Back 

Norgesfinalen Hokksund, 2022-11-26

Klasse 1 - TK Klasse 1 - TK Finals Klasse 1 - TM Klasse 1 - TM Finals Klasse 2 - TK Klasse 2 - TK Finals Klasse 2 - TM Klasse 2 - TM Finals Klasse 3 - TK Klasse 3 - TK Finals Klasse 3 - TM Klasse 3 - TM Finals Lagkonkurranse - Turn Kvinner Klasse 1 Lagkonkurranse - Turn Menn Klasse 1 Lagkonkurranse - Turn Kvinner Klasse 2 Lagkonkurranse - Turn Menn Klasse 2 Lagkonkurranse - Turn Kvinner Klasse 3 Lagkonkurranse - Turn Menn Klasse 3
Klasse 3 - TK Finals
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
317
Erica L. Uran
Møre og romsdal
13.100
13.100/12.800
D: 4.4/4.2
E: 8.700/8.600
11.950
D: 6.10
E: 5.850
12.550
D: 5.30
E: 7.250
37.600
VT
13.100
13.100/12.800
D: 4.4/4.2
E: 8.700/8.600
UB
11.950
D: 6.1
E: 5.850
BB

FX
12.550
D: 5.3
E: 7.250
2
312
Frida Strøm
Viken og oslo
14.250
D: 6.70
E: 7.550
10.900
D: 4.60
E: 6.300
12.100
D: 5.00
E: 7.100
37.250
0.350
VT
UB
14.250
D: 6.7
E: 7.550
BB
10.900
D: 4.6
E: 6.300
FX
12.100
D: 5.0
E: 7.100
3
308
Elvira Stendahl
Rogaland
12.650
12.650/10.350
D: 4.4/3.2
E: 8.250/7.150
13.300
D: 5.30
E: 8.000
25.950
11.650
VT
12.650
12.650/10.350
D: 4.4/3.2
E: 8.250/7.150
UB
13.300
D: 5.3
E: 8.000
BB

FX

3
315
Pernille E. Fosse
Møre og romsdal
13.100
D: 5.90
E: 7.200
12.850
D: 5.40
E: 7.450
25.950
11.650
VT
UB
13.100
D: 5.9
E: 7.200
BB
12.850
D: 5.4
E: 7.450
FX

5
319
Hedda Kvilvang
Innlandet
12.750
12.750/12.350
D: 4.4/4.2
E: 8.350/8.150
12.150
D: 5.10
E: 7.050
24.900
12.700
VT
12.750
12.750/12.350
D: 4.4/4.2
E: 8.350/8.150
UB

BB

FX
12.150
D: 5.1
E: 7.050
6
305
Annika Bjerkan
Trøndelag
12.350
D: 5.20
E: 7.150
12.150
D: 5.20
E: 6.950
24.500
13.100
VT
UB
12.350
D: 5.2
E: 7.150
BB
12.150
D: 5.2
E: 6.950
FX

7
313
Yansha Helou
Viken og oslo
11.800
D: 4.20
E: 7.600
11.700
D: 5.10
E: 6.600
23.500
14.100
VT
UB

BB
11.800
D: 4.2
E: 7.600
FX
11.700
D: 5.1
E: 6.600
8
314
Synnøve Kvernes
Viken og oslo
12.900
12.900/12.300
D: 4.4/4.2
E: 8.500/8.100
9.550
D: 5.60
E: 4.050
ND: 0.10
22.450
15.150
VT
12.900
12.900/12.300
D: 4.4/4.2
E: 8.500/8.100
UB

BB

FX
9.550
D: 5.6
E: 4.050
ND: 0.10
9
310
Karianne Jokstad
Agder
10.700
10.700/12.350
D: 3.4/4.2
E: 7.300/8.150
11.200
D: 4.90
E: 6.300
21.900
15.700
VT
10.700
10.700/12.350
D: 3.4/4.2
E: 7.300/8.150
UB

