Back 

Norgesfinalen Hokksund, 2022-11-26

Klasse 1 - TK Klasse 1 - TK Finals Klasse 1 - TM Klasse 1 - TM Finals Klasse 2 - TK Klasse 2 - TK Finals Klasse 2 - TM Klasse 2 - TM Finals Klasse 3 - TK Klasse 3 - TK Finals Klasse 3 - TM Klasse 3 - TM Finals Lagkonkurranse - Turn Kvinner Klasse 1 Lagkonkurranse - Turn Menn Klasse 1 Lagkonkurranse - Turn Kvinner Klasse 2 Lagkonkurranse - Turn Menn Klasse 2 Lagkonkurranse - Turn Kvinner Klasse 3 Lagkonkurranse - Turn Menn Klasse 3
Klasse 2 - TK Finals
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
208
Oda Rysjedal
Vestland
13.050
D: 5.40
E: 7.650
13.350
D: 5.20
E: 8.150
12.750
D: 5.40
E: 7.350
39.150
VT
UB
13.050
D: 5.4
E: 7.650
BB
13.350
D: 5.2
E: 8.150
FX
12.750
D: 5.4
E: 7.350
2
223
Maren Victoria Heggen
Viken og oslo
12.850
12.850/12.600
D: 4.4/4.2
E: 8.450/8.400
12.500
D: 6.00
E: 6.500
12.000
D: 5.50
E: 6.500
37.350
1.800
VT
12.850
12.850/12.600
D: 4.4/4.2
E: 8.450/8.400
UB
12.500
D: 6.0
E: 6.500
BB

FX
12.000
D: 5.5
E: 6.500
3
203
Maja Lishner
Nordland
12.550
12.550/12.600
D: 4.4/4.2
E: 8.150/8.400
10.350
D: 6.40
E: 3.950
12.900
D: 5.90
E: 7.000
35.800
3.350
VT
12.550
12.550/12.600
D: 4.4/4.2
E: 8.150/8.400
UB
10.350
D: 6.4
E: 3.950
BB

FX
12.900
D: 5.9
E: 7.000
4
202
Ingeborg Ytterstad
Troms og Finnmark
12.650
12.650/10.350
D: 4.2/4.2
E: 8.450/8.150
ND: 0.00 / 2.00
12.550
D: 5.10
E: 7.450
25.200
13.950
VT
12.650
12.650/10.350
D: 4.2/4.2
E: 8.450/8.150
ND: 0.00/2.00
UB

BB
12.550
D: 5.1
E: 7.450
FX

5
212
Siril Erle Larsen
Vestfold og telemark
12.600
12.600/10.450
D: 4.2/4.2
E: 8.400/8.250
ND: 0.00 / 2.00
11.550
D: 5.40
E: 6.150
24.150
15.000
VT
12.600
12.600/10.450
D: 4.2/4.2
E: 8.400/8.250
ND: 0.00/2.00
UB

BB

FX
11.550
D: 5.4
E: 6.150
6
210
Live Rusten Berge
Trøndelag
11.350
D: 5.40
E: 5.950
12.500
D: 5.20
E: 7.300
23.850
15.300
VT
UB
11.350
D: 5.4
E: 5.950
BB

FX
12.500
D: 5.2
E: 7.300
7
217
Miriam Therese Espeland
Rogaland
12.650
D: 5.70
E: 6.950
10.950
D: 4.90
E: 6.050
23.600
15.550
VT
UB
12.650
D: 5.7
E: 6.950
BB
10.950
D: 4.9
E: 6.050
FX

8
215
Julie Andresen Huus
Rogaland
10.750
D: 5.20
E: 5.550
11.900
D: 4.80
E: 7.100
22.650
16.500
VT
UB
10.750
D: 5.2
E: 5.550
BB
11.900
D: 4.8
E: 7.100
FX

9
219
Sigrid Skråning
Agder
12.850
12.850/10.600
D: 4.4/3.2
E: 8.450/7.400
12.850
26.300
VT
12.850
12.850/10.600
D: 4.4/3.2
E: 8.450/7.400
UB

BB

FX

10
227
Linn Schlstad
Innlandet
12.800
12.800/10.500
D: 4.4/3.2
E: 8.400/7.300
12.800
26.350
VT
12.800
12.800/10.500
D: 4.4/3.2
E: 8.400/7.300
UB

BB

FX

11
201
Maria Vendela Ryberg Haraune
Troms og Finnmark
12.050
D: 5.60
E: 6.450
12.050
27.100
VT
UB
12.050
D: 5.6
E: 6.450
BB

