Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä MJ-näyttö, Helsinki Helsinki, 2021-06-17

1.lk 2.lk 3.lk 4.lk B-lk nuoremmat B-lk vanhemmat C-lk nuoremmat C-lk vanhemmat D-lk nuoremmat D-lk vanhemmat E-lk nuoremmat E-lk vanhemmat F-lk nuoremmat F-lk vanhemmat mj-näyttö naiset mj-näyttö tytöt
mj-näyttö tytöt
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
66
Vuorikoski Anni
Espoon Telinetaiturit
12,150
12,150/-
D: 3,7/-
E: 8,450/-
11,150
D: 3,90
DV: 1,9 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,250
11,050
D: 4,30
DV: 2,3 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 6,750
12,150
D: 4,50
DV: 2,4 CR: 2,0 CV: 0,1
E: 7,650
46,500
VT
12,150
12,150/-
D: 3,7/-
E: 8,450/-
UB
11,150
D: 3,9
E: 7,250
BB
11,050
D: 4,3
E: 6,750
FX
12,150
D: 4,5
E: 7,650
2
62
Vättö Olivia
Espoon Telinetaiturit
12,950
12,950/-
D: 4,0/-
E: 8,950/-
9,650
D: 3,20
DV: 2,2 CR: 1,0 CV: 0,0
E: 6,450
11,500
D: 4,30
DV: 2,3 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,200
10,850
D: 4,50
DV: 2,5 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 6,750
ND: 0,40
44,950
1,550
VT
12,950
12,950/-
D: 4,0/-
E: 8,950/-
UB
9,650
D: 3,2
E: 6,450
BB
11,500
D: 4,3
E: 7,200
FX
10,850
D: 4,5
E: 6,750
ND: 0,40
3
68
Phan Jemina
Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto
12,050
12,050/-
D: 3,5/-
E: 8,550/-
10,600
D: 3,40
DV: 1,9 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,200
10,300
D: 3,90
DV: 1,9 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 6,400
11,250
D: 3,50
DV: 2,0 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,750
44,200
2,300
VT
12,050
12,050/-
D: 3,5/-
E: 8,550/-
UB
10,600
D: 3,4
E: 7,200
BB
10,300
D: 3,9
E: 6,400
FX
11,250
D: 3,5
E: 7,750
4
14
Sipilä Anna
Tampereen Voimistelijat
12,500
12,500/-
D: 4,0/-
E: 8,800/-
ND: 0,30 / 0,00
8,650
D: 3,30
DV: 2,2 CR: 1,0 CV: 0,1
E: 5,350
11,050
D: 4,10
DV: 2,1 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 6,950
11,750
D: 4,00
DV: 2,0 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,750
43,950
2,550
VT
12,500
12,500/-
D: 4,0/-
E: 8,800/-
ND: 0,30/0,00
UB
8,650
D: 3,3
E: 5,350
BB
11,050
D: 4,1
E: 6,950
FX
11,750
D: 4,0
E: 7,750
5
64
Vuorisalo Minea
Espoon Telinetaiturit
12,100
12,100/-
D: 3,7/-
E: 8,400/-
10,000
D: 4,30
DV: 2,3 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 5,700
10,250
D: 4,20
DV: 2,2 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 6,050
11,400
D: 4,20
DV: 2,2 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,500
ND: 0,30
43,750
2,750
VT
12,100
12,100/-
D: 3,7/-
E: 8,400/-
UB
10,000
D: 4,3
E: 5,700
BB
10,250
D: 4,2
E: 6,050
FX
11,400
D: 4,2
E: 7,500
