Back 

Norgesfinalen Hokksund, 2022-11-26

Klasse 1 - TK Klasse 1 - TK Finals Klasse 1 - TM Klasse 1 - TM Finals Klasse 2 - TK Klasse 2 - TK Finals Klasse 2 - TM Klasse 2 - TM Finals Klasse 3 - TK Klasse 3 - TK Finals Klasse 3 - TM Klasse 3 - TM Finals Lagkonkurranse - Turn Kvinner Klasse 1 Lagkonkurranse - Turn Menn Klasse 1 Lagkonkurranse - Turn Kvinner Klasse 2 Lagkonkurranse - Turn Menn Klasse 2 Lagkonkurranse - Turn Kvinner Klasse 3 Lagkonkurranse - Turn Menn Klasse 3
Klasse 3 - TK
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
317
Erica L. Uran
Møre og romsdal
13.300
13.300/12.800
D: 4.4/4.2
E: 8.900/8.600
13.400
D: 5.90
E: 7.500
11.450
D: 5.20
E: 6.250
12.800
D: 5.60
E: 7.200
50.950
VT
13.300
13.300/12.800
D: 4.4/4.2
E: 8.900/8.600
UB
13.400
D: 5.9
E: 7.500
BB
11.450
D: 5.2
E: 6.250
FX
12.800
D: 5.6
E: 7.200
2
312
Frida Strøm
Viken og oslo
12.300
12.300/8.350
D: 4.2/3.2
E: 8.100/7.150
ND: 0.00 / 2.00
14.150
D: 6.50
E: 7.650
11.850
D: 4.60
E: 7.250
11.950
D: 5.10
E: 6.850
50.250
0.700
VT
12.300
12.300/8.350
D: 4.2/3.2
E: 8.100/7.150
ND: 0.00/2.00
UB
14.150
D: 6.5
E: 7.650
BB
11.850
D: 4.6
E: 7.250
FX
11.950
D: 5.1
E: 6.850
3
308
Elvira Stendahl
Rogaland
12.850
12.850/12.600
D: 4.4/4.2
E: 8.450/8.400
13.750
D: 5.40
E: 8.350
11.350
D: 4.50
E: 6.850
10.900
D: 4.40
E: 6.500
48.850
2.100
VT
12.850
12.850/12.600
D: 4.4/4.2
E: 8.450/8.400
UB
13.750
D: 5.4
E: 8.350
BB
11.350
D: 4.5
E: 6.850
FX
10.900
D: 4.4
E: 6.500
4
313
Yansha Helou
Viken og oslo
12.700
12.700/10.650
D: 4.4/2.4
E: 8.300/8.250
11.450
D: 4.90
E: 6.550
12.000
D: 4.10
E: 7.900
11.900
D: 5.40
E: 6.500
48.050
2.900
VT
12.700
12.700/10.650
D: 4.4/2.4
E: 8.300/8.250
UB
11.450
D: 4.9
E: 6.550
BB
12.000
D: 4.1
E: 7.900
FX
11.900
D: 5.4
E: 6.500
5
315
Pernille E. Fosse
Møre og romsdal
11.850
11.850/11.550
D: 3.2/2.6
E: 8.650/8.950
12.800
D: 5.60
E: 7.200
12.200
D: 5.40
E: 6.800
11.100
D: 5.10
