Back 

Norgesfinalen 2019 TK & TM Sotra Turnhall, 2019-11-16

Gutter KL1 Finals Gutter KL2 Finals Gutter KL3 Finals Jenter KL1 Finals Jenter KL2 Finals Jenter KL3 Finals Gutter KL1 Gutter KL2 Gutter KL3 Jenter KL1 Jenter KL2 Jenter KL3
Gutter KL1
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
28
Herman Stray Sørensen
Oslo & Akershus
12.650
D: 4.3
E: 8.350
11.850
D: 2.70
E: 9.150
10.500
D: 2.70
E: 7.800
11.150
11.150/11.150
D: 2.4/2.4
E: 8.750/8.750
13.100
D: 4.00
E: 9.100
11.450
70.700
FX
12.650
D: 4.3
E: 8.350
PH
11.850
D: 2.7
E: 9.150
SR
10.500
D: 2.7
E: 7.800
VT
11.150
11.150/11.150
D: 2.4/2.4
E: 8.750/8.750
PB
13.100
D: 4.0
E: 9.100
HB
11.450
D: 3.0
E: 8.450
2
29
Joshua Uche Ifeanyi
Oslo & Akershus
12.900
D: 4.2
E: 8.700
11.400
D: 3.00
E: 8.400
11.450
D: 3.10
E: 8.350
11.550
11.550/10.900
D: 2.4/1.6
E: 9.150/9.300
12.150
D: 3.60
E: 8.550
11.200
70.650
0.050
FX
12.900
D: 4.2
E: 8.700
PH
11.400
D: 3.0
E: 8.400
SR
11.450
D: 3.1
E: 8.350
VT
11.550
11.550/10.900
D: 2.4/1.6
E: 9.150/9.300
PB
12.150
D: 3.6
E: 8.550
HB
11.200
D: 2.6
E: 8.600
3
40
Isak Riveland
Rogaland
12.500
D: 4.9
E: 7.600
11.650
D: 2.80
E: 8.850
10.700
D: 2.20
E: 8.500
11.800
11.800/11.600
D: 3.2/2.4
E: 8.600/9.200
12.900
D: 3.80
E: 9.100
10.950
70.500
0.200
FX
12.500
D: 4.9
E: 7.600
PH
11.650
D: 2.8
E: 8.850
SR
10.700
D: 2.2
E: 8.500
VT
11.800
11.800/11.600
D: 3.2/2.4
E: 8.600/9.200
PB
12.900
D: 3.8
E: 9.100
HB
10.950
D: 2.9
E: 8.050
4
19
Leo Jung
Hordaland
13.950
D: 5.7
E: 8.250
10.450
D: 1.80
E: 8.650
11.400
D: 2.80
E: 8.900
ND: 0.30
11.200
11.200/11.000
D: 2.4/2.4
E: 8.800/8.700
ND: 0.00 / 0.10
10.900
D: 2.80
E: 8.100
10.500
68.400
2.300
FX
13.950
D: 5.7
E: 8.250
PH
10.450
D: 1.8
E: 8.650
SR
11.400
D: 2.8
E: 8.900
ND: 0.30
VT
11.200
11.200/11.000
D: 2.4/2.4
E: 8.800/8.700
ND: 0.00/0.10
PB
10.900
D: 2.8
E: 8.100
HB
10.500
D: 2.2
E: 8.300
5
39
Sebastian Dyngeland
Rogaland
13.950
D: 5.1
E: 8.850
8.100
D: 2.60
E: 5.500
12.000
D: 3.60
E: 8.400
10.900
10.900/-
D: 2.8/-
E: 8.100/-
11.200
D: 2.70
E: 8.500
11.650
67.800
2.900
FX
13.950
D: 5.1
E: 8.850
PH
8.100
D: 2.6
E: 5.500
SR
12.000
D: 3.6
E: 8.400
VT
10.900
10.900/-
D: 2.8/-
E: 8.100/-
PB
11.200
D: 2.7
E: 8.500
HB
11.650
D: 3.8
E: 7.850
6
30
Nikolai Solhaug
Oslo & Akershus
12.900
