Tillbaka 

Mästerskapshelgen & JSM Stockholm, 2022-05-27

JSM Finaler Sverige Pokalen - Öppet program Finaler Riksmästerskapen - Femman Finaler Riksmästerskapen - Fyran Finaler Riksmästerskapen - Trean Finaler Riksmästerskapen - Tvåan Finaler Sverige Pokalen - Trean Finaler Sverige Pokalen - Tvåan Finaler Riksmästerskapen - Tvåan Sverige Pokalen - Tvåan Riksmästerskapen - Trean Sverige Pokalen - Trean Riksmästerskapen - Fyran Riksmästerskapen - Femman Sverige Pokalen - Öppet program JSM Lag-SM Lag RM Lag-SM
Riksmästerskapen - Trean
Icke officiella resultat
Pl
#
Namn
Fristående
Bygelhäst
Ringar
Hopp
Barr
Räck
Total
Gap
1
32
Paxton Duong
GK Motus-Salto
12,850
D: 4,0
E: 8,850
10,675
D: 2,83
E: 7,850
12,600
D: 3,60
E: 9,000
14,000
14,150/13,850
D: 5,0/4,5
E: 9,150/9,350
14,100
D: 5,10
E: 9,000
13,100
77,325
FX
12,850
D: 4,0
E: 8,850
PH
10,675
D: 2,8
E: 7,850
SR
12,600
D: 3,6
E: 9,000
VT
14,000
14,150/13,850
D: 5,0/4,5
E: 9,150/9,350
PB
14,100
D: 5,1
E: 9,000
HB
13,100
D: 4,1
E: 9,000
2
25
Raphael Lundin
Göteborgs Turnförening
12,150
D: 4,1
E: 8,050
11,033
D: 3,05
E: 7,983
12,200
D: 3,60
E: 8,600
14,275
14,100/14,450
D: 5,0/5,0
E: 9,100/9,450
13,500
D: 4,60
E: 8,900
13,800
76,958
0,367
FX
12,150
D: 4,1
E: 8,050
PH
11,033
D: 3,1
E: 7,983
SR
12,200
D: 3,6
E: 8,600
VT
14,275
14,100/14,450
D: 5,0/5,0
E: 9,100/9,450
PB
13,500
D: 4,6
E: 8,900
HB
13,800
D: 5,0
E: 8,800
3
38
Melwin Nilsson
Hammarbygymnasterna
11,950
D: 3,6
E: 8,350
10,950
D: 3,00
E: 7,950
12,500
D: 4,00
E: 8,500
14,000
14,300/13,700
D: 5,0/4,5
E: 9,300/9,200
12,833
D: 4,60
E: 8,233
13,350
75,583
1,742
FX
11,950
D: 3,6
E: 8,350
PH
10,950
D: 3,0
E: 7,950
SR
12,500
D: 4,0
E: 8,500
VT
14,000
14,300/13,700
D: 5,0/4,5
E: 9,300/9,200
PB
12,833
D: 4,6
E: 8,233
HB
13,350
D: 4,1
E: 9,250
4
29
Frans Bruch
Brommagymnasterna
12,850
D: 4,6
E: 8,250
11,566
D: 3,10
E: 8,467
12,650
D: 3,50
E: 9,150
13,500
14,200/12,800
D: 5,0/3,5
E: 9,200/9,300
12,633
D: 4,00
E: 8,633
11,750
74,949
2,376
FX
12,850
D: 4,6
E: 8,250
PH
11,566
D: 3,1
E: 8,467
SR
12,650
D: 3,5
E: 9,150
VT
13,500
14,200/12,800
D: 5,0/3,5
E: 9,200/9,300
