Tillbaka 

Mästerskapshelgen & JSM Stockholm, 2022-05-27

JSM Finaler Sverige Pokalen - Öppet program Finaler Riksmästerskapen - Femman Finaler Riksmästerskapen - Fyran Finaler Riksmästerskapen - Trean Finaler Riksmästerskapen - Tvåan Finaler Sverige Pokalen - Trean Finaler Sverige Pokalen - Tvåan Finaler Riksmästerskapen - Tvåan Sverige Pokalen - Tvåan Riksmästerskapen - Trean Sverige Pokalen - Trean Riksmästerskapen - Fyran Riksmästerskapen - Femman Sverige Pokalen - Öppet program JSM Lag-SM Lag RM Lag-SM
Lag-SM
Icke officiella resultat
Pl
#
Namn
Fristående
Bygelhäst
Ringar
Hopp
Barr
Räck
Total
Gap
1
133
Joakim Lenberg
GK Motus-Salto
13,000
D: 4,7
E: 8,300
13,133
D: 4,40
E: 8,733
12,366
D: 3,70
E: 8,666
13,300
D: 4,00
E: 9,300
13,266
D: 4,40
E: 8,866
12,233
77,298
FX
13,000
D: 4,7
E: 8,300
PH
13,133
D: 4,4
E: 8,733
SR
12,366
D: 3,7
E: 8,666
VT
13,300
D: 4,0
E: 9,300
PB
13,266
D: 4,4
E: 8,866
HB
12,233
D: 3,5
E: 8,733
2
127
Kim Wanström
Hammarbygymnasterna
13,166
D: 5,9
E: 7,266
11,733
D: 4,10
E: 7,633
13,133
D: 4,80
E: 8,333
12,866
D: 4,00
E: 9,166
ND: 0,30
11,800
D: 4,40
E: 7,400
12,466
75,164
2,134
FX
13,166
D: 5,9
E: 7,266
PH
11,733
D: 4,1
E: 7,633
SR
13,133
D: 4,8
E: 8,333
VT
12,866
D: 4,0
E: 9,166
ND: 0,30
PB
11,800
D: 4,4
E: 7,400
HB
12,466
D: 4,1
E: 8,366
3
131
Mattias Larsson
Hammarbygymnasterna
12,266
D: 3,9
E: 8,366
12,900
D: 4,60
E: 8,300
12,466
D: 4,00
E: 8,466
12,933
D: 4,00
E: 8,933
13,200
D: 4,10
E: 9,100
10,966
74,731
2,567
FX
12,266
D: 3,9
E: 8,366
PH
12,900
D: 4,6
E: 8,300
SR
12,466
D: 4,0
E: 8,466
VT
12,933
D: 4,0
E: 8,933
PB
13,200
D: 4,1
E: 9,100
HB
10,966
D: 2,7
E: 8,266
4
130
Lukas Houser
Hammarbygymnasterna
13,400
D: 5,0
E: 8,400
11,600
D: 3,50
E: 8,100
11,500
D: 3,10
E: 8,400
13,766
D: 4,80
E: 8,966
12,766
D: 3,60
E: 9,166
11,500
74,532
2,766
FX
13,400
D: 5,0
E: 8,400
PH
11,600
D: 3,5
E: 8,100
SR
11,500
D: 3,1
E: 8,400
VT
13,766
D: 4,8
E: 8,966
PB
12,766
D: 3,6
E: 9,166
HB
11,500
D: 3,1
E: 8,400
5
129
William Sundell
Hammarbygymnasterna
12,600
D: 4,0
E: 8,900
ND: 0,30
13,766
D: 5,20
E: 8,566
11,466
D: 3,00
E: 8,466
12,333
D: 4,00
E: 8,333
12,633
D: 3,60
E: 9,033
11,400
74,198
3,100
FX
12,600
D: 4,0
E: 8,900
ND: 0,30
PH
13,766
D: 5,2
E: 8,566
SR
11,466
D: 3,0
E: 8,466
VT
12,333
D: 4,0
E: 8,333
PB
12,633
D: 3,6
E: 9,033
HB
11,400
D: 3,6
E: 7,800
6
137
William Hyll
Halmstad Frigymnaster
13,500
D: 4,7
E: 8,800
12,100
D: 3,60
E: 8,500
11,933
D: 3,70
E: 8,233
13,400
D: 4,00
E: 9,500
ND: 0,10
12,400
D: 4,00
E: 8,400
10,166
73,499
3,799
FX
13,500
D: 4,7
E: 8,800
PH
12,100
D: 3,6
E: 8,500
SR
11,933
D: 3,7
E: 8,233
VT
13,400
D: 4,0
E: 9,500
ND: 0,10
PB
12,400
D: 4,0
E: 8,400
HB
10,166
D: 2,6
E: 7,566
7
147
Jacob Söderqvist
KFUM
13,033
D: 4,4
E: 8,633
11,400
D: 3,80
E: 7,600
12,000
D: 3,20
E: 8,800
12,966
D: 4,00
E: 8,966
12,666
D: 3,20
E: 9,466
11,366
73,431
3,867
FX
13,033
D: 4,4
E: 8,633
PH
11,400
D: 3,8
E: 7,600
SR
12,000
D: 3,2
E: 8,800
VT
12,966
D: 4,0
E: 8,966
PB
12,666
D: 3,2
E: 9,466
HB
11,366
D: 3,2
E: 8,166
8
138
Jonathan Smith
Göteborgs Turnförening
12,566
D: 3,8
E: 8,766
11,000
D: 3,60
E: 7,400
10,500
D: 3,80
E: 7,000
ND: 0,30
13,100
D: 4,00
E: 9,100
12,333
D: 3,40
E: 8,933
11,400
70,899
6,399
FX
12,566
D: 3,8
E: 8,766
PH
11,000
D: 3,6
E: 7,400
SR
10,500
D: 3,8
E: 7,000
ND: 0,30
VT
13,100
D: 4,0
E: 9,100
PB
12,333
D: 3,4
E: 8,933
HB
11,400
D: 3,3
E: 8,100
9
167
Oliver Lewandowski
Hammarbygymnasterna
12,100
D: 4,1
E: 8,000
11,566
D: 3,80
E: 7,766
11,200
D: 3,10
E: 8,400
ND: 0,30
12,833
D: 4,00
E: 8,833
12,233
D: 3,30
E: 8,933
10,933
70,865
6,433
FX
12,100
D: 4,1
E: 8,000
PH
11,566
D: 3,8
E: 7,766
SR
11,200
D: 3,1
E: 8,400
ND: 0,30
VT
12,833
D: 4,0
E: 8,833
PB
12,233
D: 3,3
E: 8,933
HB
10,933
D: 3,1
E: 7,833
10
162
Olof Antti
Lulegymnasterna
11,700
D: 3,7
E: 8,000
10,033
D: 2,60
E: 7,433
11,966
D: 3,60
E: 8,366
12,866
D: 4,00
E: 8,866
12,466
D: 3,40
E: 9,066
11,433
70,464
6,834
FX
11,700
D: 3,7
E: 8,000
PH
10,033
D: 2,6
E: 7,433
SR
11,966
D: 3,6
E: 8,366
VT
12,866
D: 4,0
E: 8,866
PB
12,466
D: 3,4
E: 9,066
HB
11,433
D: 3,2
E: 8,233
11
168
Viggo Altarac
GK Motus-Salto
11,833
D: 3,7
E: 8,133
10,033
D: 3,70
E: 6,333
11,900
D: 3,60
E: 8,600
ND: 0,30
11,400
D: 2,80
E: 8,700
ND: 0,10
12,333
D: 3,20
E: 9,133
11,833
69,332
7,966
FX
11,833
D: 3,7
E: 8,133
PH
10,033
D: 3,7
E: 6,333
SR
11,900
D: 3,6
E: 8,600
ND: 0,30
VT
11,400
D: 2,8
E: 8,700
ND: 0,10
PB
12,333
D: 3,2
E: 9,133
HB
11,833
D: 3,8
E: 8,033
12
132
Adam Björs
Hammarbygymnasterna
11,500
D: 4,0
E: 7,500
11,966
D: 3,40
E: 8,566
10,733
D: 3,50
E: 7,233
11,966
D: 3,20
E: 8,766
11,833
D: 3,00
E: 8,833
10,700
68,698
8,600
FX
11,500
D: 4,0
E: 7,500
PH
11,966
D: 3,4
E: 8,566
SR
10,733
D: 3,5
E: 7,233
VT
11,966
D: 3,2
E: 8,766
PB
11,833
D: 3,0
E: 8,833
HB
10,700
D: 2,1
E: 8,600
13
136
Vilgot Hyll
Halmstad Frigymnaster
13,000
D: 4,4
E: 8,600
9,033
D: 3,80
E: 5,233
10,166
D: 3,50
E: 6,966
ND: 0,30
13,933
D: 4,80
E: 9,133
11,933
D: 3,30
E: 8,633
10,300
68,365
8,933
FX
13,000
D: 4,4
E: 8,600
PH
9,033
D: 3,8
E: 5,233
SR
10,166
D: 3,5
E: 6,966
ND: 0,30
VT
13,933
D: 4,8
E: 9,133
PB
11,933
D: 3,3
E: 8,633
HB
10,300
D: 3,1
E: 7,200
14
160
Jasper Carminger
Hammarbygymnasterna
11,466
D: 3,6
E: 7,866
10,366
D: 2,20
E: 8,466
ND: 0,30
10,733
D: 3,00
E: 8,033
ND: 0,30
12,300
D: 3,20
E: 9,100
12,200
D: 2,90
E: 9,300
11,000
68,065
9,233
FX
11,466
D: 3,6
E: 7,866
PH
10,366
D: 2,2
E: 8,466
ND: 0,30
SR
10,733
D: 3,0
E: 8,033
ND: 0,30
VT
12,300
D: 3,2
E: 9,100
PB
12,200
D: 2,9
E: 9,300
HB
11,000
D: 3,0
E: 8,000
15
134
Luis Il-Sung Melander
GK Motus-Salto
12,766
D: 4,10
E: 8,666
14,000
D: 5,10
E: 8,900
13,300
D: 4,00
E: 9,300
13,166
D: 4,80
E: 8,366
12,600
65,832
11,466
FX

