Tillbaka 

Mästerskapshelgen & JSM Stockholm, 2022-05-27

JSM Finaler Sverige Pokalen - Öppet program Finaler Riksmästerskapen - Femman Finaler Riksmästerskapen - Fyran Finaler Riksmästerskapen - Trean Finaler Riksmästerskapen - Tvåan Finaler Sverige Pokalen - Trean Finaler Sverige Pokalen - Tvåan Finaler Riksmästerskapen - Tvåan Sverige Pokalen - Tvåan Riksmästerskapen - Trean Sverige Pokalen - Trean Riksmästerskapen - Fyran Riksmästerskapen - Femman Sverige Pokalen - Öppet program JSM Lag-SM Lag RM Lag-SM
Riksmästerskapen - Tvåan
Icke officiella resultat
Pl
#
Namn
Fristående
Bygelhäst
Ringar
Hopp
Barr
Räck
Total
Gap
1
28
August Wadman
Brommagymnasterna
13,150
D: 5,1
E: 8,050
12,233
D: 3,35
E: 8,883
13,250
D: 4,00
E: 9,250
14,050
14,600/13,500
D: 5,0/4,0
E: 9,600/9,500
13,533
D: 4,50
E: 9,033
12,933
79,149
FX
13,150
D: 5,1
E: 8,050
PH
12,233
D: 3,4
E: 8,883
SR
13,250
D: 4,0
E: 9,250
VT
14,050
14,600/13,500
D: 5,0/4,0
E: 9,600/9,500
PB
13,533
D: 4,5
E: 9,033
HB
12,933
D: 4,0
E: 8,933
2
60
Jack Sjölinder
Brommagymnasterna
13,400
D: 5,0
E: 8,400
11,850
D: 3,30
E: 8,550
13,750
D: 4,60
E: 9,150
13,850
14,400/13,300
D: 5,0/4,0
E: 9,400/9,300
13,066
D: 3,60
E: 9,466
12,500
78,416
0,733
FX
13,400
D: 5,0
E: 8,400
PH
11,850
D: 3,3
E: 8,550
SR
13,750
D: 4,6
E: 9,150
VT
13,850
14,400/13,300
D: 5,0/4,0
E: 9,400/9,300
PB
13,066
D: 3,6
E: 9,466
HB
12,500
D: 3,6
E: 8,900
3
95
Valter Hammarström
Göteborgs Turnförening
13,750
D: 5,1
E: 8,650
11,783
D: 3,25
E: 8,533
13,500
D: 4,60
E: 8,900
13,750
14,150/13,350
D: 5,0/4,0
E: 9,150/9,350
12,366
D: 3,60
E: 8,766
13,066
78,215
0,934
FX
13,750
D: 5,1
E: 8,650
PH
11,783
D: 3,3
E: 8,533
SR
13,500
D: 4,6
E: 8,900
VT
13,750
14,150/13,350
D: 5,0/4,0
E: 9,150/9,350
PB
12,366
D: 3,6
E: 8,766
HB
13,066
D: 4,6
E: 8,466
4
57
Levi Hullegård
Halmstad Frigymnaster
13,200
D: 4,1
E: 9,100
11,916
D: 3,60
E: 8,316
12,850
D: 4,10
E: 8,750
14,125
14,600/13,650
D: 5,0/4,0
E: 9,600/9,650
12,433
D: 3,30
E: 9,133
13,166
77,690
1,459
FX
13,200
D: 4,1
E: 9,100
PH
11,916
D: 3,6
E: 8,316
SR
12,850
D: 4,1
E: 8,750
VT
14,125
14,600/13,650
D: 5,0/4,0
E: 9,600/9,650
PB
12,433
D: 3,3
E: 9,133
HB
13,166
D: 4,6
E: 8,566
5
96
Alfred Bogfors
Hindås GF
12,800
D: 4,6
E: 8,200
12,183
D: 3,30
E: 8,883
12,850
D: 4,10
E: 8,750
13,850
13,350/14,350
D: 4,0/5,0
E: 9,350/9,350
11,833
D: 3,40
E: 8,433
12,466
75,982
3,167
FX
12,800
D: 4,6
E: 8,200
PH
12,183
D: 3,3
E: 8,883
SR
12,850
D: 4,1
E: 8,750
VT
13,850
13,350/14,350
D: 4,0/5,0
E: 9,350/9,350
PB
11,833
D: 3,4
E: 8,433
HB
12,466
D: 4,1
E: 8,366
6
84
Oliver Svensson
Halmstad Frigymnaster
13,300
D: 4,6
E: 8,700
12,216
D: 3,30
E: 8,916
12,450
D: 3,60
E: 8,850
13,675
13,950/13,400
D: 5,0/4,0
E: 8,950/9,400
11,233
D: 3,30
E: 7,933
12,466
75,340
3,809
FX
13,300
D: 4,6
E: 8,700
PH
12,216
D: 3,3
E: 8,916
SR
12,450
D: 3,6
E: 8,850
VT
13,675
13,950/13,400
D: 5,0/4,0
E: 8,950/9,400
PB
11,233
D: 3,3
E: 7,933
HB
12,466
D: 3,6
E: 8,866
7
63
Valter Toverud
Brommagymnasterna
12,100
D: 4,5
E: 7,600
11,749
D: 3,05
E: 8,700
12,600
D: 3,50
E: 9,100
13,750
14,200/13,300
D: 5,0/4,0
E: 9,200/9,300
12,400
D: 3,20
E: 9,200
11,966
74,565
4,584
FX
12,100
D: 4,5
E: 7,600
PH
11,749
D: 3,1
E: 8,700
SR
12,600
D: 3,5
E: 9,100
VT
13,750
14,200/13,300
D: 5,0/4,0
E: 9,200/9,300
PB
12,400
D: 3,2
E: 9,200
HB
11,966
D: 3,0
E: 8,966
8
54
James Hanné
Halmstad Frigymnaster
13,450
D: 4,6
E: 8,850
11,366
D: 3,30
E: 8,067
11,450
D: 3,60
E: 7,850
14,000
14,500/13,500
D: 5,0/4,0
E: 9,500/9,500
11,500
D: 2,80
E: 8,700
12,066
73,832
5,317
FX
13,450
D: 4,6
E: 8,850
PH
11,366
D: 3,3
E: 8,067
SR
11,450
D: 3,6
E: 7,850
VT
14,000
14,500/13,500
D: 5,0/4,0
E: 9,500/9,500
PB
11,500
D: 2,8
E: 8,700
HB
12,066
D: 3,6
E: 8,466
9
94
Elton Dahlin
Göteborgs Turnförening
12,100
D: 3,5
E: 8,600
11,283
D: 3,05
E: 8,233
12,000
D: 3,50
E: 8,500
13,975
14,450/13,500
D: 5,0/4,0
E: 9,450/9,500
12,133
D: 3,50
E: 8,633
12,066
73,557
5,592
FX
12,100
