Back 

Norgesfinalen 2019 TK & TM Sotra Turnhall, 2019-11-16

Gutter KL1 Finals Gutter KL2 Finals Gutter KL3 Finals Jenter KL1 Finals Jenter KL2 Finals Jenter KL3 Finals Gutter KL1 Gutter KL2 Gutter KL3 Jenter KL1 Jenter KL2 Jenter KL3
Jenter KL3 Finals
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
74
Serina Kvæstad
Oslo & Akershus
13.150
13.150/11.300
D: 4.5/4.0
E: 8.650/7.300
14.900
D: 7.70
E: 7.200
13.800
D: 6.60
E: 7.200
41.850
VT
13.150
13.150/11.300
D: 4.5/4.0
E: 8.650/7.300
UB
14.900
D: 7.7
E: 7.200
BB

FX
13.800
D: 6.6
E: 7.200
2
79
Kaya-Emilie Lauvik Skjolddal
Hordaland
13.550
13.550/13.100
D: 4.7/4.5
E: 8.850/8.700
ND: 0.00 / 0.10
12.750
D: 6.10
E: 6.650
13.400
D: 6.50
E: 6.900
39.700
2.150
VT
13.550
13.550/13.100
D: 4.7/4.5
E: 8.850/8.700
ND: 0.00/0.10
UB

BB
12.750
D: 6.1
E: 6.650
FX
13.400
D: 6.5
E: 6.900
3
14
Eka Broks
Troms
11.450
D: 6.70
E: 4.750
12.300
D: 6.40
E: 5.900
13.400
D: 6.10
E: 7.300
37.150
4.700
VT
UB
11.450
D: 6.7
E: 4.750
BB
12.300
D: 6.4
E: 5.900
FX
13.400
D: 6.1
E: 7.300
4
33
Sigrid Skjerve Lello
Trøndelag
12.950
12.950/11.550
D: 4.5/2.8
E: 8.450/8.750
12.850
D: 5.50
E: 7.350
11.250
D: 6.10
E: 5.250
ND: 0.10
37.050
4.800
VT
12.950
12.950/11.550
D: 4.5/2.8
E: 8.450/8.750
UB
12.850
D: 5.5
E: 7.350
BB
11.250
D: 6.1
E: 5.250
ND: 0.10
FX

5
72
Victoria Von Krogh
Oslo & Akershus
13.100
13.100/11.100
D: 4.7/2.8
E: 8.400/8.300
12.450
D: 6.00
E: 6.450
11.450
D: 6.30
E: 5.150
37.000
4.850
VT
13.100
13.100/11.100
D: 4.7/2.8
E: 8.400/8.300
UB
12.450
D: 6.0
E: 6.450
BB

FX
11.450
D: 6.3
E: 5.150
6
90
Elvira Stendahl
Rogaland
13.250
13.250/11.550
D: 4.7/2.8
E: 8.550/8.750
14.200
D: 6.20
E: 8.000
27.450
14.400
VT
13.250
13.250/11.550
D: 4.7/2.8
E: 8.550/8.750
UB
14.200
D: 6.2
E: 8.000
BB

FX

7
62
Josefine Stanek Eide
Vestfold
12.700
D: 6.20
E: 6.500
13.350
D: 6.00
E: 7.350
26.050
15.800
VT
UB

BB
12.700
D: 6.2
E: 6.500
FX
13.350
D: 6.0
E: 7.350
8
12
Emma Hegreberg
Østfold
12.200
D: 5.90
E: 6.300
13.700
D: 6.20
E: 7.500
25.900
15.950
VT
UB

BB
12.200
D: 5.9
E: 6.300
FX
13.700
D: 6.2
E: 7.500
9
31
Anette Strand
Trøndelag
13.350
D: 6.20
E: 7.150
13.350
28.500
VT
UB

BB

FX
13.350
D: 6.2
E: 7.150
10
99
Dina Aurora Nilsen
Hedmark
12.900
D: 5.40
E: 7.500
12.900
28.950
VT
UB
12.900
D: 5.4
E: 7.500
BB

