Back 

,

Jenter Kl I Jenter Kl II Jenter Kl III Jenter rekrutt (11år) Jenter rekrutt (12år) Gutter Kl I Gutter Kl II Gutter Kl III Gutter rekrutt (11-12 år)
Jenter Kl II
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
188
Michelle Nerem
Holmen Tropp og Turnforening
13.150
13.150/-
D: 4.2/-
E: 8.950/-
12.250
D: 6.00
E: 6.250
13.600
D: 8.00
E: 5.600
15.300
D: 7.50
E: 7.800
54.300
VT
13.150
13.150/-
D: 4.2/-
E: 8.950/-
UB
12.250
D: 6.0
E: 6.250
BB
13.600
D: 8.0
E: 5.600
FX
15.300
D: 7.5
E: 7.800
2
233
Martine Bjørnstad
Drammens Turnforening
12.200
12.200/-
D: 4.2/-
E: 8.100/-
ND: 0.10 / 0.00
12.050
D: 5.50
E: 6.550
13.550
D: 8.00
E: 5.550
13.700
D: 6.50
E: 7.300
ND: 0.10
51.500
2.800
VT
12.200
12.200/-
D: 4.2/-
E: 8.100/-
ND: 0.10/0.00
UB
12.050
D: 5.5
E: 6.550
BB
13.550
D: 8.0
E: 5.550
FX
13.700
D: 6.5
E: 7.300
ND: 0.10
3
98
Mona Ulseth Sylte
Trondhjems Turnforening
11.550
11.550/-
D: 4.2/-
E: 7.350/-
12.450
D: 4.00
E: 8.450
14.300
D: 8.50
E: 5.800
12.950
D: 6.50
E: 6.550
ND: 0.10
51.250
3.050
VT
11.550
11.550/-
D: 4.2/-
E: 7.350/-
UB
12.450
D: 4.0
E: 8.450
BB
14.300
D: 8.5
E: 5.800
FX
12.950
D: 6.5
E: 6.550
ND: 0.10
4
17
Tonje Kvendseth
Molde
10.700
10.700/-
D: 2.4/-
E: 8.300/-
10.400
D: 4.70
E: 5.700
14.300
D: 8.00
E: 6.300
13.800
D: 6.50
E: 7.300
49.200
5.100
VT
10.700
10.700/-
D: 2.4/-
E: 8.300/-
UB
10.400
D: 4.7
E: 5.700
BB
14.300
D: 8.0
E: 6.300
FX
13.800
D: 6.5
E: 7.300
5
43
Karen Maria Dæhli
Hamar
11.900
11.900/-
D: 4.4/-
E: 7.500/-
11.500
D: 4.00
E: 7.500
14.150
D: 8.00
E: 6.150
10.650
D: 4.50
E: 6.150
48.200
6.100
VT
11.900
11.900/-
D: 4.4/-
E: 7.500/-
UB
11.500
D: 4.0
E: 7.500
BB
14.150
D: 8.0
E: 6.150
FX
10.650
D: 4.5
E: 6.150
6
168
Hanna Haugen
HSIL
11.450
11.450/-
D: 4.0/-
E: 7.450/-
11.550
D: 2.20
E: 9.350
12.150
D: 5.70
E: 6.450
12.800
D: 5.50
E: 7.300
47.950
6.350
VT
11.450
11.450/-
D: 4.0/-
E: 7.450/-
UB
11.550
D: 2.2
E: 9.350
BB
12.150
D: 5.7
E: 6.450
FX
12.800
D: 5.5
E: 7.300
7
64
Auriane Labes
Stavanger Turnforening
10.600
10.600/-
D: 2.4/-
E: 8.200/-
13.700
D: 7.50
E: 6.200
12.300
D: 6.50
E: 5.800
11.000
D: 5.50
E: 5.700
ND: 0.20
47.600
6.700
VT
10.600
10.600/-
D: 2.4/-
E: 8.200/-
UB
13.700
D: 7.5
E: 6.200
BB
12.300
D: 6.5
E: 5.800
FX
11.000
D: 5.5
E: 5.700
ND: 0.20
8
164
Ingeborg Gauteplass Reitan
Hokksund Turnforening
10.550
10.550/-
D: 2.4/-
E: 8.150/-
12.150
D: 3.20
E: 8.950
11.900
D: 7.00
E: 4.900
10.900
D: 6.00
E: 4.900
45.500
8.800
VT
10.550
10.550/-
D: 2.4/-
E: 8.150/-
UB
12.150
D: 3.2
E: 8.950
BB
11.900
D: 7.0
E: 4.900
FX
10.900
D: 6.0
E: 4.900
9
18
Gunhild Hånes
Molde
10.900
10.900/-
D: 2.4/-
E: 8.500/-
7.200
D: 4.50
E: 6.700
ND: 4.00
13.650
D: 7.00
E: 6.650
13.100
D: 6.50
E: 6.600
44.850
9.450
VT
10.900
10.900/-
D: 2.4/-
E: 8.500/-
UB
7.200
D: 4.5
E: 6.700
ND: 4.00
BB
13.650
D: 7.0
E: 6.650
FX
13.100
D: 6.5
E: 6.600
10
210
Camilla Kristiansen
Tromsø Turnforening
10.350
10.350/-
D: 2.4/-
E: 7.950/-
11.600
D: 3.00
E: 8.600
11.600
D: 6.00
E: 5.600
11.150
D: 5.50
E: 5.750
ND: 0.10
44.700
9.600
VT
10.350
10.350/-
D: 2.4/-
E: 7.950/-
UB
11.600
D: 3.0
E: 8.600
BB
11.600
D: 6.0
E: 5.600
