Back 

Kretsmesterskap Oslo og Akershus 2017 Holmen turnhall - Asker Turnforening, 21.-22. oktober 2017

Jenter Rekrutt 11 år Jenter Rekrutt 12 år Gutter Rekrutt Jenter Klasse I Gutter Klasse I Jenter Klasse II Gutter Klasse II
Jenter Rekrutt 12 år
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
71
Erica Jensen
HSIL turn
11.150
11.150/-
D: 2.0/-
E: 9.150/-
10.950
D: 3.00
E: 7.950
13.600
D: 6.50
E: 7.100
13.600
D: 6.00
E: 7.600
49.300
VT
11.150
11.150/-
D: 2.0/-
E: 9.150/-
UB
10.950
D: 3.0
E: 7.950
BB
13.600
D: 6.5
E: 7.100
FX
13.600
D: 6.0
E: 7.600
2
69
Linn Sletten
HSIL turn
11.400
11.400/11.150
D: 2.0/2.0
E: 9.400/9.150
10.900
D: 3.00
E: 7.900
10.500
D: 6.00
E: 4.600
ND: 0.10
14.500
D: 6.50
E: 8.000
47.300
2.000
VT
11.400
11.400/11.150
D: 2.0/2.0
E: 9.400/9.150
UB
10.900
D: 3.0
E: 7.900
BB
10.500
D: 6.0
E: 4.600
ND: 0.10
FX
14.500
D: 6.5
E: 8.000
3
70
Ingrid Haaland
HSIL turn
11.400
11.400/-
D: 2.0/-
E: 9.400/-
6.200

E: 6.200
14.450
D: 6.60
E: 7.950
ND: 0.10
14.050
D: 6.00
E: 8.050
46.100
3.200
VT
11.400
11.400/-
D: 2.0/-
E: 9.400/-
UB
6.200