PB
12,633
D: 4,0
E: 8,633
HB
11,750
D: 3,1
E: 8,650
5
33
Albert Melander
GK Motus-Salto
11,800
D: 3,5
E: 8,300
11,474
D: 3,18
E: 8,300
11,400
D: 3,10
E: 8,300
13,550
14,150/12,950
D: 5,0/3,5
E: 9,150/9,450
11,700
D: 3,60
E: 8,100
12,500
72,424
4,901
FX
11,800
D: 3,5
E: 8,300
PH
11,474
D: 3,2
E: 8,300
SR
11,400
D: 3,1
E: 8,300
VT
13,550
14,150/12,950
D: 5,0/3,5
E: 9,150/9,450
PB
11,700
D: 3,6
E: 8,100
HB
12,500
D: 4,0
E: 8,500
6
30
Hagop Mouradian
Brommagymnasterna
11,900
D: 3,6
E: 8,300
10,924
D: 3,08
E: 7,850
12,150
D: 3,60
E: 8,550
13,225
13,900/12,550
D: 5,0/3,5
E: 8,900/9,050
12,166
D: 4,00
E: 8,166
11,250
71,615
5,710
FX
11,900
D: 3,6
E: 8,300
PH
10,924
D: 3,1
E: 7,850
SR
12,150
D: 3,6
E: 8,550
VT
13,225
13,900/12,550
D: 5,0/3,5
E: 8,900/9,050
PB
12,166
D: 4,0
E: 8,166
HB
11,250
D: 3,1
E: 8,150
7
39
Gabriel Andersson-Malmlin
Uppsala GF
11,000
D: 3,5
E: 7,500
10,350
D: 2,75
E: 7,600
11,900
D: 3,60
E: 8,300
13,000
13,650/12,350
D: 5,0/4,5
E: 8,650/7,850
12,100
D: 4,00
E: 8,100
11,100
69,450
7,875
FX
11,000
D: 3,5
E: 7,500
PH
10,350
D: 2,8
E: 7,600
SR
11,900
D: 3,6
E: 8,300
VT
13,000
13,650/12,350
D: 5,0/4,5
E: 8,650/7,850
PB
12,100
D: 4,0
E: 8,100
HB
11,100
D: 3,6
E: 7,500
8
24
Frans Magnusson
Göteborgs Turnförening
10,900
D: 3,1
E: 7,800
9,816
D: 2,25
E: 7,567
11,650
D: 3,50
E: 8,150
13,225
13,850/12,600
D: 5,0/3,5
E: 8,850/9,100
10,666
D: 3,20
E: 7,466
11,950
68,207
9,118
FX
10,900
D: 3,1
E: 7,800
PH
9,816
D: 2,3
E: 7,567
SR
11,650
D: 3,5
E: 8,150
VT
13,225
13,850/12,600
D: 5,0/3,5
E: 8,850/9,100
PB
10,666
D: 3,2
E: 7,466
HB
11,950
D: 3,6
E: 8,350
9
37
Jakob Peschel
Hammarbygymnasterna
11,500
D: 4,1
E: 7,400
10,966
D: 3,10
E: 7,867
9,700
D: 3,00
E: 6,700
13,250
13,850/12,650
D: 5,0/3,5
E: 8,850/9,150
11,333
D: 3,60
E: 7,733
11,300
68,049
9,276
FX
11,500
D: 4,1
E: 7,400
PH
10,966
D: 3,1
E: 7,867
SR
9,700
D: 3,0
E: 6,700
VT
13,250
13,850/12,650
D: 5,0/3,5
E: 8,850/9,150
PB
11,333
D: 3,6
E: 7,733
HB
11,300
D: 3,1
E: 8,200
10
36
Lorenzo Monsalves Sevilä
Hammarbygymnasterna
10,850
D: 2,6
E: 8,250
8,316
D: 1,30
E: 7,016
10,300
D: 3,00
