Back 

RSG: SM Greve, 2019-03-09

Mini Duo/demi Rekrut Gruppe Rekrut Duo/demi Junior Gruppe Junior Duo/demi Senior Gruppe Senior Duo/demi Mini Individuel Rekrut Individuel Pre-junior Individuel Junior Individuel Senior 2. division Senior 1. division
Mini Individuel
Uofficiel karakter
Pl
#
Navn
Fri serie
Redskabsserie
Resultat
Gap
1
9
Sofie H. Paaske
Greve Gymnastik og Tramp.
8,766
D: 2,700
E: 6,066
4,333
D: 1,700
E: 3,233
13,099
Fri serie
8,766
D: 2,700

E: 6,066
Redskabsserie
4,333
D: 1,700

E: 3,233
2
3
Vasilisa Ricalovska
Rødovre og Omegns GF
7,866
D: 2,500
E: 5,366
4,566
D: 1,300
E: 3,266
12,432
0,667
Fri serie
7,866
D: 2,500

E: 5,366
Redskabsserie
4,566
D: 1,300

E: 3,266
3
1
Anna Golubtsova
Rødovre og Omegns GF
6,600
D: 1,800
E: 4,800
5,733
D: 2,000
E: 3,733
12,333
0,766
Fri serie
6,600
D: 1,800

E: 4,800
Redskabsserie
5,733
D: 2,000

E: 3,733
4
14
Nuriye S. Ilhan
Greve Gymnastik og Tramp.
6,900
D: 2,400
E: 4,500
4,633
D: 1,600
E: 3,033
11,533
1,566
Fri serie
6,900
D: 2,400

E: 4,500
Redskabsserie
4,633
D: 1,600

E: 3,033
5
13
Nanna Silberbrandt
Gymnastikforeningen Øbro
7,066
D: 2,100
E: 4,966
4,366
D: 1,600
E: 2,766
11,432
1,667
Fri serie
7,066
D: 2,100

E: 4,966
Redskabsserie
4,366
D: 1,600

E: 2,766
6
11
Isabella Riess
Gymnastikforeningen Øbro
6,566
D: 2,500
E: 4,066
3,033
D: 1,300
E: 1,733
9,599
3,500
Fri serie
6,566
D: 2,500

E: 4,066
Redskabsserie
3,033
D: 1,300

E: 1,733
7
4
Naja S. Jørgensen
Greve Gymnastik og Tramp.
6,633
D: 2,000
E: 4,633
2,800
D: 1,500
E: 1,300
9,433
3,666
Fri serie
6,633
D: 2,000

E: 4,633
Redskabsserie
2,800
D: 1,500

E: 1,300
8
5
Emilie H. Jensen
Ølstykke GF
5,500
D: 2,000
E: 3,500
2,966
D: 1,500
E: 1,766
8,466
4,633
Fri serie
5,500
D: 2,000

E: 3,500
Redskabsserie
2,966
D: 1,500

E: 1,766
9
10
Emilija Kozevnikova
Rødovre og Omegns GF
4,366
D: 0,800
E: 3,566
1,066
D: 0,400
E: 0,666
5,432
7,667
Fri serie
4,366
D: 0,800

E: 3,566
Redskabsserie
1,066
D: 0,400

E: 0,666
10
8
Elizabeth Nichlasen
Rødovre og Omegns GF
3,866
D: 1,000
E: 2,866
1,266
D: 0,400
E: 0,866
5,132
7,967
Fri serie
3,866
D: 1,000

E: 2,866
Redskabsserie
1,266
D: 0,400

E: 0,866
11
6
Alina Pedersen
Rødovre og Omegns GF
3,266
D: 0,300
E: 2,966
0,600
D: 0,400
E: 0,200
3,866
9,233
Fri serie
3,266
D: 0,300

E: 2,966
Redskabsserie
0,600
D: 0,400

E: 0,200
12
7
Mathilde E. Hald
TIK-Gymnastik
3,833
D: 1,300
E: 2,533
3,833
9,266
Fri serie
3,833
D: 1,300

