Back 

Alpha Factor Cup nr 2 Trondheim, 14.-15. april 2018

Jenter rekrutt 11 år Gutter Junior Jenter rekrutt 12 år Gutter Senior Jenter kl 1 Gutter rekrutt Jenter kl 2 Gutter kl 1 Jenter kl 3 WAG Junior WAG Senior Rekrutt jenter Gutter Junior/senior Stige jenter Gutter stige Team Junior jenter Team Senior jenter
Jenter rekrutt 11 år
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
12
Sofie Jacobsen Molnes
Aatf
11.000
D: 2.8
E: 8.200
10.400
D: 2.20
E: 8.200
13.000
D: 6.70
E: 6.300
13.700
D: 6.20
E: 7.500
48.100
VT
11.000
D: 2.8
E: 8.200
UB
10.400
D: 2.2
E: 8.200
BB
13.000
D: 6.7
E: 6.300
FX
13.700
D: 6.2
E: 7.500
2
39
Live Rusten Berge
Trondhjem
10.800
D: 2.0
E: 8.800
9.900
D: 2.20
E: 7.700
12.600
D: 5.00
E: 7.800
ND: 0.20
12.400
D: 5.10
E: 7.300
45.700
2.400
VT
10.800
D: 2.0
E: 8.800
UB
9.900
D: 2.2
E: 7.700
BB
12.600
D: 5.0
E: 7.800
ND: 0.20
FX
12.400
D: 5.1
E: 7.300
3
1
Elvira Bere
Kristiansund
11.200
D: 2.8
E: 8.400
9.500
D: 3.00
E: 6.500
9.900
D: 5.50
E: 4.800
ND: 0.40
12.600
D: 5.50
E: 7.100
43.200
4.900
VT
11.200
D: 2.8
E: 8.400
UB
9.500
D: 3.0
E: 6.500
BB
9.900
D: 5.5
E: 4.800
ND: 0.40
FX
12.600
D: 5.5
E: 7.100
4
31
Elea Dullum Rystad
Steinkjer Turnforening
10.500
D: 1.5
E: 9.000
9.400
D: 2.20
E: 7.200
10.500
D: 4.90
E: 5.600
12.200
D: 4.80
E: 7.400
42.600
5.500
VT
10.500
D: 1.5
E: 9.000
UB
9.400
D: 2.2
E: 7.200
BB
10.500
D: 4.9
E: 5.600
FX
12.200
D: 4.8
E: 7.400
5
13
Iselin Borøchstein
Aatf
10.700
D: 3.2
E: 7.500
10.000
D: 2.20
E: 7.800
10.500
D: 5.50
E: 5.000
10.300
D: 5.10
E: 5.200
41.500
6.600
VT
10.700
D: 3.2
E: 7.500
UB
10.000
D: 2.2
E: 7.800
BB
10.500
D: 5.5
E: 5.000
FX
10.300
D: 5.1
E: 5.200
6
40
Johanna Grimsmo
Trondhjem
10.500
D: 2.0
E: 8.500
8.900
D: 2.20
E: 6.700
9.700
D: 4.40
E: 5.500
ND: 0.20
10.900
D: 3.80
E: 7.100
40.000
8.100
VT
10.500
D: 2.0
E: 8.500
UB
8.900
D: 2.2
E: 6.700
BB
9.700
D: 4.4
E: 5.500
ND: 0.20
FX
10.900
D: 3.8
E: 7.100
7
23
Mathea Nøst
IL Sverre
10.200
D: 2.0
E: 8.200
6.300
D: 2.00
E: 4.300
10.700
D: 5.50
E: 5.200
11.400
D: 4.70
E: 6.700
38.600
9.500
VT
10.200
D: 2.0
E: 8.200
UB
6.300
D: 2.0
E: 4.300
BB
10.700
D: 5.5
E: 5.200
FX
11.400
D: 4.7
E: 6.700
8
4
Caroline Maria Hestnes
Nidaros Turn
10.100
D: 1.5
E: 8.600
8.700

E: 8.700
10.200
D: 4.30
E: 5.900
8.300
D: 3.00
E: 5.300
37.300
10.800
VT
10.100
D: 1.5
E: 8.600
UB
8.700

E: 8.700
BB
10.200
D: 4.3
E: 5.900
FX
8.300
D: 3.0
E: 5.300
9
3
Hannah Rebekah Murai-Ubby
Nidaros Turn
10.500
D: 2.0
E: 8.500
8.600

