Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä MJ-näyttö, Helsinki Helsinki, 2021-06-17

1.lk 2.lk 3.lk 4.lk B-lk nuoremmat B-lk vanhemmat C-lk nuoremmat C-lk vanhemmat D-lk nuoremmat D-lk vanhemmat E-lk nuoremmat E-lk vanhemmat F-lk nuoremmat F-lk vanhemmat mj-näyttö naiset mj-näyttö tytöt
D-lk nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
54
Vähimaa Lea
Voimisteluseura Kieppi
9,5-10
9-9,5
8-8,5
9-9,5
VII
VT
9,5-10
UB
9-9,5
BB
8-8,5
FX
9-9,5
2
47
Rissanen Lotta
Voimisteluseura Kieppi
9,5-10
9-9,5
8,5-9
8,5-9
VI
VT
9,5-10
UB
9-9,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
3
114
Tykkä Sini
Voimisteluseura Helsinki VSH
9,5-10
8,5-9
9-9,5
8-8,5
VI
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
8-8,5
4
13
Laitinen Eeva
Suomen Taitovoimisteluklubi STVK
9-9,5
8,5-9
8,5-9
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
9-9,5
5
53
Holopainen Hilda
Voimisteluseura Kieppi
9,5-10
8,5-9
8,5-9
8,5-9
VI
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8,5-9
6
6
Lähde Edith
Helsinki Gymnastics
8,5-9
8,5-9
8,5-9
9-9,5
VI
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
9-9,5
7
97
Harjula Hulda
Tampereen Voimistelijat
9,5-10
8-8,5
8,5-9
9-9,5
VI
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
9-9,5
8
7
Eronen Maria
Helsinki Gymnastics
9-9,5
8,5-9
9-9,5
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
8,5-9
9
99
Koskensalo Isla
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
8-8,5
8,5-9
9-9,5
VI
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
9-9,5
10
52
Renko Oona
Voimisteluseura Kieppi
9,5-10
8-8,5
8-8,5
8,5-9
VI
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
98
Elo Alisa
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
8-8,5
8,5-9
9-9,5
VI
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
9-9,5
11
48
Kämäri Fiia
Voimisteluseura Kieppi
8,5-9
8,5-9
8,5-9
8-8,5
V
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
12
Makkonen Mila
Suomen Taitovoimisteluklubi STVK
8,5-9
7,5-8
8,5-9
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
90
Mattila Lotta
Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto
9-9,5
8-8,5
8-8,5
9-9,5
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
9-9,5
11
11
Räty Ansuliina
Suomen Taitovoimisteluklubi STVK
9-9,5
7,5-8
8,5-9
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
8
Sotkasiira Hertta
Helsinki Gymnastics
9-9,5
8,5-9
8-8,5
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
89
Valta Olivia
Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto
8,5-9
8,5-9
8-8,5
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
45
Holopainen Eedit
Voimisteluseura Kieppi
8,5-9
7-7,5
8,5-9
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
1
Nissinen Susa
Kuusikon Urheilijat
8,5-9
7-7,5
7,5-8
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
10
Piller Cassandra
Suomen Taitovoimisteluklubi STVK
8-8,5
7,5-8
8-8,5
7-7,5
IV
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
51
Rantala Aava
Voimisteluseura Kieppi
8,5-9
7,5-8
8,5-9
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
41
Tenhunen Edith
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
7,5-8
8-8,5
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
5
Vuokila Kaisla
Helsinki Gymnastics
9-9,5
8-8,5
7-7,5
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
49
Mecklin Sira
Voimisteluseura Kieppi
8,5-9
6-7
7-7,5
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
46
Mäkelä Saara
Voimisteluseura Kieppi
8-8,5
7-7,5
7,5-8
7,5-8
III
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
9
Suomela Lotta
Suomen Taitovoimisteluklubi STVK
8-8,5
7,5-8
7-7,5
8-8,5
III
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
115
Ebba Siren
Voimisteluseura Helsinki VSH
8-8,5
6-7
7-7,5
8-8,5
II
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
55
Maaranniitty Sara
Voimisteluseura Kieppi
8,5-9
7,5-8
alle 6
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
alle 6
FX
7,5-8
11
113
Peltokallio Saaga
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
6-7
6-7
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
7-7,5
11
50
Ruutu Piola
Voimisteluseura Kieppi
alle 6
6-7
6-7
8-8,5
I
VT
alle 6
UB
6-7
BB
6-7
FX
8-8,5
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
52
Renko Oona, Voimisteluseura Kieppi

