Back 

,

Jenter Kl I Jenter Kl II Jenter Kl III Jenter rekrutt (11år) Jenter rekrutt (12år) Gutter Kl I Gutter Kl II Gutter Kl III Gutter rekrutt (11-12 år)
Jenter rekrutt (12år)
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
12
Sarah Buchanan
Bergens Turnforening
11.800
11.800/-
D: 4.0/-
E: 8.100/-
ND: 0.30 / 0.00
14.550
D: 7.00
E: 7.550
14.100
D: 6.50
E: 7.600
14.200
D: 6.50
E: 7.700
54.650
VT
11.800
11.800/-
D: 4.0/-
E: 8.100/-
ND: 0.30/0.00
UB
14.550
D: 7.0
E: 7.550
BB
14.100
D: 6.5
E: 7.600
FX
14.200
D: 6.5
E: 7.700
2
89
Synne Marie Wiig
Trondhjems Turnforening
11.100
11.100/-
D: 2.6/-
E: 8.500/-
14.300
D: 7.00
E: 7.300
14.700
D: 9.20
E: 5.500
12.400
D: 5.00
E: 7.700
ND: 0.30
52.500
2.150
VT
11.100
11.100/-
D: 2.6/-
E: 8.500/-
UB
14.300
D: 7.0
E: 7.300
BB
14.700
D: 9.2
E: 5.500
FX
12.400
D: 5.0
E: 7.700
ND: 0.30
3
110
Selma Gudin Karlssen
Oslo Turnforening
12.150
12.150/-
D: 4.0/-
E: 8.150/-
12.450
D: 4.50
E: 7.950
12.900
D: 7.00
E: 5.900
14.150
D: 6.00
E: 8.150
51.650
3.000
VT
12.150
12.150/-
D: 4.0/-
E: 8.150/-
UB
12.450
D: 4.5
E: 7.950
BB
12.900
D: 7.0
E: 5.900
FX
14.150
D: 6.0
E: 8.150
4
9
Liana Henriksen
Bergens Turnforening
10.400
10.400/-
D: 2.4/-
E: 8.000/-
12.700
D: 5.50
E: 7.200
13.700
D: 6.50
E: 7.200
14.400
D: 7.00
E: 7.400
51.200
3.450
VT
10.400
10.400/-
D: 2.4/-
E: 8.000/-
UB
12.700
D: 5.5
E: 7.200
BB
13.700
D: 6.5
E: 7.200
FX
14.400
D: 7.0
E: 7.400
5
176
Beatrix Rygg-Andresen
Holmen Tropp og Turnforening
11.450
11.450/-
D: 4.0/-
E: 7.450/-
11.400
D: 3.00
E: 8.400
14.450
D: 7.50
E: 6.950
13.850
D: 6.00
E: 8.250
ND: 0.40
51.150
3.500
VT
11.450
11.450/-
D: 4.0/-
E: 7.450/-
UB
11.400
D: 3.0
E: 8.400
BB
14.450
D: 7.5
E: 6.950
FX
13.850
D: 6.0
E: 8.250
ND: 0.40
6
10
Juni Ladstein Harbo
Bergens Turnforening
10.850
10.850/-
D: 4.2/-
E: 6.650/-
14.150
D: 6.50
E: 7.650
11.800
D: 7.00
E: 4.800
14.150
D: 7.00
E: 7.150
50.950
3.700
VT
10.850
10.850/-
D: 4.2/-
E: 6.650/-
UB
14.150
D: 6.5
E: 7.650
BB
11.800
D: 7.0
E: 4.800
FX
14.150
D: 7.0
E: 7.150
7
246
Pernille Eiken Fosse
Hødd
11.400
11.400/-
D: 3.0/-
E: 8.400/-
12.750
D: 5.50
E: 7.250
13.100
D: 7.70
E: 5.400
11.550
D: 4.50
E: 7.050
48.800
5.850
VT
11.400
11.400/-
D: 3.0/-
E: 8.400/-
UB
12.750
D: 5.5
E: 7.250
BB
13.100
D: 7.7
E: 5.400
FX
11.550
D: 4.5
E: 7.050
8
11
Maiken Holst
Bergens Turnforening
10.250
10.250/-
D: 2.4/-
E: 7.850/-
10.100
D: 2.00
E: 8.100
13.150
D: 7.50
E: 5.650
14.850
D: 7.00
E: 7.850
48.350
6.300
VT
10.250
10.250/-
D: 2.4/-
E: 7.850/-
UB
10.100
D: 2.0
E: 8.100
BB
13.150
D: 7.5
E: 5.650
FX
14.850
D: 7.0
E: 7.850
9
131
Lilja Løvgren Dale
Asker Turnforening
11.150
11.150/-
D: 2.4/-
E: 8.750/-
11.300
D: 4.50
E: 6.800
13.650
D: 6.00
E: 7.650
12.150
D: 4.00
E: 8.150
48.250
6.400
VT
11.150
11.150/-
D: 2.4/-
E: 8.750/-
UB
11.300
D: 4.5
E: 6.800
BB
13.650
D: 6.0
E: 7.650
FX
12.150
D: 4.0
E: 8.150
10
51
Aurora Tunsberg
Stavanger Turnforening
11.900
11.900/-
D: 4.0/-
E: 7.900/-
12.050
D: 3.20
E: 8.850
11.550
D: 6.00
E: 5.550
12.300
D: 5.50
E: 6.800
47.800
6.850
VT
11.900
11.900/-
D: 4.0/-
E: 7.900/-
UB
12.050
D: 3.2
E: 8.850
BB
11.550
D: 6.0
E: 5.550
FX
12.300
D: 5.5
E: 6.800
11
76
Agnes Sjursæthre
Siddis
11.100
11.100/-
D: 2.4/-
E: 8.700/-
12.000
D: 4.00
E: 8.000
11.300
D: 6.00
E: 5.300
11.950
D: 4.50
E: 7.450
46.350
8.300
VT
11.100
11.100/-
D: 2.4/-
E: 8.700/-
UB
12.000
D: 4.0
E: 8.000
BB
11.300
D: 6.0
E: 5.300
FX
11.950
D: 4.5
E: 7.450
12
177
Mai Bue Forberg
Holmen Tropp og Turnforening
10.800
10.800/-
D: 2.4/-
E: 8.400/-
12.450
D: 4.70
E: 7.750
11.250
D: 5.50
E: 6.250
ND: 0.50
11.350
D: 3.50
E: 7.850
45.850
8.800
VT
10.800
10.800/-
D: 2.4/-
E: 8.400/-
UB
12.450
D: 4.7
E: 7.750
BB
11.250
D: 5.5
E: 6.250
ND: 0.50
FX
11.350
D: 3.5
E: 7.850
13
27
Lykke_May Kvammen
Sandefjord Turn & Idrettsforening
10.300
10.300/-
D: 2.4/-
E: 7.900/-
12.350
D: 5.50
E: 6.850
10.850
D: 6.00
E: 4.850
11.300
D: 6.00
E: 5.300
44.800
9.850
VT
10.300
10.300/-
D: 2.4/-
E: 7.900/-
UB
12.350
D: 5.5
E: 6.850
BB
10.850
D: 6.0
E: 4.850
FX
11.300
D: 6.0
E: 5.300
14
70
Helene Ask Hansen
Siddis
11.500
11.500/-
D: 4.2/-
E: 7.300/-
10.750
D: 4.70
E: 6.050
9.150
D: 6.50
E: 2.650
13.250
D: 7.00
E: 6.250
44.650
10.000
VT
11.500
11.500/-
D: 4.2/-
E: 7.300/-
UB
10.750
D: 4.7
E: 6.050
BB
9.150
D: 6.5
E: 2.650
FX
13.250
D: 7.0
E: 6.250
15
50
Tuva Nolsen
Stavanger Turnforening
10.300
10.300/-
D: 2.4/-
E: 7.900/-
11.100
D: 3.00
E: 8.100
12.200
D: 6.50
E: 5.700
10.400
D: 3.00
E: 7.400
44.000
10.650
VT
10.300
10.300/-
D: 2.4/-
E: 7.900/-
UB
11.100
D: 3.0
E: 8.100
BB
12.200
D: 6.5
E: 5.700
FX
10.400
D: 3.0
E: 7.400
16
222
Miriam Sørbye Bore
Drammens Turnforening
10.250
10.250/-
D: 2.4/-
E: 7.850/-
11.100
D: 3.00
E: 8.100
13.050
D: 6.50
E: 6.550
9.300
D: 3.50
E: 5.800
43.700
10.950
VT
10.250
10.250/-
D: 2.4/-
E: 7.850/-
UB
11.100
D: 3.0
E: 8.100
BB
13.050
D: 6.5
E: 6.550
FX
9.300
D: 3.5
E: 5.800
16
174
Frida Strøm
Holmen Tropp og Turnforening
10.400
10.400/-
D: 2.4/-
E: 8.000/-
11.650
D: 4.50
E: 7.150
11.150
D: 4.00
E: 7.150
10.500
D: 3.00
E: 7.500
43.700
10.950
VT
10.400
10.400/-
D: 2.4/-
E: 8.000/-
UB
11.650
D: 4.5
E: 7.150
BB
11.150
D: 4.0
E: 7.150
FX
10.500
D: 3.0
E: 7.500
18
239