E: 8.600
7.100
D: 2.50
E: 4.600
8.500
D: 3.00
E: 5.500
34.700
13.400
VT
10.500
D: 2.0
E: 8.500
UB
8.600

E: 8.600
BB
7.100
D: 2.5
E: 4.600
FX
8.500
D: 3.0
E: 5.500
10
25
Synne Kolberg Haugen
IL Sverre
8.900
D: 0.5
E: 8.400
7.000
D: 1.00
E: 6.000
6.300
D: 2.50
E: 3.800
10.900
D: 4.40
E: 6.500
33.100
15.000
VT
8.900
D: 0.5
E: 8.400
UB
7.000
D: 1.0
E: 6.000
BB
6.300
D: 2.5
E: 3.800
FX
10.900
D: 4.4
E: 6.500
11
30
Tiril Røli Ansnes
Steinkjer Turnforening
10.400
D: 1.5
E: 8.900
7.200
D: 2.00
E: 5.200
7.200
D: 0.50
E: 6.700
7.400
D: 2.00
E: 5.400
32.200
15.900
VT
10.400
D: 1.5
E: 8.900
UB
7.200
D: 2.0
E: 5.200
BB
7.200
D: 0.5
E: 6.700
FX
7.400
D: 2.0
E: 5.400
12
36
Anna Longva
Tomrefjord
9.800
D: 2.0
E: 7.800
6.600
D: 2.00
E: 4.600
8.500
D: 3.40
E: 5.100
5.700
D: 3.20
E: 2.500
30.600
17.500
VT
9.800
D: 2.0
E: 7.800
UB
6.600
D: 2.0
E: 4.600
BB
8.500
D: 3.4
E: 5.100
FX
5.700
D: 3.2
E: 2.500
13
24
Hedda Røstad Sivertsen
IL Sverre
8.900
D: 0.5
E: 8.400
6.500
D: 1.20
E: 5.300
6.800
D: 2.50
E: 4.300
6.400
D: 3.60
E: 2.800
28.600
19.500
VT
8.900
D: 0.5
E: 8.400
UB
6.500
D: 1.2
E: 5.300
BB
6.800
D: 2.5
E: 4.300
FX
6.400
D: 3.6
E: 2.800
14
17
Selma Tarberg
Hødd Turn
8.900
D: 0.5
E: 8.400
8.400

E: 8.400
8.600
D: 0.00
E: 8.600
25.900
22.200
VT
8.900
D: 0.5
E: 8.400
UB
8.400

E: 8.400
BB
8.600

E: 8.600
FX

15
33
Hanna Klevan
Stj.Blink turngruppe
VT

UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
1
Elvira Bere, Kristiansund


2.8


8.400




5.600
11.200

2
12
Sofie Jacobsen Molnes, Aatf


2.8


8.200




5.500
11.000

0.100
3
39
Live Rusten Berge, Trondhjem


2.0


8.800




5.400
10.800

0.200
4
13
Iselin Borøchstein, Aatf


3.2


7.500




5.350
10.700

0.250
5
31
Elea Dullum Rystad, Steinkjer Turnforening


1.5


9.000




5.250
10.500

0.350
5
3
Hannah Rebekah Murai-Ubby, Nidaros Turn


2.0


8.500




5.250
10.500

0.350
5
40
Johanna Grimsmo, Trondhjem


2.0


8.500




5.250
10.500

0.350
8
30
Tiril Røli Ansnes, Steinkjer Turnforening


1.5


8.900




5.200
10.400

0.400
9
23
Mathea Nøst, IL Sverre


2.0


8.200




5.100
10.200

0.500
10
4
Caroline Maria Hestnes, Nidaros Turn


1.5


8.600




5.050
10.100

0.550
11
36
Anna Longva, Tomrefjord


2.0


7.800




4.900
9.800

0.700
12
17
Selma Tarberg, Hødd Turn


0.5


8.400




4.450
8.900

1.150
12
24
Hedda Røstad Sivertsen, IL Sverre


0.5


8.400




4.450
8.900

1.150
12
25
Synne Kolberg Haugen, IL Sverre


0.5


8.400




4.450
8.900

1.150
15
33
Hanna Klevan, Stj.Blink turngruppe










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
12
Sofie Jacobsen Molnes, Aatf

