Back 

Norgesfinalen Hokksund, 2022-11-26

Klasse 1 - TK Klasse 1 - TK Finals Klasse 1 - TM Klasse 1 - TM Finals Klasse 2 - TK Klasse 2 - TK Finals Klasse 2 - TM Klasse 2 - TM Finals Klasse 3 - TK Klasse 3 - TK Finals Klasse 3 - TM Klasse 3 - TM Finals Lagkonkurranse - Turn Kvinner Klasse 1 Lagkonkurranse - Turn Menn Klasse 1 Lagkonkurranse - Turn Kvinner Klasse 2 Lagkonkurranse - Turn Menn Klasse 2 Lagkonkurranse - Turn Kvinner Klasse 3 Lagkonkurranse - Turn Menn Klasse 3
Klasse 1 - TM Finals
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
110
Amund Hetland
Rogaland
10.750
D: 3.7
E: 7.150
ND: 0.10
10.600
D: 2.40
E: 8.200
10.950
D: 2.90
E: 8.350
ND: 0.30
12.100
12.100/10.900
D: 3.2/1.6
E: 8.900/9.300
12.250
D: 3.00
E: 9.250
10.800
67.450
FX
10.750
D: 3.7
E: 7.150
ND: 0.10
PH
10.600
D: 2.4
E: 8.200
SR
10.950
D: 2.9
E: 8.350
ND: 0.30
VT
12.100
12.100/10.900
D: 3.2/1.6
E: 8.900/9.300
PB
12.250
D: 3.0
E: 9.250
HB
10.800
D: 2.6
E: 8.200
2
113
Liam Holsæter
Viken og Oslo
10.800
D: 3.1
E: 7.700
10.700
D: 2.20
E: 8.500
10.200
D: 1.60
E: 8.900
ND: 0.30
11.400
11.400/10.650
D: 2.4/1.6
E: 9.000/9.050
11.400
D: 2.30
E: 9.100
54.500
12.950
FX
10.800
D: 3.1
E: 7.700
PH
10.700
D: 2.2
E: 8.500
SR
10.200
D: 1.6
E: 8.900
ND: 0.30
VT
11.400
11.400/10.650
D: 2.4/1.6
E: 9.000/9.050
PB
11.400
D: 2.3
E: 9.100
HB

3
114
Oscar Chiaki Nakazato Wiik
Viken og Oslo
11.650
D: 3.4
E: 8.350
ND: 0.10
8.900
D: 2.20
E: 6.700
10.550
D: 2.70
E: 8.150
ND: 0.30
11.050
D: 2.20
E: 8.850
10.250
52.400
15.050
FX
11.650
D: 3.4
E: 8.350
ND: 0.10
PH
8.900
D: 2.2
E: 6.700
SR
10.550
D: 2.7
E: 8.150
ND: 0.30
VT
PB
11.050
D: 2.2
E: 8.850
HB
10.250
D: 2.0
E: 8.250
4
116
Vetle Aleksander Berby
Viken og Oslo
10.200
D: 2.7
E: 7.500
10.450
D: 2.20
E: 8.250
10.600
10.600/10.100
D: 2.2/1.6
E: 8.400/8.500
9.600
D: 2.40
E: 7.200
5.800
46.650
20.800
FX
10.200
D: 2.7
E: 7.500
PH
10.450
D: 2.2
E: 8.250
SR

VT
10.600
10.600/10.100
D: 2.2/1.6
E: 8.400/8.500
PB
9.600
D: 2.4
E: 7.200
HB
5.800
D: 2.0
E: 3.800
5
115
Alexander Villiam Röhrl
Viken og Oslo
10.700
D: 3.3
E: 7.400
8.200
D: 2.00
E: 6.200
11.300
11.300/10.800
D: 2.2/1.6
E: 9.100/9.200
9.700
39.900
27.550
FX
10.700
D: 3.3
E: 7.400
PH
8.200
D: 2.0
E: 6.200
SR

