Back 

Alpha Factor Cup nr 2 Trondheim, 14.-15. april 2018

Jenter rekrutt 11 år Gutter Junior Jenter rekrutt 12 år Gutter Senior Jenter kl 1 Gutter rekrutt Jenter kl 2 Gutter kl 1 Jenter kl 3 WAG Junior WAG Senior Rekrutt jenter Gutter Junior/senior Stige jenter Gutter stige Team Junior jenter Team Senior jenter
Jenter kl 1
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
64
Erle Brevik Grudt
Molde
12.300
D: 4.0
E: 8.300
12.600
D: 4.80
E: 7.800
13.200
D: 6.70
E: 6.700
ND: 0.20
14.000
D: 6.00
E: 8.000
52.100
VT
12.300
D: 4.0
E: 8.300
UB
12.600
D: 4.8
E: 7.800
BB
13.200
D: 6.7
E: 6.700
ND: 0.20
FX
14.000
D: 6.0
E: 8.000
2
72
Veslemøy Kristine Torkildsen
Nidaros Turn
11.300
D: 3.2
E: 8.100
11.800
D: 3.50
E: 8.300
12.700
D: 6.20
E: 6.500
13.800
D: 5.50
E: 8.300
49.600
2.500
VT
11.300
D: 3.2
E: 8.100
UB
11.800
D: 3.5
E: 8.300
BB
12.700
D: 6.2
E: 6.500
FX
13.800
D: 5.5
E: 8.300
3
45
Erica Liepelt Uran
Molde
12.500
D: 4.2
E: 8.300
12.300
D: 5.90
E: 6.400
12.200
D: 6.20
E: 6.300
ND: 0.30
12.500
D: 6.20
E: 6.300
49.500
2.600
VT
12.500
D: 4.2
E: 8.300
UB
12.300
D: 5.9
E: 6.400
BB
12.200
D: 6.2
E: 6.300
ND: 0.30
FX
12.500
D: 6.2
E: 6.300
4
66
Elisabeth Berg Eriksen
Nidaros Turn
11.600
D: 2.8
E: 8.800
11.300
D: 3.00
E: 8.300
12.900
D: 5.40
E: 7.500
13.300
D: 5.30
E: 8.000
49.100
3.000
VT
11.600
D: 2.8
E: 8.800
UB
11.300
D: 3.0
E: 8.300
BB
12.900
D: 5.4
E: 7.500
FX
13.300
D: 5.3
E: 8.000
5
68
Maria Johannessen
Nidaros Turn
11.000
D: 3.2
E: 7.800
10.900
D: 1.50
E: 9.400
13.400
D: 4.90
E: 8.500
13.400
D: 5.30
E: 8.100
48.700
3.400
VT
11.000
D: 3.2
E: 7.800
UB
10.900
D: 1.5
E: 9.400
BB
13.400
D: 4.9
E: 8.500
FX
13.400
D: 5.3
E: 8.100
6
61
Ingvil Sætre Baadnes
Aatf
11.100
D: 3.0
E: 8.100
11.900
D: 4.70
E: 7.200
10.800
D: 6.60
E: 4.200
14.200
D: 6.40
E: 7.800
48.000
4.100
VT
11.100
D: 3.0
E: 8.100
UB
11.900
D: 4.7
E: 7.200
BB
10.800
D: 6.6
E: 4.200
FX
14.200
D: 6.4
E: 7.800
7
51
Eline Lerfall
Stj.Blink turngruppe
11.400
D: 2.8
E: 8.600
11.900
D: 4.40
E: 7.500
12.000
D: 6.40
E: 6.000
ND: 0.40
12.600
D: 5.60
E: 7.000
47.900
4.200
VT
11.400
D: 2.8
E: 8.600
UB
11.900
D: 4.4
E: 7.500
BB
12.000
D: 6.4
E: 6.000
ND: 0.40
FX
12.600
D: 5.6
E: 7.000
8
56
Linnea Kollstrøm
Kristiansund
10.700
D: 3.2
E: 7.500
11.500
D: 3.20
E: 8.300
11.900
D: 5.70
E: 6.200
13.600
D: 6.00
E: 7.600
47.700
4.400
VT
10.700
D: 3.2
E: 7.500
UB
11.500
D: 3.2
E: 8.300
BB
11.900
D: 5.7
E: 6.200
FX
13.600
D: 6.0
E: 7.600
9
60
Emma Kongshaug
Kristiansund
11.200
D: 3.2
E: 8.000
11.200
D: 3.00
E: 8.200
11.300
D: 5.20
E: 6.100
13.800
D: 6.00
E: 7.800
47.500
4.600
VT
11.200
D: 3.2
E: 8.000
UB
11.200
D: 3.0
E: 8.200
BB
11.300
D: 5.2
E: 6.100
FX
13.800
D: 6.0
E: 7.800
10
70
Sofia Rød
Nidaros Turn
11.300
D: 2.8
E: 8.500
10.500
D: 3.00
E: 7.500
11.900
D: 5.80
E: 6.100
13.600
D: 5.80
E: 7.800
47.300
4.800
VT
11.300
D: 2.8
E: 8.500
UB
10.500
D: 3.0
E: 7.500
BB
11.900
D: 5.8
E: 6.100
FX
13.600
D: 5.8
E: 7.800
11
69
Sara Bratbergsengen
Nidaros Turn
11.100
D: 2.8
E: 8.300
11.700
D: 3.20
E: 8.500
11.000
D: 5.50
E: 5.500
13.400
D: 5.30
E: 8.100
47.200
4.900
VT
11.100
D: 2.8
E: 8.300
UB
11.700
D: 3.2
E: 8.500
BB
11.000
D: 5.5
E: 5.500
FX
13.400
D: 5.3
E: 8.100
12
67
Jenny Aas Vårheim
Nidaros Turn
11.400
D: 2.8
E: 8.600
10.200
D: 1.70
E: 8.500
12.200
D: 4.80
E: 7.400
12.800
D: 5.00
E: 7.800
46.600