PH
12,766
D: 4,1
E: 8,666
SR
14,000
D: 5,1
E: 8,900
VT
13,300
D: 4,0
E: 9,300
PB
13,166
D: 4,8
E: 8,366
HB
12,600
D: 4,0
E: 8,600
16
139
Christopher Juhlin
Göteborgs Turnförening
11,966
D: 3,7
E: 8,266
9,033
D: 2,60
E: 6,433
11,433
D: 3,90
E: 7,533
10,600
D: 2,40
E: 8,200
11,800
D: 3,20
E: 8,600
10,266
65,098
12,200
FX
11,966
D: 3,7
E: 8,266
PH
9,033
D: 2,6
E: 6,433
SR
11,433
D: 3,9
E: 7,533
VT
10,600
D: 2,4
E: 8,200
PB
11,800
D: 3,2
E: 8,600
HB
10,266
D: 1,6
E: 8,666
17
174
David Brännfors
Brommagymnasterna
10,833
D: 2,9
E: 7,933
10,266
D: 2,40
E: 7,866
10,733
D: 2,30
E: 8,733
ND: 0,30
11,466
D: 2,40
E: 9,066
11,266
D: 3,00
E: 8,266
10,300
64,864
12,434
FX
10,833
D: 2,9
E: 7,933
PH
10,266
D: 2,4
E: 7,866
SR
10,733
D: 2,3
E: 8,733
ND: 0,30
VT
11,466
D: 2,4
E: 9,066
PB
11,266
D: 3,0
E: 8,266
HB
10,300
D: 2,1
E: 8,200
18
170
Joar Adolfsson
Brommagymnasterna
10,966
D: 3,0
E: 7,966
9,366
D: 2,30
E: 7,066
9,800
D: 2,30
E: 7,800
ND: 0,30
11,033
D: 1,60
E: 9,433
11,200
D: 2,50
E: 8,700
10,833
63,198
14,100
FX
10,966
D: 3,0
E: 7,966
PH
9,366
D: 2,3
E: 7,066
SR
9,800
D: 2,3
E: 7,800
ND: 0,30
VT
11,033
D: 1,6
E: 9,433
PB
11,200
D: 2,5
E: 8,700
HB
10,833
D: 2,4
E: 8,433
19
135
Filip Lidbeck
Halmstad Frigymnaster
11,666
D: 5,4
E: 6,666
ND: 0,40
12,600
D: 4,20
E: 8,400
14,266
D: 4,80
E: 9,466
12,233
D: 3,50
E: 8,733
11,933
62,698
14,600
FX
11,666
D: 5,4
E: 6,666
ND: 0,40
PH