VT
11.300
11.300/10.800
D: 2.2/1.6
E: 9.100/9.200
PB

HB
9.700
D: 1.4
E: 8.300
6
112
Aeneas Schneider
Innlandet
9.500
D: 1.30
E: 8.200
10.000
D: 2.00
E: 8.300
ND: 0.30
8.300
27.800
39.650
FX

PH
9.500
D: 1.3
E: 8.200
SR
10.000
D: 2.0
E: 8.300
ND: 0.30
VT
PB

HB
8.300
D: 1.5
E: 6.800
7
117
David Lian Jakobsen
Troms og Finnmark
11.200
D: 3.1
E: 8.100
10.650
10.650/10.950
D: 1.6/1.6
E: 9.050/9.350
21.850
45.600
FX
11.200
D: 3.1
E: 8.100
PH

SR

VT
10.650
10.650/10.950
D: 1.6/1.6
E: 9.050/9.350
PB

HB

8
103
Max Kvalsvik-Olsen
Møre og romsdal
10.100
D: 1.60
E: 8.800
ND: 0.30
11.350
11.350/11.100
D: 2.4/1.6
E: 8.950/9.500
21.450
46.000
FX

PH

SR
10.100
D: 1.6
E: 8.800
ND: 0.30
VT
11.350
11.350/11.100
D: 2.4/1.6
E: 8.950/9.500
PB

HB

9
109
Oscar Gundersen
Rogaland
10.400
D: 1.60
E: 8.800
9.850
20.250
47.200
FX

PH

SR

VT
PB
10.400
D: 1.6
E: 8.800
HB
9.850
D: 1.7
E: 8.150
10
119
Jakob Åberg
Troms og Finnmark
9.700
D: 1.50
E: 8.500
ND: 0.30
8.900
18.600
48.850
FX

PH

SR
9.700
D: 1.5
E: 8.500
ND: 0.30
VT
PB

HB
8.900
D: 1.3
E: 7.600
11
102
Nico M. Schwettmann
Møre og romsdal
10.800
D: 2.10
E: 8.700
10.800
56.650
FX

PH

SR

VT
PB
10.800
D: 2.1
E: 8.700
HB

12
105
Anton Relling
Nordland
10.750
10.750/10.650
D: 1.6/1.6
E: 9.150/9.050
10.750
56.700
FX

PH

SR

VT
10.750
10.750/10.650
D: 1.6/1.6
E: 9.150/9.050
PB

HB

13
101
Theodor Tandberg
Møre og romsdal
67.450
FX

PH

SR

VT
PB

HB

13
107
Conrad Kuraas
Nordland
67.450
FX

PH

SR

VT
PB

HB

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
114
Oscar Chiaki Nakazato Wiik, Viken og Oslo

3.4

8.350

0.1
Q
11.650

2
117
David Lian Jakobsen, Troms og Finnmark

3.1

8.100

Q
11.200

0.450
3
113
Liam Holsæter, Viken og Oslo

3.1

7.700

Q
10.800

0.850
4
110
Amund Hetland, Rogaland

3.7

7.150

0.1
Q
10.750

0.900
5
115
Alexander Villiam Röhrl, Viken og Oslo

3.3

7.400

Q
10.700

0.950
6
116
Vetle Aleksander Berby, Viken og Oslo

2.7

7.500

Q
10.200

1.450
7
101
Theodor Tandberg, Møre og romsdal



q

11.650
7
103
Max Kvalsvik-Olsen, Møre og romsdal



q

11.650
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
113
Liam Holsæter, Viken og Oslo

2.2

8.500

Q
10.700

2
110
Amund Hetland, Rogaland

2.4

8.200

Q
10.600

0.100
3
116
Vetle Aleksander Berby, Viken og Oslo

2.2

8.250

Q
10.450

0.250
4
112
Aeneas Schneider, Innlandet

1.3

8.200

Q
9.500

1.200
5
114
Oscar Chiaki Nakazato Wiik, Viken og Oslo

2.2

6.700

Q
8.900

1.800
6
115
Alexander Villiam Röhrl, Viken og Oslo

2.0

6.200

Q
8.200

2.500
7
101
Theodor Tandberg, Møre og romsdal



q

10.700
7
102
Nico M. Schwettmann, Møre og romsdal



q

10.700
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
110
Amund Hetland, Rogaland