D: 3,5
E: 8,600
PH
11,283
D: 3,1
E: 8,233
SR
12,000
D: 3,5
E: 8,500
VT
13,975
14,450/13,500
D: 5,0/4,0
E: 9,450/9,500
PB
12,133
D: 3,5
E: 8,633
HB
12,066
D: 3,1
E: 8,966
10
62
Caden Keller
Brommagymnasterna
12,650
D: 3,6
E: 9,050
11,983
D: 3,05
E: 8,933
11,750
D: 3,10
E: 8,650
13,175
12,850/13,500
D: 3,5/4,0
E: 9,350/9,500
11,633
D: 2,50
E: 9,133
11,700
72,891
6,258
FX
12,650
D: 3,6
E: 9,050
PH
11,983
D: 3,1
E: 8,933
SR
11,750
D: 3,1
E: 8,650
VT
13,175
12,850/13,500
D: 3,5/4,0
E: 9,350/9,500
PB
11,633
D: 2,5
E: 9,133
HB
11,700
D: 3,0
E: 8,700
11
61
Alexander Mouradian
Brommagymnasterna
12,300
D: 4,5
E: 7,800
11,766
D: 3,05
E: 8,717
11,950
D: 3,00
E: 8,950
11,525
11,150/11,900
D: 3,0/4,0
E: 8,150/7,900
12,300
D: 3,20
E: 9,100
12,133
71,974
7,175
FX
12,300
D: 4,5
E: 7,800
PH
11,766
D: 3,1
E: 8,717
SR
11,950
D: 3,0
E: 8,950
VT
11,525
11,150/11,900
D: 3,0/4,0
E: 8,150/7,900
PB
12,300
D: 3,2
E: 9,100
HB
12,133
D: 3,0
E: 9,133
12
79
Seth Bjerkeby
Hammarbygymnasterna
11,700
D: 3,0
E: 8,700
11,733
D: 3,05
E: 8,683
11,900
D: 3,60
E: 8,300
12,875
12,450/13,300
D: 3,0/4,0
E: 9,450/9,300
12,266
D: 3,50
E: 8,766
11,166
71,640
7,509
FX
11,700
D: 3,0
E: 8,700
PH
11,733
D: 3,1
E: 8,683
SR
11,900
D: 3,6
E: 8,300
VT
12,875
12,450/13,300
D: 3,0/4,0
E: 9,450/9,300
PB
12,266
D: 3,5
E: 8,766
HB
11,166
D: 3,5
E: 7,666
13
68
Tee Jay Bengtsson
GK Motus-Salto
12,100
D: 4,1
E: 8,000
11,716
D: 3,05
E: 8,667
11,100
D: 3,10
E: 8,000
12,850
12,550/13,150
D: 3,5/4,0
E: 9,050/9,150
11,433
D: 3,30
E: 8,133
12,133
71,332
7,817
FX
12,100
D: 4,1
E: 8,000
PH
11,716
D: 3,1
E: 8,667
SR
11,100
D: 3,1
E: 8,000
VT
12,850
12,550/13,150
D: 3,5/4,0
E: 9,050/9,150
PB
11,433
D: 3,3
E: 8,133
HB
12,133
D: 4,1
E: 8,033
14
55
Magnus-Alexander Åhlund
Halmstad Frigymnaster
11,750
D: 3,6
E: 8,150
11,799
D: 3,05
E: 8,750
11,300
D: 3,10
E: 8,200
12,950
12,700/13,200
D: 3,5/4,0
E: 9,200/9,200
11,766
D: 2,90
E: 8,866
11,300
70,865
8,284
FX
11,750
D: 3,6
E: 8,150
PH
11,799
D: 3,1
E: 8,750
SR
11,300
D: 3,1
E: 8,200
VT
12,950
12,700/13,200
D: 3,5/4,0
E: 9,200/9,200
PB
11,766
D: 2,9
E: 8,866
HB
11,300
D: 3,1
E: 8,200
15
78
Ted Carmody
Hammarbygymnasterna
11,550
D: 3,1
E: 8,450
11,783
D: 3,05
E: 8,733
11,000
D: 3,10
E: 7,900
12,775
12,200/13,350
D: 3,0/4,0
E: 9,200/9,350
11,833
D: 3,00
E: 8,833
11,433
70,374
8,775
FX
11,550
D: 3,1
E: 8,450
PH
11,783
D: 3,1
E: 8,733
SR
11,000
D: 3,1
E: 7,900
VT
12,775
12,200/13,350
D: 3,0/4,0
E: 9,200/9,350
PB
11,833
D: 3,0
E: 8,833
HB
11,433
D: 3,6
E: 7,833
15
67
Wiggo Jensen
GK Motus-Salto
12,250
D: 3,6
E: 8,650
11,216
D: 3,05
E: 8,167
11,250
D: 3,10
E: 8,150
11,725
11,650/11,800
D: 3,0/3,0
E: 8,650/8,800
12,433
D: 3,80
E: 8,633
11,500
70,374
8,775
FX
12,250
D: 3,6
E: 8,650
PH
11,216
D: 3,1
E: 8,167
SR
11,250
D: 3,1
E: 8,150
VT
11,725
11,650/11,800
D: 3,0/3,0
E: 8,650/8,800
PB
12,433
D: 3,8
E: 8,633
HB
11,500
D: 4,1
E: 7,400
17
80
Linus Peschel
Hammarbygymnasterna
12,150
D: 3,5
E: 8,650
11,433
D: 3,00
E: 8,433
11,150
D: 3,60
E: 7,550
12,625
12,300/12,950
D: 3,0/4,0
E: 9,300/8,950
11,833
D: 3,20
E: 8,633
11,033
70,224
8,925
FX
12,150
D: 3,5
E: 8,650
PH
11,433
D: 3,0
E: 8,433
SR
11,150
D: 3,6
E: 7,550
VT
12,625
12,300/12,950
D: 3,0/4,0
E: 9,300/8,950
PB
11,833
D: 3,2
E: 8,633
HB
11,033
D: 3,0
E: 8,033
18
93
Tilo Drougge
Göteborgs Turnförening
11,300
D: 3,1
E: 8,200
11,566
D: 3,00
E: 8,567
11,350
D: 3,60
E: 7,750
12,725
12,200/13,250
D: 3,0/4,0
E: 9,200/9,250
10,966
D: 2,50
E: 8,466
11,633
69,540
9,609
FX
11,300
D: 3,1
E: 8,200
PH
11,566
D: 3,0
E: 8,567
SR
11,350
D: 3,6
E: 7,750
VT
12,725
12,200/13,250
D: 3,0/4,0
E: 9,200/9,250
PB
10,966
D: 2,5
E: 8,466
HB
11,633
D: 3,1
E: 8,533
19
56
Felix Garnolf-Graf
Halmstad Frigymnaster
12,200
D: 3,6
E: 8,600
11,449
D: 3,00
E: 8,450
11,500
D: 3,50
E: 8,000
11,975
10,750/13,200
D: 3,0/4,0
E: 7,750/9,200
11,233
D: 2,80
E: 8,433
10,666
69,023
10,126
FX
12,200
D: 3,6
E: 8,600
PH
11,449
D: 3,0
E: 8,450
SR
11,500
