Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä MJ-näyttö, Helsinki Helsinki, 2021-06-17

1.lk 2.lk 3.lk 4.lk B-lk nuoremmat B-lk vanhemmat C-lk nuoremmat C-lk vanhemmat D-lk nuoremmat D-lk vanhemmat E-lk nuoremmat E-lk vanhemmat F-lk nuoremmat F-lk vanhemmat mj-näyttö naiset mj-näyttö tytöt
B-lk nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
102
Ylitalo Vanja
Kuusikon Urheilijat
9-9,5
9,5-10
9,5-10
9-9,5
VII
VT
9-9,5
UB
9,5-10
BB
9,5-10
FX
9-9,5
2
101
Tervonen Emma
Kuusikon Urheilijat
9,5-10
9-9,5
9-9,5
9-9,5
VII
VT
9,5-10
UB
9-9,5
BB
9-9,5
FX
9-9,5
3
107
Griguich Sofia
Kuusikon Urheilijat
8,5-9
9-9,5
9-9,5
9-9,5
VII
VT
8,5-9
UB
9-9,5
BB
9-9,5
FX
9-9,5
4
105
Nuutinen Meri
Kuusikon Urheilijat
9-9,5
8-8,5
9-9,5
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
9-9,5
5
103
Laiho Susa
Kuusikon Urheilijat
9,5-10
8-8,5
9-9,5
8,5-9
VI
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
6
106
Muurimäki Saana
Kuusikon Urheilijat
9,5-10
8-8,5
9-9,5
8,5-9
VI
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
7
4
Tuulasvaara Saimi
Voimisteluseura Kieppi
9-9,5
7,5-8
9-9,5
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
9-9,5
FX
9-9,5
8
89
Kielonkangas Isla
Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto
9-9,5
8,5-9
8,5-9
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8,5-9
9
2
Gonçalves Anni
Voimisteluseura Kieppi
9-9,5
8,5-9
8,5-9
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8,5-9
10
60
Sakah Amina
Alppilan Salamat
9-9,5
8-8,5
9-9,5
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
11
77
Männikkö Enni
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
8-8,5
9-9,5
8,5-9
VI
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
11
78
Niskakoski Saimi
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
8-8,5
9-9,5
9-9,5
VI
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
9-9,5
11
1
Tanskanen Alina
Voimisteluseura Kieppi
9-9,5
7-7,5
9-9,5
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
9-9,5
FX
9-9,5
11
57
Vaha Hilla
Helsinki Gymnastics
9-9,5
7,5-8
9-9,5
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
9-9,5
FX
9-9,5
11
104
Wonfor Sofia
Kuusikon Urheilijat
8,5-9
8-8,5
9-9,5
9-9,5
VI
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
9-9,5
11
61
Göös Minea
Alppilan Salamat
9-9,5
7,5-8
8,5-9
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
79
Kelander Anni
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
8,5-9
8,5-9
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
9
Koskinen Klara
Voimisteluseura Kieppi
9-9,5
7,5-8
8,5-9
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
90
Kuusela Saara
Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto
8,5-9
8-8,5
9-9,5
8-8,5
V
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
8-8,5
11
3
Moilanen Kerttu
Voimisteluseura Kieppi
9-9,5
7-7,5
9-9,5
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
11
97
Peltokallio Isla
Voimisteluseura Helsinki VSH
9,5-10
7-7,5
9-9,5
8-8,5
V
VT
9,5-10
UB
7-7,5
BB
9-9,5
FX
8-8,5
11
5
Vainikka Pihla
Voimisteluseura Kieppi
8-8,5
8-8,5
9-9,5
9-9,5
V
VT
8-8,5
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
9-9,5
11
7
Nevalainen Ansa
Voimisteluseura Kieppi
8,5-9
7-7,5
8,5-9
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
47
Patrikainen Meeri
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
6-7
8-8,5
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
6
Puupponen Enni
Voimisteluseura Kieppi
8,5-9
7-7,5
8,5-9
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
45
Pörsti Kaisa
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
7-7,5
8,5-9
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
11
Rissanen Rilla
Voimisteluseura Kieppi
9-9,5
7-7,5
7,5-8
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
46
Salonen Beeda
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
6-7
8,5-9
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
10
Toivonen Isla
Voimisteluseura Kieppi
8-8,5
7-7,5
8,5-9
8,5-9
IV
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
58
Jefremoff Elli
Helsinki Gymnastics
8,5-9
6-7
7-7,5
6-7
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
6-7
11
59
Rummukainen Sara
Alppilan Salamat
7,5-8
alle 6
6-7
6-7
I
VT
7,5-8
UB
alle 6
BB
6-7
FX
6-7
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
101
Tervonen Emma, Kuusikon Urheilijat

