Back 

Kretsmesterskap Oslo og Akershus 2017 Holmen turnhall - Asker Turnforening, 21.-22. oktober 2017

Jenter Rekrutt 11 år Jenter Rekrutt 12 år Gutter Rekrutt Jenter Klasse I Gutter Klasse I Jenter Klasse II Gutter Klasse II
Jenter Klasse I
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
121
Natalie Quanvik
Hoppensprett Turn
12.500
12.500/-
D: 3.7/-
E: 8.800/-
12.450
D: 6.00
E: 6.450
16.800
D: 9.50
E: 7.300
15.850
D: 7.50
E: 8.350
57.600
VT
12.500
12.500/-
D: 3.7/-
E: 8.800/-
UB
12.450
D: 6.0
E: 6.450
BB
16.800
D: 9.5
E: 7.300
FX
15.850
D: 7.5
E: 8.350
2
94
Helene Hagen-Aase
Njård Turn
11.300
11.300/-
D: 3.7/-
E: 7.600/-
14.300
D: 7.50
E: 6.800
17.100
D: 9.00
E: 8.100
14.750
D: 6.50
E: 8.350
ND: 0.10
57.450
0.150
VT
11.300
11.300/-
D: 3.7/-
E: 7.600/-
UB
14.300
D: 7.5
E: 6.800
BB
17.100
D: 9.0
E: 8.100
FX
14.750
D: 6.5
E: 8.350
ND: 0.10
3
93
Hedda Andersen
Njård Turn
11.600
11.600/-
D: 2.8/-
E: 8.800/-
13.950
D: 6.50
E: 7.450
16.000
D: 8.50
E: 7.500
14.200
D: 7.00
E: 7.200
55.750
1.850
VT
11.600
11.600/-
D: 2.8/-
E: 8.800/-
UB
13.950
D: 6.5
E: 7.450
BB
16.000
D: 8.5
E: 7.500
FX
14.200
D: 7.0
E: 7.200
4
118
Kajsa Nicolaysen Flock
Oslo Turnforening
12.350
12.350/-
D: 3.7/-
E: 8.650/-
13.450
D: 6.00
E: 7.450
13.800
D: 6.50
E: 7.300
15.050
D: 7.00
E: 8.050
54.650
2.950
VT
12.350
12.350/-
D: 3.7/-
E: 8.650/-
UB
13.450
D: 6.0
E: 7.450
BB
13.800
D: 6.5
E: 7.300
FX
15.050
D: 7.0
E: 8.050
5
122
Monja Sønsteng
Hoppensprett Turn
12.250
12.250/-
D: 3.7/-
E: 8.550/-
11.600
D: 4.00
E: 7.600
12.350
D: 6.00
E: 6.350
13.150
D: 5.00
E: 8.150
49.350
8.250
VT
12.250
12.250/-
D: 3.7/-
E: 8.550/-
UB
11.600
D: 4.0
E: 7.600
BB
12.350
D: 6.0
E: 6.350
FX
13.150
D: 5.0
E: 8.150
6
85
Elise Landa
Holmen T & T
10.850
10.850/11.650
D: 3.5/2.8
E: 7.350/8.850
11.550
D: 4.00
E: 7.550
14.150
D: 7.00
E: 7.150
12.450
D: 5.50
E: 7.450
ND: 0.50
49.000
8.600
VT
10.850
10.850/11.650
D: 3.5/2.8
E: 7.350/8.850
UB
11.550
D: 4.0
E: 7.550
BB
14.150
D: 7.0
E: 7.150
FX
12.450
D: 5.5
E: 7.450
ND: 0.50
7
119
Hedda Anderson Hestholm
Oslo Turnforening
11.800
11.800/-
D: 2.8/-
E: 9.000/-
10.000
D: 2.50
E: 7.500
13.850
D: 7.00
E: 6.850
13.200
D: 6.00
E: 7.200
48.850
8.750
VT
11.800
11.800/-
D: 2.8/-
E: 9.000/-
UB
10.000
D: 2.5
E: 7.500
BB
13.850
D: 7.0
E: 6.850
FX
13.200
D: 6.0
E: 7.200
8
123
Marie Rognstad
Hoppensprett Turn
9.150
9.150/-
/-
E: 9.150/-
10.250
D: 3.20
E: 7.050
14.950
D: 8.50
E: 6.450
14.400
D: 6.00
E: 8.400
48.750
8.850
VT
9.150
9.150/-
D: -/-
E: 9.150/-
UB
10.250
D: 3.2
E: 7.050
BB
14.950
D: 8.5
E: 6.450
FX
14.400
D: 6.0
E: 8.400
9
77
Eyeluta Tadesse
HSIL turn
10.650
10.650/-
D: 2.2/-
E: 8.450/-
10.200
D: 3.00
E: 7.200
12.200
D: 6.00
E: 6.200
13.650
D: 6.00
E: 7.650
46.700
10.900
VT
10.650
10.650/-
D: 2.2/-
E: 8.450/-
UB
10.200
D: 3.0
E: 7.200
BB
12.200
D: 6.0
E: 6.200
FX
13.650
D: 6.0
E: 7.650
10
80
Mildrid Lillestøl
