Back 

Norgesfinalen 2019 TK & TM Sotra Turnhall, 2019-11-16

Gutter KL1 Finals Gutter KL2 Finals Gutter KL3 Finals Jenter KL1 Finals Jenter KL2 Finals Jenter KL3 Finals Gutter KL1 Gutter KL2 Gutter KL3 Jenter KL1 Jenter KL2 Jenter KL3
Gutter KL3
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
44
Aksel Stendahl
Rogaland
13.250
D: 5.1
E: 8.150
11.600
D: 3.80
E: 7.800
11.300
D: 2.90
E: 8.400
11.200
11.200/11.000
D: 2.4/1.6
E: 8.800/9.400
11.650
D: 2.50
E: 9.150
11.700
70.700
FX
13.250
D: 5.1
E: 8.150
PH
11.600
D: 3.8
E: 7.800
SR
11.300
D: 2.9
E: 8.400
VT
11.200
11.200/11.000
D: 2.4/1.6
E: 8.800/9.400
PB
11.650
D: 2.5
E: 9.150
HB
11.700
D: 3.0
E: 8.700
2
24
Aleksander S. Lundekvam
Hordaland
12.750
D: 4.4
E: 8.350
10.950
D: 2.60
E: 8.350
11.050
D: 2.50
E: 8.550
10.550
10.550/10.500
D: 2.2/1.6
E: 8.350/8.900
11.200
D: 3.10
E: 8.100
9.450
65.950
4.750
FX
12.750
D: 4.4
E: 8.350
PH
10.950
D: 2.6
E: 8.350
SR
11.050
D: 2.5
E: 8.550
VT
10.550
10.550/10.500
D: 2.2/1.6
E: 8.350/8.900
PB
11.200
D: 3.1
E: 8.100
HB
9.450
D: 2.2
E: 7.250
3
7
Edvard Dimmen Roppen
Møre og Romsdal
12.800
D: 3.8
E: 9.000
10.200
D: 1.90
E: 8.300
9.000
D: 1.70
E: 7.600
ND: 0.30
9.900
9.900/11.800
D: 1.6/3.2
E: 9.300/8.600
ND: 1.00 / -
10.950
D: 2.40
E: 8.550
9.900
62.750
7.950
FX
12.800
D: 3.8
E: 9.000
PH
10.200
D: 1.9
E: 8.300
SR
9.000
D: 1.7
E: 7.600
ND: 0.30
VT
9.900
9.900/11.800
D: 1.6/3.2
E: 9.300/8.600
ND: 1.00/0.00
PB
10.950
D: 2.4
E: 8.550
HB
9.900
D: 1.7
E: 8.200
4
26
Martin Rasmussen Herland
Hordaland
10.600
D: 4.4
E: 6.200
9.850
D: 1.70
E: 8.150
7.900
D: 2.30
E: 7.900
ND: 2.30
11.050
11.050/-
D: 2.0/-
E: 9.050/-
10.450
D: 2.20
E: 8.250
9.400
59.250
11.450
FX
10.600
D: 4.4
E: 6.200
PH
9.850
D: 1.7
E: 8.150
SR
7.900
D: 2.3
E: 7.900
ND: 2.30
VT
11.050
11.050/-
D: 2.0/-
E: 9.050/-
PB
10.450
D: 2.2
E: 8.250
HB
9.400
D: 2.4
E: 7.000
5
36
Oliver Grytten
Oslo & Akershus
9.500
D: 3.6
E: 7.900
ND: 2.00
7.450
D: 1.60
E: 7.850
ND: 2.00
9.150
D: 2.10
E: 7.350
ND: 0.30
10.600
10.600/10.200
D: 1.6/1.6
E: 9.000/8.600
9.550
D: 1.90
E: 7.650
8.150
54.400
16.300
FX
9.500
D: 3.6
E: 7.900
ND: 2.00
PH
7.450
D: 1.6
E: 7.850
ND: 2.00
SR
9.150
D: 2.1
E: 7.350
ND: 0.30
VT
10.600
10.600/10.200
D: 1.6/1.6
E: 9.000/8.600
PB
9.550
D: 1.9
E: 7.650
HB
8.150
D: 1.3
E: 6.850
6
35
Trym Konrad Slembe
Oslo & Akershus
10.900
D: 4.0
E: 6.900
9.400
D: 2.00
E: 7.700
ND: 0.30
10.050
10.050/9.700
D: 1.6/1.6
E: 8.450/8.200
ND: 0.00 / 0.10
9.900
D: 2.30
E: 7.600
40.250
30.450
FX
10.900
D: 4.0
E: 6.900
PH