ND: 0,30
6
67
Kivekäs Sofia
Espoon Telinetaiturit
12,100
12,100/-
D: 3,7/-
E: 8,400/-
9,750
D: 2,80
DV: 1,8 CR: 1,0 CV: 0,0
E: 6,950
10,950
D: 4,40
DV: 2,4 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 6,550
10,650
D: 4,20
DV: 2,2 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 6,450
43,450
3,050
VT
12,100
12,100/-
D: 3,7/-
E: 8,400/-
UB
9,750
D: 2,8
E: 6,950
BB
10,950
D: 4,4
E: 6,550
FX
10,650
D: 4,2
E: 6,450
7
9
Lagerbohm Linnea
Helsinki Gymnastics
12,150
12,150/11,950
D: 3,7/3,5
E: 8,450/8,450
9,250
D: 1,50
DV: 1,5 CR: 0,0 CV: 0,0
E: 7,750
10,150
D: 3,30
DV: 1,8 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,850
11,400
D: 3,90
DV: 1,9 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,500
42,950
3,550
VT
12,150
12,150/11,950
D: 3,7/3,5
E: 8,450/8,450
UB
9,250
D: 1,5
E: 7,750
BB
10,150
D: 3,3
E: 6,850
FX
11,400
D: 3,9
E: 7,500
8
63
Seppälä Eevi
Espoon Telinetaiturit
11,100
11,100/-
D: 3,7/-
E: 7,400/-
9,300
D: 2,20
DV: 1,7 CR: 0,5 CV: 0,0
E: 7,100
11,200
D: 2,80
DV: 1,3 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 8,400
10,750
D: 3,20
DV: 1,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,650
ND: 0,10
42,350
4,150
VT
11,100
11,100/-
D: 3,7/-
E: 7,400/-
UB
9,300
D: 2,2
E: 7,100
BB
11,200
D: 2,8
E: 8,400
FX
10,750
D: 3,2
E: 7,650
ND: 0,10
9
5
Heiskanen Emmi
Kuopion Reippaan Voimistelijat
11,850
11,850/-
D: 3,7/-
E: 8,250/-
ND: 0,10 / 0,00
9,350
D: 1,30
DV: 1,3 CR: 0,0 CV: 0,0
E: 8,050
10,400
D: 3,90
DV: 1,9 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 6,600
ND: 0,10
10,700
D: 3,40
DV: 1,9 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,300
42,300
4,200
VT
11,850
11,850/-
D: 3,7/-
E: 8,250/-
ND: 0,10/0,00
UB
9,350
D: 1,3
E: 8,050
BB
10,400
D: 3,9
E: 6,600
ND: 0,10
FX
10,700
D: 3,4
E: 7,300
10
3
Varanka Fanni
Taipumattomat
12,150
12,150/-
D: 3,5/-
E: 8,650/-
8,950
D: 1,30
DV: 1,3 CR: 0,0 CV: 0,0
E: 7,650
10,150
D: 3,70
DV: 2,1 CR: 1,5 CV: 0,1
E: 6,450
10,750
D: 3,10
DV: 1,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,650
42,000
4,500
VT
12,150
12,150/-
D: 3,5/-
E: 8,650/-
UB
8,950
D: 1,3
E: 7,650
BB
10,150
D: 3,7
E: 6,450
FX
10,750
D: 3,1
E: 7,650
11
2
Still Iitu
Taipumattomat
11,100
11,100/-
D: 2,4/-
E: 8,700/-
9,150
D: 1,40
DV: 1,4 CR: 0,0 CV: 0,0
E: 7,750
11,250
D: 2,80
DV: 1,3 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 8,450
10,400
D: 3,00
DV: 1,5 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,400
41,900
4,600
VT
11,100
11,100/-
D: 2,4/-
E: 8,700/-
UB
9,150
D: 1,4
E: 7,750
BB
11,250
D: 2,8
E: 8,450
FX
10,400
D: 3,0
E: 7,400
12
8
Pietarinen Katariina
Helsinki Gymnastics
12,000
12,000/-
D: 3,5/-