Pia Sæter Jørgensen
Nøtterøy
10.450
10.450/-
D: 2.4/-
E: 8.050/-
11.250
D: 3.00
E: 8.250
11.700
D: 5.50
E: 6.200
9.900
D: 4.50
E: 5.400
43.300
11.350
VT
10.450
10.450/-
D: 2.4/-
E: 8.050/-
UB
11.250
D: 3.0
E: 8.250
BB
11.700
D: 5.5
E: 6.200
FX
9.900
D: 4.5
E: 5.400
19
155
Mille Kristoffeersen
Elverum Turn
9.700
9.700/-
D: 2.4/-
E: 7.300/-
9.500
D: 3.00
E: 6.500
11.450
D: 8.00
E: 3.450
12.550
D: 5.50
E: 7.050
43.200
11.450
VT
9.700
9.700/-
D: 2.4/-
E: 7.300/-
UB
9.500
D: 3.0
E: 6.500
BB
11.450
D: 8.0
E: 3.450
FX
12.550
D: 5.5
E: 7.050
20
240
Anna Aandal
Nøtterøy
10.000
10.000/-
D: 2.4/-
E: 7.600/-
11.550
D: 3.00
E: 8.550
9.800
D: 6.70
E: 3.100
11.350
D: 4.50
E: 6.950
ND: 0.10
42.700
11.950
VT
10.000
10.000/-
D: 2.4/-
E: 7.600/-
UB
11.550
D: 3.0
E: 8.550
BB
9.800
D: 6.7
E: 3.100
FX
11.350
D: 4.5
E: 6.950
ND: 0.10
21
153
Hanna Maroofi
HSIL
10.400
10.400/-
D: 2.6/-
E: 7.800/-
10.350
D: 1.70
E: 8.650
10.850
D: 4.50
E: 6.350
10.000
D: 3.50
E: 6.500
41.600
13.050
VT
10.400
10.400/-
D: 2.6/-
E: 7.800/-
UB
10.350
D: 1.7
E: 8.650
BB
10.850
D: 4.5
E: 6.350
FX
10.000
D: 3.5
E: 6.500
22
7
Kaya Skjolddal
Bergens Turnforening
10.200
10.200/-
D: 2.4/-
E: 7.800/-
9.050
D: 1.70
E: 7.350
12.000
D: 4.50
E: 7.500
10.300
D: 3.00
E: 7.300
41.550
13.100
VT
10.200
10.200/-
D: 2.4/-
E: 7.800/-
UB
9.050
D: 1.7
E: 7.350
BB
12.000
D: 4.5
E: 7.500
FX
10.300
D: 3.0
E: 7.300
23
13
Caroline Tøssebro
Bergens Turnforening
10.050
10.050/-
D: 2.4/-
E: 7.650/-
9.400
D: 1.70
E: 7.700
11.300
D: 4.50
E: 6.800
10.550
D: 3.00
E: 7.550
41.300
13.350
VT
10.050
10.050/-
D: 2.4/-
E: 7.650/-
UB
9.400
D: 1.7
E: 7.700
BB
11.300
D: 4.5
E: 6.800
FX
10.550
D: 3.0
E: 7.550
24
111
Hedda Anderson Hestholm
Oslo Turnforening
10.200
10.200/-
D: 1.9/-
E: 8.300/-
10.050
D: 1.50
E: 8.550
10.200
D: 4.50
E: 5.700
10.700
D: 4.50
E: 6.200
41.150
13.500
VT
10.200
10.200/-
D: 1.9/-
E: 8.300/-
UB
10.050
D: 1.5
E: 8.550
BB
10.200
D: 4.5
E: 5.700
FX
10.700
D: 4.5
E: 6.200
25
71
Inger Olsnes
Siddis
10.750
10.750/-
D: 2.4/-
E: 8.350/-
9.250
D: 2.20
E: 7.050
9.700
D: 4.00
E: 5.700
10.000
D: 3.50
E: 6.500
39.700
14.950
VT
10.750
10.750/-
D: 2.4/-
E: 8.350/-
UB
9.250
D: 2.2
E: 7.050
BB
9.700
D: 4.0
E: 5.700
FX
10.000
D: 3.5
E: 6.500
26
69
Hedda Fjellstad Kvilvang
Rena
10.600
10.600/-
D: 2.4/-
E: 8.200/-
8.700
D: 1.70
E: 7.000
9.650
D: 5.70
E: 3.950
10.700
D: 4.00
E: 6.700
39.650
15.000
VT
10.600
10.600/-
D: 2.4/-
E: 8.200/-
UB
8.700
D: 1.7
E: 7.000
BB
9.650
D: 5.7
E: 3.950
FX
10.700
D: 4.0
E: 6.700
26
173
Vilja Berg
Ballstad
9.950
9.950/-
D: 2.4/-
E: 7.550/-
9.800
D: 1.50
E: 8.300
9.350
D: 2.70
E: 6.650
10.550
D: 3.00
E: 7.550
39.650
15.000
VT
9.950
9.950/-
D: 2.4/-
E: 7.550/-
UB
9.800
D: 1.5
E: 8.300
BB
9.350
D: 2.7
E: 6.650
FX
10.550
D: 3.0
E: 7.550
28
200
Veslemøy Kristine Torkildsen
Nidaros
9.800
9.800/-
D: 2.4/-
E: 7.400/-
9.600
D: 1.70
E: 7.900
10.700
D: 4.00
E: 6.700
9.400
D: 3.00
E: 6.400
39.500
15.150
VT
9.800
9.800/-
D: 2.4/-
E: 7.400/-
UB
9.600
D: 1.7
E: 7.900
BB
10.700
D: 4.0
E: 6.700
FX
9.400
D: 3.0
E: 6.400
29
241
Pernille Finstad
Slemmestad
10.400
10.400/-
D: 2.4/-
E: 8.000/-
9.450
D: 1.00
E: 8.450
7.500
D: 3.50
E: 4.000
11.650
D: 5.00
E: 6.650
39.000
15.650
VT
10.400
10.400/-
D: 2.4/-
E: 8.000/-
UB
9.450
D: 1.0
E: 8.450
BB
7.500
D: 3.5
E: 4.000
FX
11.650
D: 5.0
E: 6.650
30
91
Ane Linnea Hundal
Sverre
10.700
10.700/-
D: 3.0/-
E: 7.700/-
9.050
D: 1.70
E: 7.350
9.650
D: 4.20
E: 5.450
9.400
D: 4.00
E: 5.500
ND: 0.10
38.800
15.850
VT
10.700
10.700/-
D: 3.0/-
E: 7.700/-
UB
9.050
D: 1.7
E: 7.350
BB
9.650
D: 4.2
E: 5.450
FX
9.400
D: 4.0
E: 5.500
ND: 0.10
31
154
Julie Helstad Gudbrandsgård
Elverum Turn
10.450
10.450/-
D: 3.0/-
E: 7.450/-
10.400
D: 1.70
E: 8.700
7.100
D: 2.20
E: 4.900
9.850
D: 3.00
E: 6.850
37.800
16.850
VT
10.450
10.450/-
D: 3.0/-
E: 7.450/-
UB
10.400
D: 1.7
E: 8.700
BB
7.100
D: 2.2
E: 4.900
FX
9.850
D: 3.0
E: 6.850
31
133
Ingrid Rasmussen Herland
Laksevåg Turn- og Idrettslag
9.550
9.550/-
D: 2.4/-
E: 7.150/-
10.100
D: 3.00
E: 7.100
9.700
D: 4.50
E: 5.200
8.450
D: 2.50
E: 5.950
37.800
16.850
VT
9.550
9.550/-
D: 2.4/-
E: 7.150/-
UB
10.100
D: 3.0
E: 7.100
BB
9.700
D: 4.5
E: 5.200
FX
8.450
D: 2.5
E: 5.950
33
109
Ylva Wiker-Jaksland
Oslo Turnforening
9.800
9.800/-
D: 2.4/-
E: 7.400/-
10.650
D: 3.00
E: 7.650
7.650
D: 3.00
E: 4.650
9.550
D: 2.00
E: 7.550
37.650
17.000
VT
9.800
9.800/-
D: 2.4/-
E: 7.400/-
UB
10.650
D: 3.0
E: 7.650
BB
7.650
D: 3.0
E: 4.650
FX
9.550
D: 2.0
E: 7.550
34
29
Nora Risåsen Refsnes
Sandnes Turnforening
10.950
10.950/-
D: 2.4/-
E: 8.550/-
10.150
D: 3.00
E: 7.150
8.950
D: 2.50
E: 6.450
7.150
D: 2.00
E: 5.150
37.200
17.450
VT
10.950
10.950/-
D: 2.4/-
E: 8.550/-
UB
10.150
D: 3.0
E: 7.150
BB
8.950
D: 2.5
E: 6.450
FX
7.150
D: 2.0
E: 5.150
35
75
Anne Harstad
Siddis
10.100
10.100/-
D: 2.4/-
E: 7.700/-
8.450
D: 1.50
E: 6.950
8.950
D: 4.00
E: 4.950
9.600
D: 3.50
E: 6.200
ND: 0.10
37.100
17.550
VT
10.100
10.100/-
D: 2.4/-
E: 7.700/-
UB
8.450
D: 1.5
E: 6.950
BB
8.950
D: 4.0
E: 4.950
FX
9.600
D: 3.5
E: 6.200
ND: 0.10
36
242
Amelia Isene Imenes
Slemmestad
9.400
9.400/-
D: 2.4/-
E: 7.000/-
9.150
D: 1.70
E: 7.450
6.100
D: 0.50
E: 5.600
12.100
D: 5.50
E: 6.600
