Back 

Kretsmesterskap Oslo og Akershus 2017 Holmen turnhall - Asker Turnforening, 21.-22. oktober 2017

Jenter Rekrutt 11 år Jenter Rekrutt 12 år Gutter Rekrutt Jenter Klasse I Gutter Klasse I Jenter Klasse II Gutter Klasse II
Jenter Rekrutt 11 år
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
18
Mia Egedius
Hammer Turn
10.300
10.300/-
D: 2.0/-
E: 8.300/-
9.250
D: 3.00
E: 6.250
11.100
D: 4.50
E: 6.600
10.050
D: 3.00
E: 7.050
40.700
VT
10.300
10.300/-
D: 2.0/-
E: 8.300/-
UB
9.250
D: 3.0
E: 6.250
BB
11.100
D: 4.5
E: 6.600
FX
10.050
D: 3.0
E: 7.050
2
31
Anna Fozia Vik
Nesodden IF Turn
11.200
11.200/-
D: 2.0/-
E: 9.200/-
9.300
D: 1.50
E: 7.800
9.100
D: 4.00
E: 5.100
11.000
D: 3.00
E: 8.000
40.600
0.100
VT
11.200
11.200/-
D: 2.0/-
E: 9.200/-
UB
9.300
D: 1.5
E: 7.800
BB
9.100
D: 4.0
E: 5.100
FX
11.000
D: 3.0
E: 8.000
3
35
Isabella San Miguel Bjørneng
Njård Turn
10.500
10.500/-
D: 2.0/-
E: 8.500/-
8.950
D: 1.20
E: 7.750
10.650
D: 4.00
E: 6.650
10.400
D: 2.50
E: 7.900
40.500
0.200
VT
10.500
10.500/-
D: 2.0/-
E: 8.500/-
UB
8.950
D: 1.2
E: 7.750
BB
10.650
D: 4.0
E: 6.650
FX
10.400
D: 2.5
E: 7.900
4
19
Betina Carrera Sæthre Ertunc
Hammer Turn
10.300
10.300/-
D: 2.0/-
E: 8.300/-
9.100
D: 3.00
E: 6.100
10.950
D: 4.00
E: 6.950
9.100
D: 3.00
E: 6.100
39.450
1.250
VT
10.300
10.300/-
D: 2.0/-
E: 8.300/-
UB
9.100
D: 3.0
E: 6.100
BB
10.950
D: 4.0
E: 6.950
FX
9.100
D: 3.0
E: 6.100
5
37
Johanne Persen Fröhlich
Oslo Turnforening
10.200
10.200/-
D: 1.5/-
E: 8.700/-
9.850
D: 2.00
E: 7.850
10.300
D: 7.50
E: 2.800
8.350
D: 1.50
E: 6.850
38.700
2.000
VT
10.200
10.200/-
D: 1.5/-
E: 8.700/-
UB
9.850
D: 2.0
E: 7.850
BB
10.300
D: 7.5
E: 2.800
FX
8.350
D: 1.5
E: 6.850
5
41
Johanne Brevad
HSIL turn
11.150
11.150/-
D: 2.0/-
E: 9.150/-
8.650
D: 1.00
E: 7.650
9.750
D: 2.50
E: 7.250
9.150
D: 1.50
E: 7.650
38.700
2.000
VT
11.150
11.150/-
D: 2.0/-
E: 9.150/-
UB
8.650
D: 1.0
E: 7.650
BB
9.750
D: 2.5
E: 7.250
FX
9.150
D: 1.5
E: 7.650
7
2
Tuva Grøv Revheim
Asker Turnforening
9.750
9.750/-
D: 1.5/-
E: 8.250/-
7.850
D: 1.00
E: 6.850
9.900
D: 2.50
E: 7.400
10.700
D: 3.00
E: 7.700
38.200
2.500
VT
9.750
9.750/-
D: 1.5/-
E: 8.250/-
UB
7.850
D: 1.0
E: 6.850
BB
9.900
D: 2.5
E: 7.400
FX
10.700
D: 3.0
E: 7.700
8
34
Thelma Sand
Njård Turn
10.700
10.700/-
D: 1.5/-
E: 9.200/-
8.400
D: 1.00
E: 7.400
9.900
D: 4.20
E: 5.700
8.650
D: 0.00
E: 8.650
37.650
3.050
VT
10.700
10.700/-
D: 1.5/-
E: 9.200/-
UB
8.400
D: 1.0
E: 7.400
BB
9.900
D: 4.2
E: 5.700
FX
8.650

