Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä MJ-näyttö, Helsinki Helsinki, 2021-06-17

1.lk 2.lk 3.lk 4.lk B-lk nuoremmat B-lk vanhemmat C-lk nuoremmat C-lk vanhemmat D-lk nuoremmat D-lk vanhemmat E-lk nuoremmat E-lk vanhemmat F-lk nuoremmat F-lk vanhemmat mj-näyttö naiset mj-näyttö tytöt
B-lk vanhemmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
35
Laiho Siiri
Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto
9,5-10
8,5-9
9-9,5
9-9,5
VII
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
9-9,5
2
3
Torvinen Olga
Tampereen Voimistelijat
9,5-10
8,5-9
9-9,5
9-9,5
VII
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
9-9,5
3
89
Salonen Venla
Kuusikon Urheilijat
8,5-9
9-9,5
9-9,5
9-9,5
VII
VT
8,5-9
UB
9-9,5
BB
9-9,5
FX
9-9,5
4
1
Johansson Iina
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
8,5-9
9-9,5
9-9,5
VI
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
9-9,5
5
33
Nieminen Nelli
Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto
9,5-10
8-8,5
8-8,5
9-9,5
VI
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
9-9,5
6
34
Nyyssönen Anni
Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto
9-9,5
7-7,5
9,5-10
9-9,5
V
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
9,5-10
FX
9-9,5
7
58
Mojica Lisa
Kotkan Telinevoimistelijat
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
8
2
Luoma Aada
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
7,5-8
8,5-9
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8,5-9
9
50
Korjus Isla
Kotkan Telinevoimistelijat
8-8,5
7-7,5
9-9,5
8,5-9
V
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
10
4
Patrikainen Aino
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
7,5-8
8-8,5
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
55
Fransila Minea
Kotkan Telinevoimistelijat
8,5-9
alle 6
8,5-9
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
36
Kahlos Iida
Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto
8,5-9
6-7
8,5-9
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
53
Mäkelä Eela
Kotkan Telinevoimistelijat
8,5-9
7-7,5
8,5-9
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
29
Otranen Iisa
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
alle 6
8,5-9
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
57
Hurskainen Aava
Kotkan Telinevoimistelijat
8,5-9
alle 6
8,5-9
8,5-9
III
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
5
Koistinen Sade
Tampereen Voimistelijat
8-8,5
6-7
9-9,5
8-8,5
III
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
9-9,5
FX
8-8,5
11
56
Kurvi Eva
Kotkan Telinevoimistelijat
8,5-9
6-7
8-8,5
8,5-9
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
49
Luukka Eevi
Kotkan Telinevoimistelijat
8,5-9
alle 6
8,5-9
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
51
Peltola Anni
Kotkan Telinevoimistelijat
8,5-9
alle 6
8,5-9
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
22
Selkäinaho Carolina
Helsinki Gymnastics
9-9,5
6-7
8-8,5
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
21
Suhonen Enni
Helsinki Gymnastics
8,5-9
alle 6
8-8,5
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
52
Niemi Juulia
Kotkan Telinevoimistelijat
8,5-9
alle 6
8,5-9
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
54
Konttinen Ada
Kotkan Telinevoimistelijat
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
35
Laiho Siiri, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

9,5-10

2
33
Nieminen Nelli, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

9,5-10

3
3
Torvinen Olga, Tampereen Voimistelijat

9,5-10

4
2
Luoma Aada, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

5
58
Mojica Lisa, Kotkan Telinevoimistelijat

9-9,5

5
34
Nyyssönen Anni, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

9-9,5

5
29
Otranen Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

8
22
Selkäinaho Carolina, Helsinki Gymnastics

9-9,5

9
36
Kahlos Iida, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

8,5-9

10
89
Salonen Venla, Kuusikon Urheilijat

8,5-9

11
55
Fransila Minea, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
57
Hurskainen Aava, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
1
Johansson Iina, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
56
Kurvi Eva, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
49
Luukka Eevi, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
53
Mäkelä Eela, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
52
Niemi Juulia, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
4
Patrikainen Aino, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
51
Peltola Anni, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
21
Suhonen Enni, Helsinki Gymnastics

8,5-9

11
5
Koistinen Sade, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
50
Korjus Isla, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

11
54
Konttinen Ada, Kotkan Telinevoimistelijat

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
89
Salonen Venla, Kuusikon Urheilijat

