Back 

,

Jenter Kl I Jenter Kl II Jenter Kl III Jenter rekrutt (11år) Jenter rekrutt (12år) Gutter Kl I Gutter Kl II Gutter Kl III Gutter rekrutt (11-12 år)
Gutter rekrutt (11-12 år)
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
30
Petter Steinsvik Niolsen
Hoppensprett
12.350
D: 5.0
E: 7.350
13.900
D: 5.00
E: 8.900
12.300
D: 5.00
E: 7.300
12.800
12.800/-
D: 4.0/-
E: 8.800/-
14.500
D: 5.00
E: 9.500
13.950
79.800
FX
12.350
D: 5.0
E: 7.350
PH
13.900
D: 5.0
E: 8.900
SR
12.300
D: 5.0
E: 7.300
VT
12.800
12.800/-
D: 4.0/-
E: 8.800/-
PB
14.500
D: 5.0
E: 9.500
HB
13.950
D: 5.0
E: 8.950
2
31
Sebastian Sponevik
Hoppensprett
12.700
D: 5.0
E: 7.700
13.250
D: 5.00
E: 8.250
12.900
D: 5.00
E: 7.900
12.500
12.500/-
D: 4.0/-
E: 8.500/-
14.250
D: 5.00
E: 9.250
13.450
79.050
0.750
FX
12.700
D: 5.0
E: 7.700
PH
13.250
D: 5.0
E: 8.250
SR
12.900
D: 5.0
E: 7.900
VT
12.500
12.500/-
D: 4.0/-
E: 8.500/-
PB
14.250
D: 5.0
E: 9.250
HB
13.450
D: 5.0
E: 8.450
3
50
Kasper Pettersen Dale
Trondhjems Turnforening
11.550
D: 4.0
E: 7.550
12.050
D: 3.50
E: 8.550
13.000
D: 5.00
E: 8.000
12.400
12.400/-
D: 4.0/-
E: 8.400/-
12.600
D: 4.00
E: 8.600
12.450
74.050
5.750
FX
11.550
D: 4.0
E: 7.550
PH
12.050
D: 3.5
E: 8.550
SR
13.000
D: 5.0
E: 8.000
VT
12.400
12.400/-
D: 4.0/-
E: 8.400/-
PB
12.600
D: 4.0
E: 8.600
HB
12.450
D: 4.0
E: 8.450
4
22
Kristian Søderstrøm Holmen
Oslo Turnforening
10.150
D: 3.0
E: 7.150
12.600
D: 3.50
E: 9.100
11.850
D: 2.50
E: 9.350
11.700
11.700/-
D: 3.0/-
E: 8.700/-
11.250
D: 3.00
E: 8.250
12.600
70.150
9.650
FX
10.150
D: 3.0
E: 7.150
PH
12.600
D: 3.5
E: 9.100
SR
11.850
D: 2.5
E: 9.350
VT
11.700
11.700/-
D: 3.0/-
E: 8.700/-
PB
11.250
D: 3.0
E: 8.250
HB
12.600
D: 4.0
E: 8.600
5
16
Leander Skreien
Bergens Turnforening
9.900
D: 3.0
E: 6.900
12.200
D: 4.00
E: 8.200
12.000
D: 4.00
E: 8.000
11.200
11.200/-
D: 3.0/-
E: 8.200/-
11.950
D: 3.00
E: 8.950
12.850
70.100
9.700
FX
9.900
D: 3.0
E: 6.900
PH
12.200
D: 4.0
E: 8.200
SR
12.000
D: 4.0
E: 8.000
VT
11.200
11.200/-
D: 3.0/-
E: 8.200/-
PB
11.950
D: 3.0
E: 8.950
HB
12.850
D: 4.0
E: 8.850
6
17
Jakob Kvamsø
Bergens Turnforening
10.500
D: 4.0
E: 6.500
11.600
D: 3.50
E: 8.100
11.750
D: 4.00
E: 7.750
11.950
11.950/-
D: 3.0/-
E: 8.950/-
12.300
D: 4.00
E: 8.300
10.250
68.350
11.450
FX
10.500
D: 4.0
E: 6.500
PH
11.600
D: 3.5
E: 8.100
SR
11.750
D: 4.0
E: 7.750
VT
11.950
11.950/-
D: 3.0/-
E: 8.950/-
PB
12.300
D: 4.0
E: 8.300
HB
10.250
D: 2.5
E: 7.750
7
55
Harald Backe Staib
Njård
10.650
D: 2.5
E: 8.150
11.100
D: 3.00
E: 8.100
11.350
D: 3.00
E: 8.350
12.400
12.400/-
D: 3.0/-
E: 9.400/-
11.800
D: 3.00
E: 8.800
10.800
68.100
11.700
FX
10.650
D: 2.5
E: 8.150
PH
11.100
D: 3.0
E: 8.100
SR
11.350
D: 3.0
E: 8.350
VT
12.400
12.400/-
D: 3.0/-
E: 9.400/-
PB
11.800
D: 3.0
E: 8.800
HB
10.800
D: 2.5
E: 8.300
8
6
Magnus Bækø
Bodø
9.450
D: 4.0
E: 7.450
ND: 2.00
12.600
D: 3.50
E: 9.100
11.750
D: 3.00
E: 8.750
12.350
12.350/-
D: 3.0/-
E: 9.350/-
11.100
D: 3.00
E: 8.100
10.550
67.800
12.000
FX
9.450
D: 4.0
E: 7.450
ND: 2.00
PH
12.600
D: 3.5
E: 9.100
SR
11.750
D: 3.0
E: 8.750
VT
12.350
12.350/-
D: 3.0/-
E: 9.350/-
PB
11.100
D: 3.0
E: 8.100
HB
10.550
D: 2.5
E: 8.050
9
2
Sebatian Dyngeland
Stavanger Turnforening
10.900
D: 3.0
E: 7.900
11.900
D: 3.50
E: 8.400
11.450
D: 3.00
E: 8.450
12.200
12.200/-
D: 3.0/-
E: 9.200/-
10.800
