Tillbaka 

Mästerskapshelgen & JSM Stockholm, 2022-05-27

JSM Finaler Sverige Pokalen - Öppet program Finaler Riksmästerskapen - Femman Finaler Riksmästerskapen - Fyran Finaler Riksmästerskapen - Trean Finaler Riksmästerskapen - Tvåan Finaler Sverige Pokalen - Trean Finaler Sverige Pokalen - Tvåan Finaler Riksmästerskapen - Tvåan Sverige Pokalen - Tvåan Riksmästerskapen - Trean Sverige Pokalen - Trean Riksmästerskapen - Fyran Riksmästerskapen - Femman Sverige Pokalen - Öppet program JSM Lag-SM Lag RM Lag-SM
JSM
Icke officiella resultat
Pl
#
Namn
Fristående
Bygelhäst
Ringar
Hopp
Barr
Räck
Total
Gap
1
105
Oliver Lewandowski
Hammarbygymnasterna
12,100
D: 4,1
E: 8,000
11,566
D: 3,80
E: 7,766
11,200
D: 3,10
E: 8,400
ND: 0,30
12,833
12,833/9,800
D: 4,0/2,4
E: 8,833/7,500
ND: 0,00 / 0,10
12,233
D: 3,30
E: 8,933
10,933
70,865
FX
12,100
D: 4,1
E: 8,000
PH
11,566
D: 3,8
E: 7,766
SR
11,200
D: 3,1
E: 8,400
ND: 0,30
VT
12,833
12,833/9,800
D: 4,0/2,4
E: 8,833/7,500
ND: 0,00/0,10
PB
12,233
D: 3,3
E: 8,933
HB
10,933
D: 3,1
E: 7,833
2
99
Olof Antti
Lulegymnasterna
11,700
D: 3,7
E: 8,000
10,033
D: 2,60
E: 7,433
11,966
D: 3,60
E: 8,366
12,866
12,866/12,266
D: 4,0/2,8
E: 8,866/9,466
12,466
D: 3,40
E: 9,066
11,433
70,464
0,401
FX
11,700
D: 3,7
E: 8,000
PH
10,033
D: 2,6
E: 7,433
SR
11,966
D: 3,6
E: 8,366
VT
12,866
12,866/12,266
D: 4,0/2,8
E: 8,866/9,466
PB
12,466
D: 3,4
E: 9,066
HB
11,433
D: 3,2
E: 8,233
3
106
Viggo Altarac
GK Motus-Salto
11,833
D: 3,7
E: 8,133
10,033
D: 3,70
E: 6,333
11,900
D: 3,60
E: 8,600
ND: 0,30
11,400
11,400/-
D: 2,8/-
E: 8,700/-
ND: 0,10 / -
12,333
D: 3,20
E: 9,133
11,833
69,332
1,533
FX
11,833
D: 3,7
E: 8,133
PH
10,033
D: 3,7
E: 6,333
SR
11,900
D: 3,6
E: 8,600
ND: 0,30
VT
11,400
11,400/-
D: 2,8/-
E: 8,700/-
ND: 0,10/0,00
PB
12,333
D: 3,2
E: 9,133
HB
11,833
D: 3,8
E: 8,033
4
98
Jasper Carminger
Hammarbygymnasterna
11,466
D: 3,6
E: 7,866
10,366
D: 2,20
E: 8,466
ND: 0,30
10,733
D: 3,00
E: 8,033
ND: 0,30
12,300
12,300/11,466
D: 3,2/2,4
E: 9,100/9,066
12,200
D: 2,90
E: 9,300
11,000
68,065
2,800
FX
11,466
D: 3,6
E: 7,866
PH
10,366
D: 2,2
E: 8,466
ND: 0,30
SR
10,733
D: 3,0
E: 8,033
ND: 0,30
VT
12,300
12,300/11,466
D: 3,2/2,4
E: 9,100/9,066
PB
12,200
D: 2,9
E: 9,300
HB
11,000
D: 3,0
E: 8,000
5
112
David Brännfors
Brommagymnasterna
10,833
D: 2,9
E: 7,933
10,266
D: 2,40
E: 7,866
10,733
D: 2,30
E: 8,733
ND: 0,30
11,466
11,466/11,166
D: 2,4/2,2
E: 9,066/8,966
11,266
D: 3,00
E: 8,266
10,300
64,864
6,001
FX
10,833
D: 2,9
E: 7,933
PH
10,266
D: 2,4
E: 7,866
SR
10,733
D: 2,3
E: 8,733
ND: 0,30
VT
11,466
11,466/11,166
D: 2,4/2,2
E: 9,066/8,966
PB
11,266
D: 3,0
E: 8,266
HB
10,300
D: 2,1
E: 8,200
6
108
Joar Adolfsson
Brommagymnasterna
10,966
D: 3,0
E: 7,966
9,366
D: 2,30
E: 7,066
9,800
D: 2,30
E: 7,800
ND: 0,30
11,033
11,033/-
D: 1,6/-
E: 9,433/-
11,200
D: 2,50
E: 8,700
10,833
