Back 

NM Senior turn kvinner og turn menn Hokksund, 2023-06-16

Senior MAG Senior MAG Finals Senior WAG Senior WAG Finals Team MAG Team WAG
Senior WAG Finals
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
33
Juliane Amalie Tøssebro
Laksevåg Turn og Idrettslag
12.400
12.400/12.150
D: 3.6/3.4
E: 8.800/8.750
11.300
D: 3.80
E: 7.500
12.350
D: 4.70
E: 7.650
36.050
VT
12.400
12.400/12.150
D: 3.6/3.4
E: 8.800/8.750
UB
11.300
D: 3.8
E: 7.500
BB
12.350
D: 4.7
E: 7.650
FX

2
47
Maria Tronrud
Oslo Turnforening
9.800
D: 3.80
E: 6.000
13.050
D: 4.70
E: 8.350
11.950
D: 4.10
E: 8.150
ND: 0.30
34.800
1.250
VT
UB
9.800
D: 3.8
E: 6.000
BB
13.050
D: 4.7
E: 8.350
FX
11.950
D: 4.1
E: 8.150
ND: 0.30
3
46
Marie Nilsen Rønbeck
Oslo Turnforening
11.800
D: 4.80
E: 7.000
12.850
D: 4.60
E: 8.250
24.650
11.400
VT
UB

BB
11.800
D: 4.8
E: 7.000
FX
12.850
D: 4.6
E: 8.250
4
41
Selma Gudim Karlsen
Oslo Turnforening
12.600
D: 4.30
E: 8.300
11.850
D: 4.00
E: 7.850
24.450
11.600
VT
UB

BB
12.600
D: 4.3
E: 8.300
FX
11.850
D: 4.0
E: 7.850
5
42
Selma Andrea Halvorsen
Oslo Turnforening
12.850
12.850/12.100
D: 4.2/3.4
E: 8.650/8.700
11.100
D: 4.00
E: 7.400
ND: 0.30
23.950
12.100
VT
12.850
12.850/12.100
D: 4.2/3.4
E: 8.650/8.700
UB

BB

FX
11.100
D: 4.0
E: 7.400
ND: 0.30
6
34
Mari Tideman Kanter
Holmen Tropp & Turn
11.050
D: 4.40
E: 6.650
11.450
D: 4.50
E: 7.250
ND: 0.30
22.500
13.550
VT
UB
11.050
D: 4.4
E: 6.650
BB

FX
11.450
D: 4.5
E: 7.250
ND: 0.30
7
32
Julie Dicko Erichsen
Laksevåg Turn og Idrettslag
13.350
13.350/12.050
D: 4.2/3.4
E: 9.150/8.750
ND: 0.00 / 0.10
13.350
22.700
VT
13.350
13.350/12.050
D: 4.2/3.4
E: 9.150/8.750
ND: 0.00/0.10
UB

BB

FX

8
45
Mali Trongmo Neurauter
Oslo Turnforening
12.200
D: 4.80
E: 7.400
12.200
23.850
VT
UB

BB
12.200
D: 4.8
E: 7.400
FX

9
12
Filippa Mollan
Siddis Trim & Turnforening
12.150
12.150/11.500
D: 3.4/3.0
E: 8.750/8.500
12.150
23.900
VT
12.150
12.150/11.500
D: 3.4/3.0
E: 8.750/8.500
UB

BB

FX

10
40
Amalie Norvang Dalene
Nedre Glomma Turn
12.100
D: 4.10
E: 8.000
12.100
23.950
VT
UB
12.100
D: 4.1
E: 8.000
BB

FX

11
15
Anniken Linnea Olsen Christiansen
Bergens Turnforening
12.000
12.000/11.900
D: 3.6/3.4
E: 8.400/8.500
12.000
24.050
VT
12.000
12.000/11.900
D: 3.6/3.4
E: 8.400/8.500
UB

BB

FX

11
44
Anna Fozia Vik
Oslo Turnforening
12.000
D: 4.00
E: 8.000
12.000
24.050
VT
UB
12.000
D: 4.0
E: 8.000
BB

FX

11
18
Sanne Marie Lunde
Slemmestad og Omegn Turnforening
12.000
D: 4.30
E: 7.800
ND: 0.10
12.000
24.050
VT
UB

BB

FX
12.000
D: 4.3
E: 7.800
ND: 0.10
14
43
Olivia Laszlo Bergem
Oslo Turnforening
11.400
D: 4.40
E: 7.000
11.400
24.650
VT
UB

