Back 

,

Jenter Kl I Jenter Kl II Jenter Kl III Jenter rekrutt (11år) Jenter rekrutt (12år) Gutter Kl I Gutter Kl II Gutter Kl III Gutter rekrutt (11-12 år)
Jenter Kl I
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
184
Åsne Øyulvstad
Holmen Tropp og Turnforening
12.750
12.750/-
D: 4.2/-
E: 8.550/-
15.550
D: 7.00
E: 8.550
14.800
D: 8.00
E: 6.800
13.350
D: 6.00
E: 7.350
56.450
VT
12.750
12.750/-
D: 4.2/-
E: 8.550/-
UB
15.550
D: 7.0
E: 8.550
BB
14.800
D: 8.0
E: 6.800
FX
13.350
D: 6.0
E: 7.350
2
116
Selma Andrea Halvorsen
Oslo Turnforening
12.700
12.700/-
D: 4.2/-
E: 8.500/-
13.950
D: 7.50
E: 6.450
14.150
D: 7.70
E: 6.450
13.850
D: 6.50
E: 7.350
54.650
1.800
VT
12.700
12.700/-
D: 4.2/-
E: 8.500/-
UB
13.950
D: 7.5
E: 6.450
BB
14.150
D: 7.7
E: 6.450
FX
13.850
D: 6.5
E: 7.350
3
115
Mali Trongmo Neurauter
Oslo Turnforening
10.650
10.650/-
D: 2.4/-
E: 8.250/-
14.750
D: 7.50
E: 7.250
13.650
D: 7.70
E: 5.950
13.350
D: 6.00
E: 7.850
ND: 0.50
52.400
4.050
VT
10.650
10.650/-
D: 2.4/-
E: 8.250/-
UB
14.750
D: 7.5
E: 7.250
BB
13.650
D: 7.7
E: 5.950
FX
13.350
D: 6.0
E: 7.850
ND: 0.50
4
114
Sarah Victoria Halvorsen
Oslo Turnforening
11.700
11.700/-
D: 4.0/-
E: 7.800/-
ND: 0.10 / 0.00
14.550
D: 7.00
E: 7.550
13.850
D: 7.50
E: 6.350
12.150
D: 5.50
E: 6.650
52.250
4.200
VT
11.700
11.700/-
D: 4.0/-
E: 7.800/-
ND: 0.10/0.00
UB
14.550
D: 7.0
E: 7.550
BB
13.850
D: 7.5
E: 6.350
FX
12.150
D: 5.5
E: 6.650
5
224
Maja Gabestad
Nedre Glomma Turn
11.300
11.300/-
D: 3.0/-
E: 8.300/-
12.450
D: 5.70
E: 6.750
14.150
D: 8.00
E: 6.150
12.650
D: 6.00
E: 6.650
50.550
5.900
VT
11.300
11.300/-
D: 3.0/-
E: 8.300/-
UB
12.450
D: 5.7
E: 6.750
BB
14.150
D: 8.0
E: 6.150
FX
12.650
D: 6.0
E: 6.650
5
229
Helene H. Lilleborgen
Nedre Glomma Turn
11.650
11.650/-
D: 3.0/-
E: 8.650/-
12.200
D: 3.20
E: 9.000
13.550
D: 7.00
E: 7.050
ND: 0.50
13.150
D: 5.50
E: 7.650
50.550
5.900
VT
11.650
11.650/-
D: 3.0/-
E: 8.650/-
UB
12.200
D: 3.2
E: 9.000
BB
13.550
D: 7.0
E: 7.050
ND: 0.50
FX
13.150
D: 5.5
E: 7.650
7
163
Aino Namtvedt
Elverum Turn
11.350
11.350/-
D: 4.2/-
E: 7.150/-
14.150
D: 8.00
E: 6.150
12.350
D: 8.00
E: 4.350
12.050
D: 7.00
E: 5.250
ND: 0.20
49.900
6.550
VT
11.350
11.350/-
D: 4.2/-
E: 7.150/-
UB
14.150
D: 8.0
E: 6.150
BB
12.350
D: 8.0
E: 4.350
FX
12.050
D: 7.0
E: 5.250
ND: 0.20
8
59
Elvira Stendahl
Stavanger Turnforening
11.300
11.300/-
D: 4.2/-
E: 7.400/-
ND: 0.30 / 0.00
14.750
D: 8.50
E: 6.250
13.250
D: 7.00
E: 6.250
10.550
D: 4.00
E: 6.550
49.850
6.600
VT
11.300
11.300/-
D: 4.2/-
E: 7.400/-
ND: 0.30/0.00
UB
14.750
D: 8.5
E: 6.250
BB
13.250
D: 7.0
E: 6.250
FX
10.550
D: 4.0
E: 6.550
9
180
Thea Skalstad Olsen
Moss Turnforening
12.350
12.350/-
D: 4.0/-
E: 8.350/-
12.750
D: 7.50
E: 5.250
10.750
D: 6.50
E: 4.250
13.300
D: 7.00
E: 6.400
ND: 0.10
49.150
7.300
VT
12.350
12.350/-
D: 4.0/-
E: 8.350/-
UB
12.750
D: 7.5
E: 5.250
BB
10.750
D: 6.5
E: 4.250
FX
13.300
D: 7.0
E: 6.400
ND: 0.10
9
78
Gina Halvorsen
Rena
11.700
11.700/-
D: 4.0/-
E: 7.700/-
11.800
D: 6.00
E: 5.800
12.450
D: 7.00
E: 5.450
13.200
D: 6.50
E: 6.700
49.150
7.300
VT
11.700
11.700/-
D: 4.0/-
E: 7.700/-
UB
11.800
D: 6.0
E: 5.800
BB
12.450
D: 7.0
E: 5.450
FX
13.200
D: 6.5
E: 6.700
11
122
Ulrikke Johannessen
Kristiansand
10.200
10.200/-
D: 2.4/-
E: 7.800/-
11.700
D: 4.50
E: 7.200
13.850
D: 6.50
E: 7.350
12.900
D: 7.00
E: 5.900
48.650
7.800
VT
10.200
10.200/-
D: 2.4/-
E: 7.800/-
UB
11.700
D: 4.5
E: 7.200
BB
13.850
D: 6.5
E: 7.350
FX
12.900
D: 7.0
E: 5.900
12
181
Oline M. Rolfsøn
Moss Turnforening
11.300
11.300/-
D: 3.0/-
E: 8.300/-
12.400
D: 5.50
E: 6.900
12.750
D: 7.50
E: 5.250
12.150
D: 6.00
E: 6.250
ND: 0.10
48.600
7.850
VT
11.300
11.300/-
D: 3.0/-
E: 8.300/-
UB
12.400
D: 5.5
E: 6.900
BB
12.750
D: 7.5
E: 5.250
FX
12.150
D: 6.0
E: 6.250
ND: 0.10
13
96
Julie Leonardsen
Trondhjems Turnforening
11.450
11.450/-
D: 4.0/-
E: 7.450/-
11.150
D: 4.00
E: 7.150
12.250
D: 8.50
E: 3.750
13.600
D: 6.00
E: 7.600
48.450
8.000
VT
11.450
11.450/-
D: 4.0/-
E: 7.450/-
UB
11.150
D: 4.0
E: 7.150
BB
12.250
D: 8.5
E: 3.750
FX
13.600
D: 6.0
E: 7.600
14
58
Helle Faret
Stavanger Turnforening
10.800
10.800/-
D: 2.4/-
E: 8.400/-
12.600
D: 7.00
E: 5.600
12.450
D: 7.60
E: 4.850
12.200
D: 6.50
E: 5.700
48.050
8.400
VT
10.800
10.800/-
D: 2.4/-
E: 8.400/-
UB
12.600
D: 7.0
E: 5.600
BB
12.450
D: 7.6
E: 4.850
FX
12.200
D: 6.5
E: 5.700
15
56
Emilie Kristensen
Stavanger Turnforening
12.350
12.350/-
D: 4.2/-
E: 8.150/-
11.400
D: 3.20
E: 8.200
10.800
D: 4.00
E: 6.800
13.450
D: 6.50
E: 7.050
ND: 0.10
48.000
8.450
VT
12.350
12.350/-
D: 4.2/-
E: 8.150/-
UB
11.400
D: 3.2
E: 8.200
BB
10.800
D: 4.0
E: 6.800
FX
13.450
D: 6.5
E: 7.050
ND: 0.10
16
226
Christina Muller
Nedre Glomma Turn
12.000
12.000/-
D: 4.0/-
E: 8.000/-
13.350
D: 6.00
E: 7.350
9.800
D: 5.00
E: 4.800
12.400
D: 6.00
E: 6.400
47.550
8.900
VT
12.000
12.000/-
D: 4.0/-
E: 8.000/-
UB
13.350
D: 6.0
E: 7.350
BB
9.800
D: 5.0
E: 4.800
FX
12.400
D: 6.0
E: 6.400
17
182
Emma Hegreberg
Moss Turnforening
11.600
11.600/-
D: 4.0/-
E: 7.600/-
11.300
D: 8.00
E: 3.300
12.750
D: 7.50
E: 5.250
11.550
D: 6.00
E: 5.850
ND: 0.30
47.200
9.250
VT
11.600
11.600/-
D: 4.0/-
E: 7.600/-
UB
11.300
D: 8.0
E: 3.300
BB
12.750
D: 7.5
E: 5.250
FX
11.550
D: 6.0
E: 5.850
ND: 0.30
18
16
Keren Henriksen
Bergens Turnforening
10.150
10.150/-
D: 2.4/-
E: 7.750/-
12.450
D: 6.00
E: 6.450
13.000
D: 8.00
E: 5.000
11.450
D: 5.00
E: 6.450
47.050
9.400
VT
10.150
10.150/-
D: 2.4/-
E: 7.750/-
UB
12.450
D: 6.0
E: 6.450
BB
13.000
D: 8.0
E: 5.000
FX
11.450
D: 5.0
E: 6.450
19
103
Natalie Quanvik
Hoppensprett
10.600
10.600/-
D: 4.0/-
E: 6.600/-
11.200
D: 3.00
E: 8.200
13.900
D: 8.50
E: 5.400
11.150
D: 4.50
E: 6.650
46.850
9.600
VT
10.600
10.600/-
D: 4.0/-
E: 6.600/-
UB
11.200
D: 3.0
E: 8.200
BB
13.900
D: 8.5
E: 5.400
FX
11.150
D: 4.5
E: 6.650
20
231
Serina Kvæstad
Drammens Turnforening
10.000
10.000/-
D: 2.4/-
E: 7.600/-
11.700
D: 5.50
E: 6.200
13.200
D: 6.50
E: 6.700
11.900
D: 5.00
E: 6.900
46.800
9.650
VT
10.000
10.000/-
D: 2.4/-
E: 7.600/-
UB
11.700
D: 5.5
E: 6.200
BB
13.200
D: 6.5
E: 6.700
FX
11.900
D: 5.0
E: 6.900
21
203
Seier Marie Andersen
Tromsø Turnforening
10.700
10.700/-
D: 2.4/-
E: 8.300/-
12.900
D: 4.70
E: 8.200
12.650
D: 6.50
E: 6.650
ND: 0.50
10.500
D: 3.50
E: 7.300
ND: 0.30
46.750
9.700
VT
10.700
10.700/-
D: 2.4/-
E: 8.300/-
UB
12.900
D: 4.7
E: 8.200
BB
12.650
D: 6.5
E: 6.650
ND: 0.50