E: 2,533
Redskabsserie



13
2
Anna S. Svennevig
TIK-Gymnastik
2,400
D: 1,100
E: 1,300
2,400
10,699
Fri serie
2,400
D: 1,100

E: 1,300
Redskabsserie



14
12
Olivia B. Nymand
TIK-Gymnastik
1,933
D: 0,600
E: 1,333
1,933
11,166
Fri serie
1,933
D: 0,600

E: 1,333
Redskabsserie



Pl
#
Navn
D
A
E
Pen-
Score
Gap
1
9
Sofie H. Paaske, Greve Gymnastik og Tramp.

2,700

6,066

8,766

2
3
Vasilisa Ricalovska, Rødovre og Omegns GF

2,500

5,366

7,866

0,900
3
13
Nanna Silberbrandt, Gymnastikforeningen Øbro

2,100

4,966

7,066

1,700
4
14
Nuriye S. Ilhan, Greve Gymnastik og Tramp.

2,400

4,500

6,900

1,866
5
4
Naja S. Jørgensen, Greve Gymnastik og Tramp.

2,000

4,633

6,633

2,133
6
1
Anna Golubtsova, Rødovre og Omegns GF

1,800

4,800

6,600

2,166
7
11
Isabella Riess, Gymnastikforeningen Øbro

2,500

4,066

6,566

2,200
8
5
Emilie H. Jensen, Ølstykke GF

2,000

3,500

5,500

3,266
9
10
Emilija Kozevnikova, Rødovre og Omegns GF

0,800

3,566

4,366

4,400
10
8
Elizabeth Nichlasen, Rødovre og Omegns GF

1,000

2,866

3,866

4,900
11
7
Mathilde E. Hald, TIK-Gymnastik

1,300

2,533

3,833

4,933
12
6
Alina Pedersen, Rødovre og Omegns GF

0,300

2,966

3,266

5,500
13
2
Anna S. Svennevig, TIK-Gymnastik

1,100

1,300

2,400

6,366
14
12
Olivia B. Nymand, TIK-Gymnastik

0,600

1,333

1,933

6,833
Pl
#
Navn
D
A
E
Pen-
Score
Gap
1
1
Anna Golubtsova, Rødovre og Omegns GF

2,000

3,733

5,733

2
14
Nuriye S. Ilhan, Greve Gymnastik og Tramp.

1,600

3,033

4,633

1,100
3
3
Vasilisa Ricalovska, Rødovre og Omegns GF

1,300

3,266

4,566

1,167
4
13
Nanna Silberbrandt, Gymnastikforeningen Øbro

1,600

2,766

4,366

1,367
5
9
Sofie H. Paaske, Greve Gymnastik og Tramp.

1,700

3,233

4,333

1,400
6
11
Isabella Riess, Gymnastikforeningen Øbro

1,300

1,733

3,033

2,700
7
5
Emilie H. Jensen, Ølstykke GF

1,500

1,766

2,966

2,767
8
4
Naja S. Jørgensen, Greve Gymnastik og Tramp.

1,500

1,300

2,800

2,933
9
8
Elizabeth Nichlasen, Rødovre og Omegns GF

0,400

0,866

1,266

4,467
10
10
Emilija Kozevnikova, Rødovre og Omegns GF

0,400

0,666

1,066

4,667
11
6
Alina Pedersen, Rødovre og Omegns GF

0,400

0,200

0,600

5,133
Pl
#
Navn
D
A
E
Pen-
Score
Gap
Pl
#
Navn
D
A
E
Pen-
Score
Gap
Pl
#
Navn
D
A
E
Pen-
Score
Gap
Pl
#
Navn
D
A
E
Pen-
Score
Gap
Pl
#
Navn
D
A
E
Pen-
Score
Gap

Last Update: 14-06-2024 18:39:40
SX
SM
MD
XL
XXL