Back 

Norgesfinalen 2019 TK & TM Sotra Turnhall, 2019-11-16

Gutter KL1 Finals Gutter KL2 Finals Gutter KL3 Finals Jenter KL1 Finals Jenter KL2 Finals Jenter KL3 Finals Gutter KL1 Gutter KL2 Gutter KL3 Jenter KL1 Jenter KL2 Jenter KL3
Gutter KL2 Finals
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
32
Sebastian Sponevik
Oslo & Akershus
15.050
D: 6.3
E: 8.750
14.100
D: 6.00
E: 8.100
12.300
D: 4.00
E: 8.300
12.900
12.900/12.100
D: 4.0/2.8
E: 8.900/9.300
13.450
D: 4.20
E: 9.250
11.900
79.700
FX
15.050
D: 6.3
E: 8.750
PH
14.100
D: 6.0
E: 8.100
SR
12.300
D: 4.0
E: 8.300
VT
12.900
12.900/12.100
D: 4.0/2.8
E: 8.900/9.300
PB
13.450
D: 4.2
E: 9.250
HB
11.900
D: 4.5
E: 7.400
2
25
Jakob Kvamsøe
Hordaland
12.750
D: 5.3
E: 7.450
7.700
D: 2.80
E: 4.900
11.400
D: 3.50
E: 7.900
12.600
12.600/11.550
D: 4.0/2.4
E: 8.600/9.150
12.550
D: 3.80
E: 8.750
11.800
68.800
10.900
FX
12.750
D: 5.3
E: 7.450
PH
7.700
D: 2.8
E: 4.900
SR
11.400
D: 3.5
E: 7.900
VT
12.600
12.600/11.550
D: 4.0/2.4
E: 8.600/9.150
PB
12.550
D: 3.8
E: 8.750
HB
11.800
D: 4.0
E: 7.800
3
18
Misja Lukianets
Vestfold
13.550
D: 4.8
E: 8.750
10.750
D: 2.90
E: 7.850
10.200
D: 2.20
E: 8.000
11.000
11.000/10.500
D: 2.2/1.6
E: 8.800/8.900
11.550
D: 2.90
E: 8.650
10.300
67.350
12.350
FX
13.550
D: 4.8
E: 8.750
PH
10.750
D: 2.9
E: 7.850
SR
10.200
D: 2.2
E: 8.000
VT
11.000
11.000/10.500
D: 2.2/1.6
E: 8.800/8.900
PB
11.550
D: 2.9
E: 8.650
HB
10.300
D: 2.7
E: 7.600
4
45
Phillip Hauge
Rogaland
13.150
D: 5.8
E: 7.350
11.550
D: 3.30
E: 8.250
12.450
12.450/12.300
D: 4.0/2.8
E: 8.550/9.500
ND: 0.10 / -
12.300
D: 3.60
E: 8.700
49.450
30.250
FX
13.150
D: 5.8
E: 7.350
PH
11.550
D: 3.3
E: 8.250
SR

VT
12.450
12.450/12.300
D: 4.0/2.8
E: 8.550/9.500
ND: 0.10/0.00
PB
12.300
D: 3.6
E: 8.700
HB

5
23
Jonas Dølvik
Hordaland
13.200
D: 4.8
E: 8.400
9.100
D: 1.80
E: 7.300
10.750
10.750/10.750
D: 2.4/1.6
E: 8.350/9.150
10.500
43.550
36.150
FX
13.200
D: 4.8
E: 8.400
PH
9.100
D: 1.8
E: 7.300
SR

VT
10.750
10.750/10.750
D: 2.4/1.6
E: 8.350/9.150
PB

HB
10.500
D: 2.1
E: 8.400
6
17
Marcus Valle
Buskerud
10.950
D: 3.7
E: 7.250
10.650
10.650/10.350
D: 2.2/1.6
E: 8.450/8.750
6.500
D: 2.00
E: 7.500
ND: 3.0
9.150
37.250
42.450
FX
10.950
D: 3.7
E: 7.250
PH

SR

VT
10.650
10.650/10.350
D: 2.2/1.6
E: 8.450/8.750
PB
6.500
D: 2.0
E: 7.500
ND: 3.00
HB
9.150
D: 1.6
E: 7.550
7
33
Amund Wiegand Blakstvedt
Oslo & Akershus
10.750
D: 2.10
E: 8.650
11.100
D: 2.70
E: 8.400
21.850
57.850
FX

PH

SR
10.750
D: 2.1
E: 8.650
VT
PB
11.100
D: 2.7
E: 8.400
HB

8
34
Felix Johanssen
Oslo & Akershus
8.050
D: 2.40
E: 5.650
10.650
D: 2.70
E: 7.950
18.700
61.000
FX

PH
8.050
D: 2.4
E: 5.650
SR
10.650
D: 2.7
E: 7.950
VT
PB

HB

9
43
Filip Noraas
Rogaland
6.800
D: 2.40
E: 7.400
ND: 3.00
10.500
17.300
62.400
FX