36.750
17.900
VT
9.400
9.400/-
D: 2.4/-
E: 7.000/-
UB
9.150
D: 1.7
E: 7.450
BB
6.100
D: 0.5
E: 5.600
FX
12.100
D: 5.5
E: 6.600
37
90
Malin Louise Huse
Sverre
10.250
10.250/-
D: 3.0/-
E: 7.250/-
8.450
D: 4.50
E: 3.950
9.150
D: 4.50
E: 4.650
8.750
D: 2.50
E: 6.250
36.600
18.050
VT
10.250
10.250/-
D: 3.0/-
E: 7.250/-
UB
8.450
D: 4.5
E: 3.950
BB
9.150
D: 4.5
E: 4.650
FX
8.750
D: 2.5
E: 6.250
38
135
Christina M. Jacobsen
Fana
10.050
10.050/-
D: 3.0/-
E: 7.050/-
9.000
D: 1.70
E: 7.300
8.000
D: 1.50
E: 6.500
9.050
D: 2.50
E: 6.550
36.100
18.550
VT
10.050
10.050/-
D: 3.0/-
E: 7.050/-
UB
9.000
D: 1.7
E: 7.300
BB
8.000
D: 1.5
E: 6.500
FX
9.050
D: 2.5
E: 6.550
39
73
Amanda Hult-Tjore
Siddis
9.550
9.550/-
D: 2.4/-
E: 7.150/-
10.050
D: 2.00
E: 8.050
8.050
D: 3.00
E: 5.050
8.250
D: 3.00
E: 5.250
35.900
18.750
VT
9.550
9.550/-
D: 2.4/-
E: 7.150/-
UB
10.050
D: 2.0
E: 8.050
BB
8.050
D: 3.0
E: 5.050
FX
8.250
D: 3.0
E: 5.250
40
30
Kaia Soltvedt
Sandnes Turnforening
10.350
10.350/-
D: 2.4/-
E: 7.950/-
8.650
D: 2.00
E: 7.650
ND: 1.00
10.300
D: 3.50
E: 6.800
6.400
D: 2.00
E: 4.400
35.700
18.950
VT
10.350
10.350/-
D: 2.4/-
E: 7.950/-
UB
8.650
D: 2.0
E: 7.650
ND: 1.00
BB
10.300
D: 3.5
E: 6.800
FX
6.400
D: 2.0
E: 4.400
41
95
Marie Rognstad
Hoppensprett
10.350
10.350/-
D: 2.4/-
E: 7.950/-
10.850
D: 3.00
E: 7.850
6.450
D: 3.00
E: 3.450
7.600
D: 1.00
E: 6.600
35.250
19.400
VT
10.350
10.350/-
D: 2.4/-
E: 7.950/-
UB
10.850
D: 3.0
E: 7.850
BB
6.450
D: 3.0
E: 3.450
FX
7.600
D: 1.0
E: 6.600
42
77
Sofie Andersen Huus
Siddis
9.950
9.950/-
D: 2.4/-
E: 7.550/-
9.250
D: 1.70
E: 7.550
6.900
D: 0.50
E: 6.700
ND: 0.30
9.000
D: 3.00
E: 6.000
35.100
19.550
VT
9.950
9.950/-
D: 2.4/-
E: 7.550/-
UB
9.250
D: 1.7
E: 7.550
BB
6.900
D: 0.5
E: 6.700
ND: 0.30
FX
9.000
D: 3.0
E: 6.000
43
14
Nora Bjøro
Bergens Turnforening
9.750
9.750/-
D: 1.9/-
E: 7.850/-
7.850
D: 0.70
E: 7.150
7.100
D: 1.50
E: 5.600
10.200
D: 3.00
E: 7.200
34.900
19.750
VT
9.750
9.750/-
D: 1.9/-
E: 7.850/-
UB
7.850
D: 0.7
E: 7.150
BB
7.100
D: 1.5
E: 5.600
FX
10.200
D: 3.0
E: 7.200
43
132
Christina Klerck Nilssen
Asker Turnforening
9.850
9.850/-
D: 2.4/-
E: 7.450/-
8.750
D: 2.00
E: 6.750
8.650
D: 5.00
E: 3.650
7.650
D: 2.00
E: 5.650
34.900
19.750
VT
9.850
9.850/-
D: 2.4/-
E: 7.450/-
UB
8.750
D: 2.0
E: 6.750
BB
8.650
D: 5.0
E: 3.650
FX
7.650
D: 2.0
E: 5.650
45
93
Annine Linnea Keen Hansen
Grimstad
9.500
9.500/-
D: 2.1/-
E: 7.400/-
8.800
D: 3.00
E: 5.800
8.400
D: 2.70
E: 5.700
8.000
D: 1.50
E: 6.500
34.700
19.950
VT
9.500
9.500/-
D: 2.1/-
E: 7.400/-
UB
8.800
D: 3.0
E: 5.800
BB
8.400
D: 2.7
E: 5.700
FX
8.000
D: 1.5
E: 6.500
46
8
Vilde Mathilde Skiftesvik
Bergens Turnforening
9.450
9.450/-
D: 2.4/-
E: 7.050/-
7.500
D: 1.50
E: 6.000
7.850
D: 2.50
E: 5.350
9.450
D: 3.00
E: 6.450
34.250
20.400
VT
9.450
9.450/-
D: 2.4/-
E: 7.050/-
UB
7.500
D: 1.5
E: 6.000
BB
7.850
D: 2.5
E: 5.350
FX
9.450
D: 3.0
E: 6.450
47
52
Vanessa Knudsen Aspen
Stavanger Turnforening
9.700
9.700/-
D: 2.4/-
E: 7.300/-
7.500
D: 1.50
E: 6.000
8.100
D: 1.50
E: 6.600
8.300
D: 2.50
E: 5.900
ND: 0.10
33.600
21.050
VT
9.700
9.700/-
D: 2.4/-
E: 7.300/-
UB
7.500
D: 1.5
E: 6.000
BB
8.100
D: 1.5
E: 6.600
FX
8.300
D: 2.5
E: 5.900
ND: 0.10
48
54
Hannah Wasland
Hammer
9.500
9.500/-
D: 2.4/-
E: 7.100/-
9.550
D: 1.70
E: 7.850
6.300
D: 2.50
E: 4.100
ND: 0.30
8.050
D: 2.50
E: 5.650
ND: 0.10
33.400
21.250
VT
9.500
9.500/-
D: 2.4/-
E: 7.100/-
UB
9.550
D: 1.7
E: 7.850
BB
6.300
D: 2.5
E: 4.100
ND: 0.30
FX
8.050
D: 2.5
E: 5.650
ND: 0.10
49
201
Erlisabeth Berg Eriksen
Nidaros
8.350
8.350/-
D: 1.9/-
E: 6.450/-
9.450
D: 1.20
E: 8.250
4.900
D: 1.50
E: 3.400
10.350
D: 3.00
E: 7.350
33.050
21.600
VT
8.350
8.350/-
D: 1.9/-
E: 6.450/-
UB
9.450
D: 1.2
E: 8.250
BB
4.900
D: 1.5
E: 3.400
FX
10.350
D: 3.0
E: 7.350
50
223
Thea Frugaard Eriksen
Horten
9.500
9.500/-
D: 1.9/-
E: 7.600/-
9.350
D: 1.70
E: 7.650
8.050
D: 2.00
E: 6.050
6.050
D: 3.00
E: 3.050
32.950
21.700
VT
9.500
9.500/-
D: 1.9/-
E: 7.600/-
UB
9.350
D: 1.7
E: 7.650
BB
8.050
D: 2.0
E: 6.050
FX
6.050
D: 3.0
E: 3.050
51
34
Live Mathea Hagland
Sandnes Turnforening
9.850
9.850/-
D: 2.4/-
E: 7.450/-
9.600
D: 1.70
E: 7.900
5.900
D: 1.00
E: 4.900
7.400
D: 2.50
E: 4.900
32.750
21.900
VT
9.850
9.850/-
D: 2.4/-
E: 7.450/-
UB
9.600
D: 1.7
E: 7.900
BB
5.900
D: 1.0
E: 4.900
FX
7.400
D: 2.5
E: 4.900
51
31
Martine Tveit
Sandnes Turnforening
10.350
10.350/-
D: 2.4/-
E: 7.950/-
8.250
D: 2.00
E: 7.250
ND: 1.00
7.200
D: 2.00
E: 5.200
6.950
D: 2.50
E: 4.450
32.750
21.900
VT
10.350
10.350/-
D: 2.4/-
E: 7.950/-
UB
8.250
D: 2.0
E: 7.250
ND: 1.00
BB
7.200
D: 2.0
E: 5.200
FX
6.950
D: 2.5
E: 4.450
53
245
Ingrid Gaaren
Herkules
9.350
9.350/10.300
D: 1.9/2.4
E: 7.450/7.900
8.300
D: 1.70
E: 6.600
5.250
D: 1.00
E: 4.250
9.800
D: 3.00
E: 6.800
32.700
21.950
VT
9.350
9.350/10.300
D: 1.9/2.4
E: 7.450/7.900
UB
8.300
D: 1.7
E: 6.600
BB
5.250
D: 1.0
E: 4.250
FX
9.800
D: 3.0
E: 6.800
54
28
Maria Holand
Sandefjord Turn & Idrettsforening
10.000
10.000/-
D: 2.4/-
E: 7.600/-
9.800
D: 1.20
E: 8.600
7.150
D: 2.50
E: 4.650
5.700
D: 0.00
E: 5.700
32.650
22.000
VT
10.000
10.000/-
D: 2.4/-
E: 7.600/-
UB
9.800
D: 1.2
E: 8.600
BB
7.150
D: 2.5
E: 4.650
FX
5.700

