Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä MJ-näyttö, Helsinki Helsinki, 2021-06-17

Back

C-lk vanhemmat

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 23  Hakola Venla, Tampereen Voimistelijat VI
2 18  Rautalin Madeleine, Tampereen Voimistelijat VI
3 24  Pieniluoma Julia, Tampereen Voimistelijat VI
4 56  Silander Pihla, Tampereen Voimistelijat V
5 121  Leimola Venla, Kotkan Telinevoimistelijat V
6 53  Kalliomäki Aleksandra, Tampereen Voimistelijat V
7 97  Herttuainen Saana, Voimisteluseura Keski-Uusimaa V
7 9  Laiho Lila, Kuusikon Urheilijat V
9 100  Sorsa Nette, Voimisteluseura Keski-Uusimaa V
9 10  Nuutinen Nella, Kuusikon Urheilijat V
11 21  Siltakoski Sera, Tampereen Voimistelijat V
11 1  Enroth Karola, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto IV
11 99  Eskelinen Julia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 101  Kaikkonen Kaisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 118  Kivistö Luna, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 93  Lehtonen Matilda, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 55  Lukkari Hilla, Tampereen Voimistelijat IV
11 2  Macchi Sara, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto IV
11 19  Paulakorpi Minja, Tampereen Voimistelijat IV
11 117  Rask Sofia, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 22  Saarni Nella, Tampereen Voimistelijat IV
11 52  Carmona Toivanen Elsa, Tampereen Voimistelijat III
11 86  Dufton Maija, Alppilan Salamat III
11 49  Kanto Karoliina, Tampereen Voimistelijat III
11 17  Mattila Linnea, Tampereen Voimistelijat III
11 98  Savolainen Emmi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa III
11 119  Simola Enni, Kotkan Telinevoimistelijat III
11 122  Sjöblom Ida, Kotkan Telinevoimistelijat III
11 54  Sulkanen Matilda, Tampereen Voimistelijat III
11 50  Turunen Vilja, Tampereen Voimistelijat III
11 120  Heinonen Iines, Kotkan Telinevoimistelijat II
11 85  Kuvaja Iina, Alppilan Salamat I
11 51  Liuha Vilma, Tampereen Voimistelijat I
11 20  Silvast Amelia, Tampereen Voimistelijat I
11 57  Talvio Veea, Tampereen Voimistelijat I

Last Update: 4.12.2022 6.37.46