E: 6.200
BB
14.450
D: 6.6
E: 7.950
ND: 0.10
FX
14.050
D: 6.0
E: 8.050
4
47
Mia Huse
Hammer Turn
10.400
10.400/-
D: 2.0/-
E: 8.400/-
10.900
D: 2.00
E: 8.900
13.350
D: 5.20
E: 8.150
11.350
D: 4.00
E: 7.350
46.000
3.300
VT
10.400
10.400/-
D: 2.0/-
E: 8.400/-
UB
10.900
D: 2.0
E: 8.900
BB
13.350
D: 5.2
E: 8.150
FX
11.350
D: 4.0
E: 7.350
5
68
Trine Tverli
HSIL turn
10.800
10.800/10.750
D: 2.0/2.0
E: 8.800/8.750
11.250
D: 3.00
E: 8.250
11.800
D: 4.00
E: 7.800
11.800
D: 4.00
E: 7.800
45.650
3.650
VT
10.800
10.800/10.750
D: 2.0/2.0
E: 8.800/8.750
UB
11.250
D: 3.0
E: 8.250
BB
11.800
D: 4.0
E: 7.800
FX
11.800
D: 4.0
E: 7.800
6
51
Ellinor Steen Molland
Holmen T & T
11.600
11.600/-
D: 2.8/-
E: 8.800/-
11.150
D: 4.50
E: 6.650
10.800
D: 5.00
E: 5.800
11.400
D: 4.00
E: 7.400
44.950
4.350
VT
11.600
11.600/-
D: 2.8/-
E: 8.800/-
UB
11.150
D: 4.5
E: 6.650
BB
10.800
D: 5.0
E: 5.800
FX
11.400
D: 4.0
E: 7.400
7
48
Elida Tomren
Hammer Turn
10.400
10.400/-
D: 2.0/-
E: 8.400/-
9.500
D: 3.00
E: 6.500
13.700
D: 6.70
E: 7.000
10.450
D: 4.00
E: 6.450
44.050
5.250
VT
10.400
10.400/-
D: 2.0/-
E: 8.400/-
UB
9.500
D: 3.0
E: 6.500
BB
13.700
D: 6.7
E: 7.000
FX
10.450
D: 4.0
E: 6.450
8
65
Helene Sofia Martinsen
Oslo Turnforening
10.350
10.350/-
D: 1.5/-
E: 8.850/-
10.200
D: 3.00
E: 7.200
12.250
D: 5.00
E: 7.250
10.800
D: 3.00
E: 7.800
43.600
5.700
VT
10.350
10.350/-
D: 1.5/-
E: 8.850/-
UB
10.200
D: 3.0
E: 7.200
BB
12.250
D: 5.0
E: 7.250
FX
10.800
D: 3.0
E: 7.800
9
46
Silje Mortensen Sandmo
Hammer Turn
10.700
10.700/-
D: 2.0/-
E: 8.700/-
10.000
D: 2.00
E: 8.000
9.950
D: 3.50
E: 6.450
12.200
D: 4.50
E: 7.700
42.850
6.450
VT
10.700
10.700/-
D: 2.0/-
E: 8.700/-
UB
10.000
D: 2.0
E: 8.000
BB
9.950
D: 3.5
E: 6.450
FX
12.200
D: 4.5
E: 7.700
10
50
Bettina Jorkjen
Holmen T & T
11.850
11.850/-
D: 2.8/-
E: 9.050/-
9.850
D: 4.00
E: 5.850
10.200
D: 3.50
E: 6.700
10.550
D: 3.50
E: 7.050
42.450
6.850
VT
11.850
11.850/-
D: 2.8/-
E: 9.050/-
UB
9.850
D: 4.0
E: 5.850
BB
10.200
D: 3.5
E: 6.700
FX
10.550
D: 3.5
E: 7.050
11
67
Sara Bredalen Boyce
Oslo Turnforening
10.700
10.700/-
D: 1.5/-
E: 9.200/-
8.850
D: 2.00
E: 6.850
11.550
D: 5.00
E: 6.550
10.850
D: 4.50
E: 6.350
41.950
7.350
VT
10.700
10.700/-
D: 1.5/-
E: 9.200/-
UB
8.850
D: 2.0
E: 6.850
BB
11.550
D: 5.0
E: 6.550
FX
10.850
D: 4.5
E: 6.350
12
52
Ane Friis Huseth
Holmen T & T
10.850
10.850/10.400
D: 2.0/2.0
E: 8.850/8.400
9.200
D: 2.00
E: 7.200
11.000
D: 4.00
E: 7.000
10.300
D: 3.50
E: 6.800
41.350
7.950
VT
10.850
10.850/10.400
D: 2.0/2.0
E: 8.850/8.400
UB
9.200
D: 2.0
E: 7.200
BB
11.000
D: 4.0
E: 7.000
FX
10.300
D: 3.5
E: 6.800
13
56
Kajsa Sletmo- Blouet
Nesodden IF Turn
10.800
10.800/-
D: 2.0/-
E: 8.800/-
6.500
D: 1.00
E: 5.500
10.450
D: 5.00
E: 5.450
10.450
D: 2.50
E: 7.950
38.200
11.100
VT
10.800
10.800/-
D: 2.0/-
E: 8.800/-
UB
6.500
D: 1.0
E: 5.500
BB
10.450
D: 5.0
E: 5.450
FX
10.450
D: 2.5
E: 7.950
14
63
Maria Lunde
Nordstrand Turnforening
11.050
11.050/-
D: 2.2/-
E: 8.850/-
8.550
D: 2.00
E: 6.550
7.000
D: 1.50
E: 5.500
10.500
D: 2.50
E: 8.000
37.100
12.200
VT
11.050
11.050/-
D: 2.2/-
E: 8.850/-
UB
8.550
D: 2.0
E: 6.550
BB
7.000
D: 1.5
E: 5.500
FX
10.500
D: 2.5
E: 8.000
15
66
Maike Dommermuth Sivertsen
Oslo Turnforening
10.050
10.050/-
D: 1.5/-
E: 8.550/-
8.800
D: 1.50
E: 7.300
6.900
D: 0.50
E: 6.400
9.050
D: 1.50
E: 7.550
34.800
14.500
VT
10.050
10.050/-
D: 1.5/-
E: 8.550/-
UB
8.800
D: 1.5
E: 7.300
BB
6.900
D: 0.5
E: 6.400
FX
9.050
D: 1.5
E: 7.550
16
64
Karoline Brauner
Nordstrand Turnforening
10.550
10.550/-
D: 2.0/-
E: 8.550/-
8.350
D: 1.50
E: 6.850
7.200
D: 1.00
E: 6.200
8.600
D: 3.00
E: 5.700
ND: 0.10
34.700
14.600
VT
10.550
10.550/-
D: 2.0/-
E: 8.550/-
UB
8.350
D: 1.5
E: 6.850
BB
7.200
D: 1.0
E: 6.200
FX
8.600
D: 3.0
E: 5.700
ND: 0.10
17
58
Marte Fuskeland Hafsteen
Nesodden IF Turn
10.450
10.450/-
D: 2.0/-
E: 8.450/-
7.150
D: 1.50
E: 5.650
7.250
D: 3.00
E: 4.250
9.500
D: 2.50
E: 7.000
34.350
14.950
VT
10.450
10.450/-
D: 2.0/-
E: 8.450/-
UB
7.150
D: 1.5
E: 5.650
BB
7.250
D: 3.0
E: 4.250
FX
9.500
D: 2.5
E: 7.000
18
60
Margrethe K. Kirkeby-Garstad
Nesodden IF Turn
9.550
9.550/10.550
D: 1.0/2.0
E: 8.550/8.550
6.000