FX

10
15
Mina Elise Krogstad
Østfold
12.900
D: 6.10
E: 6.800
12.900
28.950
VT
UB

BB
12.900
D: 6.1
E: 6.800
FX

12
13
Emilie Skjellen-Larsen
Oppland
12.750
D: 6.00
E: 6.750
12.750
29.100
VT
UB

BB

FX
12.750
D: 6.0
E: 6.750
13
63
Nora Margrethe Ancher Lindberg
Vestfold
11.150
11.150/11.150
D: 3.5/2.8
E: 7.750/8.350
ND: 0.10 / 0.00
11.150
30.700
VT
11.150
11.150/11.150
D: 3.5/2.8
E: 7.750/8.350
ND: 0.10/0.00
UB

BB

FX

14
91
Jannicke Emmerhoff Andresen
Rogaland
VT
UB

BB

FX

14
30
Amanda Nes Bjørsvik
Møre og Romsdal
VT
UB

BB

FX

14
73
Julia Frølich Jacobs
Oslo & Akershus
VT
UB

BB

FX

14
100
Martine Larsen
Hedmark
VT
UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
79
Kaya-Emilie Lauvik Skjolddal, Hordaland


4.7
4.5


8.850
8.700



0.1
Q
13.325
13.550
13.100

2
90
Elvira Stendahl, Rogaland


4.7
2.8


8.550
8.750



Q
12.400
13.250
11.550

0.925
3
33
Sigrid Skjerve Lello, Trøndelag


4.5
2.8


8.450
8.750



Q
12.250
12.950
11.550

1.075
4
74
Serina Kvæstad, Oslo & Akershus


4.5
4.0


8.650
7.300



Q
12.225
13.150
11.300

1.100
5
72
Victoria Von Krogh, Oslo & Akershus


4.7
2.8


8.400
8.300



Q
12.100
13.100
11.100

1.225
6
63
Nora Margrethe Ancher Lindberg, Vestfold


3.5
2.8


7.750
8.350


0.1
Q
11.150
11.150
11.150

2.175
7
13
Emilie Skjellen-Larsen, Oppland









q

7
99
Dina Aurora Nilsen, Hedmark









q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
74
Serina Kvæstad, Oslo & Akershus

7.7

7.200

Q
14.900

2
90
Elvira Stendahl, Rogaland

6.2

8.000

Q
14.200

0.700
3
99
Dina Aurora Nilsen, Hedmark

5.4

7.500

Q
12.900

2.000
4
33
Sigrid Skjerve Lello, Trøndelag

5.5

7.350

Q
12.850

2.050
5
72
Victoria Von Krogh, Oslo & Akershus

6.0

6.450

Q
12.450

2.450
6
14
Eka Broks, Troms

6.7

4.750

Q
11.450

3.450
7
73
Julia Frølich Jacobs, Oslo & Akershus



q

7
91
Jannicke Emmerhoff Andresen, Rogaland



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
15
Mina Elise Krogstad, Østfold

6.1

6.800

Q
12.900

2
79
Kaya-Emilie Lauvik Skjolddal, Hordaland

6.1

6.650

Q
12.750

0.150
3
62
Josefine Stanek Eide, Vestfold

6.2

6.500

Q
12.700

0.200
4
14
Eka Broks, Troms

6.4

5.900

Q
12.300

0.600
5
12
Emma Hegreberg, Østfold

5.9

6.300

Q
12.200

0.700
6
33
Sigrid Skjerve Lello, Trøndelag

6.1

5.250

0.1
Q
11.250

1.650
7
100
Martine Larsen, Hedmark



q

7
90
Elvira Stendahl, Rogaland



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
74
Serina Kvæstad, Oslo & Akershus

6.6

7.200

Q
13.800

2
12
Emma Hegreberg, Østfold

6.2

7.500

Q
13.700

0.100
3
14
Eka Broks, Troms

6.1

7.300

Q
13.400

0.400
3
79
Kaya-Emilie Lauvik Skjolddal, Hordaland

6.5

6.900

Q
13.400

0.400
5
62
Josefine Stanek Eide, Vestfold

6.0

7.350

Q
13.350

0.450
5
31
Anette Strand, Trøndelag

6.2

7.150

Q
13.350

0.450
7
13
Emilie Skjellen-Larsen, Oppland

6.0

6.750

Q
12.750

1.050
8
72
Victoria Von Krogh, Oslo & Akershus

6.3

5.150

Q
11.450

2.350
9
30
Amanda Nes Bjørsvik, Møre og Romsdal



q

9
99
Dina Aurora Nilsen, Hedmark



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 7/13/2024 9:43:20 PM
SX
SM
MD
XL
XXL