D: 3,5
E: 8,000
VT
11,975
10,750/13,200
D: 3,0/4,0
E: 7,750/9,200
PB
11,233
D: 2,8
E: 8,433
HB
10,666
D: 3,1
E: 7,566
20
90
Leon Knezevic Brandt
Göteborgs Turnförening
12,500
D: 4,0
E: 8,500
9,866
D: 2,05
E: 7,816
11,550
D: 4,10
E: 7,450
13,825
14,500/13,150
D: 5,0/4,0
E: 9,500/9,150
11,300
D: 3,20
E: 8,100
9,933
68,974
10,175
FX
12,500
D: 4,0
E: 8,500
PH
9,866
D: 2,1
E: 7,816
SR
11,550
D: 4,1
E: 7,450
VT
13,825
14,500/13,150
D: 5,0/4,0
E: 9,500/9,150
PB
11,300
D: 3,2
E: 8,100
HB
9,933
D: 3,0
E: 6,933
21
75
Gabriel Gillberg
Hammarbygymnasterna
11,800
D: 4,1
E: 7,700
11,066
D: 3,30
E: 7,767
9,750
D: 3,10
E: 6,650
14,025
14,500/13,550
D: 5,0/4,0
E: 9,500/9,550
11,300
D: 2,90
E: 8,400
10,500
68,441
10,708
FX
11,800
D: 4,1
E: 7,700
PH
11,066
D: 3,3
E: 7,767
SR
9,750
D: 3,1
E: 6,650
VT
14,025
14,500/13,550
D: 5,0/4,0
E: 9,500/9,550
PB
11,300
D: 2,9
E: 8,400
HB
10,500
D: 3,5
E: 7,000
22
77
Lorens Bjerkeby
Hammarbygymnasterna
11,250
D: 3,0
E: 8,250
11,566
D: 3,05
E: 8,517
10,950
D: 3,10
E: 7,850
13,175
12,850/13,500
D: 3,5/4,0
E: 9,350/9,500
10,300
D: 3,00
E: 7,300
10,966
68,207
10,942
FX
11,250
D: 3,0
E: 8,250
PH
11,566
D: 3,1
E: 8,517
SR
10,950
D: 3,1
E: 7,850
VT
13,175
12,850/13,500
D: 3,5/4,0
E: 9,350/9,500
PB
10,300
D: 3,0
E: 7,300
HB
10,966
D: 3,1
E: 7,866
23
70
Liam Dahlberg
GK Motus-Salto
11,100
D: 2,6
E: 8,500
10,250
D: 2,75
E: 7,500
10,500
D: 3,10
E: 7,400
12,575
12,250/12,900
D: 3,0/4,0
E: 9,250/8,900
11,466
D: 3,60
E: 7,866
12,000
67,891
11,258
FX
11,100
D: 2,6
E: 8,500
PH
10,250
D: 2,8
E: 7,500
SR
10,500
D: 3,1
E: 7,400
VT
12,575
12,250/12,900
D: 3,0/4,0
E: 9,250/8,900
PB
11,466
D: 3,6
E: 7,866
HB
12,000
D: 3,6
E: 8,400
24
53
Edvin Björs
Halmstad Frigymnaster
10,050
D: 2,6
E: 7,450
11,566
D: 3,00
E: 8,567
10,600
D: 3,10
E: 7,500
13,950
14,500/13,400
D: 5,0/4,0
E: 9,500/9,400
11,100
D: 2,90
E: 8,200
10,600
67,866
11,283
FX
10,050
D: 2,6
E: 7,450
PH
11,566
D: 3,0
E: 8,567
SR
10,600
D: 3,1
E: 7,500
VT
13,950
14,500/13,400
D: 5,0/4,0
E: 9,500/9,400
PB
11,100
D: 2,9
E: 8,200
HB
10,600
D: 3,1
E: 7,500
25
91
Adrian Lauenstein
Göteborgs Turnförening
11,550
D: 3,5
E: 8,050
10,016
D: 2,00
E: 8,017
11,300
D: 3,10
E: 8,200
12,700
12,200/13,200
D: 3,0/4,0
E: 9,200/9,200
11,133
D: 3,20
E: 7,933
10,866
67,565
11,584
FX
11,550
D: 3,5
E: 8,050
PH
10,016
D: 2,0
E: 8,017
SR
11,300
D: 3,1
E: 8,200
VT
12,700
12,200/13,200
D: 3,0/4,0
E: 9,200/9,200
PB
11,133
D: 3,2
E: 7,933
HB
10,866
D: 3,1
E: 7,766
26
52
Aston Byhmer
Halmstad Frigymnaster
10,400
D: 2,5
E: 7,900
11,866
D: 3,05
E: 8,816
11,700
D: 3,60
E: 8,100
12,500
11,700/13,300
D: 3,5/4,0
E: 8,200/9,300
10,733
D: 2,50
E: 8,233
9,633
66,832
12,317
FX
10,400
D: 2,5
E: 7,900
PH
11,866
D: 3,1
E: 8,816
SR
11,700
D: 3,6
E: 8,100
VT
12,500
11,700/13,300
D: 3,5/4,0
E: 8,200/9,300
PB
10,733
D: 2,5
E: 8,233
HB
9,633
D: 3,1
E: 6,533
27
58
Levi Volden
Halmstad Frigymnaster
10,000
D: 2,6
E: 7,400
11,666
D: 3,35
E: 8,317
10,950
D: 3,10
E: 7,850
12,175
12,650/11,700
D: 3,5/4,0
E: 9,150/7,700
11,166
D: 2,60
E: 8,566
10,600
66,557
12,592
FX
10,000
D: 2,6
E: 7,400
PH
11,666
D: 3,4
E: 8,317
SR
10,950
D: 3,1
E: 7,850
VT
12,175
12,650/11,700
D: 3,5/4,0
E: 9,150/7,700
PB
11,166
D: 2,6
E: 8,566
HB
10,600
D: 3,6
E: 7,000
28
59
Matheo Färnström
Halmstad Frigymnaster
11,150
D: 2,6
E: 8,550
10,600
D: 3,05
E: 7,550
10,250
D: 3,10
E: 7,150
13,825
14,400/13,250
D: 5,0/4,0
E: 9,400/9,250
10,166
D: 2,60
E: 7,566
10,533
66,524
12,625
FX
11,150
D: 2,6
E: 8,550
PH
10,600
D: 3,1
E: 7,550
SR
10,250
D: 3,1
E: 7,150
VT
13,825
14,400/13,250
D: 5,0/4,0
E: 9,400/9,250
PB
10,166
D: 2,6
E: 7,566
HB
10,533
D: 3,1
E: 7,433
29
83
Nelson Kendic Lindgren
Halmstad Frigymnaster
11,350
D: 3,1
E: 8,250
10,049
D: 2,50
E: 7,550
10,400
D: 3,10
E: 7,300
12,775
12,450/13,100
D: 3,5/4,0
E: 8,950/9,100
10,433
D: 2,60
E: 7,833
10,866
65,873
13,276
FX
11,350
D: 3,1
E: 8,250
PH
10,049
D: 2,5
E: 7,550
SR
10,400
D: 3,1
E: 7,300
VT
12,775