63,198
7,667
FX
10,966
D: 3,0
E: 7,966
PH
9,366
D: 2,3
E: 7,066
SR
9,800
D: 2,3
E: 7,800
ND: 0,30
VT
11,033
11,033/-
D: 1,6/-
E: 9,433/-
PB
11,200
D: 2,5
E: 8,700
HB
10,833
D: 2,4
E: 8,433
7
113
Axel M Eriksson
Lulegymnasterna
10,600
D: 2,4
E: 8,200
10,533
D: 2,30
E: 8,533
ND: 0,30
9,433
D: 2,40
E: 7,033
10,800
10,800/-
D: 2,2/-
E: 8,600/-
11,466
D: 2,40
E: 9,066
9,833
62,665
8,200
FX
10,600
D: 2,4
E: 8,200
PH
10,533
D: 2,3
E: 8,533
ND: 0,30
SR
9,433
D: 2,4
E: 7,033
VT
10,800
10,800/-
D: 2,2/-
E: 8,600/-
PB
11,466
D: 2,4
E: 9,066
HB
9,833
D: 1,6
E: 8,233
8
102
Marcus Göransson
Alingsås IF GF
10,233
D: 3,8
E: 6,733
ND: 0,30
8,766
D: 2,40
E: 6,366
10,733
D: 2,80
E: 7,933
11,333
11,333/11,433
D: 2,4/2,8
E: 8,933/8,633
10,833
D: 3,00
E: 7,833
9,833
61,731
9,134
FX
10,233
D: 3,8
E: 6,733
ND: 0,30
PH
8,766
D: 2,4
E: 6,366
SR
10,733
D: 2,8
E: 7,933
VT
11,333
11,333/11,433
D: 2,4/2,8
E: 8,933/8,633
PB
10,833
D: 3,0
E: 7,833
HB
9,833
D: 2,6
E: 7,233
9
100
Oskar Il-Sung Melander
GK Motus-Salto
11,833
D: 3,1
E: 8,733
6,700
D: 2,50
E: 4,200
9,633
D: 2,20
E: 7,733
ND: 0,30
10,866
10,866/-
D: 1,6/-
E: 9,366/-
ND: 0,10 / -
11,566
D: 2,50
E: 9,066
10,366
60,964
9,901
FX
11,833
D: 3,1
E: 8,733
PH
6,700
D: 2,5
E: 4,200
SR
9,633
D: 2,2
E: 7,733
ND: 0,30
VT
10,866
10,866/-
D: 1,6/-
E: 9,366/-
ND: 0,10/0,00
PB
11,566
D: 2,5
E: 9,066
HB
10,366
D: 2,9
E: 7,466
10
109
Wille Larsson
Halmstad Frigymnaster
11,400
D: 3,5
E: 7,900
8,533
D: 2,40
E: 6,133
10,000
D: 2,10
E: 8,200
ND: 0,30
11,666
11,666/11,566
D: 2,8/2,4
E: 8,866/9,166
10,700
D: 2,20
E: 8,500
8,466
60,765
10,100
FX
11,400
D: 3,5
E: 7,900
PH
8,533
D: 2,4
E: 6,133
SR
10,000
D: 2,1
E: 8,200
ND: 0,30
VT
11,666
11,666/11,566
D: 2,8/2,4
E: 8,866/9,166
PB
10,700
D: 2,2
E: 8,500
HB
8,466
D: 2,2
E: 6,266
11
107
Ali Aghazade
Halmstad Frigymnaster
10,600
D: 3,0
E: 7,600
8,866
D: 2,20
E: 6,966
ND: 0,30
8,566
D: 2,00
E: 6,866
ND: 0,30
11,066
11,066/10,933
D: 2,4/2,4
E: 8,766/8,533
ND: 0,10 / -
10,900
D: 3,00
E: 7,900
9,433
59,431
11,434
FX
10,600
D: 3,0
E: 7,600
PH
8,866
D: 2,2
E: 6,966
ND: 0,30
SR
8,566
D: 2,0
E: 6,866
ND: 0,30
VT
11,066
11,066/10,933
D: 2,4/2,4
E: 8,766/8,533
ND: 0,10/0,00
PB
10,900
D: 3,0
E: 7,900
HB
9,433
D: 1,6
E: 7,833
12
115
Nils Bengtsson
Halmstad Frigymnaster
9,733
D: 2,8
E: 7,033
ND: 0,10
7,433
D: 2,40
E: 5,033
8,833
D: 1,60
E: 7,533
ND: 0,30
10,666
10,666/-
D: 1,6/-
E: 9,066/-
9,000
D: 2,20
E: 6,800
3,066
48,731
22,134
FX
9,733
D: 2,8
E: 7,033
ND: 0,10
PH
7,433
D: 2,4
E: 5,033
SR
8,833
D: 1,6
E: 7,533
ND: 0,30
VT
10,666
10,666/-
D: 1,6/-
E: 9,066/-
PB
9,000
D: 2,2
E: 6,800
HB
3,066
D: 0,7
E: 8,366
ND: 6,00
13
111
Simon Franke
Alingsås IF GF
10,500
D: 2,4
E: 8,200
ND: 0,10
9,866
D: 2,10
E: 8,066
ND: 0,30
10,600
10,600/-
D: 2,2/-
E: 8,700/-
ND: 0,30 / -
9,766
40,732
30,133
FX
10,500
D: 2,4
E: 8,200
ND: 0,10
PH

