Back 

SM GPR Greve, 2022-04-02

Mikro

Fri serie
Navn Resultat
    Team Nori, Greve Gymnastik og Trampolin
    Team Mirabella, GF Køge Bugt
    Team Galia, Ringsted IF - Gymnastik
    Team Posie, HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød)
    Team Enora Hvid, Espergærde IF
    Team Apollo, Farum Gymnastikforening
    Team Avalia, Sorø Gymnastik Forening
    Team Akiko, SOR IF

Mini Mono

Fri serie
Navn Resultat
1    Team Ixia, HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød) 9,67
2    Team Avera, Espergærde IF 7,05
3    Team Anora, Sorø Gymnastik Forening 6,25
4    Team Daisy, HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød) 6,13

Mini 8-10

Fri serie | Redskabsserie
Navn Resultat
1    Team Mynthe, Greve Gymnastik og Trampolin 18,35
2    Team Mevio, GF Køge Bugt 15,13
3    Team Litchi, Ringsted IF - Gymnastik 13,73
4    Team Lucia, Gymnastikforeningen Øbro 11,87
5    Team Aviola, Greve Gymnastik og Trampolin 7,00

Mini 10-12

Fri serie | Redskabsserie
Navn Resultat
1    Team Violet, Greve Gymnastik og Trampolin 26,53
2    Team Melia, GF Køge Bugt 25,78
3    Team Ivalu, Greve Gymnastik og Trampolin 24,18
4    Team Ovia, Farum Gymnastikforening 22,02
5    Team Estrela, Gymnastikforeningen Øbro 19,57
6    Team Alfea, SOR IF 16,27
7    Team Merina, GF Køge Bugt 15,68
8    Team Viva, Greve Gymnastik og Trampolin 14,97
9    Team Thaliope, Gymnastikforeningen Øbro 11,78

Pige

Fri serie | Redskabsserie
Navn Resultat
1    Team Vivanit, Greve Gymnastik og Trampolin 31,28
2    Team Merida, Espergærde IF 30,02
3    Team Delicia, Gymnastikforeningen Øbro 17,02
4    Team Naranja, Ringsted IF - Gymnastik 15,38

Tweens

Fri serie
Navn Resultat
1    Team Una, Ringsted IF - Gymnastik 10,70
2    Team Vivo, SOR IF 8,52
3    Team Orkidea, HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød) 8,45

Junior

Fri serie | Redskabsserie
Navn Resultat
1    Team Azurit, Greve Gymnastik og Trampolin 31,55
2    Team Olympia, Espergærde IF 26,45
3    Team Movanna, GF Køge Bugt 23,82
4    Team Astra, Greve Gymnastik og Trampolin 22,10
5    Team Esperanza, Gymnastikforeningen Øbro 19,45
6    Enya-Liva, Farum Gymnastikforening 17,68
7    Team Mathena, GF Køge Bugt 14,32
8    Team Svera, SOR IF 11,97

Senior Fri

Fri serie
Navn Resultat
1    Team Hera, Færøske Gymnastik Forening 17,22
2    Team Nordik, IF Føroyar 15,25
3    Team Octavia, Farum Gymnastikforening 15,13
4    Team Bella, Greve Gymnastik og Trampolin 13,42
5    Team Melina, Sorø Gymnastik Forening 10,78
6    Team Amaryllis, HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød) 9,50
7    Team Papaya, Ringsted IF - Gymnastik 9,32
8    Team Valkyria, Sorø Gymnastikefterskole 6,83

Senior

Fri serie | Redskabsserie
Navn Resultat
1    Team Greve, Greve Gymnastik og Trampolin 32,53
2    Team Aura, Espergærde IF 29,88
3    Køge Senior, GF Køge Bugt 21,88

Last Update: 18-08-2022 09:47:40