D: 4.2
E: 8.700
11.350
D: 2.70
E: 8.650
9.200
D: 2.20
E: 7.000
10.250
10.250/10.700
D: 2.2/1.6
E: 8.050/9.100
12.050
D: 2.90
E: 9.150
11.300
67.050
3.650
FX
12.900
D: 4.2
E: 8.700
PH
11.350
D: 2.7
E: 8.650
SR
9.200
D: 2.2
E: 7.000
VT
10.250
10.250/10.700
D: 2.2/1.6
E: 8.050/9.100
PB
12.050
D: 2.9
E: 9.150
HB
11.300
D: 3.0
E: 8.300
6
38
Christian Stenbakken
Rogaland
14.250
D: 5.9
E: 8.350
10.550
D: 2.40
E: 8.150
10.750
D: 2.60
E: 8.150
10.800
10.800/11.100
D: 2.4/2.4
E: 8.500/8.700
ND: 0.10 / -
11.300
D: 3.40
E: 7.900
9.400
67.050
3.650
FX
14.250
D: 5.9
E: 8.350
PH
10.550
D: 2.4
E: 8.150
SR
10.750
D: 2.6
E: 8.150
VT
10.800
10.800/11.100
D: 2.4/2.4
E: 8.500/8.700
ND: 0.10/0.00
PB
11.300
D: 3.4
E: 7.900
HB
9.400
D: 1.4
E: 8.000
8
13
Jeff Vercruysse
Troms
12.300
D: 4.6
E: 7.700
11.400
D: 2.70
E: 8.700
10.100
D: 2.50
E: 7.600
10.100
10.100/9.800
D: 2.4/2.4
E: 7.700/7.400
11.950
D: 2.90
E: 9.050
10.550
66.400
4.300
FX
12.300
D: 4.6
E: 7.700
PH
11.400
D: 2.7
E: 8.700
SR
10.100
D: 2.5
E: 7.600
VT
10.100
10.100/9.800
D: 2.4/2.4
E: 7.700/7.400
PB
11.950
D: 2.9
E: 9.050
HB
10.550
D: 2.2
E: 8.350
9
12
Nikolai Haugen
Hedmark
13.100
D: 4.6
E: 8.500
9.500
D: 1.50
E: 8.000
10.150
D: 2.10
E: 8.350
ND: 0.30
10.500
10.500/10.050
D: 2.4/1.6
E: 8.200/8.450
ND: 0.10 / -
11.350
D: 2.30
E: 9.050
10.200
64.800
5.900
FX
13.100
D: 4.6
E: 8.500
PH
9.500
D: 1.5
E: 8.000
SR
10.150
D: 2.1
E: 8.350
ND: 0.30
VT
10.500
10.500/10.050
D: 2.4/1.6
E: 8.200/8.450
ND: 0.10/0.00
PB
11.350
D: 2.3
E: 9.050
HB
10.200
D: 1.8
E: 8.400
10
8
Elias Helland
Troms
12.500
D: 3.8
E: 8.700
9.800
D: 2.60
E: 7.200
10.400
D: 2.50
E: 8.200
ND: 0.30
10.650
10.650/-
D: 1.6/-
E: 9.050/-
11.750
D: 2.40
E: 9.350
9.500
64.600
6.100
FX
12.500
D: 3.8
E: 8.700
PH
9.800
D: 2.6
E: 7.200
SR
10.400
D: 2.5
E: 8.200
ND: 0.30
VT
10.650
10.650/-
D: 1.6/-
E: 9.050/-
PB
11.750
D: 2.4
E: 9.350
HB
9.500
D: 1.6
E: 7.900
11
31
Laurits Laake
Oslo & Akershus
12.000
D: 3.8
E: 8.200
10.750
D: 3.60
E: 7.150
10.600
D: 2.30
E: 8.300
10.600
10.600/9.650
D: 2.2/1.6
E: 8.400/8.050
11.750
D: 2.90
E: 8.850
8.800
64.500
6.200
FX
12.000
D: 3.8
E: 8.200
PH
10.750
D: 3.6
E: 7.150
SR
10.600
D: 2.3
E: 8.300
VT
10.600
10.600/9.650
D: 2.2/1.6
E: 8.400/8.050
PB
11.750
D: 2.9
E: 8.850
HB
8.800
D: 1.7
E: 7.100