E: 5.700
55
74
Emelia Hult-Tjore
Siddis
10.050
10.050/-
D: 2.4/-
E: 7.650/-
10.100
D: 1.50
E: 8.600
4.650
D: 0.00
E: 5.950
ND: 1.30
7.550
D: 1.50
E: 6.050
32.350
22.300
VT
10.050
10.050/-
D: 2.4/-
E: 7.650/-
UB
10.100
D: 1.5
E: 8.600
BB
4.650

E: 5.950
ND: 1.30
FX
7.550
D: 1.5
E: 6.050
56
72
Leila Chevalier
Siddis
9.650
9.650/-
D: 2.4/-
E: 7.250/-
9.500
D: 1.70
E: 7.800
6.000
D: 1.50
E: 4.800
ND: 0.30
6.700
D: 2.00
E: 4.700
31.850
22.800
VT
9.650
9.650/-
D: 2.4/-
E: 7.250/-
UB
9.500
D: 1.7
E: 7.800
BB
6.000
D: 1.5
E: 4.800
ND: 0.30
FX
6.700
D: 2.0
E: 4.700
57
113
Malin Nipen Larsen
Sotra
9.700
9.700/-
D: 2.4/-
E: 7.300/-
7.050
D: 0.70
E: 6.350
8.200
D: 3.00
E: 5.200
6.750
D: 3.00
E: 3.750
31.700
22.950
VT
9.700
9.700/-
D: 2.4/-
E: 7.300/-
UB
7.050
D: 0.7
E: 6.350
BB
8.200
D: 3.0
E: 5.200
FX
6.750
D: 3.0
E: 3.750
58
157
Martine Gommerud
Hokksund Turnforening
9.400
9.400/-
D: 1.9/-
E: 7.500/-
8.800
D: 1.70
E: 7.100
7.400
D: 1.00
E: 6.400
5.900
D: 1.00
E: 4.900
31.500
23.150
VT
9.400
9.400/-
D: 1.9/-
E: 7.500/-
UB
8.800
D: 1.7
E: 7.100
BB
7.400
D: 1.0
E: 6.400
FX
5.900
D: 1.0
E: 4.900
59
53
Amalie Maanum Lund
Hammer
9.050
9.050/-
D: 1.9/-
E: 7.150/-
6.900
D: 1.70
E: 5.200
8.050
D: 2.00
E: 6.050
7.050
D: 1.00
E: 6.050
31.050
23.600
VT
9.050
9.050/-
D: 1.9/-
E: 7.150/-
UB
6.900
D: 1.7
E: 5.200
BB
8.050
D: 2.0
E: 6.050
FX
7.050
D: 1.0
E: 6.050
60
156
Charlotte Moe
Elverum Turn
9.450
9.450/-
D: 2.4/-
E: 7.050/-
8.400
D: 1.70
E: 6.700
5.200
D: 1.20
E: 4.000
7.250
D: 1.50
E: 5.750
30.300
24.350
VT
9.450
9.450/-
D: 2.4/-
E: 7.050/-
UB
8.400
D: 1.7
E: 6.700
BB
5.200
D: 1.2
E: 4.000
FX
7.250
D: 1.5
E: 5.750
61
94
Mille Anker Birkeflet
Grimstad
9.450
9.450/-
D: 1.9/-
E: 7.650/-
ND: 0.10 / 0.00
8.550
D: 3.00
E: 5.550
1.650
D: 2.50
E: 3.150
ND: 4.00
9.550
D: 3.00
E: 6.550
29.200
25.450
VT
9.450
9.450/-
D: 1.9/-
E: 7.650/-
ND: 0.10/0.00
UB
8.550
D: 3.0
E: 5.550
BB
1.650
D: 2.5
E: 3.150
ND: 4.00
FX
9.550
D: 3.0
E: 6.550
62
243
Marie Stubberud
Slemmestad
9.150
9.150/-
D: 1.9/-
E: 7.250/-
6.550
D: 1.70
E: 4.850
7.100
D: 1.50
E: 5.600
5.850
D: 0.50
E: 5.350
28.650
26.000
VT
9.150
9.150/-
D: 1.9/-
E: 7.250/-
UB
6.550
D: 1.7
E: 4.850
BB
7.100
D: 1.5
E: 5.600
FX
5.850
D: 0.5
E: 5.350
63
92
Linnea Lim
Grimstad
9.250
9.250/-
D: 1.9/-
E: 7.350/-
8.350
D: 2.00
E: 6.350
3.900
D: 2.50
E: 5.900
ND: 4.50
6.850
D: 1.00
E: 5.850
28.350
26.300
VT
9.250
9.250/-
D: 1.9/-
E: 7.350/-
UB
8.350
D: 2.0
E: 6.350
BB
3.900
D: 2.5
E: 5.900
ND: 4.50
FX
6.850
D: 1.0
E: 5.850
64
134
Susanne Hansen
Laksevåg Turn- og Idrettslag
10.400
10.400/-
D: 3.0/-
E: 7.400/-
8.150
D: 1.50
E: 6.650
1.000
D: 2.00
E: 3.000
ND: 4.00
8.100
D: 2.00
E: 6.100
27.650
27.000
VT
10.400
10.400/-
D: 3.0/-
E: 7.400/-
UB
8.150
D: 1.5
E: 6.650
BB
1.000
D: 2.0
E: 3.000
ND: 4.00
FX
8.100
D: 2.0
E: 6.100
65
32
Nora Ogn edal Egeland
Sandnes Turnforening
9.950
9.950/-
D: 2.4/-
E: 7.550/-
9.850
D: 1.70
E: 8.150
7.550
D: 2.00
E: 5.550
27.350
27.300
VT
9.950
9.950/-
D: 2.4/-
E: 7.550/-
UB
9.850
D: 1.7
E: 8.150
BB
7.550
D: 2.0
E: 5.550
FX