5.500
VT
11.400
D: 2.8
E: 8.600
UB
10.200
D: 1.7
E: 8.500
BB
12.200
D: 4.8
E: 7.400
FX
12.800
D: 5.0
E: 7.800
13
52
Thea Elise Johansen
Stj.Blink turngruppe
10.500
D: 2.0
E: 8.500
10.300
D: 3.00
E: 7.300
12.200
D: 5.50
E: 7.100
ND: 0.40
13.200
D: 5.80
E: 7.400
46.200
5.900
VT
10.500
D: 2.0
E: 8.500
UB
10.300
D: 3.0
E: 7.300
BB
12.200
D: 5.5
E: 7.100
ND: 0.40
FX
13.200
D: 5.8
E: 7.400
14
57
Hermine Haugan
Kristiansund
10.900
D: 3.2
E: 7.700
10.600
D: 3.00
E: 7.600
10.500
D: 5.70
E: 4.800
13.500
D: 6.10
E: 7.400
45.500
6.600
VT
10.900
D: 3.2
E: 7.700
UB
10.600
D: 3.0
E: 7.600
BB
10.500
D: 5.7
E: 4.800
FX
13.500
D: 6.1
E: 7.400
15
49
Ellinor Harnes
Stj.Blink turngruppe
10.600
D: 2.8
E: 7.800
10.100
D: 3.20
E: 6.900
10.400
D: 4.80
E: 6.000
ND: 0.40
12.600
D: 5.30
E: 7.300
43.700
8.400
VT
10.600
D: 2.8
E: 7.800
UB
10.100
D: 3.2
E: 6.900
BB
10.400
D: 4.8
E: 6.000
ND: 0.40
FX
12.600
D: 5.3
E: 7.300
15
58
Emilie Solheim
Kristiansund
10.500
D: 3.2
E: 7.300
10.200
D: 3.00
E: 7.200
11.500
D: 6.00
E: 5.500
11.500
D: 5.30
E: 6.200
43.700
8.400
VT
10.500
D: 3.2
E: 7.300
UB
10.200
D: 3.0
E: 7.200
BB
11.500
D: 6.0
E: 5.500
FX
11.500
D: 5.3
E: 6.200
17
48
Ane Linnea Hundal
IL Sverre
11.000
D: 2.8
E: 8.200
7.200
D: 4.60
E: 2.600
12.000
D: 5.70
E: 6.600
ND: 0.30
13.300
D: 5.80
E: 7.500
43.500
8.600
VT
11.000
D: 2.8
E: 8.200
UB
7.200
D: 4.6
E: 2.600
BB
12.000
D: 5.7
E: 6.600
ND: 0.30
FX
13.300
D: 5.8
E: 7.500
18
65
Rachel Borøchstein
Aatf
11.000
D: 2.8
E: 8.200
10.900
D: 3.20
E: 7.700
9.600
D: 5.60
E: 4.000
11.900
D: 5.30
E: 6.600
43.400
8.700
VT
11.000
D: 2.8
E: 8.200
UB
10.900
D: 3.2
E: 7.700
BB
9.600
D: 5.6
E: 4.000
FX
11.900
D: 5.3
E: 6.600
19
59
Anna Bertine Utheim Aune
Kristiansund
10.500
D: 3.2
E: 7.300
10.400
D: 3.20
E: 7.200
11.800
D: 5.50
E: 6.300
10.600
D: 5.60
E: 5.000
43.300
8.800
VT
10.500
D: 3.2
E: 7.300
UB
10.400
D: 3.2
E: 7.200
BB
11.800
D: 5.5
E: 6.300
FX
10.600
D: 5.6
E: 5.000
20
53
Silje Eiken Vatne
Hødd Turn
10.400
D: 2.0
E: 8.400
10.800
D: 2.00
E: 8.800
9.800
D: 5.20
E: 5.100
ND: 0.50
10.800
D: 5.20
E: 5.600
41.800
10.300
VT
10.400
D: 2.0
E: 8.400
UB
10.800
D: 2.0
E: 8.800
BB
9.800
D: 5.2
E: 5.100
ND: 0.50
FX
10.800
D: 5.2
E: 5.600
21
50
Sunniva Hansen
Stj.Blink turngruppe
10.900
D: 2.0
E: 8.900
7.300
D: 4.60
E: 2.700
11.200
D: 5.20
E: 6.300
ND: 0.30
10.800
D: 4.20
E: 6.600
40.200
11.900
VT
10.900
D: 2.0
E: 8.900
UB
7.300
D: 4.6
E: 2.700
BB
11.200
D: 5.2
E: 6.300
ND: 0.30
FX
10.800
D: 4.2
E: 6.600
22
55
Hermine Kvarving Krogstad
Steinkjer Turnforening
10.400
D: 2.0
E: 8.400
6.500
D: 2.20
E: 4.300
11.300
D: 5.10
E: 6.200
11.800
D: 5.30
E: 6.500
40.000
12.100
VT
10.400
D: 2.0
E: 8.400
UB
6.500
D: 2.2
E: 4.300
BB
11.300
D: 5.1
E: 6.200
FX
11.800
D: 5.3
E: 6.500
23
62
Mia Rolland Engvik
Aatf
10.300
D: 2.0
E: 8.300
9.100
D: 3.00
E: 6.100
7.500
D: 2.50
E: 5.000
9.800
D: 4.00
E: 5.800
36.700
15.400
VT
10.300
D: 2.0
E: 8.300
UB
9.100
D: 3.0
E: 6.100
BB
7.500
D: 2.5
E: 5.000
FX
9.800
D: 4.0
E: 5.800
24
63
Celestine Sletvold
Aatf
9.600
D: 2.0
E: 7.600
9.400
D: 2.00
E: 7.400
6.700
D: 2.50
E: 4.200
7.800
D: 1.50
E: 6.300
33.500
18.600
VT
9.600
D: 2.0
E: 7.600
UB
9.400
D: 2.0
E: 7.400
BB
6.700
D: 2.5
E: 4.200
FX
7.800
D: 1.5
E: 6.300
25
46
Andrea Hallan
IL Sverre
12.300
D: 4.80
E: 7.500
13.800
D: 6.10
E: 8.000
ND: 0.30
26.100
26.000
VT