E: 6.000
47.950
3.000
VT
11.850
11.850/11.550
D: 3.2/2.6
E: 8.650/8.950
UB
12.800
D: 5.6
E: 7.200
BB
12.200
D: 5.4
E: 6.800
FX
11.100
D: 5.1
E: 6.000
6
305
Annika Bjerkan
Trøndelag
12.300
12.300/11.300
D: 4.2/2.4
E: 8.100/8.900
12.200
D: 5.20
E: 7.000
11.800
D: 5.20
E: 6.600
11.100
D: 4.80
E: 6.300
47.400
3.550
VT
12.300
12.300/11.300
D: 4.2/2.4
E: 8.100/8.900
UB
12.200
D: 5.2
E: 7.000
BB
11.800
D: 5.2
E: 6.600
FX
11.100
D: 4.8
E: 6.300
7
301
Ingeborg Sofie Hykkerud Steindal
Troms og Finnmark
12.900
12.900/11.200
D: 4.2/2.4
E: 8.700/8.800
11.400
D: 4.90
E: 6.500
11.400
D: 4.30
E: 7.100
11.000
D: 4.90
E: 6.100
46.700
4.250
VT
12.900
12.900/11.200
D: 4.2/2.4
E: 8.700/8.800
UB
11.400
D: 4.9
E: 6.500
BB
11.400
D: 4.3
E: 7.100
FX
11.000
D: 4.9
E: 6.100
8
314
Synnøve Kvernes
Viken og oslo
12.650
12.650/12.500
D: 4.2/4.2
E: 8.450/8.300
10.500
D: 5.00
E: 7.500
ND: 2.00
10.500
D: 4.90
E: 5.600
12.300
D: 5.90
E: 6.500
ND: 0.10
45.950
5.000
VT
12.650
12.650/12.500
D: 4.2/4.2
E: 8.450/8.300
UB
10.500
D: 5.0
E: 7.500
ND: 2.00
BB
10.500
D: 4.9
E: 5.600
FX
12.300
D: 5.9
E: 6.500
ND: 0.10
9
304
Rikke Bjelde Landøy
Vestland
11.100
11.100/-
D: 2.4/-
E: 8.700/-
10.400
D: 2.50
E: 7.900
12.100
D: 4.60
E: 7.500
11.500
D: 4.80
E: 6.700
45.100
5.850
VT
11.100
11.100/-
D: 2.4/-
E: 8.700/-
UB
10.400
D: 2.5
E: 7.900
BB
12.100
D: 4.6
E: 7.500
FX
11.500
D: 4.8
E: 6.700
10
306
Maia Huynh
Vestfold og telemark
12.350
12.350/11.000
D: 4.2/2.4
E: 8.150/8.600
9.900
D: 2.00
E: 7.900
11.500
D: 4.00
E: 7.500
11.300
D: 4.90
E: 6.400
45.050
5.900
VT
12.350
12.350/11.000
D: 4.2/2.4
E: 8.150/8.600
UB
9.900
D: 2.0
E: 7.900
BB
11.500
D: 4.0
E: 7.500
FX
11.300
D: 4.9
E: 6.400
11
310
Karianne Jokstad
Agder
12.700
12.700/12.300
D: 4.4/4.2
E: 8.300/8.100
10.350
D: 2.50
E: 7.850
9.750
D: 4.30
E: 5.450
12.100
D: 4.90
E: 7.200
44.900
6.050
VT
12.700
12.700/12.300
D: 4.4/4.2
E: 8.300/8.100
UB
10.350
D: 2.5
