Back 

Norgesfinalen Hokksund, 2022-11-26

Klasse 1 - TK Klasse 1 - TK Finals Klasse 1 - TM Klasse 1 - TM Finals Klasse 2 - TK Klasse 2 - TK Finals Klasse 2 - TM Klasse 2 - TM Finals Klasse 3 - TK Klasse 3 - TK Finals Klasse 3 - TM Klasse 3 - TM Finals Lagkonkurranse - Turn Kvinner Klasse 1 Lagkonkurranse - Turn Menn Klasse 1 Lagkonkurranse - Turn Kvinner Klasse 2 Lagkonkurranse - Turn Menn Klasse 2 Lagkonkurranse - Turn Kvinner Klasse 3 Lagkonkurranse - Turn Menn Klasse 3
Klasse 1 - TM
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
110
Amund Hetland
Rogaland
11.200
D: 3.6
E: 7.900
ND: 0.30
10.200
D: 2.40
E: 7.800
10.800
D: 3.00
E: 8.100
ND: 0.30
12.450
12.450/10.950
D: 3.2/1.6
E: 9.250/9.350
11.950
D: 3.00
E: 8.950
9.700
66.300
FX
11.200
D: 3.6
E: 7.900
ND: 0.30
PH
10.200
D: 2.4
E: 7.800
SR
10.800
D: 3.0
E: 8.100
ND: 0.30
VT
12.450
12.450/10.950
D: 3.2/1.6
E: 9.250/9.350
PB
11.950
D: 3.0
E: 8.950
HB
9.700
D: 2.8
E: 6.900
2
114
Oscar Chiaki Nakazato Wiik
Viken og Oslo
11.300
D: 2.7
E: 8.600
10.400
D: 2.40
E: 8.000
11.050
D: 2.70
E: 8.650
ND: 0.30
10.700
10.700/-
D: 1.6/-
E: 9.100/-
11.650
D: 2.20
E: 9.450
9.900
65.000
1.300
FX
11.300
D: 2.7
E: 8.600
PH
10.400
D: 2.4
E: 8.000
SR
11.050
D: 2.7
E: 8.650
ND: 0.30
VT
10.700
10.700/-
D: 1.6/-
E: 9.100/-
PB
11.650
D: 2.2
E: 9.450
HB
9.900
D: 2.0
E: 7.900
3
113
Liam Holsæter
Viken og Oslo
11.050
D: 3.1
E: 8.050
ND: 0.10
10.450
D: 2.20
E: 8.250
10.100
D: 1.60
E: 8.800
ND: 0.30
11.400
11.400/10.750
D: 2.4/1.6
E: 9.000/9.150
11.100
D: 2.30
E: 8.800
9.500
63.600
2.700
FX
11.050
D: 3.1
E: 8.050
ND: 0.10
PH
10.450
D: 2.2
E: 8.250
SR
10.100
D: 1.6
E: 8.800
ND: 0.30
VT
11.400
11.400/10.750
D: 2.4/1.6
E: 9.000/9.150
PB
11.100
D: 2.3
E: 8.800
HB
9.500
D: 2.2
E: 7.300
4
116
Vetle Aleksander Berby
Viken og Oslo
11.050
D: 2.6
E: 8.450
10.600
D: 2.20
E: 8.400
9.300
D: 2.00
E: 7.600
ND: 0.30
11.000
11.000/10.200
D: 2.2/1.6
E: 8.800/8.600
10.700
D: 2.10
E: 8.600
10.000
62.650
3.650
FX
11.050
D: 2.6
E: 8.450
PH
10.600
D: 2.2
E: 8.400
SR
9.300
D: 2.0
E: 7.600
ND: 0.30
VT
11.000
11.000/10.200
D: 2.2/1.6
E: 8.800/8.600
PB
10.700
D: 2.1
E: 8.600
HB
10.000
D: 2.0
E: 8.000
5
115
Alexander Villiam Röhrl
Viken og Oslo
11.450
D: 3.3
E: 8.150
9.800
D: 2.20
E: 7.600
8.450
D: 2.10
E: 6.650
ND: 0.30
11.400
11.400/9.800
D: 2.2/1.6
E: 9.200/8.200
10.450
D: 2.40
E: 8.050
9.700
61.250
5.050
FX
11.450
D: 3.3
E: 8.150
PH
9.800
D: 2.2
E: 7.600
SR
8.450
D: 2.1
E: 6.650
ND: 0.30
VT
11.400
11.400/9.800
D: 2.2/1.6
E: 9.200/8.200
PB
10.450
D: 2.4
E: 8.050
HB
9.700
D: 1.4
E: 8.300
6
109
Oscar Gundersen
Rogaland
10.550
D: 2.5
E: 8.050
8.100
D: 1.50
E: 6.600
9.900
D: 1.60
E: 8.600
ND: 0.30
11.150
11.150/-
D: 1.6/-
E: 9.550/-
10.550
D: 1.70
E: 8.850
9.950
60.200
6.100
FX
10.550
D: 2.5
E: 8.050
PH
8.100
D: 1.5
E: 6.600
SR
9.900
D: 1.6
E: 8.600
ND: 0.30
VT
11.150
11.150/-
D: 1.6/-
E: 9.550/-
PB