HSIL turn
10.950
10.950/-
D: 2.0/-
E: 8.950/-
11.500
D: 4.20
E: 7.300
12.150
D: 7.00
E: 5.150
11.900
D: 5.50
E: 6.700
ND: 0.30
46.500
11.100
VT
10.950
10.950/-
D: 2.0/-
E: 8.950/-
UB
11.500
D: 4.2
E: 7.300
BB
12.150
D: 7.0
E: 5.150
FX
11.900
D: 5.5
E: 6.700
ND: 0.30
11
79
Martine Olsen
HSIL turn
10.250
10.250/-
D: 2.0/-
E: 8.250/-
9.550
D: 3.00
E: 6.550
13.550
D: 6.50
E: 7.050
12.850
D: 5.50
E: 7.350
46.200
11.400
VT
10.250
10.250/-
D: 2.0/-
E: 8.250/-
UB
9.550
D: 3.0
E: 6.550
BB
13.550
D: 6.5
E: 7.050
FX
12.850
D: 5.5
E: 7.350
12
105
Matilde Høst
Nordstrand Turnforening
10.600
10.600/-
D: 2.0/-
E: 8.600/-
10.300
D: 3.20
E: 7.100
12.600
D: 6.00
E: 6.600
11.300
D: 4.00
E: 7.300
44.800
12.800
VT
10.600
10.600/-
D: 2.0/-
E: 8.600/-
UB
10.300
D: 3.2
E: 7.100
BB
12.600
D: 6.0
E: 6.600
FX
11.300
D: 4.0
E: 7.300
13
75
Smilla Ones
HSIL turn
10.950
10.950/-
D: 2.0/-
E: 8.950/-
10.000
D: 2.20
E: 7.800
11.750
D: 5.00
E: 6.750
11.750
D: 4.00
E: 7.750
44.450
13.150
VT
10.950
10.950/-
D: 2.0/-
E: 8.950/-
UB
10.000
D: 2.2
E: 7.800
BB
11.750
D: 5.0
E: 6.750
FX
11.750
D: 4.0
E: 7.750
14
113
Amelie Junge Wold
Oslo Turnforening
10.950
10.950/-
D: 2.2/-
E: 8.750/-
10.500
D: 3.00
E: 7.500
11.050
D: 4.80
E: 6.250
11.500
D: 4.00
E: 7.500
44.000
13.600
VT
10.950
10.950/-
D: 2.2/-
E: 8.750/-
UB
10.500
D: 3.0
E: 7.500
BB
11.050
D: 4.8
E: 6.250
FX
11.500
D: 4.0
E: 7.500
15
95
Liv Apac Vik-Strandli
Gjelleråsen IF
10.950
10.950/-
D: 2.2/-
E: 8.750/-
9.700
D: 2.00
E: 7.700
12.100
D: 4.50
E: 7.600
10.900
D: 3.00
E: 7.900
43.650
13.950
VT
10.950
10.950/-
D: 2.2/-
E: 8.750/-
UB
9.700
D: 2.0
E: 7.700
BB
12.100
D: 4.5
E: 7.600
FX
10.900
D: 3.0
E: 7.900
16
104
Julie Iversen
Nordstrand Turnforening
10.850
10.850/-
D: 2.0/-
E: 8.850/-
9.350
D: 2.00
E: 7.350
11.700
D: 4.50
E: 7.200
10.300
D: 3.00
E: 7.300
42.200
15.400
VT
10.850
10.850/-
D: 2.0/-
E: 8.850/-
UB
9.350
D: 2.0
E: 7.350
BB
11.700
D: 4.5
E: 7.200
FX
10.300
D: 3.0
E: 7.300
17
73
Hannah Wasland
Hammer Turn
10.550
10.550/-
D: 2.0/-
E: 8.550/-
9.950
D: 3.00
E: 6.950
9.800
D: 4.50
E: 5.300
11.400
D: 4.00
E: 7.400
41.700
15.900
VT
10.550
10.550/-
D: 2.0/-
E: 8.550/-
UB
9.950
D: 3.0
E: 6.950
BB
9.800
D: 4.5
E: 5.300
FX
11.400
D: 4.0
E: 7.400
18
106
Frida Smemo Riis
Nordstrand Turnforening
10.600
10.600/-
D: 2.0/-
E: 8.600/-
8.800
D: 3.00
E: 5.800
9.850
D: 4.50
E: 5.350
11.100
D: 3.50
E: 7.600
40.350
17.250
VT
10.600
10.600/-
D: 2.0/-
E: 8.600/-
UB
8.800
D: 3.0
E: 5.800
BB
9.850
D: 4.5
E: 5.350
FX
11.100
D: 3.5
E: 7.600
19
102
Wilmine Skaug
Nordstrand Turnforening
10.650
10.650/-
D: 2.0/-
E: 8.650/-
8.700
D: 1.70
E: 7.000
10.100
D: 4.70
E: 5.400
10.700
D: 3.00
E: 7.700
40.150
17.450
VT
10.650
10.650/-
D: 2.0/-
E: 8.650/-
UB
8.700
D: 1.7
E: 7.000
BB
10.100
D: 4.7
E: 5.400
FX
10.700
D: 3.0
E: 7.700
20
103
Helene Pederesen
Nordstrand Turnforening
10.650
10.650/-
D: 2.0/-