FX
11.150
D: 5.5
E: 5.750
ND: 0.10
11
211
Helene Gamst Berg
Tromsø Turnforening
10.750
10.750/-
D: 2.4/-
E: 8.350/-
11.850
D: 3.20
E: 8.650
9.200
D: 4.00
E: 5.200
12.800
D: 5.50
E: 7.300
44.600
9.700
VT
10.750
10.750/-
D: 2.4/-
E: 8.350/-
UB
11.850
D: 3.2
E: 8.650
BB
9.200
D: 4.0
E: 5.200
FX
12.800
D: 5.5
E: 7.300
12
63
Helena Gilje
Stavanger Turnforening
10.700
10.700/-
D: 2.4/-
E: 8.300/-
8.800
D: 5.50
E: 3.300
12.250
D: 6.00
E: 6.250
12.800
D: 5.50
E: 7.300
44.550
9.750
VT
10.700
10.700/-
D: 2.4/-
E: 8.300/-
UB
8.800
D: 5.5
E: 3.300
BB
12.250
D: 6.0
E: 6.250
FX
12.800
D: 5.5
E: 7.300
13
212
Gabrielle Dahl Evertsen
Tromsø Turnforening
10.500
10.500/-
D: 2.4/-
E: 8.100/-
11.400
D: 3.00
E: 8.400
10.200
D: 6.00
E: 4.200
12.200
D: 5.50
E: 6.800
ND: 0.10
44.300
10.000
VT
10.500
10.500/-
D: 2.4/-
E: 8.100/-
UB
11.400
D: 3.0
E: 8.400
BB
10.200
D: 6.0
E: 4.200
FX
12.200
D: 5.5
E: 6.800
ND: 0.10
14
166
Vilde Mathisen Vikestad
HSIL
10.700
10.700/-
D: 2.4/-
E: 8.300/-
10.350
D: 2.20
E: 8.150
10.200
D: 5.20
E: 5.000
11.400
D: 4.00
E: 7.400
42.650
11.650
VT
10.700
10.700/-
D: 2.4/-
E: 8.300/-
UB
10.350
D: 2.2
E: 8.150
BB
10.200
D: 5.2
E: 5.000
FX
11.400
D: 4.0
E: 7.400
15
187
Matilde Waldermo
Moss Turnforening
9.650
9.650/-
D: 3.0/-
E: 6.650/-
10.200
D: 6.00
E: 4.200
8.850
D: 4.70
E: 4.150
12.500
D: 6.00
E: 6.500
41.200
13.100
VT
9.650
9.650/-
D: 3.0/-
E: 6.650/-
UB
10.200
D: 6.0
E: 4.200
BB
8.850
D: 4.7
E: 4.150
FX
12.500
D: 6.0
E: 6.500
16
146
Una Nesset
Fana
10.050
10.050/-
D: 2.4/-
E: 7.650/-
10.350
D: 3.20
E: 7.150
9.000
D: 5.00
E: 4.000
10.150
D: 4.50
E: 5.650
39.550
14.750
VT
10.050
10.050/-
D: 2.4/-
E: 7.650/-
UB
10.350
D: 3.2
E: 7.150
BB
9.000
D: 5.0
E: 4.000
FX
10.150
D: 4.5
E: 5.650
17
143
Ada Hovland Hilland
Asker Turnforening
10.750
10.750/-
D: 2.6/-
E: 8.150/-
10.350
D: 2.00
E: 8.350
8.100
D: 2.00
E: 6.100
9.550
D: 2.50
E: 7.050
38.750
15.550
VT
10.750
10.750/-
D: 2.6/-
E: 8.150/-
UB
10.350
D: 2.0
E: 8.350
BB
8.100
D: 2.0
E: 6.100
FX
9.550
D: 2.5
E: 7.050
18
144
Oda Sagen
Asker Turnforening
9.850
9.850/-
D: 2.4/-
E: 7.450/-
7.750
D: 3.00
E: 4.750
9.250
D: 3.50
E: 5.750
10.100
D: 2.50
E: 7.600
36.950
17.350
VT
9.850
9.850/-
D: 2.4/-
E: 7.450/-
UB
7.750
D: 3.0
E: 4.750
BB
9.250
D: 3.5
E: 5.750
FX
10.100
D: 2.5
E: 7.600
19
145
Sandra Melody Larsen
Asker Turnforening
10.600
10.600/-
D: 3.4/-
E: 7.200/-
5.500
D: 3.00
E: 6.500
ND: 4.00
8.650
D: 4.00
E: 4.650
11.050
D: 4.50
E: 6.550
35.800
18.500
VT
10.600
10.600/-
D: 3.4/-
E: 7.200/-
UB
5.500
D: 3.0
E: 6.500
ND: 4.00
BB
8.650
D: 4.0
E: 4.650
FX
11.050
D: 4.5
E: 6.550
20
253
Lea Eriksen
Nordstrand
9.950
9.950/-
D: 2.4/-
E: 7.550/-
6.750
D: 1.00
E: 5.750
7.500
D: 3.50
E: 4.000
9.350
D: 3.00
E: 6.450
ND: 0.10
33.550
20.750
VT
9.950
9.950/-
D: 2.4/-
E: 7.550/-
UB
6.750
D: 1.0
E: 5.750
BB
7.500
D: 3.5
E: 4.000
FX
9.350
D: 3.0
E: 6.450
ND: 0.10
21
225
Elise Krogstad
Nedre Glomma Turn
10.650
10.650/-
D: 3.0/-
E: 7.650/-
14.350
D: 8.00
E: 6.350
8.100
D: 4.00
E: 4.100
33.100
21.200
VT
10.650
10.650/-
D: 3.0/-
E: 7.650/-
UB
14.350
D: 8.0
E: 6.350
BB
8.100
D: 4.0
E: 4.100
FX

