Back 

RSG: SM Greve, 2019-03-09

Mini Duo/demi Rekrut Gruppe Rekrut Duo/demi Junior Gruppe Junior Duo/demi Senior Gruppe Senior Duo/demi Mini Individuel Rekrut Individuel Pre-junior Individuel Junior Individuel Senior 2. division Senior 1. division
Rekrut Individuel
Uofficiel karakter
Pl
#
Navn
Fri serie
Redskab 1
Redskab 2
Resultat
Gap
1
8
Sarah H. Rosendal
Ølstykke GF
10,250
D: 3,100
E: 7,150
7,700
D: 2,600
E: 5,100
8,100
D: 3,200
E: 4,900
26,050
Fri serie
10,250
D: 3,100

E: 7,150
Redskab 1
7,700
D: 2,600

E: 5,100
Redskab 2
8,100
D: 3,200

E: 4,900
2
3
Anelija Shaginjan
TIK-Gymnastik
9,250
D: 3,000
E: 6,250
7,300
D: 2,700
E: 4,600
5,100
D: 1,900
E: 3,200
21,650
4,400
Fri serie
9,250
D: 3,000

E: 6,250
Redskab 1
7,300
D: 2,700

E: 4,600
Redskab 2
5,100
D: 1,900

E: 3,200
3
14
Maria Grosser
Ballerup GF
8,800
D: 2,400
E: 6,400
6,250
D: 1,500
E: 4,750
6,400
D: 1,500
E: 4,900
21,450
4,600
Fri serie
8,800
D: 2,400

E: 6,400
Redskab 1
6,250
D: 1,500

E: 4,750
Redskab 2
6,400
D: 1,500

E: 4,900
4
17
Sofie L. G. Ryom
Gymnastikforeningen Øbro
10,500
D: 3,100
E: 7,400
4,850
D: 2,200
E: 2,950
4,900
D: 1,400
E: 3,500
20,250
5,800
Fri serie
10,500
D: 3,100

E: 7,400
Redskab 1
4,850
D: 2,200

E: 2,950
Redskab 2
4,900
D: 1,400

E: 3,500
5
15
Sine Jensen
Greve Gymnastik og Tramp.
8,900
D: 2,800
E: 6,100
4,650
D: 1,700
E: 2,950
6,350
D: 2,200
E: 4,150
19,900
6,150
Fri serie
8,900
D: 2,800

E: 6,100
Redskab 1
4,650
D: 1,700

E: 2,950
Redskab 2
6,350
D: 2,200

E: 4,150
6
16
Lucca Schmidt
Ballerup GF
7,600
D: 2,600
E: 5,000
5,400
D: 2,200
E: 3,200
4,250
D: 1,800
E: 2,450
17,250
8,800
Fri serie
7,600
D: 2,600

E: 5,000
Redskab 1
5,400
D: 2,200

E: 3,200
Redskab 2
4,250
D: 1,800

E: 2,450
7
9
Mikkeline Klemmensen
Gymnastikforeningen Øbro
8,750
D: 2,800
E: 5,950
4,150
D: 1,200
E: 2,950
3,700
D: 0,800
E: 2,900
16,600
9,450
Fri serie
8,750
D: 2,800

E: 5,950
Redskab 1
4,150
D: 1,200

E: 2,950
Redskab 2
3,700
D: 0,800

E: 2,900
8
18
Frida Poulsen
Ølstykke GF
7,350
D: 1,900
E: 5,450
5,550
D: 2,300
E: 3,250
2,600
D: 2,000
E: 0,600
15,500
10,550
Fri serie
7,350
D: 1,900

E: 5,450
Redskab 1
5,550
D: 2,300

E: 3,250
Redskab 2
2,600
D: 2,000

E: 0,600
9
12
Augusta H. Niemann
Greve Gymnastik og Tramp.
8,750
D: 2,800
E: 5,950
1,350
D: 0,700
E: 1,250
5,300
D: 1,700
E: 3,600
15,400
10,650
Fri serie
8,750
D: 2,800

E: 5,950
Redskab 1
1,350
D: 0,700

E: 1,250
Redskab 2
5,300
D: 1,700

E: 3,600
10
10
Agnes S. Jacobsen
Gymnastikforeningen Øbro
8,800
D: 2,900
E: 5,900
3,600
D: 1,700
E: 1,900
2,350
D: 0,500
E: 1,850
14,750
11,300
Fri serie
8,800
D: 2,900