10.550
D: 1.7
E: 8.850
HB
9.950
D: 1.6
E: 8.350
7
101
Theodor Tandberg
Møre og romsdal
10.950
D: 2.6
E: 8.350
8.850
D: 0.80
E: 8.050
10.000
D: 1.70
E: 8.600
ND: 0.30
10.500
10.500/10.150
D: 1.6/1.6
E: 8.900/8.550
10.000
D: 1.90
E: 8.100
9.150
59.450
6.850
FX
10.950
D: 2.6
E: 8.350
PH
8.850
D: 0.8
E: 8.050
SR
10.000
D: 1.7
E: 8.600
ND: 0.30
VT
10.500
10.500/10.150
D: 1.6/1.6
E: 8.900/8.550
PB
10.000
D: 1.9
E: 8.100
HB
9.150
D: 0.6
E: 8.550
8
117
David Lian Jakobsen
Troms og Finnmark
11.250
D: 3.1
E: 8.150
8.050
D: 0.70
E: 7.350
9.850
D: 1.60
E: 8.550
ND: 0.30
11.050
11.050/10.800
D: 1.6/1.6
E: 9.450/9.200
10.500
D: 1.80
E: 8.700
8.600
59.300
7.000
FX
11.250
D: 3.1
E: 8.150
PH
8.050
D: 0.7
E: 7.350
SR
9.850
D: 1.6
E: 8.550
ND: 0.30
VT
11.050
11.050/10.800
D: 1.6/1.6
E: 9.450/9.200
PB
10.500
D: 1.8
E: 8.700
HB
8.600
D: 0.6
E: 8.000
9
102
Nico M. Schwettmann
Møre og romsdal
10.600
D: 2.6
E: 8.000
8.650
D: 1.20
E: 7.450
9.450
D: 1.80
E: 7.950
ND: 0.30
10.500
10.500/10.200
D: 1.6/2.2
E: 8.900/8.000
10.750
D: 2.10
E: 8.650
9.300
59.250
7.050
FX
10.600
D: 2.6
E: 8.000
PH
8.650
D: 1.2
E: 7.450
SR
9.450
D: 1.8
E: 7.950
ND: 0.30
VT
10.500
10.500/10.200
D: 1.6/2.2
E: 8.900/8.000
PB
10.750
D: 2.1
E: 8.650
HB
9.300
D: 0.6
E: 8.700
10
119
Jakob Åberg
Troms og Finnmark
10.500
D: 2.2
E: 8.300
8.450
D: 1.20
E: 7.250
10.150
D: 1.50
E: 8.950
ND: 0.30
10.400
10.400/-
D: 1.6/-
E: 8.800/-
9.750
D: 1.80
E: 7.950
9.750
59.000
7.300
FX
10.500
D: 2.2
E: 8.300
PH
8.450
D: 1.2
E: 7.250
SR
10.150
D: 1.5
E: 8.950
ND: 0.30
VT
10.400
10.400/-
D: 1.6/-
E: 8.800/-
PB
9.750
D: 1.8
E: 7.950
HB
9.750
D: 1.3
E: 8.450
11
103
Max Kvalsvik-Olsen
Møre og romsdal
10.850
D: 2.8
E: 8.050
7.650
D: 0.80
E: 7.150
ND: 0.30
10.100
D: 1.60
E: 8.800
ND: 0.30
10.850
10.850/11.100
D: 1.6/2.4
E: 9.250/8.700
9.450
D: 1.90
E: 7.550
9.500
58.400
7.900
FX
10.850
D: 2.8
E: 8.050
PH
7.650
D: 0.8
E: 7.150
ND: 0.30
SR
10.100
D: 1.6
E: 8.800
ND: 0.30
VT
10.850
10.850/11.100
D: 1.6/2.4
E: 9.250/8.700
PB
9.450
D: 1.9
E: 7.550
HB
9.500
D: 1.4
E: 8.100
12
118
Birk Wilhelmsen
Troms og Finnmark
9.950
D: 2.2
E: 7.750
8.000
D: 1.20
E: 6.800
9.800
D: 1.60
E: 8.500
ND: 0.30
10.250
10.250/-
D: 1.6/-
E: 8.650/-
9.750
D: 1.80
E: 7.950
9.000
56.750
9.550
FX
9.950
D: 2.2
E: 7.750
PH
8.000
D: 1.2
E: 6.800
SR
9.800
D: 1.6
E: 8.500
ND: 0.30
VT
10.250
10.250/-
D: 1.6/-
E: 8.650/-
PB
9.750
D: 1.8
E: 7.950
HB
9.000
D: 0.6
E: 8.400
13
104
Syver Wågsholm
Møre og romsdal
9.950
D: 2.2
E: 7.750
7.800
D: 0.80
E: 7.300
ND: 0.30
9.650
D: 1.50
E: 8.450
ND: 0.30
10.000
10.000/9.800
D: 1.6/1.6
E: 8.400/8.200
9.200
D: 1.20
E: 8.000
8.400
55.000
11.300
FX
9.950
D: 2.2
E: 7.750
PH
7.800
D: 0.8
E: 7.300
ND: 0.30
SR
9.650
D: 1.5
E: 8.450
ND: 0.30
VT
10.000
10.000/9.800
D: 1.6/1.6
E: 8.400/8.200
PB
9.200
D: 1.2
E: 8.000
HB
8.400
D: 1.3
E: 7.100
14
107
Conrad Kuraas
Nordland
8.250
D: 2.1
E: 6.150
0.200