2.9

8.350

0.3
Q
10.950

2
114
Oscar Chiaki Nakazato Wiik, Viken og Oslo

2.7

8.150

0.3
Q
10.550

0.400
3
113
Liam Holsæter, Viken og Oslo

1.6

8.900

0.3
Q
10.200

0.750
4
103
Max Kvalsvik-Olsen, Møre og romsdal

1.6

8.800

0.3
Q
10.100

0.850
5
112
Aeneas Schneider, Innlandet

2.0

8.300

0.3
Q
10.000

0.950
6
119
Jakob Åberg, Troms og Finnmark

1.5

8.500

0.3
Q
9.700

1.250
7
101
Theodor Tandberg, Møre og romsdal



q

10.950
7
109
Oscar Gundersen, Rogaland



q

10.950
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
110
Amund Hetland, Rogaland


3.2
1.6


8.900
9.300



Q
11.500
12.100
10.900

2
103
Max Kvalsvik-Olsen, Møre og romsdal


2.4
1.6


8.950
9.500



Q
11.225
11.350
11.100

0.275
3
115
Alexander Villiam Röhrl, Viken og Oslo


2.2
1.6


9.100
9.200



Q
11.050
11.300
10.800

0.450
4
113
Liam Holsæter, Viken og Oslo


2.4
1.6


9.000
9.050



Q
11.025
11.400
10.650

0.475
5
117
David Lian Jakobsen, Troms og Finnmark


1.6
1.6


9.050
9.350



Q
10.800
10.650
10.950

0.700
6
105
Anton Relling, Nordland


1.6
1.6


9.150
9.050



Q
10.700
10.750
10.650

0.800
7
116
Vetle Aleksander Berby, Viken og Oslo


2.2
1.6


8.400
8.500



Q
10.350
10.600
10.100

1.150
8
107
Conrad Kuraas, Nordland









q

11.500
8
102
Nico M. Schwettmann, Møre og romsdal









q

11.500
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
110
Amund Hetland, Rogaland

3.0

9.250

Q
12.250

2
113
Liam Holsæter, Viken og Oslo

2.3

9.100

Q
11.400

0.850
3
114
Oscar Chiaki Nakazato Wiik, Viken og Oslo

2.2

8.850

Q
11.050

1.200
4
102
Nico M. Schwettmann, Møre og romsdal

2.1

8.700

Q
10.800

1.450
5
109
Oscar Gundersen, Rogaland

1.6

8.800

Q
10.400

1.850
6
116
Vetle Aleksander Berby, Viken og Oslo

2.4

7.200

Q
9.600

2.650
7
117
David Lian Jakobsen, Troms og Finnmark



q

12.250
7
112
Aeneas Schneider, Innlandet



q

12.250
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
110
Amund Hetland, Rogaland

2.6

8.200

Q
10.800

2
114
Oscar Chiaki Nakazato Wiik, Viken og Oslo

2.0

8.250

Q
10.250

0.550
3
109
Oscar Gundersen, Rogaland

1.7

8.150

Q
9.850

0.950
4
115
Alexander Villiam Röhrl, Viken og Oslo

1.4

8.300

Q
9.700

1.100
5
119
Jakob Åberg, Troms og Finnmark

1.3

7.600

Q
8.900

1.900
6
112
Aeneas Schneider, Innlandet

1.5

6.800

Q
8.300

2.500
7
116
Vetle Aleksander Berby, Viken og Oslo

2.0

3.800

Q
5.800

5.000
8
103
Max Kvalsvik-Olsen, Møre og romsdal



q

10.800
8
113
Liam Holsæter, Viken og Oslo



q

10.800
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 5/21/2024 10:18:02 AM
SX
SM
MD
XL
XXL