66
244
Marte Frønes
Herkules
9.500
9.500/-
D: 1.9/-
E: 7.600/-
8.050
D: 1.20
E: 6.850
5.150
D: 0.50
E: 4.650
3.700
D: 0.00
E: 5.200
ND: 1.50
26.400
28.250
VT
9.500
9.500/-
D: 1.9/-
E: 7.600/-
UB
8.050
D: 1.2
E: 6.850
BB
5.150
D: 0.5
E: 4.650
FX
3.700

E: 5.200
ND: 1.50
67
112
Mira Grene Askeland
Sotra
9.050
9.050/-
D: 1.9/-
E: 7.150/-
8.600
D: 1.70
E: 6.900
4.200
D: 0.50
E: 3.700
3.400
D: 0.00
E: 3.400
25.250
29.400
VT
9.050
9.050/-
D: 1.9/-
E: 7.150/-
UB
8.600
D: 1.7
E: 6.900
BB
4.200
D: 0.5
E: 3.700
FX
3.400

E: 3.400
68
33
Andrea Øien Bakke
Hamar
7.150
D: 1.50
E: 5.650
6.950
D: 2.50
E: 4.450
5.250
D: 0.50
E: 4.750
19.350
35.300
VT
UB
7.150
D: 1.5
E: 5.650
BB
6.950
D: 2.5
E: 4.450
FX
5.250
D: 0.5
E: 4.750
69
179
Hedvig Saga
Holmen Tropp og Turnforening
12.450
D: 5.50
E: 6.950
12.450
42.200
VT
UB
12.450
D: 5.5
E: 6.950
BB

FX

70
175
Elise Landa
Holmen Tropp og Turnforening
11.750
D: 3.00
E: 8.750
11.750
42.900
VT
UB
11.750
D: 3.0
E: 8.750
BB

FX

71
221
Milli Bræin Kjellvik
Nedre Glomma Turn
11.250
D: 5.50
E: 5.750
11.250
43.400
VT
UB

BB
11.250
D: 5.5
E: 5.750
FX

72
202
Mathilde Sjøvik Olberg
Nidaros
54.650
VT
UB

BB

FX

72
178
Julie Røttum
Holmen Tropp og Turnforening
54.650
VT
UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
245
Ingrid Gaaren, Herkules