D: 3.00
E: 7.800
10.400
67.650
12.150
FX
10.900
D: 3.0
E: 7.900
PH
11.900
D: 3.5
E: 8.400
SR
11.450
D: 3.0
E: 8.450
VT
12.200
12.200/-
D: 3.0/-
E: 9.200/-
PB
10.800
D: 3.0
E: 7.800
HB
10.400
D: 2.5
E: 7.900
10
32
Leon Sønsteng
Hoppensprett
10.500
D: 2.5
E: 8.000
12.100
D: 3.00
E: 9.100
11.050
D: 3.00
E: 8.050
11.650
11.650/-
D: 3.0/-
E: 8.650/-
11.500
D: 3.00
E: 8.500
10.800
67.600
12.200
FX
10.500
D: 2.5
E: 8.000
PH
12.100
D: 3.0
E: 9.100
SR
11.050
D: 3.0
E: 8.050
VT
11.650
11.650/-
D: 3.0/-
E: 8.650/-
PB
11.500
D: 3.0
E: 8.500
HB
10.800
D: 2.5
E: 8.300
11
33
Jørgen Folkestad
Tromsø Turnforening
10.800
D: 2.5
E: 8.300
11.350
D: 3.00
E: 8.350
11.450
D: 3.00
E: 8.450
12.100
12.100/-
D: 3.0/-
E: 9.100/-
10.650
D: 3.00
E: 7.650
10.550
66.900
12.900
FX
10.800
D: 2.5
E: 8.300
PH
11.350
D: 3.0
E: 8.350
SR
11.450
D: 3.0
E: 8.450
VT
12.100
12.100/-
D: 3.0/-
E: 9.100/-
PB
10.650
D: 3.0
E: 7.650
HB
10.550
D: 1.0
E: 9.550
12
15
Misha Lukianets
Drammens Turnforening
10.100
D: 4.0
E: 7.100
ND: 1.00
12.250
D: 3.50
E: 8.750
11.600
D: 3.00
E: 8.600
12.450
12.450/-
D: 4.0/-
E: 8.450/-
11.600
D: 3.00
E: 8.600
8.800
66.800
13.000
FX
10.100
D: 4.0
E: 7.100
ND: 1.00
PH
12.250
D: 3.5
E: 8.750
SR
11.600
D: 3.0
E: 8.600
VT
12.450
12.450/-
D: 4.0/-
E: 8.450/-
PB
11.600
D: 3.0
E: 8.600
HB
8.800
D: 4.0
E: 4.800
13
42
Aleksander S. Lundekvam
Sotra Turn & IL
8.700
D: 4.0
E: 5.700
ND: 1.00
12.400
D: 3.50
E: 8.900
11.950
D: 4.00
E: 7.950
11.400
11.400/-
D: 3.0/-
E: 8.400/-
11.250
D: 4.00
E: 7.250
10.850
66.550
13.250
FX
8.700
D: 4.0
E: 5.700
ND: 1.00
PH
12.400
D: 3.5
E: 8.900
SR
11.950
D: 4.0
E: 7.950
VT
11.400
11.400/-
D: 3.0/-
E: 8.400/-
PB
11.250
D: 4.0
E: 7.250
HB
10.850
D: 4.0
E: 6.850
14
61
Sander Bøe
Sandnes Turnforening
10.150
D: 3.0
E: 7.150
11.150
D: 3.00
E: 8.150
11.200
D: 3.00
E: 8.200
11.950
11.950/-
D: 3.0/-
E: 8.950/-
11.600
D: 3.00
E: 8.600
10.150
66.200
13.600
FX
10.150
D: 3.0
E: 7.150
PH
11.150
D: 3.0
E: 8.150
SR
11.200
D: 3.0
E: 8.200
VT
11.950
11.950/-
D: 3.0/-
E: 8.950/-
PB
11.600
D: 3.0
E: 8.600
HB
10.150
D: 2.5
E: 7.650
15
26
Sebastian Holter Pedersen
Oslo Turnforening
10.700
D: 2.5
E: 8.200
12.200
D: 3.50
E: 8.700
10.000
D: 2.50
E: 7.500
11.850
11.850/-
D: 3.0/-
E: 8.850/-
11.600
D: 3.00
E: 8.600
9.800
66.150
13.650
FX
10.700
D: 2.5
E: 8.200
PH
12.200
D: 3.5
E: 8.700
SR
10.000
D: 2.5
E: 7.500
VT
11.850
11.850/-
D: 3.0/-
E: 8.850/-
PB
11.600
D: 3.0
E: 8.600
HB
9.800
D: 2.5
E: 7.300
16
56
Amund Wiegand Blakstvedt
Njård
9.100
D: 3.0
E: 6.100
10.950
D: 1.50
E: 9.450
10.400
D: 2.50
E: 8.900
ND: 1.00
11.750
11.750/-
D: 3.0/-
E: 8.750/-
11.400
D: 3.00
E: 8.400
11.400
65.000
14.800
FX
9.100
D: 3.0
E: 6.100
PH
10.950
D: 1.5
E: 9.450
SR
10.400
D: 2.5
E: 8.900
ND: 1.00
VT
11.750
11.750/-
D: 3.0/-
E: 8.750/-
PB
11.400
D: 3.0
E: 8.400
HB
11.400
D: 2.5
E: 8.900
16
40
Edvard Roppen
Hødd
10.800
D: 4.0
E: 7.800
ND: 1.00
11.700
D: 2.50
E: 9.200
11.150
D: 2.50
E: 8.650
12.150
12.150/-
D: 4.0/-
E: 8.150/-
9.700
D: 3.00
E: 6.700
9.500
65.000
14.800
FX
10.800
D: 4.0
E: 7.800
ND: 1.00
PH
11.700
D: 2.5
E: 9.200
SR
11.150
D: 2.5
E: 8.650
VT
12.150
12.150/-
D: 4.0/-
E: 8.150/-
PB
9.700
D: 3.0
E: 6.700
HB
9.500
D: 2.5
E: 7.000
18
13
Sebastian Frengen Amundsen
Drammens Turnforening
9.900
D: 3.0
E: 6.900
10.950
D: 2.50
E: 8.450
10.300
D: 1.50
E: 8.800
11.800
