Back 

,

Jenter Kl I Jenter Kl II Jenter Kl III Jenter rekrutt (11år) Jenter rekrutt (12år) Gutter Kl I Gutter Kl II Gutter Kl III Gutter rekrutt (11-12 år)
Jenter Kl III
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
21
Madeleine Børsheim
Bergens Turnforening
12.300
12.300/-
D: 4.2/-
E: 8.100/-
14.900
D: 8.00
E: 6.900
12.550
D: 5.50
E: 7.050
13.500
D: 7.00
E: 6.500
53.250
VT
12.300
12.300/-
D: 4.2/-
E: 8.100/-
UB
14.900
D: 8.0
E: 6.900
BB
12.550
D: 5.5
E: 7.050
FX
13.500
D: 7.0
E: 6.500
2
19
Andrine Hegdahl
Kabelvåg
12.700
12.700/-
D: 4.2/-
E: 8.500/-
12.650
D: 7.50
E: 5.150
11.600
D: 8.50
E: 3.100
13.650
D: 7.00
E: 6.650
50.600
2.650
VT
12.700
12.700/-
D: 4.2/-
E: 8.500/-
UB
12.650
D: 7.5
E: 5.150
BB
11.600
D: 8.5
E: 3.100
FX
13.650
D: 7.0
E: 6.650
3
20
Lykke Berg
Bergens Turnforening
10.800
10.800/-
D: 4.2/-
E: 6.600/-
12.800
D: 6.00
E: 6.800
11.900
D: 7.50
E: 4.400
14.050
D: 7.00
E: 7.050
49.550
3.700
VT
10.800
10.800/-
D: 4.2/-
E: 6.600/-
UB
12.800
D: 6.0
E: 6.800
BB
11.900
D: 7.5
E: 4.400
FX
14.050
D: 7.0
E: 7.050
4
213
Sara Petterson Hansen
Tromsø Turnforening
10.850
10.850/-
D: 2.4/-
E: 8.450/-
12.300
D: 6.50
E: 6.800
ND: 1.00
13.450
D: 7.00
E: 6.450
12.150
D: 6.00
E: 6.150
48.750
4.500
VT
10.850
10.850/-
D: 2.4/-
E: 8.450/-
UB
12.300
D: 6.5
E: 6.800
ND: 1.00
BB
13.450
D: 7.0
E: 6.450
FX
12.150
D: 6.0
E: 6.150
5
255
Camilla Dalby Borger
Askim
11.050
11.050/-
D: 3.0/-
E: 8.050/-
9.800
D: 4.00
E: 5.800
6.700
D: 3.50
E: 3.200
11.900
D: 5.00
E: 6.900
39.450
13.800
VT
11.050
11.050/-
D: 3.0/-
E: 8.050/-
UB
9.800
D: 4.0
E: 5.800
BB
6.700
D: 3.5
E: 3.200
FX
11.900
D: 5.0
E: 6.900
6
254
Julie Murud Michalsen
Nordstrand
11.400
11.400/-
D: 2.6/-
E: 8.800/-
6.850
D: 1.50
E: 5.350
9.700
D: 4.70
E: 5.000
10.300
D: 3.50
E: 6.800
38.250
15.000
VT
11.400
11.400/-
D: 2.6/-
E: 8.800/-
UB
6.850
D: 1.5
E: 5.350
BB
9.700
D: 4.7
E: 5.000
FX
10.300
D: 3.5
E: 6.800
7
84
Johanne Bjander
Siddis
11.600
11.600/-
D: 4.0/-
E: 7.600/-
11.950
D: 6.00
E: 6.050
ND: 0.10
23.550
29.700
VT
11.600
11.600/-
D: 4.0/-
E: 7.600/-
UB

BB

FX
11.950
D: 6.0
E: 6.050
ND: 0.10
8
147
Marte Rønnevig
Asker Turnforening
8.900
8.900/-
D: 2.4/-
E: 6.500/-
2.750
D: 2.00
E: 0.750
11.650
41.600
VT
8.900
8.900/-
D: 2.4/-
E: 6.500/-
UB

BB
2.750
D: 2.0
E: 0.750
FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
19
Andrine Hegdahl, Kabelvåg


4.2


8.500




6.350
12.700

2
21
Madeleine Børsheim, Bergens Turnforening


4.2


8.100




6.150
12.300

0.200
3
84
Johanne Bjander, Siddis


4.0


7.600




5.800
11.600

0.550
4
254
Julie Murud Michalsen, Nordstrand


2.6


8.800




5.700
11.400

0.650
5
255
Camilla Dalby Borger, Askim


3.0


8.050




5.525
11.050

0.825
6
213
Sara Petterson Hansen, Tromsø Turnforening


2.4


8.450




5.425
10.850

0.925
7
20
Lykke Berg, Bergens Turnforening


4.2


6.600




5.400
10.800

0.950
8
147
Marte Rønnevig, Asker Turnforening


2.4


6.500




4.450
8.900

1.900
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
21
Madeleine Børsheim, Bergens Turnforening

8.0

6.900


14.900

2
20
Lykke Berg, Bergens Turnforening

6.0

6.800


12.800

2.100
3
19
Andrine Hegdahl, Kabelvåg

7.5

5.150


12.650

2.250
4
213
Sara Petterson Hansen, Tromsø Turnforening

6.5

6.800

1.0

12.300

2.600
5
255
Camilla Dalby Borger, Askim

4.0

5.800


9.800

5.100
6
254
Julie Murud Michalsen, Nordstrand

1.5

5.350


6.850

8.050
7
84
Johanne Bjander, Siddis




14.900
7
147
Marte Rønnevig, Asker Turnforening




14.900
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
213
Sara Petterson Hansen, Tromsø Turnforening

7.0

6.450


13.450

2
21
Madeleine Børsheim, Bergens Turnforening

5.5

7.050


12.550

0.900
3
20
Lykke Berg, Bergens Turnforening

7.5

4.400


11.900

1.550
4
19
Andrine Hegdahl, Kabelvåg

8.5

3.100


11.600

1.850
5
254
Julie Murud Michalsen, Nordstrand

4.7

5.000


9.700

3.750
6
255
Camilla Dalby Borger, Askim

3.5

3.200


6.700

6.750
7
147
Marte Rønnevig, Asker Turnforening

2.0

0.750


2.750

10.700
8
84
Johanne Bjander, Siddis




13.450
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
20
Lykke Berg, Bergens Turnforening

7.0

7.050


14.050

2
19
Andrine Hegdahl, Kabelvåg

7.0

6.650


13.650

0.400
3
21
Madeleine Børsheim, Bergens Turnforening

7.0

6.500


13.500

0.550
4
213
Sara Petterson Hansen, Tromsø Turnforening

6.0

6.150


12.150

1.900
5
84
Johanne Bjander, Siddis

6.0

6.050

0.1

11.950

2.100
6
255
Camilla Dalby Borger, Askim

5.0

6.900


11.900

2.150
7
254
Julie Murud Michalsen, Nordstrand

3.5

6.800


10.300

3.750
8
147
Marte Rønnevig, Asker Turnforening




14.050
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 5/26/2024 7:35:28 AM
SX
SM
MD
XL
XXL