1.9
2.4


7.450
7.900




9.825
9.350
10.300

2
110
Selma Gudin Karlssen, Oslo Turnforening


4.0


8.150




6.075
12.150

3.750
3
51
Aurora Tunsberg, Stavanger Turnforening


4.0


7.900




5.950
11.900

3.875
4
12
Sarah Buchanan, Bergens Turnforening


4.0


8.100


0.3

5.900
11.800

3.925
5
70
Helene Ask Hansen, Siddis


4.2


7.300




5.750
11.500

4.075
6
176
Beatrix Rygg-Andresen, Holmen Tropp og Turnforening


4.0


7.450




5.725
11.450

4.100
7
246
Pernille Eiken Fosse, Hødd


3.0


8.400




5.700
11.400

4.125
8
131
Lilja Løvgren Dale, Asker Turnforening


2.4


8.750




5.575
11.150

4.250
9
76
Agnes Sjursæthre, Siddis


2.4


8.700




5.550
11.100

4.275
9
89
Synne Marie Wiig, Trondhjems Turnforening


2.6


8.500




5.550
11.100

4.275
11
29
Nora Risåsen Refsnes, Sandnes Turnforening


2.4


8.550




5.475
10.950

4.350
12
10
Juni Ladstein Harbo, Bergens Turnforening


4.2


6.650




5.425
10.850

4.400
13
177
Mai Bue Forberg, Holmen Tropp og Turnforening


2.4


8.400




5.400
10.800

4.425
14
71
Inger Olsnes, Siddis


2.4


8.350




5.375
10.750

4.450
15
91
Ane Linnea Hundal, Sverre


3.0


7.700




5.350
10.700

4.475
16
69
Hedda Fjellstad Kvilvang, Rena


2.4


8.200




5.300
10.600

4.525
17
239
Pia Sæter Jørgensen, Nøtterøy


2.4


8.050




5.225
10.450

4.600
17
154
Julie Helstad Gudbrandsgård, Elverum Turn


3.0


7.450




5.225
10.450

4.600
19
174
Frida Strøm, Holmen Tropp og Turnforening


2.4


8.000




5.200
10.400

4.625
19
9
Liana Henriksen, Bergens Turnforening


2.4


8.000




5.200
10.400

4.625
19
241
Pernille Finstad, Slemmestad


2.4


8.000




5.200
10.400

4.625
19
153
Hanna Maroofi, HSIL


2.6


7.800




5.200
10.400

4.625
19
134
Susanne Hansen, Laksevåg Turn- og Idrettslag


3.0


7.400




5.200
10.400

4.625
24
30
Kaia Soltvedt, Sandnes Turnforening


2.4


7.950




5.175
10.350

4.650
24
31
Martine Tveit, Sandnes Turnforening


2.4


7.950




5.175
10.350

4.650
24
95
Marie Rognstad, Hoppensprett


2.4


7.950




5.175
10.350

4.650
27
27
Lykke_May Kvammen, Sandefjord Turn & Idrettsforening


2.4


7.900




5.150
10.300

4.675
27
50
Tuva Nolsen, Stavanger Turnforening


2.4


7.900




5.150
10.300

4.675
29
11
Maiken Holst, Bergens Turnforening


2.4


7.850




5.125
10.250

4.700
29
222
Miriam Sørbye Bore, Drammens Turnforening


2.4


7.850




5.125
10.250

4.700
29
90
Malin Louise Huse, Sverre


3.0


7.250




5.125
10.250

4.700
32
111
Hedda Anderson Hestholm, Oslo Turnforening


1.9


8.300




5.100
10.200

4.725
32
7
Kaya Skjolddal, Bergens Turnforening


2.4


7.800




5.100
10.200

4.725
34
75
Anne Harstad, Siddis


2.4


7.700




5.050
10.100

4.775
35
74
Emelia Hult-Tjore, Siddis


2.4


7.650




5.025
10.050

4.800
35
13
Caroline Tøssebro, Bergens Turnforening


2.4


7.650




5.025
10.050

4.800
35
135
Christina M. Jacobsen, Fana


3.0


7.050




5.025
10.050

4.800
38
28
Maria Holand, Sandefjord Turn & Idrettsforening


2.4


7.600




5.000
10.000

4.825
38
240
Anna Aandal, Nøtterøy


2.4


7.600




5.000
10.000

4.825
40
32
Nora Ogn edal Egeland, Sandnes Turnforening


2.4


7.550




4.975
9.950

4.850
40
173
Vilja Berg, Ballstad


2.4


7.550




4.975
9.950

4.850
40
77
Sofie Andersen Huus, Siddis


2.4


7.550




4.975
9.950

4.850
43
132
Christina Klerck Nilssen, Asker Turnforening


2.4


7.450




4.925
9.850

4.900
43
34
Live Mathea Hagland, Sandnes Turnforening


2.4


7.450




4.925
9.850

4.900
45
200
Veslemøy Kristine Torkildsen, Nidaros


2.4


7.400




4.900
9.800

4.925
45
109
Ylva Wiker-Jaksland, Oslo Turnforening


2.4


7.400




4.900
9.800

4.925
47
14
Nora Bjøro, Bergens Turnforening


1.9


7.850




4.875
9.750

4.950
48
52
Vanessa Knudsen Aspen, Stavanger Turnforening


2.4


7.300




4.850
9.700

4.975
48
113
Malin Nipen Larsen, Sotra


2.4


7.300




4.850
9.700

4.975
48
155
Mille Kristoffeersen, Elverum Turn


2.4


7.300




4.850
9.700

4.975
51
72
Leila Chevalier, Siddis


2.4


7.250




4.825
9.650

5.000
52
73
Amanda Hult-Tjore, Siddis


2.4


7.150




4.775
9.550

5.050
52
133
Ingrid Rasmussen Herland, Laksevåg Turn- og Idrettslag


2.4


7.150




4.775
9.550

5.050
54
244
Marte Frønes, Herkules


1.9


7.600




4.750
9.500

5.075
54
223
Thea Frugaard Eriksen, Horten


1.9


7.600




4.750
9.500

5.075
54
93
Annine Linnea Keen Hansen, Grimstad


2.1


7.400




4.750
9.500

5.075
54
54
Hannah Wasland, Hammer


2.4


7.100




4.750
9.500

5.075
58
94
Mille Anker Birkeflet, Grimstad


1.9


7.650


0.1

4.725
9.450

5.100
58
8
Vilde Mathilde Skiftesvik, Bergens Turnforening


2.4


7.050




4.725
9.450

5.100
58
156
Charlotte Moe, Elverum Turn


2.4


7.050




4.725
9.450

5.100
61
157
Martine Gommerud, Hokksund Turnforening


1.9


7.500




4.700
9.400

5.125
61
242
Amelia Isene Imenes, Slemmestad


2.4


7.000




4.700
9.400

5.125
63
92
Linnea Lim, Grimstad


1.9


7.350




4.625
9.250

5.200
64
243
Marie Stubberud, Slemmestad


1.9


7.250




4.575
9.150

5.250
65
53
Amalie Maanum Lund, Hammer


1.9


7.150




4.525
9.050

5.300
65
112
Mira Grene Askeland, Sotra


1.9


7.150




4.525
9.050

5.300
67
201
Erlisabeth Berg Eriksen, Nidaros


1.9


6.450




4.175
8.350

5.650
68
33
Andrea Øien Bakke, Hamar










9.825
68
175
Elise Landa, Holmen Tropp og Turnforening










9.825
68
178
Julie Røttum, Holmen Tropp og Turnforening










9.825
68
179
Hedvig Saga, Holmen Tropp og Turnforening










9.825
68
202
Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros










9.825
68
221
Milli Bræin Kjellvik, Nedre Glomma Turn










9.825
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
12
Sarah Buchanan, Bergens Turnforening