9,5-10

2
47
Rissanen Lotta, Voimisteluseura Kieppi

9,5-10

3
53
Holopainen Hilda, Voimisteluseura Kieppi

9,5-10

3
54
Vähimaa Lea, Voimisteluseura Kieppi

9,5-10

5
97
Harjula Hulda, Tampereen Voimistelijat

9,5-10

5
114
Tykkä Sini, Voimisteluseura Helsinki VSH

9,5-10

7
13
Laitinen Eeva, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

9-9,5

8
5
Vuokila Kaisla, Helsinki Gymnastics

9-9,5

9
8
Sotkasiira Hertta, Helsinki Gymnastics

9-9,5

10
90
Mattila Lotta, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

9-9,5

10
11
Räty Ansuliina, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

9-9,5

11
7
Eronen Maria, Helsinki Gymnastics

9-9,5

11
98
Elo Alisa, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
45
Holopainen Eedit, Voimisteluseura Kieppi

8,5-9

11
99
Koskensalo Isla, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
48
Kämäri Fiia, Voimisteluseura Kieppi

8,5-9

11
6
Lähde Edith, Helsinki Gymnastics

8,5-9

11
55
Maaranniitty Sara, Voimisteluseura Kieppi

8,5-9

11
12
Makkonen Mila, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

8,5-9

11
49
Mecklin Sira, Voimisteluseura Kieppi

8,5-9

11
1
Nissinen Susa, Kuusikon Urheilijat

8,5-9

11
113
Peltokallio Saaga, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
51
Rantala Aava, Voimisteluseura Kieppi

8,5-9

11
41
Tenhunen Edith, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
89
Valta Olivia, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

8,5-9

11
115
Ebba Siren, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
46
Mäkelä Saara, Voimisteluseura Kieppi

8-8,5

11
10
Piller Cassandra, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

8-8,5

11
9
Suomela Lotta, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

8-8,5

11
50
Ruutu Piola, Voimisteluseura Kieppi

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
47
Rissanen Lotta, Voimisteluseura Kieppi

9-9,5

2
54
Vähimaa Lea, Voimisteluseura Kieppi

9-9,5

3
6
Lähde Edith, Helsinki Gymnastics

8,5-9

4
114
Tykkä Sini, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

5
53
Holopainen Hilda, Voimisteluseura Kieppi

8,5-9

5
89
Valta Olivia, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

8,5-9

7
13
Laitinen Eeva, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

8,5-9

8
7
Eronen Maria, Helsinki Gymnastics

8,5-9

9
48
Kämäri Fiia, Voimisteluseura Kieppi

8,5-9

9
8
Sotkasiira Hertta, Helsinki Gymnastics

8,5-9

11
98
Elo Alisa, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
97
Harjula Hulda, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
99
Koskensalo Isla, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
90
Mattila Lotta, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

8-8,5

11
52
Renko Oona, Voimisteluseura Kieppi

8-8,5

11
5
Vuokila Kaisla, Helsinki Gymnastics

8-8,5

11
55
Maaranniitty Sara, Voimisteluseura Kieppi

7,5-8

11
12
Makkonen Mila, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

7,5-8

11
10
Piller Cassandra, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

7,5-8

11
51
Rantala Aava, Voimisteluseura Kieppi

7,5-8

11
11
Räty Ansuliina, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

7,5-8

11
9
Suomela Lotta, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

7,5-8

11
41
Tenhunen Edith, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
45
Holopainen Eedit, Voimisteluseura Kieppi

7-7,5

11
46
Mäkelä Saara, Voimisteluseura Kieppi

7-7,5

11
1
Nissinen Susa, Kuusikon Urheilijat

7-7,5

11
115
Ebba Siren, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
49
Mecklin Sira, Voimisteluseura Kieppi

6-7

11
113
Peltokallio Saaga, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
50
Ruutu Piola, Voimisteluseura Kieppi

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
114
Tykkä Sini, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

2
7
Eronen Maria, Helsinki Gymnastics

9-9,5

3
6
Lähde Edith, Helsinki Gymnastics

8,5-9

4
98
Elo Alisa, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

4
99
Koskensalo Isla, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

6
45
Holopainen Eedit, Voimisteluseura Kieppi

8,5-9

6
53
Holopainen Hilda, Voimisteluseura Kieppi

8,5-9

8
13
Laitinen Eeva, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

8,5-9

9
97
Harjula Hulda, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

10
11
Räty Ansuliina, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

8,5-9

11
48
Kämäri Fiia, Voimisteluseura Kieppi

8,5-9

11
12
Makkonen Mila, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

8,5-9

11
51
Rantala Aava, Voimisteluseura Kieppi

8,5-9

11
47
Rissanen Lotta, Voimisteluseura Kieppi

8,5-9

11
90
Mattila Lotta, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

8-8,5

11
10
Piller Cassandra, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

8-8,5

11
52
Renko Oona, Voimisteluseura Kieppi

8-8,5

11
8
Sotkasiira Hertta, Helsinki Gymnastics

8-8,5

11
41
Tenhunen Edith, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
89
Valta Olivia, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