E: 8,500/-
7,900
D: 1,30
DV: 1,3 CR: 0,0 CV: 0,0
E: 6,600
11,400
D: 3,70
DV: 1,7 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,700
10,500
D: 3,10
DV: 1,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,400
41,800
4,700
VT
12,000
12,000/-
D: 3,5/-
E: 8,500/-
UB
7,900
D: 1,3
E: 6,600
BB
11,400
D: 3,7
E: 7,700
FX
10,500
D: 3,1
E: 7,400
13
65
Sormunen Aava
Espoon Telinetaiturit
12,050
12,050/-
D: 3,7/-
E: 8,450/-
ND: 0,10 / 0,00
8,900
D: 1,30
DV: 1,3 CR: 0,0 CV: 0,0
E: 7,600
10,100
D: 3,00
DV: 1,5 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,100
10,700
D: 3,20
DV: 1,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,500
41,750
4,750
VT
12,050
12,050/-
D: 3,7/-
E: 8,450/-
ND: 0,10/0,00
UB
8,900
D: 1,3
E: 7,600
BB
10,100
D: 3,0
E: 7,100
FX
10,700
D: 3,2
E: 7,500
14
61
Vicary Nicole
Espoon Telinetaiturit
11,350
11,350/-
D: 3,7/-
E: 7,650/-
9,300
D: 1,40
DV: 1,4 CR: 0,0 CV: 0,0
E: 7,900
10,800
D: 2,90
DV: 1,4 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,900
10,150
D: 3,10
DV: 1,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,050
41,600
4,900
VT
11,350
11,350/-
D: 3,7/-
E: 7,650/-
UB
9,300
D: 1,4
E: 7,900
BB
10,800
D: 2,9
E: 7,900
FX
10,150
D: 3,1
E: 7,050
15
4
Halme Nanna
Taipumattomat
11,200
11,200/-
D: 2,4/-
E: 8,800/-
9,400
D: 1,40
DV: 1,4 CR: 0,0 CV: 0,0
E: 8,000
10,300
D: 3,80
DV: 1,8 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 6,500
10,600
D: 3,20
DV: 1,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,400
41,500
5,000
VT
11,200
11,200/-
D: 2,4/-
E: 8,800/-
UB
9,400
D: 1,4
E: 8,000
BB
10,300
D: 3,8
E: 6,500
FX
10,600
D: 3,2
E: 7,400
16
6
Ekstrand Stina
Gymnastics Åland
10,800
10,800/-
D: 3,5/-
E: 7,300/-
8,900
D: 1,10
DV: 1,1 CR: 0,0 CV: 0,0
E: 7,800
12,050
D: 4,10
DV: 2,1 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,950
9,600
D: 2,50
DV: 1,5 CR: 1,0 CV: 0,0
E: 7,100
41,350
5,150
VT
10,800
10,800/-
D: 3,5/-
E: 7,300/-
UB
8,900
D: 1,1
E: 7,800
BB
12,050
D: 4,1
E: 7,950
FX
9,600
D: 2,5
E: 7,100
17
12
Lagström Aino
Helsinki Gymnastics
10,900
10,900/-
D: 2,4/-
E: 8,500/-
9,000
D: 1,30
DV: 1,3 CR: 0,0 CV: 0,0
E: 7,700
10,700
D: 3,40
DV: 1,9 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,300
10,650
D: 3,20
DV: 1,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,450
41,250
5,250
VT
10,900
10,900/-
D: 2,4/-
E: 8,500/-
UB
9,000
D: 1,3
E: 7,700
BB
10,700
D: 3,4
E: 7,300
FX
10,650
D: 3,2
E: 7,450
18
11
Gustafsson Kiira
Helsinki Gymnastics
10,900
10,900/-
D: 2,4/-
E: 8,500/-
8,350
D: 2,10
DV: 1,6 CR: 0,5 CV: 0,0
E: 6,250
11,250
D: 4,10
DV: 2,1 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,150
10,700