E: 8.650/-
8.750
D: 2.00
E: 6.750
9.150
D: 4.00
E: 5.150
10.550
D: 3.00
E: 7.550
39.100
18.500
VT
10.650
10.650/-
D: 2.0/-
E: 8.650/-
UB
8.750
D: 2.0
E: 6.750
BB
9.150
D: 4.0
E: 5.150
FX
10.550
D: 3.0
E: 7.550
20
112
Signe Naustan Hjerting
Oslo Turnforening
10.800
10.800/-
D: 2.0/-
E: 8.800/-
8.900
D: 2.00
E: 6.900
9.800
D: 2.50
E: 7.300
9.600
D: 2.50
E: 7.100
39.100
18.500
VT
10.800
10.800/-
D: 2.0/-
E: 8.800/-
UB
8.900
D: 2.0
E: 6.900
BB
9.800
D: 2.5
E: 7.300
FX
9.600
D: 2.5
E: 7.100
22
109
Victoria Aglen
Oslo Turnforening
10.300
10.300/-
D: 2.0/-
E: 8.300/-
8.550
D: 1.70
E: 6.850
10.200
D: 4.50
E: 6.000
ND: 0.30
10.000
D: 3.00
E: 7.300
ND: 0.30
39.050
18.550
VT
10.300
10.300/-
D: 2.0/-
E: 8.300/-
UB
8.550
D: 1.7
E: 6.850
BB
10.200
D: 4.5
E: 6.000
ND: 0.30
FX
10.000
D: 3.0
E: 7.300
ND: 0.30
23
81
Hannah Waldenstrøm Jenkins
Holmen T & T
9.850
9.850/-
D: 2.0/-
E: 7.850/-
8.550
D: 2.00
E: 6.550
10.950
D: 4.00
E: 6.950
9.500
D: 2.50
E: 7.000
38.850
18.750
VT
9.850
9.850/-
D: 2.0/-
E: 7.850/-
UB
8.550
D: 2.0
E: 6.550
BB
10.950
D: 4.0
E: 6.950
FX
9.500
D: 2.5
E: 7.000
24
115
Thea Starheim Johansen
Oslo Turnforening
10.750
10.750/-
D: 2.0/-
E: 8.750/-
9.050
D: 1.70
E: 7.350
9.300
D: 3.00
E: 6.300
9.150
D: 2.00
E: 7.150
38.250
19.350
VT
10.750
10.750/-
D: 2.0/-
E: 8.750/-
UB
9.050
D: 1.7
E: 7.350
BB
9.300
D: 3.0
E: 6.300
FX
9.150
D: 2.0
E: 7.150
25
99
Thea Iversen
Nordstrand Turnforening
10.750
10.750/-
D: 2.0/-
E: 8.750/-
8.900
D: 1.00
E: 7.900
7.450
D: 2.00
E: 5.450
11.050
D: 3.00
E: 8.050
38.150
19.450
VT
10.750
10.750/-
D: 2.0/-
E: 8.750/-
UB
8.900
D: 1.0
E: 7.900
BB
7.450
D: 2.0
E: 5.450
FX
11.050
D: 3.0
E: 8.050
26
116
Synva Zhuo Vinge
Oslo Turnforening
10.500
10.500/-
D: 2.0/-
E: 8.500/-
7.250
D: 2.00
E: 5.250
10.400
D: 4.00
E: 6.400
9.600
D: 3.00
E: 6.600
37.750
19.850
VT
10.500
10.500/-
D: 2.0/-
E: 8.500/-
UB
7.250
D: 2.0
E: 5.250
BB
10.400
D: 4.0
E: 6.400
FX
9.600
D: 3.0
E: 6.600
26
100
Thale Sofie Jacobsen
Nordstrand Turnforening
11.000
11.000/-
D: 2.0/-
E: 9.000/-
8.300
D: 1.50
E: 6.800
8.500
D: 2.20
E: 6.300
9.950
D: 3.00
E: 6.950
37.750
19.850
VT
11.000
11.000/-
D: 2.0/-
E: 9.000/-
UB
8.300
D: 1.5
E: 6.800
BB
8.500
D: 2.2
E: 6.300
FX
9.950
D: 3.0
E: 6.950
28
74
Amalie Maanum Lund
Hammer Turn
10.050
10.050/-
D: 2.0/-
E: 8.050/-
8.800
D: 1.70
E: 7.100
8.550
D: 3.00
E: 5.550
10.100
D: 3.00
E: 7.100
37.500
20.100
VT
10.050
10.050/-
D: 2.0/-
E: 8.050/-
UB
8.800
D: 1.7
E: 7.100
BB
8.550
D: 3.0
E: 5.550
FX
10.100
D: 3.0
E: 7.100
29
114
Selma Norheim
Oslo Turnforening
8.750
8.750/-
D: 1.5/-
E: 7.250/-
8.000
D: 1.70
E: 6.300
8.900
D: 2.20
E: 6.700
10.500
D: 3.00
E: 7.500
36.150
21.450
VT
8.750
8.750/-
D: 1.5/-
E: 7.250/-
UB
8.000
D: 1.7
E: 6.300
BB
8.900
D: 2.2
E: 6.700
FX
10.500
D: 3.0
E: 7.500
30
117
Oline Thøring Øverberg
Oslo Turnforening
9.550
9.550/12.350
D: 1.0/3.7
E: 8.550/8.650
5.900

