Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä MJ-näyttö, Helsinki Helsinki, 2021-06-17

1.lk 2.lk 3.lk 4.lk B-lk nuoremmat B-lk vanhemmat C-lk nuoremmat C-lk vanhemmat D-lk nuoremmat D-lk vanhemmat E-lk nuoremmat E-lk vanhemmat F-lk nuoremmat F-lk vanhemmat mj-näyttö naiset mj-näyttö tytöt
C-lk nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
33
Talji Jaslyn
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
8,5-9
8,5-9
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8-8,5
2
34
Karlson Ada
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
8,5-9
9-9,5
7,5-8
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
7,5-8
3
13
Salmi Lumi
Helsinki Gymnastics
9-9,5
7,5-8
9-9,5
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
9-9,5
FX
8-8,5
3
5
Korhonen Meiju
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
8-8,5
8-8,5
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
5
25
Kettunen Iisa
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
7,5-8
8,5-9
7,5-8
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
7,5-8
6
35
Koskinen Catarina
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
8,5-9
8,5-9
7,5-8
V
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
7,5-8
7
15
Ojanen Loviisa
Helsinki Gymnastics
8,5-9
7-7,5
8,5-9
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
8
14
Siltanen Iida
Helsinki Gymnastics
8,5-9
7,5-8
8,5-9
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
7,5-8
9
26
Saarinen Saga
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
7,5-8
8-8,5
7-7,5
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
7-7,5
10
6
Pesonen Jade-Sara
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
7-7,5
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
1
Harmanen Eviana
Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto
8-8,5
8-8,5
7-7,5
alle 6
II
VT
8-8,5
UB
8-8,5
BB
7-7,5
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
25
Kettunen Iisa, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

1
33
Talji Jaslyn, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

3
34
Karlson Ada, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

3
26
Saarinen Saga, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

3
13
Salmi Lumi, Helsinki Gymnastics

9-9,5

6
5
Korhonen Meiju, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

7
15
Ojanen Loviisa, Helsinki Gymnastics

8,5-9

8
35
Koskinen Catarina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

9
6
Pesonen Jade-Sara, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

10
14
Siltanen Iida, Helsinki Gymnastics

8,5-9

11
1
Harmanen Eviana, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

8-8,5

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
33
Talji Jaslyn, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

2
34
Karlson Ada, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

3
35
Koskinen Catarina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

4
1
Harmanen Eviana, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

8-8,5

5
5
Korhonen Meiju, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

6
25
Kettunen Iisa, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

7
13
Salmi Lumi, Helsinki Gymnastics

7,5-8

8
26
Saarinen Saga, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

8
14
Siltanen Iida, Helsinki Gymnastics

7,5-8

10
15
Ojanen Loviisa, Helsinki Gymnastics

7-7,5

11
6
Pesonen Jade-Sara, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
13
Salmi Lumi, Helsinki Gymnastics

9-9,5

2
34
Karlson Ada, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

3
25
Kettunen Iisa, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

4
14
Siltanen Iida, Helsinki Gymnastics

8,5-9

5
35
Koskinen Catarina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

6
15
Ojanen Loviisa, Helsinki Gymnastics

8,5-9

6
33
Talji Jaslyn, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

8
26
Saarinen Saga, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

9
6
Pesonen Jade-Sara, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

10
5
Korhonen Meiju, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
1
Harmanen Eviana, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

7-7,5

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
5
Korhonen Meiju, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

2
13
Salmi Lumi, Helsinki Gymnastics

8-8,5

3
15
Ojanen Loviisa, Helsinki Gymnastics

8-8,5

3
6
Pesonen Jade-Sara, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

5
33
Talji Jaslyn, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

6
25
Kettunen Iisa, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

6
14
Siltanen Iida, Helsinki Gymnastics

7,5-8

8
35
Koskinen Catarina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

9
34
Karlson Ada, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

10
26
Saarinen Saga, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
1
Harmanen Eviana, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
Harmanen Eviana, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

34
Karlson Ada, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

25
Kettunen Iisa, Voimisteluseura Helsinki VSH

5
Korhonen Meiju, Tampereen Voimistelijat

35
Koskinen Catarina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

15
Ojanen Loviisa, Helsinki Gymnastics

6
Pesonen Jade-Sara, Tampereen Voimistelijat

26
Saarinen Saga, Voimisteluseura Helsinki VSH

13
Salmi Lumi, Helsinki Gymnastics

14
Siltanen Iida, Helsinki Gymnastics

33
Talji Jaslyn, Voimisteluseura Keski-Uusimaa


Last Update: 21.6.2024 4.21.38
SX
SM
MD
XL
XXL