SR
9,866
D: 2,1
E: 8,066
ND: 0,30
VT
10,600
10,600/-
D: 2,2/-
E: 8,700/-
ND: 0,30/0,00
PB

HB
9,766
D: 1,7
E: 8,066
14
114
Rasmus Larsson
Lulegymnasterna
9,566
D: 2,20
E: 7,666
ND: 0,30
10,200
D: 2,00
E: 8,500
ND: 0,30
10,600
D: 2,30
E: 8,300
9,933
40,299
30,566
FX

PH
9,566
D: 2,2
E: 7,666
ND: 0,30
SR
10,200
D: 2,0
E: 8,500
ND: 0,30
VT
PB
10,600
D: 2,3
E: 8,300
HB
9,933
D: 1,6
E: 8,333
15
118
Elias Sandgren
Göteborgs Turnförening
8,833
D: 2,2
E: 6,633
4,366
D: 2,00
E: 5,666
ND: 3,30
9,266
D: 1,60
E: 7,966
ND: 0,30
10,433
10,433/-
D: 1,6/-
E: 8,833/-
4,900
D: 1,90
E: 7,000
ND: 4,0
37,798
33,067
FX
8,833
D: 2,2
E: 6,633
PH
4,366
D: 2,0
E: 5,666
ND: 3,30
SR
9,266
D: 1,6
E: 7,966
ND: 0,30
VT
10,433
10,433/-
D: 1,6/-
E: 8,833/-
PB
4,900
D: 1,9
E: 7,000
ND: 4,00
HB