E: 4.500
ND: 4.30
8.450
D: 0.80
E: 7.950
ND: 0.30
10.800
10.800/10.250
D: 1.6/1.6
E: 9.200/8.650
8.200
D: 1.20
E: 7.000
7.200
43.100
23.200
FX
8.250
D: 2.1
E: 6.150
PH
0.200

E: 4.500
ND: 4.30
SR
8.450
D: 0.8
E: 7.950
ND: 0.30
VT
10.800
10.800/10.250
D: 1.6/1.6
E: 9.200/8.650
PB
8.200
D: 1.2
E: 7.000
HB
7.200
D: 0.6
E: 6.600
15
105
Anton Relling
Nordland
9.050
D: 2.1
E: 6.950
1.550
D: 0.60
E: 5.250
ND: 4.30
5.200
D: 0.80
E: 7.700
ND: 3.30
11.250
11.250/10.650
D: 1.6/1.6
E: 9.650/9.050
8.800
D: 1.80
E: 7.000
6.300
42.150
24.150
FX
9.050
D: 2.1
E: 6.950
PH
1.550
D: 0.6
E: 5.250
ND: 4.30
SR
5.200
D: 0.8
E: 7.700
ND: 3.30
VT
11.250
11.250/10.650
D: 1.6/1.6
E: 9.650/9.050
PB
8.800
D: 1.8
E: 7.000
HB
6.300
D: 0.6
E: 5.700
16
112
Aeneas Schneider
Innlandet
8.950
D: 1.20
E: 7.750
10.050
D: 2.00
E: 8.350
ND: 0.30
10.450
D: 2.10
E: 8.350
9.700
39.150
27.150
FX

PH
8.950
D: 1.2
E: 7.750
SR
10.050
D: 2.0
E: 8.350
ND: 0.30
VT
PB
10.450
D: 2.1
E: 8.350
HB
9.700
D: 1.5
E: 8.200
17
108
Vegard Edorsen
Nordland
8.950
D: 2.1
E: 6.850
0.650

E: 4.950
ND: 4.30
7.250
D: 0.80
E: 6.750
ND: 0.30
10.100
10.100/9.750
D: 1.6/1.6
E: 8.500/8.150
3.100
D: 0.60
E: 6.500
ND: 4.0
4.250
34.300
32.000
FX
8.950
D: 2.1
E: 6.850
PH
0.650

E: 4.950
ND: 4.30
SR
7.250
D: 0.8
E: 6.750
ND: 0.30
VT
10.100
10.100/9.750
D: 1.6/1.6
E: 8.500/8.150
PB
3.100
D: 0.6
E: 6.500
ND: 4.00
HB
4.250