E: 5.900
8.450
D: 0.00
E: 8.950
ND: 0.50
10.000
D: 2.50
E: 7.500
33.900
23.700
VT
9.550
9.550/12.350
D: 1.0/3.7
E: 8.550/8.650
UB
5.900

E: 5.900
BB
8.450

E: 8.950
ND: 0.50
FX
10.000
D: 2.5
E: 7.500
30
110
Thale Haslestad Føreid
Oslo Turnforening
10.350
10.350/-
D: 2.0/-
E: 8.350/-
6.500

E: 6.500
7.000
D: 0.00
E: 7.000
10.050
D: 2.50
E: 7.550
33.900
23.700
VT
10.350
10.350/-
D: 2.0/-
E: 8.350/-
UB
6.500

E: 6.500
BB
7.000

E: 7.000
FX
10.050
D: 2.5
E: 7.550
32
107
Linea Manger
Drøbak Frogn
10.750
10.750/-
D: 2.0/-
E: 8.750/-
5.100
D: 0.20
E: 4.900
7.850
D: 2.50
E: 5.350
10.050
D: 3.00
E: 7.050
33.750
23.850
VT
10.750
10.750/-
D: 2.0/-
E: 8.750/-
UB
5.100
D: 0.2
E: 4.900
BB
7.850
D: 2.5
E: 5.350
FX
10.050
D: 3.0
E: 7.050
33
96
Keth Lauritsen
Gjelleråsen IF
10.200
10.200/-
D: 2.0/-
E: 8.200/-
6.900
D: 1.50
E: 5.400
6.200
D: 3.50
E: 2.700
9.550
D: 3.00
E: 6.550
32.850
24.750
VT
10.200
10.200/-
D: 2.0/-
E: 8.200/-
UB
6.900
D: 1.5
E: 5.400
BB
6.200
D: 3.5
E: 2.700
FX
9.550
D: 3.0
E: 6.550
34
108
Eira Moe-Helgesen
Drøbak Frogn
9.900
9.900/-
D: 2.0/-
E: 7.900/-
7.150
D: 1.50
E: 5.650
7.700
D: 3.00
E: 4.700
8.050
D: 1.50
E: 6.550
32.800
24.800
VT
9.900
9.900/-
D: 2.0/-
E: 7.900/-
UB
7.150
D: 1.5
E: 5.650
BB
7.700
D: 3.0
E: 4.700
FX
8.050
D: 1.5
E: 6.550
35
72
Sunniva Renault
Nesodden IF Turn
10.550
10.550/-
D: 2.0/-
E: 8.550/-
6.950
D: 0.50
E: 6.450
7.850
D: 0.50
E: 7.350
7.200
D: 0.00
E: 8.000
ND: 0.80
32.550
25.050
VT
10.550
10.550/-
D: 2.0/-
E: 8.550/-
UB
6.950
D: 0.5
E: 6.450
BB
7.850
D: 0.5
E: 7.350
FX
7.200

E: 8.000
ND: 0.80
36
111
Helene Hytta Gunnarsen
Oslo Turnforening
9.850
9.850/-
D: 2.0/-
E: 7.850/-
5.200
D: 0.20
E: 7.500
ND: 2.50
6.100
D: 0.00
E: 6.100
10.050
D: 2.50
E: 7.550
31.200
26.400
VT
9.850
9.850/-
D: 2.0/-
E: 7.850/-
UB
5.200
D: 0.2
E: 7.500
ND: 2.50
BB
6.100

E: 6.100
FX
10.050
D: 2.5
E: 7.550
37
98
Alette Sæveraas
Sandvika
8.450
8.450/-
D: 0.5/-
E: 7.950/-
5.500
D: 0.20
E: 7.800
ND: 2.50
7.400
D: 0.00
E: 8.200
ND: 0.80
6.250
D: 0.00
E: 7.750
ND: 1.50
27.600
30.000
VT
8.450
8.450/-
D: 0.5/-
E: 7.950/-
UB
5.500
D: 0.2
E: 7.800
ND: 2.50
BB
7.400

E: 8.200
ND: 0.80
FX
6.250

E: 7.750
ND: 1.50
38
92
Andrea Udnæs
Sandvika
8.650
8.650/-
D: 0.5/-
E: 8.150/-
5.700