E: 5,900
Redskab 1
3,600
D: 1,700

E: 1,900
Redskab 2
2,350
D: 0,500

E: 1,850
11
4
Liva Wrem
Greve Gymnastik og Tramp.
7,600
D: 2,600
E: 5,000
3,350
D: 1,400
E: 1,950
3,450
D: 1,300
E: 2,150
14,400
11,650
Fri serie
7,600
D: 2,600

E: 5,000
Redskab 1
3,350
D: 1,400

E: 1,950
Redskab 2
3,450
D: 1,300

E: 2,150
12
2
Isabella K. Hansen
TIK-Gymnastik
6,950
D: 2,500
E: 4,450
2,350
D: 1,200
E: 1,150
4,750
D: 1,900
E: 2,850
14,050
12,000
Fri serie
6,950
D: 2,500

E: 4,450
Redskab 1
2,350
D: 1,200

E: 1,150
Redskab 2
4,750
D: 1,900

E: 2,850
13
7
Ida Kvist
Gymnastikforeningen Øbro
6,550
D: 1,900
E: 4,650
3,650
D: 1,100
E: 2,550
3,800
D: 1,200
E: 2,600
14,000
12,050
Fri serie
6,550
D: 1,900

E: 4,650
Redskab 1
3,650
D: 1,100

E: 2,550
Redskab 2
3,800
D: 1,200

E: 2,600
14
6
Ida Tuxen Faber
Gymnastikforeningen Øbro
6,100
D: 1,900
E: 4,200
2,800
D: 1,100
E: 1,700
4,750
D: 1,000
E: 3,750
13,650
12,400
Fri serie
6,100
D: 1,900

E: 4,200
Redskab 1
2,800
D: 1,100

E: 1,700
Redskab 2
4,750
D: 1,000

E: 3,750
15
5
Fabee Aquino
TIK-Gymnastik
5,900
D: 1,600
E: 4,300
0,300
D: 0,600
1,550
D: 0,900
E: 0,650
7,750
18,300
Fri serie
5,900
D: 1,600

E: 4,300
Redskab 1
0,300
D: 0,600


Redskab 2
1,550
D: 0,900

E: 0,650
16
11
Anastasia Gnetneva
TIK-Gymnastik
4,300
D: 1,200
E: 3,100
2,050
D: 0,900
E: 1,150
6,350
19,700
Fri serie
4,300
D: 1,200

E: 3,100
Redskab 1
2,050
D: 0,900

E: 1,150
Redskab 2



17
13
Julie Krogh
TIK-Gymnastik
4,100
D: 1,300
E: 2,800
1,600
D: 0,700
E: 1,200
5,700
20,350
Fri serie
4,100
D: 1,300

E: 2,800
Redskab 1
1,600
D: 0,700

E: 1,200
Redskab 2



18
1
Anais Maria D. Bernier
Rødovre og Omegns GF
3,900
D: 0,500
E: 3,400
3,900
22,150
Fri serie



Redskab 1
3,900
D: 0,500

E: 3,400
Redskab 2



Pl
#
Navn
D
A
E
Pen-
Score
Gap
1
17
Sofie L. G. Ryom, Gymnastikforeningen Øbro

3,100

7,400

10,500

2
8
Sarah H. Rosendal, Ølstykke GF

3,100

7,150

10,250

0,250
3
3
Anelija Shaginjan, TIK-Gymnastik

3,000

6,250

9,250

1,250
4
15
Sine Jensen, Greve Gymnastik og Tramp.

2,800

6,100

8,900

1,600
5
14
Maria Grosser, Ballerup GF

2,400

6,400

8,800

1,700
5
10
Agnes S. Jacobsen, Gymnastikforeningen Øbro

2,900

5,900

8,800

1,700
7
12
Augusta H. Niemann, Greve Gymnastik og Tramp.

2,800

5,950

8,750

1,750
7
9
Mikkeline Klemmensen, Gymnastikforeningen Øbro

2,800

5,950

8,750

1,750
9
4
Liva Wrem, Greve Gymnastik og Tramp.