E: 8.650
9
20
Maren Victoria Heggen
Hammer Turn
10.450
10.450/9.650
D: 2.0/1.5
E: 8.450/8.150
9.750
D: 2.00
E: 7.750
8.450
D: 3.00
E: 5.450
8.800
D: 2.50
E: 6.300
37.450
3.250
VT
10.450
10.450/9.650
D: 2.0/1.5
E: 8.450/8.150
UB
9.750
D: 2.0
E: 7.750
BB
8.450
D: 3.0
E: 5.450
FX
8.800
D: 2.5
E: 6.300
10
38
Lise Zimmer
Oslo Turnforening
10.000
10.000/-
D: 1.5/-
E: 8.500/-
8.200
D: 1.00
E: 7.200
9.650
D: 3.50
E: 6.150
9.100
D: 1.50
E: 7.600
36.950
3.750
VT
10.000
10.000/-
D: 1.5/-
E: 8.500/-
UB
8.200
D: 1.0
E: 7.200
BB
9.650
D: 3.5
E: 6.150
FX
9.100
D: 1.5
E: 7.600
11
17
Hannah Maanum Lund
Hammer Turn
10.850
10.850/-
D: 1.7/-
E: 9.150/-
5.850
D: 1.00
E: 4.850
9.800
D: 3.50
E: 6.300
10.100
D: 3.00
E: 7.100
36.600
4.100
VT
10.850
10.850/-
D: 1.7/-
E: 9.150/-
UB
5.850
D: 1.0
E: 4.850
BB
9.800
D: 3.5
E: 6.300
FX
10.100
D: 3.0
E: 7.100
12
22
Babette Sofia J.Tveiten
Holmen T & T
10.400
10.400/-
D: 2.0/-
E: 8.400/-
7.250
D: 2.00
E: 5.250
9.500
D: 4.00
E: 5.500
9.100
D: 2.50
E: 6.600
36.250
4.450
VT
10.400
10.400/-
D: 2.0/-
E: 8.400/-
UB
7.250
D: 2.0
E: 5.250
BB
9.500
D: 4.0
E: 5.500
FX
9.100
D: 2.5
E: 6.600
13
40
Maren brevad
HSIL turn
11.050
11.050/-
D: 2.0/-
E: 9.050/-
8.300
D: 1.00
E: 7.300
7.850
D: 2.00
E: 5.850
8.700
D: 1.00
E: 7.700
35.900
4.800
VT
11.050
11.050/-
D: 2.0/-
E: 9.050/-
UB
8.300
D: 1.0
E: 7.300
BB
7.850
D: 2.0
E: 5.850
FX
8.700
D: 1.0
E: 7.700
14
42
Kaja T. Asplund
Drøbak Frogn
10.300
10.300/-
D: 1.5/-
E: 8.800/-
8.800
D: 1.50
E: 7.300
8.050
D: 2.00
E: 6.050
8.550
D: 0.50
E: 8.050
35.700
5.000
VT
10.300
10.300/-
D: 1.5/-
E: 8.800/-
UB
8.800
D: 1.5
E: 7.300
BB
8.050
D: 2.0
E: 6.050
FX
8.550
D: 0.5
E: 8.050
15
26
Minda Alvilde Ruud
Hoppensprett Turn
9.900
9.900/-
D: 1.5/-
E: 8.400/-
10.550
D: 3.20
E: 7.350
5.600
D: 1.50
E: 4.100
9.300
D: 1.50
E: 7.800
35.350
5.350
VT
9.900
9.900/-
D: 1.5/-
E: 8.400/-
UB
10.550
D: 3.2
E: 7.350
BB
5.600
D: 1.5
E: 4.100
FX
9.300
D: 1.5
E: 7.800
16
36
Vilde Østhus Walle
Nordstrand Turnforening
10.050
10.050/-
D: 2.0/-
E: 8.050/-
9.000
D: 1.50
E: 7.500
6.800
D: 2.00
E: 4.800
9.300
D: 1.50
E: 7.800
35.150
5.550
VT
10.050
10.050/-
D: 2.0/-
E: 8.050/-
UB
9.000
D: 1.5
E: 7.500
BB
6.800
D: 2.0
E: 4.800
FX
9.300
D: 1.5
E: 7.800
17
39
Nura Krpo
Oslo Turnforening
9.800
9.800/-
D: 1.5/-
E: 8.300/-
6.950
D: 0.50
E: 6.450
9.300
D: 2.50
E: 6.800
7.750
D: 1.00
E: 6.750
33.800
6.900
VT
9.800
9.800/-
D: 1.5/-
E: 8.300/-
UB
6.950
D: 0.5
E: 6.450
BB
9.300
D: 2.5
E: 6.800
FX
7.750
D: 1.0
E: 6.750
18
33
Josefine Hegna svennevig
Njård Turn
10.350
10.350/-
D: 2.0/-
E: 8.350/-
6.600