BB
11.400
D: 4.4
E: 7.000
FX

15
39
Sara Kristina A. Myrvold
Nordre Aker Turnforening
11.150
11.150/11.900
D: 3.6/3.4
E: 7.550/8.500
11.150
24.900
VT
11.150
11.150/11.900
D: 3.6/3.4
E: 7.550/8.500
UB

BB

FX

16
36
Serina Kvæstad
Holmen Tropp & Turn
11.000
D: 4.00
E: 7.000
11.000
25.050
VT
UB
11.000
D: 4.0
E: 7.000
BB

FX

17
23
Gine Hauglum-Werner
Holmen Tropp & Turn
36.050
VT
UB

BB

FX

17
38
Ella Søndenaa
Hoppensprett Turn Jessheim
36.050
VT
UB

BB

FX

17
11
Aurora Walen Arnesen
Nedre Glomma Turn
36.050
VT
UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
32
Julie Dicko Erichsen, Laksevåg Turn og Idrettslag


4.2
3.4


9.150
8.750



0.1
Q
12.700
13.350
12.050

2
42
Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening


4.2
3.4


8.650
8.700



Q
12.475
12.850
12.100

0.225
3
33
Juliane Amalie Tøssebro, Laksevåg Turn og Idrettslag


3.6
3.4


8.800
8.750



Q
12.275
12.400
12.150

0.425
4
15
Anniken Linnea Olsen Christiansen, Bergens Turnforening


3.6
3.4


8.400
8.500



Q
11.950
12.000
11.900

0.750
5
12
Filippa Mollan, Siddis Trim & Turnforening


3.4
3.0


8.750
8.500



Q
11.825
12.150
11.500

0.875
6
39
Sara Kristina A. Myrvold, Nordre Aker Turnforening


3.6
3.4


7.550
8.500



Q
11.525
11.150
11.900

1.175
7
38
Ella Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim









q

12.700
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
40
Amalie Norvang Dalene, Nedre Glomma Turn

4.1

8.000

Q
12.100

2
44
Anna Fozia Vik, Oslo Turnforening

4.0

8.000

Q
12.000

0.100
3
33
Juliane Amalie Tøssebro, Laksevåg Turn og Idrettslag

3.8

7.500

Q
11.300

0.800
4
34
Mari Tideman Kanter, Holmen Tropp & Turn

4.4

6.650

Q
11.050

1.050
5
36
Serina Kvæstad, Holmen Tropp & Turn

4.0

7.000

Q
11.000

1.100
6
47
Maria Tronrud, Oslo Turnforening

3.8

6.000

Q
9.800

2.300
7
46
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening



q

12.100
7
11
Aurora Walen Arnesen, Nedre Glomma Turn



q

12.100
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
47
Maria Tronrud, Oslo Turnforening

4.7

8.350

Q
13.050

2
41
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

4.3

8.300

Q
12.600

0.450
3
33
Juliane Amalie Tøssebro, Laksevåg Turn og Idrettslag

4.7

7.650

Q
12.350

0.700
4
45
Mali Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening

4.8

7.400

Q
12.200

0.850
5
46
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening

4.8

7.000

Q
11.800

1.250
6
43
Olivia Laszlo Bergem, Oslo Turnforening

4.4

7.000

Q
11.400

1.650
7
32
Julie Dicko Erichsen, Laksevåg Turn og Idrettslag



q

13.050
7
36
Serina Kvæstad, Holmen Tropp & Turn



q

13.050
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
46
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening

4.6

8.250

Q
12.850

2
18
Sanne Marie Lunde, Slemmestad og Omegn Turnforening

4.3

7.800

0.1
Q
12.000

0.850
3
47
Maria Tronrud, Oslo Turnforening

4.1

8.150

0.3
Q
11.950

0.900
4
41
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

4.0

7.850

Q
11.850

1.000
5
34
Mari Tideman Kanter, Holmen Tropp & Turn

4.5

7.250

0.3
Q
11.450

1.400
6
42
Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening

4.0

7.400

0.3
Q
11.100

1.750
7
33
Juliane Amalie Tøssebro, Laksevåg Turn og Idrettslag



q

12.850
7
32
Julie Dicko Erichsen, Laksevåg Turn og Idrettslag



q

12.850
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 5/21/2024 9:54:34 AM
SX
SM
MD
XL
XXL