E: 8.000
ND: 2.30
7.700
D: 0.00
E: 8.500
ND: 0.80
5.450
D: 0.00
E: 6.950
ND: 1.50
27.500
30.100
VT
8.650
8.650/-
D: 0.5/-
E: 8.150/-
UB
5.700

E: 8.000
ND: 2.30
BB
7.700

E: 8.500
ND: 0.80
FX
5.450

E: 6.950
ND: 1.50
39
124
Sofie Constanse Hveding
Hoppensprett Turn
9.050
9.050/-
D: 2.0/-
E: 7.050/-
5.500
D: 1.00
E: 4.500
5.200
D: 0.00
E: 5.200
7.150
D: 0.50
E: 6.650
26.900
30.700
VT
9.050
9.050/-
D: 2.0/-
E: 7.050/-
UB
5.500
D: 1.0
E: 4.500
BB
5.200

E: 5.200
FX
7.150
D: 0.5
E: 6.650
40
97
Mia Glückstad
Sandvika
8.100
8.100/-
D: 0.2/-
E: 7.900/-
5.000
D: 0.20
E: 7.300
ND: 2.50
6.900
D: 0.00
E: 7.900
ND: 1.00
3.500
D: 0.00
E: 6.000
ND: 2.50
23.500
34.100
VT
8.100
8.100/-
D: 0.2/-
E: 7.900/-
UB
5.000
D: 0.2
E: 7.300
ND: 2.50
BB
6.900

E: 7.900
ND: 1.00
FX
3.500

E: 6.000
ND: 2.50
41
120
Emilie Sandveen
Hoppensprett Turn
9.250
9.250/12.500
D: 1.0/3.7
E: 8.250/8.800
1.000

E: 4.500
ND: 3.50
6.250
D: 0.20
E: 6.050
5.750
D: 0.00
E: 6.250
ND: 0.50
22.250
35.350
VT
9.250
9.250/12.500
D: 1.0/3.7
E: 8.250/8.800
UB
1.000

E: 4.500
ND: 3.50
BB
6.250
D: 0.2
E: 6.050
FX
5.750

E: 6.250
ND: 0.50
42
78
Hanna Maroofi
HSIL turn
57.600
VT
UB

BB

FX

42
76
Ada Sexe
HSIL turn
/-
/-
/-
57.600
VT
UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
85
Elise Landa , Holmen T & T