E: 6.600
7.850
D: 2.00
E: 5.850
7.950
D: 0.00
E: 8.450
ND: 0.50
32.750
7.950
VT
10.350
10.350/-
D: 2.0/-
E: 8.350/-
UB
6.600

E: 6.600
BB
7.850
D: 2.0
E: 5.850
FX
7.950

E: 8.450
ND: 0.50
19
21
Lova Elisabeth Waldner
Hammer Turn
9.650
9.650/-
D: 1.5/-
E: 8.150/-
8.450
D: 1.50
E: 6.950
6.250
D: 2.50
E: 3.750
8.150
D: 2.00
E: 6.150
32.500
8.200
VT
9.650
9.650/-
D: 1.5/-
E: 8.150/-
UB
8.450
D: 1.5
E: 6.950
BB
6.250
D: 2.5
E: 3.750
FX
8.150
D: 2.0
E: 6.150
20
29
Leda Andrea Åndal Bach
Hoppensprett Turn
8.900
8.900/-
D: 1.5/-
E: 7.400/-
8.550
D: 1.00
E: 7.550
6.250
D: 1.20
E: 5.050
7.450
D: 1.00
E: 6.450
31.150
9.550
VT
8.900
8.900/-
D: 1.5/-
E: 7.400/-
UB
8.550
D: 1.0
E: 7.550
BB
6.250
D: 1.2
E: 5.050
FX
7.450
D: 1.0
E: 6.450
21
6
Una Eriksen Nastad
Asker Turnforening
10.100
10.100/9.350
D: 1.0/0.5
E: 9.100/8.850
6.800
D: 0.50
E: 6.300
7.050
D: 1.00
E: 6.050
7.100
D: 1.50
E: 5.600
31.050
9.650
VT
10.100
10.100/9.350
D: 1.0/0.5
E: 9.100/8.850
UB
6.800
D: 0.5
E: 6.300
BB
7.050
D: 1.0
E: 6.050
FX
7.100
D: 1.5
E: 5.600
22
3
Marte Sletten Nerseth
Asker Turnforening
9.900
9.900/-
D: 1.0/-
E: 8.900/-
6.100

E: 6.100
7.450
D: 1.20
E: 6.250
7.250
D: 0.00
E: 7.250
30.700
10.000
VT
9.900
9.900/-
D: 1.0/-
E: 8.900/-
UB
6.100

E: 6.100
BB
7.450
D: 1.2
E: 6.250
FX
7.250

E: 7.250
23
25
Ingrid Stenbakken
Hoppensprett Turn
10.000
10.000/-
D: 1.5/-
E: 8.500/-
4.600

E: 4.600
6.950
D: 1.00
E: 5.950
7.500
D: 1.00
E: 6.500
29.050
11.650
VT
10.000
10.000/-
D: 1.5/-
E: 8.500/-
UB
4.600

E: 4.600
BB
6.950
D: 1.0
E: 5.950
FX
7.500
D: 1.0
E: 6.500
24
9
Stine Schøyen Enger
Asker Turnforening
9.650
9.650/-
D: 1.0/-
E: 8.650/-
5.750

E: 5.750
6.150
D: 0.70
E: 5.450
6.900
D: 0.00
E: 6.900
28.450
12.250
VT
9.650
9.650/-
D: 1.0/-
E: 8.650/-
UB
5.750

E: 5.750
BB
6.150
D: 0.7
E: 5.450
FX
6.900

E: 6.900
25
11
Celine Tenmann Kristensen
Asker Turnforening
9.650
9.650/-
D: 1.0/-
E: 8.650/-
4.600