E: 7,300
13,300
13,950/12,650
D: 5,0/3,5
E: 8,950/9,150
11,600
D: 4,00
E: 7,600
12,750
67,116
10,209
FX
10,850
D: 2,6
E: 8,250
PH
8,316
D: 1,3
E: 7,016
SR
10,300
D: 3,0
E: 7,300
VT
13,300
13,950/12,650
D: 5,0/3,5
E: 8,950/9,150
PB
11,600
D: 4,0
E: 7,600
HB
12,750
D: 4,1
E: 8,650
11
31
Theo Cavallin
GF Örebro
12,000
D: 4,1
E: 7,900
9,824
D: 2,28
E: 7,550
9,000
D: 3,10
E: 5,900
12,925
13,050/12,800
D: 4,0/3,5
E: 9,050/9,300
11,900
D: 4,10
E: 7,800
11,200
66,849
10,476
FX
12,000
D: 4,1
E: 7,900
PH
9,824
D: 2,3
E: 7,550
SR
9,000
D: 3,1
E: 5,900
VT
12,925
13,050/12,800
D: 4,0/3,5
E: 9,050/9,300
PB
11,900
D: 4,1
E: 7,800
HB
11,200
D: 3,1
E: 8,100
12
35
Pelle Petersson
Hammarbygymnasterna
10,850
D: 3,1
E: 7,750
8,533
D: 1,25
E: 7,283
10,000
D: 3,00
E: 7,000
13,400
14,000/12,800
D: 5,0/3,5
E: 9,000/9,300
11,433
D: 3,60
E: 7,833
11,100
65,316
12,009
FX
10,850
D: 3,1
E: 7,750
PH
8,533
D: 1,3
E: 7,283
SR
10,000
D: 3,0
E: 7,000
VT
13,400
14,000/12,800
D: 5,0/3,5
E: 9,000/9,300
PB
11,433
D: 3,6
E: 7,833
HB
11,100
D: 3,1
E: 8,000
13
22
Noel Johansson
Göteborgs Turnförening
10,600
D: 3,0
E: 7,600
9,333
D: 1,30
E: 8,033
11,000
D: 3,50
E: 7,500
14,000
13,900/14,100
D: 5,0/5,0
E: 8,900/9,100
11,066
D: 3,00
E: 8,066
9,250
65,249
12,076
FX
10,600
D: 3,0
E: 7,600
PH
9,333
D: 1,3
E: 8,033
SR
11,000
D: 3,5
E: 7,500
VT
14,000
13,900/14,100
D: 5,0/5,0
E: 8,900/9,100
PB
11,066
D: 3,0
E: 8,066
HB
9,250
D: 3,0
E: 6,250
14
48
Adam Boström
KFUM
11,700
D: 3,5
E: 8,200
9,116
D: 1,50
E: 7,617
10,300
D: 3,10
E: 7,200
13,025
13,250/12,800
D: 4,0/3,5
E: 9,250/9,300
10,033
D: 2,70
E: 7,333
10,750
64,924
12,401
FX
11,700
D: 3,5
E: 8,200
PH
9,116
D: 1,5
E: 7,617
SR
10,300
D: 3,1
E: 7,200
VT
13,025
13,250/12,800
D: 4,0/3,5
E: 9,250/9,300
PB
10,033
D: 2,7
E: 7,333
HB
10,750
D: 3,1
E: 7,650
15
34
Frans Bergkvist
GK Motus-Salto
11,000
D: 3,1
E: 7,900
10,483
D: 3,05
E: 7,433
9,100
D: 2,10
E: 7,000
12,550
12,500/12,600
D: 3,5/3,5
E: 9,000/9,100
11,333
D: 3,40
E: 7,933
10,300
64,766
12,559
FX
11,000
D: 3,1
E: 7,900
PH
10,483
D: 3,1
E: 7,433
SR
9,100
D: 2,1
E: 7,000
VT
12,550
12,500/12,600