11.800/-
D: 3.0/-
E: 8.800/-
10.500
D: 3.00
E: 7.500
11.450
64.900
14.900
FX
9.900
D: 3.0
E: 6.900
PH
10.950
D: 2.5
E: 8.450
SR
10.300
D: 1.5
E: 8.800
VT
11.800
11.800/-
D: 3.0/-
E: 8.800/-
PB
10.500
D: 3.0
E: 7.500
HB
11.450
D: 2.5
E: 8.950
19
23
Simon C. Foote
Oslo Turnforening
8.000
D: 3.0
E: 5.000
10.900
D: 3.00
E: 7.900
11.550
D: 3.00
E: 8.550
11.450
11.450/-
D: 3.0/-
E: 8.450/-
11.500
D: 3.00
E: 8.500
11.300
64.700
15.100
FX
8.000
D: 3.0
E: 5.000
PH
10.900
D: 3.0
E: 7.900
SR
11.550
D: 3.0
E: 8.550
VT
11.450
11.450/-
D: 3.0/-
E: 8.450/-
PB
11.500
D: 3.0
E: 8.500
HB
11.300
D: 2.5
E: 8.800
20
1
Brede Rangnes
Stavanger Turnforening
10.500
D: 3.0
E: 7.500
11.100
D: 3.00
E: 8.100
10.350
D: 2.50
E: 7.850
12.100
12.100/-
D: 3.0/-
E: 9.100/-
10.550
D: 3.00
E: 7.550
9.750
64.350
15.450
FX
10.500
D: 3.0
E: 7.500
PH
11.100
D: 3.0
E: 8.100
SR
10.350
D: 2.5
E: 7.850
VT
12.100
12.100/-
D: 3.0/-
E: 9.100/-
PB
10.550
D: 3.0
E: 7.550
HB
9.750
D: 1.5
E: 8.250
21
3
Filip Noraas
Stavanger Turnforening
10.150
D: 3.0
E: 7.150
11.900
D: 3.50
E: 8.400
10.600
D: 3.00
E: 7.600
10.750
10.750/-
D: 3.0/-
E: 7.750/-
11.350
D: 3.00
E: 8.350
9.250
64.000
15.800
FX
10.150
D: 3.0
E: 7.150
PH
11.900
D: 3.5
E: 8.400
SR
10.600
D: 3.0
E: 7.600
VT
10.750
10.750/-
D: 3.0/-
E: 7.750/-
PB
11.350
D: 3.0
E: 8.350
HB
9.250
D: 1.5
E: 7.750
22
12
Jesper Hauglum-Werner
Drammens Turnforening
9.950
D: 3.0
E: 6.950
10.500
D: 1.50
E: 9.000
11.050
D: 2.50
E: 8.550
11.500
11.500/-
D: 3.0/-
E: 8.500/-
10.550
D: 3.00
E: 7.550
10.250
63.800
16.000
FX
9.950
D: 3.0
E: 6.950
PH
10.500
D: 1.5
E: 9.000
SR
11.050
D: 2.5
E: 8.550
VT
11.500
11.500/-
D: 3.0/-
E: 8.500/-
PB
10.550
D: 3.0
E: 7.550
HB
10.250
D: 2.5
E: 7.750
23
11
Patrik Stenberg
Drammens Turnforening
9.150
D: 4.0
E: 6.150
ND: 1.00
11.100
D: 3.00
E: 8.100
10.900
D: 2.50
E: 8.400
11.150
11.150/-
D: 3.0/-
E: 8.150/-
10.000
D: 3.00
E: 7.000
10.600
62.900
16.900
FX
9.150
D: 4.0
E: 6.150
ND: 1.00
PH
11.100
D: 3.0
E: 8.100
SR
10.900
D: 2.5
E: 8.400
VT
11.150
11.150/-
D: 3.0/-
E: 8.150/-
PB
10.000
D: 3.0
E: 7.000
HB
10.600
D: 2.5
E: 8.100
24
54
Marius Holten-Sund
Njård
10.000
D: 2.5
E: 7.500
9.550
D: 1.50
E: 8.050
10.100
D: 2.50
E: 8.600
ND: 1.00
11.450
11.450/-
D: 3.0/-
E: 8.450/-
10.500
D: 1.50
E: 9.000
11.100
62.700
17.100
FX
10.000
D: 2.5
E: 7.500
PH
9.550
D: 1.5
E: 8.050
SR
10.100
D: 2.5
E: 8.600
ND: 1.00
VT
11.450
11.450/-
D: 3.0/-
E: 8.450/-
PB
10.500
D: 1.5
E: 9.000
HB
11.100
D: 2.5
E: 8.600
25
4
Christian M. Stenbakken
Stavanger Turnforening
12.250
D: 5.0
E: 7.250
10.500
D: 1.50
E: 9.000
9.600
D: 2.50
E: 8.100
ND: 1.00
11.500
11.500/-
D: 3.0/-
E: 8.500/-
10.700
D: 1.50
E: 9.200
7.800
62.350
17.450
FX
12.250
D: 5.0
E: 7.250
PH
10.500
D: 1.5
E: 9.000
SR
9.600
D: 2.5
E: 8.100
ND: 1.00
VT
11.500
11.500/-
D: 3.0/-
E: 8.500/-
PB
10.700
D: 1.5
E: 9.200
HB
7.800
D: 1.5
E: 6.300
26
21
Nicolai Svandellari Nilsen
Sandnes Turnforening
9.900
D: 2.5
E: 7.400
10.600
D: 1.50
E: 9.100
10.100
D: 2.50
E: 7.600
11.350
11.350/-
D: 3.0/-
E: 8.350/-
10.200
D: 3.00
E: 7.200
10.100
62.250
17.550
FX
9.900
D: 2.5
E: 7.400
PH
10.600
D: 1.5
E: 9.100
SR
10.100
D: 2.5
E: 7.600
VT
11.350
11.350/-
D: 3.0/-
E: 8.350/-
PB
10.200
D: 3.0
E: 7.200
HB
10.100
D: 2.5
E: 7.600
27
62
Alan Pedersen
Sandnes Turnforening
8.550
D: 3.0
E: 5.550
11.600
D: 2.50