E: 4.600
6.400
D: 0.70
E: 5.700
7.700
D: 0.00
E: 7.700
28.350
12.350
VT
9.650
9.650/-
D: 1.0/-
E: 8.650/-
UB
4.600

E: 4.600
BB
6.400
D: 0.7
E: 5.700
FX
7.700

E: 7.700
26
28
Linèa Øversjøen Espeland
Hoppensprett Turn
10.400
10.400/-
D: 1.5/-
E: 8.900/-
6.800
D: 1.00
E: 5.800
1.000
D: 0.50
E: 0.500
9.150
D: 1.50
E: 7.650
27.350
13.350
VT
10.400
10.400/-
D: 1.5/-
E: 8.900/-
UB
6.800
D: 1.0
E: 5.800
BB
1.000
D: 0.5
E: 0.500
FX
9.150
D: 1.5
E: 7.650
27
10
Oda Emilsen Haukland
Asker Turnforening
10.250
10.250/-
D: 1.0/-
E: 9.250/-
5.100
D: 0.50
E: 4.600
5.750
D: 1.00
E: 4.750
6.150
D: 0.00
E: 6.150
27.250
13.450
VT
10.250
10.250/-
D: 1.0/-
E: 9.250/-
UB
5.100
D: 0.5
E: 4.600
BB
5.750
D: 1.0
E: 4.750
FX
6.150

E: 6.150
28
12
Selma Arikan
Asker Turnforening
8.950
8.950/-
D: 1.0/-
E: 7.950/-
4.800

E: 4.800
7.600
D: 0.50
E: 7.100
5.550
D: 0.00
E: 6.550
ND: 1.00
26.900
13.800
VT
8.950
8.950/-
D: 1.0/-
E: 7.950/-
UB
4.800

E: 4.800
BB
7.600
D: 0.5
E: 7.100
FX
5.550

E: 6.550
ND: 1.00
29
8
Ella Bø Skogli
Asker Turnforening
9.850
9.850/-
D: 1.0/-
E: 8.850/-
5.000

E: 5.000
7.300
D: 0.70
E: 6.600
4.700
D: 0.00
E: 5.700
ND: 1.00
26.850
13.850
VT
9.850
9.850/-
D: 1.0/-
E: 8.850/-
UB
5.000

E: 5.000
BB
7.300
D: 0.7
E: 6.600
FX
4.700

E: 5.700
ND: 1.00
30
30
Marielle Alm Wollvik
Hoppensprett Turn
9.100
9.100/-
D: 1.0/-
E: 8.100/-
5.750
D: 0.50
E: 5.250
3.900
D: 0.00
E: 4.400
ND: 0.50
7.700
D: 1.50
E: 6.200
26.450
14.250
VT
9.100
9.100/-
D: 1.0/-
E: 8.100/-
UB
5.750
D: 0.5
E: 5.250
BB
3.900

E: 4.400
ND: 0.50
FX
7.700
D: 1.5
E: 6.200
31
4
Astrid Juli Ytterbø
Asker Turnforening
8.350
8.350/-
D: 1.0/-
E: 7.350/-
5.550

E: 5.550
7.050
D: 0.50
E: 6.550
5.100
D: 0.00
E: 5.900
ND: 0.80
26.050
14.650
VT
8.350
8.350/-
D: 1.0/-
E: 7.350/-
UB
5.550

E: 5.550
BB
7.050
D: 0.5
E: 6.550
FX
5.100

E: 5.900
ND: 0.80
32
5
Lilli Raa
Asker Turnforening
9.700
9.700/-
D: 1.0/-
E: 8.700/-
5.450

E: 5.450
5.500
D: 1.00
E: 4.500
4.900
D: 0.00
E: 5.700
ND: 0.80
25.550
15.150
VT
9.700
9.700/-
D: 1.0/-
E: 8.700/-
UB
5.450

E: 5.450
BB
5.500
D: 1.0
E: 4.500
FX
4.900

E: 5.700
ND: 0.80
33
27
Sanna Grasbakken
Hoppensprett Turn
9.500
9.500/-
D: 1.5/-
E: 8.000/-
3.400