21
83
Sigrid Øverby
Rena
9.850
9.850/-
D: 2.4/-
E: 7.450/-
5.750
D: 4.00
E: 5.750
ND: 4.00
9.550
D: 5.00
E: 4.550
7.950
D: 3.00
E: 4.950
33.100
21.200
VT
9.850
9.850/-
D: 2.4/-
E: 7.450/-
UB
5.750
D: 4.0
E: 5.750
ND: 4.00
BB
9.550
D: 5.0
E: 4.550
FX
7.950
D: 3.0
E: 4.950
23
234
Hedda Thorgersen
Horten
10.600
10.600/-
D: 2.4/-
E: 8.200/-
6.800
D: 3.00
E: 3.800
5.250
D: 3.50
E: 2.250
ND: 0.50
8.500
D: 2.50
E: 6.100
ND: 0.10
31.150
23.150
VT
10.600
10.600/-
D: 2.4/-
E: 8.200/-
UB
6.800
D: 3.0
E: 3.800
BB
5.250
D: 3.5
E: 2.250
ND: 0.50
FX
8.500
D: 2.5
E: 6.100
ND: 0.10
24
252
Karoline Østli Erevik
Slemmestad
9.900
9.900/-
D: 2.4/-
E: 7.500/-
4.250
D: 0.50
E: 3.750
9.700
D: 4.00
E: 5.800
ND: 0.10
23.850
30.450
VT
9.900
9.900/-
D: 2.4/-
E: 7.500/-
UB