16
110
Charlie Björsson
Alingsås IF GF
7,800
D: 3,40
E: 4,400
8,566
D: 2,90
E: 5,666
12,033
D: 3,00
E: 9,033
9,366
37,765
33,100
FX

PH
7,800
D: 3,4
E: 4,400
SR
8,566
D: 2,9
E: 5,666
VT
PB
12,033
D: 3,0
E: 9,033
HB
9,366
D: 1,9
E: 7,466
17
117
Tristan Ernvin
GF Nikegymnasterna
10,566
D: 4,0
E: 6,566
11,100
11,100/12,266
D: 2,4/3,2
E: 8,800/9,066
ND: 0,10 / -
21,666
49,199
FX
10,566
D: 4,0
E: 6,566
PH

SR

VT
11,100
11,100/12,266
D: 2,4/3,2
E: 8,800/9,066
ND: 0,10/0,00
PB

HB

18
97
Lukas Norin
Hammarbygymnasterna
10,833
D: 2,9
E: 7,933
10,333
D: 2,60
E: 7,733
21,166
49,699
FX
10,833
D: 2,9
E: 7,933
PH

SR
10,333
D: 2,6
E: 7,733
VT
PB

HB

19
101
Hugo Woxblom
Hammarbygymnasterna
8,733
D: 2,30
E: 6,433
11,633
D: 3,00
E: 8,633
20,366
50,499
FX

PH
8,733
D: 2,3
E: 6,433
SR

VT
PB
11,633
D: 3,0
E: 8,633
HB

20
104
Theo Holmgren
GK Motus-Salto
11,800
D: 3,3
E: 8,500
11,800
59,065
FX
11,800
D: 3,3
E: 8,500
PH

SR

VT
PB

HB

21
119
Kaspar Ericsson
Sundsvallsgymnasterna Jaktfalken GK
8,700
D: 2,30
E: 6,400
8,700
62,165
FX

PH
8,700
D: 2,3
E: 6,400
SR

VT
PB

HB

22
103
Aaron William Roland Coche
All Star Gymnastics
FX

PH

SR

VT
PB

HB

Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
105
Oliver Lewandowski, Hammarbygymnasterna