D: 3,40
DV: 1,9 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,300
41,200
5,300
VT
10,900
10,900/-
D: 2,4/-
E: 8,500/-
UB
8,350
D: 2,1
E: 6,250
BB
11,250
D: 4,1
E: 7,150
FX
10,700
D: 3,4
E: 7,300
19
60
Siikala Neelia
Espoon Telinetaiturit
10,850
10,850/-
D: 3,7/-
E: 7,150/-
8,400
D: 1,40
DV: 1,4 CR: 0,0 CV: 0,0
E: 7,000
10,900
D: 3,20
DV: 1,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,700
10,950
D: 3,50
DV: 2,0 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,450
41,100
5,400
VT
10,850
10,850/-
D: 3,7/-
E: 7,150/-
UB
8,400
D: 1,4
E: 7,000
BB
10,900
D: 3,2
E: 7,700
FX
10,950
D: 3,5
E: 7,450
20
13
Laiho Sara
Kuusikon Urheilijat
11,200
11,200/-
D: 3,7/-
E: 8,000/-
ND: 0,50 / 0,00
8,900
D: 1,30
DV: 1,3 CR: 0,0 CV: 0,0
E: 7,600
9,950
D: 4,20
DV: 2,2 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 5,750
10,500
D: 4,00
DV: 2,0 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 6,500
40,550
5,950
VT
11,200
11,200/-
D: 3,7/-
E: 8,000/-
ND: 0,50/0,00
UB
8,900
D: 1,3
E: 7,600
BB
9,950
D: 4,2
E: 5,750
FX
10,500
D: 4,0
E: 6,500
21
10
Kuusela Kiira
Helsinki Gymnastics
11,250
11,250/-
D: 2,4/-
E: 8,850/-
8,550
D: 1,30
DV: 1,3 CR: 0,0 CV: 0,0
E: 7,250
10,000
D: 3,00
DV: 1,5 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,000
10,550
D: 3,00
DV: 1,5 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,550
40,350
6,150
VT
11,250
11,250/-
D: 2,4/-
E: 8,850/-
UB
8,550
D: 1,3
E: 7,250
BB
10,000
D: 3,0
E: 7,000
FX
10,550
D: 3,0
E: 7,550
22
58
Kouri Venla
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
11,500
11,500/-
D: 3,5/-
E: 8,000/-
8,200
D: 1,10
DV: 1,1 CR: 0,0 CV: 0,0
E: 7,100
10,550
D: 3,20
DV: 1,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,350
9,850
D: 3,10
DV: 1,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,750
40,100
6,400
VT
11,500
11,500/-
D: 3,5/-
E: 8,000/-
UB
8,200
D: 1,1
E: 7,100
BB
10,550
D: 3,2
E: 7,350
FX
9,850
D: 3,1
E: 6,750
23
57
Tikkanen Meeri
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
12,050
12,050/-
D: 3,7/-
E: 8,350/-
D: 0,80
DV: 0,8 CR: 0,0 CV: 0,0
E: 3,100
ND: 4,00
9,150
D: 3,20
DV: 1,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 5,950
10,250
D: 3,30
DV: 1,8 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,950
31,450
15,050
VT
12,050
12,050/-
D: 3,7/-
E: 8,350/-
UB
D: 0,8
E: 3,100
ND: 4,00
BB
9,150
D: 3,2
E: 5,950
FX
10,250
D: 3,3
E: 6,950
24
1
Männikkö Nella
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
11,800
11,800/-
D: 4,0/-
E: 7,800/-
10,950
D: 4,20
DV: 2,2 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 6,750
22,750
23,750
VT
11,800
11,800/-
D: 4,0/-
E: 7,800/-
UB