PH

SR
6.800
D: 2.4
E: 7.400
ND: 3.00
VT
PB

HB
10.500
D: 2.5
E: 8.000
10
4
Fabio Schwettmann
Møre og Romsdal
FX

PH

SR

VT
PB

HB

10
42
Balder Wåge
Rogaland
FX

PH

SR

VT
PB

HB

10
5
Ola Fossen
Møre og Romsdal
FX

PH

SR

VT
PB

HB

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
32
Sebastian Sponevik, Oslo & Akershus

6.3

8.750

Q
15.050

2
18
Misja Lukianets, Vestfold

4.8

8.750

Q
13.550

1.500
3
23
Jonas Dølvik, Hordaland

4.8

8.400

Q
13.200

1.850
4
45
Phillip Hauge, Rogaland

5.8

7.350

Q
13.150

1.900
5
25
Jakob Kvamsøe, Hordaland

5.3

7.450

Q
12.750

2.300
6
17
Marcus Valle, Buskerud

3.7

7.250

Q
10.950

4.100
7
33
Amund Wiegand Blakstvedt, Oslo & Akershus



q

7
42
Balder Wåge, Rogaland



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
32
Sebastian Sponevik, Oslo & Akershus

6.0

8.100

Q
14.100

2
45
Phillip Hauge, Rogaland

3.3

8.250

Q
11.550

2.550
3
18
Misja Lukianets, Vestfold

2.9

7.850

Q
10.750

3.350
4
23
Jonas Dølvik, Hordaland

1.8

7.300

Q
9.100

5.000
5
34
Felix Johanssen, Oslo & Akershus

2.4

5.650

Q
8.050

6.050
6
25
Jakob Kvamsøe, Hordaland

2.8

4.900

Q
7.700

6.400
7
17
Marcus Valle, Buskerud



q

7
33
Amund Wiegand Blakstvedt, Oslo & Akershus



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
32
Sebastian Sponevik, Oslo & Akershus

4.0

8.300

Q
12.300

2
25
Jakob Kvamsøe, Hordaland

3.5

7.900

Q
11.400

0.900
3
33
Amund Wiegand Blakstvedt, Oslo & Akershus

2.1

8.650

Q
10.750

1.550
4
34
Felix Johanssen, Oslo & Akershus

2.7

7.950

Q
10.650

1.650
5
18
Misja Lukianets, Vestfold

2.2

8.000

Q
10.200

2.100
6
43
Filip Noraas, Rogaland

2.4

7.400

3.0
Q
6.800

5.500
7
17
Marcus Valle, Buskerud



q

7
5
Ola Fossen, Møre og Romsdal



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
32
Sebastian Sponevik, Oslo & Akershus


4.0
2.8


8.900
9.300



Q
12.500
12.900
12.100

2
45
Phillip Hauge, Rogaland


4.0
2.8


8.550
9.500


0.1
Q
12.375
12.450
12.300

0.125
3
25
Jakob Kvamsøe, Hordaland


4.0
2.4


8.600
9.150



Q
12.075
12.600
11.550

0.425
4
18
Misja Lukianets, Vestfold


2.2
1.6


8.800
8.900



Q
10.750
11.000
10.500

1.750
4
23
Jonas Dølvik, Hordaland


2.4
1.6


8.350
9.150



Q
10.750
10.750
10.750

1.750
6
17
Marcus Valle, Buskerud


2.2
1.6


8.450
8.750



Q
10.500
10.650
10.350

2.000
7
33
Amund Wiegand Blakstvedt, Oslo & Akershus









q

7
4
Fabio Schwettmann, Møre og Romsdal









q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
32
Sebastian Sponevik, Oslo & Akershus

4.2

9.250

Q
13.450

2
25
Jakob Kvamsøe, Hordaland

3.8

8.750

Q
12.550

0.900
3
45
Phillip Hauge, Rogaland

3.6

8.700

Q
12.300

1.150
4
18
Misja Lukianets, Vestfold

2.9

8.650

Q
11.550

1.900
5
33
Amund Wiegand Blakstvedt, Oslo & Akershus

2.7

8.400

Q
11.100

2.350
6
17
Marcus Valle, Buskerud

2.0

7.500

3.0
Q
6.500

6.950
7
34
Felix Johanssen, Oslo & Akershus



q

7
43
Filip Noraas, Rogaland



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
32
Sebastian Sponevik, Oslo & Akershus

4.5

7.400

Q
11.900

2
25
Jakob Kvamsøe, Hordaland

4.0

7.800

Q
11.800

0.100
3
23
Jonas Dølvik, Hordaland

2.1

8.400

Q
10.500

1.400
3
43
Filip Noraas, Rogaland

2.5

8.000

Q
10.500

1.400
5
18
Misja Lukianets, Vestfold

2.7

7.600

Q
10.300

1.600
6
17
Marcus Valle, Buskerud

1.6

7.550

Q
9.150

2.750
7
33
Amund Wiegand Blakstvedt, Oslo & Akershus



q

7
42
Balder Wåge, Rogaland



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 7/13/2024 9:40:53 PM
SX
SM
MD
XL
XXL