BB
4.250
D: 0.5
E: 3.750
FX
9.700
D: 4.0
E: 5.800
ND: 0.10
25
167
Tina Lashkarivand
HSIL
10.200
10.200/-
D: 2.4/-
E: 7.800/-
11.300
D: 3.00
E: 8.300
21.500
32.800
VT
10.200
10.200/-
D: 2.4/-
E: 7.800/-
UB
11.300
D: 3.0
E: 8.300
BB

FX

26
142
Elma Livakovic
Asker Turnforening
9.400
9.400/-
D: 2.4/-
E: 7.000/-
3.700
D: 2.00
E: 1.700
7.950
D: 2.00
E: 5.950
21.050
33.250
VT
9.400
9.400/-
D: 2.4/-
E: 7.000/-
UB

BB
3.700
D: 2.0
E: 1.700
FX
7.950
D: 2.0
E: 5.950
27
165
Malin Ness Rørvik
HSIL
VT
UB

BB

FX

27
125
Ella Hegna Eggen
Oslo Turnforening
VT
UB

BB

FX

27
256
Kari Lia Røkås
Nøtterøy
VT
UB

BB

FX

27
189
Victoria von Krogh
Holmen Tropp og Turnforening
VT
UB

BB

FX

27
124
Vilde Birkeland Amblie
Oslo Turnforening
VT
UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
188
Michelle Nerem, Holmen Tropp og Turnforening


4.2


8.950




6.575
13.150

2
233
Martine Bjørnstad, Drammens Turnforening


4.2


8.100


0.1

6.100
12.200

0.475
3
43
Karen Maria Dæhli, Hamar


4.4


7.500




5.950
11.900

0.625
4
98
Mona Ulseth Sylte, Trondhjems Turnforening


4.2


7.350




5.775
11.550

0.800
5
168
Hanna Haugen, HSIL


4.0


7.450




5.725
11.450

0.850
6
18
Gunhild Hånes, Molde


2.4


8.500




5.450
10.900

1.125
7
211
Helene Gamst Berg, Tromsø Turnforening


2.4


8.350




5.375
10.750

1.200
7
143
Ada Hovland Hilland, Asker Turnforening


2.6


8.150




5.375
10.750

1.200
9
166
Vilde Mathisen Vikestad, HSIL


2.4


8.300




5.350
10.700

1.225
9
17
Tonje Kvendseth, Molde


2.4


8.300




5.350
10.700

1.225
9
63
Helena Gilje, Stavanger Turnforening


2.4


8.300




5.350
10.700

1.225
12
225
Elise Krogstad, Nedre Glomma Turn


3.0


7.650




5.325
10.650

1.250
13
234
Hedda Thorgersen, Horten


2.4


8.200




5.300
10.600

1.275
13
64
Auriane Labes, Stavanger Turnforening


2.4


8.200




5.300
10.600

1.275
13
145
Sandra Melody Larsen, Asker Turnforening


3.4


7.200




5.300
10.600

1.275
16
164
Ingeborg Gauteplass Reitan, Hokksund Turnforening


2.4


8.150




5.275
10.550

1.300
17
212
Gabrielle Dahl Evertsen, Tromsø Turnforening


2.4


8.100




5.250
10.500

1.325
18
210
Camilla Kristiansen, Tromsø Turnforening


2.4


7.950




5.175
10.350

1.400
19
167
Tina Lashkarivand, HSIL


2.4


7.800




5.100
10.200

1.475
20
146
Una Nesset, Fana


2.4


7.650




5.025
10.050

1.550
21
253
Lea Eriksen, Nordstrand


2.4


7.550




4.975
9.950

1.600
22
252
Karoline Østli Erevik, Slemmestad


2.4


7.500




4.950
9.900

1.625
23
144
Oda Sagen, Asker Turnforening


2.4


7.450




4.925
9.850

1.650
23
83
Sigrid Øverby, Rena


2.4


7.450




4.925
9.850

1.650
25
187
Matilde Waldermo, Moss Turnforening


3.0


6.650




4.825
9.650

1.750
26
142
Elma Livakovic, Asker Turnforening


2.4


7.000




4.700
9.400

1.875
27
124
Vilde Birkeland Amblie, Oslo Turnforening










27
125
Ella Hegna Eggen, Oslo Turnforening










27
165
Malin Ness Rørvik, HSIL










27
189
Victoria von Krogh, Holmen Tropp og Turnforening










27
256
Kari Lia Røkås, Nøtterøy










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
225
Elise Krogstad, Nedre Glomma Turn