SR
12,600
D: 4,2
E: 8,400
VT
14,266
D: 4,8
E: 9,466
PB
12,233
D: 3,5
E: 8,733
HB
11,933
D: 3,4
E: 8,533
20
175
Axel M Eriksson
Lulegymnasterna
10,600
D: 2,4
E: 8,200
10,533
D: 2,30
E: 8,533
ND: 0,30
9,433
D: 2,40
E: 7,033
10,800
D: 2,20
E: 8,600
11,466
D: 2,40
E: 9,066
9,833
62,665
14,633
FX
10,600
D: 2,4
E: 8,200
PH
10,533
D: 2,3
E: 8,533
ND: 0,30
SR
9,433
D: 2,4
E: 7,033
VT
10,800
D: 2,2
E: 8,600
PB
11,466
D: 2,4
E: 9,066
HB
9,833
D: 1,6
E: 8,233
21
165
Marcus Göransson
Alingsås IF GF
10,233
D: 3,8
E: 6,733
ND: 0,30
8,766
D: 2,40
E: 6,366
10,733
D: 2,80
E: 7,933
11,333
D: 2,40
E: 8,933
10,833
D: 3,00
E: 7,833
9,833
61,731
15,567
FX
10,233
D: 3,8
E: 6,733
ND: 0,30
PH
8,766
D: 2,4
E: 6,366
SR
10,733
D: 2,8
E: 7,933
VT
11,333
D: 2,4
E: 8,933
PB
10,833
D: 3,0
E: 7,833
HB
9,833
D: 2,6
E: 7,233
22
149
Emil Espling
Lulegymnasterna
5,433
D: 2,4
E: 8,333
ND: 5,30
11,733
D: 4,10
E: 7,633
10,300
D: 2,70
E: 7,900
ND: 0,30
13,233
D: 4,00
E: 9,233
10,700
D: 3,40
E: 7,300
10,133
61,532
15,766
FX
5,433
D: 2,4
E: 8,333
ND: 5,30
PH
11,733
D: 4,1
E: 7,633
SR
10,300
D: 2,7
E: 7,900
ND: 0,30
VT
13,233
D: 4,0
E: 9,233
PB
10,700
D: 3,4
E: 7,300
HB
10,133
D: 3,1
E: 7,033
23
163
Oskar Il-Sung Melander
GK Motus-Salto
11,833
D: 3,1
E: 8,733
6,700
D: 2,50
E: 4,200
9,633
D: 2,20
E: 7,733
ND: 0,30
10,866
D: 1,60
E: 9,366
ND: 0,10
11,566
D: 2,50
E: 9,066
10,366
60,964
16,334
FX
11,833
D: 3,1
E: 8,733
PH
6,700
D: 2,5
E: 4,200
SR
9,633
D: 2,2
E: 7,733
ND: 0,30
VT
10,866
D: 1,6
E: 9,366
ND: 0,10
PB
11,566
D: 2,5
E: 9,066
HB
10,366
D: 2,9
E: 7,466
24
171
Wille Larsson
Halmstad Frigymnaster
11,400
D: 3,5
E: 7,900
8,533
D: 2,40
E: 6,133
10,000
D: 2,10
E: 8,200
ND: 0,30
11,666
D: 2,80
E: 8,866
10,700
D: 2,20
E: 8,500
8,466
60,765
16,533
FX
11,400
D: 3,5
E: 7,900
PH
8,533
D: 2,4
E: 6,133
SR
10,000
D: 2,1
E: 8,200
ND: 0,30
VT
11,666
D: 2,8
E: 8,866
PB
10,700
D: 2,2
E: 8,500
HB
8,466
D: 2,2
E: 6,266
25
169
Ali Aghazade
Halmstad Frigymnaster
10,600
D: 3,0
E: 7,600
8,866
D: 2,20
E: 6,966
ND: 0,30
8,566
D: 2,00
E: 6,866
ND: 0,30
11,066
D: 2,40
E: 8,766
ND: 0,10
10,900
D: 3,00
E: 7,900
9,433
59,431
17,867
FX
10,600
D: 3,0
E: 7,600
PH
8,866
D: 2,2
E: 6,966
ND: 0,30
SR
8,566
D: 2,0
E: 6,866
ND: 0,30
VT
11,066
D: 2,4
E: 8,766
ND: 0,10
PB
10,900
D: 3,0
E: 7,900
HB
9,433
D: 1,6
E: 7,833
26
128
Karl Idesjö
Hammarbygymnasterna
11,133
D: 3,20
E: 7,933
13,266
D: 4,50
E: 8,766
12,833
D: 5,00
E: 7,833
12,533
49,765
27,533
FX