12,450/13,100
D: 3,5/4,0
E: 8,950/9,100
PB
10,433
D: 2,6
E: 7,833
HB
10,866
D: 3,1
E: 7,766
30
86
Nils Nöjd
Halmstad Frigymnaster
11,800
D: 3,6
E: 8,200
9,950
D: 2,05
E: 7,900
10,550
D: 3,10
E: 7,450
12,975
12,550/13,400
D: 3,5/4,0
E: 9,050/9,400
11,100
D: 2,80
E: 8,300
9,266
65,641
13,508
FX
11,800
D: 3,6
E: 8,200
PH
9,950
D: 2,1
E: 7,900
SR
10,550
D: 3,1
E: 7,450
VT
12,975
12,550/13,400
D: 3,5/4,0
E: 9,050/9,400
PB
11,100
D: 2,8
E: 8,300
HB
9,266
D: 3,0
E: 6,266
31
85
Henning Engström
KFUM
11,550
D: 4,0
E: 7,550
11,099
D: 3,05
E: 8,050
9,750
D: 3,10
E: 6,650
12,700
12,300/13,100
D: 3,0/4,0
E: 9,300/9,100
10,500
D: 2,60
E: 7,900
10,033
65,632
13,517
FX
11,550
D: 4,0
E: 7,550
PH
11,099
D: 3,1
E: 8,050
SR
9,750
D: 3,1
E: 6,650
VT
12,700
12,300/13,100
D: 3,0/4,0
E: 9,300/9,100
PB
10,500
D: 2,6
E: 7,900
HB
10,033
D: 3,1
E: 6,933
32
81
Arthur Tamilin
Hammarbygymnasterna
10,800
D: 2,5
E: 8,300
10,733
D: 3,00
E: 7,733
10,250
D: 3,10
E: 7,150
12,600
12,350/12,850
D: 3,0/4,0
E: 9,350/8,850
10,166
D: 2,10
E: 8,066
10,466
65,015
14,134
FX
10,800
D: 2,5
E: 8,300
PH
10,733
D: 3,0
E: 7,733
SR
10,250
D: 3,1
E: 7,150
VT
12,600
12,350/12,850
D: 3,0/4,0
E: 9,350/8,850
PB
10,166
D: 2,1
E: 8,066
HB
10,466
D: 3,1
E: 7,366
33
69
Samuel Olsson Borggren
GK Motus-Salto
10,600
D: 2,5
E: 8,100
10,316
D: 2,90
E: 7,417
10,900
D: 3,10
E: 7,800
12,000
11,200/12,800
D: 3,0/4,0
E: 8,200/8,800
9,500
D: 2,50
E: 7,000
11,200
64,516
14,633
FX
10,600
D: 2,5
E: 8,100
PH
10,316
D: 2,9
E: 7,417
SR
10,900
D: 3,1
E: 7,800
VT
12,000
11,200/12,800
D: 3,0/4,0
E: 8,200/8,800
PB
9,500
D: 2,5
E: 7,000
HB
11,200
D: 3,6
E: 7,600
34
73
Hannes Netterlid
GK Motus-Salto
9,300
D: 3,0
E: 6,300
9,500
D: 2,25
E: 7,250
11,150
D: 4,10
E: 7,050
12,375
12,100/12,650
D: 3,0/4,0
E: 9,100/8,650
10,100
D: 2,50
E: 7,600
10,166
62,591
16,558
FX
9,300
D: 3,0
E: 6,300
PH
9,500
D: 2,3
E: 7,250
SR
11,150
D: 4,1
E: 7,050
VT
12,375
12,100/12,650
D: 3,0/4,0
E: 9,100/8,650
PB
10,100
D: 2,5
E: 7,600
HB
10,166
D: 3,6
E: 6,566
35
71
Stellan Wiklund Matala
GK Motus-Salto
9,250
D: 2,1
E: 7,150
9,749
D: 2,30
E: 7,450
10,300
D: 3,10
E: 7,200
12,150
11,050/13,250
D: 3,0/4,0
E: 8,050/9,250
10,833
D: 2,60
E: 8,233
10,133
62,415
16,734
FX
9,250
D: 2,1
E: 7,150
PH
9,749
D: 2,3
E: 7,450
SR
10,300
D: 3,1
E: 7,200
VT
12,150
11,050/13,250
D: 3,0/4,0
E: 8,050/9,250
PB
10,833
D: 2,6
E: 8,233
HB
10,133
D: 3,0
E: 7,133
36
65
Lukas Sundberg
Lulegymnasterna
10,250
D: 3,0
E: 7,250
9,283
D: 2,05
E: 7,233
9,150
D: 3,10
E: 6,050
12,625
12,500/12,750
D: 3,5/4,0
E: 9,000/8,750
10,333
D: 2,60
E: 7,733
9,933
61,574
17,575
FX
10,250
D: 3,0
E: 7,250
PH
9,283
D: 2,1
E: 7,233
SR
9,150
D: 3,1
E: 6,050
VT
12,625
12,500/12,750
D: 3,5/4,0
E: 9,000/8,750
PB
10,333
D: 2,6
E: 7,733
HB
9,933
D: 3,0
E: 6,933
37
92
Hugo Johansson
Göteborgs Turnförening
11,150
D: 3,6
E: 7,550
10,733
D: 3,00
E: 7,733
10,850
D: 3,10
E: 7,750
5,975
/11,950
/4,0
/7,950
10,966
D: 2,70
E: 8,266
11,266
60,940
18,209
FX
11,150
D: 3,6
E: 7,550
PH
10,733
D: 3,0
E: 7,733
SR
10,850
D: 3,1
E: 7,750
VT
5,975
-/11,950
D: -/4,0
E: -/7,950
PB
10,966
D: 2,7
E: 8,266
HB
11,266
D: 3,0
E: 8,266
38
64
Felix Dagertun
Lulegymnasterna
10,300
D: 2,6
E: 7,700
8,983
D: 1,75
E: 7,233
9,950
D: 3,10
E: 6,850
11,425
11,150/11,700
D: 3,0/4,0
E: 8,150/7,700
9,533
D: 2,60
E: 6,933
10,233
60,424
18,725
FX
10,300
D: 2,6
E: 7,700
PH
8,983
D: 1,8
E: 7,233
SR
9,950
D: 3,1
E: 6,850
VT
11,425
11,150/11,700
D: 3,0/4,0
E: 8,150/7,700
PB
9,533
D: 2,6
E: 6,933
HB
10,233
D: 3,1
E: 7,133
39
74
Louis Wiklund Matala
GK Motus-Salto
8,950
D: 2,0
E: 6,950
9,116
D: 2,00
E: 7,117
8,300
D: 3,00
E: 5,300
11,300
10,950/11,650
D: 3,0/4,0
E: 7,950/7,650
9,100
D: 2,50
E: 6,600
8,166
54,932
24,217
FX
8,950
D: 2,0
E: 6,950
PH
9,116
D: 2,0
E: 7,117
SR
8,300
D: 3,0
E: 5,300
VT
11,300
10,950/11,650
D: 3,0/4,0
E: 7,950/7,650
PB
9,100
D: 2,5
E: 6,600
HB
8,166
D: 2,5
E: 5,666
40
87
Milton Sernklo
Halmstad Frigymnaster
FX