3.5
2.8


7.350
8.850




11.250
10.850
11.650

2
117
Oline Thøring Øverberg, Oslo Turnforening


1.0
3.7


8.550
8.650




10.950
9.550
12.350

0.300
3
120
Emilie Sandveen, Hoppensprett Turn


1.0
3.7


8.250
8.800




10.875
9.250
12.500

0.375
4
121
Natalie Quanvik, Hoppensprett Turn


3.7


8.800




6.250
12.500

5.000
5
118
Kajsa Nicolaysen Flock, Oslo Turnforening


3.7


8.650




6.175
12.350

5.075
6
122
Monja Sønsteng, Hoppensprett Turn


3.7


8.550




6.125
12.250

5.125
7
119
Hedda Anderson Hestholm, Oslo Turnforening


2.8


9.000




5.900
11.800

5.350
8
93
Hedda Andersen , Njård Turn


2.8


8.800




5.800
11.600

5.450
9
94
Helene Hagen-Aase, Njård Turn


3.7


7.600




5.650
11.300

5.600
10
100
Thale Sofie Jacobsen, Nordstrand Turnforening


2.0


9.000




5.500
11.000

5.750
11
75
Smilla Ones, HSIL turn


2.0


8.950




5.475
10.950

5.775
11
80
Mildrid Lillestøl, HSIL turn


2.0


8.950




5.475
10.950

5.775
11
113
Amelie Junge Wold , Oslo Turnforening


2.2


8.750




5.475
10.950

5.775
11
95
Liv Apac Vik-Strandli, Gjelleråsen IF


2.2


8.750




5.475
10.950

5.775
15
104
Julie Iversen , Nordstrand Turnforening


2.0


8.850




5.425
10.850

5.825
16
112
Signe Naustan Hjerting , Oslo Turnforening


2.0


8.800




5.400
10.800

5.850
17
99
Thea Iversen, Nordstrand Turnforening


2.0


8.750




5.375
10.750

5.875
17
115
Thea Starheim Johansen , Oslo Turnforening


2.0


8.750




5.375
10.750

5.875
17
107
Linea Manger, Drøbak Frogn


2.0


8.750




5.375
10.750

5.875
20
103
Helene Pederesen, Nordstrand Turnforening


2.0


8.650




5.325
10.650

5.925
20
102
Wilmine Skaug, Nordstrand Turnforening


2.0


8.650




5.325
10.650

5.925
20
77
Eyeluta Tadesse, HSIL turn


2.2


8.450




5.325
10.650

5.925
23
106
Frida Smemo Riis , Nordstrand Turnforening


2.0


8.600




5.300
10.600

5.950
23
105
Matilde Høst , Nordstrand Turnforening


2.0


8.600




5.300
10.600

5.950
25
73
Hannah Wasland, Hammer Turn


2.0


8.550




5.275
10.550

5.975
25
72
Sunniva Renault, Nesodden IF Turn


2.0


8.550




5.275
10.550

5.975
27
116
Synva Zhuo Vinge , Oslo Turnforening


2.0


8.500




5.250
10.500

6.000
28
110
Thale Haslestad Føreid , Oslo Turnforening


2.0


8.350




5.175
10.350

6.075
29
109
Victoria Aglen , Oslo Turnforening


2.0


8.300




5.150
10.300

6.100
30
79
Martine Olsen, HSIL turn


2.0


8.250




5.125
10.250

6.125
31
96
Keth Lauritsen, Gjelleråsen IF


2.0


8.200




5.100
10.200

6.150
32
74
Amalie Maanum Lund, Hammer Turn


2.0


8.050




5.025
10.050

6.225
33
108
Eira Moe-Helgesen, Drøbak Frogn


2.0


7.900




4.950
9.900

6.300
34
81
Hannah Waldenstrøm Jenkins , Holmen T & T


2.0


7.850




4.925
9.850

6.325
34
111
Helene Hytta Gunnarsen, Oslo Turnforening


2.0


7.850




4.925
9.850

6.325
36
123
Marie Rognstad, Hoppensprett Turn





9.150




4.575
9.150

6.675
37
124
Sofie Constanse Hveding, Hoppensprett Turn


2.0


7.050




4.525
9.050

6.725
38
114
Selma Norheim , Oslo Turnforening


1.5


7.250




4.375
8.750

6.875
39
92
Andrea Udnæs, Sandvika


0.5


8.150




4.325
8.650

6.925
40
98
Alette Sæveraas, Sandvika


0.5


7.950




4.225
8.450

7.025
41
97
Mia Glückstad, Sandvika


0.2


7.900




4.050
8.100

7.200
42
76
Ada Sexe, HSIL turn













11.250
42
78
Hanna Maroofi, HSIL turn










11.250
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
94
Helene Hagen-Aase, Njård Turn