E: 7.850
BB
9.750
D: 4.3
E: 5.450
FX
12.100
D: 4.9
E: 7.200
12
319
Hedda Kvilvang
Innlandet
12.650
12.650/12.650
D: 4.4/4.2
E: 8.250/8.450
11.050
D: 2.00
E: 9.050
9.050
D: 4.10
E: 4.950
11.950
D: 5.10
E: 6.850
44.700
6.250
VT
12.650
12.650/12.650
D: 4.4/4.2
E: 8.250/8.450
UB
11.050
D: 2.0
E: 9.050
BB
9.050
D: 4.1
E: 4.950
FX
11.950
D: 5.1
E: 6.850
13
309
Erle Refsnes Risåsen
Rogaland
12.600
12.600/10.700
D: 4.2/2.4
E: 8.400/8.300
10.450
D: 2.00
E: 8.450
9.900
D: 3.60
E: 6.300
11.300
D: 5.10
E: 6.200
44.250
6.700
VT
12.600
12.600/10.700
D: 4.2/2.4
E: 8.400/8.300
UB
10.450
D: 2.0
E: 8.450
BB
9.900
D: 3.6
E: 6.300
FX
11.300
D: 5.1
E: 6.200
14
307
Jannicke Emmerhoff Andresen
Rogaland
10.800
10.800/12.400
D: 3.4/4.2
E: 7.400/8.200
12.200
D: 5.40
E: 6.800
10.250
D: 4.50
E: 5.750
10.550
D: 4.70
E: 6.350
ND: 0.50
43.800
7.150
VT
10.800
10.800/12.400
D: 3.4/4.2
E: 7.400/8.200
UB
12.200
D: 5.4
E: 6.800
BB
10.250
D: 4.5
E: 5.750
FX
10.550
D: 4.7
E: 6.350
ND: 0.50
15
320
Maja Benkø Kroken
Innlandet
10.650
10.650/-
D: 2.4/-
E: 8.250/-
10.150
D: 2.00
E: 8.150
10.250
D: 4.20
E: 6.050
10.900
D: 4.30
E: 6.700
ND: 0.10
41.950
9.000
VT
10.650
10.650/-
D: 2.4/-
E: 8.250/-
UB
10.150
D: 2.0
E: 8.150
BB
10.250
D: 4.2
E: 6.050
FX
10.900
D: 4.3
E: 6.700
ND: 0.10
16
302
Ronja Eliassen
Nordland
11.350
11.350/10.800
D: 2.6/2.4
E: 8.750/8.400
9.650
D: 2.50
E: 7.150
9.850
D: 3.40
E: 6.450
10.950
D: 4.90
E: 6.050
41.800
9.150
VT
11.350
11.350/10.800
D: 2.6/2.4
E: 8.750/8.400
UB
9.650
D: 2.5
E: 7.150
BB
9.850
D: 3.4
E: 6.450
FX
10.950
D: 4.9
E: 6.050
17
316
Silje E. Vatne
Møre og romsdal
11.050
11.050/-
D: 2.4/-
E: 8.650/-
9.800
D: 2.50
E: 7.300
8.050
D: 4.50
E: 3.550
9.700
D: 4.40
E: 5.300
38.600
12.350
VT
11.050
11.050/-
D: 2.4/-
E: 8.650/-
UB
9.800
D: 2.5
E: 7.300
BB
8.050
D: 4.5
E: 3.550
FX
9.700
D: 4.4
E: 5.300
18
318
Anna Luell
Innlandet
10.150
10.150/-
D: 1.6/-
E: 8.550/-
8.250

