Back 

Norgesfinalen Hokksund, 2022-11-26

Klasse 1 - TK Klasse 1 - TK Finals Klasse 1 - TM Klasse 1 - TM Finals Klasse 2 - TK Klasse 2 - TK Finals Klasse 2 - TM Klasse 2 - TM Finals Klasse 3 - TK Klasse 3 - TK Finals Klasse 3 - TM Klasse 3 - TM Finals Lagkonkurranse - Turn Kvinner Klasse 1 Lagkonkurranse - Turn Menn Klasse 1 Lagkonkurranse - Turn Kvinner Klasse 2 Lagkonkurranse - Turn Menn Klasse 2 Lagkonkurranse - Turn Kvinner Klasse 3 Lagkonkurranse - Turn Menn Klasse 3
Klasse 2 - TM Finals
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
212
Nikolai Solhaug
Viken og Oslo
12.350
D: 3.8
E: 8.550
9.900
D: 3.40
E: 6.500
10.800
D: 2.00
E: 9.100
ND: 0.30
11.400
11.400/11.300
D: 2.8/1.6
E: 8.600/9.700
10.750
D: 2.80
E: 7.950
11.100
66.300
FX
12.350
D: 3.8
E: 8.550
PH
9.900
D: 3.4
E: 6.500
SR
10.800
D: 2.0
E: 9.100
ND: 0.30
VT
11.400
11.400/11.300
D: 2.8/1.6
E: 8.600/9.700
PB
10.750
D: 2.8
E: 7.950
HB
11.100
D: 3.0
E: 8.100
2
215
Trym Berge-Johansen
Troms og Finnmark
11.600
D: 3.8
E: 7.800
9.350
D: 2.80
E: 6.550
10.900
D: 3.10
E: 7.800
12.400
12.400/11.850
D: 3.2/2.4
E: 9.200/9.450
11.550
D: 2.30
E: 9.250
9.800
65.600
0.700
FX
11.600
D: 3.8
E: 7.800
PH
9.350
D: 2.8
E: 6.550
SR
10.900
D: 3.1
E: 7.800
VT
12.400
12.400/11.850
D: 3.2/2.4
E: 9.200/9.450
PB
11.550
D: 2.3
E: 9.250
HB
9.800
D: 1.7
E: 8.100
3
209
Nikolai Haugen
Innlandet
11.900
D: 3.7
E: 8.200
8.500
D: 2.30
E: 6.200
10.850
D: 3.00
E: 8.150
ND: 0.30
11.700
11.700/11.250
D: 3.2/2.4
E: 8.500/8.850
11.750
D: 3.00
E: 8.750
9.950
64.650
1.650
FX
11.900
D: 3.7
E: 8.200
PH
8.500
D: 2.3
E: 6.200
SR
10.850
D: 3.0
E: 8.150
ND: 0.30
VT
11.700
11.700/11.250
D: 3.2/2.4
E: 8.500/8.850
PB
11.750
D: 3.0
E: 8.750
HB
9.950
D: 2.9
E: 7.050
4
201
Trym Kvalsvik- Olsen
Møre og romsdal
12.250
D: 3.3
E: 8.950
9.800
D: 1.60
E: 8.200
9.950
D: 2.10
E: 8.150
ND: 0.30
11.200
11.200/11.050
D: 2.4/1.6
E: 8.800/9.450
10.800
D: 2.30
E: 8.500
10.400
64.400
1.900
FX
12.250
D: 3.3
E: 8.950
PH
9.800
D: 1.6
E: 8.200
SR
9.950
D: 2.1
E: 8.150
ND: 0.30
VT
11.200
11.200/11.050
D: 2.4/1.6
E: 8.800/9.450
PB
10.800
D: 2.3
E: 8.500
HB
10.400
D: 2.7
E: 7.700
5
211
Olav Elias Roald Holm
Viken og Oslo
11.750
D: 3.3
E: 8.750
ND: 0.30
10.650
D: 3.20
E: 7.750
ND: 0.30
11.550
11.550/10.100
D: 3.2/2.4
E: 8.350/7.700
11.550
D: 2.30
E: 9.250
10.450
55.950
10.350
FX
11.750
D: 3.3
E: 8.750
ND: 0.30
PH

SR
10.650
D: 3.2
E: 7.750
ND: 0.30
VT
11.550
11.550/10.100
D: 3.2/2.4
E: 8.350/7.700
PB
11.550
D: 2.3
E: 9.250
HB
10.450
D: 2.9
E: 7.550
6
213
Kristian Ramdahl Markseth
Viken og Oslo
11.300
D: 3.3
E: 8.300
ND: 0.30
10.500
D: 2.30
E: 8.200
11.150
D: 2.30
E: 8.850
9.800
42.750
23.550
FX
11.300
D: 3.3
E: 8.300
ND: 0.30
PH
10.500
D: 2.3
E: 8.200
SR

VT
PB
11.150
D: 2.3
E: 8.850
HB
9.800
D: 2.0
E: 7.800
7
202
Benjamin Flem
Møre og romsdal
10.000
D: 2.00
E: 8.300
ND: 0.30
10.950
10.950/10.500
D: 2.2/2.0
E: 8.750/8.500
20.950
45.350
FX

PH

SR
10.000
D: 2.0
E: 8.300
ND: 0.30
VT
10.950
10.950/10.500
D: 2.2/2.0
E: 8.750/8.500
PB

HB

8
203
Simen Hals
Møre og romsdal
9.100
D: 1.60
E: 7.500
9.100
57.200
FX

PH
9.100
D: 1.6
E: 7.500
SR

VT
PB

HB

9
210
Linus Astrup Monen
Vestfold og telemark
5.000
D: 3.00
E: 2.000
5.000
61.300
FX