D: 3,5/3,5
E: 9,000/9,100
PB
11,333
D: 3,4
E: 7,933
HB
10,300
D: 3,0
E: 7,300
16
40
Ture Häggström
Uppsala GF
9,700
D: 2,5
E: 7,200
9,633
D: 2,55
E: 7,083
10,700
D: 3,10
E: 7,600
13,475
13,800/13,150
D: 5,0/4,5
E: 8,800/8,650
11,900
D: 3,90
E: 8,000
9,350
64,758
12,567
FX
9,700
D: 2,5
E: 7,200
PH
9,633
D: 2,6
E: 7,083
SR
10,700
D: 3,1
E: 7,600
VT
13,475
13,800/13,150
D: 5,0/4,5
E: 8,800/8,650
PB
11,900
D: 3,9
E: 8,000
HB
9,350
D: 3,0
E: 6,350
17
21
Hugo Sandgren
Göteborgs Turnförening
10,250
D: 2,5
E: 7,750
8,900
D: 1,30
E: 7,600
9,950
D: 3,00
E: 6,950
13,175
12,650/13,700
D: 4,0/4,5
E: 8,650/9,200
10,533
D: 3,00
E: 7,533
10,100
62,908
14,417
FX
10,250
D: 2,5
E: 7,750
PH
8,900
D: 1,3
E: 7,600
SR
9,950
D: 3,0
E: 6,950
VT
13,175
12,650/13,700
D: 4,0/4,5
E: 8,650/9,200
PB
10,533
D: 3,0
E: 7,533
HB
10,100
D: 2,1
E: 8,000
18
23
Julius Lauenstein
Göteborgs Turnförening
10,300
D: 2,5
E: 7,800
8,916
D: 1,55
E: 7,367
9,100
D: 3,50
E: 5,600
13,575
13,100/14,050
D: 5,0/5,0
E: 8,100/9,050
10,166
D: 2,90
E: 7,266
10,450
62,507
14,818
FX
10,300
D: 2,5
E: 7,800
PH
8,916
D: 1,6
E: 7,367
SR
9,100
D: 3,5
E: 5,600
VT
13,575
13,100/14,050
D: 5,0/5,0
E: 8,100/9,050
PB
10,166
D: 2,9
E: 7,266
HB
10,450
D: 3,1
E: 7,350
19
49
Charlie Signer
KFUM
9,850
D: 2,5
E: 7,350
9,566
D: 2,05
E: 7,517
9,800
D: 3,10
E: 6,700
12,700
12,800/12,600
D: 4,0/3,5
E: 8,800/9,100
10,066
D: 2,90
E: 7,166
10,350
62,332
14,993
FX
9,850
D: 2,5
E: 7,350
PH
9,566
D: 2,1
E: 7,517
SR
9,800
D: 3,1
E: 6,700
VT
12,700
12,800/12,600
D: 4,0/3,5
E: 8,800/9,100
PB
10,066
D: 2,9
E: 7,166
HB
10,350
D: 3,1
E: 7,250
20
50
Agne Wallo
Lulegymnasterna
10,800
D: 3,1
E: 7,700
6,899
D: 0,50
E: 6,400
9,450
D: 3,10
E: 6,350
13,200
12,950/13,450
D: 4,0/4,5
E: 8,950/8,950
10,066
D: 3,20
E: 6,866
10,350
60,765
16,560
FX
10,800
D: 3,1
E: 7,700
PH
6,899
D: 0,5
E: 6,400
SR
9,450
D: 3,1
E: 6,350
VT
13,200
12,950/13,450
D: 4,0/4,5
E: 8,950/8,950
PB
10,066
D: 3,2
E: 6,866
HB
10,350
D: 3,1
E: 7,250
21
51
Johannes Törnkvist
Lulegymnasterna
9,458
D: 2,03
E: 7,433
11,850
D: 3,60
E: 8,250
11,000
D: 3,40
E: 7,600
9,650
41,958
35,367
FX