12
1
Trym Kvalsvik-Olsen
Møre og Romsdal
12.100
D: 3.5
E: 8.600
10.000
D: 1.70
E: 8.300
10.350
D: 2.10
E: 8.550
ND: 0.30
10.600
10.600/10.500
D: 2.2/2.0
E: 8.400/8.500
10.600
D: 2.50
E: 8.100
10.650
64.300
6.400
FX
12.100
D: 3.5
E: 8.600
PH
10.000
D: 1.7
E: 8.300
SR
10.350
D: 2.1
E: 8.550
ND: 0.30
VT
10.600
10.600/10.500
D: 2.2/2.0
E: 8.400/8.500
PB
10.600
D: 2.5
E: 8.100
HB
10.650
D: 1.9
E: 8.750
13
16
Brian Rugland
Vest Agder
12.350
D: 3.6
E: 8.750
8.500
D: 1.50
E: 7.000
10.450
D: 2.00
E: 8.750
ND: 0.30
11.350
11.350/11.050
D: 2.2/2.0
E: 9.150/9.050
11.300
D: 2.20
E: 9.100
10.100
64.050
6.650
FX
12.350
D: 3.6
E: 8.750
PH
8.500
D: 1.5
E: 7.000
SR
10.450
D: 2.0
E: 8.750
ND: 0.30
VT
11.350
11.350/11.050
D: 2.2/2.0
E: 9.150/9.050
PB
11.300
D: 2.2
E: 9.100
HB
10.100
D: 2.4
E: 7.700
14
11
Ludvig Broks
Troms
12.400
D: 4.0
E: 8.400
10.250
D: 1.80
E: 8.450
9.400
D: 2.20
E: 7.200
10.500
10.500/10.550
D: 2.2/1.6
E: 8.400/8.950
ND: 0.10 / -
9.950
D: 2.40
E: 7.550
9.150
61.650
9.050
FX
12.400
D: 4.0
E: 8.400
PH
10.250
D: 1.8
E: 8.450
SR
9.400
D: 2.2
E: 7.200
VT
10.500
10.500/10.550
D: 2.2/1.6
E: 8.400/8.950
ND: 0.10/0.00
PB
9.950
D: 2.4
E: 7.550
HB
9.150
D: 1.6
E: 7.550
15
10
Lucas Karlson
Troms
12.800
D: 5.5
E: 7.300
8.700
D: 1.90
E: 6.800
10.000
D: 2.20
E: 7.800
10.950
10.950/10.950
D: 2.4/1.6
E: 8.550/9.350
10.150
D: 2.40
E: 7.750
8.550
61.150
9.550
FX
12.800
D: 5.5
E: 7.300
PH
8.700
D: 1.9
E: 6.800
SR
10.000
D: 2.2
E: 7.800
VT
10.950
10.950/10.950
D: 2.4/1.6
E: 8.550/9.350
PB
10.150
D: 2.4
E: 7.750
HB
8.550
D: 1.5
E: 7.050
16
41
Tarjei Tveit
Rogaland
11.600
D: 3.4
E: 8.200
7.400
D: 2.10
E: 5.300
11.050
D: 2.60
E: 8.450
10.400
10.400/-
D: 2.2/-
E: 8.200/-
10.450
D: 2.50
E: 7.950
9.950
60.850
9.850
FX
11.600
D: 3.4
E: 8.200
PH
7.400
D: 2.1
E: 5.300
SR
11.050
D: 2.6
E: 8.450
VT
10.400
10.400/-
D: 2.2/-
E: 8.200/-
PB
10.450
D: 2.5
E: 7.950
HB
9.950
D: 1.7
E: 8.250
17
14
Mees Van Der Most
Buskerud
12.000
D: 3.6
E: 8.400
7.550
D: 1.60
E: 5.950
10.150
D: 2.10
E: 8.350
ND: 0.30
10.550
10.550/9.500
D: 2.2/1.6
E: 8.350/7.900
10.800
D: 2.20
E: 8.600
9.500
60.550
10.150
FX
12.000
D: 3.6
E: 8.400
PH
7.550
D: 1.6
E: 5.950
SR
10.150
D: 2.1
E: 8.350
ND: 0.30
VT
10.550
10.550/9.500
D: 2.2/1.6
E: 8.350/7.900
PB
10.800
D: 2.2