8.0

6.350


14.350

2
64
Auriane Labes, Stavanger Turnforening

7.5

6.200


13.700

0.650
3
98
Mona Ulseth Sylte, Trondhjems Turnforening

4.0

8.450


12.450

1.900
4
188
Michelle Nerem, Holmen Tropp og Turnforening

6.0

6.250


12.250

2.100
5
164
Ingeborg Gauteplass Reitan, Hokksund Turnforening

3.2

8.950


12.150

2.200
6
233
Martine Bjørnstad, Drammens Turnforening

5.5

6.550


12.050

2.300
7
211
Helene Gamst Berg, Tromsø Turnforening

3.2

8.650


11.850

2.500
8
210
Camilla Kristiansen, Tromsø Turnforening

3.0

8.600


11.600

2.750
9
168
Hanna Haugen, HSIL

2.2

9.350


11.550

2.800
10
43
Karen Maria Dæhli, Hamar

4.0

7.500


11.500

2.850
11
212
Gabrielle Dahl Evertsen, Tromsø Turnforening

3.0

8.400


11.400

2.950
12
167
Tina Lashkarivand, HSIL

3.0

8.300


11.300

3.050
13
17
Tonje Kvendseth, Molde

4.7

5.700


10.400

3.950
14
143
Ada Hovland Hilland, Asker Turnforening

2.0

8.350


10.350

4.000
14
166
Vilde Mathisen Vikestad, HSIL

2.2

8.150


10.350

4.000
14
146
Una Nesset, Fana

3.2

7.150


10.350

4.000
17
187
Matilde Waldermo, Moss Turnforening

6.0

4.200


10.200

4.150
18
63
Helena Gilje, Stavanger Turnforening

5.5

3.300


8.800

5.550
19
144
Oda Sagen, Asker Turnforening

3.0

4.750


7.750

6.600
20
18
Gunhild Hånes, Molde

4.5

6.700

4.0

7.200

7.150
21
234
Hedda Thorgersen, Horten

3.0

3.800


6.800

7.550
22
253
Lea Eriksen, Nordstrand

1.0

5.750


6.750

7.600
23
83
Sigrid Øverby, Rena

4.0

5.750

4.0

5.750

8.600
24
145
Sandra Melody Larsen, Asker Turnforening

3.0

6.500

4.0

5.500

8.850
25
124
Vilde Birkeland Amblie, Oslo Turnforening




25
125
Ella Hegna Eggen, Oslo Turnforening




25
142
Elma Livakovic, Asker Turnforening




25
165
Malin Ness Rørvik, HSIL




25
189
Victoria von Krogh, Holmen Tropp og Turnforening




25
252
Karoline Østli Erevik, Slemmestad




25
256
Kari Lia Røkås, Nøtterøy




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
17
Tonje Kvendseth, Molde

8.0

6.300


14.300

1
98
Mona Ulseth Sylte, Trondhjems Turnforening

8.5

5.800


14.300

3
43
Karen Maria Dæhli, Hamar

8.0

6.150


14.150

0.150
4
18
Gunhild Hånes, Molde

7.0

6.650


13.650

0.650
5
188
Michelle Nerem, Holmen Tropp og Turnforening

8.0

5.600


13.600

0.700
6
233
Martine Bjørnstad, Drammens Turnforening

8.0

5.550


13.550

0.750
7
64
Auriane Labes, Stavanger Turnforening

6.5

5.800


12.300

2.000
8
63
Helena Gilje, Stavanger Turnforening

6.0

6.250


12.250

2.050
9
168
Hanna Haugen, HSIL

5.7

6.450


12.150

2.150
10
164
Ingeborg Gauteplass Reitan, Hokksund Turnforening

7.0

4.900


11.900

2.400
11
210
Camilla Kristiansen, Tromsø Turnforening

6.0

5.600


11.600

2.700
12
166
Vilde Mathisen Vikestad, HSIL

5.2

5.000


10.200

4.100
12
212
Gabrielle Dahl Evertsen, Tromsø Turnforening

6.0

4.200


10.200

4.100
14
83
Sigrid Øverby, Rena

5.0

4.550


9.550

4.750
15
144
Oda Sagen, Asker Turnforening

3.5

5.750


9.250

5.050
16
211
Helene Gamst Berg, Tromsø Turnforening