E: 8.250
8.400
D: 3.40
E: 5.000
9.500
D: 4.50
E: 5.000
36.300
14.650
VT
10.150
10.150/-
D: 1.6/-
E: 8.550/-
UB
8.250

E: 8.250
BB
8.400
D: 3.4
E: 5.000
FX
9.500
D: 4.5
E: 5.000
19
311
Maja Anker-Birkeflet
Agder
9.900
9.900/-
D: 1.6/-
E: 8.300/-
9.950
D: 2.00
E: 7.950
7.150
D: 3.50
E: 3.650
8.750
D: 5.00
E: 3.850
ND: 0.10
35.750
15.200
VT
9.900
9.900/-
D: 1.6/-
E: 8.300/-
UB
9.950
D: 2.0
E: 7.950
BB
7.150
D: 3.5
E: 3.650
FX
8.750
D: 5.0
E: 3.850
ND: 0.10
20
303
Amalie Hjuring Strøm
Nordland
VT
UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
317
Erica L. Uran, Møre og romsdal


4.4
4.2


8.900
8.600




13.050
13.300
12.800

2
308
Elvira Stendahl, Rogaland


4.4
4.2


8.450
8.400




12.725
12.850
12.600

0.325
3
319
Hedda Kvilvang, Innlandet


4.4
4.2


8.250
8.450




12.650
12.650
12.650

0.400
4
314
Synnøve Kvernes, Viken og oslo


4.2
4.2


8.450
8.300




12.575
12.650
12.500

0.475
5
310
Karianne Jokstad, Agder


4.4
4.2


8.300
8.100




12.500
12.700
12.300

0.550
6
301
Ingeborg Sofie Hykkerud Steindal, Troms og Finnmark


4.2
2.4


8.700
8.800




12.050
12.900
11.200

1.000
7
305
Annika Bjerkan, Trøndelag


4.2
2.4


8.100
8.900




11.800
12.300
11.300

1.250
8
315
Pernille E. Fosse, Møre og romsdal


3.2
2.6


8.650
8.950




11.700
11.850
11.550

1.350
9
313
Yansha Helou, Viken og oslo


4.4
2.4


8.300
8.250




11.675
12.700
10.650

1.375
9
306
Maia Huynh, Vestfold og telemark


4.2
2.4


8.150
8.600




11.675
12.350
11.000

1.375
11
309
Erle Refsnes Risåsen, Rogaland


4.2
2.4


8.400
8.300




11.650
12.600
10.700

1.400
12
307
Jannicke Emmerhoff Andresen, Rogaland


3.4
4.2


7.400
8.200




11.600
10.800
12.400

1.450
13
302
Ronja Eliassen, Nordland


2.6
2.4


8.750
8.400




11.075
11.350
10.800

1.975
14
312
Frida Strøm, Viken og oslo


4.2
3.2


8.100
7.150



2.0

10.325
12.300
8.350

2.725
15
304
Rikke Bjelde Landøy, Vestland


2.4


8.700




5.550
11.100

7.500
16
316
Silje E. Vatne, Møre og romsdal


2.4


8.650




5.525
11.050

7.525
17
320
Maja Benkø Kroken, Innlandet


2.4


8.250




5.325
10.650

7.725
18
318
Anna Luell, Innlandet


1.6


8.550




5.075
10.150

7.975
19
311
Maja Anker-Birkeflet, Agder


1.6


8.300




4.950
9.900

8.100
20
303
Amalie Hjuring Strøm, Nordland










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
312
Frida Strøm, Viken og oslo

6.5

7.650


14.150

2
308
Elvira Stendahl, Rogaland

5.4

8.350


13.750

0.400
3
317
Erica L. Uran, Møre og romsdal

5.9

7.500


13.400

0.750
4
315
Pernille E. Fosse, Møre og romsdal

5.6

7.200


12.800

1.350
5
305
Annika Bjerkan, Trøndelag

5.2

7.000


12.200

1.950
5
307
Jannicke Emmerhoff Andresen, Rogaland

5.4

6.800


12.200

1.950
7
313
Yansha Helou, Viken og oslo

4.9

6.550


11.450

2.700
8
301
Ingeborg Sofie Hykkerud Steindal, Troms og Finnmark

4.9

6.500


11.400

2.750
9
319
Hedda Kvilvang, Innlandet

2.0

9.050


11.050

3.100
10
314
Synnøve Kvernes, Viken og oslo

5.0

7.500

2.0

10.500

3.650
11
309
Erle Refsnes Risåsen, Rogaland

2.0

8.450


10.450

3.700
12
304
Rikke Bjelde Landøy, Vestland

2.5

7.900


10.400

3.750
13
310
Karianne Jokstad, Agder

2.5

7.850


10.350

3.800
14
320
Maja Benkø Kroken, Innlandet

2.0

8.150


10.150

4.000
15
311
Maja Anker-Birkeflet, Agder

2.0

7.950


9.950

4.200
16
306
Maia Huynh, Vestfold og telemark

2.0

7.900


9.900

4.250
17
316
Silje E. Vatne, Møre og romsdal

2.5

7.300


9.800

4.350
18
302
Ronja Eliassen, Nordland

2.5

7.150


9.650

4.500
19
318
Anna Luell, Innlandet


8.250


8.250

5.900
20
303
Amalie Hjuring Strøm, Nordland




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
315
Pernille E. Fosse, Møre og romsdal