PH
9,458
D: 2,0
E: 7,433
SR
11,850
D: 3,6
E: 8,250
VT
PB
11,000
D: 3,4
E: 7,600
HB
9,650
D: 2,5
E: 7,150
22
47
Tilian Sonesson
KFUM
9,100
D: 2,0
E: 7,100
12,225
11,950/12,500
D: 3,0/3,5
E: 8,950/9,000
21,325
56,000
FX
9,100
D: 2,0
E: 7,100
PH

SR

VT
12,225
11,950/12,500
D: 3,0/3,5
E: 8,950/9,000
PB

HB

23
20
Erik Lindenberg
Göteborgs Turnförening
FX

PH

SR

VT
PB

HB

Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
32
Paxton Duong, GK Motus-Salto

4,0

8,850


12,850

1
29
Frans Bruch, Brommagymnasterna

4,6

8,250


12,850

3
25
Raphael Lundin, Göteborgs Turnförening

4,1

8,050


12,150

0,700
4
31
Theo Cavallin, GF Örebro

4,1

7,900


12,000

0,850
5
38
Melwin Nilsson, Hammarbygymnasterna

3,6

8,350


11,950

0,900
6
30
Hagop Mouradian, Brommagymnasterna

3,6

8,300


11,900

0,950
7
33
Albert Melander, GK Motus-Salto

3,5

8,300


11,800

1,050
8
48
Adam Boström, KFUM

3,5

8,200


11,700

1,150
9
37
Jakob Peschel, Hammarbygymnasterna

4,1

7,400


11,500

1,350
10
34
Frans Bergkvist, GK Motus-Salto

3,1

7,900


11,000

1,850
10
39
Gabriel Andersson-Malmlin, Uppsala GF

3,5

7,500


11,000

1,850
12
24
Frans Magnusson, Göteborgs Turnförening

3,1

7,800


10,900

1,950
13
36
Lorenzo Monsalves Sevilä, Hammarbygymnasterna

2,6

8,250


10,850

2,000
13
35
Pelle Petersson, Hammarbygymnasterna

3,1

7,750


10,850

2,000
15
50
Agne Wallo, Lulegymnasterna

3,1

7,700


10,800

2,050
16
22
Noel Johansson, Göteborgs Turnförening

3,0

7,600


10,600

2,250
17
23
Julius Lauenstein, Göteborgs Turnförening

2,5

7,800


10,300

2,550
18
21
Hugo Sandgren, Göteborgs Turnförening

2,5

7,750


10,250

2,600
19
49
Charlie Signer, KFUM

2,5

7,350


9,850

3,000
20
40
Ture Häggström, Uppsala GF

2,5

7,200


9,700

3,150
21
47
Tilian Sonesson, KFUM

2,0

7,100


9,100

3,750
22
20
Erik Lindenberg, Göteborgs Turnförening




22
51
Johannes Törnkvist, Lulegymnasterna




Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
29
Frans Bruch, Brommagymnasterna