E: 8.600
HB
9.500
D: 1.3
E: 8.200
18
21
Tomas Baardsen
Hordaland
11.850
D: 4.6
E: 7.250
9.450
D: 1.70
E: 7.750
10.050
D: 1.70
E: 8.650
ND: 0.30
9.950
9.950/9.800
D: 1.6/1.6
E: 8.350/8.200
9.800
D: 2.00
E: 7.800
9.300
60.400
10.300
FX
11.850
D: 4.6
E: 7.250
PH
9.450
D: 1.7
E: 7.750
SR
10.050
D: 1.7
E: 8.650
ND: 0.30
VT
9.950
9.950/9.800
D: 1.6/1.6
E: 8.350/8.200
PB
9.800
D: 2.0
E: 7.800
HB
9.300
D: 0.7
E: 8.600
19
2
Benjamin Flem
Møre og Romsdal
11.400
D: 3.9
E: 7.500
7.300
D: 1.80
E: 5.500
8.900
D: 2.40
E: 6.800
ND: 0.30
11.050
11.050/10.450
D: 2.0/2.2
E: 9.050/8.250
11.400
D: 2.40
E: 9.000
9.000
59.050
11.650
FX
11.400
D: 3.9
E: 7.500
PH
7.300
D: 1.8
E: 5.500
SR
8.900
D: 2.4
E: 6.800
ND: 0.30
VT
11.050
11.050/10.450
D: 2.0/2.2
E: 9.050/8.250
PB
11.400
D: 2.4
E: 9.000
HB
9.000
D: 1.3
E: 7.700
20
20
Oskar William Berg
Hordaland
10.750
D: 3.5
E: 7.250
9.250
D: 1.70
E: 7.550
9.500
D: 1.70
E: 8.100
ND: 0.30
10.200
10.200/9.800
D: 1.6/1.6
E: 8.600/8.200
10.550
D: 2.10
E: 8.450
8.750
59.000
11.700
FX
10.750
D: 3.5
E: 7.250
PH
9.250
D: 1.7
E: 7.550
SR
9.500
D: 1.7
E: 8.100
ND: 0.30
VT
10.200
10.200/9.800
D: 1.6/1.6
E: 8.600/8.200
PB
10.550
D: 2.1
E: 8.450
HB
8.750
D: 1.3
E: 7.450
21
9
Edvard Meskau
Hedmark
11.300
D: 3.3
E: 8.000
9.450
D: 1.50
E: 7.950
9.200
D: 1.50
E: 8.000
ND: 0.30
10.050
10.050/-
D: 1.6/-
E: 8.450/-
9.700
D: 1.90
E: 7.800
5.450
55.150
15.550
FX
11.300
D: 3.3
E: 8.000
PH
9.450
D: 1.5
E: 7.950
SR
9.200
D: 1.5
E: 8.000
ND: 0.30
VT
10.050
10.050/-
D: 1.6/-
E: 8.450/-
PB
9.700
D: 1.9
E: 7.800
HB
5.450
D: 1.2
E: 4.250
22
22
Robert W. Fjeld-Litleskare
Hordaland
10.200
D: 3.3
E: 6.900
8.650
D: 1.60
E: 7.050
7.300
D: 1.50
E: 8.100
ND: 2.30
9.300
9.300/-
D: 1.6/-
E: 7.700/-
9.800
D: 1.80
E: 8.000
8.700
53.950
16.750
FX
10.200
D: 3.3
E: 6.900
PH
8.650
D: 1.6
E: 7.050
SR
7.300
D: 1.5
E: 8.100
ND: 2.30
VT
9.300
9.300/-
D: 1.6/-
E: 7.700/-
PB
9.800
D: 1.8
E: 8.000
HB
8.700
D: 0.7
E: 8.000
23
3
Simen Hals
Møre og Romsdal
11.000
D: 2.4
E: 8.600
9.300
D: 1.80
E: 7.500
8.650
D: 2.00
E: 6.950
ND: 0.30
9.850
9.850/-
D: 1.6/-
E: 8.250/-
6.900
D: 0.00
E: 8.900
ND: 2.0
6.700
52.400
18.300
FX
11.000
D: 2.4
E: 8.600
PH
9.300
D: 1.8
E: 7.500
SR
8.650
D: 2.0
E: 6.950
ND: 0.30
VT
9.850
9.850/-
D: 1.6/-
E: 8.250/-
PB
6.900

