Back 

Norgesfinalen Hokksund, 2022-11-26

Klasse 1 - TK Klasse 1 - TK Finals Klasse 1 - TM Klasse 1 - TM Finals Klasse 2 - TK Klasse 2 - TK Finals Klasse 2 - TM Klasse 2 - TM Finals Klasse 3 - TK Klasse 3 - TK Finals Klasse 3 - TM Klasse 3 - TM Finals Lagkonkurranse - Turn Kvinner Klasse 1 Lagkonkurranse - Turn Menn Klasse 1 Lagkonkurranse - Turn Kvinner Klasse 2 Lagkonkurranse - Turn Menn Klasse 2 Lagkonkurranse - Turn Kvinner Klasse 3 Lagkonkurranse - Turn Menn Klasse 3
Klasse 1 - TK Finals
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
136
Frida V. Silset
Møre og romsdal
12.600
12.600/11.100
D: 4.2/2.4
E: 8.400/8.700
12.500
D: 5.70
E: 6.800
12.250
D: 5.10
E: 7.150
37.350
VT
12.600
12.600/11.100
D: 4.2/2.4
E: 8.400/8.700
UB
12.500
D: 5.7
E: 6.800
BB

FX
12.250
D: 5.1
E: 7.150
2
133
Erika E. Tolaas
Møre og romsdal
12.850
12.850/12.900
D: 4.4/4.2
E: 8.450/8.700
11.050
D: 5.40
E: 5.650
12.750
D: 4.70
E: 8.050
36.650
0.700
VT
12.850
12.850/12.900
D: 4.4/4.2
E: 8.450/8.700
UB
11.050
D: 5.4
E: 5.650
BB
12.750
D: 4.7
E: 8.050
FX

3
120
Othilie Ugland Bekkevar
Vestfold og telemark
12.550
12.550/12.400
D: 4.4/4.2
E: 8.150/8.200
11.850
D: 5.10
E: 6.750
12.050
D: 5.20
E: 6.950
ND: 0.10
36.450
0.900
VT
12.550
12.550/12.400
D: 4.4/4.2
E: 8.150/8.200
UB
11.850
D: 5.1
E: 6.750
BB

FX
12.050
D: 5.2
E: 6.950
ND: 0.10
4
104
Selma Sofie Vegarsdatter Berglund
Troms og Finnmark
12.050
12.050/10.800
D: 4.2/2.4
E: 7.850/8.400
11.100
D: 4.90
E: 6.200
11.300
D: 4.30
E: 7.000
34.450
2.900
VT
12.050
12.050/10.800
D: 4.2/2.4
E: 7.850/8.400
UB
11.100
D: 4.9
E: 6.200
BB
11.300
D: 4.3
E: 7.000
FX

5
134
Lina F. jenset
Møre og romsdal
12.650
12.650/11.100
D: 4.2/2.4
E: 8.450/8.700
12.650
D: 5.10
E: 7.550
25.300
12.050
VT
12.650
12.650/11.100
D: 4.2/2.4
E: 8.450/8.700
UB

BB

FX
12.650
D: 5.1
E: 7.550
6
115
Vilma Hetle
Trøndelag
12.450
12.450/12.700
D: 4.2/4.4
E: 8.250/8.300
10.950
D: 4.40
E: 6.550
23.400
13.950
VT
12.450
12.450/12.700
D: 4.2/4.4
E: 8.250/8.300
UB

BB

FX
10.950
D: 4.4
E: 6.550
7
116
Anna Vandbakk
Trøndelag
11.750
D: 4.90
E: 6.850
11.350
D: 4.00
E: 7.350
23.100
14.250
VT
UB
11.750
D: 4.9
E: 6.850
BB
11.350
D: 4.0
E: 7.350
FX

8
135
Eina Bredeli
Møre og romsdal
12.800
D: 5.00
E: 7.800
10.150
D: 5.10
E: 5.050
22.950
14.400
VT
UB
12.800
D: 5.0
E: 7.800
BB
10.150
D: 5.1
E: 5.050
FX

9
130
Amy Gould Bjørgesæter
Viken og oslo
11.250
D: 3.20
E: 8.050
10.800
D: 5.20
E: 5.900
ND: 0.30
22.050
15.300
VT
UB

BB
11.250
D: 3.2
E: 8.050
FX
10.800
D: 5.2
E: 5.900
ND: 0.30
10
124
Elise Hetland Fossum
Rogaland
11.900
D: 5.10
E: 6.800
11.900
25.450
VT
UB