8-8,5

11
54
Vähimaa Lea, Voimisteluseura Kieppi

8-8,5

11
46
Mäkelä Saara, Voimisteluseura Kieppi

7,5-8

11
1
Nissinen Susa, Kuusikon Urheilijat

7,5-8

11
115
Ebba Siren, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
49
Mecklin Sira, Voimisteluseura Kieppi

7-7,5

11
9
Suomela Lotta, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

7-7,5

11
5
Vuokila Kaisla, Helsinki Gymnastics

7-7,5

11
113
Peltokallio Saaga, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
50
Ruutu Piola, Voimisteluseura Kieppi

6-7

11
55
Maaranniitty Sara, Voimisteluseura Kieppi

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
54
Vähimaa Lea, Voimisteluseura Kieppi

9-9,5

2
98
Elo Alisa, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

2
97
Harjula Hulda, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

2
99
Koskensalo Isla, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

2
90
Mattila Lotta, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

9-9,5

6
6
Lähde Edith, Helsinki Gymnastics

9-9,5

7
13
Laitinen Eeva, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

9-9,5

8
12
Makkonen Mila, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

8,5-9

8
52
Renko Oona, Voimisteluseura Kieppi

8,5-9

8
89
Valta Olivia, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

8,5-9

11
7
Eronen Maria, Helsinki Gymnastics

8,5-9

11
45
Holopainen Eedit, Voimisteluseura Kieppi

8,5-9

11
53
Holopainen Hilda, Voimisteluseura Kieppi

8,5-9

11
1
Nissinen Susa, Kuusikon Urheilijat

8,5-9

11
47
Rissanen Lotta, Voimisteluseura Kieppi

8,5-9

11
11
Räty Ansuliina, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

8,5-9

11
115
Ebba Siren, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
48
Kämäri Fiia, Voimisteluseura Kieppi

8-8,5

11
51
Rantala Aava, Voimisteluseura Kieppi

8-8,5

11
50
Ruutu Piola, Voimisteluseura Kieppi

8-8,5

11
8
Sotkasiira Hertta, Helsinki Gymnastics

8-8,5

11
9
Suomela Lotta, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

8-8,5

11
114
Tykkä Sini, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
5
Vuokila Kaisla, Helsinki Gymnastics

8-8,5

11
55
Maaranniitty Sara, Voimisteluseura Kieppi

7,5-8

11
49
Mecklin Sira, Voimisteluseura Kieppi

7,5-8

11
46
Mäkelä Saara, Voimisteluseura Kieppi

7,5-8

11
41
Tenhunen Edith, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
113
Peltokallio Saaga, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
10
Piller Cassandra, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

7-7,5

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
98
Elo Alisa, Tampereen Voimistelijat

7
Eronen Maria, Helsinki Gymnastics

97
Harjula Hulda, Tampereen Voimistelijat

45
Holopainen Eedit, Voimisteluseura Kieppi

53
Holopainen Hilda, Voimisteluseura Kieppi

99
Koskensalo Isla, Tampereen Voimistelijat

48
Kämäri Fiia, Voimisteluseura Kieppi

13
Laitinen Eeva, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

6
Lähde Edith, Helsinki Gymnastics

55
Maaranniitty Sara, Voimisteluseura Kieppi

12
Makkonen Mila, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

90
Mattila Lotta, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

49
Mecklin Sira, Voimisteluseura Kieppi

46
Mäkelä Saara, Voimisteluseura Kieppi

1
Nissinen Susa, Kuusikon Urheilijat

113
Peltokallio Saaga, Voimisteluseura Helsinki VSH

10
Piller Cassandra, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

51
Rantala Aava, Voimisteluseura Kieppi

52
Renko Oona, Voimisteluseura Kieppi

47
Rissanen Lotta, Voimisteluseura Kieppi

50
Ruutu Piola, Voimisteluseura Kieppi

11
Räty Ansuliina, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

8
Sotkasiira Hertta, Helsinki Gymnastics

9
Suomela Lotta, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

41
Tenhunen Edith, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

114
Tykkä Sini, Voimisteluseura Helsinki VSH

89
Valta Olivia, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

5
Vuokila Kaisla, Helsinki Gymnastics

54
Vähimaa Lea, Voimisteluseura Kieppi


Last Update: 13.7.2024 21.21.27
SX
SM
MD
XL
XXL