E: 8.900
ND: 2.00
HB
6.700
D: 0.7
E: 8.000
ND: 2.00
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
38
Christian Stenbakken, Rogaland

5.9

8.350


14.250

2
39
Sebastian Dyngeland, Rogaland

5.1

8.850


13.950

0.300
2
19
Leo Jung, Hordaland

5.7

8.250


13.950

0.300
4
12
Nikolai Haugen, Hedmark

4.6

8.500


13.100

1.150
5
30
Nikolai Solhaug, Oslo & Akershus

4.2

8.700


12.900

1.350
5
29
Joshua Uche Ifeanyi, Oslo & Akershus

4.2

8.700


12.900

1.350
7
10
Lucas Karlson, Troms

5.5

7.300


12.800

1.450
8
28
Herman Stray Sørensen, Oslo & Akershus

4.3

8.350


12.650

1.600
9
8
Elias Helland, Troms

3.8

8.700


12.500

1.750
9
40
Isak Riveland, Rogaland

4.9

7.600


12.500

1.750
11
11
Ludvig Broks, Troms

4.0

8.400


12.400

1.850
12
16
Brian Rugland, Vest Agder

3.6

8.750


12.350

1.900
13
13
Jeff Vercruysse, Troms

4.6

7.700


12.300

1.950
14
1
Trym Kvalsvik-Olsen, Møre og Romsdal

3.5

8.600


12.100

2.150
15
14
Mees Van Der Most, Buskerud

3.6

8.400


12.000

2.250
15
31
Laurits Laake, Oslo & Akershus

3.8

8.200


12.000

2.250
17
21
Tomas Baardsen, Hordaland

4.6

7.250


11.850

2.400
18
41
Tarjei Tveit, Rogaland

3.4

8.200


11.600

2.650
19
2
Benjamin Flem, Møre og Romsdal

3.9

7.500


11.400

2.850
20
9
Edvard Meskau, Hedmark

3.3

8.000


11.300

2.950
21
3
Simen Hals, Møre og Romsdal

2.4

8.600


11.000

3.250
22
20
Oskar William Berg, Hordaland

3.5

7.250


10.750

3.500
23
22
Robert W. Fjeld-Litleskare, Hordaland

3.3

6.900


10.200

4.050
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
28
Herman Stray Sørensen, Oslo & Akershus