E: 9.100
10.350
D: 2.50
E: 7.850
11.650
11.650/-
D: 3.0/-
E: 8.650/-
10.200
D: 3.00
E: 7.200
9.300
61.650
18.150
FX
8.550
D: 3.0
E: 5.550
PH
11.600
D: 2.5
E: 9.100
SR
10.350
D: 2.5
E: 7.850
VT
11.650
11.650/-
D: 3.0/-
E: 8.650/-
PB
10.200
D: 3.0
E: 7.200
HB
9.300
D: 2.5
E: 6.800
28
5
MarcusV. Håland
Stavanger Turnforening
9.150
D: 3.0
E: 6.150
10.850
D: 2.50
E: 8.350
10.800
D: 3.00
E: 7.800
11.750
11.750/-
D: 3.0/-
E: 8.750/-
10.500
D: 1.50
E: 9.000
7.700
60.750
19.050
FX
9.150
D: 3.0
E: 6.150
PH
10.850
D: 2.5
E: 8.350
SR
10.800
D: 3.0
E: 7.800
VT
11.750
11.750/-
D: 3.0/-
E: 8.750/-
PB
10.500
D: 1.5
E: 9.000
HB
7.700
D: 2.5
E: 6.200
ND: 1.00
29
24
Vetle Tveit
Oslo Turnforening
9.800
D: 2.5
E: 7.300
9.500
D: 1.00
E: 8.500
9.750
D: 1.50
E: 8.250
11.550
11.550/-
D: 3.0/-
E: 8.550/-
9.500
D: 1.50
E: 8.000
10.000
60.100
19.700
FX
9.800
D: 2.5
E: 7.300
PH
9.500
D: 1.0
E: 8.500
SR
9.750
D: 1.5
E: 8.250
VT
11.550
11.550/-
D: 3.0/-
E: 8.550/-
PB
9.500
D: 1.5
E: 8.000
HB
10.000
D: 1.0
E: 9.000
30
52
Tobias Øvermo
Trondhjems Turnforening
8.550
D: 2.5
E: 6.050
9.750
D: 1.50
E: 8.250
10.650
D: 3.00
E: 7.650
11.300
11.300/-
D: 3.0/-
E: 8.300/-
9.900
D: 2.50
E: 7.400
9.450
59.600
20.200
FX
8.550
D: 2.5
E: 6.050
PH
9.750
D: 1.5
E: 8.250
SR
10.650
D: 3.0
E: 7.650
VT
11.300
11.300/-
D: 3.0/-
E: 8.300/-
PB
9.900
D: 2.5
E: 7.400
HB
9.450
D: 2.5
E: 6.950
31
51
Aslak Lonnee
Trondhjems Turnforening
8.300
D: 2.5
E: 5.800
9.900
D: 1.50
E: 8.400
11.250
D: 3.00
E: 8.250
11.100
11.100/-
D: 3.0/-
E: 8.100/-
10.300
D: 2.50
E: 7.800
8.650
59.500
20.300
FX
8.300
D: 2.5
E: 5.800
PH
9.900
D: 1.5
E: 8.400
SR
11.250
D: 3.0
E: 8.250
VT
11.100
11.100/-
D: 3.0/-
E: 8.100/-
PB
10.300
D: 2.5
E: 7.800
HB
8.650
D: 2.5
E: 6.150
32
14
Elias Säterhagen Trydal
Drammens Turnforening
8.950
D: 3.0
E: 5.950
9.150
D: 1.50
E: 7.650
10.200
D: 1.50
E: 8.700
10.700
10.700/-
D: 3.0/-
E: 7.700/-
9.400
D: 3.00
E: 6.400
9.300
57.700
22.100
FX
8.950
D: 3.0
E: 5.950
PH
9.150
D: 1.5
E: 7.650
SR
10.200
D: 1.5
E: 8.700
VT
10.700
10.700/-
D: 3.0/-
E: 7.700/-
PB
9.400
D: 3.0
E: 6.400
HB
9.300
D: 1.0
E: 8.300
33
41
Anders Gullbekk
Slemmestad
8.800
D: 2.5
E: 6.300
9.300
D: 1.00
E: 8.300
9.750
D: 2.50
E: 7.250
10.800
10.800/-
D: 3.0/-
E: 7.800/-
8.200
D: 1.50
E: 6.700
8.600
55.450
24.350
FX
8.800
D: 2.5
E: 6.300
PH
9.300
D: 1.0
E: 8.300
SR
9.750
D: 2.5
E: 7.250
VT
10.800
10.800/-
D: 3.0/-
E: 7.800/-
PB
8.200
D: 1.5
E: 6.700
HB
8.600
D: 2.5
E: 6.100
33
25
Elias Børseth-Hansen
Oslo Turnforening
8.850
D: 1.5
E: 7.350
8.900
D: 1.00
E: 7.900
8.250
D: 1.00
E: 7.250
9.600
9.600/-
D: 1.5/-
E: 8.100/-
10.200
D: 1.00
E: 9.200
9.650
55.450
24.350
FX
8.850
D: 1.5
E: 7.350
PH
8.900
D: 1.0
E: 7.900
SR
8.250
D: 1.0
E: 7.250
VT
9.600
9.600/-
D: 1.5/-
E: 8.100/-
PB
10.200
D: 1.0
E: 9.200
HB
9.650
D: 1.0
E: 8.650
35
27
Herman Starheim Johansen
Oslo Turnforening
7.200
D: 1.5
E: 5.700
8.600
D: 1.00
E: 7.600
7.950
D: 1.00
E: 6.950
10.450
10.450/-
D: 3.0/-
E: 7.450/-
9.300
D: 1.00
E: 8.300
7.600
51.100
28.700
FX
7.200
D: 1.5
E: 5.700
PH
8.600
D: 1.0
E: 7.600
SR
7.950
D: 1.0
E: 6.950
VT
10.450
10.450/-
D: 3.0/-
E: 7.450/-
PB
9.300
D: 1.0
E: 8.300
HB
7.600
D: 1.0
E: 6.600
36
57
Jonas Alexander Egli
Njård
9.900
D: 3.00
E: 7.900
ND: 1.00
11.550
11.550/-
D: 3.0/-
E: 8.550/-
10.950
D: 3.00
E: 7.950
32.400
47.400
FX