PH
11,133
D: 3,2
E: 7,933
SR
13,266
D: 4,5
E: 8,766
VT

PB
12,833
D: 5,0
E: 7,833
HB
12,533
D: 4,9
E: 7,633
27
143
Leo Blumenberg
KFUM
9,233
D: 2,80
E: 6,433
10,933
D: 2,80
E: 8,133
11,633
D: 2,30
E: 9,333
10,400
42,199
35,099
FX

PH
9,233
D: 2,8
E: 6,433
SR
10,933
D: 2,8
E: 8,133
VT

PB
11,633
D: 2,3
E: 9,333
HB
10,400
D: 2,3
E: 8,100
28
173
Simon Franke
Alingsås IF GF
10,500
D: 2,4
E: 8,200
ND: 0,10
9,866
D: 2,10
E: 8,066
ND: 0,30
10,600
D: 2,20
E: 8,700
ND: 0,30
9,766
40,732
36,566
FX
10,500
D: 2,4
E: 8,200
ND: 0,10
PH

SR
9,866
D: 2,1
E: 8,066
ND: 0,30
VT
10,600
D: 2,2
E: 8,700
ND: 0,30
PB

HB
9,766
D: 1,7
E: 8,066
29
176
Rasmus Larsson
Lulegymnasterna
9,566
D: 2,20
E: 7,666
ND: 0,30
10,200
D: 2,00
E: 8,500
ND: 0,30
10,600
D: 2,30
E: 8,300
9,933
40,299
36,999
FX

PH
9,566
D: 2,2
E: 7,666
ND: 0,30
SR
10,200
D: 2,0
E: 8,500
ND: 0,30
VT

PB
10,600
D: 2,3
E: 8,300
HB
9,933
D: 1,6
E: 8,333
30
172
Charlie Björsson
Alingsås IF GF
7,800
D: 3,40
E: 4,400
8,566
D: 2,90
E: 5,666
12,033
D: 3,00
E: 9,033
9,366
37,765
39,533
FX

PH
7,800
D: 3,4
E: 4,400
SR
8,566
D: 2,9
E: 5,666
VT

PB
12,033
D: 3,0
E: 9,033
HB
9,366
D: 1,9
E: 7,466
31
148
Marcus Stenberg
Lulegymnasterna
11,800
D: 3,50
E: 8,300
12,066
D: 3,40
E: 8,666
11,100
34,966
42,332
FX

PH

SR
11,800
D: 3,5
E: 8,300
VT

PB
12,066
D: 3,4
E: 8,666
HB
11,100
D: 3,3
E: 7,800
32
144
Hektor Klingberg
KFUM
10,733
D: 3,2
E: 7,833
ND: 0,30
9,200
D: 2,40
E: 6,800
9,966
D: 2,00
E: 7,966
29,899
47,399
FX
10,733
D: 3,2
E: 7,833
ND: 0,30
PH
9,200
D: 2,4
E: 6,800
SR
9,966
D: 2,0
E: 7,966
VT

PB

HB

33
150
Adam Benjaminsson
Alingsås IF GF
7,866
D: 2,20
E: 5,966
ND: 0,30
8,133
D: 2,20
E: 5,933
10,466
26,465
50,833
FX

PH
7,866
D: 2,2
E: 5,966
ND: 0,30
SR

VT

PB
8,133
D: 2,2
E: 5,933
HB
10,466
D: 2,3
E: 8,166
34
145
Alexander Ramm
KFUM
10,266
D: 3,6
E: 6,766
ND: 0,10
12,366
D: 3,20
E: 9,166
22,632
54,666
FX
10,266
D: 3,6
E: 6,766
ND: 0,10
PH

SR

VT
12,366
D: 3,2
E: 9,166
PB

HB

35
160
Lukas Norin
Hammarbygymnasterna
10,833
D: 2,9
E: 7,933
10,333
D: 2,60
E: 7,733
21,166
56,132
FX
10,833
D: 2,9
E: 7,933
PH

SR
10,333
D: 2,6
E: 7,733
VT

PB

HB

35
146
Simon Eriksson
KFUM
10,966
D: 3,6
E: 7,666
ND: 0,30
10,200
21,166
56,132
FX
10,966
D: 3,6
E: 7,666
ND: 0,30
PH

SR

VT

PB

HB
10,200
D: 2,6
E: 7,600
37
164
Hugo Woxblom
Hammarbygymnasterna
8,733
D: 2,30
E: 6,433
11,633
D: 3,00
E: 8,633
20,366
56,932
FX