BB
10,950
D: 4,2
E: 6,750
FX

25
70
Potinoja Jenna
Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto
9,150
D: 3,00
DV: 2,0 CR: 1,0 CV: 0,0
E: 6,150
11,350
D: 3,60
DV: 1,6 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,750
20,500
26,000
VT
UB
9,150
D: 3,0
E: 6,150
BB
11,350
D: 3,6
E: 7,750
FX

26
69
Talvinen Stella
Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto
8,150
D: 1,20
DV: 1,2 CR: 0,0 CV: 0,0
E: 6,950
8,500
D: 2,90
DV: 1,4 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 5,600
16,650
29,850
VT
UB
8,150
D: 1,2
E: 6,950
BB
8,500
D: 2,9
E: 5,600
FX

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
9
Lagerbohm Linnea, Helsinki Gymnastics


3,7
3,5


8,450
8,450




12,050
12,150
11,950

2
62
Vättö Olivia, Espoon Telinetaiturit


4,0


8,950




6,475
12,950

5,575
3
14
Sipilä Anna, Tampereen Voimistelijat


4,0


8,800


0,3

6,250
12,500

5,800
4
3
Varanka Fanni, Taipumattomat


3,5


8,650




6,075
12,150

5,975
4
66
Vuorikoski Anni, Espoon Telinetaiturit


3,7


8,450




6,075
12,150

5,975
6
67
Kivekäs Sofia, Espoon Telinetaiturit


3,7


8,400




6,050
12,100

6,000
6
64
Vuorisalo Minea, Espoon Telinetaiturit


3,7


8,400




6,050
12,100

6,000
8
68
Phan Jemina, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto


3,5


8,550




6,025
12,050

6,025
8
65
Sormunen Aava, Espoon Telinetaiturit


3,7


8,450


0,1

6,025
12,050

6,025
8
57
Tikkanen Meeri, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


3,7


8,350




6,025
12,050

6,025
11
8
Pietarinen Katariina, Helsinki Gymnastics


3,5


8,500




6,000
12,000

6,050
12
5
Heiskanen Emmi, Kuopion Reippaan Voimistelijat


3,7


8,250


0,1

5,925
11,850

6,125
13
1
Männikkö Nella, Voimisteluseura Keski-Uusimaa


4,0


7,800




5,900
11,800

6,150
14
58
Kouri Venla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


3,5


8,000




5,750
11,500

6,300
15
61
Vicary Nicole, Espoon Telinetaiturit


3,7


7,650




5,675
11,350

6,375
16
10
Kuusela Kiira, Helsinki Gymnastics


2,4


8,850




5,625
11,250

6,425
17
4
Halme Nanna, Taipumattomat


2,4


8,800




5,600
11,200

6,450
17
13
Laiho Sara, Kuusikon Urheilijat


3,7


8,000


0,5

5,600
11,200

6,450
19
2
Still Iitu, Taipumattomat


2,4


8,700




5,550
11,100

6,500
19
63
Seppälä Eevi, Espoon Telinetaiturit


3,7


7,400




5,550
11,100

6,500
21
11
Gustafsson Kiira, Helsinki Gymnastics


2,4


8,500




5,450
10,900

6,600
21
12
Lagström Aino, Helsinki Gymnastics


2,4


8,500




5,450
10,900

6,600
23
60
Siikala Neelia, Espoon Telinetaiturit


3,7


7,150




5,425
10,850

6,625
24
6
Ekstrand Stina, Gymnastics Åland


3,5


7,300




5,400
10,800

6,650
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
66
Vuorikoski Anni, Espoon Telinetaiturit

3,9
DV: 1,9 CR: 2,0 CV: 

7,250


11,150

2
68
Phan Jemina, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

3,4
DV: 1,9 CR: 1,5 CV: 

7,200


10,600

0,550
3
64
Vuorisalo Minea, Espoon Telinetaiturit

4,3
DV: 2,3 CR: 2,0 CV: 

5,700


10,000

1,150
4
67
Kivekäs Sofia, Espoon Telinetaiturit

2,8
DV: 1,8 CR: 1,0 CV: 

6,950


9,750

1,400
5
62
Vättö Olivia, Espoon Telinetaiturit

3,2
DV: 2,2 CR: 1,0 CV: 

6,450


9,650

1,500
6
4
Halme Nanna, Taipumattomat

1,4
DV: 1,4 CR:  CV: 

8,000


9,400

1,750
7
5
Heiskanen Emmi, Kuopion Reippaan Voimistelijat

1,3
DV: 1,3 CR:  CV: 

8,050


9,350

1,800
8
61
Vicary Nicole, Espoon Telinetaiturit

1,4
DV: 1,4 CR:  CV: 

7,900


9,300

1,850
8
63
Seppälä Eevi, Espoon Telinetaiturit

2,2
DV: 1,7 CR: 0,5 CV: 

7,100


9,300

1,850
10
9
Lagerbohm Linnea, Helsinki Gymnastics

1,5
DV: 1,5 CR:  CV: 