FX
10.500
D: 3.5
E: 7.300
ND: 0.30
22
162
Pernille Jacobsen
HSIL
10.600
10.600/-
D: 2.4/-
E: 8.200/-
11.850
D: 4.70
E: 7.150
12.950
D: 6.50
E: 6.450
11.150
D: 4.00
E: 7.150
46.550
9.900
VT
10.600
10.600/-
D: 2.4/-
E: 8.200/-
UB
11.850
D: 4.7
E: 7.150
BB
12.950
D: 6.5
E: 6.450
FX
11.150
D: 4.0
E: 7.150
22
123
Camilla Kalsen
Kristiansand
10.700
10.700/-
D: 2.4/-
E: 8.400/-
ND: 0.10 / 0.00
10.800
D: 4.50
E: 6.300
12.850
D: 6.50
E: 6.350
12.200
D: 6.50
E: 5.700
46.550
9.900
VT
10.700
10.700/-
D: 2.4/-
E: 8.400/-
ND: 0.10/0.00
UB
10.800
D: 4.5
E: 6.300
BB
12.850
D: 6.5
E: 6.350
FX
12.200
D: 6.5
E: 5.700
24
161
Hanna Fleget Hesle
HSIL
10.600
10.600/-
D: 2.4/-
E: 8.200/-
11.450
D: 3.20
E: 8.250
10.800
D: 4.50
E: 6.300
12.700
D: 5.50
E: 7.200
45.550
10.900
VT
10.600
10.600/-
D: 2.4/-
E: 8.200/-
UB
11.450
D: 3.2
E: 8.250
BB
10.800
D: 4.5
E: 6.300
FX
12.700
D: 5.5
E: 7.200
25
97
Sara Myrvold
Trondhjems Turnforening
11.700
11.700/-
D: 4.2/-
E: 7.500/-
10.450
D: 1.70
E: 8.750
10.450
D: 7.50
E: 2.950
12.800
D: 6.00
E: 6.900
ND: 0.10
45.400
11.050
VT
11.700
11.700/-
D: 4.2/-
E: 7.500/-
UB
10.450
D: 1.7
E: 8.750
BB
10.450
D: 7.5
E: 2.950
FX
12.800
D: 6.0
E: 6.900
ND: 0.10
26
160
Mia Oppi
HSIL
9.900
9.900/-
D: 2.4/-
E: 7.500/-
11.800
D: 3.00
E: 8.800
11.300
D: 6.00
E: 5.300
11.750
D: 5.50
E: 6.250
44.750
11.700
VT
9.900
9.900/-
D: 2.4/-
E: 7.500/-
UB
11.800
D: 3.0
E: 8.800
BB
11.300
D: 6.0
E: 5.300
FX
11.750
D: 5.5
E: 6.250
27
41
Ingrid Dystvold
Hamar
10.750
10.750/-
D: 3.0/-
E: 7.850/-
ND: 0.10 / 0.00
11.250
D: 3.00
E: 8.250
11.750
D: 5.70
E: 6.050
10.650
D: 4.50
E: 6.150
44.400
12.050
VT
10.750
10.750/-
D: 3.0/-
E: 7.850/-
ND: 0.10/0.00
UB
11.250
D: 3.0
E: 8.250
BB
11.750
D: 5.7
E: 6.050
FX
10.650
D: 4.5
E: 6.150
28
40
Fryvild Jordheim
Hamar
10.400
10.400/-
D: 2.4/-
E: 8.000/-
12.050
D: 3.20
E: 8.850
10.700
D: 6.50
E: 4.200
11.050
D: 4.50
E: 6.550
44.200
12.250
VT
10.400
10.400/-
D: 2.4/-
E: 8.000/-
UB
12.050
D: 3.2
E: 8.850
BB
10.700
D: 6.5
E: 4.200
FX
11.050
D: 4.5
E: 6.550
29
80
Dina aurora Nilsen
Rena
10.550
10.550/-
D: 3.0/-
E: 7.550/-
10.450
D: 3.50
E: 6.950
10.850
D: 5.00
E: 5.850
11.550
D: 5.50
E: 6.050
43.400
13.050
VT
10.550
10.550/-
D: 3.0/-
E: 7.550/-
UB
10.450
D: 3.5
E: 6.950
BB
10.850
D: 5.0
E: 5.850
FX
11.550
D: 5.5
E: 6.050
30
204
Eka Broks
Tromsø Turnforening
10.650
10.650/-
D: 2.4/-
E: 8.250/-
11.550
D: 3.20
E: 8.350
10.300
D: 6.00
E: 4.300
10.700
D: 4.00
E: 6.700
43.200
13.250
VT
10.650
10.650/-
D: 2.4/-
E: 8.250/-
UB
11.550
D: 3.2
E: 8.350
BB
10.300
D: 6.0
E: 4.300
FX
10.700
D: 4.0
E: 6.700
31
117
Kaisa Flock
Oslo Turnforening
10.550
10.550/-
D: 2.4/-
E: 8.150/-
11.450
D: 3.00
E: 8.450
10.500
D: 3.50
E: 7.000
10.600
D: 3.00
E: 7.600
43.100
13.350
VT
10.550
10.550/-
D: 2.4/-
E: 8.150/-
UB
11.450
D: 3.0
E: 8.450
BB
10.500
D: 3.5
E: 7.000
FX
10.600
D: 3.0
E: 7.600
32
42
Martine Nerhagen Larsen
Hamar
10.450
10.450/-
D: 3.0/-
E: 7.450/-
12.000
D: 3.20
E: 8.800
9.400
D: 5.50
E: 3.900
10.850
D: 4.50
E: 6.350
42.700
13.750
VT
10.450
10.450/-
D: 3.0/-
E: 7.450/-
UB
12.000
D: 3.2
E: 8.800
BB
9.400
D: 5.5
E: 3.900
FX
10.850
D: 4.5
E: 6.350
33
248
Josefine Eide
Nøtterøy
9.600
9.600/-
D: 2.4/-
E: 7.200/-
9.050
D: 3.00
E: 6.050
12.400
D: 7.20
E: 5.200
11.300
D: 6.00
E: 5.600
ND: 0.30
42.350
14.100
VT
9.600
9.600/-
D: 2.4/-
E: 7.200/-
UB
9.050
D: 3.0
E: 6.050
BB
12.400
D: 7.2
E: 5.200
FX
11.300
D: 6.0
E: 5.600
ND: 0.30
34
99
Oda Marie Hundal
Sverre
10.800
10.800/-
D: 3.0/-
E: 7.800/-
10.550
D: 4.00
E: 6.550
9.600
D: 4.00
E: 5.600
11.350
D: 5.00
E: 6.450
ND: 0.10
42.300
14.150
VT
10.800
10.800/-
D: 3.0/-
E: 7.800/-
UB
10.550
D: 4.0
E: 6.550
BB
9.600
D: 4.0
E: 5.600
FX
11.350
D: 5.0
E: 6.450
ND: 0.10
35
228
Anikken Larsen
Nedre Glomma Turn
11.000
11.000/-
D: 3.0/-
E: 8.100/-
ND: 0.10 / 0.00
10.700
D: 3.00
E: 7.700
10.750
D: 4.50
E: 6.250
9.800
D: 4.50
E: 5.400
ND: 0.10
42.250
14.200
VT
11.000
11.000/-
D: 3.0/-
E: 8.100/-
ND: 0.10/0.00
UB
10.700
D: 3.0
E: 7.700
BB
10.750
D: 4.5
E: 6.250
FX
9.800
D: 4.5
E: 5.400
ND: 0.10
36
186
Bertine Markussen
Holmen Tropp og Turnforening
10.650
10.650/-
D: 2.4/-
E: 8.250/-
11.000
D: 3.00
E: 8.000
10.650
D: 5.00
E: 5.650
9.600
D: 3.50
E: 6.400
ND: 0.30
41.900
14.550
VT
10.650
10.650/-
D: 2.4/-
E: 8.250/-
UB
11.000
D: 3.0
E: 8.000
BB
10.650
D: 5.0
E: 5.650
FX
9.600
D: 3.5
E: 6.400
ND: 0.30
37
118
Amanda Nesse
Sotra
10.600
10.600/-
D: 3.4/-
E: 7.200/-
10.450
D: 3.20
E: 7.250
9.750
D: 4.00
E: 5.750
11.000
D: 5.00
E: 6.000
41.800
14.650
VT
10.600
10.600/-
D: 3.4/-
E: 7.200/-
UB
10.450
D: 3.2
E: 7.250
BB
9.750
D: 4.0
E: 5.750
FX
11.000
D: 5.0
E: 6.000
38
55
Rebekka Johnsen
Stavanger Turnforening
10.300
10.300/-
D: 2.4/-
E: 7.900/-
11.200
D: 3.00
E: 8.200
10.500
D: 5.00
E: 5.500
9.700
D: 3.00
E: 6.700
41.700
14.750
VT
10.300
10.300/-
D: 2.4/-
E: 7.900/-
UB
11.200
D: 3.0
E: 8.200
BB
10.500
D: 5.0
E: 5.500
FX
9.700
D: 3.0
E: 6.700
39
81
Sikia Heien
Siddis
11.350
11.350/-
D: 4.2/-
E: 7.150/-
10.900
D: 4.00
E: 6.900
9.000
D: 6.00
E: 3.000
10.350
D: 3.00
E: 7.350
41.600
14.850
VT
11.350
11.350/-
D: 4.2/-
E: 7.150/-
UB
10.900
D: 4.0
E: 6.900
BB
9.000
D: 6.0
E: 3.000
FX
10.350
D: 3.0
E: 7.350
40
138
Karoline Hatlem
Asker Turnforening
11.050
11.050/-
D: 2.4/-
E: 8.650/-
11.800
D: 3.00
E: 8.800
8.750
D: 4.50
E: 4.250
9.600
D: 3.00
E: 6.600
41.200
15.250
VT
11.050
11.050/-
D: 2.4/-
E: 8.650/-
UB
11.800
D: 3.0
E: 8.800
BB
8.750
D: 4.5
E: 4.250
FX
9.600
D: 3.0
E: 6.600
40
205
Emma Tang
Tromsø Turnforening
10.100
10.100/-
D: 2.4/-
E: 7.700/-
10.750
D: 3.20
E: 7.550
10.550
D: 5.00
E: 5.550
9.800
D: 3.00
E: 6.800
41.200
15.250
VT
10.100
10.100/-
D: 2.4/-
E: 7.700/-
UB
10.750
D: 3.2
E: 7.550
BB
10.550
D: 5.0
E: 5.550
FX
9.800
D: 3.0
E: 6.800
42
60
Camilla Aukland
Stavanger Turnforening
10.800
10.800/-
D: 2.4/-
E: 8.400/-
9.950
D: 7.50
E: 2.450
10.050
D: 4.50
E: 5.550
10.050
D: 4.00
E: 6.050
40.850
15.600
VT
10.800
10.800/-
D: 2.4/-
E: 8.400/-
UB
9.950
D: 7.5
E: 2.450
BB
10.050
D: 4.5
E: 5.550
FX
10.050
D: 4.0
E: 6.050
43
247
Nora Lindberg
Nøtterøy
10.600
10.600/-
D: 2.4/-
E: 8.200/-
10.200
D: 2.00
E: 8.200
9.250
D: 4.50
E: 5.250
ND: 0.50
10.300
D: 3.50
E: 6.800
40.350
16.100
VT
10.600
10.600/-
D: 2.4/-
E: 8.200/-
UB
10.200
D: 2.0
E: 8.200
BB
9.250
D: 4.5
E: 5.250
ND: 0.50
FX
10.300
D: 3.5
E: 6.800
44
104
Monja Sønstreng
Hoppensprett
11.350
11.350/-
D: 4.0/-
E: 7.650/-