E: 6.000
7.600
D: 1.50
E: 6.100
7.300
D: 0.00
E: 7.800
ND: 0.50
30.450
18.850
VT
9.550
9.550/10.550
D: 1.0/2.0
E: 8.550/8.550
UB
6.000

E: 6.000
BB
7.600
D: 1.5
E: 6.100
FX
7.300

E: 7.800
ND: 0.50
19
43
Frida Sopata Thorstensen
Asker Turnforening
9.950
9.950/-
D: 1.0/-
E: 8.950/-
5.050

E: 5.050
7.400
D: 0.70
E: 6.700
7.800
D: 0.00
E: 8.300
ND: 0.50
30.200
19.100
VT
9.950
9.950/-
D: 1.0/-
E: 8.950/-
UB
5.050

E: 5.050
BB
7.400
D: 0.7
E: 6.700
FX
7.800

E: 8.300
ND: 0.50
20
62
Stina Kletvang
Ullensaker Gym og turn
10.000
10.000/-
D: 1.5/-
E: 8.500/-
5.150

E: 5.150
7.050
D: 0.70
E: 6.350
7.200
D: 1.50
E: 5.700
29.400
19.900
VT
10.000
10.000/-
D: 1.5/-
E: 8.500/-
UB
5.150

E: 5.150
BB
7.050
D: 0.7
E: 6.350
FX
7.200
D: 1.5
E: 5.700
21
59
Nora Fuskeland Hafsteen
Nesodden IF Turn
9.650
9.650/-
D: 1.0/-
E: 8.650/-
6.250
D: 0.50
E: 5.750
5.150
D: 0.50
E: 4.650
7.450
D: 0.00
E: 7.950
ND: 0.50
28.500
20.800
VT
9.650
9.650/-
D: 1.0/-
E: 8.650/-
UB
6.250
D: 0.5
E: 5.750
BB
5.150
D: 0.5
E: 4.650
FX
7.450

E: 7.950
ND: 0.50
22
54
Hedda Sortåsløkken
Sandvika
9.450
9.450/-
D: 1.7/-
E: 7.750/-
4.500

E: 4.500
7.500
D: 0.00
E: 8.500
ND: 1.00
6.100
D: 0.00
E: 8.100
ND: 2.00
27.550
21.750
VT
9.450
9.450/-
D: 1.7/-
E: 7.750/-
UB
4.500

E: 4.500
BB
7.500

E: 8.500
ND: 1.00
FX
6.100

E: 8.100
ND: 2.00
23
57
Sara Helene Rødland Wettre
Nesodden IF Turn
8.050
8.050/-
D: 1.0/-
E: 7.050/-
5.200

