Tillbaka 

UGP-Cupen 2023 Uddevalla, 2023-11-25

Regionspokalen Rikspokalen Steg 7 Steg 8
Steg 7
Icke officiella resultat
Pl
#
Namn
Hopp
Barr
Bom
Fristående
Total
Gap
1
1
Vera Östner
GF Unik
10,850
10,900/10,800
D: 2,0/2,0
E: 8,900/8,800
11,100
D: 2,80
E: 8,300
9,800
D: 2,70
E: 7,100
10,400
D: 2,80
E: 7,600
42,150
VT
10,850
10,900/10,800
D: 2,0/2,0
E: 8,900/8,800
UB
11,100
D: 2,8
E: 8,300
BB
9,800
D: 2,7
E: 7,100
FX
10,400
D: 2,8
E: 7,600
2
4
Maja Wold Hedlund
Alingsås IF Gymnastik
11,350
11,300/11,400
D: 2,0/2,4
E: 9,300/9,000
9,700
D: 2,80
E: 6,900
9,600
D: 3,20
E: 6,200
B: 0,2
10,300
D: 3,20
E: 7,100
40,950
1,200
VT
11,350
11,300/11,400
D: 2,0/2,4
E: 9,300/9,000
UB
9,700
D: 2,8
E: 6,900
BB
9,600
D: 3,2
E: 6,200
B: 0,2
FX
10,300
D: 3,2
E: 7,100
3
2
Vilhelmina Torssell
GF Unik
10,900
10,700/11,100
D: 2,0/2,0
E: 8,700/9,100
8,100
D: 3,20
E: 4,900
8,500
D: 3,00
E: 5,500
10,700
D: 3,20
E: 7,500
38,200
3,950
VT
10,900
10,700/11,100
D: 2,0/2,0
E: 8,700/9,100
UB
8,100
D: 3,2
E: 4,900
BB
8,500
D: 3,0
E: 5,500
FX
10,700
D: 3,2
E: 7,500
4
5
Ebba Elioneri
Tidaholm GS
10,450
10,600/10,300
D: 2,0/2,0
E: 8,600/8,300
9,800
D: 2,20
E: 7,600
7,000
D: 2,30
E: 4,500
B: 0,2
7,600
D: 2,60
E: 5,000
34,850
7,300
VT
10,450
10,600/10,300
D: 2,0/2,0
E: 8,600/8,300
UB
9,800
D: 2,2
E: 7,600
BB
7,000
D: 2,3
E: 4,500
B: 0,2
FX
7,600
D: 2,6
E: 5,000
5
3
Hilda Stenstavold
Uddevalla Gymnastik och Parkour
11,100
11,100/11,100
D: 2,0/2,0
E: 9,100/9,100
11,100
D: 2,60
E: 8,500
11,500
D: 3,20
E: 8,300
33,700
8,450
VT
11,100
11,100/11,100
D: 2,0/2,0
E: 9,100/9,100
UB
11,100
D: 2,6
E: 8,500
BB

FX
11,500
D: 3,2
E: 8,300
Pl
#
Namn
D
E
B
ND
Poäng
Gap
1
4
Maja Wold Hedlund, Alingsås IF Gymnastik


2,0
2,4


9,300
9,000





11,350
11,300
11,400

2
3
Hilda Stenstavold, Uddevalla Gymnastik och Parkour


2,0
2,0


9,100
9,100





11,100
11,100
11,100

0,250
3
2
Vilhelmina Torssell, GF Unik


2,0
2,0


8,700
9,100





10,900
10,700
11,100

0,450
4
1
Vera Östner, GF Unik


2,0
2,0


8,900
8,800





10,850
10,900
10,800

0,500
5
5
Ebba Elioneri, Tidaholm GS


2,0
2,0


8,600
8,300





10,450
10,600
10,300

0,900
Pl
#
Namn
D
E
B
ND
Poäng
Gap
1
3
Hilda Stenstavold, Uddevalla Gymnastik och Parkour

2,6

8,500



11,100

1
1
Vera Östner, GF Unik

2,8

8,300



11,100

3
5
Ebba Elioneri, Tidaholm GS

2,2

7,600



9,800

1,300
4
4
Maja Wold Hedlund, Alingsås IF Gymnastik

2,8

6,900



9,700

1,400
5
2
Vilhelmina Torssell, GF Unik

3,2

4,900



8,100

3,000
Pl
#
Namn
D
E
B
ND
Poäng
Gap
1
1
Vera Östner, GF Unik

2,7

7,100



9,800

2
4
Maja Wold Hedlund, Alingsås IF Gymnastik

3,2

6,200

0,2


9,600

0,200
3
2
Vilhelmina Torssell, GF Unik

3,0

5,500



8,500

1,300
4
5
Ebba Elioneri, Tidaholm GS

2,3

4,500

0,2


7,000

2,800
Pl
#
Namn
D
E
B
ND
Poäng
Gap
1
3
Hilda Stenstavold, Uddevalla Gymnastik och Parkour

3,2

8,300



11,500

2
2
Vilhelmina Torssell, GF Unik

3,2

7,500



10,700

0,800
3
1
Vera Östner, GF Unik

2,8

7,600



10,400

1,100
4
4
Maja Wold Hedlund, Alingsås IF Gymnastik

3,2

7,100



10,300

1,200
5
5
Ebba Elioneri, Tidaholm GS

2,6

5,000



7,600

3,900
Pl
#
Namn
D
E
B
ND
Poäng
Gap
Pl
#
Namn
D
E
B
ND
Poäng
Gap
Pl
#
Namn
D
E
B
ND
Poäng
Gap
4
Maja Wold Hedlund, Alingsås IF Gymnastik





2
Vilhelmina Torssell, GF Unik





5
Ebba Elioneri, Tidaholm GS






Last Update: 2024-06-14 18:42:49
SX
SM
MD
XL
XXL