ND: 0.30 / 0.00
11.450
D: 3.00
E: 8.450
8.350
D: 4.00
E: 4.350
8.400
D: 1.50
E: 6.900
39.550
16.900
VT
11.350
11.350/-
D: 4.0/-
E: 7.650/-
ND: 0.30/0.00
UB
11.450
D: 3.0
E: 8.450
BB
8.350
D: 4.0
E: 4.350
FX
8.400
D: 1.5
E: 6.900
45
79
Ingrid Olsen Nysveen
Rena
10.850
10.850/-
D: 3.0/-
E: 7.850/-
7.400
D: 4.20
E: 3.200
10.150
D: 6.00
E: 4.150
10.800
D: 4.50
E: 6.300
39.200
17.250
VT
10.850
10.850/-
D: 3.0/-
E: 7.850/-
UB
7.400
D: 4.2
E: 3.200
BB
10.150
D: 6.0
E: 4.150
FX
10.800
D: 4.5
E: 6.300
46
100
Anette Strand
Sverre
9.600
9.600/-
D: 3.0/-
E: 6.900/-
ND: 0.30 / 0.00
9.000
D: 3.00
E: 6.000
9.950
D: 6.00
E: 4.250
ND: 0.30
10.450
D: 4.00
E: 6.550
ND: 0.10
39.000
17.450
VT
9.600
9.600/-
D: 3.0/-
E: 6.900/-
ND: 0.30/0.00
UB
9.000
D: 3.0
E: 6.000
BB
9.950
D: 6.0
E: 4.250
ND: 0.30
FX
10.450
D: 4.0
E: 6.550
ND: 0.10
47
15
Leah Sofie Gallaher Størren
Molde
9.950
9.950/-
D: 2.4/-
E: 7.850/-
ND: 0.30 / 0.00
9.300
D: 3.00
E: 6.300
11.250
D: 6.70
E: 4.550
8.200
D: 3.50
E: 4.800
ND: 0.10
38.700
17.750
VT
9.950
9.950/-
D: 2.4/-
E: 7.850/-
ND: 0.30/0.00
UB
9.300
D: 3.0
E: 6.300
BB
11.250
D: 6.7
E: 4.550
FX
8.200
D: 3.5
E: 4.800
ND: 0.10
48
39
Sarah Ahmed
Sandefjord Turn & Idrettsforening
10.650
10.650/-
D: 2.4/-
E: 8.250/-
9.800
D: 3.00
E: 6.800
6.600
D: 4.00
E: 2.600
11.000
D: 5.00
E: 6.000
38.050
18.400
VT
10.650
10.650/-
D: 2.4/-
E: 8.250/-
UB
9.800
D: 3.0
E: 6.800
BB
6.600
D: 4.0
E: 2.600
FX
11.000
D: 5.0
E: 6.000
49
206
Ingeborg Sommerseth
Tromsø Turnforening
9.950
9.950/-
D: 2.4/-
E: 7.550/-
11.250
D: 3.20
E: 8.050
6.800
D: 2.00
E: 4.800
9.800
D: 3.00
E: 6.800
37.800
18.650
VT
9.950
9.950/-
D: 2.4/-
E: 7.550/-
UB
11.250
D: 3.2
E: 8.050
BB
6.800
D: 2.0
E: 4.800
FX
9.800
D: 3.0
E: 6.800
50
37
Sanne Haugstad Eriksen
Sandnes Turnforening
11.050
11.050/-
D: 4.0/-
E: 7.050/-
10.550
D: 3.00
E: 7.550
8.350
D: 3.50
E: 4.850
7.700
D: 4.00
E: 3.700
37.650
18.800
VT
11.050
11.050/-
D: 4.0/-
E: 7.050/-
UB
10.550
D: 3.0
E: 7.550
BB
8.350
D: 3.5
E: 4.850
FX
7.700
D: 4.0
E: 3.700
51
139
Helene Anker eide
Fana
11.050
11.050/-
D: 3.0/-
E: 8.050/-
9.900
D: 3.00
E: 6.900
7.800
D: 3.70
E: 4.100
8.750
D: 3.00
E: 5.750
37.500
18.950
VT
11.050
11.050/-
D: 3.0/-
E: 8.050/-
UB
9.900
D: 3.0
E: 6.900
BB
7.800
D: 3.7
E: 4.100
FX
8.750
D: 3.0
E: 5.750
51
208
Shahida Wenham
Tromsø Turnforening
10.100
10.100/-
D: 2.4/-
E: 7.700/-
9.400
D: 2.20
E: 7.200
8.300
D: 6.50
E: 2.300
ND: 0.50
9.700
D: 3.50
E: 6.200
37.500
18.950
VT
10.100
10.100/-
D: 2.4/-
E: 7.700/-
UB
9.400
D: 2.2
E: 7.200
BB
8.300
D: 6.5
E: 2.300
ND: 0.50
FX
9.700
D: 3.5
E: 6.200
53
230
Eline Karlsen
Drammens Turnforening
10.700
10.700/-
D: 3.2/-
E: 7.500/-
9.250
D: 3.00
E: 6.250
8.250
D: 4.50
E: 3.750
8.950
D: 4.00
E: 4.950
37.150
19.300
VT
10.700
10.700/-
D: 3.2/-
E: 7.500/-
UB
9.250
D: 3.0
E: 6.250
BB
8.250
D: 4.5
E: 3.750
FX
8.950
D: 4.0
E: 4.950
54
101
Nora Lieng
Grimstad
10.050
10.050/-
D: 2.4/-
E: 7.650/-
9.650
D: 3.00
E: 6.650
8.450
D: 4.00
E: 4.450
8.950
D: 1.50
E: 7.450
37.100
19.350
VT
10.050
10.050/-
D: 2.4/-
E: 7.650/-
UB
9.650
D: 3.0
E: 6.650
BB
8.450
D: 4.0
E: 4.450
FX
8.950
D: 1.5
E: 7.450
55
140
Mia Langli
Fana
10.800
10.800/-
D: 2.6/-
E: 8.200/-
8.950
D: 2.00
E: 6.950
7.150
D: 3.50
E: 3.650
10.000
D: 4.00
E: 6.000
36.900
19.550
VT
10.800
10.800/-
D: 2.6/-
E: 8.200/-
UB
8.950
D: 2.0
E: 6.950
BB
7.150
D: 3.5
E: 3.650
FX
10.000
D: 4.0
E: 6.000
56
120
Jule Løseth
Sotra
9.800
9.800/-
D: 2.4/-
E: 7.400/-
6.800
D: 1.00
E: 5.800
8.800
D: 4.00
E: 4.800
9.350
D: 4.00
E: 5.350
34.750
21.700
VT
9.800
9.800/-
D: 2.4/-
E: 7.400/-
UB
6.800
D: 1.0
E: 5.800
BB
8.800
D: 4.0
E: 4.800
FX
9.350
D: 4.0
E: 5.350
57
102
Milja Teoline Lillemo
Grimstad
9.000
9.000/-
D: 2.4/-
E: 6.600/-
9.900
D: 3.00
E: 6.900
6.600
D: 4.00
E: 2.600
8.800
D: 2.50
E: 6.300
34.300
22.150
VT
9.000
9.000/-
D: 2.4/-
E: 6.600/-
UB
9.900
D: 3.0
E: 6.900
BB
6.600
D: 4.0
E: 2.600
FX
8.800
D: 2.5
E: 6.300
58
251
Reena Marie Carlsen
Nordstrand
9.700
9.700/-
D: 2.4/-
E: 7.400/-
ND: 0.10 / 0.00
8.950
D: 3.20
E: 5.750
7.350
D: 3.50
E: 4.350
ND: 0.50
7.350
D: 1.50
E: 5.850
33.350
23.100
VT
9.700
9.700/-
D: 2.4/-
E: 7.400/-
ND: 0.10/0.00
UB
8.950
D: 3.2
E: 5.750
BB
7.350
D: 3.5
E: 4.350
ND: 0.50
FX
7.350
D: 1.5
E: 5.850
59
57
Ylva Moen
Stavanger Turnforening
9.750
9.750/-
D: 2.4/-
E: 7.350/-
9.350
D: 2.20
E: 7.150
5.250
D: 2.00
E: 3.250
8.950
D: 3.00
E: 5.950
33.300
23.150
VT
9.750
9.750/-
D: 2.4/-
E: 7.350/-
UB
9.350
D: 2.2
E: 7.150
BB
5.250
D: 2.0
E: 3.250
FX
8.950
D: 3.0
E: 5.950
60
38
Anna Grøsvik fosse
Sandnes Turnforening
9.700
9.700/-
D: 2.4/-
E: 7.300/-
10.150
D: 3.20
E: 6.950
4.500
D: 3.50
E: 1.000
7.000
D: 2.50
E: 4.500
31.350
25.100
VT
9.700
9.700/-
D: 2.4/-
E: 7.300/-
UB
10.150
D: 3.2
E: 6.950
BB
4.500
D: 3.5
E: 1.000
FX
7.000
D: 2.5
E: 4.500
60
119
Anna Kristine Sandtorv-Lerøen
Sotra
9.800
9.800/-
D: 2.4/-
E: 7.400/-
6.800
D: 2.00
E: 4.800
7.550
D: 2.50
E: 5.050
7.200
D: 2.00
E: 5.200
31.350
25.100
VT
9.800
9.800/-
D: 2.4/-
E: 7.400/-
UB
6.800
D: 2.0
E: 4.800
BB
7.550
D: 2.5
E: 5.050
FX
7.200
D: 2.0
E: 5.200
62
249
Ida Eskelund
Nøtterøy
10.600
10.600/-
D: 2.4/-
E: 8.200/-
5.600
D: 2.00
E: 3.600
4.000
D: 2.50
E: 1.500
10.250
D: 4.50
E: 5.850
ND: 0.10
30.450
26.000
VT
10.600
10.600/-
D: 2.4/-
E: 8.200/-
UB
5.600
D: 2.0
E: 3.600
BB
4.000
D: 2.5
E: 1.500
FX
10.250
D: 4.5
E: 5.850
ND: 0.10
63
35
Anna Wiig
Sandnes Turnforening
9.950
9.950/-
D: 2.4/-
E: 7.550/-
8.250
D: 3.00
E: 5.250
4.850
D: 2.00
E: 3.350
ND: 0.50
7.300
D: 2.50
E: 4.800
30.350
26.100
VT
9.950
9.950/-
D: 2.4/-
E: 7.550/-
UB
8.250
D: 3.0
E: 5.250
BB
4.850
D: 2.0
E: 3.350
ND: 0.50
FX
7.300
D: 2.5
E: 4.800
64
141
Tilde Alsos-Børnes
Fana
10.100
10.100/-
D: 2.4/-
E: 7.700/-
5.650
D: 1.50
E: 4.150
5.750
D: 1.00
E: 4.750
8.450
D: 2.50
E: 5.950
29.950
26.500
VT
10.100
10.100/-
D: 2.4/-
E: 7.700/-
UB
5.650
D: 1.5
E: 4.150
BB
5.750
D: 1.0
E: 4.750
FX
8.450
D: 2.5
E: 5.950
65
207
Synne Reedtz
Tromsø Turnforening
9.100
9.100/-
D: 1.9/-
E: 7.200/-
7.850
D: 1.70
E: 6.150
4.200
D: 2.50
E: 2.200
ND: 0.50
8.650
D: 2.50
E: 6.150
29.800
26.650
VT
9.100
9.100/-
D: 1.9/-
E: 7.200/-
UB
7.850
D: 1.7
E: 6.150
BB
4.200
D: 2.5
E: 2.200
ND: 0.50
FX
8.650
D: 2.5
E: 6.150
66
136
Leonora Aanensen
Asker Turnforening
9.800
9.800/-
D: 2.4/-
E: 7.400/-
9.300
D: 5.00
E: 4.300
10.050
D: 3.00
E: 7.050
29.150
27.300
VT
9.800
9.800/-
D: 2.4/-
E: 7.400/-
UB