E: 3.400
5.200
D: 1.00
E: 4.200
7.200
D: 1.50
E: 5.700
25.300
15.400
VT
9.500
9.500/-
D: 1.5/-
E: 8.000/-
UB
3.400

E: 3.400
BB
5.200
D: 1.0
E: 4.200
FX
7.200
D: 1.5
E: 5.700
34
24
Lucila Carrion
Sandvika
8.500
8.500/-
D: 1.0/-
E: 7.500/-
4.400

E: 4.400
5.600
D: 0.50
E: 5.100
6.200
D: 0.00
E: 6.200
24.700
16.000
VT
8.500
8.500/-
D: 1.0/-
E: 7.500/-
UB
4.400

E: 4.400
BB
5.600
D: 0.5
E: 5.100
FX
6.200

E: 6.200
35
23
Hermine Jørgine Ranheim Kveno
Holmen T & T
9.050
9.050/-
D: 1.0/-
E: 8.050/-
2.550

E: 2.550
6.500
D: 0.50
E: 6.000
3.950
D: 0.00
E: 6.950
ND: 3.00
22.050
18.650
VT
9.050
9.050/-
D: 1.0/-
E: 8.050/-
UB
2.550

E: 2.550
BB
6.500
D: 0.5
E: 6.000
FX
3.950

E: 6.950
ND: 3.00
36
13
Julie Munthe-Kaas
Asker Turnforening
5.300

E: 5.300
6.000
D: 0.00
E: 6.800
ND: 0.80
7.800
D: 0.00
E: 7.800
19.100
21.600
VT
UB
5.300

E: 5.300
BB
6.000

E: 6.800
ND: 0.80
FX
7.800

E: 7.800
37
16
Ingeborg Cecilie Solemslie
Asker Turnforening
9.150
9.150/-
/-
E: 9.150/-
9.150
31.550
VT
9.150
9.150/-
D: -/-
E: 9.150/-
UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
20
Maren Victoria Heggen, Hammer Turn