2.2

8.200


10.400

2
13
Iselin Borøchstein, Aatf

2.2

7.800


10.000

0.400
3
39
Live Rusten Berge, Trondhjem

2.2

7.700


9.900

0.500
4
1
Elvira Bere, Kristiansund

3.0

6.500


9.500

0.900
5
31
Elea Dullum Rystad, Steinkjer Turnforening

2.2

7.200


9.400

1.000
6
40
Johanna Grimsmo, Trondhjem

2.2

6.700


8.900

1.500
7
4
Caroline Maria Hestnes, Nidaros Turn


8.700


8.700

1.700
8
3
Hannah Rebekah Murai-Ubby, Nidaros Turn


8.600


8.600

1.800
9
17
Selma Tarberg, Hødd Turn


8.400


8.400

2.000
10
30
Tiril Røli Ansnes, Steinkjer Turnforening

2.0

5.200


7.200

3.200
11
25
Synne Kolberg Haugen, IL Sverre

1.0

6.000


7.000

3.400
12
36
Anna Longva, Tomrefjord

2.0

4.600


6.600

3.800
13
24
Hedda Røstad Sivertsen, IL Sverre

1.2

5.300


6.500

3.900
14
23
Mathea Nøst, IL Sverre

2.0

4.300


6.300

4.100
15
33
Hanna Klevan, Stj.Blink turngruppe




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
12
Sofie Jacobsen Molnes, Aatf

6.7

6.300


13.000

2
39
Live Rusten Berge, Trondhjem

5.0

7.800

0.2

12.600

0.400
3
23
Mathea Nøst, IL Sverre

5.5

5.200


10.700

2.300
4
31
Elea Dullum Rystad, Steinkjer Turnforening

4.9

5.600


10.500

2.500
4
13
Iselin Borøchstein, Aatf

5.5

5.000


10.500

2.500
6
4
Caroline Maria Hestnes, Nidaros Turn

4.3

5.900


10.200

2.800
7
1
Elvira Bere, Kristiansund

5.5

4.800

0.4

9.900

3.100
8
40
Johanna Grimsmo, Trondhjem

4.4

5.500

0.2

9.700

3.300
9
17
Selma Tarberg, Hødd Turn


8.600


8.600

4.400
10
36
Anna Longva, Tomrefjord

3.4

5.100


8.500

4.500
11
30
Tiril Røli Ansnes, Steinkjer Turnforening

0.5

6.700


7.200

5.800
12
3
Hannah Rebekah Murai-Ubby, Nidaros Turn

2.5

4.600


7.100

5.900
13
24
Hedda Røstad Sivertsen, IL Sverre

2.5

4.300


6.800

6.200
14
25
Synne Kolberg Haugen, IL Sverre

2.5

3.800


6.300

6.700
15
33
Hanna Klevan, Stj.Blink turngruppe




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
12
Sofie Jacobsen Molnes, Aatf

6.2

7.500


13.700

2
1
Elvira Bere, Kristiansund

5.5

7.100


12.600

1.100
3
39
Live Rusten Berge, Trondhjem

5.1

7.300


12.400

1.300
4
31
Elea Dullum Rystad, Steinkjer Turnforening

4.8

7.400


12.200

1.500
5
23
Mathea Nøst, IL Sverre

4.7

6.700


11.400

2.300
6
40
Johanna Grimsmo, Trondhjem

3.8

7.100


10.900

2.800
6
25
Synne Kolberg Haugen, IL Sverre

4.4

6.500


10.900

2.800
8
13
Iselin Borøchstein, Aatf

5.1

5.200


10.300

3.400
9
3
Hannah Rebekah Murai-Ubby, Nidaros Turn

3.0

5.500


8.500

5.200
10
4
Caroline Maria Hestnes, Nidaros Turn

3.0

5.300


8.300

5.400
11
30
Tiril Røli Ansnes, Steinkjer Turnforening

2.0

5.400


7.400

6.300
12
24
Hedda Røstad Sivertsen, IL Sverre

3.6

2.800


6.400

7.300
13
36
Anna Longva, Tomrefjord

3.2

2.500


5.700

8.000
14
17
Selma Tarberg, Hødd Turn




14
33
Hanna Klevan, Stj.Blink turngruppe




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/20/2024 9:28:36 PM
SX
SM
MD
XL
XXL