7.5

6.800


14.300

2
93
Hedda Andersen , Njård Turn

6.5

7.450


13.950

0.350
3
118
Kajsa Nicolaysen Flock, Oslo Turnforening

6.0

7.450


13.450

0.850
4
121
Natalie Quanvik, Hoppensprett Turn

6.0

6.450


12.450

1.850
5
122
Monja Sønsteng, Hoppensprett Turn

4.0

7.600


11.600

2.700
6
85
Elise Landa , Holmen T & T

4.0

7.550


11.550

2.750
7
80
Mildrid Lillestøl, HSIL turn

4.2

7.300


11.500

2.800
8
113
Amelie Junge Wold , Oslo Turnforening

3.0

7.500


10.500

3.800
9
105
Matilde Høst , Nordstrand Turnforening

3.2

7.100


10.300

4.000
10
123
Marie Rognstad, Hoppensprett Turn

3.2

7.050


10.250

4.050
11
77
Eyeluta Tadesse, HSIL turn

3.0

7.200


10.200

4.100
12
75
Smilla Ones, HSIL turn

2.2

7.800


10.000

4.300
12
119
Hedda Anderson Hestholm, Oslo Turnforening

2.5

7.500


10.000

4.300
14
73
Hannah Wasland, Hammer Turn

3.0

6.950


9.950

4.350
15
95
Liv Apac Vik-Strandli, Gjelleråsen IF

2.0

7.700


9.700

4.600
16
79
Martine Olsen, HSIL turn

3.0

6.550


9.550

4.750
17
104
Julie Iversen , Nordstrand Turnforening

2.0

7.350


9.350

4.950
18
115
Thea Starheim Johansen , Oslo Turnforening

1.7

7.350


9.050

5.250
19
99
Thea Iversen, Nordstrand Turnforening

1.0

7.900


8.900

5.400
19
112
Signe Naustan Hjerting , Oslo Turnforening

2.0

6.900


8.900

5.400
21
74
Amalie Maanum Lund, Hammer Turn

1.7

7.100


8.800

5.500
21
106
Frida Smemo Riis , Nordstrand Turnforening

3.0

5.800


8.800

5.500
23
103
Helene Pederesen, Nordstrand Turnforening

2.0

6.750


8.750

5.550
24
102
Wilmine Skaug, Nordstrand Turnforening

1.7

7.000


8.700

5.600
25
109
Victoria Aglen , Oslo Turnforening

1.7

6.850


8.550

5.750
25
81
Hannah Waldenstrøm Jenkins , Holmen T & T

2.0

6.550


8.550

5.750
27
100
Thale Sofie Jacobsen, Nordstrand Turnforening

1.5

6.800


8.300

6.000
28
114
Selma Norheim , Oslo Turnforening

1.7

6.300


8.000

6.300
29
116
Synva Zhuo Vinge , Oslo Turnforening

2.0

5.250


7.250

7.050
30
108
Eira Moe-Helgesen, Drøbak Frogn

1.5

5.650


7.150

7.150
31
72
Sunniva Renault, Nesodden IF Turn

0.5

6.450


6.950

7.350
32
96
Keth Lauritsen, Gjelleråsen IF

1.5

5.400


6.900

7.400
33
110
Thale Haslestad Føreid , Oslo Turnforening


6.500


6.500

7.800
34
117
Oline Thøring Øverberg, Oslo Turnforening


5.900


5.900

8.400
35
92
Andrea Udnæs, Sandvika


8.000

2.3

5.700

8.600
36
98
Alette Sæveraas, Sandvika

0.2

7.800

2.5

5.500

8.800
36
124
Sofie Constanse Hveding, Hoppensprett Turn

1.0

4.500


5.500

8.800
38
111
Helene Hytta Gunnarsen, Oslo Turnforening

0.2

7.500

2.5

5.200

9.100
39
107
Linea Manger, Drøbak Frogn

0.2

4.900


5.100

9.200
40
97
Mia Glückstad, Sandvika

0.2

7.300

2.5

5.000

9.300
41
120
Emilie Sandveen, Hoppensprett Turn


4.500

3.5

1.000

13.300
42
76
Ada Sexe, HSIL turn




14.300
42
78
Hanna Maroofi, HSIL turn




14.300
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
94
Helene Hagen-Aase, Njård Turn

9.0

8.100


17.100

2
121
Natalie Quanvik, Hoppensprett Turn

9.5

7.300


16.800

0.300
3
93
Hedda Andersen , Njård Turn

8.5

7.500


16.000

1.100
4
123
Marie Rognstad, Hoppensprett Turn

8.5

6.450


14.950

2.150
5
85
Elise Landa , Holmen T & T

7.0

7.150


14.150

2.950
6
119
Hedda Anderson Hestholm, Oslo Turnforening

7.0

6.850


13.850

3.250
7
118
Kajsa Nicolaysen Flock, Oslo Turnforening

6.5

7.300


13.800

3.300
8
79
Martine Olsen, HSIL turn

6.5

7.050


13.550

3.550
9
105
Matilde Høst , Nordstrand Turnforening

6.0

6.600


12.600

4.500
10
122
Monja Sønsteng, Hoppensprett Turn

6.0

6.350


12.350

4.750
11
77
Eyeluta Tadesse, HSIL turn

6.0

6.200


12.200

4.900
12
80
Mildrid Lillestøl, HSIL turn

7.0

5.150


12.150

4.950
13
95
Liv Apac Vik-Strandli, Gjelleråsen IF

4.5

7.600


12.100

5.000
14
75
Smilla Ones, HSIL turn

5.0

6.750


11.750

5.350
15
104
Julie Iversen , Nordstrand Turnforening

4.5

7.200


11.700

5.400
16
113
Amelie Junge Wold , Oslo Turnforening

4.8

6.250


11.050

6.050
17
81
Hannah Waldenstrøm Jenkins , Holmen T & T

4.0

6.950


10.950

6.150
18
116
Synva Zhuo Vinge , Oslo Turnforening

4.0

6.400


10.400

6.700
19
109
Victoria Aglen , Oslo Turnforening

4.5

6.000

0.3

10.200

6.900
20
102
Wilmine Skaug, Nordstrand Turnforening

4.7

5.400


10.100

7.000
21
106
Frida Smemo Riis , Nordstrand Turnforening

4.5

5.350


9.850

7.250
22
112
Signe Naustan Hjerting , Oslo Turnforening

2.5

7.300


9.800

7.300
22
73
Hannah Wasland, Hammer Turn

4.5

5.300


9.800

7.300
24
115
Thea Starheim Johansen , Oslo Turnforening

3.0

6.300


9.300

7.800
25
103
Helene Pederesen, Nordstrand Turnforening

4.0

5.150


9.150

7.950
26
114
Selma Norheim , Oslo Turnforening

2.2

6.700


8.900

8.200
27
74
Amalie Maanum Lund, Hammer Turn

3.0

5.550


8.550

8.550
28
100
Thale Sofie Jacobsen, Nordstrand Turnforening

2.2

6.300


8.500

8.600
29
117
Oline Thøring Øverberg, Oslo Turnforening


8.950

0.5

8.450

8.650
30
72
Sunniva Renault, Nesodden IF Turn

0.5

7.350


7.850

9.250
30
107
Linea Manger, Drøbak Frogn

2.5

5.350


7.850

9.250
32
92
Andrea Udnæs, Sandvika


8.500

0.8

7.700

9.400
32
108
Eira Moe-Helgesen, Drøbak Frogn

3.0

4.700


7.700

9.400
34
99
Thea Iversen, Nordstrand Turnforening

2.0

5.450


7.450

9.650
35
98
Alette Sæveraas, Sandvika


8.200

0.8

7.400

9.700
36
110
Thale Haslestad Føreid , Oslo Turnforening


7.000


7.000

10.100
37
97
Mia Glückstad, Sandvika


7.900

1.0

6.900

10.200
38
120
Emilie Sandveen, Hoppensprett Turn

0.2

6.050


6.250

10.850
39
96
Keth Lauritsen, Gjelleråsen IF

3.5

2.700


6.200

10.900
40
111
Helene Hytta Gunnarsen, Oslo Turnforening


6.100


6.100

11.000
41
124
Sofie Constanse Hveding, Hoppensprett Turn


5.200


5.200

11.900
42
76
Ada Sexe, HSIL turn




17.100
42
78
Hanna Maroofi, HSIL turn




17.100
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
121
Natalie Quanvik, Hoppensprett Turn