9,5-10

2
106
Muurimäki Saana, Kuusikon Urheilijat

9,5-10

3
103
Laiho Susa, Kuusikon Urheilijat

9,5-10

3
97
Peltokallio Isla, Voimisteluseura Helsinki VSH

9,5-10

5
9
Koskinen Klara, Voimisteluseura Kieppi

9-9,5

5
4
Tuulasvaara Saimi, Voimisteluseura Kieppi

9-9,5

7
3
Moilanen Kerttu, Voimisteluseura Kieppi

9-9,5

7
11
Rissanen Rilla, Voimisteluseura Kieppi

9-9,5

9
61
Göös Minea, Alppilan Salamat

9-9,5

9
57
Vaha Hilla, Helsinki Gymnastics

9-9,5

11
2
Gonçalves Anni, Voimisteluseura Kieppi

9-9,5

11
89
Kielonkangas Isla, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

9-9,5

11
105
Nuutinen Meri, Kuusikon Urheilijat

9-9,5

11
47
Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
45
Pörsti Kaisa, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
60
Sakah Amina, Alppilan Salamat

9-9,5

11
1
Tanskanen Alina, Voimisteluseura Kieppi

9-9,5

11
102
Ylitalo Vanja, Kuusikon Urheilijat

9-9,5

11
107
Griguich Sofia, Kuusikon Urheilijat

8,5-9

11
58
Jefremoff Elli, Helsinki Gymnastics

8,5-9

11
79
Kelander Anni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
90
Kuusela Saara, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

8,5-9

11
77
Männikkö Enni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
7
Nevalainen Ansa, Voimisteluseura Kieppi

8,5-9

11
78
Niskakoski Saimi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
6
Puupponen Enni, Voimisteluseura Kieppi

8,5-9

11
46
Salonen Beeda, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
104
Wonfor Sofia, Kuusikon Urheilijat

8,5-9

11
10
Toivonen Isla, Voimisteluseura Kieppi

8-8,5

11
5
Vainikka Pihla, Voimisteluseura Kieppi

8-8,5

11
59
Rummukainen Sara, Alppilan Salamat

7,5-8

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
102
Ylitalo Vanja, Kuusikon Urheilijat

9,5-10

2
107
Griguich Sofia, Kuusikon Urheilijat

9-9,5

2
101
Tervonen Emma, Kuusikon Urheilijat

9-9,5

4
89
Kielonkangas Isla, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

8,5-9

5
2
Gonçalves Anni, Voimisteluseura Kieppi

8,5-9

5
79
Kelander Anni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

7
106
Muurimäki Saana, Kuusikon Urheilijat

8-8,5

8
90
Kuusela Saara, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

8-8,5

9
103
Laiho Susa, Kuusikon Urheilijat

8-8,5

9
105
Nuutinen Meri, Kuusikon Urheilijat

8-8,5

11
77
Männikkö Enni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
78
Niskakoski Saimi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
60
Sakah Amina, Alppilan Salamat

8-8,5

11
5
Vainikka Pihla, Voimisteluseura Kieppi

8-8,5

11
104
Wonfor Sofia, Kuusikon Urheilijat

8-8,5

11
61
Göös Minea, Alppilan Salamat

7,5-8

11
9
Koskinen Klara, Voimisteluseura Kieppi

7,5-8

11
4
Tuulasvaara Saimi, Voimisteluseura Kieppi

7,5-8

11
57
Vaha Hilla, Helsinki Gymnastics

7,5-8

11
3
Moilanen Kerttu, Voimisteluseura Kieppi

7-7,5

11
7
Nevalainen Ansa, Voimisteluseura Kieppi

7-7,5

11
97
Peltokallio Isla, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
6
Puupponen Enni, Voimisteluseura Kieppi

7-7,5

11
45
Pörsti Kaisa, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
11
Rissanen Rilla, Voimisteluseura Kieppi

7-7,5

11
1
Tanskanen Alina, Voimisteluseura Kieppi

7-7,5

11
10
Toivonen Isla, Voimisteluseura Kieppi

7-7,5

11
58
Jefremoff Elli, Helsinki Gymnastics

6-7

11
47
Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
46
Salonen Beeda, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
59
Rummukainen Sara, Alppilan Salamat

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
102
Ylitalo Vanja, Kuusikon Urheilijat

9,5-10

2
105
Nuutinen Meri, Kuusikon Urheilijat

9-9,5

3
107
Griguich Sofia, Kuusikon Urheilijat

9-9,5

4
106
Muurimäki Saana, Kuusikon Urheilijat

9-9,5

4
101
Tervonen Emma, Kuusikon Urheilijat

9-9,5

4
57
Vaha Hilla, Helsinki Gymnastics

9-9,5

7
103
Laiho Susa, Kuusikon Urheilijat

9-9,5

7
77
Männikkö Enni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

9
4
Tuulasvaara Saimi, Voimisteluseura Kieppi

9-9,5

9
104
Wonfor Sofia, Kuusikon Urheilijat

9-9,5

11
90
Kuusela Saara, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

9-9,5

11
3
Moilanen Kerttu, Voimisteluseura Kieppi

9-9,5

11
78
Niskakoski Saimi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

11
97
Peltokallio Isla, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

11
60
Sakah Amina, Alppilan Salamat

9-9,5

11
1
Tanskanen Alina, Voimisteluseura Kieppi

9-9,5

11
5
Vainikka Pihla, Voimisteluseura Kieppi

9-9,5

11
2
Gonçalves Anni, Voimisteluseura Kieppi

8,5-9

11
61
Göös Minea, Alppilan Salamat

8,5-9

11
79
Kelander Anni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
89
Kielonkangas Isla, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