7,750


9,250

1,900
11
2
Still Iitu, Taipumattomat

1,4
DV: 1,4 CR:  CV: 

7,750


9,150

2,000
11
70
Potinoja Jenna, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

3,0
DV: 2,0 CR: 1,0 CV: 

6,150


9,150

2,000
13
12
Lagström Aino, Helsinki Gymnastics

1,3
DV: 1,3 CR:  CV: 

7,700


9,000

2,150
14
3
Varanka Fanni, Taipumattomat

1,3
DV: 1,3 CR:  CV: 

7,650


8,950

2,200
15
6
Ekstrand Stina, Gymnastics Åland

1,1
DV: 1,1 CR:  CV: 

7,800


8,900

2,250
15
13
Laiho Sara, Kuusikon Urheilijat

1,3
DV: 1,3 CR:  CV: 

7,600


8,900

2,250
15
65
Sormunen Aava, Espoon Telinetaiturit

1,3
DV: 1,3 CR:  CV: 

7,600


8,900

2,250
18
14
Sipilä Anna, Tampereen Voimistelijat

3,3
DV: 2,2 CR: 1,0 CV: 0,1

5,350


8,650

2,500
19
10
Kuusela Kiira, Helsinki Gymnastics

1,3
DV: 1,3 CR:  CV: 

7,250


8,550

2,600
20
60
Siikala Neelia, Espoon Telinetaiturit

1,4
DV: 1,4 CR:  CV: 

7,000


8,400

2,750
21
11
Gustafsson Kiira, Helsinki Gymnastics

2,1
DV: 1,6 CR: 0,5 CV: 

6,250


8,350

2,800
22
58
Kouri Venla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,1
DV: 1,1 CR:  CV: 

7,100


8,200

2,950
23
69
Talvinen Stella, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

1,2
DV: 1,2 CR:  CV: 

6,950


8,150

3,000
24
8
Pietarinen Katariina, Helsinki Gymnastics

1,3
DV: 1,3 CR:  CV: 

6,600


7,900

3,250
25
57
Tikkanen Meeri, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

0,8
DV: 0,8 CR:  CV: 

3,100

4,0


25
1
Männikkö Nella, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

DV:  CR:  CV: 



Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
6
Ekstrand Stina, Gymnastics Åland

4,1
DV: 2,1 CR: 2,0 CV: 

7,950


12,050

2
62
Vättö Olivia, Espoon Telinetaiturit

4,3
DV: 2,3 CR: 2,0 CV: 

7,200


11,500

0,550
3
8
Pietarinen Katariina, Helsinki Gymnastics

3,7
DV: 1,7 CR: 2,0 CV: 

7,700


11,400

0,650
4
70
Potinoja Jenna, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

3,6
DV: 1,6 CR: 2,0 CV: 

7,750


11,350

0,700
5
2
Still Iitu, Taipumattomat

2,8
DV: 1,3 CR: 1,5 CV: 

8,450


11,250

0,800
5
11
Gustafsson Kiira, Helsinki Gymnastics

4,1
DV: 2,1 CR: 2,0 CV: 

7,150


11,250

0,800
7
63
Seppälä Eevi, Espoon Telinetaiturit

2,8
DV: 1,3 CR: 1,5 CV: 

8,400


11,200

0,850
8
14
Sipilä Anna, Tampereen Voimistelijat

4,1
DV: 2,1 CR: 2,0 CV: 

6,950


11,050

1,000
8
66
Vuorikoski Anni, Espoon Telinetaiturit

4,3
DV: 2,3 CR: 2,0 CV: 

6,750


11,050

1,000
10
1
Männikkö Nella, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

4,2
DV: 2,2 CR: 2,0 CV: 

6,750


10,950

1,100
10
67
Kivekäs Sofia, Espoon Telinetaiturit

4,4
DV: 2,4 CR: 2,0 CV: 

6,550


10,950

1,100
12
60
Siikala Neelia, Espoon Telinetaiturit

3,2
DV: 1,7 CR: 1,5 CV: 