2.7

9.150


11.850

2
40
Isak Riveland, Rogaland

2.8

8.850


11.650

0.200
3
13
Jeff Vercruysse, Troms

2.7

8.700


11.400

0.450
3
29
Joshua Uche Ifeanyi, Oslo & Akershus

3.0

8.400


11.400

0.450
5
30
Nikolai Solhaug, Oslo & Akershus

2.7

8.650


11.350

0.500
6
31
Laurits Laake, Oslo & Akershus

3.6

7.150


10.750

1.100
7
38
Christian Stenbakken, Rogaland

2.4

8.150


10.550

1.300
8
19
Leo Jung, Hordaland

1.8

8.650


10.450

1.400
9
11
Ludvig Broks, Troms

1.8

8.450


10.250

1.600
10
1
Trym Kvalsvik-Olsen, Møre og Romsdal

1.7

8.300


10.000

1.850
11
8
Elias Helland, Troms

2.6

7.200


9.800

2.050
12
12
Nikolai Haugen, Hedmark

1.5

8.000


9.500

2.350
13
9
Edvard Meskau, Hedmark

1.5

7.950


9.450

2.400
13
21
Tomas Baardsen, Hordaland

1.7

7.750


9.450

2.400
15
3
Simen Hals, Møre og Romsdal

1.8

7.500


9.300

2.550
16
20
Oskar William Berg, Hordaland

1.7

7.550


9.250

2.600
17
10
Lucas Karlson, Troms

1.9

6.800


8.700

3.150
18
22
Robert W. Fjeld-Litleskare, Hordaland

1.6

7.050


8.650

3.200
19
16
Brian Rugland, Vest Agder

1.5

7.000


8.500

3.350
20
39
Sebastian Dyngeland, Rogaland

2.6

5.500


8.100

3.750
21
14
Mees Van Der Most, Buskerud

1.6

5.950


7.550

4.300
22
41
Tarjei Tveit, Rogaland

2.1

5.300


7.400

4.450
23
2
Benjamin Flem, Møre og Romsdal

1.8

5.500


7.300

4.550
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
39
Sebastian Dyngeland, Rogaland

3.6

8.400


12.000

2
29
Joshua Uche Ifeanyi, Oslo & Akershus

3.1

8.350


11.450

0.550
3
19
Leo Jung, Hordaland

2.8

8.900

0.3

11.400

0.600
4
41
Tarjei Tveit, Rogaland

2.6

8.450


11.050

0.950
5
38
Christian Stenbakken, Rogaland

2.6

8.150


10.750

1.250
6
40
Isak Riveland, Rogaland

2.2

8.500


10.700

1.300
7
31
Laurits Laake, Oslo & Akershus

2.3

8.300


10.600

1.400
8
28
Herman Stray Sørensen, Oslo & Akershus

2.7

7.800


10.500

1.500
9
16
Brian Rugland, Vest Agder

2.0

8.750

0.3

10.450

1.550
10
8
Elias Helland, Troms

2.5

8.200

0.3

10.400

1.600
11
1
Trym Kvalsvik-Olsen, Møre og Romsdal

2.1

8.550

0.3

10.350

1.650
12
14
Mees Van Der Most, Buskerud

2.1

8.350

0.3

10.150

1.850
12
12
Nikolai Haugen, Hedmark

2.1

8.350

0.3

10.150

1.850
14
13
Jeff Vercruysse, Troms

2.5

7.600


10.100

1.900
15
21
Tomas Baardsen, Hordaland

1.7

8.650

0.3

10.050

1.950
16
10
Lucas Karlson, Troms

2.2

7.800


10.000

2.000
17
20
Oskar William Berg, Hordaland

1.7

8.100

0.3

9.500

2.500
18
11
Ludvig Broks, Troms

2.2

7.200


9.400

2.600
19
9
Edvard Meskau, Hedmark

1.5

8.000

0.3

9.200

2.800
19
30
Nikolai Solhaug, Oslo & Akershus

2.2

7.000


9.200

2.800
21
2
Benjamin Flem, Møre og Romsdal

2.4

6.800

0.3

8.900

3.100
22
3
Simen Hals, Møre og Romsdal

2.0

6.950

0.3

8.650

3.350
23
22
Robert W. Fjeld-Litleskare, Hordaland

1.5

8.100

2.3

7.300

4.700
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
40
Isak Riveland, Rogaland