9-9,5

2
3
Torvinen Olga, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

3
1
Johansson Iina, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

3
35
Laiho Siiri, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

8,5-9

5
33
Nieminen Nelli, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

8-8,5

6
58
Mojica Lisa, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

7
2
Luoma Aada, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

8
4
Patrikainen Aino, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

9
53
Mäkelä Eela, Kotkan Telinevoimistelijat

7-7,5

10
34
Nyyssönen Anni, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

7-7,5

11
50
Korjus Isla, Kotkan Telinevoimistelijat

7-7,5

11
36
Kahlos Iida, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

6-7

11
5
Koistinen Sade, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
56
Kurvi Eva, Kotkan Telinevoimistelijat

6-7

11
22
Selkäinaho Carolina, Helsinki Gymnastics

6-7

11
55
Fransila Minea, Kotkan Telinevoimistelijat

alle 6

11
57
Hurskainen Aava, Kotkan Telinevoimistelijat

alle 6

11
54
Konttinen Ada, Kotkan Telinevoimistelijat

11
49
Luukka Eevi, Kotkan Telinevoimistelijat

alle 6

11
52
Niemi Juulia, Kotkan Telinevoimistelijat

alle 6

11
29
Otranen Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

alle 6

11
51
Peltola Anni, Kotkan Telinevoimistelijat

alle 6

11
21
Suhonen Enni, Helsinki Gymnastics

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
34
Nyyssönen Anni, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

9,5-10

2
89
Salonen Venla, Kuusikon Urheilijat

9-9,5

3
35
Laiho Siiri, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

9-9,5

4
50
Korjus Isla, Kotkan Telinevoimistelijat

9-9,5

5
3
Torvinen Olga, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

6
1
Johansson Iina, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

7
5
Koistinen Sade, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

8
55
Fransila Minea, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

9
36
Kahlos Iida, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

8,5-9

10
57
Hurskainen Aava, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

10
2
Luoma Aada, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

10
53
Mäkelä Eela, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
49
Luukka Eevi, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
58
Mojica Lisa, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
52
Niemi Juulia, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
29
Otranen Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
51
Peltola Anni, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
56
Kurvi Eva, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

11
33
Nieminen Nelli, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

8-8,5

11
4
Patrikainen Aino, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
22
Selkäinaho Carolina, Helsinki Gymnastics

8-8,5

11
21
Suhonen Enni, Helsinki Gymnastics

8-8,5

11
54
Konttinen Ada, Kotkan Telinevoimistelijat

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
1
Johansson Iina, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

1
35
Laiho Siiri, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

9-9,5

3
3
Torvinen Olga, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

4
33
Nieminen Nelli, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

9-9,5

5
34
Nyyssönen Anni, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

9-9,5

6
89
Salonen Venla, Kuusikon Urheilijat

9-9,5

7
58
Mojica Lisa, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

8
50
Korjus Isla, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

9
55
Fransila Minea, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

9
2
Luoma Aada, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
57
Hurskainen Aava, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
36
Kahlos Iida, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

8,5-9

11
56
Kurvi Eva, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
29
Otranen Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
4
Patrikainen Aino, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
5
Koistinen Sade, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
49
Luukka Eevi, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

11
53
Mäkelä Eela, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

11
51
Peltola Anni, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

11
22
Selkäinaho Carolina, Helsinki Gymnastics

8-8,5

11
52
Niemi Juulia, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
21
Suhonen Enni, Helsinki Gymnastics

7,5-8

11
54
Konttinen Ada, Kotkan Telinevoimistelijat

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
55
Fransila Minea, Kotkan Telinevoimistelijat

57
Hurskainen Aava, Kotkan Telinevoimistelijat

1
Johansson Iina, Tampereen Voimistelijat

36
Kahlos Iida, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

5
Koistinen Sade, Tampereen Voimistelijat

54
Konttinen Ada, Kotkan Telinevoimistelijat

50
Korjus Isla, Kotkan Telinevoimistelijat

56
Kurvi Eva, Kotkan Telinevoimistelijat

35
Laiho Siiri, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

2
Luoma Aada, Tampereen Voimistelijat

49
Luukka Eevi, Kotkan Telinevoimistelijat

58
Mojica Lisa, Kotkan Telinevoimistelijat

53
Mäkelä Eela, Kotkan Telinevoimistelijat

52
Niemi Juulia, Kotkan Telinevoimistelijat

33
Nieminen Nelli, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

34
Nyyssönen Anni, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

29
Otranen Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

4
Patrikainen Aino, Tampereen Voimistelijat

51
Peltola Anni, Kotkan Telinevoimistelijat

89
Salonen Venla, Kuusikon Urheilijat

22
Selkäinaho Carolina, Helsinki Gymnastics

21
Suhonen Enni, Helsinki Gymnastics

3
Torvinen Olga, Tampereen Voimistelijat


Last Update: 20.6.2024 1.02.06
SX
SM
MD
XL
XXL