7,700


10,900

1,150
13
61
Vicary Nicole, Espoon Telinetaiturit

2,9
DV: 1,4 CR: 1,5 CV: 

7,900


10,800

1,250
14
12
Lagström Aino, Helsinki Gymnastics

3,4
DV: 1,9 CR: 1,5 CV: 

7,300


10,700

1,350
15
58
Kouri Venla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

3,2
DV: 1,7 CR: 1,5 CV: 

7,350


10,550

1,500
16
5
Heiskanen Emmi, Kuopion Reippaan Voimistelijat

3,9
DV: 1,9 CR: 2,0 CV: 

6,600

0,1

10,400

1,650
17
4
Halme Nanna, Taipumattomat

3,8
DV: 1,8 CR: 2,0 CV: 

6,500


10,300

1,750
17
68
Phan Jemina, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

3,9
DV: 1,9 CR: 2,0 CV: 

6,400


10,300

1,750
19
64
Vuorisalo Minea, Espoon Telinetaiturit

4,2
DV: 2,2 CR: 2,0 CV: 

6,050


10,250

1,800
20
9
Lagerbohm Linnea, Helsinki Gymnastics

3,3
DV: 1,8 CR: 1,5 CV: 

6,850


10,150

1,900
20
3
Varanka Fanni, Taipumattomat

3,7
DV: 2,1 CR: 1,5 CV: 0,1

6,450


10,150

1,900
22
65
Sormunen Aava, Espoon Telinetaiturit

3,0
DV: 1,5 CR: 1,5 CV: 

7,100


10,100

1,950
23
10
Kuusela Kiira, Helsinki Gymnastics

3,0
DV: 1,5 CR: 1,5 CV: 

7,000


10,000

2,050
24
13
Laiho Sara, Kuusikon Urheilijat

4,2
DV: 2,2 CR: 2,0 CV: 

5,750


9,950

2,100
25
57
Tikkanen Meeri, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

3,2
DV: 1,7 CR: 1,5 CV: 

5,950


9,150

2,900
26
69
Talvinen Stella, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

2,9
DV: 1,4 CR: 1,5 CV: 

5,600


8,500

3,550
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
66
Vuorikoski Anni, Espoon Telinetaiturit

4,5
DV: 2,4 CR: 2,0 CV: 0,1

7,650


12,150

2
14
Sipilä Anna, Tampereen Voimistelijat

4,0
DV: 2,0 CR: 2,0 CV: 

7,750


11,750

0,400
3
64
Vuorisalo Minea, Espoon Telinetaiturit

4,2
DV: 2,2 CR: 2,0 CV: 

7,500

0,3

11,400

0,750
3
9
Lagerbohm Linnea, Helsinki Gymnastics

3,9
DV: 1,9 CR: 2,0 CV: 

7,500


11,400

0,750
5
68
Phan Jemina, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

3,5
DV: 2,0 CR: 1,5 CV: 

7,750


11,250

0,900
6
60
Siikala Neelia, Espoon Telinetaiturit

3,5
DV: 2,0 CR: 1,5 CV: 

7,450


10,950

1,200
7
62
Vättö Olivia, Espoon Telinetaiturit

4,5
DV: 2,5 CR: 2,0 CV: 

6,750

0,4

10,850

1,300
8
63
Seppälä Eevi, Espoon Telinetaiturit

3,2
DV: 1,7 CR: 1,5 CV: 

7,650

0,1

10,750

1,400
8
3
Varanka Fanni, Taipumattomat

3,1
DV: 1,6 CR: 1,5 CV: 

7,650


10,750

1,400
10
65
Sormunen Aava, Espoon Telinetaiturit

3,2
DV: 1,7 CR: 1,5 CV: 

7,500


10,700

1,450
10
11
Gustafsson Kiira, Helsinki Gymnastics

3,4
DV: 1,9 CR: 1,5 CV: 

7,300


10,700

1,450
10
5
Heiskanen Emmi, Kuopion Reippaan Voimistelijat

3,4
DV: 1,9 CR: 1,5 CV: 