2.0
1.5


8.450
8.150




10.050
10.450
9.650

2
6
Una Eriksen Nastad, Asker Turnforening


1.0
0.5


9.100
8.850




9.725
10.100
9.350

0.325
3
31
Anna Fozia Vik, Nesodden IF Turn


2.0


9.200




5.600
11.200

4.450
4
41
Johanne Brevad, HSIL turn


2.0


9.150




5.575
11.150

4.475
5
40
Maren brevad, HSIL turn


2.0


9.050




5.525
11.050

4.525
6
17
Hannah Maanum Lund, Hammer Turn


1.7


9.150




5.425
10.850

4.625
7
34
Thelma Sand, Njård Turn


1.5


9.200




5.350
10.700

4.700
8
35
Isabella San Miguel Bjørneng, Njård Turn


2.0


8.500




5.250
10.500

4.800
9
28
Linèa Øversjøen Espeland, Hoppensprett Turn


1.5


8.900




5.200
10.400

4.850
9
22
Babette Sofia J.Tveiten , Holmen T & T


2.0


8.400




5.200
10.400

4.850
11
33
Josefine Hegna svennevig, Njård Turn


2.0


8.350




5.175
10.350

4.875
12
42
Kaja T. Asplund, Drøbak Frogn


1.5


8.800




5.150
10.300

4.900
12
18
Mia Egedius, Hammer Turn


2.0


8.300




5.150
10.300

4.900
12
19
Betina Carrera Sæthre Ertunc, Hammer Turn


2.0


8.300




5.150
10.300

4.900
15
10
Oda Emilsen Haukland, Asker Turnforening


1.0


9.250




5.125
10.250

4.925
16
37
Johanne Persen Fröhlich , Oslo Turnforening


1.5


8.700




5.100
10.200

4.950
17
36
Vilde Østhus Walle, Nordstrand Turnforening


2.0


8.050




5.025
10.050

5.025
18
25
Ingrid Stenbakken, Hoppensprett Turn


1.5


8.500




5.000
10.000

5.050
18
38
Lise Zimmer , Oslo Turnforening


1.5


8.500




5.000
10.000

5.050
20
3
Marte Sletten Nerseth , Asker Turnforening


1.0


8.900




4.950
9.900

5.100
20
26
Minda Alvilde Ruud, Hoppensprett Turn


1.5


8.400




4.950
9.900

5.100
22
8
Ella Bø Skogli, Asker Turnforening


1.0


8.850




4.925
9.850

5.125
23
39
Nura Krpo, Oslo Turnforening


1.5


8.300




4.900
9.800

5.150
24
2
Tuva Grøv Revheim , Asker Turnforening


1.5


8.250




4.875
9.750

5.175
25
5
Lilli Raa, Asker Turnforening


1.0


8.700




4.850
9.700

5.200
26
9
Stine Schøyen Enger, Asker Turnforening


1.0


8.650




4.825
9.650

5.225
26
11
Celine Tenmann Kristensen, Asker Turnforening


1.0


8.650




4.825
9.650

5.225
26
21
Lova Elisabeth Waldner, Hammer Turn


1.5


8.150




4.825
9.650

5.225
29
27
Sanna Grasbakken, Hoppensprett Turn


1.5


8.000




4.750
9.500

5.300
30
16
Ingeborg Cecilie Solemslie , Asker Turnforening





9.150




4.575
9.150

5.475
31
30
Marielle Alm Wollvik, Hoppensprett Turn


1.0


8.100




4.550
9.100

5.500
32
23
Hermine Jørgine Ranheim Kveno , Holmen T & T


1.0


8.050




4.525
9.050

5.525
33
12
Selma Arikan, Asker Turnforening


1.0


7.950




4.475
8.950

5.575
34
29
Leda Andrea Åndal Bach , Hoppensprett Turn


1.5


7.400




4.450
8.900

5.600
35
24
Lucila Carrion , Sandvika


1.0


7.500




4.250
8.500

5.800
36
4
Astrid Juli Ytterbø , Asker Turnforening


1.0


7.350




4.175
8.350

5.875
37
13
Julie Munthe-Kaas, Asker Turnforening










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
26
Minda Alvilde Ruud, Hoppensprett Turn