PH

SR

VT
PB

HB

40
76
Philip Pool
Hammarbygymnasterna
FX

PH

SR

VT
PB

HB

Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
95
Valter Hammarström, Göteborgs Turnförening

5,1

8,650


13,750

2
54
James Hanné, Halmstad Frigymnaster

4,6

8,850


13,450

0,300
3
60
Jack Sjölinder, Brommagymnasterna

5,0

8,400


13,400

0,350
4
84
Oliver Svensson, Halmstad Frigymnaster

4,6

8,700


13,300

0,450
5
57
Levi Hullegård, Halmstad Frigymnaster

4,1

9,100


13,200

0,550
6
28
August Wadman, Brommagymnasterna

5,1

8,050


13,150

0,600
7
96
Alfred Bogfors, Hindås GF

4,6

8,200


12,800

0,950
8
62
Caden Keller, Brommagymnasterna

3,6

9,050


12,650

1,100
9
90
Leon Knezevic Brandt, Göteborgs Turnförening

4,0

8,500


12,500

1,250
10
61
Alexander Mouradian, Brommagymnasterna

4,5

7,800


12,300

1,450
11
67
Wiggo Jensen, GK Motus-Salto

3,6

8,650


12,250

1,500
12
56
Felix Garnolf-Graf, Halmstad Frigymnaster

3,6

8,600


12,200

1,550
13
80
Linus Peschel, Hammarbygymnasterna

3,5

8,650


12,150

1,600
14
94
Elton Dahlin, Göteborgs Turnförening

3,5

8,600


12,100

1,650
14
68
Tee Jay Bengtsson, GK Motus-Salto

4,1

8,000


12,100

1,650
14
63
Valter Toverud, Brommagymnasterna

4,5

7,600


12,100

1,650
17
86
Nils Nöjd, Halmstad Frigymnaster

3,6

8,200


11,800

1,950
17
75
Gabriel Gillberg, Hammarbygymnasterna

4,1

7,700


11,800

1,950
19
55
Magnus-Alexander Åhlund, Halmstad Frigymnaster

3,6

8,150


11,750

2,000
20
79
Seth Bjerkeby, Hammarbygymnasterna

3,0

8,700


11,700

2,050
21
78
Ted Carmody, Hammarbygymnasterna

3,1

8,450


11,550

2,200
21
91
Adrian Lauenstein, Göteborgs Turnförening

3,5

8,050


11,550

2,200
21
85
Henning Engström, KFUM

4,0

7,550


11,550

2,200
24
83
Nelson Kendic Lindgren, Halmstad Frigymnaster

3,1

8,250


11,350

2,400
25
93
Tilo Drougge, Göteborgs Turnförening

3,1

8,200


11,300

2,450
26
77
Lorens Bjerkeby, Hammarbygymnasterna

3,0

8,250


11,250

2,500
27
59
Matheo Färnström, Halmstad Frigymnaster

2,6

8,550


11,150

2,600
27
92
Hugo Johansson, Göteborgs Turnförening

3,6

7,550


11,150

2,600
29
70
Liam Dahlberg, GK Motus-Salto

2,6

8,500


11,100

2,650
30
81
Arthur Tamilin, Hammarbygymnasterna

2,5

8,300


10,800

2,950
31
69
Samuel Olsson Borggren, GK Motus-Salto

2,5

8,100


10,600

3,150
32
52
Aston Byhmer, Halmstad Frigymnaster

2,5

7,900


10,400

3,350
33
64
Felix Dagertun, Lulegymnasterna

2,6

7,700


10,300

3,450
34
65
Lukas Sundberg, Lulegymnasterna

3,0

7,250


10,250

3,500
35
53
Edvin Björs, Halmstad Frigymnaster

2,6

7,450


10,050

3,700
36
58
Levi Volden, Halmstad Frigymnaster

2,6

7,400


10,000

3,750
37
73
Hannes Netterlid, GK Motus-Salto

3,0

6,300


9,300

4,450
38
71
Stellan Wiklund Matala, GK Motus-Salto

2,1

7,150


9,250

4,500
39
74
Louis Wiklund Matala, GK Motus-Salto

2,0

6,950


8,950

4,800
40
76
Philip Pool, Hammarbygymnasterna




40
87
Milton Sernklo, Halmstad Frigymnaster




Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
28
August Wadman, Brommagymnasterna