7.5

8.350


15.850

2
118
Kajsa Nicolaysen Flock, Oslo Turnforening

7.0

8.050


15.050

0.800
3
94
Helene Hagen-Aase, Njård Turn

6.5

8.350

0.1

14.750

1.100
4
123
Marie Rognstad, Hoppensprett Turn

6.0

8.400


14.400

1.450
5
93
Hedda Andersen , Njård Turn

7.0

7.200


14.200

1.650
6
77
Eyeluta Tadesse, HSIL turn

6.0

7.650


13.650

2.200
7
119
Hedda Anderson Hestholm, Oslo Turnforening

6.0

7.200


13.200

2.650
8
122
Monja Sønsteng, Hoppensprett Turn

5.0

8.150


13.150

2.700
9
79
Martine Olsen, HSIL turn

5.5

7.350


12.850

3.000
10
85
Elise Landa , Holmen T & T

5.5

7.450

0.5

12.450

3.400
11
80
Mildrid Lillestøl, HSIL turn

5.5

6.700

0.3

11.900

3.950
12
75
Smilla Ones, HSIL turn

4.0

7.750


11.750

4.100
13
113
Amelie Junge Wold , Oslo Turnforening

4.0

7.500


11.500

4.350
14
73
Hannah Wasland, Hammer Turn

4.0

7.400


11.400

4.450
15
105
Matilde Høst , Nordstrand Turnforening

4.0

7.300


11.300

4.550
16
106
Frida Smemo Riis , Nordstrand Turnforening

3.5

7.600


11.100

4.750
17
99
Thea Iversen, Nordstrand Turnforening

3.0

8.050


11.050

4.800
18
95
Liv Apac Vik-Strandli, Gjelleråsen IF

3.0

7.900


10.900

4.950
19
102
Wilmine Skaug, Nordstrand Turnforening

3.0

7.700


10.700

5.150
20
103
Helene Pederesen, Nordstrand Turnforening

3.0

7.550


10.550

5.300
21
114
Selma Norheim , Oslo Turnforening

3.0

7.500


10.500

5.350
22
104
Julie Iversen , Nordstrand Turnforening

3.0

7.300


10.300

5.550
23
74
Amalie Maanum Lund, Hammer Turn

3.0

7.100


10.100

5.750
24
111
Helene Hytta Gunnarsen, Oslo Turnforening

2.5

7.550


10.050

5.800
24
110
Thale Haslestad Føreid , Oslo Turnforening

2.5

7.550


10.050

5.800
24
107
Linea Manger, Drøbak Frogn

3.0

7.050


10.050

5.800
27
117
Oline Thøring Øverberg, Oslo Turnforening

2.5

7.500


10.000

5.850
27
109
Victoria Aglen , Oslo Turnforening

3.0

7.300

0.3

10.000

5.850
29
100
Thale Sofie Jacobsen, Nordstrand Turnforening

3.0

6.950


9.950

5.900
30
112
Signe Naustan Hjerting , Oslo Turnforening

2.5

7.100


9.600

6.250
30
116
Synva Zhuo Vinge , Oslo Turnforening

3.0

6.600


9.600

6.250
32
96
Keth Lauritsen, Gjelleråsen IF

3.0

6.550


9.550

6.300
33
81
Hannah Waldenstrøm Jenkins , Holmen T & T

2.5

7.000


9.500

6.350
34
115
Thea Starheim Johansen , Oslo Turnforening

2.0

7.150


9.150

6.700
35
108
Eira Moe-Helgesen, Drøbak Frogn

1.5

6.550


8.050

7.800
36
72
Sunniva Renault, Nesodden IF Turn


8.000

0.8

7.200

8.650
37
124
Sofie Constanse Hveding, Hoppensprett Turn

0.5

6.650


7.150

8.700
38
98
Alette Sæveraas, Sandvika


7.750

1.5

6.250

9.600
39
120
Emilie Sandveen, Hoppensprett Turn


6.250

0.5

5.750

10.100
40
92
Andrea Udnæs, Sandvika


6.950

1.5

5.450

10.400
41
97
Mia Glückstad, Sandvika


6.000

2.5

3.500

12.350
42
76
Ada Sexe, HSIL turn




15.850
42
78
Hanna Maroofi, HSIL turn




15.850
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 5/21/2024 10:17:56 AM
SX
SM
MD
XL
XXL