7.0

7.550


14.550

2
89
Synne Marie Wiig, Trondhjems Turnforening

7.0

7.300


14.300

0.250
3
10
Juni Ladstein Harbo, Bergens Turnforening

6.5

7.650


14.150

0.400
4
246
Pernille Eiken Fosse, Hødd

5.5

7.250


12.750

1.800
5
9
Liana Henriksen, Bergens Turnforening

5.5

7.200


12.700

1.850
6
110
Selma Gudin Karlssen, Oslo Turnforening

4.5

7.950


12.450

2.100
6
177
Mai Bue Forberg, Holmen Tropp og Turnforening

4.7

7.750


12.450

2.100
6
179
Hedvig Saga, Holmen Tropp og Turnforening

5.5

6.950


12.450

2.100
9
27
Lykke_May Kvammen, Sandefjord Turn & Idrettsforening

5.5

6.850


12.350

2.200
10
51
Aurora Tunsberg, Stavanger Turnforening

3.2

8.850


12.050

2.500
11
76
Agnes Sjursæthre, Siddis

4.0

8.000


12.000

2.550
12
175
Elise Landa, Holmen Tropp og Turnforening

3.0

8.750


11.750

2.800
13
174
Frida Strøm, Holmen Tropp og Turnforening

4.5

7.150


11.650

2.900
14
240
Anna Aandal, Nøtterøy

3.0

8.550


11.550

3.000
15
176
Beatrix Rygg-Andresen, Holmen Tropp og Turnforening

3.0

8.400


11.400

3.150
16
131
Lilja Løvgren Dale, Asker Turnforening

4.5

6.800


11.300

3.250
17
239
Pia Sæter Jørgensen, Nøtterøy

3.0

8.250


11.250

3.300
18
222
Miriam Sørbye Bore, Drammens Turnforening

3.0

8.100


11.100

3.450
18
50
Tuva Nolsen, Stavanger Turnforening

3.0

8.100


11.100

3.450
20
95
Marie Rognstad, Hoppensprett

3.0

7.850


10.850

3.700
21
70
Helene Ask Hansen, Siddis

4.7

6.050


10.750

3.800
22
109
Ylva Wiker-Jaksland, Oslo Turnforening

3.0

7.650


10.650

3.900
23
154
Julie Helstad Gudbrandsgård, Elverum Turn

1.7

8.700


10.400

4.150
24
153
Hanna Maroofi, HSIL

1.7

8.650


10.350

4.200
25
29
Nora Risåsen Refsnes, Sandnes Turnforening

3.0

7.150


10.150

4.400
26
74
Emelia Hult-Tjore, Siddis

1.5

8.600


10.100

4.450
26
11
Maiken Holst, Bergens Turnforening

2.0

8.100


10.100

4.450
26
133
Ingrid Rasmussen Herland, Laksevåg Turn- og Idrettslag

3.0

7.100


10.100

4.450
29
111
Hedda Anderson Hestholm, Oslo Turnforening

1.5

8.550


10.050

4.500
29
73
Amanda Hult-Tjore, Siddis

2.0

8.050


10.050

4.500
31
32
Nora Ogn edal Egeland, Sandnes Turnforening

1.7

8.150


9.850

4.700
32
28
Maria Holand, Sandefjord Turn & Idrettsforening

1.2

8.600


9.800

4.750
32
173
Vilja Berg, Ballstad

1.5

8.300


9.800

4.750
34
200
Veslemøy Kristine Torkildsen, Nidaros

1.7

7.900


9.600

4.950
34
34
Live Mathea Hagland, Sandnes Turnforening

1.7

7.900


9.600

4.950
36
54
Hannah Wasland, Hammer

1.7

7.850


9.550

5.000
37
72
Leila Chevalier, Siddis

1.7

7.800


9.500

5.050
37
155
Mille Kristoffeersen, Elverum Turn

3.0

6.500


9.500

5.050
39
241
Pernille Finstad, Slemmestad

1.0

8.450


9.450

5.100
39
201
Erlisabeth Berg Eriksen, Nidaros

1.2

8.250


9.450

5.100
41
13
Caroline Tøssebro, Bergens Turnforening

1.7

7.700


9.400

5.150
42
223
Thea Frugaard Eriksen, Horten

1.7

7.650


9.350

5.200
43
77
Sofie Andersen Huus, Siddis

1.7

7.550


9.250

5.300
43
71
Inger Olsnes, Siddis

2.2

7.050


9.250

5.300
45
242
Amelia Isene Imenes, Slemmestad

1.7

7.450


9.150

5.400
46
7
Kaya Skjolddal, Bergens Turnforening

1.7

7.350


9.050

5.500
46
91
Ane Linnea Hundal, Sverre

1.7

7.350


9.050

5.500
48
135
Christina M. Jacobsen, Fana

1.7

7.300


9.000

5.550
49
157
Martine Gommerud, Hokksund Turnforening

1.7

7.100


8.800

5.750
49
93
Annine Linnea Keen Hansen, Grimstad

3.0

5.800


8.800

5.750
51
132
Christina Klerck Nilssen, Asker Turnforening

2.0

6.750


8.750

5.800
52
69
Hedda Fjellstad Kvilvang, Rena

1.7

7.000


8.700

5.850
53
30
Kaia Soltvedt, Sandnes Turnforening

2.0

7.650

1.0

8.650

5.900
54
112
Mira Grene Askeland, Sotra

1.7

6.900


8.600

5.950
55
94
Mille Anker Birkeflet, Grimstad

3.0

5.550


8.550

6.000
56
75
Anne Harstad, Siddis

1.5

6.950


8.450

6.100
56
90
Malin Louise Huse, Sverre

4.5

3.950


8.450

6.100
58
156
Charlotte Moe, Elverum Turn

1.7

6.700


8.400

6.150
59
92
Linnea Lim, Grimstad

2.0

6.350


8.350

6.200
60
245
Ingrid Gaaren, Herkules

1.7

6.600


8.300

6.250
61
31
Martine Tveit, Sandnes Turnforening

2.0

7.250

1.0

8.250

6.300
62
134
Susanne Hansen, Laksevåg Turn- og Idrettslag

1.5

6.650


8.150

6.400
63
244
Marte Frønes, Herkules

1.2

6.850


8.050

6.500
64
14
Nora Bjøro, Bergens Turnforening

0.7

7.150


7.850

6.700
65
52
Vanessa Knudsen Aspen, Stavanger Turnforening

1.5

6.000


7.500

7.050
65
8
Vilde Mathilde Skiftesvik, Bergens Turnforening

1.5

6.000


7.500

7.050
67
33
Andrea Øien Bakke, Hamar

1.5

5.650


7.150

7.400
68
113
Malin Nipen Larsen, Sotra

0.7

6.350


7.050

7.500
69
53
Amalie Maanum Lund, Hammer

1.7

5.200


6.900

7.650
70
243
Marie Stubberud, Slemmestad

1.7

4.850


6.550

8.000
71
178
Julie Røttum, Holmen Tropp og Turnforening




14.550
71
202
Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros




14.550
71
221
Milli Bræin Kjellvik, Nedre Glomma Turn




14.550
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
89
Synne Marie Wiig, Trondhjems Turnforening

9.2

5.500


14.700

2
176
Beatrix Rygg-Andresen, Holmen Tropp og Turnforening

7.5

6.950


14.450

0.250
3
12
Sarah Buchanan, Bergens Turnforening

6.5

7.600


14.100

0.600
4
9
Liana Henriksen, Bergens Turnforening

6.5

7.200


13.700

1.000
5
131
Lilja Løvgren Dale, Asker Turnforening

6.0

7.650


13.650

1.050
6
11
Maiken Holst, Bergens Turnforening

7.5

5.650


13.150

1.550
7
246
Pernille Eiken Fosse, Hødd

7.7

5.400


13.100

1.600
8
222
Miriam Sørbye Bore, Drammens Turnforening

6.5

6.550


13.050

1.650
9
110
Selma Gudin Karlssen, Oslo Turnforening

7.0

5.900


12.900

1.800
10
50
Tuva Nolsen, Stavanger Turnforening

6.5

5.700


12.200

2.500
11
7
Kaya Skjolddal, Bergens Turnforening

4.5

7.500


12.000

2.700
12
10
Juni Ladstein Harbo, Bergens Turnforening

7.0

4.800


11.800

2.900
13
239
Pia Sæter Jørgensen, Nøtterøy

5.5

6.200


11.700

3.000
14
51
Aurora Tunsberg, Stavanger Turnforening

6.0

5.550


11.550

3.150
15
155
Mille Kristoffeersen, Elverum Turn

8.0

3.450


11.450

3.250
16
13
Caroline Tøssebro, Bergens Turnforening

4.5

6.800


11.300

3.400
16
76
Agnes Sjursæthre, Siddis

6.0

5.300


11.300

3.400
18
177
Mai Bue Forberg, Holmen Tropp og Turnforening

5.5

6.250

0.5

11.250

3.450
18
221
Milli Bræin Kjellvik, Nedre Glomma Turn

5.5

5.750


11.250

3.450
20
174
Frida Strøm, Holmen Tropp og Turnforening

4.0

7.150


11.150

3.550
21
153
Hanna Maroofi, HSIL

4.5

6.350


10.850

3.850
21
27
Lykke_May Kvammen, Sandefjord Turn & Idrettsforening

6.0

4.850


10.850

3.850
23
200
Veslemøy Kristine Torkildsen, Nidaros

4.0

6.700


10.700

4.000
24
30
Kaia Soltvedt, Sandnes Turnforening

3.5

6.800


10.300

4.400
25
111
Hedda Anderson Hestholm, Oslo Turnforening

4.5

5.700


10.200

4.500
26
240
Anna Aandal, Nøtterøy

6.7

3.100


9.800

4.900
27
71
Inger Olsnes, Siddis

4.0

5.700


9.700

5.000
27
133
Ingrid Rasmussen Herland, Laksevåg Turn- og Idrettslag

4.5

5.200


9.700

5.000
29
91
Ane Linnea Hundal, Sverre

4.2

5.450


9.650

5.050
29
69
Hedda Fjellstad Kvilvang, Rena

5.7

3.950


9.650

5.050
31
173
Vilja Berg, Ballstad

2.7

6.650


9.350

5.350
32
90
Malin Louise Huse, Sverre

4.5

4.650


9.150

5.550
32
70
Helene Ask Hansen, Siddis

6.5

2.650


9.150

5.550
34
29
Nora Risåsen Refsnes, Sandnes Turnforening

2.5

6.450


8.950

5.750
34
75
Anne Harstad, Siddis

4.0

4.950


8.950

5.750
36
132
Christina Klerck Nilssen, Asker Turnforening

5.0

3.650


8.650

6.050
37
93
Annine Linnea Keen Hansen, Grimstad

2.7

5.700


8.400

6.300
38
113
Malin Nipen Larsen, Sotra

3.0

5.200


8.200

6.500
39
52
Vanessa Knudsen Aspen, Stavanger Turnforening

1.5

6.600


8.100

6.600
40
223
Thea Frugaard Eriksen, Horten

2.0

6.050


8.050

6.650
40
53
Amalie Maanum Lund, Hammer

2.0

6.050


8.050

6.650
40
73
Amanda Hult-Tjore, Siddis

3.0

5.050


8.050

6.650
43
135
Christina M. Jacobsen, Fana

1.5

6.500


8.000

6.700
44
8
Vilde Mathilde Skiftesvik, Bergens Turnforening

2.5

5.350


7.850

6.850
45
109
Ylva Wiker-Jaksland, Oslo Turnforening

3.0

4.650


7.650

7.050
46
32
Nora Ogn edal Egeland, Sandnes Turnforening

2.0

5.550


7.550

7.150
47
241
Pernille Finstad, Slemmestad

3.5

4.000


7.500

7.200
48
157
Martine Gommerud, Hokksund Turnforening

1.0

6.400


7.400

7.300
49
31
Martine Tveit, Sandnes Turnforening

2.0

5.200


7.200

7.500
50
28
Maria Holand, Sandefjord Turn & Idrettsforening

2.5

4.650


7.150

7.550
51
14
Nora Bjøro, Bergens Turnforening

1.5

5.600


7.100

7.600
51
243
Marie Stubberud, Slemmestad

1.5

5.600


7.100

7.600
51
154
Julie Helstad Gudbrandsgård, Elverum Turn

2.2

4.900


7.100

7.600
54
33
Andrea Øien Bakke, Hamar

2.5

4.450


6.950

7.750
55
77
Sofie Andersen Huus, Siddis

0.5

6.700

0.3

6.900

7.800
56
95
Marie Rognstad, Hoppensprett

3.0

3.450


6.450

8.250
57
54
Hannah Wasland, Hammer

2.5

4.100

0.3

6.300

8.400
58
242
Amelia Isene Imenes, Slemmestad

0.5

5.600


6.100

8.600
59
72
Leila Chevalier, Siddis

1.5

4.800

0.3

6.000

8.700
60
34
Live Mathea Hagland, Sandnes Turnforening

1.0

4.900


5.900

8.800
61
245
Ingrid Gaaren, Herkules

1.0

4.250


5.250

9.450
62
156
Charlotte Moe, Elverum Turn

1.2

4.000


5.200

9.500
63
244
Marte Frønes, Herkules

0.5

4.650


5.150

9.550
64
201
Erlisabeth Berg Eriksen, Nidaros

1.5

3.400


4.900

9.800
65
74
Emelia Hult-Tjore, Siddis


5.950

1.3

4.650

10.050
66
112
Mira Grene Askeland, Sotra

0.5

3.700


4.200

10.500
67
92
Linnea Lim, Grimstad

2.5

5.900

4.5

3.900

10.800
68
94
Mille Anker Birkeflet, Grimstad

2.5

3.150

4.0

1.650

13.050
69
134
Susanne Hansen, Laksevåg Turn- og Idrettslag

2.0

3.000

4.0

1.000

13.700
70
175
Elise Landa, Holmen Tropp og Turnforening




14.700
70
178
Julie Røttum, Holmen Tropp og Turnforening




14.700
70
179
Hedvig Saga, Holmen Tropp og Turnforening




14.700
70
202
Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros




14.700
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
11
Maiken Holst, Bergens Turnforening