3.2
2.4


8.600
9.200




11.700
11.800
11.600

2
29
Joshua Uche Ifeanyi, Oslo & Akershus


2.4
1.6


9.150
9.300




11.225
11.550
10.900

0.475
3
16
Brian Rugland, Vest Agder


2.2
2.0


9.150
9.050




11.200
11.350
11.050

0.500
4
28
Herman Stray Sørensen, Oslo & Akershus


2.4
2.4


8.750
8.750




11.150
11.150
11.150

0.550
5
19
Leo Jung, Hordaland


2.4
2.4


8.800
8.700



0.1

11.100
11.200
11.000

0.600
6
38
Christian Stenbakken, Rogaland


2.4
2.4


8.500
8.700


0.1

10.950
10.800
11.100

0.750
6
10
Lucas Karlson, Troms


2.4
1.6


8.550
9.350




10.950
10.950
10.950

0.750
8
2
Benjamin Flem, Møre og Romsdal


2.0
2.2


9.050
8.250




10.750
11.050
10.450

0.950
9
1
Trym Kvalsvik-Olsen, Møre og Romsdal


2.2
2.0


8.400
8.500




10.550
10.600
10.500

1.150
10
11
Ludvig Broks, Troms


2.2
1.6


8.400
8.950


0.1

10.525
10.500
10.550

1.175
11
30
Nikolai Solhaug, Oslo & Akershus


2.2
1.6


8.050
9.100




10.475
10.250
10.700

1.225
12
12
Nikolai Haugen, Hedmark


2.4
1.6


8.200
8.450


0.1

10.275
10.500
10.050

1.425
13
31
Laurits Laake, Oslo & Akershus


2.2
1.6


8.400
8.050




10.125
10.600
9.650

1.575
14
14
Mees Van Der Most, Buskerud


2.2
1.6


8.350
7.900




10.025
10.550
9.500

1.675
15
20
Oskar William Berg, Hordaland


1.6
1.6


8.600
8.200




10.000
10.200
9.800

1.700
16
13
Jeff Vercruysse, Troms


2.4
2.4


7.700
7.400




9.950
10.100
9.800

1.750
17
21
Tomas Baardsen, Hordaland


1.6
1.6


8.350
8.200




9.875
9.950
9.800

1.825
18
39
Sebastian Dyngeland, Rogaland


2.8


8.100




5.450
10.900

6.250
19
8
Elias Helland, Troms


1.6


9.050




5.325
10.650

6.375
20
41
Tarjei Tveit, Rogaland


2.2


8.200




5.200
10.400

6.500
21
9
Edvard Meskau, Hedmark


1.6


8.450




5.025
10.050

6.675
22
3
Simen Hals, Møre og Romsdal


1.6


8.250




4.925
9.850

6.775
23
22
Robert W. Fjeld-Litleskare, Hordaland


1.6


7.700




4.650
9.300

7.050
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
28
Herman Stray Sørensen, Oslo & Akershus