E: 7.250
ND: 3.00
18
106
Erling Olsen Ulrichsen
Nordland
5.850
D: 2.0
E: 6.850
ND: 3.00
1.350
D: 0.60
E: 5.050
ND: 4.30
5.900
D: 0.80
E: 8.400
ND: 3.30
9.600
9.600/9.800
D: 1.6/1.6
E: 8.000/8.200
4.450
D: 1.20
E: 6.250
ND: 3.0
4.300
31.450
34.850
FX
5.850
D: 2.0
E: 6.850
ND: 3.00
PH
1.350
D: 0.6
E: 5.050
ND: 4.30
SR
5.900
D: 0.8
E: 8.400
ND: 3.30
VT
9.600
9.600/9.800
D: 1.6/1.6
E: 8.000/8.200
PB
4.450
D: 1.2
E: 6.250
ND: 3.00
HB
4.300
D: 0.6
E: 6.700
ND: 3.00
19
111
Runar Tveit
Rogaland
FX

PH

SR

VT
PB

HB

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
115
Alexander Villiam Röhrl, Viken og Oslo

3.3

8.150


11.450

2
114
Oscar Chiaki Nakazato Wiik, Viken og Oslo

2.7

8.600


11.300

0.150
3
117
David Lian Jakobsen, Troms og Finnmark

3.1

8.150


11.250

0.200
4
110
Amund Hetland, Rogaland

3.6

7.900

0.3

11.200

0.250
5
116
Vetle Aleksander Berby, Viken og Oslo

2.6

8.450


11.050

0.400
5
113
Liam Holsæter, Viken og Oslo

3.1

8.050

0.1

11.050

0.400
7
101
Theodor Tandberg, Møre og romsdal

2.6

8.350


10.950

0.500
8
103
Max Kvalsvik-Olsen, Møre og romsdal

2.8

8.050


10.850

0.600
9
102
Nico M. Schwettmann, Møre og romsdal

2.6

8.000


10.600

0.850
10
109
Oscar Gundersen, Rogaland

2.5

8.050


10.550

0.900
11
119
Jakob Åberg, Troms og Finnmark

2.2

8.300


10.500

0.950
12
104
Syver Wågsholm, Møre og romsdal

2.2

7.750


9.950

1.500
12
118
Birk Wilhelmsen, Troms og Finnmark

2.2

7.750


9.950

1.500
14
105
Anton Relling, Nordland

2.1

6.950


9.050

2.400
15
108
Vegard Edorsen, Nordland

2.1

6.850


8.950

2.500
16
107
Conrad Kuraas, Nordland

2.1

6.150


8.250

3.200
17
106
Erling Olsen Ulrichsen, Nordland

2.0

6.850

3.0

5.850

5.600
18
112
Aeneas Schneider, Innlandet




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
116
Vetle Aleksander Berby, Viken og Oslo

2.2

8.400


10.600

2
113
Liam Holsæter, Viken og Oslo

2.2

8.250


10.450

0.150
3
114
Oscar Chiaki Nakazato Wiik, Viken og Oslo

2.4

8.000


10.400

0.200
4
110
Amund Hetland, Rogaland

2.4

7.800


10.200

0.400
5
115
Alexander Villiam Röhrl, Viken og Oslo

2.2

7.600


9.800

0.800
6
112
Aeneas Schneider, Innlandet

1.2

7.750


8.950

1.650
7
101
Theodor Tandberg, Møre og romsdal

0.8

8.050


8.850

1.750
8
102
Nico M. Schwettmann, Møre og romsdal

1.2

7.450


8.650

1.950
9
119
Jakob Åberg, Troms og Finnmark

1.2

7.250


8.450

2.150
10
109
Oscar Gundersen, Rogaland

1.5

6.600


8.100

2.500
11
117
David Lian Jakobsen, Troms og Finnmark

0.7

7.350


8.050

2.550
12
118
Birk Wilhelmsen, Troms og Finnmark

1.2

6.800


8.000

2.600
13
104
Syver Wågsholm, Møre og romsdal

0.8

7.300

0.3

7.800

2.800
14
103
Max Kvalsvik-Olsen, Møre og romsdal

0.8

7.150

0.3

7.650

2.950
15
105
Anton Relling, Nordland

0.6

5.250

4.3

1.550

9.050
16
106
Erling Olsen Ulrichsen, Nordland

0.6

5.050

4.3

1.350

9.250
17
108
Vegard Edorsen, Nordland


4.950

4.3

0.650

9.950
18
107
Conrad Kuraas, Nordland


4.500

4.3

0.200

10.400
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
114
Oscar Chiaki Nakazato Wiik, Viken og Oslo