4.0

5.200


9.200

5.100
17
146
Una Nesset, Fana

5.0

4.000


9.000

5.300
18
187
Matilde Waldermo, Moss Turnforening

4.7

4.150


8.850

5.450
19
145
Sandra Melody Larsen, Asker Turnforening

4.0

4.650


8.650

5.650
20
143
Ada Hovland Hilland, Asker Turnforening

2.0

6.100


8.100

6.200
20
225
Elise Krogstad, Nedre Glomma Turn

4.0

4.100


8.100

6.200
22
253
Lea Eriksen, Nordstrand

3.5

4.000


7.500

6.800
23
234
Hedda Thorgersen, Horten

3.5

2.250

0.5

5.250

9.050
24
252
Karoline Østli Erevik, Slemmestad

0.5

3.750


4.250

10.050
25
142
Elma Livakovic, Asker Turnforening

2.0

1.700


3.700

10.600
26
124
Vilde Birkeland Amblie, Oslo Turnforening




26
125
Ella Hegna Eggen, Oslo Turnforening




26
165
Malin Ness Rørvik, HSIL




26
167
Tina Lashkarivand, HSIL




26
189
Victoria von Krogh, Holmen Tropp og Turnforening




26
256
Kari Lia Røkås, Nøtterøy




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
188
Michelle Nerem, Holmen Tropp og Turnforening

7.5

7.800


15.300

2
17
Tonje Kvendseth, Molde

6.5

7.300


13.800

1.500
3
233
Martine Bjørnstad, Drammens Turnforening

6.5

7.300

0.1

13.700

1.600
4
18
Gunhild Hånes, Molde

6.5

6.600


13.100

2.200
5
98
Mona Ulseth Sylte, Trondhjems Turnforening

6.5

6.550

0.1

12.950

2.350
6
168
Hanna Haugen, HSIL

5.5

7.300


12.800

2.500
6
211
Helene Gamst Berg, Tromsø Turnforening

5.5

7.300


12.800

2.500
6
63
Helena Gilje, Stavanger Turnforening

5.5

7.300


12.800

2.500
9
187
Matilde Waldermo, Moss Turnforening

6.0

6.500


12.500

2.800
10
212
Gabrielle Dahl Evertsen, Tromsø Turnforening

5.5

6.800

0.1

12.200

3.100
11
166
Vilde Mathisen Vikestad, HSIL

4.0

7.400


11.400

3.900
12
210
Camilla Kristiansen, Tromsø Turnforening

5.5

5.750

0.1

11.150

4.150
13
145
Sandra Melody Larsen, Asker Turnforening

4.5

6.550


11.050

4.250
14
64
Auriane Labes, Stavanger Turnforening

5.5

5.700

0.2

11.000

4.300
15
164
Ingeborg Gauteplass Reitan, Hokksund Turnforening

6.0

4.900


10.900

4.400
16
43
Karen Maria Dæhli, Hamar

4.5

6.150


10.650

4.650
17
146
Una Nesset, Fana

4.5

5.650


10.150

5.150
18
144
Oda Sagen, Asker Turnforening

2.5

7.600


10.100

5.200
19
252
Karoline Østli Erevik, Slemmestad

4.0

5.800

0.1

9.700

5.600
20
143
Ada Hovland Hilland, Asker Turnforening

2.5

7.050


9.550

5.750
21
253
Lea Eriksen, Nordstrand

3.0

6.450

0.1

9.350

5.950
22
234
Hedda Thorgersen, Horten

2.5

6.100

0.1

8.500

6.800
23
142
Elma Livakovic, Asker Turnforening

2.0

5.950


7.950

7.350
23
83
Sigrid Øverby, Rena

3.0

4.950


7.950

7.350
25
124
Vilde Birkeland Amblie, Oslo Turnforening




25
125
Ella Hegna Eggen, Oslo Turnforening




25
165
Malin Ness Rørvik, HSIL




25
167
Tina Lashkarivand, HSIL




25
189
Victoria von Krogh, Holmen Tropp og Turnforening




25
225
Elise Krogstad, Nedre Glomma Turn




25
256
Kari Lia Røkås, Nøtterøy




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/16/2024 7:50:02 PM
SX
SM
MD
XL
XXL