3,6
3,1


8,333
9,433




12,233
11,933
12,533

2
84
Oliver Svensson, Halmstad Frigymnaster


3,6
3,0


8,766
9,066




12,216
12,366
12,066

0,017
3
96
Alfred Bogfors, Hindås GF


3,6
3,0


8,466
9,300




12,183
12,066
12,300

0,050
4
62
Caden Keller, Brommagymnasterna


3,1
3,0


8,233
9,633




11,983
11,333
12,633

0,250
5
57
Levi Hullegård, Halmstad Frigymnaster


3,6
3,6


8,566
8,066




11,916
12,166
11,666

0,317
6
52
Aston Byhmer, Halmstad Frigymnaster


3,1
3,0


8,166
9,466




11,866
11,266
12,466

0,367
7
60
Jack Sjölinder, Brommagymnasterna


3,6
3,0


8,800
8,300




11,850
12,400
11,300

0,383
8
55
Magnus-Alexander Åhlund, Halmstad Frigymnaster


3,1
3,0


8,166
9,333




11,799
11,266
12,333

0,434
9
78
Ted Carmody, Hammarbygymnasterna


3,1
3,0


8,066
9,400




11,783
11,166
12,400

0,450
9
95
Valter Hammarström, Göteborgs Turnförening


3,5
3,0


8,100
8,966




11,783
11,600
11,966

0,450
11
61
Alexander Mouradian, Brommagymnasterna


3,1
3,0


8,300
9,133




11,766
11,400
12,133

0,467
12
63
Valter Toverud, Brommagymnasterna


3,1
3,0


8,833
8,566




11,749
11,933
11,566

0,484
13
79
Seth Bjerkeby, Hammarbygymnasterna


3,0
3,1


8,366
9,000




11,733
11,366
12,100

0,500
14
68
Tee Jay Bengtsson, GK Motus-Salto


3,1
3,0


8,400
8,933




11,716
11,500
11,933

0,517
15
58
Levi Volden, Halmstad Frigymnaster


3,6
3,1


7,933
8,700




11,666
11,533
11,800

0,567
16
53
Edvin Björs, Halmstad Frigymnaster


3,0
3,0


8,033
9,100




11,566
11,033
12,100

0,667
16
93
Tilo Drougge, Göteborgs Turnförening


3,0
3,0


8,233
8,900




11,566
11,233
11,900

0,667
16
77
Lorens Bjerkeby, Hammarbygymnasterna


3,1
3,0


8,033
9,000




11,566
11,133
12,000

0,667
19
56
Felix Garnolf-Graf, Halmstad Frigymnaster


3,0
3,0


8,033
8,866




11,449
11,033
11,866

0,784
20
80
Linus Peschel, Hammarbygymnasterna


3,0
3,0


7,766
9,100




11,433
10,766
12,100

0,800
21
54
James Hanné, Halmstad Frigymnaster


3,6
3,0


8,400
7,733




11,366
12,000
10,733

0,867
22
94
Elton Dahlin, Göteborgs Turnförening


3,1
3,0


8,366
8,100




11,283
11,466
11,100

0,950
23
67
Wiggo Jensen, GK Motus-Salto


3,1
3,0


7,933
8,400




11,216
11,033
11,400

1,017
24
85
Henning Engström, KFUM


3,1
3,0


7,766
8,333




11,099
10,866
11,333

1,134
25
75
Gabriel Gillberg, Hammarbygymnasterna


3,1
3,5


8,000
7,533




11,066
11,100
11,033

1,167
26
92
Hugo Johansson, Göteborgs Turnförening


3,0
3,0


7,033
8,433




10,733
10,033
11,433

1,500
26
81
Arthur Tamilin, Hammarbygymnasterna


3,0
3,0


7,533
7,933




10,733
10,533
10,933

1,500
28
59
Matheo Färnström, Halmstad Frigymnaster


3,6
2,5


7,700
7,400




10,600
11,300
9,900

1,633
29
69
Samuel Olsson Borggren, GK Motus-Salto


2,8
3,0


7,433
7,400




10,316
10,233
10,400

1,917
30
70
Liam Dahlberg, GK Motus-Salto


3,0
2,5


7,800
7,200




10,250
10,800
9,700

1,983
31
83
Nelson Kendic Lindgren, Halmstad Frigymnaster


2,0
3,0


6,733
8,366




10,049
8,733
11,366

2,184
32
91
Adrian Lauenstein, Göteborgs Turnförening


3,0
1,0


7,733
8,300




10,016
10,733
9,300

2,217
33
86
Nils Nöjd, Halmstad Frigymnaster


3,1
1,0


7,400
8,400




9,950
10,500
9,400

2,283
34
90
Leon Knezevic Brandt, Göteborgs Turnförening


3,1
1,0


7,366
8,266




9,866
10,466
9,266

2,367
35
71
Stellan Wiklund Matala, GK Motus-Salto


3,1
1,5


6,766
8,133




9,749
9,866
9,633

2,484
36
73
Hannes Netterlid, GK Motus-Salto


3,0
1,5


7,200
7,300




9,500
10,200
8,800

2,733
37
65
Lukas Sundberg, Lulegymnasterna


3,1
1,0


6,600
7,866




9,283
9,700
8,866

2,950
38
74
Louis Wiklund Matala, GK Motus-Salto


3,0
1,0


6,433
7,800




9,116
9,433
8,800

3,117
39
64
Felix Dagertun, Lulegymnasterna


3,0
0,5


7,066
7,400




8,983
10,066
7,900

3,250
40
76
Philip Pool, Hammarbygymnasterna










40
87
Milton Sernklo, Halmstad Frigymnaster










Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
60
Jack Sjölinder, Brommagymnasterna

4,6

9,150


13,750

2
95
Valter Hammarström, Göteborgs Turnförening

4,6

8,900


13,500

0,250
3
28
August Wadman, Brommagymnasterna

4,0

9,250


13,250

0,500
4
57
Levi Hullegård, Halmstad Frigymnaster

4,1

8,750


12,850

0,900
4
96
Alfred Bogfors, Hindås GF

4,1

8,750


12,850

0,900
6
63
Valter Toverud, Brommagymnasterna

3,5

9,100


12,600

1,150
7
84
Oliver Svensson, Halmstad Frigymnaster

3,6

8,850


12,450

1,300
8
94
Elton Dahlin, Göteborgs Turnförening

3,5

8,500


12,000

1,750
9
61
Alexander Mouradian, Brommagymnasterna

3,0

8,950


11,950

1,800
10
79
Seth Bjerkeby, Hammarbygymnasterna

3,6

8,300


11,900

1,850
11
62
Caden Keller, Brommagymnasterna

3,1

8,650


11,750

2,000
12
52
Aston Byhmer, Halmstad Frigymnaster

3,6

8,100


11,700

2,050
13
90
Leon Knezevic Brandt, Göteborgs Turnförening

4,1

7,450


11,550

2,200
14
56
Felix Garnolf-Graf, Halmstad Frigymnaster

3,5

8,000


11,500

2,250
15
54
James Hanné, Halmstad Frigymnaster

3,6

7,850


11,450

2,300
16
93
Tilo Drougge, Göteborgs Turnförening

3,6

7,750


11,350

2,400
17
55
Magnus-Alexander Åhlund, Halmstad Frigymnaster

3,1

8,200


11,300

2,450
17
91
Adrian Lauenstein, Göteborgs Turnförening

3,1

8,200


11,300

2,450
19
67
Wiggo Jensen, GK Motus-Salto

3,1

8,150


11,250

2,500
20
80
Linus Peschel, Hammarbygymnasterna

3,6

7,550


11,150

2,600
20
73
Hannes Netterlid, GK Motus-Salto

4,1

7,050


11,150

2,600
22
68
Tee Jay Bengtsson, GK Motus-Salto

3,1

8,000


11,100

2,650
23
78
Ted Carmody, Hammarbygymnasterna

3,1

7,900


11,000

2,750
24
77
Lorens Bjerkeby, Hammarbygymnasterna

3,1

7,850


10,950

2,800
24
58
Levi Volden, Halmstad Frigymnaster

3,1

7,850


10,950

2,800
26
69
Samuel Olsson Borggren, GK Motus-Salto

3,1

7,800


10,900

2,850
27
92
Hugo Johansson, Göteborgs Turnförening

3,1

7,750


10,850

2,900
28
53
Edvin Björs, Halmstad Frigymnaster

3,1

7,500


10,600

3,150
29
86
Nils Nöjd, Halmstad Frigymnaster

3,1

7,450


10,550

3,200
30
70
Liam Dahlberg, GK Motus-Salto

3,1

7,400


10,500

3,250
31
83
Nelson Kendic Lindgren, Halmstad Frigymnaster

3,1

7,300


10,400

3,350
32
71
Stellan Wiklund Matala, GK Motus-Salto

3,1

7,200


10,300

3,450
33
81
Arthur Tamilin, Hammarbygymnasterna

3,1

7,150


10,250

3,500
33
59
Matheo Färnström, Halmstad Frigymnaster

3,1

7,150


10,250

3,500
35
64
Felix Dagertun, Lulegymnasterna

3,1

6,850


9,950

3,800
36
75
Gabriel Gillberg, Hammarbygymnasterna

3,1

6,650


9,750

4,000
36
85
Henning Engström, KFUM

3,1

6,650


9,750

4,000
38
65
Lukas Sundberg, Lulegymnasterna

3,1

6,050


9,150

4,600
39
74
Louis Wiklund Matala, GK Motus-Salto

3,0

5,300


8,300

5,450
40
76
Philip Pool, Hammarbygymnasterna




40
87
Milton Sernklo, Halmstad Frigymnaster




Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
57
Levi Hullegård, Halmstad Frigymnaster