FX

12
213
Madelen Krystad
Vestfold og telemark
11.800
D: 4.70
E: 7.100
11.800
27.350
VT
UB

BB
11.800
D: 4.7
E: 7.100
FX

13
207
Mari Irgens
Vestland
11.750
D: 5.00
E: 6.750
11.750
27.400
VT
UB

BB
11.750
D: 5.0
E: 6.750
FX

14
225
Mali S. Wikeland
Møre og romsdal
10.050
D: 5.30
E: 4.750
10.050
29.100
VT
UB

BB

FX
10.050
D: 5.3
E: 4.750
15
206
Ida Tomine Birkeland
Vestland
8.600
D: 4.20
E: 4.400
8.600
30.550
VT
UB

BB
8.600
D: 4.2
E: 4.400
FX

16
221
Juliet Wivelstad
Viken og oslo
39.150
VT
UB

BB

FX

16
216
Sophia Kaufmann
Rogaland
39.150
VT
UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
223
Maren Victoria Heggen, Viken og oslo


4.4
4.2


8.450
8.400



Q
12.725
12.850
12.600

2
203
Maja Lishner, Nordland


4.4
4.2


8.150
8.400



Q
12.575
12.550
12.600

0.150
3
219
Sigrid Skråning, Agder


4.4
3.2


8.450
7.400



Q
11.725
12.850
10.600

1.000
4
227
Linn Schlstad, Innlandet


4.4
3.2


8.400
7.300



Q
11.650
12.800
10.500

1.075
5
212
Siril Erle Larsen, Vestfold og telemark


4.2
4.2


8.400
8.250



2.0
Q
11.525
12.600
10.450

1.200
6
202
Ingeborg Ytterstad, Troms og Finnmark


4.2
4.2


8.450
8.150



2.0
Q
11.500
12.650
10.350

1.225
7
201
Maria Vendela Ryberg Haraune, Troms og Finnmark









q

12.725
7
208
Oda Rysjedal, Vestland









q

12.725
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
208
Oda Rysjedal, Vestland

5.4

7.650

Q
13.050

2
217
Miriam Therese Espeland, Rogaland

5.7

6.950

Q
12.650

0.400
3
223
Maren Victoria Heggen, Viken og oslo

6.0

6.500

Q
12.500

0.550
4
201
Maria Vendela Ryberg Haraune, Troms og Finnmark

5.6

6.450

Q
12.050

1.000
5
210
Live Rusten Berge, Trøndelag

5.4

5.950

Q
11.350

1.700
6
215
Julie Andresen Huus, Rogaland

5.2

5.550

Q
10.750

2.300
7
203
Maja Lishner, Nordland

6.4

3.950

Q
10.350

2.700
8
212
Siril Erle Larsen, Vestfold og telemark



q

13.050
8
216
Sophia Kaufmann, Rogaland



q

13.050
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
208
Oda Rysjedal, Vestland

5.2

8.150

Q
13.350

2
202
Ingeborg Ytterstad, Troms og Finnmark

5.1

7.450

Q
12.550

0.800
3
215
Julie Andresen Huus, Rogaland

4.8

7.100

Q
11.900

1.450
4
213
Madelen Krystad, Vestfold og telemark

4.7

7.100

Q
11.800

1.550
5
207
Mari Irgens, Vestland

5.0

6.750

Q
11.750

1.600
6
217
Miriam Therese Espeland, Rogaland

4.9

6.050

Q
10.950

2.400
7
206
Ida Tomine Birkeland, Vestland

4.2

4.400

Q
8.600

4.750
8
212
Siril Erle Larsen, Vestfold og telemark



q

13.350
8
221
Juliet Wivelstad, Viken og oslo



q

13.350
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
203
Maja Lishner, Nordland

5.9

7.000

Q
12.900

2
208
Oda Rysjedal, Vestland

5.4

7.350

Q
12.750

0.150
3
210
Live Rusten Berge, Trøndelag

5.2

7.300

Q
12.500

0.400
4
223
Maren Victoria Heggen, Viken og oslo

5.5

6.500

Q
12.000

0.900
5
212
Siril Erle Larsen, Vestfold og telemark

5.4

6.150

q
11.550

1.350
6
225
Mali S. Wikeland, Møre og romsdal

5.3

4.750

Q
10.050

2.850
7
213
Madelen Krystad, Vestfold og telemark



Q

12.900
7
215
Julie Andresen Huus, Rogaland



q

12.900
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 5/26/2024 7:22:20 PM
SX
SM
MD
XL
XXL