BB
9.300
D: 5.0
E: 4.300
FX
10.050
D: 3.0
E: 7.050
67
121
Thea O. Dyrøy
Sotra
10.000
10.000/-
D: 2.4/-
E: 7.600/-
5.500
D: 1.00
E: 4.500
5.050
D: 2.50
E: 2.550
6.450
D: 3.00
E: 3.650
ND: 0.20
27.000
29.450
VT
10.000
10.000/-
D: 2.4/-
E: 7.600/-
UB
5.500
D: 1.0
E: 4.500
BB
5.050
D: 2.5
E: 2.550
FX
6.450
D: 3.0
E: 3.650
ND: 0.20
68
232
Mari Wessel
Horten
9.650
9.650/-
D: 2.4/-
E: 7.250/-
0.300
D: 1.50
E: 2.800
ND: 4.00
7.100
D: 5.00
E: 2.600
ND: 0.50
9.500
D: 3.50
E: 6.000
26.550
29.900
VT
9.650
9.650/-
D: 2.4/-
E: 7.250/-
UB
0.300
D: 1.5
E: 2.800
ND: 4.00
BB
7.100
D: 5.0
E: 2.600
ND: 0.50
FX
9.500
D: 3.5
E: 6.000
69
61
Irina Madelen Tomren
Hammer
9.700
9.700/-
D: 2.4/-
E: 7.300/-
6.500
D: 1.00
E: 5.500
5.250
D: 1.50
E: 4.250
ND: 0.50
4.200
D: 0.00
E: 4.200
25.650
30.800
VT
9.700
9.700/-
D: 2.4/-
E: 7.300/-
UB
6.500
D: 1.0
E: 5.500
BB
5.250
D: 1.5
E: 4.250
ND: 0.50
FX
4.200