E: 5.200
6.250
D: 0.50
E: 5.750
6.200
D: 0.00
E: 8.200
ND: 2.00
25.700
23.600
VT
8.050
8.050/-
D: 1.0/-
E: 7.050/-
UB
5.200

E: 5.200
BB
6.250
D: 0.5
E: 5.750
FX
6.200

E: 8.200
ND: 2.00
24
49
Vårin Bentzen-Elvestad
Sandvika
8.400
8.400/-
D: 0.5/-
E: 7.900/-
3.850

E: 3.850
6.950
D: 0.00
E: 7.950
ND: 1.00
5.100
D: 0.00
E: 7.100
ND: 2.00
24.300
25.000
VT
8.400
8.400/-
D: 0.5/-
E: 7.900/-
UB
3.850

E: 3.850
BB
6.950

E: 7.950
ND: 1.00
FX
5.100

E: 7.100
ND: 2.00
25
53
Selma Sofie Johnsrud
Sandvika
7.550
7.550/-
D: 1.0/-
E: 6.550/-
3.150

E: 3.150
6.750
D: 0.00
E: 7.750
ND: 1.00
5.000
D: 0.00
E: 7.000
ND: 2.00
22.450
26.850
VT
7.550
7.550/-
D: 1.0/-
E: 6.550/-
UB
3.150

E: 3.150
BB
6.750

E: 7.750
ND: 1.00
FX
5.000

E: 7.000
ND: 2.00
26
45
Kaia Holthe
Asker Turnforening
VT
UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
69
Linn Sletten, HSIL turn