5,0
4,0


9,600
9,650




14,125
14,600
13,650

2
28
August Wadman, Brommagymnasterna


5,0
4,0


9,600
9,500




14,050
14,600
13,500

0,075
3
75
Gabriel Gillberg, Hammarbygymnasterna


5,0
4,0


9,500
9,550




14,025
14,500
13,550

0,100
4
54
James Hanné, Halmstad Frigymnaster


5,0
4,0


9,500
9,500




14,000
14,500
13,500

0,125
5
94
Elton Dahlin, Göteborgs Turnförening


5,0
4,0


9,450
9,500




13,975
14,450
13,500

0,150
6
53
Edvin Björs, Halmstad Frigymnaster


5,0
4,0


9,500
9,400




13,950
14,500
13,400

0,175
7
60
Jack Sjölinder, Brommagymnasterna


5,0
4,0


9,400
9,300




13,850
14,400
13,300

0,275
7
96
Alfred Bogfors, Hindås GF


4,0
5,0


9,350
9,350




13,850
13,350
14,350

0,275
9
90
Leon Knezevic Brandt, Göteborgs Turnförening


5,0
4,0


9,500
9,150




13,825
14,500
13,150

0,300
9
59
Matheo Färnström, Halmstad Frigymnaster


5,0
4,0


9,400
9,250




13,825
14,400
13,250

0,300
11
63
Valter Toverud, Brommagymnasterna


5,0
4,0


9,200
9,300




13,750
14,200
13,300

0,375
11
95
Valter Hammarström, Göteborgs Turnförening


5,0
4,0


9,150
9,350




13,750
14,150
13,350

0,375
13
84
Oliver Svensson, Halmstad Frigymnaster


5,0
4,0


8,950
9,400




13,675
13,950
13,400

0,450
14
62
Caden Keller, Brommagymnasterna


3,5
4,0


9,350
9,500




13,175
12,850
13,500

0,950
14
77
Lorens Bjerkeby, Hammarbygymnasterna


3,5
4,0


9,350
9,500




13,175
12,850
13,500

0,950
16
86
Nils Nöjd, Halmstad Frigymnaster


3,5
4,0


9,050
9,400




12,975
12,550
13,400

1,150
17
55
Magnus-Alexander Åhlund, Halmstad Frigymnaster


3,5
4,0


9,200
9,200




12,950
12,700
13,200

1,175
18
79
Seth Bjerkeby, Hammarbygymnasterna


3,0
4,0


9,450
9,300




12,875
12,450
13,300

1,250
19
68
Tee Jay Bengtsson, GK Motus-Salto


3,5
4,0


9,050
9,150




12,850
12,550
13,150

1,275
20
78
Ted Carmody, Hammarbygymnasterna


3,0
4,0


9,200
9,350




12,775
12,200
13,350

1,350
20
83
Nelson Kendic Lindgren, Halmstad Frigymnaster


3,5
4,0


8,950
9,100




12,775
12,450
13,100

1,350
22
93
Tilo Drougge, Göteborgs Turnförening


3,0
4,0


9,200
9,250




12,725
12,200
13,250

1,400
23
91
Adrian Lauenstein, Göteborgs Turnförening


3,0
4,0


9,200
9,200




12,700
12,200
13,200

1,425
23
85
Henning Engström, KFUM


3,0
4,0


9,300
9,100




12,700
12,300
13,100

1,425
25
80
Linus Peschel, Hammarbygymnasterna


3,0
4,0


9,300
8,950




12,625
12,300
12,950

1,500
25
65
Lukas Sundberg, Lulegymnasterna


3,5
4,0


9,000
8,750




12,625
12,500
12,750

1,500
27
81
Arthur Tamilin, Hammarbygymnasterna


3,0
4,0


9,350
8,850




12,600
12,350
12,850

1,525
28
70
Liam Dahlberg, GK Motus-Salto


3,0
4,0


9,250
8,900




12,575
12,250
12,900

1,550
29
52
Aston Byhmer, Halmstad Frigymnaster


3,5
4,0


8,200
9,300




12,500
11,700
13,300

1,625
30
73
Hannes Netterlid, GK Motus-Salto


3,0
4,0


9,100
8,650




12,375
12,100
12,650

1,750
31
58
Levi Volden, Halmstad Frigymnaster


3,5
4,0


9,150
7,700




12,175
12,650
11,700

1,950
32
71
Stellan Wiklund Matala, GK Motus-Salto


3,0
4,0


8,050
9,250




12,150
11,050
13,250

1,975
33
69
Samuel Olsson Borggren, GK Motus-Salto


3,0
4,0


8,200
8,800




12,000
11,200
12,800

2,125
34
56
Felix Garnolf-Graf, Halmstad Frigymnaster


3,0
4,0


7,750
9,200




11,975
10,750
13,200

2,150
35
67
Wiggo Jensen, GK Motus-Salto


3,0
3,0


8,650
8,800




11,725
11,650
11,800

2,400
36
61
Alexander Mouradian, Brommagymnasterna


3,0
4,0


8,150
7,900




11,525
11,150
11,900

2,600
37
64
Felix Dagertun, Lulegymnasterna


3,0
4,0


8,150
7,700




11,425
11,150
11,700

2,700
38
74
Louis Wiklund Matala, GK Motus-Salto


3,0
4,0


7,950
7,650




11,300
10,950
11,650

2,825
39
92
Hugo Johansson, Göteborgs Turnförening



4,0



7,950




5,975

11,950

8,150
40
76
Philip Pool, Hammarbygymnasterna










40
87
Milton Sernklo, Halmstad Frigymnaster










Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
28
August Wadman, Brommagymnasterna