4,1

8,000


12,100

2
100
Oskar Il-Sung Melander, GK Motus-Salto

3,1

8,733


11,833

0,267
2
106
Viggo Altarac, GK Motus-Salto

3,7

8,133


11,833

0,267
4
104
Theo Holmgren , GK Motus-Salto

3,3

8,500


11,800

0,300
5
99
Olof Antti, Lulegymnasterna

3,7

8,000


11,700

0,400
6
98
Jasper Carminger, Hammarbygymnasterna

3,6

7,866


11,466

0,634
7
109
Wille Larsson, Halmstad Frigymnaster

3,5

7,900


11,400

0,700
8
108
Joar Adolfsson, Brommagymnasterna

3,0

7,966


10,966

1,134
9
112
David Brännfors, Brommagymnasterna

2,9

7,933


10,833

1,267
9
97
Lukas Norin, Hammarbygymnasterna

2,9

7,933


10,833

1,267
11
113
Axel M Eriksson, Lulegymnasterna

2,4

8,200


10,600

1,500
11
107
Ali Aghazade, Halmstad Frigymnaster

3,0

7,600


10,600

1,500
13
117
Tristan Ernvin, GF Nikegymnasterna

4,0

6,566


10,566

1,534
14
111
Simon Franke, Alingsås IF GF

2,4

8,200

0,1

10,500

1,600
15
102
Marcus Göransson, Alingsås IF GF

3,8

6,733

0,3

10,233

1,867
16
115
Nils Bengtsson, Halmstad Frigymnaster

2,8

7,033

0,1

9,733

2,367
17
118
Elias Sandgren, Göteborgs Turnförening

2,2

6,633


8,833

3,267
18
101
Hugo Woxblom, Hammarbygymnasterna




18
103
Aaron William Roland Coche, All Star Gymnastics




18
110
Charlie Björsson, Alingsås IF GF




18
114
Rasmus Larsson, Lulegymnasterna




18
119
Kaspar Ericsson, Sundsvallsgymnasterna Jaktfalken GK




Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
105
Oliver Lewandowski, Hammarbygymnasterna

3,8

7,766


11,566

2
113
Axel M Eriksson, Lulegymnasterna

2,3

8,533

0,3

10,533

1,033
3
98
Jasper Carminger, Hammarbygymnasterna

2,2

8,466

0,3

10,366

1,200
4
112
David Brännfors, Brommagymnasterna

2,4

7,866


10,266

1,300
5
99
Olof Antti, Lulegymnasterna

2,6

7,433


10,033

1,533
5
106
Viggo Altarac, GK Motus-Salto

3,7

6,333


10,033

1,533
7
114
Rasmus Larsson, Lulegymnasterna

2,2

7,666

0,3

9,566

2,000
8
108
Joar Adolfsson, Brommagymnasterna

2,3

7,066


9,366

2,200
9
107
Ali Aghazade, Halmstad Frigymnaster

2,2

6,966

0,3

8,866

2,700
10
102
Marcus Göransson, Alingsås IF GF

2,4

6,366


8,766

2,800
11
101
Hugo Woxblom, Hammarbygymnasterna

2,3

6,433


8,733

2,833
12
119
Kaspar Ericsson, Sundsvallsgymnasterna Jaktfalken GK

2,3

6,400


8,700

2,866
13
109
Wille Larsson, Halmstad Frigymnaster

2,4

6,133


8,533

3,033
14
110
Charlie Björsson, Alingsås IF GF

3,4

4,400


7,800

3,766
15
115
Nils Bengtsson, Halmstad Frigymnaster

2,4

5,033


7,433

4,133
16
100
Oskar Il-Sung Melander, GK Motus-Salto

2,5

4,200


6,700

4,866
17
118
Elias Sandgren, Göteborgs Turnförening

2,0

5,666

3,3

4,366

7,200
18
97
Lukas Norin, Hammarbygymnasterna




18
103
Aaron William Roland Coche, All Star Gymnastics




18
104
Theo Holmgren , GK Motus-Salto




18
111
Simon Franke, Alingsås IF GF




18
117
Tristan Ernvin, GF Nikegymnasterna




Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
99
Olof Antti, Lulegymnasterna