2,600

5,000

7,600

2,900
9
16
Lucca Schmidt, Ballerup GF

2,600

5,000

7,600

2,900
11
18
Frida Poulsen, Ølstykke GF

1,900

5,450

7,350

3,150
12
2
Isabella K. Hansen, TIK-Gymnastik

2,500

4,450

6,950

3,550
13
7
Ida Kvist, Gymnastikforeningen Øbro

1,900

4,650

6,550

3,950
14
6
Ida Tuxen Faber, Gymnastikforeningen Øbro

1,900

4,200

6,100

4,400
15
5
Fabee Aquino, TIK-Gymnastik

1,600

4,300

5,900

4,600
16
11
Anastasia Gnetneva, TIK-Gymnastik

1,200

3,100

4,300

6,200
17
13
Julie Krogh, TIK-Gymnastik

1,300

2,800

4,100

6,400
18
1
Anais Maria D. Bernier, Rødovre og Omegns GF


Pl
#
Navn
D
A
E
Pen-
Score
Gap
1
8
Sarah H. Rosendal, Ølstykke GF

2,600

5,100

7,700

2
3
Anelija Shaginjan, TIK-Gymnastik

2,700

4,600

7,300

0,400
3
14
Maria Grosser, Ballerup GF

1,500

4,750

6,250

1,450
4
18
Frida Poulsen, Ølstykke GF

2,300

3,250

5,550

2,150
5
16
Lucca Schmidt, Ballerup GF

2,200

3,200

5,400

2,300
6
17
Sofie L. G. Ryom, Gymnastikforeningen Øbro

2,200

2,950

4,850

2,850
7
15
Sine Jensen, Greve Gymnastik og Tramp.

1,700

2,950

4,650

3,050
8
9
Mikkeline Klemmensen, Gymnastikforeningen Øbro

1,200

2,950

4,150

3,550
9
1
Anais Maria D. Bernier, Rødovre og Omegns GF

0,500

3,400

3,900

3,800
10
7
Ida Kvist, Gymnastikforeningen Øbro

1,100

2,550

3,650

4,050
11
10
Agnes S. Jacobsen, Gymnastikforeningen Øbro

1,700

1,900

3,600

4,100
12
4
Liva Wrem, Greve Gymnastik og Tramp.

1,400

1,950

3,350

4,350
13
6
Ida Tuxen Faber, Gymnastikforeningen Øbro

1,100

1,700

2,800

4,900
14
2
Isabella K. Hansen, TIK-Gymnastik

1,200

1,150

2,350

5,350
15
11
Anastasia Gnetneva, TIK-Gymnastik

0,900

1,150

2,050

5,650
16
13
Julie Krogh, TIK-Gymnastik

0,700

1,200

1,600

6,100
17
12
Augusta H. Niemann, Greve Gymnastik og Tramp.

0,700

1,250

1,350

6,350
18
5
Fabee Aquino, TIK-Gymnastik

0,600

0,300

7,400
Pl
#
Navn
D
A
E
Pen-
Score
Gap
1
8
Sarah H. Rosendal, Ølstykke GF

3,200

4,900

8,100

2
14
Maria Grosser, Ballerup GF

1,500

4,900

6,400

1,700
3
15
Sine Jensen, Greve Gymnastik og Tramp.

2,200

4,150

6,350

1,750
4
12
Augusta H. Niemann, Greve Gymnastik og Tramp.

1,700

3,600

5,300

2,800
5
3
Anelija Shaginjan, TIK-Gymnastik

1,900

3,200

5,100

3,000
6
17
Sofie L. G. Ryom, Gymnastikforeningen Øbro

1,400

3,500

4,900

3,200
7
6
Ida Tuxen Faber, Gymnastikforeningen Øbro

1,000

3,750

4,750

3,350
7
2
Isabella K. Hansen, TIK-Gymnastik

1,900

2,850

4,750

3,350
9
16
Lucca Schmidt, Ballerup GF

1,800

2,450

4,250

3,850
10
7
Ida Kvist, Gymnastikforeningen Øbro

1,200

2,600

3,800

4,300
11
9
Mikkeline Klemmensen, Gymnastikforeningen Øbro

0,800

2,900

3,700

4,400
12
4
Liva Wrem, Greve Gymnastik og Tramp.

1,300

2,150

3,450

4,650
13
18
Frida Poulsen, Ølstykke GF

2,000

0,600

2,600

5,500
14
10
Agnes S. Jacobsen, Gymnastikforeningen Øbro

0,500

1,850

2,350

5,750
15
5
Fabee Aquino, TIK-Gymnastik

0,900

0,650

1,550

6,550
16
1
Anais Maria D. Bernier, Rødovre og Omegns GF


16
11
Anastasia Gnetneva, TIK-Gymnastik


16
13
Julie Krogh, TIK-Gymnastik


Pl
#
Navn
D
A
E
Pen-
Score
Gap
Pl
#
Navn
D
A
E
Pen-
Score
Gap
Pl
#
Navn
D
A
E
Pen-
Score
Gap
Pl
#
Navn
D
A
E
Pen-
Score
Gap

Last Update: 14-06-2024 18:43:25
SX
SM
MD
XL
XXL