PH
8,733
D: 2,3
E: 6,433
SR

VT

PB
11,633
D: 3,0
E: 8,633
HB

38
142
Leo Ohlsson
Göteborgs Turnförening
11,766
D: 3,4
E: 8,366
6,300
18,066
59,232
FX
11,766
D: 3,4
E: 8,366
PH

SR

VT

PB

HB
6,300
D: 2,1
E: 4,200
39
140
Gabriel Lindeby
Göteborgs Turnförening
13,033
D: 4,00
E: 9,033
13,033
64,265
FX

PH

SR

VT
13,033
D: 4,0
E: 9,033
PB

HB

40
166
Theo Holmgren
GK Motus-Salto
11,800
D: 3,3
E: 8,500
11,800
65,498
FX
11,800
D: 3,3
E: 8,500
PH

SR

VT

PB

HB

41
141
Omobamidele Emmanuel Falodi
Göteborgs Turnförening
10,200
D: 3,5
E: 6,700
10,200
67,098
FX
10,200
D: 3,5
E: 6,700
PH

SR

VT

PB

HB

Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
137
William Hyll, Halmstad Frigymnaster

4,7

8,800


13,500

2
130
Lukas Houser, Hammarbygymnasterna

5,0

8,400


13,400

0,100
3
127
Kim Wanström, Hammarbygymnasterna

5,9

7,266


13,166

0,334
4
147
Jacob Söderqvist, KFUM

4,4

8,633


13,033

0,467
5
136
Vilgot Hyll, Halmstad Frigymnaster

4,4

8,600


13,000

0,500
5
133
Joakim Lenberg, GK Motus-Salto

4,7

8,300


13,000

0,500
7
129
William Sundell, Hammarbygymnasterna

4,0

8,900

0,3

12,600

0,900
8
138
Jonathan Smith, Göteborgs Turnförening

3,8

8,766


12,566

0,934
9
131
Mattias Larsson, Hammarbygymnasterna

3,9

8,366


12,266

1,234
10
167
Oliver Lewandowski, Hammarbygymnasterna

4,1

8,000


12,100

1,400
11
139
Christopher Juhlin, Göteborgs Turnförening

3,7

8,266


11,966

1,534
12
163
Oskar Il-Sung Melander, GK Motus-Salto

3,1

8,733


11,833

1,667
12
168
Viggo Altarac, GK Motus-Salto

3,7

8,133


11,833

1,667
14
166
Theo Holmgren, GK Motus-Salto

3,3

8,500


11,800

1,700
15
142
Leo Ohlsson, Göteborgs Turnförening

3,4

8,366


11,766

1,734
16
162
Olof Antti, Lulegymnasterna

3,7

8,000


11,700

1,800
17
135
Filip Lidbeck, Halmstad Frigymnaster

5,4

6,666

0,4

11,666

1,834
18
132
Adam Björs, Hammarbygymnasterna

4,0

7,500


11,500

2,000
19
160
Jasper Carminger, Hammarbygymnasterna

3,6

7,866


11,466

2,034
20
171
Wille Larsson, Halmstad Frigymnaster

3,5

7,900


11,400

2,100
21
170
Joar Adolfsson, Brommagymnasterna

3,0

7,966


10,966

2,534
21
146
Simon Eriksson, KFUM

3,6

7,666

0,3

10,966

2,534
23
174
David Brännfors, Brommagymnasterna

2,9

7,933


10,833

2,667
23
160
Lukas Norin, Hammarbygymnasterna

2,9

7,933


10,833

2,667
25
144
Hektor Klingberg, KFUM

3,2

7,833

0,3

10,733

2,767
26
175
Axel M Eriksson, Lulegymnasterna

2,4

8,200


10,600

2,900
26
169
Ali Aghazade, Halmstad Frigymnaster

3,0

7,600


10,600

2,900
28
173
Simon Franke, Alingsås IF GF

2,4

8,200

0,1

10,500

3,000
29
145
Alexander Ramm, KFUM

3,6

6,766

0,1

10,266

3,234
30
165
Marcus Göransson, Alingsås IF GF

3,8

6,733

0,3

10,233

3,267
31
141
Omobamidele Emmanuel Falodi, Göteborgs Turnförening

3,5

6,700


10,200

3,300
32
149
Emil Espling, Lulegymnasterna

2,4

8,333

5,3

5,433

8,067
33
164
Hugo Woxblom, Hammarbygymnasterna




33
172
Charlie Björsson, Alingsås IF GF




33
176
Rasmus Larsson, Lulegymnasterna




33
150
Adam Benjaminsson, Alingsås IF GF




Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
129
William Sundell, Hammarbygymnasterna