3,1
3,1


7,600
9,333




11,566
10,700
12,433

2
33
Albert Melander, GK Motus-Salto


3,0
3,4


7,266
9,333




11,474
10,266
12,683

0,092
3
25
Raphael Lundin, Göteborgs Turnförening


3,1
3,0


7,100
8,866




11,033
10,200
11,866

0,533
4
37
Jakob Peschel, Hammarbygymnasterna


3,1
3,1


7,333
8,400




10,966
10,433
11,500

0,600
5
38
Melwin Nilsson, Hammarbygymnasterna


3,0
3,0


7,500
8,400




10,950
10,500
11,400

0,616
6
30
Hagop Mouradian, Brommagymnasterna


3,1
3,1


7,366
8,333




10,924
10,466
11,383

0,642
7
32
Paxton Duong, GK Motus-Salto


2,6
3,1


6,300
9,400




10,675
8,900
12,450

0,891
8
34
Frans Bergkvist, GK Motus-Salto


3,1
3,0


5,733
9,133




10,483
8,833
12,133

1,083
9
39
Gabriel Andersson-Malmlin, Uppsala GF


2,5
3,0


6,800
8,400




10,350
9,300
11,400

1,216
10
31
Theo Cavallin, GF Örebro


3,0
1,6


6,866
8,233




9,824
9,866
9,783

1,742
11
24
Frans Magnusson, Göteborgs Turnförening


1,5
3,0


7,100
8,033




9,816
8,600
11,033

1,750
12
40
Ture Häggström, Uppsala GF


3,1
2,0


6,366
7,800




9,633
9,466
9,800

1,933
13
49
Charlie Signer, KFUM


2,1
2,0


7,033
8,000




9,566
9,133
10,000

2,000
14
51
Johannes Törnkvist, Lulegymnasterna


3,0
1,1


6,733
8,133




9,458
9,733
9,183

2,108
15
22
Noel Johansson, Göteborgs Turnförening


1,6
1,0


7,766
8,300




9,333
9,366
9,300

2,233
16
48
Adam Boström, KFUM


2,0
1,0


7,133
8,100




9,116
9,133
9,100

2,450
17
23
Julius Lauenstein, Göteborgs Turnförening


2,1
1,0


6,900
7,833




8,916
9,000
8,833

2,650
18
21
Hugo Sandgren, Göteborgs Turnförening


1,6
1,0


6,800
8,400




8,900
8,400
9,400

2,666
19
35
Pelle Petersson, Hammarbygymnasterna


1,5
1,0


6,666
7,900




8,533
8,166
8,900

3,033
20
36
Lorenzo Monsalves Sevilä, Hammarbygymnasterna


1,6
1,0


6,466
7,566




8,316
8,066
8,566

3,250
21
50
Agne Wallo, Lulegymnasterna


1,0


4,366
8,433




6,899
5,366
8,433

4,667
22
20
Erik Lindenberg, Göteborgs Turnförening










22
47
Tilian Sonesson, KFUM










Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
29
Frans Bruch, Brommagymnasterna

3,5

9,150


12,650

2
32
Paxton Duong, GK Motus-Salto

3,6

9,000


12,600

0,050
3
38
Melwin Nilsson, Hammarbygymnasterna

4,0

8,500


12,500

0,150
4
25
Raphael Lundin, Göteborgs Turnförening

3,6

8,600


12,200

0,450
5
30
Hagop Mouradian, Brommagymnasterna

3,6

8,550


12,150

0,500
6
39
Gabriel Andersson-Malmlin, Uppsala GF

3,6

8,300


11,900

0,750
7
51
Johannes Törnkvist, Lulegymnasterna

3,6

8,250


11,850

0,800
8
24
Frans Magnusson, Göteborgs Turnförening

3,5

8,150


11,650

1,000
9
33
Albert Melander, GK Motus-Salto

3,1

8,300


11,400

1,250
10
22
Noel Johansson, Göteborgs Turnförening

3,5

7,500


11,000

1,650
11
40
Ture Häggström, Uppsala GF

3,1

7,600


10,700

1,950
12
36
Lorenzo Monsalves Sevilä, Hammarbygymnasterna

3,0

7,300


10,300

2,350
12
48
Adam Boström, KFUM

3,1

7,200


10,300

2,350
14
35
Pelle Petersson, Hammarbygymnasterna

3,0

7,000


10,000

2,650
15
21
Hugo Sandgren, Göteborgs Turnförening

3,0

6,950


9,950

2,700
16
49
Charlie Signer, KFUM

3,1

6,700


9,800

2,850
17
37
Jakob Peschel, Hammarbygymnasterna

3,0

6,700


9,700

2,950
18
50
Agne Wallo, Lulegymnasterna

3,1

6,350


9,450

3,200
19
34
Frans Bergkvist, GK Motus-Salto

2,1

7,000


9,100

3,550
19
23
Julius Lauenstein, Göteborgs Turnförening

3,5

5,600


9,100

3,550
21
31
Theo Cavallin, GF Örebro

3,1

5,900


9,000

3,650
22
20
Erik Lindenberg, Göteborgs Turnförening




22
47
Tilian Sonesson, KFUM




Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
25
Raphael Lundin, Göteborgs Turnförening


