Back 

Norgesfinalen 2019 TK & TM Sotra Turnhall, 2019-11-16

Gutter KL1 Finals Gutter KL2 Finals Gutter KL3 Finals Jenter KL1 Finals Jenter KL2 Finals Jenter KL3 Finals Gutter KL1 Gutter KL2 Gutter KL3 Jenter KL1 Jenter KL2 Jenter KL3
Jenter KL1 Finals
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
75
Julie Fadnes
Hordaland
13.500
D: 7.30
E: 6.200
13.600
D: 6.20
E: 7.400
27.100
VT
UB
13.500
D: 7.3
E: 6.200
BB

FX
13.600
D: 6.2
E: 7.400
2
68
Andrea Lied
Oslo & Akershus
13.350
13.350/13.200
D: 4.7/4.5
E: 8.650/8.700
13.600
D: 6.80
E: 6.800
26.950
0.150
VT
13.350
13.350/13.200
D: 4.7/4.5
E: 8.650/8.700
UB

BB
13.600
D: 6.8
E: 6.800
FX

3
84
Fillipa Mollan
Rogaland
13.250
13.250/11.200
D: 4.5/3.7
E: 8.750/7.500
13.450
D: 6.30
E: 7.150
26.700
0.400
VT
13.250
13.250/11.200
D: 4.5/3.7
E: 8.750/7.500
UB

BB

FX
13.450
D: 6.3
E: 7.150
4
22
Ingrid Mørkeseth Eriksen
Møre og Romsdal
12.950
D: 6.30
E: 6.650
13.350
D: 6.20
E: 7.150
26.300
0.800
VT
UB

BB
12.950
D: 6.3
E: 6.650
FX
13.350
D: 6.2
E: 7.150
5
1
Stina Elvestad
Østfold
13.350
D: 6.40
E: 6.950
12.500
D: 6.00
E: 6.500
25.850
1.250
VT
UB
13.350
D: 6.4
E: 6.950
BB
12.500
D: 6.0
E: 6.500
FX

6
93
Tiril Andrea Storsveen
Hedmark
13.200
13.200/10.800
D: 4.7/3.5
E: 8.500/7.400
ND: 0.00 / 0.10
12.250
D: 5.30
E: 6.950
25.450
1.650
VT
13.200
13.200/10.800
D: 4.7/3.5
E: 8.500/7.400
ND: 0.00/0.10
UB
12.250
D: 5.3
E: 6.950
BB

FX

7
76
Rikke Bjelde Landøy
Hordaland
12.550
D: 6.20
E: 6.350
12.850
D: 6.20
E: 6.650
25.400
1.700
VT
UB
12.550
D: 6.2
E: 6.350
BB
12.850
D: 6.2
E: 6.650
FX

8
67
Juliet Wivelstad
Oslo & Akershus
12.900
D: 5.70
E: 7.200
11.650
D: 6.10
E: 5.550
24.550
2.550
VT
UB
12.900
D: 5.7
E: 7.200
BB
11.650
D: 6.1
E: 5.550
FX

9
77
Marte Lunde
Hordaland
13.750
D: 6.20
E: 7.550
13.750
13.350
VT
UB

BB

FX
13.750
D: 6.2
E: 7.550
10
36
Yansha Helou
Buskerud
13.450
D: 6.40
E: 7.050
13.450
13.650
VT
UB

BB

FX
13.450
D: 6.4
E: 7.050
11
55
Sara Henriksen
Vestfold
13.150
D: 6.10
E: 7.050
13.150
13.950
VT
UB

BB

FX
13.150
D: 6.1
E: 7.050
12
2
Erle Gussiås
Troms
13.050
13.050/11.450
D: 4.5/2.8
E: 8.550/8.650
13.050
14.050
VT
13.050
13.050/11.450
D: 4.5/2.8
E: 8.550/8.650
UB

BB

FX

13
83
Camilla Viding Øvrebø
Rogaland
12.850
12.850/12.100
D: 4.5/4.7
E: 8.350/7.700
ND: 0.00 / 0.30
12.850
14.250
VT
12.850
12.850/12.100
D: 4.5/4.7
E: 8.350/7.700
ND: 0.00/0.30
UB