2.0
2.0


9.400
9.150




11.275
11.400
11.150

2
68
Trine Tverli, HSIL turn


2.0
2.0


8.800
8.750




10.775
10.800
10.750

0.500
3
52
Ane Friis Huseth, Holmen T & T


2.0
2.0


8.850
8.400




10.625
10.850
10.400

0.650
4
60
Margrethe K. Kirkeby-Garstad, Nesodden IF Turn


1.0
2.0


8.550
8.550




10.050
9.550
10.550

1.225
5
50
Bettina Jorkjen , Holmen T & T


2.8


9.050




5.925
11.850

5.350
6
51
Ellinor Steen Molland , Holmen T & T


2.8


8.800




5.800
11.600

5.475
7
70
Ingrid Haaland, HSIL turn


2.0


9.400




5.700
11.400

5.575
8
71
Erica Jensen, HSIL turn


2.0


9.150




5.575
11.150

5.700
9
63
Maria Lunde, Nordstrand Turnforening


2.2


8.850




5.525
11.050

5.750
10
56
Kajsa Sletmo- Blouet, Nesodden IF Turn


2.0


8.800




5.400
10.800

5.875
11
67
Sara Bredalen Boyce , Oslo Turnforening


1.5


9.200




5.350
10.700

5.925
11
46
Silje Mortensen Sandmo, Hammer Turn


2.0


8.700




5.350
10.700

5.925
13
64
Karoline Brauner, Nordstrand Turnforening


2.0


8.550




5.275
10.550

6.000
14
58
Marte Fuskeland Hafsteen, Nesodden IF Turn


2.0


8.450




5.225
10.450

6.050
15
48
Elida Tomren, Hammer Turn


2.0


8.400




5.200
10.400

6.075
15
47
Mia Huse, Hammer Turn


2.0


8.400




5.200
10.400

6.075
17
65
Helene Sofia Martinsen , Oslo Turnforening


1.5


8.850




5.175
10.350

6.100
18
66
Maike Dommermuth Sivertsen , Oslo Turnforening


1.5


8.550




5.025
10.050

6.250
19
62
Stina Kletvang , Ullensaker Gym og turn


1.5


8.500




5.000
10.000

6.275
20
43
Frida Sopata Thorstensen, Asker Turnforening


1.0


8.950




4.975
9.950

6.300
21
59
Nora Fuskeland Hafsteen, Nesodden IF Turn


1.0


8.650




4.825
9.650

6.450
22
54
Hedda Sortåsløkken , Sandvika


1.7


7.750




4.725
9.450

6.550
23
49
Vårin Bentzen-Elvestad, Sandvika


0.5


7.900




4.200
8.400

7.075
24
57
Sara Helene Rødland Wettre, Nesodden IF Turn


1.0


7.050




4.025
8.050

7.250
25
53
Selma Sofie Johnsrud , Sandvika


1.0


6.550




3.775
7.550

7.500
26
45
Kaia Holthe, Asker Turnforening










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
68
Trine Tverli, HSIL turn

3.0

8.250


11.250

2
51
Ellinor Steen Molland , Holmen T & T

4.5

6.650


11.150

0.100
3
71
Erica Jensen, HSIL turn

3.0

7.950


10.950

0.300
4
47
Mia Huse, Hammer Turn

2.0

8.900


10.900

0.350
4
69
Linn Sletten, HSIL turn

3.0

7.900


10.900

0.350
6
65
Helene Sofia Martinsen , Oslo Turnforening

3.0

7.200


10.200

1.050
7
46
Silje Mortensen Sandmo, Hammer Turn

2.0

8.000


10.000

1.250
8
50
Bettina Jorkjen , Holmen T & T

4.0

5.850


9.850

1.400
9
48
Elida Tomren, Hammer Turn

3.0

6.500


9.500

1.750
10
52
Ane Friis Huseth, Holmen T & T

2.0

7.200


9.200

2.050
11
67
Sara Bredalen Boyce , Oslo Turnforening

2.0

6.850


8.850

2.400
12
66
Maike Dommermuth Sivertsen , Oslo Turnforening

1.5

7.300


8.800

2.450
13
63
Maria Lunde, Nordstrand Turnforening

2.0

6.550


8.550

2.700
14
64
Karoline Brauner, Nordstrand Turnforening

1.5

6.850


8.350

2.900
15
58
Marte Fuskeland Hafsteen, Nesodden IF Turn

1.5

5.650


7.150

4.100
16
56
Kajsa Sletmo- Blouet, Nesodden IF Turn

1.0

5.500


6.500

4.750
17
59
Nora Fuskeland Hafsteen, Nesodden IF Turn

0.5

5.750


6.250

5.000
18
70
Ingrid Haaland, HSIL turn


6.200


6.200

5.050
19
60
Margrethe K. Kirkeby-Garstad, Nesodden IF Turn


6.000


6.000

5.250
20
57
Sara Helene Rødland Wettre, Nesodden IF Turn


5.200


5.200

6.050
21
62
Stina Kletvang , Ullensaker Gym og turn


5.150


5.150

6.100
22
43
Frida Sopata Thorstensen, Asker Turnforening


5.050


5.050

6.200
23
54
Hedda Sortåsløkken , Sandvika


4.500


4.500

6.750
24
49
Vårin Bentzen-Elvestad, Sandvika


3.850


3.850

7.400
25
53
Selma Sofie Johnsrud , Sandvika


3.150


3.150

8.100
26
45
Kaia Holthe, Asker Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
70
Ingrid Haaland, HSIL turn