5,0
5,0


9,100
9,450




14,275
14,100
14,450

2
38
Melwin Nilsson, Hammarbygymnasterna


5,0
4,5


9,300
9,200




14,000
14,300
13,700

0,275
2
32
Paxton Duong, GK Motus-Salto


5,0
4,5


9,150
9,350




14,000
14,150
13,850

0,275
2
22
Noel Johansson, Göteborgs Turnförening


5,0
5,0


8,900
9,100




14,000
13,900
14,100

0,275
5
23
Julius Lauenstein, Göteborgs Turnförening


5,0
5,0


8,100
9,050




13,575
13,100
14,050

0,700
6
33
Albert Melander, GK Motus-Salto


5,0
3,5


9,150
9,450




13,550
14,150
12,950

0,725
7
29
Frans Bruch, Brommagymnasterna


5,0
3,5


9,200
9,300




13,500
14,200
12,800

0,775
8
40
Ture Häggström, Uppsala GF


5,0
4,5


8,800
8,650




13,475
13,800
13,150

0,800
9
35
Pelle Petersson, Hammarbygymnasterna


5,0
3,5


9,000
9,300




13,400
14,000
12,800

0,875
10
36
Lorenzo Monsalves Sevilä, Hammarbygymnasterna


5,0
3,5


8,950
9,150




13,300
13,950
12,650

0,975
11
37
Jakob Peschel, Hammarbygymnasterna


5,0
3,5


8,850
9,150




13,250
13,850
12,650

1,025
12
30
Hagop Mouradian, Brommagymnasterna


5,0
3,5


8,900
9,050




13,225
13,900
12,550

1,050
12
24
Frans Magnusson, Göteborgs Turnförening


5,0
3,5


8,850
9,100




13,225
13,850
12,600

1,050
14
50
Agne Wallo, Lulegymnasterna


4,0
4,5


8,950
8,950




13,200
12,950
13,450

1,075
15
21
Hugo Sandgren, Göteborgs Turnförening


4,0
4,5


8,650
9,200




13,175
12,650
13,700

1,100
16
48
Adam Boström, KFUM


4,0
3,5


9,250
9,300




13,025
13,250
12,800

1,250
17
39
Gabriel Andersson-Malmlin, Uppsala GF


5,0
4,5


8,650
7,850




13,000
13,650
12,350

1,275
18
31
Theo Cavallin, GF Örebro


4,0
3,5


9,050
9,300




12,925
13,050
12,800

1,350
19
49
Charlie Signer, KFUM


4,0
3,5


8,800
9,100




12,700
12,800
12,600

1,575
20
34
Frans Bergkvist, GK Motus-Salto


3,5
3,5


9,000
9,100




12,550
12,500
12,600

1,725
21
47
Tilian Sonesson, KFUM


3,0
3,5


8,950
9,000




12,225
11,950
12,500

2,050
22
20
Erik Lindenberg, Göteborgs Turnförening










22
51
Johannes Törnkvist, Lulegymnasterna










Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
32
Paxton Duong, GK Motus-Salto