PH

SR
9.900
D: 3.0
E: 7.900
ND: 1.00
VT
11.550
11.550/-
D: 3.0/-
E: 8.550/-
PB
10.950
D: 3.0
E: 7.950
HB

37
53
Felix Johanssen
Njård
79.800
FX

PH

SR

VT
PB

HB

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
31
Sebastian Sponevik, Hoppensprett

5.0

7.700


12.700

2
30
Petter Steinsvik Niolsen, Hoppensprett

5.0

7.350


12.350

0.350
3
4
Christian M. Stenbakken, Stavanger Turnforening

5.0

7.250


12.250

0.450
4
50
Kasper Pettersen Dale, Trondhjems Turnforening

4.0

7.550


11.550

1.150
5
2
Sebatian Dyngeland, Stavanger Turnforening

3.0

7.900


10.900

1.800
6
33
Jørgen Folkestad, Tromsø Turnforening

2.5

8.300


10.800

1.900
6
40
Edvard Roppen, Hødd

4.0

7.800

1.0

10.800

1.900
8
26
Sebastian Holter Pedersen, Oslo Turnforening

2.5

8.200


10.700

2.000
9
55
Harald Backe Staib, Njård

2.5

8.150


10.650

2.050
10
32
Leon Sønsteng, Hoppensprett

2.5

8.000


10.500

2.200
10
1
Brede Rangnes, Stavanger Turnforening

3.0

7.500


10.500

2.200
10
17
Jakob Kvamsø, Bergens Turnforening

4.0

6.500


10.500

2.200
13
3
Filip Noraas, Stavanger Turnforening

3.0

7.150


10.150

2.550
13
61
Sander Bøe, Sandnes Turnforening

3.0

7.150


10.150

2.550
13
22
Kristian Søderstrøm Holmen, Oslo Turnforening

3.0

7.150


10.150

2.550
16
15
Misha Lukianets, Drammens Turnforening

4.0

7.100

1.0

10.100

2.600
17
54
Marius Holten-Sund, Njård

2.5

7.500


10.000

2.700
18
12
Jesper Hauglum-Werner, Drammens Turnforening

3.0

6.950


9.950

2.750
19
21
Nicolai Svandellari Nilsen, Sandnes Turnforening

2.5

7.400


9.900

2.800
19
16
Leander Skreien, Bergens Turnforening

3.0

6.900


9.900

2.800
19
13
Sebastian Frengen Amundsen, Drammens Turnforening

3.0

6.900


9.900

2.800
22
24
Vetle Tveit, Oslo Turnforening

2.5

7.300


9.800

2.900
23
6
Magnus Bækø, Bodø

4.0

7.450

2.0

9.450

3.250
24
11
Patrik Stenberg, Drammens Turnforening

4.0

6.150

1.0

9.150

3.550
24
5
MarcusV. Håland, Stavanger Turnforening

3.0

6.150


9.150

3.550
26
56
Amund Wiegand Blakstvedt, Njård

3.0

6.100


9.100

3.600
27
14
Elias Säterhagen Trydal, Drammens Turnforening

3.0

5.950


8.950

3.750
28
25
Elias Børseth-Hansen, Oslo Turnforening

1.5

7.350


8.850

3.850
29
41
Anders Gullbekk, Slemmestad

2.5

6.300


8.800

3.900
30
42
Aleksander S. Lundekvam, Sotra Turn & IL

4.0

5.700

1.0

8.700

4.000
31
52
Tobias Øvermo, Trondhjems Turnforening

2.5

6.050


8.550

4.150
31
62
Alan Pedersen, Sandnes Turnforening

3.0

5.550


8.550

4.150
33
51
Aslak Lonnee, Trondhjems Turnforening

2.5

5.800


8.300

4.400
34
23
Simon C. Foote, Oslo Turnforening

3.0

5.000


8.000

4.700
35
27
Herman Starheim Johansen, Oslo Turnforening

1.5

5.700


7.200

5.500
36
53
Felix Johanssen, Njård




12.700
36
57
Jonas Alexander Egli, Njård




12.700
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
30
Petter Steinsvik Niolsen, Hoppensprett