PH
5.000
D: 3.0
E: 2.000
SR

VT
PB

HB

10
208
Ole Sveum
Innlandet
66.300
FX

PH

SR

VT
PB

HB

10
207
Isac Mæhlum da Luz
Innlandet
66.300
FX

PH

SR

VT
PB

HB

10
204
Arild Johan Fjeld
Nordland
66.300
FX

PH

SR

VT
PB

HB

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
212
Nikolai Solhaug, Viken og Oslo

3.8

8.550

Q
12.350

2
201
Trym Kvalsvik- Olsen, Møre og romsdal

3.3

8.950

Q
12.250

0.100
3
209
Nikolai Haugen, Innlandet

3.7

8.200

Q
11.900

0.450
4
211
Olav Elias Roald Holm, Viken og Oslo

3.3

8.750

0.3
Q
11.750

0.600
5
215
Trym Berge-Johansen, Troms og Finnmark

3.8

7.800

Q
11.600

0.750
6
213
Kristian Ramdahl Markseth, Viken og Oslo

3.3

8.300

0.3
Q
11.300

1.050
7
202
Benjamin Flem, Møre og romsdal



q

12.350
7
208
Ole Sveum, Innlandet



q

12.350
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
213
Kristian Ramdahl Markseth, Viken og Oslo

2.3

8.200

Q
10.500

2
212
Nikolai Solhaug, Viken og Oslo

3.4

6.500

Q
9.900

0.600
3
201
Trym Kvalsvik- Olsen, Møre og romsdal

1.6

8.200

Q
9.800

0.700
4
215
Trym Berge-Johansen, Troms og Finnmark

2.8

6.550

Q
9.350

1.150
5
203
Simen Hals, Møre og romsdal

1.6

7.500

Q
9.100

1.400
6
209
Nikolai Haugen, Innlandet

2.3

6.200

Q
8.500

2.000
7
210
Linus Astrup Monen, Vestfold og telemark

3.0

2.000

Q
5.000

5.500
8
207
Isac Mæhlum da Luz, Innlandet



q

10.500
8
202
Benjamin Flem, Møre og romsdal



q

10.500
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
215
Trym Berge-Johansen, Troms og Finnmark

3.1

7.800

Q
10.900

2
209
Nikolai Haugen, Innlandet

3.0

8.150

0.3
Q
10.850

0.050
3
212
Nikolai Solhaug, Viken og Oslo

2.0

9.100

0.3
Q
10.800

0.100
4
211
Olav Elias Roald Holm, Viken og Oslo

3.2

7.750

0.3
Q
10.650

0.250
5
202
Benjamin Flem, Møre og romsdal

2.0

8.300

0.3
Q
10.000

0.900
6
201
Trym Kvalsvik- Olsen, Møre og romsdal

2.1

8.150

0.3
Q
9.950

0.950
7
208
Ole Sveum, Innlandet



q

10.900
7
203
Simen Hals, Møre og romsdal



q

10.900
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
215
Trym Berge-Johansen, Troms og Finnmark


3.2
2.4


9.200
9.450



Q
12.125
12.400
11.850

2
209
Nikolai Haugen, Innlandet


3.2
2.4


8.500
8.850



Q
11.475
11.700
11.250

0.650
3
212
Nikolai Solhaug, Viken og Oslo


2.8
1.6


8.600
9.700



Q
11.350
11.400
11.300

0.775
4
201
Trym Kvalsvik- Olsen, Møre og romsdal


2.4
1.6


8.800
9.450



q
11.125
11.200
11.050

1.000
5
211
Olav Elias Roald Holm, Viken og Oslo


3.2
2.4


8.350
7.700



Q
10.825
11.550
10.100

1.300
6
202
Benjamin Flem, Møre og romsdal


2.2
2.0


8.750
8.500



Q
10.725
10.950
10.500

1.400
7
213
Kristian Ramdahl Markseth, Viken og Oslo









Q

12.125
7
204
Arild Johan Fjeld, Nordland









q

12.125
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
209
Nikolai Haugen, Innlandet

3.0

8.750

Q
11.750

2
211
Olav Elias Roald Holm, Viken og Oslo

2.3

9.250

Q
11.550

0.200
2
215
Trym Berge-Johansen, Troms og Finnmark

2.3

9.250

Q
11.550

0.200
4
213
Kristian Ramdahl Markseth, Viken og Oslo

2.3

8.850

Q
11.150

0.600
5
201
Trym Kvalsvik- Olsen, Møre og romsdal

2.3

8.500

Q
10.800

0.950
6
212
Nikolai Solhaug, Viken og Oslo

2.8

7.950

Q
10.750

1.000
7
203
Simen Hals, Møre og romsdal



q

11.750
7
204
Arild Johan Fjeld, Nordland



q

11.750
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
212
Nikolai Solhaug, Viken og Oslo

3.0

8.100

Q
11.100

2
211
Olav Elias Roald Holm, Viken og Oslo

2.9

7.550

Q
10.450

0.650
3
201
Trym Kvalsvik- Olsen, Møre og romsdal

2.7

7.700

Q
10.400

0.700
4
209
Nikolai Haugen, Innlandet

2.9

7.050

Q
9.950

1.150
5
215
Trym Berge-Johansen, Troms og Finnmark

1.7

8.100

Q
9.800

1.300
5
213
Kristian Ramdahl Markseth, Viken og Oslo

2.0

7.800

Q
9.800

1.300
7
203
Simen Hals, Møre og romsdal



q

11.100
7
207
Isac Mæhlum da Luz, Innlandet



q

11.100
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 5/26/2024 8:47:26 PM
SX
SM
MD
XL
XXL