4,5

9,033


13,533

2
60
Jack Sjölinder, Brommagymnasterna

3,6

9,466


13,066

0,467
3
57
Levi Hullegård, Halmstad Frigymnaster

3,3

9,133


12,433

1,100
3
67
Wiggo Jensen, GK Motus-Salto

3,8

8,633


12,433

1,100
5
63
Valter Toverud, Brommagymnasterna

3,2

9,200


12,400

1,133
6
95
Valter Hammarström, Göteborgs Turnförening

3,6

8,766


12,366

1,167
7
61
Alexander Mouradian, Brommagymnasterna

3,2

9,100


12,300

1,233
8
79
Seth Bjerkeby, Hammarbygymnasterna

3,5

8,766


12,266

1,267
9
94
Elton Dahlin, Göteborgs Turnförening

3,5

8,633


12,133

1,400
10
78
Ted Carmody, Hammarbygymnasterna

3,0

8,833


11,833

1,700
10
80
Linus Peschel, Hammarbygymnasterna

3,2

8,633


11,833

1,700
10
96
Alfred Bogfors, Hindås GF

3,4

8,433


11,833

1,700
13
55
Magnus-Alexander Åhlund, Halmstad Frigymnaster

2,9

8,866


11,766

1,767
14
62
Caden Keller, Brommagymnasterna

2,5

9,133


11,633

1,900
15
54
James Hanné, Halmstad Frigymnaster

2,8

8,700


11,500

2,033
16
70
Liam Dahlberg, GK Motus-Salto

3,6

7,866


11,466

2,067
17
68
Tee Jay Bengtsson, GK Motus-Salto

3,3

8,133


11,433

2,100
18
75
Gabriel Gillberg, Hammarbygymnasterna

2,9

8,400


11,300

2,233
18
90
Leon Knezevic Brandt, Göteborgs Turnförening

3,2

8,100


11,300

2,233
20
56
Felix Garnolf-Graf, Halmstad Frigymnaster

2,8

8,433


11,233

2,300
20
84
Oliver Svensson, Halmstad Frigymnaster

3,3

7,933


11,233

2,300
22
58
Levi Volden, Halmstad Frigymnaster

2,6

8,566


11,166

2,367
23
91
Adrian Lauenstein, Göteborgs Turnförening

3,2

7,933


11,133

2,400
24
86
Nils Nöjd, Halmstad Frigymnaster

2,8

8,300


11,100

2,433
24
53
Edvin Björs, Halmstad Frigymnaster

2,9

8,200


11,100

2,433
26
93
Tilo Drougge, Göteborgs Turnförening

2,5

8,466


10,966

2,567
26
92
Hugo Johansson, Göteborgs Turnförening

2,7

8,266


10,966

2,567
28
71
Stellan Wiklund Matala, GK Motus-Salto

2,6

8,233


10,833

2,700
29
52
Aston Byhmer, Halmstad Frigymnaster

2,5

8,233


10,733

2,800
30
85
Henning Engström, KFUM

2,6

7,900


10,500

3,033
31
83
Nelson Kendic Lindgren, Halmstad Frigymnaster

2,6

7,833


10,433

3,100
32
65
Lukas Sundberg, Lulegymnasterna

2,6

7,733


10,333

3,200
33
77
Lorens Bjerkeby, Hammarbygymnasterna

3,0

7,300


10,300

3,233
34
81
Arthur Tamilin, Hammarbygymnasterna

2,1

8,066


10,166

3,367
34
59
Matheo Färnström, Halmstad Frigymnaster

2,6

7,566


10,166

3,367
36
73
Hannes Netterlid, GK Motus-Salto

2,5

7,600


10,100

3,433
37
64
Felix Dagertun, Lulegymnasterna

2,6

6,933


9,533

4,000
38
69
Samuel Olsson Borggren, GK Motus-Salto

2,5

7,000


9,500

4,033
39
74
Louis Wiklund Matala, GK Motus-Salto

2,5

6,600


9,100

4,433
40
76
Philip Pool, Hammarbygymnasterna




40
87
Milton Sernklo, Halmstad Frigymnaster




Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
57
Levi Hullegård, Halmstad Frigymnaster

4,6

8,566


13,166

2
95
Valter Hammarström, Göteborgs Turnförening

4,6

8,466


13,066

0,100
3
28
August Wadman, Brommagymnasterna

4,0

8,933


12,933

0,233
4
60
Jack Sjölinder, Brommagymnasterna

3,6

8,900


12,500

0,666
5
84
Oliver Svensson, Halmstad Frigymnaster

3,6

8,866


12,466

0,700
5
96
Alfred Bogfors, Hindås GF

4,1

8,366


12,466

0,700
7
61
Alexander Mouradian, Brommagymnasterna

3,0

9,133


12,133

1,033
7
68
Tee Jay Bengtsson, GK Motus-Salto

4,1

8,033


12,133

1,033
9
94
Elton Dahlin, Göteborgs Turnförening

3,1

8,966


12,066

1,100
9
54
James Hanné, Halmstad Frigymnaster

3,6

8,466


12,066

1,100
11
70
Liam Dahlberg, GK Motus-Salto

3,6

8,400


12,000

1,166
12
63
Valter Toverud, Brommagymnasterna

3,0

8,966


11,966

1,200
13
62
Caden Keller, Brommagymnasterna

3,0

8,700


11,700

1,466
14
93
Tilo Drougge, Göteborgs Turnförening

3,1

8,533


11,633

1,533
15
67
Wiggo Jensen, GK Motus-Salto

4,1

7,400


11,500

1,666
16
78
Ted Carmody, Hammarbygymnasterna

3,6

7,833


11,433

1,733
17
55
Magnus-Alexander Åhlund, Halmstad Frigymnaster

3,1

8,200


11,300

1,866
18
92
Hugo Johansson, Göteborgs Turnförening

3,0

8,266


11,266

1,900
19
69
Samuel Olsson Borggren, GK Motus-Salto

3,6

7,600


11,200

1,966
20
79
Seth Bjerkeby, Hammarbygymnasterna

3,5

7,666


11,166

2,000
21
80
Linus Peschel, Hammarbygymnasterna

3,0

8,033


11,033

2,133
22
77
Lorens Bjerkeby, Hammarbygymnasterna

3,1

7,866


10,966

2,200
23
83
Nelson Kendic Lindgren, Halmstad Frigymnaster

3,1

7,766


10,866

2,300
23
91
Adrian Lauenstein, Göteborgs Turnförening

3,1

7,766


10,866

2,300
25
56
Felix Garnolf-Graf, Halmstad Frigymnaster

3,1

7,566


10,666

2,500
26
53
Edvin Björs, Halmstad Frigymnaster

3,1

7,500


10,600

2,566
26
58
Levi Volden, Halmstad Frigymnaster

3,6

7,000


10,600

2,566
28
59
Matheo Färnström, Halmstad Frigymnaster

3,1

7,433


10,533

2,633
29
75
Gabriel Gillberg, Hammarbygymnasterna

3,5

7,000


10,500

2,666
30
81
Arthur Tamilin, Hammarbygymnasterna

3,1

7,366


10,466

2,700
31
64
Felix Dagertun, Lulegymnasterna

3,1

7,133


10,233

2,933
32
73
Hannes Netterlid, GK Motus-Salto

3,6

6,566


10,166

3,000
33
71
Stellan Wiklund Matala, GK Motus-Salto

3,0

7,133


10,133

3,033
34
85
Henning Engström, KFUM

3,1

6,933


10,033

3,133
35
65
Lukas Sundberg, Lulegymnasterna

3,0

6,933


9,933

3,233
35
90
Leon Knezevic Brandt, Göteborgs Turnförening

3,0

6,933


9,933

3,233
37
52
Aston Byhmer, Halmstad Frigymnaster

3,1

6,533


9,633

3,533
38
86
Nils Nöjd, Halmstad Frigymnaster

3,0

6,266


9,266

3,900
39
74
Louis Wiklund Matala, GK Motus-Salto

2,5

5,666


8,166

5,000
40
76
Philip Pool, Hammarbygymnasterna




40
87
Milton Sernklo, Halmstad Frigymnaster




Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap

Last Update: 2024-06-21 03:09:10
SX
SM
MD
XL
XXL