BB

FX

14
92
Nanna Tømte
Hedmark
12.700
12.700/10.750
D: 4.7/3.5
E: 8.000/7.250
12.700
14.400
VT
12.700
12.700/10.750
D: 4.7/3.5
E: 8.000/7.250
UB

BB

FX

15
66
Emma Sofie Bøgh
Oslo & Akershus
11.500
D: 5.40
E: 6.100
11.500
15.600
VT
UB
11.500
D: 5.4
E: 6.100
BB

FX

16
38
Mina Kaur Dhinsa
Buskerud
11.400
D: 6.00
E: 5.400
11.400
15.700
VT
UB

BB
11.400
D: 6.0
E: 5.400
FX

17
34
Sanne Marie Lunde
Buskerud
VT
UB

BB

FX

17
5
Tilde Echroll
Troms
VT
UB

BB

FX

17
35
Aurora Liljebakk
Nordland
VT
UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
68
Andrea Lied, Oslo & Akershus


4.7
4.5


8.650
8.700



Q
13.275
13.350
13.200

2
83
Camilla Viding Øvrebø, Rogaland


4.5
4.7


8.350
7.700



0.3
Q
12.475
12.850
12.100

0.800
3
2
Erle Gussiås, Troms


4.5
2.8


8.550
8.650



Q
12.250
13.050
11.450

1.025
4
84
Fillipa Mollan, Rogaland


4.5
3.7


8.750
7.500



Q
12.225
13.250
11.200

1.050
5
93
Tiril Andrea Storsveen, Hedmark


4.7
3.5


8.500
7.400



0.1
Q
12.000
13.200
10.800

1.275
6
92
Nanna Tømte, Hedmark


4.7
3.5


8.000
7.250



Q
11.725
12.700
10.750

1.550
7
66
Emma Sofie Bøgh, Oslo & Akershus









q

7
35
Aurora Liljebakk, Nordland









q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
75
Julie Fadnes, Hordaland

7.3

6.200

Q
13.500

2
1
Stina Elvestad, Østfold

6.4

6.950

Q
13.350

0.150
3
67
Juliet Wivelstad, Oslo & Akershus

5.7

7.200

Q
12.900

0.600
4
76
Rikke Bjelde Landøy, Hordaland

6.2

6.350

Q
12.550

0.950
5
93
Tiril Andrea Storsveen, Hedmark

5.3

6.950

q
12.250

1.250
6
66
Emma Sofie Bøgh, Oslo & Akershus

5.4

6.100

Q
11.500

2.000
7
2
Erle Gussiås, Troms



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
68
Andrea Lied, Oslo & Akershus

6.8

6.800

Q
13.600

2
22
Ingrid Mørkeseth Eriksen, Møre og Romsdal

6.3

6.650

Q
12.950

0.650
3
76
Rikke Bjelde Landøy, Hordaland

6.2

6.650

Q
12.850

0.750
4
1
Stina Elvestad, Østfold

6.0

6.500

Q
12.500

1.100
5
67
Juliet Wivelstad, Oslo & Akershus

6.1

5.550

Q
11.650

1.950
6
38
Mina Kaur Dhinsa, Buskerud

6.0

5.400

Q
11.400

2.200
7
66
Emma Sofie Bøgh, Oslo & Akershus



q

7
77
Marte Lunde, Hordaland



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
77
Marte Lunde, Hordaland

6.2

7.550

Q
13.750

2
75
Julie Fadnes, Hordaland

6.2

7.400

Q
13.600

0.150
3
84
Fillipa Mollan, Rogaland

6.3

7.150

Q
13.450

0.300
3
36
Yansha Helou, Buskerud

6.4

7.050

Q
13.450

0.300
5
22
Ingrid Mørkeseth Eriksen, Møre og Romsdal

6.2

7.150

Q
13.350

0.400
6
55
Sara Henriksen, Vestfold

6.1

7.050

Q
13.150

0.600
7
76
Rikke Bjelde Landøy, Hordaland



q

7
34
Sanne Marie Lunde, Buskerud



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 7/13/2024 8:59:53 PM
SX
SM
MD
XL
XXL