

0.7

6.850

4.0

3.550

8.650
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
45
Mali Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening

4.9

7.850


12.750

1
47
Maria Tronrud, Oslo Turnforening

5.1

7.650


12.750

3
33
Juliane Amalie Tøssebro, Laksevåg Turn og Idrettslag

4.8

7.850


12.650

0.100
4
41
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

4.5

8.000


12.500

0.250
5
43
Olivia Laszlo Bergem, Oslo Turnforening

4.3

7.900


12.200

0.550
5
46
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening

4.9

7.300


12.200

0.550
7
32
Julie Dicko Erichsen, Laksevåg Turn og Idrettslag

4.5

7.400


11.900

0.850
8
36
Serina Kvæstad, Holmen Tropp & Turn

4.7

7.050


11.750

1.000
9
44
Anna Fozia Vik, Oslo Turnforening

4.4

7.300


11.700

1.050
10
18
Sanne Marie Lunde, Slemmestad og Omegn Turnforening

3.6

7.600


11.200

1.550
11
39
Sara Kristina A. Myrvold, Nordre Aker Turnforening

3.8

7.350


11.150

1.600
11
42
Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening

4.5

6.750

0.1

11.150

1.600
13
37
Tuva Grøv Revheim, Holmen Tropp & Turn

3.7

7.350


11.050

1.700
14
38
Ella Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim

3.5

7.500


11.000

1.750
15
48
Scarlett Mapusa Rennesund, Oslo Turnforening

4.4

6.550


10.950

1.800
16
35
Kaja Fretland Vika, Holmen Tropp & Turn

4.3

6.450


10.750

2.000
17
23
Gine Hauglum-Werner, Holmen Tropp & Turn

3.6

7.000


10.600

2.150
18
34
Mari Tideman Kanter, Holmen Tropp & Turn

4.2

6.250


10.450

2.300
19
29
Maria Vendela Rydberg Haraune, Tromsø Turnforening

3.2

7.150


10.350

2.400
19
15
Anniken Linnea Olsen Christiansen, Bergens Turnforening

4.3

6.150

0.1

10.350

2.400
21
11
Aurora Walen Arnesen, Nedre Glomma Turn

3.8

6.300


10.100

2.650
22
31
Maja Haug Lischner, Narvik Turnforening

3.6

6.350


9.950

2.800
23
16
Vilma Oline Aarflot Smestad, Nidaros Turn

3.1

6.800


9.900

2.850
24
1
Marthe Helstad Gudbrandsgård, Elverum Turn

3.4

6.450


9.850

2.900
25
26
Mari Johannessen, Grimstad Turn- og Idrettsforening

3.2

6.550


9.750

3.000
26
10
Tilde Myrene, Nedre Glomma Turn

2.9

6.750

0.1

9.550

3.200
26
8
Maren Victoria Heggen, Høybråten og Stovner IL

3.6

5.950


9.550

3.200
28
30
Ingeborg Sofie Hykkerud Steindal, Tromsø Turnforening

3.7

5.700


9.400

3.350
29
3
Synnøve Kvernes, Høybråten og Stovner IL

3.5

5.700


9.200

3.550
30
40
Amalie Norvang Dalene, Nedre Glomma Turn

3.7

5.300

0.1

8.900

3.850
31
24
Maja Anker Birkeflet, Grimstad Turn- og Idrettsforening

2.6

6.200


8.800

3.950
31
6
Johane Barlund Brevad, Høybråten og Stovner IL

3.5

5.300


8.800

3.950
33
7
Maren Barlund Brevad, Høybråten og Stovner IL

3.2

5.500


8.700

4.050
34
14
Sophia Kauffmann, Siddis Trim & Turnforening

2.7

5.950


8.650

4.100
34
21
Signe Wiggen, Moss Turnforening

3.1

5.550


8.650

4.100
36
27
Sigrid Skråning, Grimstad Turn- og Idrettsforening

2.2

6.350


8.550

4.200
36
12
Filippa Mollan, Siddis Trim & Turnforening

4.1

4.550

0.1

8.550

4.200
38
19
Aja -Fatou Marenh, Moss Turnforening

3.5

4.900


8.400

4.350
39
22
Benedikte Ridderholt, Kabelvåg IL

3.0

5.300


8.300

4.450
40
20
Marthe Wiggen, Moss Turnforening

2.5

5.600


8.100

4.650
41
2
Maia Benkø Kroken, Elverum Turn

2.7

5.350


8.050

4.700
42
17
Tyra Braderup, Nidaros Turn

3.1

4.750


7.850

4.900
43
5
Ingrid Haaland-Aas, Høybråten og Stovner IL

3.5

4.250

0.1

7.650

5.100
44
9
Natalie Marie Andreassen, Nedre Glomma Turn

3.3

4.250


7.550

5.200
45
28
Hedda Salvesen, Grimstad Turn- og Idrettsforening

2.8

3.050

0.1

5.750

7.000
46
13
Jannicke Emmerhoff Andresen, Siddis Trim & Turnforening




12.750
46
25
Karoline Holst Omland, Grimstad Turn- og Idrettsforening




12.750
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
34
Mari Tideman Kanter, Holmen Tropp & Turn