BB

FX
11.900
D: 5.1
E: 6.800
11
129
Isabelle Washington
Viken og oslo
11.350
D: 4.10
E: 7.250
11.350
26.000
VT
UB

BB
11.350
D: 4.1
E: 7.250
FX

12
110
Nora Løvaas
Vestland
11.250
D: 4.40
E: 6.850
11.250
26.100
VT
UB

BB
11.250
D: 4.4
E: 6.850
FX

13
111
Emma Lenea Bjerke
Vestland
10.750
D: 5.50
E: 5.250
10.750
26.600
VT
UB
10.750
D: 5.5
E: 5.250
BB

FX

14
122
Iben Eng-Skogen
Rogaland
VT
UB

BB

FX

14
121
Frida Skaug
Rogaland
VT
UB

BB

FX

14
109
Maja Zuk
Vestland
VT
UB

BB

FX

14
106
Eila Stormo
Nordland
VT
UB

BB

FX

14
132
Linnea Marie Antonsen
Viken og oslo
VT
UB

BB

FX

14
123
Selma Hunsanger Dagsland
Rogaland
VT
UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
133
Erika E. Tolaas, Møre og romsdal


4.4
4.2


8.450
8.700



Q
12.875
12.850
12.900

2
115
Vilma Hetle, Trøndelag


4.2
4.4


8.250
8.300



Q
12.575
12.450
12.700

0.300
3
120
Othilie Ugland Bekkevar, Vestfold og telemark


4.4
4.2


8.150
8.200



Q
12.475
12.550
12.400

0.400
4
134
Lina F. jenset, Møre og romsdal


4.2
2.4


8.450
8.700



Q
11.875
12.650
11.100

1.000
5
136
Frida V. Silset, Møre og romsdal


4.2
2.4


8.400
8.700



Q
11.850
12.600
11.100

1.025
6
104
Selma Sofie Vegarsdatter Berglund, Troms og Finnmark


4.2
2.4


7.850
8.400



Q
11.425
12.050
10.800

1.450
7
109
Maja Zuk, Vestland









q

7
111
Emma Lenea Bjerke, Vestland









q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
135
Eina Bredeli, Møre og romsdal

5.0

7.800

Q
12.800

2
136
Frida V. Silset, Møre og romsdal

5.7

6.800

Q
12.500

0.300
3
120
Othilie Ugland Bekkevar, Vestfold og telemark

5.1

6.750

Q
11.850

0.950
4
116
Anna Vandbakk, Trøndelag

4.9

6.850

Q
11.750

1.050
5
104
Selma Sofie Vegarsdatter Berglund, Troms og Finnmark

4.9

6.200

Q
11.100

1.700
6
133
Erika E. Tolaas, Møre og romsdal

5.4

5.650

Q
11.050

1.750
7
111
Emma Lenea Bjerke, Vestland

5.5

5.250

Q
10.750

2.050
8
106
Eila Stormo, Nordland



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
133
Erika E. Tolaas, Møre og romsdal

4.7

8.050

Q
12.750

2
116
Anna Vandbakk, Trøndelag

4.0

7.350

Q
11.350

1.400
2
129
Isabelle Washington, Viken og oslo

4.1

7.250

Q
11.350

1.400
4
104
Selma Sofie Vegarsdatter Berglund, Troms og Finnmark

4.3

7.000

Q
11.300

1.450
5
130
Amy Gould Bjørgesæter, Viken og oslo

3.2

8.050

Q
11.250

1.500
5
110
Nora Løvaas, Vestland

4.4

6.850

Q
11.250

1.500
7
135
Eina Bredeli, Møre og romsdal

5.1

5.050

Q
10.150

2.600
8
122
Iben Eng-Skogen, Rogaland



q

8
123
Selma Hunsanger Dagsland, Rogaland



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
134
Lina F. jenset, Møre og romsdal

5.1

7.550

Q
12.650

2
136
Frida V. Silset, Møre og romsdal

5.1

7.150

Q
12.250

0.400
3
120
Othilie Ugland Bekkevar, Vestfold og telemark

5.2

6.950

0.1
Q
12.050

0.600
4
124
Elise Hetland Fossum, Rogaland

5.1

6.800

Q
11.900

0.750
5
115
Vilma Hetle, Trøndelag

4.4

6.550

Q
10.950

1.700
6
130
Amy Gould Bjørgesæter, Viken og oslo

5.2

5.900

0.3
Q
10.800

1.850
7
132
Linnea Marie Antonsen, Viken og oslo



q

7
121
Frida Skaug, Rogaland



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 7/25/2024 12:09:37 PM
SX
SM
MD
XL
XXL