Back 

Alpha Factor Cup nr 2 Trondheim, 14.-15. april 2018

Jenter rekrutt 11 år Gutter Junior Jenter rekrutt 12 år Gutter Senior Jenter kl 1 Gutter rekrutt Jenter kl 2 Gutter kl 1 Jenter kl 3 WAG Junior WAG Senior Rekrutt jenter Gutter Junior/senior Stige jenter Gutter stige Team Junior jenter Team Senior jenter
Rekrutt jenter
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
Nidaros Turn
- Hannah Rebekah Murai-Ubby
- Caroline Maria Hestnes
- Sofie Arntzen Johnsen
- Tora Løvik Sperle
- Tuva Paulsen
- Leah Marianne Bjørkmo
- Ingrid Kristine Sørmo
- Julie Ansok Høgås
- Dina Hildrum
35.800
10.500
10.100
13.100
9.300
11.100
11.100
11.400
11.200
11.300
36.000
8.600
8.700
11.900
9.700
12.400
11.700
10.900
11.400
11.600
40.300
7.100
10.200
13.100
13.100
14.100
12.700

12.700
11.000
40.700
8.500
8.300
13.800
12.100
13.700
13.200

12.300
11.200
152.800
34.700
37.300
51.900
44.200
51.300
48.700
22.300
47.600
45.100
0.000
2
Trondhjem
- Live Rusten Berge
- Johanna Grimsmo
- Guro Knutsen
- Karoline Søberg
- Annika Bjerkan
34.600
10.800
10.500
11.200
10.900
12.500
31.900
9.900
8.900
8.000
10.900
11.100
39.700
12.600
9.700
12.600
11.400
14.500
41.400
12.400
10.900
10.400
14.400
14.600
147.600
45.700
40.000
42.200
47.600
52.700
5.200
3
Molde
- Ingrid Mørkeseth Eriksen
- Vår Bugge Varhaugvik
- Leah Ugelstad - Myrvang
- Thea Matilde Vassdal
32.900
10.400
11.100
10.900
10.900
32.700
10.900
11.400
10.400
10.200
38.600
12.900
12.500
13.200
11.500
39.700
13.800
13.300
12.600
12.200
143.900
48.000
48.300
47.100
44.800
8.900
4
Tomrefjord
- Anna Longva
- Hedda Folden
- Sara Vik
34.200
9.800
12.700
11.700
34.900
6.600
14.400
13.900
37.500
8.500
15.800
13.200
34.500
5.700
14.700
14.100
141.100
30.600
57.600
52.900
11.700
5
Aatf
- Sofie Jacobsen Molnes
- Iselin Borøchstein
- Malin Hungnes Eidskrem
- Oline Aarseth
- Tina Vingsnes
32.500
11.000
10.700
10.800

10.300
31.700
10.400
10.000
11.300


33.300
13.000
10.500
9.800


35.800
13.700
10.300
8.500

11.800
133.300
48.100
41.500
40.400
0.000
22.100
19.500
6
IL Sverre
- Mathea Nøst
- Hedda Røstad Sivertsen
- Synne Kolberg Haugen
- Hannah Gustad Strøm
- Elise Wold Haanes
- Karina Saxrud
- Tiril Espendatter Walldén
31.500
10.200
8.900
8.900
10.300

10.700
10.500
28.300
6.300
6.500
7.000
9.600

11.500
7.200
29.300
10.700
6.800
6.300
7.500

11.100

37.500
11.400
6.400
10.900
12.200

12.500
12.800
126.600
38.600
28.600
33.100
39.600
0.000
45.800
30.500
26.200
7
Kristiansund
- Elvira Bere
- Susanne Hannaseth
22.500
11.200
11.300
18.000
9.500
8.500
21.000
9.900
11.100
24.700
12.600
12.100
86.200
43.200
43.000
66.600
8
Steinkjer Turnforening
- Tiril Røli Ansnes
- Elea Dullum Rystad
- Malin Aaheim
20.900
10.400
10.500

16.600
7.200
9.400

22.400
7.200
10.500
4.700
26.100
7.400
12.200
6.500
86.000
32.200
42.600
11.200
66.800
9
Stj.Blink turngruppe
- Hanna Klevan
- Emilie Flaamo
- Johanna Skjei
18.800

9.300
9.500
14.800

7.200
7.600
20.700

10.000
10.700
22.400

11.000
11.400
76.700
0.000
37.500
39.200
76.100
10
Hødd Turn
- Selma Tarberg
- Aina Utgård Dimmen
19.200
8.900
10.300
18.800
8.400
10.400
20.900
8.600
12.300
12.100

12.100
71.000
25.900
45.100
81.800
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/20/2024 9:19:50 PM
SX
SM
MD
XL
XXL