3,6

8,366


11,966

2
106
Viggo Altarac, GK Motus-Salto

3,6

8,600

0,3

11,900

0,066
3
105
Oliver Lewandowski, Hammarbygymnasterna

3,1

8,400

0,3

11,200

0,766
4
112
David Brännfors, Brommagymnasterna

2,3

8,733

0,3

10,733

1,233
4
98
Jasper Carminger, Hammarbygymnasterna

3,0

8,033

0,3

10,733

1,233
4
102
Marcus Göransson, Alingsås IF GF

2,8

7,933


10,733

1,233
7
97
Lukas Norin, Hammarbygymnasterna

2,6

7,733


10,333

1,633
8
114
Rasmus Larsson, Lulegymnasterna

2,0

8,500

0,3

10,200

1,766
9
109
Wille Larsson, Halmstad Frigymnaster

2,1

8,200

0,3

10,000

1,966
10
111
Simon Franke, Alingsås IF GF

2,1

8,066

0,3

9,866

2,100
11
108
Joar Adolfsson, Brommagymnasterna

2,3

7,800

0,3

9,800

2,166
12
100
Oskar Il-Sung Melander, GK Motus-Salto

2,2

7,733

0,3

9,633

2,333
13
113
Axel M Eriksson, Lulegymnasterna

2,4

7,033


9,433

2,533
14
118
Elias Sandgren, Göteborgs Turnförening

1,6

7,966

0,3

9,266

2,700
15
115
Nils Bengtsson, Halmstad Frigymnaster

1,6

7,533

0,3

8,833

3,133
16
107
Ali Aghazade, Halmstad Frigymnaster

2,0

6,866

0,3

8,566

3,400
16
110
Charlie Björsson, Alingsås IF GF

2,9

5,666


8,566

3,400
18
101
Hugo Woxblom, Hammarbygymnasterna




18
103
Aaron William Roland Coche, All Star Gymnastics




18
104
Theo Holmgren , GK Motus-Salto




18
117
Tristan Ernvin, GF Nikegymnasterna




18
119
Kaspar Ericsson, Sundsvallsgymnasterna Jaktfalken GK




Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
99
Olof Antti, Lulegymnasterna


4,0
2,8


8,866
9,466




12,566
12,866
12,266

2
98
Jasper Carminger, Hammarbygymnasterna


3,2
2,4


9,100
9,066




11,883
12,300
11,466

0,683
3
117
Tristan Ernvin, GF Nikegymnasterna


2,4
3,2


8,800
9,066


0,1

11,683
11,100
12,266

0,883
4
109
Wille Larsson, Halmstad Frigymnaster


2,8
2,4


8,866
9,166




11,616
11,666
11,566

0,950
5
102
Marcus Göransson, Alingsås IF GF


2,4
2,8


8,933
8,633




11,383
11,333
11,433

1,183
6
105
Oliver Lewandowski, Hammarbygymnasterna


4,0
2,4


8,833
7,500



0,1

11,316
12,833
9,800

1,250
6
112
David Brännfors, Brommagymnasterna


2,4
2,2


9,066
8,966




11,316
11,466
11,166

1,250
8
107
Ali Aghazade, Halmstad Frigymnaster


2,4
2,4


8,766
8,533


0,1

10,999
11,066
10,933

1,567
9
106
Viggo Altarac, GK Motus-Salto


2,8


8,700


0,1

5,700
11,400

6,866
10
108
Joar Adolfsson, Brommagymnasterna


1,6


9,433




5,516
11,033

7,050
11
100
Oskar Il-Sung Melander, GK Motus-Salto


1,6


9,366


0,1

5,433
10,866

7,133
12
113
Axel M Eriksson, Lulegymnasterna


2,2


8,600




5,400
10,800

7,166
13
115
Nils Bengtsson, Halmstad Frigymnaster


1,6


9,066




5,333
10,666

7,233
14
111
Simon Franke, Alingsås IF GF


2,2


8,700


0,3

5,300
10,600

7,266
15
118
Elias Sandgren, Göteborgs Turnförening


1,6


8,833




5,216
10,433

7,350
16
97
Lukas Norin, Hammarbygymnasterna










16
101
Hugo Woxblom, Hammarbygymnasterna










16
103
Aaron William Roland Coche, All Star Gymnastics










16
104
Theo Holmgren , GK Motus-Salto










16
110
Charlie Björsson, Alingsås IF GF










16
114
Rasmus Larsson, Lulegymnasterna










16
119
Kaspar Ericsson, Sundsvallsgymnasterna Jaktfalken GK










Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
99
Olof Antti, Lulegymnasterna

