Back 

Norgesfinalen 2019 TK & TM Sotra Turnhall, 2019-11-16

Gutter KL1 Finals Gutter KL2 Finals Gutter KL3 Finals Jenter KL1 Finals Jenter KL2 Finals Jenter KL3 Finals Gutter KL1 Gutter KL2 Gutter KL3 Jenter KL1 Jenter KL2 Jenter KL3
Gutter KL3 Finals
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
44
Aksel Stendahl
Rogaland
12.750
D: 4.8
E: 7.950
9.500
D: 3.80
E: 5.700
10.650
D: 3.00
E: 7.650
11.200
11.200/10.850
D: 2.4/1.6
E: 8.800/9.250
11.650
D: 3.00
E: 8.650
11.250
67.000
FX
12.750
D: 4.8
E: 7.950
PH
9.500
D: 3.8
E: 5.700
SR
10.650
D: 3.0
E: 7.650
VT
11.200
11.200/10.850
D: 2.4/1.6
E: 8.800/9.250
PB
11.650
D: 3.0
E: 8.650
HB
11.250
D: 3.0
E: 8.250
2
24
Aleksander S. Lundekvam
Hordaland
11.650
D: 4.4
E: 7.250
9.850
D: 3.60
E: 6.250
10.950
D: 2.70
E: 8.250
10.800
10.800/9.750
D: 2.2/1.6
E: 8.600/8.150
10.050
D: 3.00
E: 7.050
9.200
62.500
4.500
FX
11.650
D: 4.4
E: 7.250
PH
9.850
D: 3.6
E: 6.250
SR
10.950
D: 2.7
E: 8.250
VT
10.800
10.800/9.750
D: 2.2/1.6
E: 8.600/8.150
PB
10.050
D: 3.0
E: 7.050
HB
9.200
D: 2.2
E: 7.000
3
36
Oliver Grytten
Oslo & Akershus
11.050
D: 3.7
E: 7.350
9.100
D: 1.60
E: 7.500
9.600
D: 2.20
E: 7.400
10.600
10.600/9.950
D: 1.6/1.6
E: 9.000/8.350
9.700
D: 2.00
E: 7.700
8.500
58.550
8.450
FX
11.050
D: 3.7
E: 7.350
PH
9.100
D: 1.6
E: 7.500
SR
9.600
D: 2.2
E: 7.400
VT
10.600
10.600/9.950
D: 1.6/1.6
E: 9.000/8.350
PB
9.700
D: 2.0
E: 7.700
HB
8.500
D: 1.3
E: 7.200
4
7
Edvard Dimmen Roppen
Møre og Romsdal
11.700
D: 3.6
E: 8.100
8.000
D: 2.00
E: 6.000
9.000
D: 1.70
E: 7.600
ND: 0.30
11.950
11.950/11.200
D: 3.2/1.6
E: 8.750/9.600
11.550
D: 2.90
E: 8.650
3.000
55.200
11.800
FX
11.700
D: 3.6
E: 8.100
PH
8.000
D: 2.0
E: 6.000
SR
9.000
D: 1.7
E: 7.600
ND: 0.30
VT
11.950
11.950/11.200
D: 3.2/1.6
E: 8.750/9.600
PB
11.550
D: 2.9
E: 8.650
HB
3.000
D: 0.7
E: 8.300
ND: 6.00
5
35
Trym Konrad Slembe
Oslo & Akershus
11.650
D: 4.1
E: 7.550
8.700
D: 2.30
E: 6.400
10.250
10.250/9.850
D: 1.6/1.6
E: 8.650/8.250
30.600
36.400
FX
11.650
D: 4.1
E: 7.550
PH

SR
8.700
D: 2.3
E: 6.400
VT
10.250
10.250/9.850
D: 1.6/1.6
E: 8.650/8.250
PB

HB

6
26
Martin Rasmussen Herland
Hordaland
FX

PH

SR

VT
PB

HB

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
44
Aksel Stendahl, Rogaland

4.8

7.950

Q
12.750

2
7
Edvard Dimmen Roppen, Møre og Romsdal

3.6

8.100

Q
11.700

1.050
3
35
Trym Konrad Slembe, Oslo & Akershus

4.1

7.550

Q
11.650

1.100
3
24
Aleksander S. Lundekvam, Hordaland

4.4

7.250

Q
11.650

1.100
5
36
Oliver Grytten, Oslo & Akershus

3.7

7.350

Q
11.050

1.700
6
26
Martin Rasmussen Herland, Hordaland



Q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
24
Aleksander S. Lundekvam, Hordaland

3.6

6.250

Q
9.850

2
44
Aksel Stendahl, Rogaland

3.8

5.700

Q
9.500

0.350
3
36
Oliver Grytten, Oslo & Akershus

1.6

7.500

Q
9.100

0.750
4
7
Edvard Dimmen Roppen, Møre og Romsdal

2.0

6.000

Q
8.000

1.850
5
26
Martin Rasmussen Herland, Hordaland



Q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
24
Aleksander S. Lundekvam, Hordaland

2.7

8.250

Q
10.950

2
44
Aksel Stendahl, Rogaland

3.0

7.650

Q
10.650

0.300
3
36
Oliver Grytten, Oslo & Akershus

2.2

7.400

Q
9.600

1.350
4
7
Edvard Dimmen Roppen, Møre og Romsdal

1.7

7.600

0.3
Q
9.000

1.950
5
35
Trym Konrad Slembe, Oslo & Akershus

2.3

6.400

Q
8.700

2.250
6
26
Martin Rasmussen Herland, Hordaland



Q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
7
Edvard Dimmen Roppen, Møre og Romsdal


3.2
1.6


8.750
9.600



Q
11.575
11.950
11.200

2
44
Aksel Stendahl, Rogaland


2.4
1.6


8.800
9.250



Q
11.025
11.200
10.850

0.550
3
24
Aleksander S. Lundekvam, Hordaland


2.2
1.6


8.600
8.150



Q
10.275
10.800
9.750

1.300
3
36
Oliver Grytten, Oslo & Akershus


1.6
1.6


9.000
8.350



Q
10.275
10.600
9.950

1.300
5
35
Trym Konrad Slembe, Oslo & Akershus


1.6
1.6


8.650
8.250



Q
10.050
10.250
9.850

1.525
6
26
Martin Rasmussen Herland, Hordaland









Q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
44
Aksel Stendahl, Rogaland

3.0

8.650

Q
11.650

2
7
Edvard Dimmen Roppen, Møre og Romsdal

2.9

8.650

Q
11.550

0.100
3
24
Aleksander S. Lundekvam, Hordaland

3.0

7.050

Q
10.050

1.600
4
36
Oliver Grytten, Oslo & Akershus

2.0

7.700

Q
9.700

1.950
5
35
Trym Konrad Slembe, Oslo & Akershus



Q

5
26
Martin Rasmussen Herland, Hordaland



Q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
44
Aksel Stendahl, Rogaland

3.0

8.250

Q
11.250

2
24
Aleksander S. Lundekvam, Hordaland

2.2

7.000

Q
9.200

2.050
3
36
Oliver Grytten, Oslo & Akershus

1.3

7.200

Q
8.500

2.750
4
7
Edvard Dimmen Roppen, Møre og Romsdal

0.7

8.300

6.0
Q
3.000

8.250
5
26
Martin Rasmussen Herland, Hordaland



Q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 7/13/2024 9:09:35 PM
SX
SM
MD
XL
XXL