2.7

8.650

0.3

11.050

2
110
Amund Hetland, Rogaland

3.0

8.100

0.3

10.800

0.250
3
119
Jakob Åberg, Troms og Finnmark

1.5

8.950

0.3

10.150

0.900
4
103
Max Kvalsvik-Olsen, Møre og romsdal

1.6

8.800

0.3

10.100

0.950
4
113
Liam Holsæter, Viken og Oslo

1.6

8.800

0.3

10.100

0.950
6
112
Aeneas Schneider, Innlandet

2.0

8.350

0.3

10.050

1.000
7
101
Theodor Tandberg, Møre og romsdal

1.7

8.600

0.3

10.000

1.050
8
109
Oscar Gundersen, Rogaland

1.6

8.600

0.3

9.900

1.150
9
117
David Lian Jakobsen, Troms og Finnmark

1.6

8.550

0.3

9.850

1.200
10
118
Birk Wilhelmsen, Troms og Finnmark

1.6

8.500

0.3

9.800

1.250
11
104
Syver Wågsholm, Møre og romsdal

1.5

8.450

0.3

9.650

1.400
12
102
Nico M. Schwettmann, Møre og romsdal

1.8

7.950

0.3

9.450

1.600
13
116
Vetle Aleksander Berby, Viken og Oslo

2.0

7.600

0.3

9.300

1.750
14
107
Conrad Kuraas, Nordland

0.8

7.950

0.3

8.450

2.600
14
115
Alexander Villiam Röhrl, Viken og Oslo

2.1

6.650

0.3

8.450

2.600
16
108
Vegard Edorsen, Nordland

0.8

6.750

0.3

7.250

3.800
17
106
Erling Olsen Ulrichsen, Nordland

0.8

8.400

3.3

5.900

5.150
18
105
Anton Relling, Nordland

0.8

7.700

3.3

5.200

5.850
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
110
Amund Hetland, Rogaland


3.2
1.6


9.250
9.350




11.700
12.450
10.950

2
113
Liam Holsæter, Viken og Oslo


2.4
1.6


9.000
9.150




11.075
11.400
10.750

0.625
3
103
Max Kvalsvik-Olsen, Møre og romsdal


1.6
2.4


9.250
8.700




10.975
10.850
11.100

0.725
4
105
Anton Relling, Nordland


1.6
1.6


9.650
9.050




10.950
11.250
10.650

0.750
5
117
David Lian Jakobsen, Troms og Finnmark


1.6
1.6


9.450
9.200




10.925
11.050
10.800

0.775
6
115
Alexander Villiam Röhrl, Viken og Oslo


2.2
1.6


9.200
8.200




10.600
11.400
9.800

1.100
6
116
Vetle Aleksander Berby, Viken og Oslo


2.2
1.6


8.800
8.600




10.600
11.000
10.200

1.100
8
107
Conrad Kuraas, Nordland


1.6
1.6


9.200
8.650




10.525
10.800
10.250

1.175
9
102
Nico M. Schwettmann, Møre og romsdal


1.6
2.2


8.900
8.000




10.350
10.500
10.200

1.350
10
101
Theodor Tandberg, Møre og romsdal


1.6
1.6


8.900
8.550




10.325
10.500
10.150

1.375
11
108
Vegard Edorsen, Nordland


1.6
1.6


8.500
8.150




9.925
10.100
9.750

1.775
12
104
Syver Wågsholm, Møre og romsdal


1.6
1.6


8.400
8.200




9.900
10.000
9.800

1.800
13
106
Erling Olsen Ulrichsen, Nordland


1.6
1.6


8.000
8.200




9.700
9.600
9.800

2.000
14
109
Oscar Gundersen, Rogaland


1.6


9.550




5.575
11.150

6.125
15
114
Oscar Chiaki Nakazato Wiik, Viken og Oslo


1.6


9.100




5.350
10.700

6.350
16
119
Jakob Åberg, Troms og Finnmark


1.6


8.800




5.200
10.400

6.500
17
118
Birk Wilhelmsen, Troms og Finnmark


1.6


8.650




5.125
10.250

6.575
18
112
Aeneas Schneider, Innlandet










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
110
Amund Hetland, Rogaland