4.7

8.050


12.750

2
46
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening

4.6

7.900


12.500

0.250
3
47
Maria Tronrud, Oslo Turnforening

4.1

8.350


12.450

0.300
4
18
Sanne Marie Lunde, Slemmestad og Omegn Turnforening

4.1

7.900

0.1

11.900

0.850
5
41
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

4.1

7.700


11.800

0.950
6
42
Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening

4.0

7.800

0.1

11.700

1.050
6
33
Juliane Amalie Tøssebro, Laksevåg Turn og Idrettslag

4.5

7.400

0.2

11.700

1.050
8
32
Julie Dicko Erichsen, Laksevåg Turn og Idrettslag

4.0

7.750

0.1

11.650

1.100
9
44
Anna Fozia Vik, Oslo Turnforening

4.2

7.200

0.2

11.200

1.550
10
31
Maja Haug Lischner, Narvik Turnforening

3.9

7.250


11.150

1.600
10
43
Olivia Laszlo Bergem, Oslo Turnforening

4.2

6.950


11.150

1.600
10
36
Serina Kvæstad, Holmen Tropp & Turn

4.3

6.850


11.150

1.600
13
35
Kaja Fretland Vika, Holmen Tropp & Turn

3.8

7.250


11.050

1.700
14
12
Filippa Mollan, Siddis Trim & Turnforening

4.0

6.950


10.950

1.800
15
19
Aja -Fatou Marenh, Moss Turnforening

4.0

6.950

0.2

10.750

2.000
16
9
Natalie Marie Andreassen, Nedre Glomma Turn

3.1

7.550


10.650

2.100
17
11
Aurora Walen Arnesen, Nedre Glomma Turn

4.0

6.800

0.2

10.600

2.150
18
10
Tilde Myrene, Nedre Glomma Turn

3.4

7.100


10.500

2.250
19
22
Benedikte Ridderholt, Kabelvåg IL

2.8

7.650


10.450

2.300
19
15
Anniken Linnea Olsen Christiansen, Bergens Turnforening

4.2

6.250


10.450

2.300
21
20
Marthe Wiggen, Moss Turnforening

2.8

7.600


10.400

2.350
21
39
Sara Kristina A. Myrvold, Nordre Aker Turnforening

4.2

6.200


10.400

2.350
23
5
Ingrid Haaland-Aas, Høybråten og Stovner IL

3.4

7.250

0.3

10.350

2.400
24
48
Scarlett Mapusa Rennesund, Oslo Turnforening

3.9

6.500

0.1

10.300

2.450
25
17
Tyra Braderup, Nidaros Turn

3.0

7.250


10.250

2.500
25
23
Gine Hauglum-Werner, Holmen Tropp & Turn

3.9

6.450

0.1

10.250

2.500
27
2
Maia Benkø Kroken, Elverum Turn

3.2

6.950


10.150

2.600
27
7
Maren Barlund Brevad, Høybråten og Stovner IL

3.4

6.750


10.150

2.600
29
16
Vilma Oline Aarflot Smestad, Nidaros Turn

2.9

7.200


10.100

2.650
30
37
Tuva Grøv Revheim, Holmen Tropp & Turn

3.8

6.400

0.2

10.000

2.750
31
30
Ingeborg Sofie Hykkerud Steindal, Tromsø Turnforening

2.8

7.050


9.850

2.900
32
38
Ella Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim

3.8

6.200

0.3

9.700

3.050
33
8
Maren Victoria Heggen, Høybråten og Stovner IL

4.0

5.900

0.3

9.600

3.150
34
1
Marthe Helstad Gudbrandsgård, Elverum Turn

3.1

6.450

0.1

9.450

3.300
35
6
Johane Barlund Brevad, Høybråten og Stovner IL

3.3

6.100

0.1

9.300

3.450
36
14
Sophia Kauffmann, Siddis Trim & Turnforening

3.0

6.250


9.250

3.500
37
24
Maja Anker Birkeflet, Grimstad Turn- og Idrettsforening

3.2

6.000


9.200

3.550
38
29
Maria Vendela Rydberg Haraune, Tromsø Turnforening

3.0

6.300

0.3

9.000

3.750
39
27
Sigrid Skråning, Grimstad Turn- og Idrettsforening

2.8

5.950


8.750

4.000
40
26
Mari Johannessen, Grimstad Turn- og Idrettsforening

3.0

5.650


8.650

4.100
41
28
Hedda Salvesen, Grimstad Turn- og Idrettsforening

2.0

6.550


8.550

4.200
41
25
Karoline Holst Omland, Grimstad Turn- og Idrettsforening

2.6

5.950


8.550

4.200
43
3
Synnøve Kvernes, Høybråten og Stovner IL

2.9

5.500


8.400

4.350
44
13
Jannicke Emmerhoff Andresen, Siddis Trim & Turnforening




12.750
44
45
Mali Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening




12.750
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 5/21/2024 8:51:27 AM
SX
SM
MD
XL
XXL