3.2

7.350


10.550

2
37
Johanne Persen Fröhlich , Oslo Turnforening

2.0

7.850


9.850

0.700
3
20
Maren Victoria Heggen, Hammer Turn

2.0

7.750


9.750

0.800
4
31
Anna Fozia Vik, Nesodden IF Turn

1.5

7.800


9.300

1.250
5
18
Mia Egedius, Hammer Turn

3.0

6.250


9.250

1.300
6
19
Betina Carrera Sæthre Ertunc, Hammer Turn

3.0

6.100


9.100

1.450
7
36
Vilde Østhus Walle, Nordstrand Turnforening

1.5

7.500


9.000

1.550
8
35
Isabella San Miguel Bjørneng, Njård Turn

1.2

7.750


8.950

1.600
9
42
Kaja T. Asplund, Drøbak Frogn

1.5

7.300


8.800

1.750
10
41
Johanne Brevad, HSIL turn

1.0

7.650


8.650

1.900
11
29
Leda Andrea Åndal Bach , Hoppensprett Turn

1.0

7.550


8.550

2.000
12
21
Lova Elisabeth Waldner, Hammer Turn

1.5

6.950


8.450

2.100
13
34
Thelma Sand, Njård Turn

1.0

7.400


8.400

2.150
14
40
Maren brevad, HSIL turn

1.0

7.300


8.300

2.250
15
38
Lise Zimmer , Oslo Turnforening

1.0

7.200


8.200

2.350
16
2
Tuva Grøv Revheim , Asker Turnforening

1.0

6.850


7.850

2.700
17
22
Babette Sofia J.Tveiten , Holmen T & T

2.0

5.250


7.250

3.300
18
39
Nura Krpo, Oslo Turnforening

0.5

6.450


6.950

3.600
19
6
Una Eriksen Nastad, Asker Turnforening

0.5

6.300


6.800

3.750
19
28
Linèa Øversjøen Espeland, Hoppensprett Turn

1.0

5.800


6.800

3.750
21
33
Josefine Hegna svennevig, Njård Turn


6.600


6.600

3.950
22
3
Marte Sletten Nerseth , Asker Turnforening


6.100


6.100

4.450
23
17
Hannah Maanum Lund, Hammer Turn

1.0

4.850


5.850

4.700
24
9
Stine Schøyen Enger, Asker Turnforening


5.750


5.750

4.800
24
30
Marielle Alm Wollvik, Hoppensprett Turn

0.5

5.250


5.750

4.800
26
4
Astrid Juli Ytterbø , Asker Turnforening


5.550


5.550

5.000
27
5
Lilli Raa, Asker Turnforening


5.450


5.450

5.100
28
13
Julie Munthe-Kaas, Asker Turnforening


5.300


5.300

5.250
29
10
Oda Emilsen Haukland, Asker Turnforening

0.5

4.600


5.100

5.450
30
8
Ella Bø Skogli, Asker Turnforening


5.000


5.000

5.550
31
12
Selma Arikan, Asker Turnforening


4.800


4.800

5.750
32
25
Ingrid Stenbakken, Hoppensprett Turn


4.600


4.600

5.950
32
11
Celine Tenmann Kristensen, Asker Turnforening


4.600


4.600

5.950
34
24
Lucila Carrion , Sandvika


4.400


4.400

6.150
35
27
Sanna Grasbakken, Hoppensprett Turn


3.400


3.400

7.150
36
23
Hermine Jørgine Ranheim Kveno , Holmen T & T


2.550


2.550

8.000
37
16
Ingeborg Cecilie Solemslie , Asker Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
18
Mia Egedius, Hammer Turn

4.5

6.600


11.100

2
19
Betina Carrera Sæthre Ertunc, Hammer Turn

4.0

6.950


10.950

0.150
3
35
Isabella San Miguel Bjørneng, Njård Turn

4.0

6.650


10.650

0.450
4
37
Johanne Persen Fröhlich , Oslo Turnforening

7.5

2.800


10.300

0.800
5
2
Tuva Grøv Revheim , Asker Turnforening

2.5

7.400


9.900

1.200
5
34
Thelma Sand, Njård Turn

4.2

5.700


9.900

1.200
7
17
Hannah Maanum Lund, Hammer Turn

3.5

6.300


9.800

1.300
8
41
Johanne Brevad, HSIL turn

2.5

7.250


9.750

1.350
9
38
Lise Zimmer , Oslo Turnforening

3.5

6.150


9.650

1.450
10
22
Babette Sofia J.Tveiten , Holmen T & T

4.0

5.500


9.500

1.600
11
39
Nura Krpo, Oslo Turnforening

2.5

6.800


9.300

1.800
12
31
Anna Fozia Vik, Nesodden IF Turn

4.0

5.100


9.100

2.000
13
20
Maren Victoria Heggen, Hammer Turn

3.0

5.450


8.450

2.650
14
42
Kaja T. Asplund, Drøbak Frogn

2.0

6.050


8.050

3.050
15
33
Josefine Hegna svennevig, Njård Turn

2.0

5.850


7.850

3.250
15
40
Maren brevad, HSIL turn

2.0

5.850


7.850

3.250
17
12
Selma Arikan, Asker Turnforening

0.5

7.100


7.600

3.500
18
3
Marte Sletten Nerseth , Asker Turnforening

1.2

6.250


7.450

3.650
19
8
Ella Bø Skogli, Asker Turnforening

0.7

6.600


7.300

3.800
20
4
Astrid Juli Ytterbø , Asker Turnforening

0.5

6.550


7.050

4.050
20
6
Una Eriksen Nastad, Asker Turnforening

1.0

6.050


7.050

4.050
22
25
Ingrid Stenbakken, Hoppensprett Turn

1.0

5.950


6.950

4.150
23
36
Vilde Østhus Walle, Nordstrand Turnforening

2.0

4.800


6.800

4.300
24
23
Hermine Jørgine Ranheim Kveno , Holmen T & T

0.5

6.000


6.500

4.600
25
11
Celine Tenmann Kristensen, Asker Turnforening

0.7

5.700


6.400

4.700
26
29
Leda Andrea Åndal Bach , Hoppensprett Turn

1.2

5.050


6.250

4.850
26
21
Lova Elisabeth Waldner, Hammer Turn

2.5

3.750


6.250

4.850
28
9
Stine Schøyen Enger, Asker Turnforening

0.7

5.450


6.150

4.950
29
13
Julie Munthe-Kaas, Asker Turnforening


6.800

0.8

6.000

5.100
30
10
Oda Emilsen Haukland, Asker Turnforening

1.0

4.750


5.750

5.350
31
24
Lucila Carrion , Sandvika

0.5

5.100


5.600

5.500
31
26
Minda Alvilde Ruud, Hoppensprett Turn

1.5

4.100


5.600

5.500
33
5
Lilli Raa, Asker Turnforening

1.0

4.500


5.500

5.600
34
27
Sanna Grasbakken, Hoppensprett Turn

1.0

4.200


5.200

5.900
35
30
Marielle Alm Wollvik, Hoppensprett Turn


4.400

0.5

3.900

7.200
36
28
Linèa Øversjøen Espeland, Hoppensprett Turn

0.5

0.500


1.000

10.100
37
16
Ingeborg Cecilie Solemslie , Asker Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
31
Anna Fozia Vik, Nesodden IF Turn