SR
9.400
D: 2.0
E: 7.700
ND: 0.30
VT
10.050
10.050/9.700
D: 1.6/1.6
E: 8.450/8.200
ND: 0.00/0.10
PB
9.900
D: 2.3
E: 7.600
HB

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
44
Aksel Stendahl, Rogaland

5.1

8.150


13.250

2
7
Edvard Dimmen Roppen, Møre og Romsdal

3.8

9.000


12.800

0.450
3
24
Aleksander S. Lundekvam, Hordaland

4.4

8.350


12.750

0.500
4
35
Trym Konrad Slembe, Oslo & Akershus

4.0

6.900


10.900

2.350
5
26
Martin Rasmussen Herland, Hordaland

4.4

6.200


10.600

2.650
6
36
Oliver Grytten, Oslo & Akershus

3.6

7.900

2.0

9.500

3.750
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
44
Aksel Stendahl, Rogaland

3.8

7.800


11.600

2
24
Aleksander S. Lundekvam, Hordaland

2.6

8.350


10.950

0.650
3
7
Edvard Dimmen Roppen, Møre og Romsdal

1.9

8.300


10.200

1.400
4
26
Martin Rasmussen Herland, Hordaland

1.7

8.150


9.850

1.750
5
36
Oliver Grytten, Oslo & Akershus

1.6

7.850

2.0

7.450

4.150
6
35
Trym Konrad Slembe, Oslo & Akershus




11.600
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
44
Aksel Stendahl, Rogaland

2.9

8.400


11.300

2
24
Aleksander S. Lundekvam, Hordaland

2.5

8.550


11.050

0.250
3
35
Trym Konrad Slembe, Oslo & Akershus

2.0

7.700

0.3

9.400

1.900
4
36
Oliver Grytten, Oslo & Akershus

2.1

7.350

0.3

9.150

2.150
5
7
Edvard Dimmen Roppen, Møre og Romsdal

1.7

7.600

0.3

9.000

2.300
6
26
Martin Rasmussen Herland, Hordaland

2.3

7.900

2.3

7.900

3.400
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
44
Aksel Stendahl, Rogaland


2.4
1.6


8.800
9.400




11.100
11.200
11.000

2
7
Edvard Dimmen Roppen, Møre og Romsdal


1.6
3.2


9.300
8.600


1.0

10.850
9.900
11.800

0.250
3
24
Aleksander S. Lundekvam, Hordaland


2.2
1.6


8.350
8.900




10.525
10.550
10.500

0.575
4
36
Oliver Grytten, Oslo & Akershus


1.6
1.6


9.000
8.600




10.400
10.600
10.200

0.700
5
35
Trym Konrad Slembe, Oslo & Akershus


1.6
1.6


8.450
8.200



0.1

9.875
10.050
9.700

1.225
6
26
Martin Rasmussen Herland, Hordaland


2.0


9.050




5.525
11.050

5.575
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
44
Aksel Stendahl, Rogaland

2.5

9.150


11.650

2
24
Aleksander S. Lundekvam, Hordaland

3.1

8.100


11.200

0.450
3
7
Edvard Dimmen Roppen, Møre og Romsdal

2.4

8.550


10.950

0.700
4
26
Martin Rasmussen Herland, Hordaland

2.2

8.250


10.450

1.200
5
35
Trym Konrad Slembe, Oslo & Akershus

2.3

7.600


9.900

1.750
6
36
Oliver Grytten, Oslo & Akershus

1.9

7.650


9.550

2.100
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
44
Aksel Stendahl, Rogaland

3.0

8.700


11.700

2
7
Edvard Dimmen Roppen, Møre og Romsdal

1.7

8.200


9.900

1.800
3
24
Aleksander S. Lundekvam, Hordaland

2.2

7.250


9.450

2.250
4
26
Martin Rasmussen Herland, Hordaland

2.4

7.000


9.400

2.300
5
36
Oliver Grytten, Oslo & Akershus

1.3

6.850


8.150

3.550
6
35
Trym Konrad Slembe, Oslo & Akershus




11.700
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 4/16/2024 8:03:50 PM
SX
SM
MD
XL
XXL