6.6

7.950

0.1

14.450

2
48
Elida Tomren, Hammer Turn

6.7

7.000


13.700

0.750
3
71
Erica Jensen, HSIL turn

6.5

7.100


13.600

0.850
4
47
Mia Huse, Hammer Turn

5.2

8.150


13.350

1.100
5
65
Helene Sofia Martinsen , Oslo Turnforening

5.0

7.250


12.250

2.200
6
68
Trine Tverli, HSIL turn

4.0

7.800


11.800

2.650
7
67
Sara Bredalen Boyce , Oslo Turnforening

5.0

6.550


11.550

2.900
8
52
Ane Friis Huseth, Holmen T & T

4.0

7.000


11.000

3.450
9
51
Ellinor Steen Molland , Holmen T & T

5.0

5.800


10.800

3.650
10
69
Linn Sletten, HSIL turn

6.0

4.600

0.1

10.500

3.950
11
56
Kajsa Sletmo- Blouet, Nesodden IF Turn

5.0

5.450


10.450

4.000
12
50
Bettina Jorkjen , Holmen T & T

3.5

6.700


10.200

4.250
13
46
Silje Mortensen Sandmo, Hammer Turn

3.5

6.450


9.950

4.500
14
60
Margrethe K. Kirkeby-Garstad, Nesodden IF Turn

1.5

6.100


7.600

6.850
15
54
Hedda Sortåsløkken , Sandvika


8.500

1.0

7.500

6.950
16
43
Frida Sopata Thorstensen, Asker Turnforening

0.7

6.700


7.400

7.050
17
58
Marte Fuskeland Hafsteen, Nesodden IF Turn

3.0

4.250


7.250

7.200
18
64
Karoline Brauner, Nordstrand Turnforening

1.0

6.200


7.200

7.250
19
62
Stina Kletvang , Ullensaker Gym og turn

0.7

6.350


7.050

7.400
20
63
Maria Lunde, Nordstrand Turnforening

1.5

5.500


7.000

7.450
21
49
Vårin Bentzen-Elvestad, Sandvika


7.950

1.0

6.950

7.500
22
66
Maike Dommermuth Sivertsen , Oslo Turnforening

0.5

6.400


6.900

7.550
23
53
Selma Sofie Johnsrud , Sandvika


7.750

1.0

6.750

7.700
24
57
Sara Helene Rødland Wettre, Nesodden IF Turn

0.5

5.750


6.250

8.200
25
59
Nora Fuskeland Hafsteen, Nesodden IF Turn

0.5

4.650


5.150

9.300
26
45
Kaia Holthe, Asker Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
69
Linn Sletten, HSIL turn

6.5

8.000


14.500

2
70
Ingrid Haaland, HSIL turn

6.0

8.050


14.050

0.450
3
71
Erica Jensen, HSIL turn

6.0

7.600


13.600

0.900
4
46
Silje Mortensen Sandmo, Hammer Turn

4.5

7.700


12.200

2.300
5
68
Trine Tverli, HSIL turn

4.0

7.800


11.800

2.700
6
51
Ellinor Steen Molland , Holmen T & T

4.0

7.400


11.400

3.100
7
47
Mia Huse, Hammer Turn

4.0

7.350


11.350

3.150
8
67
Sara Bredalen Boyce , Oslo Turnforening

4.5

6.350


10.850

3.650
9
65
Helene Sofia Martinsen , Oslo Turnforening

3.0

7.800


10.800

3.700
10
50
Bettina Jorkjen , Holmen T & T

3.5

7.050


10.550

3.950
11
63
Maria Lunde, Nordstrand Turnforening

2.5

8.000


10.500

4.000
12
56
Kajsa Sletmo- Blouet, Nesodden IF Turn

2.5

7.950


10.450

4.050
12
48
Elida Tomren, Hammer Turn

4.0

6.450


10.450

4.050
14
52
Ane Friis Huseth, Holmen T & T

3.5

6.800


10.300

4.200
15
58
Marte Fuskeland Hafsteen, Nesodden IF Turn

2.5

7.000


9.500

5.000
16
66
Maike Dommermuth Sivertsen , Oslo Turnforening

1.5

7.550


9.050

5.450
17
64
Karoline Brauner, Nordstrand Turnforening

3.0

5.700

0.1

8.600

5.900
18
43
Frida Sopata Thorstensen, Asker Turnforening


8.300

0.5

7.800

6.700
19
59
Nora Fuskeland Hafsteen, Nesodden IF Turn


7.950

0.5

7.450

7.050
20
60
Margrethe K. Kirkeby-Garstad, Nesodden IF Turn


7.800

0.5

7.300

7.200
21
62
Stina Kletvang , Ullensaker Gym og turn

1.5

5.700


7.200

7.300
22
57
Sara Helene Rødland Wettre, Nesodden IF Turn


8.200

2.0

6.200

8.300
23
54
Hedda Sortåsløkken , Sandvika


8.100

2.0

6.100

8.400
24
49
Vårin Bentzen-Elvestad, Sandvika


7.100

2.0

5.100

9.400
25
53
Selma Sofie Johnsrud , Sandvika


7.000

2.0

5.000

9.500
26
45
Kaia Holthe, Asker Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/14/2024 4:34:13 PM
SX
SM
MD
XL
XXL