5.0

8.900


13.900

2
31
Sebastian Sponevik, Hoppensprett

5.0

8.250


13.250

0.650
3
22
Kristian Søderstrøm Holmen, Oslo Turnforening

3.5

9.100


12.600

1.300
3
6
Magnus Bækø, Bodø

3.5

9.100


12.600

1.300
5
42
Aleksander S. Lundekvam, Sotra Turn & IL

3.5

8.900


12.400

1.500
6
15
Misha Lukianets, Drammens Turnforening

3.5

8.750


12.250

1.650
7
26
Sebastian Holter Pedersen, Oslo Turnforening

3.5

8.700


12.200

1.700
7
16
Leander Skreien, Bergens Turnforening

4.0

8.200


12.200

1.700
9
32
Leon Sønsteng, Hoppensprett

3.0

9.100


12.100

1.800
10
50
Kasper Pettersen Dale, Trondhjems Turnforening

3.5

8.550


12.050

1.850
11
3
Filip Noraas, Stavanger Turnforening

3.5

8.400


11.900

2.000
11
2
Sebatian Dyngeland, Stavanger Turnforening

3.5

8.400


11.900

2.000
13
40
Edvard Roppen, Hødd

2.5

9.200


11.700

2.200
14
62
Alan Pedersen, Sandnes Turnforening

2.5

9.100


11.600

2.300
14
17
Jakob Kvamsø, Bergens Turnforening

3.5

8.100


11.600

2.300
16
33
Jørgen Folkestad, Tromsø Turnforening

3.0

8.350


11.350

2.550
17
61
Sander Bøe, Sandnes Turnforening

3.0

8.150


11.150

2.750
18
11
Patrik Stenberg, Drammens Turnforening

3.0

8.100


11.100

2.800
18
1
Brede Rangnes, Stavanger Turnforening

3.0

8.100


11.100

2.800
18
55
Harald Backe Staib, Njård

3.0

8.100


11.100

2.800
21
56
Amund Wiegand Blakstvedt, Njård

1.5

9.450


10.950

2.950
21
13
Sebastian Frengen Amundsen, Drammens Turnforening

2.5

8.450


10.950

2.950
23
23
Simon C. Foote, Oslo Turnforening

3.0

7.900


10.900

3.000
24
5
MarcusV. Håland, Stavanger Turnforening

2.5

8.350


10.850

3.050
25
21
Nicolai Svandellari Nilsen, Sandnes Turnforening

1.5

9.100


10.600

3.300
26
12
Jesper Hauglum-Werner, Drammens Turnforening

1.5

9.000


10.500

3.400
26
4
Christian M. Stenbakken, Stavanger Turnforening

1.5

9.000


10.500

3.400
28
51
Aslak Lonnee, Trondhjems Turnforening

1.5

8.400


9.900

4.000
29
52
Tobias Øvermo, Trondhjems Turnforening

1.5

8.250


9.750

4.150
30
54
Marius Holten-Sund, Njård

1.5

8.050


9.550

4.350
31
24
Vetle Tveit, Oslo Turnforening

1.0

8.500


9.500

4.400
32
41
Anders Gullbekk, Slemmestad

1.0

8.300


9.300

4.600
33
14
Elias Säterhagen Trydal, Drammens Turnforening

1.5

7.650


9.150

4.750
34
25
Elias Børseth-Hansen, Oslo Turnforening

1.0

7.900


8.900

5.000
35
27
Herman Starheim Johansen, Oslo Turnforening

1.0

7.600


8.600

5.300
36
53
Felix Johanssen, Njård




13.900
36
57
Jonas Alexander Egli, Njård




13.900
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
50
Kasper Pettersen Dale, Trondhjems Turnforening

5.0

8.000


13.000

2
31
Sebastian Sponevik, Hoppensprett

5.0

7.900


12.900

0.100
3
30
Petter Steinsvik Niolsen, Hoppensprett

5.0

7.300


12.300

0.700
4
16
Leander Skreien, Bergens Turnforening

4.0

8.000


12.000

1.000
5
42
Aleksander S. Lundekvam, Sotra Turn & IL

4.0

7.950


11.950

1.050
6
22
Kristian Søderstrøm Holmen, Oslo Turnforening

2.5

9.350


11.850

1.150
7
6
Magnus Bækø, Bodø

3.0

8.750


11.750

1.250
7
17
Jakob Kvamsø, Bergens Turnforening

4.0

7.750


11.750

1.250
9
15
Misha Lukianets, Drammens Turnforening

3.0

8.600


11.600

1.400
10
23
Simon C. Foote, Oslo Turnforening

3.0

8.550


11.550

1.450
11
33
Jørgen Folkestad, Tromsø Turnforening

3.0

8.450


11.450

1.550
11
2
Sebatian Dyngeland, Stavanger Turnforening

3.0

8.450


11.450

1.550
13
55
Harald Backe Staib, Njård

3.0

8.350


11.350

1.650
14
51
Aslak Lonnee, Trondhjems Turnforening

3.0

8.250


11.250

1.750
15
61
Sander Bøe, Sandnes Turnforening

3.0

8.200


11.200

1.800
16
40
Edvard Roppen, Hødd

2.5

8.650


11.150

1.850
17
12
Jesper Hauglum-Werner, Drammens Turnforening

2.5

8.550


11.050

1.950
17
32
Leon Sønsteng, Hoppensprett

3.0

8.050


11.050

1.950
19
11
Patrik Stenberg, Drammens Turnforening

2.5

8.400


10.900

2.100
20
5
MarcusV. Håland, Stavanger Turnforening

3.0

7.800


10.800

2.200
21
52
Tobias Øvermo, Trondhjems Turnforening

3.0

7.650


10.650

2.350
22
3
Filip Noraas, Stavanger Turnforening

3.0

7.600


10.600

2.400
23
56
Amund Wiegand Blakstvedt, Njård

2.5

8.900

1.0

10.400

2.600
24
62
Alan Pedersen, Sandnes Turnforening

2.5

7.850


10.350

2.650
24
1
Brede Rangnes, Stavanger Turnforening

2.5

7.850


10.350

2.650
26
13
Sebastian Frengen Amundsen, Drammens Turnforening

1.5

8.800


10.300

2.700
27
14
Elias Säterhagen Trydal, Drammens Turnforening

1.5

8.700


10.200

2.800
28
54
Marius Holten-Sund, Njård

2.5

8.600

1.0

10.100

2.900
28
21
Nicolai Svandellari Nilsen, Sandnes Turnforening

2.5

7.600


10.100

2.900
30
26
Sebastian Holter Pedersen, Oslo Turnforening

2.5

7.500


10.000

3.000
31
57
Jonas Alexander Egli, Njård

3.0

7.900

1.0

9.900

3.100
32
24
Vetle Tveit, Oslo Turnforening

1.5

8.250


9.750

3.250
32
41
Anders Gullbekk, Slemmestad

2.5

7.250


9.750

3.250
34
4
Christian M. Stenbakken, Stavanger Turnforening

2.5

8.100

1.0

9.600

3.400
35
25
Elias Børseth-Hansen, Oslo Turnforening

1.0

7.250


8.250

4.750
36
27
Herman Starheim Johansen, Oslo Turnforening

1.0

6.950


7.950

5.050
37
53
Felix Johanssen, Njård




13.000
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
30
Petter Steinsvik Niolsen, Hoppensprett