5,1

9,000


14,100

2
25
Raphael Lundin, Göteborgs Turnförening

4,6

8,900


13,500

0,600
3
38
Melwin Nilsson, Hammarbygymnasterna

4,6

8,233


12,833

1,267
4
29
Frans Bruch, Brommagymnasterna

4,0

8,633


12,633

1,467
5
30
Hagop Mouradian, Brommagymnasterna

4,0

8,166


12,166

1,934
6
39
Gabriel Andersson-Malmlin, Uppsala GF

4,0

8,100


12,100

2,000
7
40
Ture Häggström, Uppsala GF

3,9

8,000


11,900

2,200
7
31
Theo Cavallin, GF Örebro

4,1

7,800


11,900

2,200
9
33
Albert Melander, GK Motus-Salto

3,6

8,100


11,700

2,400
10
36
Lorenzo Monsalves Sevilä, Hammarbygymnasterna

4,0

7,600


11,600

2,500
11
35
Pelle Petersson, Hammarbygymnasterna

3,6

7,833


11,433

2,667
12
34
Frans Bergkvist, GK Motus-Salto

3,4

7,933


11,333

2,767
12
37
Jakob Peschel, Hammarbygymnasterna

3,6

7,733


11,333

2,767
14
22
Noel Johansson, Göteborgs Turnförening

3,0

8,066


11,066

3,034
15
51
Johannes Törnkvist, Lulegymnasterna

3,4

7,600


11,000

3,100
16
24
Frans Magnusson, Göteborgs Turnförening

3,2

7,466


10,666

3,434
17
21
Hugo Sandgren, Göteborgs Turnförening

3,0

7,533


10,533

3,567
18
23
Julius Lauenstein, Göteborgs Turnförening

2,9

7,266


10,166

3,934
19
49
Charlie Signer, KFUM

2,9

7,166


10,066

4,034
19
50
Agne Wallo, Lulegymnasterna

3,2

6,866


10,066

4,034
21
48
Adam Boström, KFUM

2,7

7,333


10,033

4,067
22
20
Erik Lindenberg, Göteborgs Turnförening




22
47
Tilian Sonesson, KFUM




Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
25
Raphael Lundin, Göteborgs Turnförening

5,0

8,800


13,800

2
38
Melwin Nilsson, Hammarbygymnasterna

4,1

9,250


13,350

0,450
3
32
Paxton Duong, GK Motus-Salto

4,1

9,000


13,100

0,700
4
36
Lorenzo Monsalves Sevilä, Hammarbygymnasterna

4,1

8,650


12,750

1,050
5
33
Albert Melander, GK Motus-Salto

4,0

8,500


12,500

1,300
6
24
Frans Magnusson, Göteborgs Turnförening

3,6

8,350


11,950

1,850
7
29
Frans Bruch, Brommagymnasterna

3,1

8,650


11,750

2,050
8
37
Jakob Peschel, Hammarbygymnasterna

3,1

8,200


11,300

2,500
9
30
Hagop Mouradian, Brommagymnasterna

3,1

8,150


11,250

2,550
10
31
Theo Cavallin, GF Örebro

3,1

8,100


11,200

2,600
11
35
Pelle Petersson, Hammarbygymnasterna

3,1

8,000


11,100

2,700
11
39
Gabriel Andersson-Malmlin, Uppsala GF

3,6

7,500


11,100

2,700
13
48
Adam Boström, KFUM

3,1

7,650


10,750

3,050
14
23
Julius Lauenstein, Göteborgs Turnförening

3,1

7,350


10,450

3,350
15
50
Agne Wallo, Lulegymnasterna

3,1

7,250


10,350

3,450
15
49
Charlie Signer, KFUM

3,1

7,250


10,350

3,450
17
34
Frans Bergkvist, GK Motus-Salto

3,0

7,300


10,300

3,500
18
21
Hugo Sandgren, Göteborgs Turnförening

2,1

8,000


10,100

3,700
19
51
Johannes Törnkvist, Lulegymnasterna

2,5

7,150


9,650

4,150
20
40
Ture Häggström, Uppsala GF

3,0

6,350


9,350

4,450
21
22
Noel Johansson, Göteborgs Turnförening

3,0

6,250


9,250

4,550
22
20
Erik Lindenberg, Göteborgs Turnförening




22
47
Tilian Sonesson, KFUM




Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap

Last Update: 2024-06-21 04:22:14
SX
SM
MD
XL
XXL