7.0

7.850


14.850

2
9
Liana Henriksen, Bergens Turnforening

7.0

7.400


14.400

0.450
3
12
Sarah Buchanan, Bergens Turnforening

6.5

7.700


14.200

0.650
4
110
Selma Gudin Karlssen, Oslo Turnforening

6.0

8.150


14.150

0.700
4
10
Juni Ladstein Harbo, Bergens Turnforening

7.0

7.150


14.150

0.700
6
176
Beatrix Rygg-Andresen, Holmen Tropp og Turnforening

6.0

8.250

0.4

13.850

1.000
7
70
Helene Ask Hansen, Siddis

7.0

6.250


13.250

1.600
8
155
Mille Kristoffeersen, Elverum Turn

5.5

7.050


12.550

2.300
9
89
Synne Marie Wiig, Trondhjems Turnforening

5.0

7.700

0.3

12.400

2.450
10
51
Aurora Tunsberg, Stavanger Turnforening

5.5

6.800


12.300

2.550
11
131
Lilja Løvgren Dale, Asker Turnforening

4.0

8.150


12.150

2.700
12
242
Amelia Isene Imenes, Slemmestad

5.5

6.600


12.100

2.750
13
76
Agnes Sjursæthre, Siddis

4.5

7.450


11.950

2.900
14
241
Pernille Finstad, Slemmestad

5.0

6.650


11.650

3.200
15
246
Pernille Eiken Fosse, Hødd

4.5

7.050


11.550

3.300
16
177
Mai Bue Forberg, Holmen Tropp og Turnforening

3.5

7.850


11.350

3.500
16
240
Anna Aandal, Nøtterøy

4.5

6.950

0.1

11.350

3.500
18
27
Lykke_May Kvammen, Sandefjord Turn & Idrettsforening

6.0

5.300


11.300

3.550
19
69
Hedda Fjellstad Kvilvang, Rena

4.0

6.700


10.700

4.150
19
111
Hedda Anderson Hestholm, Oslo Turnforening

4.5

6.200


10.700

4.150
21
173
Vilja Berg, Ballstad

3.0

7.550


10.550

4.300
21
13
Caroline Tøssebro, Bergens Turnforening

3.0

7.550


10.550

4.300
23
174
Frida Strøm, Holmen Tropp og Turnforening

3.0

7.500


10.500

4.350
24
50
Tuva Nolsen, Stavanger Turnforening

3.0

7.400


10.400

4.450
25
201
Erlisabeth Berg Eriksen, Nidaros

3.0

7.350


10.350

4.500
26
7
Kaya Skjolddal, Bergens Turnforening

3.0

7.300


10.300

4.550
27
14
Nora Bjøro, Bergens Turnforening

3.0

7.200


10.200

4.650
28
153
Hanna Maroofi, HSIL

3.5

6.500


10.000

4.850
28
71
Inger Olsnes, Siddis

3.5

6.500


10.000

4.850
30
239
Pia Sæter Jørgensen, Nøtterøy

4.5

5.400


9.900

4.950
31
154
Julie Helstad Gudbrandsgård, Elverum Turn

3.0

6.850


9.850

5.000
32
245
Ingrid Gaaren, Herkules

3.0

6.800


9.800

5.050
33
75
Anne Harstad, Siddis

3.5

6.200

0.1

9.600

5.250
34
109
Ylva Wiker-Jaksland, Oslo Turnforening

2.0

7.550


9.550

5.300
34
94
Mille Anker Birkeflet, Grimstad

3.0

6.550


9.550

5.300
36
8
Vilde Mathilde Skiftesvik, Bergens Turnforening

3.0

6.450


9.450

5.400
37
200
Veslemøy Kristine Torkildsen, Nidaros

3.0

6.400


9.400

5.450
37
91
Ane Linnea Hundal, Sverre

4.0

5.500

0.1

9.400

5.450
39
222
Miriam Sørbye Bore, Drammens Turnforening

3.5

5.800


9.300

5.550
40
135
Christina M. Jacobsen, Fana

2.5

6.550


9.050

5.800
41
77
Sofie Andersen Huus, Siddis

3.0

6.000


9.000

5.850
42
90
Malin Louise Huse, Sverre

2.5

6.250


8.750

6.100
43
133
Ingrid Rasmussen Herland, Laksevåg Turn- og Idrettslag

2.5

5.950


8.450

6.400
44
52
Vanessa Knudsen Aspen, Stavanger Turnforening

2.5

5.900

0.1

8.300

6.550
45
73
Amanda Hult-Tjore, Siddis

3.0

5.250


8.250

6.600
46
134
Susanne Hansen, Laksevåg Turn- og Idrettslag

2.0

6.100


8.100

6.750
47
54
Hannah Wasland, Hammer

2.5

5.650

0.1

8.050

6.800
48
93
Annine Linnea Keen Hansen, Grimstad

1.5

6.500


8.000

6.850
49
132
Christina Klerck Nilssen, Asker Turnforening

2.0

5.650


7.650

7.200
50
95
Marie Rognstad, Hoppensprett

1.0

6.600


7.600

7.250
51
74
Emelia Hult-Tjore, Siddis

1.5

6.050


7.550

7.300
52
34
Live Mathea Hagland, Sandnes Turnforening

2.5

4.900


7.400

7.450
53
156
Charlotte Moe, Elverum Turn

1.5

5.750


7.250

7.600
54
29
Nora Risåsen Refsnes, Sandnes Turnforening

2.0

5.150


7.150

7.700
55
53
Amalie Maanum Lund, Hammer

1.0

6.050


7.050

7.800
56
31
Martine Tveit, Sandnes Turnforening

2.5

4.450


6.950

7.900
57
92
Linnea Lim, Grimstad

1.0

5.850


6.850

8.000
58
113
Malin Nipen Larsen, Sotra

3.0

3.750


6.750

8.100
59
72
Leila Chevalier, Siddis

2.0

4.700


6.700

8.150
60
30
Kaia Soltvedt, Sandnes Turnforening

2.0

4.400


6.400

8.450
61
223
Thea Frugaard Eriksen, Horten

3.0

3.050


6.050

8.800
62
157
Martine Gommerud, Hokksund Turnforening

1.0

4.900


5.900

8.950
63
243
Marie Stubberud, Slemmestad

0.5

5.350


5.850

9.000
64
28
Maria Holand, Sandefjord Turn & Idrettsforening


5.700


5.700

9.150
65
33
Andrea Øien Bakke, Hamar

0.5

4.750


5.250

9.600
66
244
Marte Frønes, Herkules


5.200

1.5

3.700

11.150
67
112
Mira Grene Askeland, Sotra


3.400


3.400

11.450
68
32
Nora Ogn edal Egeland, Sandnes Turnforening




14.850
68
175
Elise Landa, Holmen Tropp og Turnforening




14.850
68
178
Julie Røttum, Holmen Tropp og Turnforening




14.850
68
179
Hedvig Saga, Holmen Tropp og Turnforening




14.850
68
202
Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros




14.850
68
221
Milli Bræin Kjellvik, Nedre Glomma Turn




14.850
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 5/26/2024 7:52:14 AM
SX
SM
MD
XL
XXL