4.0


8.800




6.400
12.800

2
31
Sebastian Sponevik, Hoppensprett


4.0


8.500




6.250
12.500

0.150
3
15
Misha Lukianets, Drammens Turnforening


4.0


8.450




6.225
12.450

0.175
4
55
Harald Backe Staib, Njård


3.0


9.400




6.200
12.400

0.200
4
50
Kasper Pettersen Dale, Trondhjems Turnforening


4.0


8.400




6.200
12.400

0.200
6
6
Magnus Bækø, Bodø


3.0


9.350




6.175
12.350

0.225
7
2
Sebatian Dyngeland, Stavanger Turnforening


3.0


9.200




6.100
12.200

0.300
8
40
Edvard Roppen, Hødd


4.0


8.150




6.075
12.150

0.325
9
33
Jørgen Folkestad, Tromsø Turnforening


3.0


9.100




6.050
12.100

0.350
9
1
Brede Rangnes, Stavanger Turnforening


3.0


9.100




6.050
12.100

0.350
11
17
Jakob Kvamsø, Bergens Turnforening


3.0


8.950




5.975
11.950

0.425
11
61
Sander Bøe, Sandnes Turnforening


3.0


8.950




5.975
11.950

0.425
13
26
Sebastian Holter Pedersen, Oslo Turnforening


3.0


8.850




5.925
11.850

0.475
14
13
Sebastian Frengen Amundsen, Drammens Turnforening


3.0


8.800




5.900
11.800

0.500
15
5
MarcusV. Håland, Stavanger Turnforening


3.0


8.750




5.875
11.750

0.525
15
56
Amund Wiegand Blakstvedt, Njård


3.0


8.750




5.875
11.750

0.525
17
22
Kristian Søderstrøm Holmen, Oslo Turnforening


3.0


8.700




5.850
11.700

0.550
18
62
Alan Pedersen, Sandnes Turnforening


3.0


8.650




5.825
11.650

0.575
18
32
Leon Sønsteng, Hoppensprett


3.0


8.650




5.825
11.650

0.575
20
24
Vetle Tveit, Oslo Turnforening


3.0


8.550




5.775
11.550

0.625
20
57
Jonas Alexander Egli, Njård


3.0


8.550




5.775
11.550

0.625
22
4
Christian M. Stenbakken, Stavanger Turnforening


3.0


8.500




5.750
11.500

0.650
22
12
Jesper Hauglum-Werner, Drammens Turnforening


3.0


8.500




5.750
11.500

0.650
24
54
Marius Holten-Sund, Njård


3.0


8.450




5.725
11.450

0.675
24
23
Simon C. Foote, Oslo Turnforening


3.0


8.450




5.725
11.450

0.675
26
42
Aleksander S. Lundekvam, Sotra Turn & IL


3.0


8.400




5.700
11.400

0.700
27
21
Nicolai Svandellari Nilsen, Sandnes Turnforening


3.0


8.350




5.675
11.350

0.725
28
52
Tobias Øvermo, Trondhjems Turnforening


3.0


8.300




5.650
11.300

0.750
29
16
Leander Skreien, Bergens Turnforening


3.0


8.200




5.600
11.200

0.800
30
11
Patrik Stenberg, Drammens Turnforening


3.0


8.150




5.575
11.150

0.825
31
51
Aslak Lonnee, Trondhjems Turnforening


3.0


8.100




5.550
11.100

0.850
32
41
Anders Gullbekk, Slemmestad


3.0


7.800




5.400
10.800

1.000
33
3
Filip Noraas, Stavanger Turnforening


3.0


7.750




5.375
10.750

1.025
34
14
Elias Säterhagen Trydal, Drammens Turnforening


3.0


7.700




5.350
10.700

1.050
35
27
Herman Starheim Johansen, Oslo Turnforening


3.0


7.450




5.225
10.450

1.175
36
25
Elias Børseth-Hansen, Oslo Turnforening


1.5


8.100




4.800
9.600

1.600
37
53
Felix Johanssen, Njård










6.400
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
30
Petter Steinsvik Niolsen, Hoppensprett