E: 4.200
70
137
Amalie Wiegand
Asker Turnforening
11.250
D: 3.00
E: 8.250
11.750
D: 4.00
E: 7.750
23.000
33.450
VT
UB
11.250
D: 3.0
E: 8.250
BB

FX
11.750
D: 4.0
E: 7.750
71
250
Jenny Evensen
Herkules
10.000
10.000/-
D: 2.4/-
E: 7.600/-
1.000
D: 0.50
E: 0.500
10.150
D: 3.00
E: 7.150
21.150
35.300
VT
10.000
10.000/-
D: 2.4/-
E: 7.600/-
UB

BB
1.000
D: 0.5
E: 0.500
FX
10.150
D: 3.0
E: 7.150
72
62
Ailin Tran
Hammer
7.800
D: 2.00
E: 5.800
5.950
D: 0.50
E: 5.950
ND: 0.50
13.750
42.700
VT
UB
7.800
D: 2.0
E: 5.800
BB
5.950
D: 0.5
E: 5.950
ND: 0.50
FX

73
183
Maria M. Windstad
Moss Turnforening
56.450
VT
UB

BB

FX

73
82
Lykke Svensvoll
Siddis
56.450
VT
UB

BB

FX

73
209
Hanne Åberg
Tromsø Turnforening
56.450
VT
UB

BB

FX

73
159
Mildrid Sæterbø Lillrstøl
HSIL
56.450
VT
UB

BB

FX

73
36
Ida Hetland
Sandnes Turnforening
56.450
VT
UB

BB

FX

73
158
Aurora Huse-Saastad
HSIL
56.450
VT
UB

BB

FX

73
227
Kaja Westberg
Nedre Glomma Turn
56.450
VT
UB

BB

FX

73
185
Thale Vian
Holmen Tropp og Turnforening
56.450
VT
UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
184
Åsne Øyulvstad, Holmen Tropp og Turnforening


