Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä MJ-näyttö, Helsinki Helsinki, 2021-06-17

1.lk 2.lk 3.lk 4.lk B-lk nuoremmat B-lk vanhemmat C-lk nuoremmat C-lk vanhemmat D-lk nuoremmat D-lk vanhemmat E-lk nuoremmat E-lk vanhemmat F-lk nuoremmat F-lk vanhemmat mj-näyttö naiset mj-näyttö tytöt
D-lk vanhemmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
38
Harjula Hilma
Tampereen Voimistelijat
9,5-10
8-8,5
8,5-9
9-9,5
VI
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
9-9,5
2
24
Siiri Koskela
Turun Urheiluliitto
9,5-10
8,5-9
8,5-9
8,5-9
VI
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8,5-9
3
33
Peltotalo Unna
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
4
1
Hytönen Taika
Kuusikon Urheilijat
8,5-9
8-8,5
9-9,5
8,5-9
VI
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
5
3
Huuskonen Aada
Kuusikon Urheilijat
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
6
37
Allinniemi Nelli
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
7,5-8
8,5-9
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8,5-9
7
22
Kero Paola
Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto
9-9,5
8,5-9
7,5-8
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
7,5-8
FX
8-8,5
8
36
Halttunen Iina
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
7,5-8
8-8,5
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8-8,5
9
58
Sinkko Ann-Sofie
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
8-8,5
8-8,5
7-7,5
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
7-7,5
10
23
Mäenpää Ronja
Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto
8,5-9
8,5-9
6-7
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
6-7
FX
8,5-9
11
14
Mäkinen Iida
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
6-7
7,5-8
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
60
Päivikkö Auri
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
6-7
8,5-9
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
59
Talzi Lada
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
8,5-9
7,5-8
7-7,5
IV
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
13
Tuomainen Vellamo
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
7,5-8
7,5-8
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
57
Gokkonen Amanda
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
7,5-8
7-7,5
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
35
Siiranen Silja
Tampereen Voimistelijat
9,5-10
6-7
8-8,5
7-7,5
III
VT
9,5-10
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
34
Rönning Stella
Tampereen Voimistelijat
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
35
Siiranen Silja, Tampereen Voimistelijat

9,5-10

2
38
Harjula Hilma, Tampereen Voimistelijat

9,5-10

2
24
Siiri Koskela, Turun Urheiluliitto

9,5-10

4
33
Peltotalo Unna, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

5
58
Sinkko Ann-Sofie, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

6
36
Halttunen Iina, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

6
3
Huuskonen Aada, Kuusikon Urheilijat

9-9,5

8
14
Mäkinen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

9
22
Kero Paola, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

9-9,5

10
1
Hytönen Taika, Kuusikon Urheilijat

8,5-9

11
37
Allinniemi Nelli, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
57
Gokkonen Amanda, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
23
Mäenpää Ronja, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

8,5-9

11
60
Päivikkö Auri, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
59
Talzi Lada, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
13
Tuomainen Vellamo, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
34
Rönning Stella, Tampereen Voimistelijat

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
24
Siiri Koskela, Turun Urheiluliitto

8,5-9

2
59
Talzi Lada, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

3
22
Kero Paola, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

8,5-9

4
23
Mäenpää Ronja, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

8,5-9

5
38
Harjula Hilma, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

6
1
Hytönen Taika, Kuusikon Urheilijat

8-8,5

6
33
Peltotalo Unna, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

8
58
Sinkko Ann-Sofie, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

9
3
Huuskonen Aada, Kuusikon Urheilijat

8-8,5

10
37
Allinniemi Nelli, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

10
57
Gokkonen Amanda, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

10
13
Tuomainen Vellamo, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
36
Halttunen Iina, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
14
Mäkinen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
60
Päivikkö Auri, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
35
Siiranen Silja, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
34
Rönning Stella, Tampereen Voimistelijat

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
1
Hytönen Taika, Kuusikon Urheilijat

9-9,5

2
38
Harjula Hilma, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

3
33
Peltotalo Unna, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

4
60
Päivikkö Auri, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

5
24
Siiri Koskela, Turun Urheiluliitto

8,5-9

6
37
Allinniemi Nelli, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

6
3
Huuskonen Aada, Kuusikon Urheilijat

8,5-9

8
35
Siiranen Silja, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

9
36
Halttunen Iina, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

10
58
Sinkko Ann-Sofie, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
22
Kero Paola, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

7,5-8

11
14
Mäkinen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
59
Talzi Lada, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
13
Tuomainen Vellamo, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
57
Gokkonen Amanda, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
23
Mäenpää Ronja, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

6-7

11
34
Rönning Stella, Tampereen Voimistelijat

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
38
Harjula Hilma, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

2
3
Huuskonen Aada, Kuusikon Urheilijat

8,5-9

3
37
Allinniemi Nelli, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

4
1
Hytönen Taika, Kuusikon Urheilijat

8,5-9

5
23
Mäenpää Ronja, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

8,5-9

5
33
Peltotalo Unna, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

5
24
Siiri Koskela, Turun Urheiluliitto

8,5-9

8
14
Mäkinen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

9
22
Kero Paola, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

8-8,5

10
36
Halttunen Iina, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
60
Päivikkö Auri, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
13
Tuomainen Vellamo, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
57
Gokkonen Amanda, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
35
Siiranen Silja, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
58
Sinkko Ann-Sofie, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
59
Talzi Lada, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
34
Rönning Stella, Tampereen Voimistelijat

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
37
Allinniemi Nelli, Tampereen Voimistelijat

57
Gokkonen Amanda, Voimisteluseura Helsinki VSH

36
Halttunen Iina, Tampereen Voimistelijat

38
Harjula Hilma, Tampereen Voimistelijat

3
Huuskonen Aada, Kuusikon Urheilijat

1
Hytönen Taika, Kuusikon Urheilijat

22
Kero Paola, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

23
Mäenpää Ronja, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

14
Mäkinen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

33
Peltotalo Unna, Tampereen Voimistelijat

60
Päivikkö Auri, Voimisteluseura Helsinki VSH

34
Rönning Stella, Tampereen Voimistelijat

35
Siiranen Silja, Tampereen Voimistelijat

58
Sinkko Ann-Sofie, Voimisteluseura Helsinki VSH

59
Talzi Lada, Voimisteluseura Helsinki VSH

13
Tuomainen Vellamo, Voimisteluseura Keski-Uusimaa


Last Update: 13.7.2024 21.03.05
SX
SM
MD
XL
XXL