5.0

9.500


14.500

2
31
Sebastian Sponevik, Hoppensprett

5.0

9.250


14.250

0.250
3
50
Kasper Pettersen Dale, Trondhjems Turnforening

4.0

8.600


12.600

1.900
4
17
Jakob Kvamsø, Bergens Turnforening

4.0

8.300


12.300

2.200
5
16
Leander Skreien, Bergens Turnforening

3.0

8.950


11.950

2.550
6
55
Harald Backe Staib, Njård

3.0

8.800


11.800

2.700
7
26
Sebastian Holter Pedersen, Oslo Turnforening

3.0

8.600


11.600

2.900
7
15
Misha Lukianets, Drammens Turnforening

3.0

8.600


11.600

2.900
7
61
Sander Bøe, Sandnes Turnforening

3.0

8.600


11.600

2.900
10
32
Leon Sønsteng, Hoppensprett

3.0

8.500


11.500

3.000
10
23
Simon C. Foote, Oslo Turnforening

3.0

8.500


11.500

3.000
12
56
Amund Wiegand Blakstvedt, Njård

3.0

8.400


11.400

3.100
13
3
Filip Noraas, Stavanger Turnforening

3.0

8.350


11.350

3.150
14
22
Kristian Søderstrøm Holmen, Oslo Turnforening

3.0

8.250


11.250

3.250
14
42
Aleksander S. Lundekvam, Sotra Turn & IL

4.0

7.250


11.250

3.250
16
6
Magnus Bækø, Bodø

3.0

8.100


11.100

3.400
17
57
Jonas Alexander Egli, Njård

3.0

7.950


10.950

3.550
18
2
Sebatian Dyngeland, Stavanger Turnforening

3.0

7.800


10.800

3.700
19
4
Christian M. Stenbakken, Stavanger Turnforening

1.5

9.200


10.700

3.800
20
33
Jørgen Folkestad, Tromsø Turnforening

3.0

7.650


10.650

3.850
21
1
Brede Rangnes, Stavanger Turnforening

3.0

7.550


10.550

3.950
21
12
Jesper Hauglum-Werner, Drammens Turnforening

3.0

7.550


10.550

3.950
23
54
Marius Holten-Sund, Njård

1.5

9.000


10.500

4.000
23
5
MarcusV. Håland, Stavanger Turnforening

1.5

9.000


10.500

4.000
23
13
Sebastian Frengen Amundsen, Drammens Turnforening

3.0

7.500


10.500

4.000
26
51
Aslak Lonnee, Trondhjems Turnforening

2.5

7.800


10.300

4.200
27
25
Elias Børseth-Hansen, Oslo Turnforening

1.0

9.200


10.200

4.300
27
62
Alan Pedersen, Sandnes Turnforening

3.0

7.200


10.200

4.300
27
21
Nicolai Svandellari Nilsen, Sandnes Turnforening

3.0

7.200


10.200

4.300
30
11
Patrik Stenberg, Drammens Turnforening

3.0

7.000


10.000

4.500
31
52
Tobias Øvermo, Trondhjems Turnforening

2.5

7.400


9.900

4.600
32
40
Edvard Roppen, Hødd

3.0

6.700


9.700

4.800
33
24
Vetle Tveit, Oslo Turnforening

1.5

8.000


9.500

5.000
34
14
Elias Säterhagen Trydal, Drammens Turnforening

3.0

6.400


9.400

5.100
35
27
Herman Starheim Johansen, Oslo Turnforening

1.0

8.300


9.300

5.200
36
41
Anders Gullbekk, Slemmestad

1.5

6.700


8.200

6.300
37
53
Felix Johanssen, Njård




14.500
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
30
Petter Steinsvik Niolsen, Hoppensprett

5.0

8.950


13.950

2
31
Sebastian Sponevik, Hoppensprett

5.0

8.450


13.450

0.500
3
16
Leander Skreien, Bergens Turnforening

4.0

8.850


12.850

1.100
4
22
Kristian Søderstrøm Holmen, Oslo Turnforening

4.0

8.600


12.600

1.350
5
50
Kasper Pettersen Dale, Trondhjems Turnforening

4.0

8.450


12.450

1.500
6
13
Sebastian Frengen Amundsen, Drammens Turnforening

2.5

8.950


11.450

2.500
7
56
Amund Wiegand Blakstvedt, Njård

2.5

8.900


11.400

2.550
8
23
Simon C. Foote, Oslo Turnforening

2.5

8.800


11.300

2.650
9
54
Marius Holten-Sund, Njård

2.5

8.600


11.100

2.850
10
42
Aleksander S. Lundekvam, Sotra Turn & IL

4.0

6.850


10.850

3.100
11
55
Harald Backe Staib, Njård

2.5

8.300


10.800

3.150
11
32
Leon Sønsteng, Hoppensprett

2.5

8.300


10.800

3.150
13
11
Patrik Stenberg, Drammens Turnforening

2.5

8.100


10.600

3.350
14
33
Jørgen Folkestad, Tromsø Turnforening

1.0

9.550


10.550

3.400
14
6
Magnus Bækø, Bodø

2.5

8.050


10.550

3.400
16
2
Sebatian Dyngeland, Stavanger Turnforening

2.5

7.900


10.400

3.550
17
12
Jesper Hauglum-Werner, Drammens Turnforening

2.5

7.750


10.250

3.700
17
17
Jakob Kvamsø, Bergens Turnforening

2.5

7.750


10.250

3.700
19
61
Sander Bøe, Sandnes Turnforening

2.5

7.650


10.150

3.800
20
21
Nicolai Svandellari Nilsen, Sandnes Turnforening

2.5

7.600


10.100

3.850
21
24
Vetle Tveit, Oslo Turnforening

1.0

9.000


10.000

3.950
22
26
Sebastian Holter Pedersen, Oslo Turnforening

2.5

7.300


9.800

4.150
23
1
Brede Rangnes, Stavanger Turnforening

1.5

8.250


9.750

4.200
24
25
Elias Børseth-Hansen, Oslo Turnforening

1.0

8.650


9.650

4.300
25
40
Edvard Roppen, Hødd

2.5

7.000


9.500

4.450
26
52
Tobias Øvermo, Trondhjems Turnforening

2.5

6.950


9.450

4.500
27
14
Elias Säterhagen Trydal, Drammens Turnforening

1.0

8.300


9.300

4.650
27
62
Alan Pedersen, Sandnes Turnforening

2.5

6.800


9.300

4.650
29
3
Filip Noraas, Stavanger Turnforening

1.5

7.750


9.250

4.700
30
15
Misha Lukianets, Drammens Turnforening

4.0

4.800


8.800

5.150
31
51
Aslak Lonnee, Trondhjems Turnforening

2.5

6.150


8.650

5.300
32
41
Anders Gullbekk, Slemmestad

2.5

6.100


8.600

5.350
33
4
Christian M. Stenbakken, Stavanger Turnforening

1.5

6.300


7.800

6.150
34
5
MarcusV. Håland, Stavanger Turnforening

2.5

6.200

1.0

7.700

6.250
35
27
Herman Starheim Johansen, Oslo Turnforening

1.0

6.600


7.600

6.350
36
53
Felix Johanssen, Njård




13.950
36
57
Jonas Alexander Egli, Njård




13.950
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 4/16/2024 8:11:44 PM
SX
SM
MD
XL
XXL