3,4

9,066


12,466

2
106
Viggo Altarac, GK Motus-Salto

3,2

9,133


12,333

0,133
3
105
Oliver Lewandowski, Hammarbygymnasterna

3,3

8,933


12,233

0,233
4
98
Jasper Carminger, Hammarbygymnasterna

2,9

9,300


12,200

0,266
5
110
Charlie Björsson, Alingsås IF GF

3,0

9,033


12,033

0,433
6
101
Hugo Woxblom, Hammarbygymnasterna

3,0

8,633


11,633

0,833
7
100
Oskar Il-Sung Melander, GK Motus-Salto

2,5

9,066


11,566

0,900
8
113
Axel M Eriksson, Lulegymnasterna

2,4

9,066


11,466

1,000
9
112
David Brännfors, Brommagymnasterna

3,0

8,266


11,266

1,200
10
108
Joar Adolfsson, Brommagymnasterna

2,5

8,700


11,200

1,266
11
107
Ali Aghazade, Halmstad Frigymnaster

3,0

7,900


10,900

1,566
12
102
Marcus Göransson, Alingsås IF GF

3,0

7,833


10,833

1,633
13
109
Wille Larsson, Halmstad Frigymnaster

2,2

8,500


10,700

1,766
14
114
Rasmus Larsson, Lulegymnasterna

2,3

8,300


10,600

1,866
15
115
Nils Bengtsson, Halmstad Frigymnaster

2,2

6,800


9,000

3,466
16
118
Elias Sandgren, Göteborgs Turnförening

1,9

7,000

4,0

4,900

7,566
17
97
Lukas Norin, Hammarbygymnasterna




17
103
Aaron William Roland Coche, All Star Gymnastics




17
104
Theo Holmgren , GK Motus-Salto




17
111
Simon Franke, Alingsås IF GF




17
117
Tristan Ernvin, GF Nikegymnasterna




17
119
Kaspar Ericsson, Sundsvallsgymnasterna Jaktfalken GK




Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
106
Viggo Altarac, GK Motus-Salto

3,8

8,033


11,833

2
99
Olof Antti, Lulegymnasterna

3,2

8,233


11,433

0,400
3
98
Jasper Carminger, Hammarbygymnasterna

3,0

8,000


11,000

0,833
4
105
Oliver Lewandowski, Hammarbygymnasterna

3,1

7,833


10,933

0,900
5
108
Joar Adolfsson, Brommagymnasterna

2,4

8,433


10,833

1,000
6
100
Oskar Il-Sung Melander, GK Motus-Salto

2,9

7,466


10,366

1,467
7
112
David Brännfors, Brommagymnasterna

2,1

8,200


10,300

1,533
8
114
Rasmus Larsson, Lulegymnasterna

1,6

8,333


9,933

1,900
9
113
Axel M Eriksson, Lulegymnasterna

1,6

8,233


9,833

2,000
9
102
Marcus Göransson, Alingsås IF GF

2,6

7,233


9,833

2,000
11
111
Simon Franke, Alingsås IF GF

1,7

8,066


9,766

2,067
12
107
Ali Aghazade, Halmstad Frigymnaster

1,6

7,833


9,433

2,400
13
110
Charlie Björsson, Alingsås IF GF

1,9

7,466


9,366

2,467
14
109
Wille Larsson, Halmstad Frigymnaster

2,2

6,266


8,466

3,367
15
115
Nils Bengtsson, Halmstad Frigymnaster

0,7

8,366

6,0

3,066

8,767
16
97
Lukas Norin, Hammarbygymnasterna




16
101
Hugo Woxblom, Hammarbygymnasterna




16
103
Aaron William Roland Coche, All Star Gymnastics




16
104
Theo Holmgren , GK Motus-Salto




16
117
Tristan Ernvin, GF Nikegymnasterna




16
118
Elias Sandgren, Göteborgs Turnförening




16
119
Kaspar Ericsson, Sundsvallsgymnasterna Jaktfalken GK




Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap

Last Update: 2024-07-21 22:39:02
SX
SM
MD
XL
XXL