5.4

6.800


12.200

2
304
Rikke Bjelde Landøy, Vestland

4.6

7.500


12.100

0.100
3
313
Yansha Helou, Viken og oslo

4.1

7.900


12.000

0.200
4
312
Frida Strøm, Viken og oslo

4.6

7.250


11.850

0.350
5
305
Annika Bjerkan, Trøndelag

5.2

6.600


11.800

0.400
6
306
Maia Huynh, Vestfold og telemark

4.0

7.500


11.500

0.700
7
317
Erica L. Uran, Møre og romsdal

5.2

6.250


11.450

0.750
8
301
Ingeborg Sofie Hykkerud Steindal, Troms og Finnmark

4.3

7.100


11.400

0.800
9
308
Elvira Stendahl, Rogaland

4.5

6.850


11.350

0.850
10
314
Synnøve Kvernes, Viken og oslo

4.9

5.600


10.500

1.700
11
320
Maja Benkø Kroken, Innlandet

4.2

6.050


10.250

1.950
11
307
Jannicke Emmerhoff Andresen, Rogaland

4.5

5.750


10.250

1.950
13
309
Erle Refsnes Risåsen, Rogaland

3.6

6.300


9.900

2.300
14
302
Ronja Eliassen, Nordland

3.4

6.450


9.850

2.350
15
310
Karianne Jokstad, Agder

4.3

5.450


9.750

2.450
16
319
Hedda Kvilvang, Innlandet

4.1

4.950


9.050

3.150
17
318
Anna Luell, Innlandet

3.4

5.000


8.400

3.800
18
316
Silje E. Vatne, Møre og romsdal

4.5

3.550


8.050

4.150
19
311
Maja Anker-Birkeflet, Agder

3.5

3.650


7.150

5.050
20
303
Amalie Hjuring Strøm, Nordland




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
317
Erica L. Uran, Møre og romsdal

5.6

7.200


12.800

2
314
Synnøve Kvernes, Viken og oslo

5.9

6.500

0.1

12.300

0.500
3
310
Karianne Jokstad, Agder

4.9

7.200


12.100

0.700
4
319
Hedda Kvilvang, Innlandet

5.1

6.850


11.950

0.850
4
312
Frida Strøm, Viken og oslo

5.1

6.850


11.950

0.850
6
313
Yansha Helou, Viken og oslo

5.4

6.500


11.900

0.900
7
304
Rikke Bjelde Landøy, Vestland

4.8

6.700


11.500

1.300
8
306
Maia Huynh, Vestfold og telemark

4.9

6.400


11.300

1.500
8
309
Erle Refsnes Risåsen, Rogaland

5.1

6.200


11.300

1.500
10
305
Annika Bjerkan, Trøndelag

4.8

6.300


11.100

1.700
10
315
Pernille E. Fosse, Møre og romsdal

5.1

6.000


11.100

1.700
12
301
Ingeborg Sofie Hykkerud Steindal, Troms og Finnmark

4.9

6.100


11.000

1.800
13
302
Ronja Eliassen, Nordland

4.9

6.050


10.950

1.850
14
320
Maja Benkø Kroken, Innlandet

4.3

6.700

0.1

10.900

1.900
14
308
Elvira Stendahl, Rogaland

4.4

6.500


10.900

1.900
16
307
Jannicke Emmerhoff Andresen, Rogaland

4.7

6.350

0.5

10.550

2.250
17
316
Silje E. Vatne, Møre og romsdal

4.4

5.300


9.700

3.100
18
318
Anna Luell, Innlandet

4.5

5.000


9.500

3.300
19
311
Maja Anker-Birkeflet, Agder

5.0

3.850

0.1

8.750

4.050
20
303
Amalie Hjuring Strøm, Nordland




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
317
Erica L. Uran, Møre og romsdal




312
Frida Strøm, Viken og oslo




308
Elvira Stendahl, Rogaland




313
Yansha Helou, Viken og oslo




315
Pernille E. Fosse, Møre og romsdal




305
Annika Bjerkan, Trøndelag




301
Ingeborg Sofie Hykkerud Steindal, Troms og Finnmark




314
Synnøve Kvernes, Viken og oslo




304
Rikke Bjelde Landøy, Vestland




306
Maia Huynh, Vestfold og telemark




310
Karianne Jokstad, Agder




319
Hedda Kvilvang, Innlandet




309
Erle Refsnes Risåsen, Rogaland




307
Jannicke Emmerhoff Andresen, Rogaland




320
Maja Benkø Kroken, Innlandet




302
Ronja Eliassen, Nordland




316
Silje E. Vatne, Møre og romsdal




318
Anna Luell, Innlandet




311
Maja Anker-Birkeflet, Agder




303
Amalie Hjuring Strøm, Nordland





Last Update: 7/25/2024 1:00:02 PM
SX
SM
MD
XL
XXL