3.0

8.000


11.000

2
2
Tuva Grøv Revheim , Asker Turnforening

3.0

7.700


10.700

0.300
3
35
Isabella San Miguel Bjørneng, Njård Turn

2.5

7.900


10.400

0.600
4
17
Hannah Maanum Lund, Hammer Turn

3.0

7.100


10.100

0.900
5
18
Mia Egedius, Hammer Turn

3.0

7.050


10.050

0.950
6
26
Minda Alvilde Ruud, Hoppensprett Turn

1.5

7.800


9.300

1.700
6
36
Vilde Østhus Walle, Nordstrand Turnforening

1.5

7.800


9.300

1.700
8
28
Linèa Øversjøen Espeland, Hoppensprett Turn

1.5

7.650


9.150

1.850
8
41
Johanne Brevad, HSIL turn

1.5

7.650


9.150

1.850
10
38
Lise Zimmer , Oslo Turnforening

1.5

7.600


9.100

1.900
10
22
Babette Sofia J.Tveiten , Holmen T & T

2.5

6.600


9.100

1.900
10
19
Betina Carrera Sæthre Ertunc, Hammer Turn

3.0

6.100


9.100

1.900
13
20
Maren Victoria Heggen, Hammer Turn

2.5

6.300


8.800

2.200
14
40
Maren brevad, HSIL turn

1.0

7.700


8.700

2.300
15
34
Thelma Sand, Njård Turn


8.650


8.650

2.350
16
42
Kaja T. Asplund, Drøbak Frogn

0.5

8.050


8.550

2.450
17
37
Johanne Persen Fröhlich , Oslo Turnforening

1.5

6.850


8.350

2.650
18
21
Lova Elisabeth Waldner, Hammer Turn

2.0

6.150


8.150

2.850
19
33
Josefine Hegna svennevig, Njård Turn


8.450

0.5

7.950

3.050
20
13
Julie Munthe-Kaas, Asker Turnforening


7.800


7.800

3.200
21
39
Nura Krpo, Oslo Turnforening

1.0

6.750


7.750

3.250
22
11
Celine Tenmann Kristensen, Asker Turnforening


7.700


7.700

3.300
22
30
Marielle Alm Wollvik, Hoppensprett Turn

1.5

6.200


7.700

3.300
24
25
Ingrid Stenbakken, Hoppensprett Turn

1.0

6.500


7.500

3.500
25
29
Leda Andrea Åndal Bach , Hoppensprett Turn

1.0

6.450


7.450

3.550
26
3
Marte Sletten Nerseth , Asker Turnforening


7.250


7.250

3.750
27
27
Sanna Grasbakken, Hoppensprett Turn

1.5

5.700


7.200

3.800
28
6
Una Eriksen Nastad, Asker Turnforening

1.5

5.600


7.100

3.900
29
9
Stine Schøyen Enger, Asker Turnforening


6.900


6.900

4.100
30
24
Lucila Carrion , Sandvika


6.200


6.200

4.800
31
10
Oda Emilsen Haukland, Asker Turnforening


6.150


6.150

4.850
32
12
Selma Arikan, Asker Turnforening


6.550

1.0

5.550

5.450
33
4
Astrid Juli Ytterbø , Asker Turnforening


5.900

0.8

5.100

5.900
34
5
Lilli Raa, Asker Turnforening


5.700

0.8

4.900

6.100
35
8
Ella Bø Skogli, Asker Turnforening


5.700

1.0

4.700

6.300
36
23
Hermine Jørgine Ranheim Kveno , Holmen T & T


6.950

3.0

3.950

7.050
37
16
Ingeborg Cecilie Solemslie , Asker Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 7/20/2024 2:44:07 AM
SX
SM
MD
XL
XXL