3.0

8.950


11.950

2
114
Oscar Chiaki Nakazato Wiik, Viken og Oslo

2.2

9.450


11.650

0.300
3
113
Liam Holsæter, Viken og Oslo

2.3

8.800


11.100

0.850
4
102
Nico M. Schwettmann, Møre og romsdal

2.1

8.650


10.750

1.200
5
116
Vetle Aleksander Berby, Viken og Oslo

2.1

8.600


10.700

1.250
6
109
Oscar Gundersen, Rogaland

1.7

8.850


10.550

1.400
7
117
David Lian Jakobsen, Troms og Finnmark

1.8

8.700


10.500

1.450
8
112
Aeneas Schneider, Innlandet

2.1

8.350


10.450

1.500
8
115
Alexander Villiam Röhrl, Viken og Oslo

2.4

8.050


10.450

1.500
10
101
Theodor Tandberg, Møre og romsdal

1.9

8.100


10.000

1.950
11
119
Jakob Åberg, Troms og Finnmark

1.8

7.950


9.750

2.200
11
118
Birk Wilhelmsen, Troms og Finnmark

1.8

7.950


9.750

2.200
13
103
Max Kvalsvik-Olsen, Møre og romsdal

1.9

7.550


9.450

2.500
14
104
Syver Wågsholm, Møre og romsdal

1.2

8.000


9.200

2.750
15
105
Anton Relling, Nordland

1.8

7.000


8.800

3.150
16
107
Conrad Kuraas, Nordland

1.2

7.000


8.200

3.750
17
106
Erling Olsen Ulrichsen, Nordland

1.2

6.250

3.0

4.450

7.500
18
108
Vegard Edorsen, Nordland

0.6

6.500

4.0

3.100

8.850
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
116
Vetle Aleksander Berby, Viken og Oslo

2.0

8.000


10.000

2
109
Oscar Gundersen, Rogaland

1.6

8.350


9.950

0.050
3
114
Oscar Chiaki Nakazato Wiik, Viken og Oslo

2.0

7.900


9.900

0.100
4
119
Jakob Åberg, Troms og Finnmark

1.3

8.450


9.750

0.250
5
115
Alexander Villiam Röhrl, Viken og Oslo

1.4

8.300


9.700

0.300
5
112
Aeneas Schneider, Innlandet

1.5

8.200


9.700

0.300
5
110
Amund Hetland, Rogaland

2.8

6.900


9.700

0.300
8
103
Max Kvalsvik-Olsen, Møre og romsdal

1.4

8.100


9.500

0.500
8
113
Liam Holsæter, Viken og Oslo

2.2

7.300


9.500

0.500
10
102
Nico M. Schwettmann, Møre og romsdal

0.6

8.700


9.300

0.700
11
101
Theodor Tandberg, Møre og romsdal

0.6

8.550


9.150

0.850
12
118
Birk Wilhelmsen, Troms og Finnmark

0.6

8.400


9.000

1.000
13
117
David Lian Jakobsen, Troms og Finnmark

0.6

8.000


8.600

1.400
14
104
Syver Wågsholm, Møre og romsdal

1.3

7.100


8.400

1.600
15
107
Conrad Kuraas, Nordland

0.6

6.600


7.200

2.800
16
105
Anton Relling, Nordland

0.6

5.700


6.300

3.700
17
106
Erling Olsen Ulrichsen, Nordland

0.6

6.700

3.0

4.300

5.700
18
108
Vegard Edorsen, Nordland


7.250

3.0

4.250

5.750
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
110
Amund Hetland, Rogaland




114
Oscar Chiaki Nakazato Wiik, Viken og Oslo




113
Liam Holsæter, Viken og Oslo




116
Vetle Aleksander Berby, Viken og Oslo




115
Alexander Villiam Röhrl, Viken og Oslo




109
Oscar Gundersen, Rogaland




101
Theodor Tandberg, Møre og romsdal




117
David Lian Jakobsen, Troms og Finnmark




102
Nico M. Schwettmann, Møre og romsdal




119
Jakob Åberg, Troms og Finnmark




103
Max Kvalsvik-Olsen, Møre og romsdal




118
Birk Wilhelmsen, Troms og Finnmark




104
Syver Wågsholm, Møre og romsdal




107
Conrad Kuraas, Nordland




105
Anton Relling, Nordland




112
Aeneas Schneider, Innlandet




108
Vegard Edorsen, Nordland




106
Erling Olsen Ulrichsen, Nordland





Last Update: 6/21/2024 4:02:17 AM
SX
SM
MD
XL
XXL