5,2

8,566


13,766

2
133
Joakim Lenberg, GK Motus-Salto

4,4

8,733


13,133

0,633
3
131
Mattias Larsson, Hammarbygymnasterna

4,6

8,300


12,900

0,866
4
134
Luis Il-Sung Melander, GK Motus-Salto

4,1

8,666


12,766

1,000
5
137
William Hyll, Halmstad Frigymnaster

3,6

8,500


12,100

1,666
6
132
Adam Björs, Hammarbygymnasterna

3,4

8,566


11,966

1,800
7
149
Emil Espling, Lulegymnasterna

4,1

7,633


11,733

2,033
7
127
Kim Wanström, Hammarbygymnasterna

4,1

7,633


11,733

2,033
9
130
Lukas Houser, Hammarbygymnasterna

3,5

8,100


11,600

2,166
10
167
Oliver Lewandowski, Hammarbygymnasterna

3,8

7,766


11,566

2,200
11
147
Jacob Söderqvist, KFUM

3,8

7,600


11,400

2,366
12
128
Karl Idesjö, Hammarbygymnasterna

3,2

7,933


11,133

2,633
13
138
Jonathan Smith, Göteborgs Turnförening

3,6

7,400


11,000

2,766
14
175
Axel M Eriksson, Lulegymnasterna

2,3

8,533

0,3

10,533

3,233
15
160
Jasper Carminger, Hammarbygymnasterna

2,2

8,466

0,3

10,366

3,400
16
174
David Brännfors, Brommagymnasterna

2,4

7,866


10,266

3,500
17
162
Olof Antti, Lulegymnasterna

2,6

7,433


10,033

3,733
17
168
Viggo Altarac, GK Motus-Salto

3,7

6,333


10,033

3,733
19
176
Rasmus Larsson, Lulegymnasterna

2,2

7,666

0,3

9,566

4,200
20
170
Joar Adolfsson, Brommagymnasterna

2,3

7,066


9,366

4,400
21
143
Leo Blumenberg, KFUM

2,8

6,433


9,233

4,533
22
144
Hektor Klingberg, KFUM

2,4

6,800


9,200

4,566
23
139
Christopher Juhlin, Göteborgs Turnförening

2,6

6,433


9,033

4,733
23
136
Vilgot Hyll, Halmstad Frigymnaster

3,8

5,233


9,033

4,733
25
169
Ali Aghazade, Halmstad Frigymnaster

2,2

6,966

0,3

8,866

4,900
26
165
Marcus Göransson, Alingsås IF GF

2,4

6,366


8,766

5,000
27
164
Hugo Woxblom, Hammarbygymnasterna

2,3

6,433


8,733

5,033
28
171
Wille Larsson, Halmstad Frigymnaster

2,4

6,133


8,533

5,233
29
150
Adam Benjaminsson, Alingsås IF GF

2,2

5,966

0,3

7,866

5,900
30
172
Charlie Björsson, Alingsås IF GF

3,4

4,400


7,800

5,966
31
163
Oskar Il-Sung Melander, GK Motus-Salto

2,5

4,200


6,700

7,066
32
160
Lukas Norin, Hammarbygymnasterna




32
166
Theo Holmgren, GK Motus-Salto




32
173
Simon Franke, Alingsås IF GF




Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
134
Luis Il-Sung Melander, GK Motus-Salto

5,1

8,900


14,000

2
128
Karl Idesjö, Hammarbygymnasterna

4,5

8,766


13,266

0,734
3
127
Kim Wanström, Hammarbygymnasterna

4,8

8,333


13,133

0,867
4
135
Filip Lidbeck, Halmstad Frigymnaster

4,2

8,400


12,600

1,400
5
131
Mattias Larsson, Hammarbygymnasterna

4,0

8,466


12,466

1,534
6
133
Joakim Lenberg, GK Motus-Salto

3,7

8,666


12,366

1,634
7
147
Jacob Söderqvist, KFUM

3,2

8,800


12,000

2,000
8
162
Olof Antti, Lulegymnasterna

3,6

8,366


11,966

2,034
9
137
William Hyll, Halmstad Frigymnaster

3,7

8,233


11,933

2,067
10
168
Viggo Altarac, GK Motus-Salto

3,6

8,600

0,3

11,900

2,100
11
148
Marcus Stenberg, Lulegymnasterna

3,5

8,300


11,800

2,200
12
130
Lukas Houser, Hammarbygymnasterna

3,1

8,400


11,500

2,500
13
129
William Sundell, Hammarbygymnasterna

3,0

8,466


11,466

2,534
14
139
Christopher Juhlin, Göteborgs Turnförening

3,9

7,533


11,433

2,567
15
167
Oliver Lewandowski, Hammarbygymnasterna

3,1

8,400

0,3

11,200

2,800
16
143
Leo Blumenberg, KFUM

2,8

8,133


10,933

3,067
17
174
David Brännfors, Brommagymnasterna

2,3

8,733

0,3

10,733

3,267
17
160
Jasper Carminger, Hammarbygymnasterna

3,0

8,033

0,3

10,733

3,267
17
165
Marcus Göransson, Alingsås IF GF

2,8

7,933


10,733

3,267
17
132
Adam Björs, Hammarbygymnasterna

3,5

7,233


10,733

3,267
21
138
Jonathan Smith, Göteborgs Turnförening

3,8

7,000

0,3

10,500

3,500
22
160
Lukas Norin, Hammarbygymnasterna

2,6

7,733


10,333

3,667
23
149
Emil Espling, Lulegymnasterna

2,7

7,900

0,3

10,300

3,700
24
176
Rasmus Larsson, Lulegymnasterna

2,0

8,500

0,3

10,200

3,800
25
136
Vilgot Hyll, Halmstad Frigymnaster

3,5

6,966

0,3

10,166

3,834
26
171
Wille Larsson, Halmstad Frigymnaster

2,1

8,200

0,3

10,000

4,000
27
144
Hektor Klingberg, KFUM

2,0

7,966


9,966

4,034
28
173
Simon Franke, Alingsås IF GF

2,1

8,066

0,3

9,866

4,134
29
170
Joar Adolfsson, Brommagymnasterna

2,3

7,800

0,3

9,800

4,200
30
163
Oskar Il-Sung Melander, GK Motus-Salto

2,2

7,733

0,3

9,633

4,367
31
175
Axel M Eriksson, Lulegymnasterna

2,4

7,033


9,433

4,567
32
169
Ali Aghazade, Halmstad Frigymnaster

2,0

6,866

0,3

8,566

5,434
32
172
Charlie Björsson, Alingsås IF GF

2,9

5,666


8,566

5,434
34
164
Hugo Woxblom, Hammarbygymnasterna




34
166
Theo Holmgren, GK Motus-Salto




34
150
Adam Benjaminsson, Alingsås IF GF




Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
135
Filip Lidbeck, Halmstad Frigymnaster