4.0

9.100


13.100

2
40
Isak Riveland, Rogaland

3.8

9.100


12.900

0.200
3
29
Joshua Uche Ifeanyi, Oslo & Akershus

3.6

8.550


12.150

0.950
4
30
Nikolai Solhaug, Oslo & Akershus

2.9

9.150


12.050

1.050
5
13
Jeff Vercruysse, Troms

2.9

9.050


11.950

1.150
6
8
Elias Helland, Troms

2.4

9.350


11.750

1.350
6
31
Laurits Laake, Oslo & Akershus

2.9

8.850


11.750

1.350
8
2
Benjamin Flem, Møre og Romsdal

2.4

9.000


11.400

1.700
9
12
Nikolai Haugen, Hedmark

2.3

9.050


11.350

1.750
10
16
Brian Rugland, Vest Agder

2.2

9.100


11.300

1.800
10
38
Christian Stenbakken, Rogaland

3.4

7.900


11.300

1.800
12
39
Sebastian Dyngeland, Rogaland

2.7

8.500


11.200

1.900
13
19
Leo Jung, Hordaland

2.8

8.100


10.900

2.200
14
14
Mees Van Der Most, Buskerud

2.2

8.600


10.800

2.300
15
1
Trym Kvalsvik-Olsen, Møre og Romsdal

2.5

8.100


10.600

2.500
16
20
Oskar William Berg, Hordaland

2.1

8.450


10.550

2.550
17
41
Tarjei Tveit, Rogaland

2.5

7.950


10.450

2.650
18
10
Lucas Karlson, Troms

2.4

7.750


10.150

2.950
19
11
Ludvig Broks, Troms

2.4

7.550


9.950

3.150
20
22
Robert W. Fjeld-Litleskare, Hordaland

1.8

8.000


9.800

3.300
20
21
Tomas Baardsen, Hordaland

2.0

7.800


9.800

3.300
22
9
Edvard Meskau, Hedmark

1.9

7.800


9.700

3.400
23
3
Simen Hals, Møre og Romsdal


8.900

2.0

6.900

6.200
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
39
Sebastian Dyngeland, Rogaland

3.8

7.850


11.650

2
28
Herman Stray Sørensen, Oslo & Akershus

3.0

8.450


11.450

0.200
3
30
Nikolai Solhaug, Oslo & Akershus

3.0

8.300


11.300

0.350
4
29
Joshua Uche Ifeanyi, Oslo & Akershus

2.6

8.600


11.200

0.450
5
40
Isak Riveland, Rogaland

2.9

8.050


10.950

0.700
6
1
Trym Kvalsvik-Olsen, Møre og Romsdal

1.9

8.750


10.650

1.000
7
13
Jeff Vercruysse, Troms

2.2

8.350


10.550

1.100
8
19
Leo Jung, Hordaland

2.2

8.300


10.500

1.150
9
12
Nikolai Haugen, Hedmark

1.8

8.400


10.200

1.450
10
16
Brian Rugland, Vest Agder

2.4

7.700


10.100

1.550
11
41
Tarjei Tveit, Rogaland

1.7

8.250


9.950

1.700
12
14
Mees Van Der Most, Buskerud

1.3

8.200


9.500

2.150
12
8
Elias Helland, Troms

1.6

7.900


9.500

2.150
14
38
Christian Stenbakken, Rogaland

1.4

8.000


9.400

2.250
15
21
Tomas Baardsen, Hordaland

0.7

8.600


9.300

2.350
16
11
Ludvig Broks, Troms

1.6

7.550


9.150

2.500
17
2
Benjamin Flem, Møre og Romsdal

1.3

7.700


9.000

2.650
18
31
Laurits Laake, Oslo & Akershus

1.7

7.100


8.800

2.850
19
20
Oskar William Berg, Hordaland

1.3

7.450


8.750

2.900
20
22
Robert W. Fjeld-Litleskare, Hordaland

0.7

8.000


8.700

2.950
21
10
Lucas Karlson, Troms

1.5

7.050


8.550

3.100
22
3
Simen Hals, Møre og Romsdal

0.7

8.000

2.0

6.700

4.950
23
9
Edvard Meskau, Hedmark

1.2

4.250


5.450

6.200
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/20/2024 2:01:07 AM
SX
SM
MD
XL
XXL