7,300


10,700

1,450
13
12
Lagström Aino, Helsinki Gymnastics

3,2
DV: 1,7 CR: 1,5 CV: 

7,450


10,650

1,500
13
67
Kivekäs Sofia, Espoon Telinetaiturit

4,2
DV: 2,2 CR: 2,0 CV: 

6,450


10,650

1,500
15
4
Halme Nanna, Taipumattomat

3,2
DV: 1,7 CR: 1,5 CV: 

7,400


10,600

1,550
16
10
Kuusela Kiira, Helsinki Gymnastics

3,0
DV: 1,5 CR: 1,5 CV: 

7,550


10,550

1,600
17
8
Pietarinen Katariina, Helsinki Gymnastics

3,1
DV: 1,6 CR: 1,5 CV: 

7,400


10,500

1,650
17
13
Laiho Sara, Kuusikon Urheilijat

4,0
DV: 2,0 CR: 2,0 CV: 

6,500


10,500

1,650
19
2
Still Iitu, Taipumattomat

3,0
DV: 1,5 CR: 1,5 CV: 

7,400


10,400

1,750
20
57
Tikkanen Meeri, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

3,3
DV: 1,8 CR: 1,5 CV: 

6,950


10,250

1,900
21
61
Vicary Nicole, Espoon Telinetaiturit

3,1
DV: 1,6 CR: 1,5 CV: 

7,050


10,150

2,000
22
58
Kouri Venla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

3,1
DV: 1,6 CR: 1,5 CV: 

6,750


9,850

2,300
23
6
Ekstrand Stina, Gymnastics Åland

2,5
DV: 1,5 CR: 1,0 CV: 

7,100


9,600

2,550
24
1
Männikkö Nella, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

DV:  CR:  CV: 



Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
66
Vuorikoski Anni, Espoon Telinetaiturit

DV:  CR:  CV: 



62
Vättö Olivia, Espoon Telinetaiturit

DV:  CR:  CV: 



68
Phan Jemina, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

DV:  CR:  CV: 



14
Sipilä Anna, Tampereen Voimistelijat

DV:  CR:  CV: 



64
Vuorisalo Minea, Espoon Telinetaiturit

DV:  CR:  CV: 



67
Kivekäs Sofia, Espoon Telinetaiturit

DV:  CR:  CV: 



9
Lagerbohm Linnea, Helsinki Gymnastics

DV:  CR:  CV: 



63
Seppälä Eevi, Espoon Telinetaiturit

DV:  CR:  CV: 



5
Heiskanen Emmi, Kuopion Reippaan Voimistelijat

DV:  CR:  CV: 



3
Varanka Fanni, Taipumattomat

DV:  CR:  CV: 



2
Still Iitu, Taipumattomat

DV:  CR:  CV: 



8
Pietarinen Katariina, Helsinki Gymnastics

DV:  CR:  CV: 



65
Sormunen Aava, Espoon Telinetaiturit

DV:  CR:  CV: 



61
Vicary Nicole, Espoon Telinetaiturit

DV:  CR:  CV: 



4
Halme Nanna, Taipumattomat

DV:  CR:  CV: 



6
Ekstrand Stina, Gymnastics Åland

DV:  CR:  CV: 



12
Lagström Aino, Helsinki Gymnastics

DV:  CR:  CV: 



11
Gustafsson Kiira, Helsinki Gymnastics

DV:  CR:  CV: 



60
Siikala Neelia, Espoon Telinetaiturit

DV:  CR:  CV: 



13
Laiho Sara, Kuusikon Urheilijat

DV:  CR:  CV: 



10
Kuusela Kiira, Helsinki Gymnastics

DV:  CR:  CV: 



58
Kouri Venla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

DV:  CR:  CV: 



57
Tikkanen Meeri, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

DV:  CR:  CV: 



1
Männikkö Nella, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

DV:  CR:  CV: 



70
Potinoja Jenna, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

DV:  CR:  CV: 



69
Talvinen Stella, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

DV:  CR:  CV: 




Last Update: 13.7.2024 20.38.49
SX
SM
MD
XL
XXL