4.2


8.550




6.375
12.750

2
116
Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening


4.2


8.500




6.350
12.700

0.025
3
180
Thea Skalstad Olsen, Moss Turnforening


4.0


8.350




6.175
12.350

0.200
3
56
Emilie Kristensen, Stavanger Turnforening


4.2


8.150




6.175
12.350

0.200
5
226
Christina Muller, Nedre Glomma Turn


4.0


8.000




6.000
12.000

0.375
6
114
Sarah Victoria Halvorsen, Oslo Turnforening


4.0


7.800


0.1

5.850
11.700

0.525
6
78
Gina Halvorsen, Rena


4.0


7.700




5.850
11.700

0.525
6
97
Sara Myrvold, Trondhjems Turnforening


4.2


7.500




5.850
11.700

0.525
9
229
Helene H. Lilleborgen, Nedre Glomma Turn


3.0


8.650




5.825
11.650

0.550
10
182
Emma Hegreberg, Moss Turnforening


4.0


7.600




5.800
11.600

0.575
11
96
Julie Leonardsen, Trondhjems Turnforening


4.0


7.450




5.725
11.450

0.650
12
104
Monja Sønstreng, Hoppensprett


4.0


7.650


0.3

5.675
11.350

0.700
12
163
Aino Namtvedt, Elverum Turn


4.2


7.150




5.675
11.350

0.700
12
81
Sikia Heien, Siddis


4.2


7.150




5.675
11.350

0.700
15
224
Maja Gabestad, Nedre Glomma Turn


3.0


8.300




5.650
11.300

0.725
15
181
Oline M. Rolfsøn, Moss Turnforening


3.0


8.300




5.650
11.300

0.725
15
59
Elvira Stendahl, Stavanger Turnforening


4.2


7.400


0.3

5.650
11.300

0.725
18
138
Karoline Hatlem, Asker Turnforening


2.4


8.650




5.525
11.050

0.850
18
139
Helene Anker eide, Fana


3.0


8.050




5.525
11.050

0.850
18
37
Sanne Haugstad Eriksen, Sandnes Turnforening


4.0


7.050




5.525
11.050

0.850
21
228
Anikken Larsen, Nedre Glomma Turn


3.0


8.100


0.1

5.500
11.000

0.875
22
79
Ingrid Olsen Nysveen, Rena


3.0


7.850




5.425
10.850

0.950
23
60
Camilla Aukland, Stavanger Turnforening


2.4


8.400




5.400
10.800

0.975
23
58
Helle Faret, Stavanger Turnforening


2.4


8.400




5.400
10.800

0.975
23
140
Mia Langli, Fana


2.6


8.200




5.400
10.800

0.975
23
99
Oda Marie Hundal, Sverre


3.0


7.800




5.400
10.800

0.975
27
41
Ingrid Dystvold, Hamar


3.0


7.850


0.1

5.375
10.750

1.000
28
123
Camilla Kalsen, Kristiansand


2.4


8.400


0.1

5.350
10.700

1.025
28
203
Seier Marie Andersen, Tromsø Turnforening


2.4


8.300




5.350
10.700

1.025
28
230
Eline Karlsen, Drammens Turnforening


3.2


7.500




5.350
10.700

1.025
31
204
Eka Broks, Tromsø Turnforening


2.4


8.250




5.325
10.650

1.050
31
115
Mali Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening


2.4


8.250




5.325
10.650

1.050
31
186
Bertine Markussen, Holmen Tropp og Turnforening


2.4


8.250




5.325
10.650

1.050
31
39
Sarah Ahmed, Sandefjord Turn & Idrettsforening


2.4


8.250




5.325
10.650

1.050
35
249
Ida Eskelund, Nøtterøy


2.4


8.200




5.300
10.600

1.075
35
162
Pernille Jacobsen, HSIL


2.4


8.200




5.300
10.600

1.075
35
161
Hanna Fleget Hesle, HSIL


2.4


8.200




5.300
10.600

1.075
35
247
Nora Lindberg, Nøtterøy


2.4


8.200




5.300
10.600

1.075
35
118
Amanda Nesse, Sotra


3.4


7.200




5.300
10.600

1.075
35
103
Natalie Quanvik, Hoppensprett


4.0


6.600




5.300
10.600

1.075
41
117
Kaisa Flock, Oslo Turnforening


2.4


8.150




5.275
10.550

1.100
41
80
Dina aurora Nilsen, Rena


3.0


7.550




5.275
10.550

1.100
43
42
Martine Nerhagen Larsen, Hamar


3.0


7.450




5.225
10.450

1.150
44
40
Fryvild Jordheim, Hamar


2.4


8.000




5.200
10.400

1.175
45
55
Rebekka Johnsen, Stavanger Turnforening


2.4


7.900




5.150
10.300

1.225
46
122
Ulrikke Johannessen, Kristiansand


2.4


7.800




5.100
10.200

1.275
47
16
Keren Henriksen, Bergens Turnforening


2.4


7.750




5.075
10.150

1.300
48
141
Tilde Alsos-Børnes, Fana


2.4


7.700




5.050
10.100

1.325
48
205
Emma Tang, Tromsø Turnforening


2.4


7.700




5.050
10.100

1.325
48
208
Shahida Wenham, Tromsø Turnforening


2.4


7.700




5.050
10.100

1.325
51
101
Nora Lieng, Grimstad


2.4


7.650




5.025
10.050

1.350
52
250
Jenny Evensen, Herkules


2.4


7.600




5.000
10.000

1.375
52
121
Thea O. Dyrøy, Sotra


2.4


7.600




5.000
10.000

1.375
52
231
Serina Kvæstad, Drammens Turnforening


2.4


7.600




5.000
10.000

1.375
55
15
Leah Sofie Gallaher Størren, Molde


2.4


7.850


0.3

4.975
9.950

1.400
55
206
Ingeborg Sommerseth, Tromsø Turnforening


2.4


7.550




4.975
9.950

1.400
55
35
Anna Wiig, Sandnes Turnforening


2.4


7.550




4.975
9.950

1.400
58
160
Mia Oppi, HSIL


2.4


7.500




4.950
9.900

1.425
59
120
Jule Løseth, Sotra


2.4


7.400




4.900
9.800

1.475
59
136
Leonora Aanensen, Asker Turnforening


2.4


7.400




4.900
9.800

1.475
59
119
Anna Kristine Sandtorv-Lerøen, Sotra


2.4


7.400




4.900
9.800

1.475
62
57
Ylva Moen, Stavanger Turnforening


2.4


7.350




4.875
9.750

1.500
63
251
Reena Marie Carlsen, Nordstrand


2.4


7.400


0.1

4.850
9.700

1.525
63
38
Anna Grøsvik fosse, Sandnes Turnforening


2.4


7.300




4.850
9.700

1.525
63
61
Irina Madelen Tomren, Hammer


2.4


7.300




4.850
9.700

1.525
66
232
Mari Wessel, Horten


2.4


7.250




4.825
9.650

1.550
67
248
Josefine Eide, Nøtterøy


2.4


7.200




4.800
9.600

1.575
67
100
Anette Strand, Sverre


3.0


6.900


0.3

4.800
9.600

1.575
69
207
Synne Reedtz, Tromsø Turnforening


1.9


7.200




4.550
9.100

1.825
70
102
Milja Teoline Lillemo, Grimstad


2.4


6.600




4.500
9.000

1.875
71
36
Ida Hetland, Sandnes Turnforening










6.375
71
62
Ailin Tran, Hammer










6.375
71
82
Lykke Svensvoll, Siddis










6.375
71
137
Amalie Wiegand, Asker Turnforening










6.375
71
158
Aurora Huse-Saastad, HSIL










6.375
71
159
Mildrid Sæterbø Lillrstøl, HSIL










6.375
71
183
Maria M. Windstad, Moss Turnforening










6.375
71
185
Thale Vian, Holmen Tropp og Turnforening










6.375
71
209
Hanne Åberg, Tromsø Turnforening










6.375
71
227
Kaja Westberg, Nedre Glomma Turn










6.375
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
184
Åsne Øyulvstad, Holmen Tropp og Turnforening