4,8


9,466




7,133
14,266

2
136
Vilgot Hyll, Halmstad Frigymnaster


4,8


9,133




6,966
13,933

0,167
3
130
Lukas Houser, Hammarbygymnasterna


4,8


8,966




6,883
13,766

0,250
4
137
William Hyll, Halmstad Frigymnaster


4,0


9,500


0,1

6,700
13,400

0,433
5
134
Luis Il-Sung Melander, GK Motus-Salto


4,0


9,300




6,650
13,300

0,483
5
133
Joakim Lenberg, GK Motus-Salto


4,0


9,300




6,650
13,300

0,483
7
149
Emil Espling, Lulegymnasterna


4,0


9,233




6,616
13,233

0,517
8
138
Jonathan Smith, Göteborgs Turnförening


4,0


9,100




6,550
13,100

0,583
9
140
Gabriel Lindeby, Göteborgs Turnförening


4,0


9,033




6,516
13,033

0,617
10
147
Jacob Söderqvist, KFUM


4,0


8,966




6,483
12,966

0,650
11
131
Mattias Larsson, Hammarbygymnasterna


4,0


8,933




6,466
12,933

0,667
12
127
Kim Wanström, Hammarbygymnasterna


4,0


9,166


0,3

6,433
12,866

0,700
12
162
Olof Antti, Lulegymnasterna


4,0


8,866




6,433
12,866

0,700
14
167
Oliver Lewandowski, Hammarbygymnasterna


4,0


8,833




6,416
12,833

0,717
15
145
Alexander Ramm, KFUM


3,2


9,166




6,183
12,366

0,950
16
129
William Sundell, Hammarbygymnasterna


4,0


8,333




6,166
12,333

0,967
17
160
Jasper Carminger, Hammarbygymnasterna


3,2


9,100




6,150
12,300

0,983
18
132
Adam Björs, Hammarbygymnasterna


3,2


8,766




5,983
11,966

1,150
19
171
Wille Larsson, Halmstad Frigymnaster


2,8


8,866




5,833
11,666

1,300
20
174
David Brännfors, Brommagymnasterna


2,4


9,066




5,733
11,466

1,400
21
168
Viggo Altarac, GK Motus-Salto


2,8


8,700


0,1

5,700
11,400

1,433
22
165
Marcus Göransson, Alingsås IF GF


2,4


8,933




5,666
11,333

1,467
23
169
Ali Aghazade, Halmstad Frigymnaster


2,4


8,766


0,1

5,533
11,066

1,600
24
170
Joar Adolfsson, Brommagymnasterna


1,6


9,433




5,516
11,033

1,617
25
163
Oskar Il-Sung Melander, GK Motus-Salto


1,6


9,366


0,1

5,433
10,866

1,700
26
175
Axel M Eriksson, Lulegymnasterna


2,2


8,600




5,400
10,800

1,733
27
173
Simon Franke, Alingsås IF GF


2,2


8,700


0,3

5,300
10,600

1,833
27
139
Christopher Juhlin, Göteborgs Turnförening


2,4


8,200




5,300
10,600

1,833
29
160
Lukas Norin, Hammarbygymnasterna










29
164
Hugo Woxblom, Hammarbygymnasterna










29
166
Theo Holmgren, GK Motus-Salto










29
172
Charlie Björsson, Alingsås IF GF










29
176
Rasmus Larsson, Lulegymnasterna










29
150
Adam Benjaminsson, Alingsås IF GF










Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
133
Joakim Lenberg, GK Motus-Salto