BB

FX
11.200
D: 4.9
E: 6.300
10
301
Ingeborg Sofie Hykkerud Steindal
Troms og Finnmark
12.350
12.350/10.450
D: 4.2/3.4
E: 8.150/7.050
12.350
25.250
VT
12.350
12.350/10.450
D: 4.2/3.4
E: 8.150/7.050
UB

BB

FX

11
307
Jannicke Emmerhoff Andresen
Rogaland
12.200
D: 5.50
E: 6.700
12.200
25.400
VT
UB
12.200
D: 5.5
E: 6.700
BB

FX

12
304
Rikke Bjelde Landøy
Vestland
11.550
D: 4.60
E: 6.950
11.550
26.050
VT
UB

BB
11.550
D: 4.6
E: 6.950
FX

13
306
Maia Huynh
Vestfold og telemark
10.650
D: 4.40
E: 6.250
10.650
26.950
VT
UB

BB
10.650
D: 4.4
E: 6.250
FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
317
Erica L. Uran, Møre og romsdal


4.4
4.2


8.700
8.600



Q
12.950
13.100
12.800

2
314
Synnøve Kvernes, Viken og oslo


4.4
4.2


8.500
8.100



Q
12.600
12.900
12.300

0.350
3
319
Hedda Kvilvang, Innlandet


4.4
4.2


8.350
8.150



Q
12.550
12.750
12.350

0.400
4
310
Karianne Jokstad, Agder


3.4
4.2


7.300
8.150



Q
11.525
10.700
12.350

1.425
5
308
Elvira Stendahl, Rogaland


4.4
3.2


8.250
7.150



Q
11.500
12.650
10.350

1.450
6
301
Ingeborg Sofie Hykkerud Steindal, Troms og Finnmark


4.2
3.4


8.150
7.050



Q
11.400
12.350
10.450

1.550
7
305
Annika Bjerkan, Trøndelag









q

7
315
Pernille E. Fosse, Møre og romsdal









q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
312
Frida Strøm, Viken og oslo

6.7

7.550

Q
14.250

2
308
Elvira Stendahl, Rogaland

5.3

8.000

Q
13.300

0.950
3
315
Pernille E. Fosse, Møre og romsdal

5.9

7.200

Q
13.100

1.150
4
305
Annika Bjerkan, Trøndelag

5.2

7.150

Q
12.350

1.900
5
307
Jannicke Emmerhoff Andresen, Rogaland

5.5

6.700

Q
12.200

2.050
6
317
Erica L. Uran, Møre og romsdal

6.1

5.850

Q
11.950

2.300
7
313
Yansha Helou, Viken og oslo



q

7
301
Ingeborg Sofie Hykkerud Steindal, Troms og Finnmark



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
315
Pernille E. Fosse, Møre og romsdal

5.4

7.450

Q
12.850

2
305
Annika Bjerkan, Trøndelag

5.2

6.950

Q
12.150

0.700
3
313
Yansha Helou, Viken og oslo

4.2

7.600

Q
11.800

1.050
4
304
Rikke Bjelde Landøy, Vestland

4.6

6.950

Q
11.550

1.300
5
312
Frida Strøm, Viken og oslo

4.6

6.300

Q
10.900

1.950
6
306
Maia Huynh, Vestfold og telemark

4.4

6.250

Q
10.650

2.200
7
317
Erica L. Uran, Møre og romsdal



q

7
301
Ingeborg Sofie Hykkerud Steindal, Troms og Finnmark



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
317
Erica L. Uran, Møre og romsdal

5.3

7.250

Q
12.550

2
319
Hedda Kvilvang, Innlandet

5.1

7.050

Q
12.150

0.400
3
312
Frida Strøm, Viken og oslo

5.0

7.100

Q
12.100

0.450
4
313
Yansha Helou, Viken og oslo

5.1

6.600

Q
11.700

0.850
5
310
Karianne Jokstad, Agder

4.9

6.300

Q
11.200

1.350
6
314
Synnøve Kvernes, Viken og oslo

5.6

4.050

0.1
Q
9.550

3.000
7
304
Rikke Bjelde Landøy, Vestland



q

7
306
Maia Huynh, Vestfold og telemark



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 7/25/2024 11:05:12 AM
SX
SM
MD
XL
XXL