7.0

8.550


15.550

2
115
Mali Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening

7.5

7.250


14.750

0.800
2
59
Elvira Stendahl, Stavanger Turnforening

8.5

6.250


14.750

0.800
4
114
Sarah Victoria Halvorsen, Oslo Turnforening

7.0

7.550


14.550

1.000
5
163
Aino Namtvedt, Elverum Turn

8.0

6.150


14.150

1.400
6
116
Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening

7.5

6.450


13.950

1.600
7
226
Christina Muller, Nedre Glomma Turn

6.0

7.350


13.350

2.200
8
203
Seier Marie Andersen, Tromsø Turnforening

4.7

8.200


12.900

2.650
9
180
Thea Skalstad Olsen, Moss Turnforening

7.5

5.250


12.750

2.800
10
58
Helle Faret, Stavanger Turnforening

7.0

5.600


12.600

2.950
11
224
Maja Gabestad, Nedre Glomma Turn

5.7

6.750


12.450

3.100
11
16
Keren Henriksen, Bergens Turnforening

6.0

6.450


12.450

3.100
13
181
Oline M. Rolfsøn, Moss Turnforening

5.5

6.900


12.400

3.150
14
229
Helene H. Lilleborgen, Nedre Glomma Turn

3.2

9.000


12.200

3.350
15
40
Fryvild Jordheim, Hamar

3.2

8.850


12.050

3.500
16
42
Martine Nerhagen Larsen, Hamar

3.2

8.800


12.000

3.550
17
162
Pernille Jacobsen, HSIL

4.7

7.150


11.850

3.700
18
138
Karoline Hatlem, Asker Turnforening

3.0

8.800


11.800

3.750
18
160
Mia Oppi, HSIL

3.0

8.800


11.800

3.750
18
78
Gina Halvorsen, Rena

6.0

5.800


11.800

3.750
21
122
Ulrikke Johannessen, Kristiansand

4.5

7.200


11.700

3.850
21
231
Serina Kvæstad, Drammens Turnforening

5.5

6.200


11.700

3.850
23
204
Eka Broks, Tromsø Turnforening

3.2

8.350


11.550

4.000
24
104
Monja Sønstreng, Hoppensprett

3.0

8.450


11.450

4.100
24
117
Kaisa Flock, Oslo Turnforening

3.0

8.450


11.450

4.100
24
161
Hanna Fleget Hesle, HSIL

3.2

8.250


11.450

4.100
27
56
Emilie Kristensen, Stavanger Turnforening

3.2

8.200


11.400

4.150
28
182
Emma Hegreberg, Moss Turnforening

8.0

3.300


11.300

4.250
29
137
Amalie Wiegand, Asker Turnforening

3.0

8.250


11.250

4.300
29
41
Ingrid Dystvold, Hamar

3.0

8.250


11.250

4.300
29
206
Ingeborg Sommerseth, Tromsø Turnforening

3.2

8.050


11.250

4.300
32
55
Rebekka Johnsen, Stavanger Turnforening

3.0

8.200


11.200

4.350
32
103
Natalie Quanvik, Hoppensprett

3.0

8.200


11.200

4.350
34
96
Julie Leonardsen, Trondhjems Turnforening

4.0

7.150


11.150

4.400
35
186
Bertine Markussen, Holmen Tropp og Turnforening

3.0

8.000


11.000

4.550
36
81
Sikia Heien, Siddis

4.0

6.900


10.900

4.650
37
123
Camilla Kalsen, Kristiansand

4.5

6.300


10.800

4.750
38
205
Emma Tang, Tromsø Turnforening

3.2

7.550


10.750

4.800
39
228
Anikken Larsen, Nedre Glomma Turn

3.0

7.700


10.700

4.850
40
37
Sanne Haugstad Eriksen, Sandnes Turnforening

3.0

7.550


10.550

5.000
40
99
Oda Marie Hundal, Sverre

4.0

6.550


10.550

5.000
42
97
Sara Myrvold, Trondhjems Turnforening

1.7

8.750


10.450

5.100
42
118
Amanda Nesse, Sotra

3.2

7.250


10.450

5.100
42
80
Dina aurora Nilsen, Rena

3.5

6.950


10.450

5.100
45
247
Nora Lindberg, Nøtterøy

2.0

8.200


10.200

5.350
46
38
Anna Grøsvik fosse, Sandnes Turnforening

3.2

6.950


10.150

5.400
47
60
Camilla Aukland, Stavanger Turnforening

7.5

2.450


9.950

5.600
48
102
Milja Teoline Lillemo, Grimstad

3.0

6.900


9.900

5.650
48
139
Helene Anker eide, Fana

3.0

6.900


9.900

5.650
50
39
Sarah Ahmed, Sandefjord Turn & Idrettsforening

3.0

6.800


9.800

5.750
51
101
Nora Lieng, Grimstad

3.0

6.650


9.650

5.900
52
208
Shahida Wenham, Tromsø Turnforening

2.2

7.200


9.400

6.150
53
57
Ylva Moen, Stavanger Turnforening

2.2

7.150


9.350

6.200
54
15
Leah Sofie Gallaher Størren, Molde

3.0

6.300


9.300

6.250
55
230
Eline Karlsen, Drammens Turnforening

3.0

6.250


9.250

6.300
56
248
Josefine Eide, Nøtterøy

3.0

6.050


9.050

6.500
57
100
Anette Strand, Sverre

3.0

6.000


9.000

6.550
58
140
Mia Langli, Fana

2.0

6.950


8.950

6.600
58
251
Reena Marie Carlsen, Nordstrand

3.2

5.750


8.950

6.600
60
35
Anna Wiig, Sandnes Turnforening

3.0

5.250


8.250

7.300
61
207
Synne Reedtz, Tromsø Turnforening

1.7

6.150


7.850

7.700
62
62
Ailin Tran, Hammer

2.0

5.800


7.800

7.750
63
79
Ingrid Olsen Nysveen, Rena

4.2

3.200


7.400

8.150
64
120
Jule Løseth, Sotra

1.0

5.800


6.800

8.750
64
119
Anna Kristine Sandtorv-Lerøen, Sotra

2.0

4.800


6.800

8.750
66
61
Irina Madelen Tomren, Hammer

1.0

5.500


6.500

9.050
67
141
Tilde Alsos-Børnes, Fana

1.5

4.150


5.650

9.900
68
249
Ida Eskelund, Nøtterøy

2.0

3.600


5.600

9.950
69
121
Thea O. Dyrøy, Sotra

1.0

4.500


5.500

10.050
70
232
Mari Wessel, Horten

1.5

2.800

4.0

0.300

15.250
71
36
Ida Hetland, Sandnes Turnforening




15.550
71
82
Lykke Svensvoll, Siddis




15.550
71
136
Leonora Aanensen, Asker Turnforening




15.550
71
158
Aurora Huse-Saastad, HSIL




15.550
71
159
Mildrid Sæterbø Lillrstøl, HSIL




15.550
71
183
Maria M. Windstad, Moss Turnforening




15.550
71
185
Thale Vian, Holmen Tropp og Turnforening




15.550
71
209
Hanne Åberg, Tromsø Turnforening




15.550
71
227
Kaja Westberg, Nedre Glomma Turn




15.550
71
250
Jenny Evensen, Herkules




15.550
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
184
Åsne Øyulvstad, Holmen Tropp og Turnforening

8.0

6.800


14.800

2
116
Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening

7.7

6.450


14.150

0.650
2
224
Maja Gabestad, Nedre Glomma Turn

8.0

6.150


14.150

0.650
4
103
Natalie Quanvik, Hoppensprett

8.5

5.400


13.900

0.900
5
122
Ulrikke Johannessen, Kristiansand

6.5

7.350


13.850

0.950
5
114
Sarah Victoria Halvorsen, Oslo Turnforening

7.5

6.350


13.850

0.950
7
115
Mali Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening

7.7

5.950


13.650

1.150
8
229
Helene H. Lilleborgen, Nedre Glomma Turn

7.0

7.050

0.5

13.550

1.250
9
59
Elvira Stendahl, Stavanger Turnforening

7.0

6.250


13.250

1.550
10
231
Serina Kvæstad, Drammens Turnforening

6.5

6.700


13.200

1.600
11
16
Keren Henriksen, Bergens Turnforening

8.0

5.000


13.000

1.800
12
162
Pernille Jacobsen, HSIL

6.5

6.450


12.950

1.850
13
123
Camilla Kalsen, Kristiansand

6.5

6.350


12.850

1.950
14
182
Emma Hegreberg, Moss Turnforening

7.5

5.250


12.750

2.050
14
181
Oline M. Rolfsøn, Moss Turnforening

7.5

5.250


12.750

2.050
16
203
Seier Marie Andersen, Tromsø Turnforening

6.5

6.650

0.5

12.650

2.150
17
78
Gina Halvorsen, Rena

7.0

5.450


12.450

2.350
17
58
Helle Faret, Stavanger Turnforening

7.6

4.850


12.450

2.350
19
248
Josefine Eide, Nøtterøy

7.2

5.200


12.400

2.400
20
163
Aino Namtvedt, Elverum Turn

8.0

4.350


12.350

2.450
21
96
Julie Leonardsen, Trondhjems Turnforening

8.5

3.750


12.250

2.550
22
41
Ingrid Dystvold, Hamar

5.7

6.050


11.750

3.050
23
160
Mia Oppi, HSIL

6.0

5.300


11.300

3.500
24
15
Leah Sofie Gallaher Størren, Molde

6.7

4.550


11.250

3.550
25
80
Dina aurora Nilsen, Rena

5.0

5.850


10.850

3.950
26
56
Emilie Kristensen, Stavanger Turnforening

4.0

6.800


10.800

4.000
26
161
Hanna Fleget Hesle, HSIL

4.5

6.300


10.800

4.000
28
228
Anikken Larsen, Nedre Glomma Turn

4.5

6.250


10.750

4.050
28
180
Thea Skalstad Olsen, Moss Turnforening

6.5

4.250


10.750

4.050
30
40
Fryvild Jordheim, Hamar

6.5

4.200


10.700

4.100
31
186
Bertine Markussen, Holmen Tropp og Turnforening

5.0

5.650


10.650

4.150
32
205
Emma Tang, Tromsø Turnforening

5.0

5.550


10.550

4.250
33
117
Kaisa Flock, Oslo Turnforening

3.5

7.000


10.500

4.300
33
55
Rebekka Johnsen, Stavanger Turnforening

5.0

5.500


10.500

4.300
35
97
Sara Myrvold, Trondhjems Turnforening

7.5

2.950


10.450

4.350
36
204
Eka Broks, Tromsø Turnforening

6.0

4.300


10.300

4.500
37
79
Ingrid Olsen Nysveen, Rena

6.0

4.150


10.150

4.650
38
60
Camilla Aukland, Stavanger Turnforening

4.5

5.550


10.050

4.750
39
100
Anette Strand, Sverre

6.0

4.250

0.3

9.950

4.850
40
226
Christina Muller, Nedre Glomma Turn

5.0

4.800


9.800

5.000
41
118
Amanda Nesse, Sotra

4.0

5.750


9.750

5.050
42
99
Oda Marie Hundal, Sverre

4.0

5.600


9.600

5.200
43
42
Martine Nerhagen Larsen, Hamar

5.5

3.900


9.400

5.400
44
136
Leonora Aanensen, Asker Turnforening

5.0

4.300


9.300

5.500
45
247
Nora Lindberg, Nøtterøy

4.5

5.250

0.5

9.250

5.550
46
81
Sikia Heien, Siddis

6.0

3.000


9.000

5.800
47
120
Jule Løseth, Sotra

4.0

4.800


8.800

6.000
48
138
Karoline Hatlem, Asker Turnforening

4.5

4.250


8.750

6.050
49
101
Nora Lieng, Grimstad

4.0

4.450


8.450

6.350
50
37
Sanne Haugstad Eriksen, Sandnes Turnforening

3.5

4.850


8.350

6.450
50
104
Monja Sønstreng, Hoppensprett

4.0

4.350


8.350

6.450
52
208
Shahida Wenham, Tromsø Turnforening

6.5

2.300

0.5

8.300

6.500
53
230
Eline Karlsen, Drammens Turnforening

4.5

3.750


8.250

6.550
54
139
Helene Anker eide, Fana

3.7

4.100


7.800

7.000
55
119
Anna Kristine Sandtorv-Lerøen, Sotra

2.5

5.050


7.550

7.250
56
251
Reena Marie Carlsen, Nordstrand

3.5

4.350

0.5

7.350

7.450
57
140
Mia Langli, Fana

3.5

3.650


7.150

7.650
58
232
Mari Wessel, Horten

5.0

2.600

0.5

7.100

7.700
59
206
Ingeborg Sommerseth, Tromsø Turnforening

2.0

4.800


6.800

8.000
60
39
Sarah Ahmed, Sandefjord Turn & Idrettsforening

4.0

2.600


6.600

8.200
60
102
Milja Teoline Lillemo, Grimstad

4.0

2.600


6.600

8.200
62
62
Ailin Tran, Hammer

0.5

5.950

0.5

5.950

8.850
63
141
Tilde Alsos-Børnes, Fana

1.0

4.750


5.750

9.050
64
61
Irina Madelen Tomren, Hammer

1.5

4.250

0.5

5.250

9.550
64
57
Ylva Moen, Stavanger Turnforening

2.0

3.250


5.250

9.550
66
121
Thea O. Dyrøy, Sotra

2.5

2.550


5.050

9.750
67
35
Anna Wiig, Sandnes Turnforening

2.0

3.350

0.5

4.850

9.950
68
38
Anna Grøsvik fosse, Sandnes Turnforening

3.5

1.000


4.500

10.300
69
207
Synne Reedtz, Tromsø Turnforening

2.5

2.200

0.5

4.200

10.600
70
249
Ida Eskelund, Nøtterøy

2.5

1.500


4.000

10.800
71
250
Jenny Evensen, Herkules

0.5

0.500


1.000

13.800
72
36
Ida Hetland, Sandnes Turnforening




14.800
72
82
Lykke Svensvoll, Siddis




14.800
72
137
Amalie Wiegand, Asker Turnforening




14.800
72
158
Aurora Huse-Saastad, HSIL




14.800
72
159
Mildrid Sæterbø Lillrstøl, HSIL




14.800
72
183
Maria M. Windstad, Moss Turnforening




14.800
72
185
Thale Vian, Holmen Tropp og Turnforening




14.800
72
209
Hanne Åberg, Tromsø Turnforening




14.800
72
227
Kaja Westberg, Nedre Glomma Turn




14.800
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
116
Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening

6.5

7.350


13.850

2
96
Julie Leonardsen, Trondhjems Turnforening

6.0

7.600


13.600

0.250
3
56
Emilie Kristensen, Stavanger Turnforening

6.5

7.050

0.1

13.450

0.400
4
115
Mali Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening

6.0

7.850

0.5

13.350

0.500
4
184
Åsne Øyulvstad, Holmen Tropp og Turnforening

6.0

7.350


13.350

0.500
6
180
Thea Skalstad Olsen, Moss Turnforening

7.0

6.400

0.1

13.300

0.550
7
78
Gina Halvorsen, Rena

6.5

6.700


13.200

0.650
8
229
Helene H. Lilleborgen, Nedre Glomma Turn

5.5

7.650


13.150

0.700
9
122
Ulrikke Johannessen, Kristiansand

7.0

5.900


12.900

0.950
10
97
Sara Myrvold, Trondhjems Turnforening

6.0

6.900

0.1

12.800

1.050
11
161
Hanna Fleget Hesle, HSIL

5.5

7.200


12.700

1.150
12
224
Maja Gabestad, Nedre Glomma Turn

6.0

6.650


12.650

1.200
13
226
Christina Muller, Nedre Glomma Turn

6.0

6.400


12.400

1.450
14
123
Camilla Kalsen, Kristiansand

6.5

5.700


12.200

1.650
14
58
Helle Faret, Stavanger Turnforening

6.5

5.700


12.200

1.650
16
114
Sarah Victoria Halvorsen, Oslo Turnforening

5.5

6.650


12.150

1.700
16
181
Oline M. Rolfsøn, Moss Turnforening

6.0

6.250

0.1

12.150

1.700
18
163
Aino Namtvedt, Elverum Turn

7.0

5.250

0.2

12.050

1.800
19
231
Serina Kvæstad, Drammens Turnforening

5.0

6.900


11.900

1.950
20
137
Amalie Wiegand, Asker Turnforening

4.0

7.750


11.750

2.100
20
160
Mia Oppi, HSIL

5.5

6.250


11.750

2.100
22
80
Dina aurora Nilsen, Rena

5.5

6.050


11.550

2.300
22
182
Emma Hegreberg, Moss Turnforening

6.0

5.850

0.3

11.550

2.300
24
16
Keren Henriksen, Bergens Turnforening

5.0

6.450


11.450

2.400
25
99
Oda Marie Hundal, Sverre

5.0

6.450

0.1

11.350

2.500
26
248
Josefine Eide, Nøtterøy

6.0

5.600

0.3

11.300

2.550
27
162
Pernille Jacobsen, HSIL

4.0

7.150


11.150

2.700
27
103
Natalie Quanvik, Hoppensprett

4.5

6.650


11.150

2.700
29
40
Fryvild Jordheim, Hamar

4.5

6.550


11.050

2.800
30
118
Amanda Nesse, Sotra

5.0

6.000


11.000

2.850
30
39
Sarah Ahmed, Sandefjord Turn & Idrettsforening

5.0

6.000


11.000

2.850
32
42
Martine Nerhagen Larsen, Hamar

4.5

6.350


10.850

3.000
33
79
Ingrid Olsen Nysveen, Rena

4.5

6.300


10.800

3.050
34
204
Eka Broks, Tromsø Turnforening

4.0

6.700


10.700

3.150
35
41
Ingrid Dystvold, Hamar

4.5

6.150


10.650

3.200
36
117
Kaisa Flock, Oslo Turnforening

3.0

7.600


10.600

3.250
37
59
Elvira Stendahl, Stavanger Turnforening

4.0

6.550


10.550

3.300
38
203
Seier Marie Andersen, Tromsø Turnforening

3.5

7.300

0.3

10.500

3.350
39
100
Anette Strand, Sverre

4.0

6.550

0.1

10.450

3.400
40
81
Sikia Heien, Siddis

3.0

7.350


10.350

3.500
41
247
Nora Lindberg, Nøtterøy

3.5

6.800


10.300

3.550
42
249
Ida Eskelund, Nøtterøy

4.5

5.850

0.1

10.250

3.600
43
250
Jenny Evensen, Herkules

3.0

7.150


10.150

3.700
44
136
Leonora Aanensen, Asker Turnforening

3.0

7.050


10.050

3.800
44
60
Camilla Aukland, Stavanger Turnforening

4.0

6.050


10.050

3.800
46
140
Mia Langli, Fana

4.0

6.000


10.000

3.850
47
206
Ingeborg Sommerseth, Tromsø Turnforening

3.0

6.800


9.800

4.050
47
205
Emma Tang, Tromsø Turnforening

3.0

6.800


9.800

4.050
47
228
Anikken Larsen, Nedre Glomma Turn

4.5

5.400

0.1

9.800

4.050
50
55
Rebekka Johnsen, Stavanger Turnforening

3.0

6.700


9.700

4.150
50
208
Shahida Wenham, Tromsø Turnforening

3.5

6.200


9.700

4.150
52
138
Karoline Hatlem, Asker Turnforening

3.0

6.600


9.600

4.250
52
186
Bertine Markussen, Holmen Tropp og Turnforening

3.5

6.400

0.3

9.600

4.250
54
232
Mari Wessel, Horten

3.5

6.000


9.500

4.350
55
120
Jule Løseth, Sotra

4.0

5.350


9.350

4.500
56
101
Nora Lieng, Grimstad

1.5

7.450


8.950

4.900
56
57
Ylva Moen, Stavanger Turnforening

3.0

5.950


8.950

4.900
56
230
Eline Karlsen, Drammens Turnforening

4.0

4.950


8.950

4.900
59
102
Milja Teoline Lillemo, Grimstad

2.5

6.300


8.800

5.050
60
139
Helene Anker eide, Fana

3.0

5.750


8.750

5.100
61
207
Synne Reedtz, Tromsø Turnforening

2.5

6.150


8.650

5.200
62
141
Tilde Alsos-Børnes, Fana

2.5

5.950


8.450

5.400
63
104
Monja Sønstreng, Hoppensprett

1.5

6.900


8.400

5.450
64
15
Leah Sofie Gallaher Størren, Molde

3.5

4.800

0.1

8.200

5.650
65
37
Sanne Haugstad Eriksen, Sandnes Turnforening

4.0

3.700


7.700

6.150
66
251
Reena Marie Carlsen, Nordstrand

1.5

5.850


7.350

6.500
67
35
Anna Wiig, Sandnes Turnforening

2.5

4.800


7.300

6.550
68
119
Anna Kristine Sandtorv-Lerøen, Sotra

2.0

5.200


7.200

6.650
69
38
Anna Grøsvik fosse, Sandnes Turnforening

2.5

4.500


7.000

6.850
70
121
Thea O. Dyrøy, Sotra

3.0

3.650

0.2

6.450

7.400
71
61
Irina Madelen Tomren, Hammer


4.200


4.200

9.650
72
36
Ida Hetland, Sandnes Turnforening




13.850
72
62
Ailin Tran, Hammer




13.850
72
82
Lykke Svensvoll, Siddis




13.850
72
158
Aurora Huse-Saastad, HSIL




13.850
72
159
Mildrid Sæterbø Lillrstøl, HSIL




13.850
72
183
Maria M. Windstad, Moss Turnforening




13.850
72
185
Thale Vian, Holmen Tropp og Turnforening




13.850
72
209
Hanne Åberg, Tromsø Turnforening




13.850
72
227
Kaja Westberg, Nedre Glomma Turn




13.850
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 5/26/2024 7:16:39 AM
SX
SM
MD
XL
XXL