4,4

8,866


13,266

2
131
Mattias Larsson, Hammarbygymnasterna

4,1

9,100


13,200

0,066
3
134
Luis Il-Sung Melander, GK Motus-Salto

4,8

8,366


13,166

0,100
4
128
Karl Idesjö, Hammarbygymnasterna

5,0

7,833


12,833

0,433
5
130
Lukas Houser, Hammarbygymnasterna

3,6

9,166


12,766

0,500
6
147
Jacob Söderqvist, KFUM

3,2

9,466


12,666

0,600
7
129
William Sundell, Hammarbygymnasterna

3,6

9,033


12,633

0,633
8
162
Olof Antti, Lulegymnasterna

3,4

9,066


12,466

0,800
9
137
William Hyll, Halmstad Frigymnaster

4,0

8,400


12,400

0,866
10
168
Viggo Altarac, GK Motus-Salto

3,2

9,133


12,333

0,933
10
138
Jonathan Smith, Göteborgs Turnförening

3,4

8,933


12,333

0,933
12
167
Oliver Lewandowski, Hammarbygymnasterna

3,3

8,933


12,233

1,033
12
135
Filip Lidbeck, Halmstad Frigymnaster

3,5

8,733


12,233

1,033
14
160
Jasper Carminger, Hammarbygymnasterna

2,9

9,300


12,200

1,066
15
148
Marcus Stenberg, Lulegymnasterna

3,4

8,666


12,066

1,200
16
172
Charlie Björsson, Alingsås IF GF

3,0

9,033


12,033

1,233
17
136
Vilgot Hyll, Halmstad Frigymnaster

3,3

8,633


11,933

1,333
18
132
Adam Björs, Hammarbygymnasterna

3,0

8,833


11,833

1,433
19
139
Christopher Juhlin, Göteborgs Turnförening

3,2

8,600


11,800

1,466
19
127
Kim Wanström, Hammarbygymnasterna

4,4

7,400


11,800

1,466
21
143
Leo Blumenberg, KFUM

2,3

9,333


11,633

1,633
21
164
Hugo Woxblom, Hammarbygymnasterna

3,0

8,633


11,633

1,633
23
163
Oskar Il-Sung Melander, GK Motus-Salto

2,5

9,066


11,566

1,700
24
175
Axel M Eriksson, Lulegymnasterna

2,4

9,066


11,466

1,800
25
174
David Brännfors, Brommagymnasterna

3,0

8,266


11,266

2,000
26
170
Joar Adolfsson, Brommagymnasterna

2,5

8,700


11,200

2,066
27
169
Ali Aghazade, Halmstad Frigymnaster

3,0

7,900


10,900

2,366
28
165
Marcus Göransson, Alingsås IF GF

3,0

7,833


10,833

2,433
29
171
Wille Larsson, Halmstad Frigymnaster

2,2

8,500


10,700

2,566
29
149
Emil Espling, Lulegymnasterna

3,4

7,300


10,700

2,566
31
176
Rasmus Larsson, Lulegymnasterna

2,3

8,300


10,600

2,666
32
150
Adam Benjaminsson, Alingsås IF GF

2,2

5,933


8,133

5,133
33
160
Lukas Norin, Hammarbygymnasterna




33
166
Theo Holmgren, GK Motus-Salto




33
173
Simon Franke, Alingsås IF GF




Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
134
Luis Il-Sung Melander, GK Motus-Salto

4,0

8,600


12,600

2
128
Karl Idesjö, Hammarbygymnasterna

4,9

7,633


12,533

0,067
3
127
Kim Wanström, Hammarbygymnasterna

4,1

8,366


12,466

0,134
4
133
Joakim Lenberg, GK Motus-Salto

3,5

8,733


12,233

0,367
5
135
Filip Lidbeck, Halmstad Frigymnaster

3,4

8,533


11,933

0,667
6
168
Viggo Altarac, GK Motus-Salto

3,8

8,033


11,833

0,767
7
130
Lukas Houser, Hammarbygymnasterna

3,1

8,400


11,500

1,100
8
162
Olof Antti, Lulegymnasterna

3,2

8,233


11,433

1,167
9
138
Jonathan Smith, Göteborgs Turnförening

3,3

8,100


11,400

1,200
9
129
William Sundell, Hammarbygymnasterna

3,6

7,800


11,400

1,200
11
147
Jacob Söderqvist, KFUM

3,2

8,166


11,366

1,234
12
148
Marcus Stenberg, Lulegymnasterna

3,3

7,800


11,100

1,500
13
160
Jasper Carminger, Hammarbygymnasterna

3,0

8,000


11,000

1,600
14
131
Mattias Larsson, Hammarbygymnasterna

2,7

8,266


10,966

1,634
15
167
Oliver Lewandowski, Hammarbygymnasterna

3,1

7,833


10,933

1,667
16
170
Joar Adolfsson, Brommagymnasterna

2,4

8,433


10,833

1,767
17
132
Adam Björs, Hammarbygymnasterna

2,1

8,600


10,700

1,900
18
150
Adam Benjaminsson, Alingsås IF GF

2,3

8,166


10,466

2,134
19
143
Leo Blumenberg, KFUM

2,3

8,100


10,400

2,200
20
163
Oskar Il-Sung Melander, GK Motus-Salto

2,9

7,466


10,366

2,234
21
174
David Brännfors, Brommagymnasterna

2,1

8,200


10,300

2,300
21
136
Vilgot Hyll, Halmstad Frigymnaster

3,1

7,200


10,300

2,300
23
139
Christopher Juhlin, Göteborgs Turnförening

1,6

8,666


10,266

2,334
24
146
Simon Eriksson, KFUM

2,6

7,600


10,200

2,400
25
137
William Hyll, Halmstad Frigymnaster

2,6

7,566


10,166

2,434
26
149
Emil Espling, Lulegymnasterna

3,1

7,033


10,133

2,467
27
176
Rasmus Larsson, Lulegymnasterna

1,6

8,333


9,933

2,667
28
175
Axel M Eriksson, Lulegymnasterna

1,6

8,233


9,833

2,767
28
165
Marcus Göransson, Alingsås IF GF

2,6

7,233


9,833

2,767
30
173
Simon Franke, Alingsås IF GF

1,7

8,066


9,766

2,834
31
169
Ali Aghazade, Halmstad Frigymnaster

1,6

7,833


9,433

3,167
32
172
Charlie Björsson, Alingsås IF GF

1,9

7,466


9,366

3,234
33
171
Wille Larsson, Halmstad Frigymnaster

2,2

6,266


8,466

4,134
34
142
Leo Ohlsson, Göteborgs Turnförening

2,1

4,200


6,300

6,300
35
160
Lukas Norin, Hammarbygymnasterna




35
164
Hugo Woxblom, Hammarbygymnasterna




35
166
Theo Holmgren, GK Motus-Salto




Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap

Last Update: 2024-07-21 21:20:28
SX
SM
MD
XL
XXL