8,5-9

11
9
Koskinen Klara, Voimisteluseura Kieppi

8,5-9

11
7
Nevalainen Ansa, Voimisteluseura Kieppi

8,5-9

11
6
Puupponen Enni, Voimisteluseura Kieppi

8,5-9

11
45
Pörsti Kaisa, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
46
Salonen Beeda, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
10
Toivonen Isla, Voimisteluseura Kieppi

8,5-9

11
47
Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
11
Rissanen Rilla, Voimisteluseura Kieppi

7,5-8

11
58
Jefremoff Elli, Helsinki Gymnastics

7-7,5

11
59
Rummukainen Sara, Alppilan Salamat

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
1
Tanskanen Alina, Voimisteluseura Kieppi

9-9,5

2
102
Ylitalo Vanja, Kuusikon Urheilijat

9-9,5

3
4
Tuulasvaara Saimi, Voimisteluseura Kieppi

9-9,5

4
101
Tervonen Emma, Kuusikon Urheilijat

9-9,5

4
104
Wonfor Sofia, Kuusikon Urheilijat

9-9,5

6
105
Nuutinen Meri, Kuusikon Urheilijat

9-9,5

6
57
Vaha Hilla, Helsinki Gymnastics

9-9,5

8
107
Griguich Sofia, Kuusikon Urheilijat

9-9,5

8
78
Niskakoski Saimi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

8
5
Vainikka Pihla, Voimisteluseura Kieppi

9-9,5

11
2
Gonçalves Anni, Voimisteluseura Kieppi

8,5-9

11
61
Göös Minea, Alppilan Salamat

8,5-9

11
79
Kelander Anni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
89
Kielonkangas Isla, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

8,5-9

11
9
Koskinen Klara, Voimisteluseura Kieppi

8,5-9

11
103
Laiho Susa, Kuusikon Urheilijat

8,5-9

11
3
Moilanen Kerttu, Voimisteluseura Kieppi

8,5-9

11
106
Muurimäki Saana, Kuusikon Urheilijat

8,5-9

11
77
Männikkö Enni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
47
Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
60
Sakah Amina, Alppilan Salamat

8,5-9

11
46
Salonen Beeda, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
10
Toivonen Isla, Voimisteluseura Kieppi

8,5-9

11
90
Kuusela Saara, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

8-8,5

11
7
Nevalainen Ansa, Voimisteluseura Kieppi

8-8,5

11
97
Peltokallio Isla, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
6
Puupponen Enni, Voimisteluseura Kieppi

8-8,5

11
45
Pörsti Kaisa, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
11
Rissanen Rilla, Voimisteluseura Kieppi

7,5-8

11
58
Jefremoff Elli, Helsinki Gymnastics

6-7

11
59
Rummukainen Sara, Alppilan Salamat

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
2
Gonçalves Anni, Voimisteluseura Kieppi

107
Griguich Sofia, Kuusikon Urheilijat

61
Göös Minea, Alppilan Salamat

58
Jefremoff Elli, Helsinki Gymnastics

79
Kelander Anni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

89
Kielonkangas Isla, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

9
Koskinen Klara, Voimisteluseura Kieppi

90
Kuusela Saara, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

103
Laiho Susa, Kuusikon Urheilijat

3
Moilanen Kerttu, Voimisteluseura Kieppi

106
Muurimäki Saana, Kuusikon Urheilijat

77
Männikkö Enni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7
Nevalainen Ansa, Voimisteluseura Kieppi

78
Niskakoski Saimi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

105
Nuutinen Meri, Kuusikon Urheilijat

47
Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat

97
Peltokallio Isla, Voimisteluseura Helsinki VSH

6
Puupponen Enni, Voimisteluseura Kieppi

45
Pörsti Kaisa, Tampereen Voimistelijat

11
Rissanen Rilla, Voimisteluseura Kieppi

59
Rummukainen Sara, Alppilan Salamat

60
Sakah Amina, Alppilan Salamat

46
Salonen Beeda, Tampereen Voimistelijat

1
Tanskanen Alina, Voimisteluseura Kieppi

101
Tervonen Emma, Kuusikon Urheilijat

10
Toivonen Isla, Voimisteluseura Kieppi

4
Tuulasvaara Saimi, Voimisteluseura Kieppi

57
Vaha Hilla, Helsinki Gymnastics

5
Vainikka Pihla, Voimisteluseura Kieppi

104
Wonfor Sofia, Kuusikon Urheilijat

102
Ylitalo Vanja, Kuusikon Urheilijat


Last Update: 13.7.2024 21.26.46
SX
SM
MD
XL
XXL