UB
12.300
D: 4.8
E: 7.500
BB
13.800
D: 6.1
E: 8.000
ND: 0.30
FX

26
54
Elina Tarberg
Hødd Turn
6.000
D: 1.00
E: 5.000
6.000
46.100
VT

UB
6.000
D: 1.0
E: 5.000
BB

FX

27
71
Sofie Usterud
Nidaros Turn
VT

UB

BB

FX

27
47
Ester Nøst
IL Sverre
VT

UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
45
Erica Liepelt Uran, Molde


4.2


8.300




6.250
12.500

2
64
Erle Brevik Grudt, Molde


4.0


8.300




6.150
12.300

0.100
3
66
Elisabeth Berg Eriksen, Nidaros Turn


2.8


8.800




5.800
11.600

0.450
4
51
Eline Lerfall, Stj.Blink turngruppe


2.8


8.600




5.700
11.400

0.550
4
67
Jenny Aas Vårheim, Nidaros Turn


2.8


8.600




5.700
11.400

0.550
6
70
Sofia Rød, Nidaros Turn


2.8


8.500




5.650
11.300

0.600
6
72
Veslemøy Kristine Torkildsen, Nidaros Turn


3.2


8.100




5.650
11.300

0.600
8
60
Emma Kongshaug, Kristiansund


3.2


8.000




5.600
11.200

0.650
9
69
Sara Bratbergsengen, Nidaros Turn


2.8


8.300




5.550
11.100

0.700
9
61
Ingvil Sætre Baadnes, Aatf


3.0


8.100




5.550
11.100

0.700
11
65
Rachel Borøchstein, Aatf


2.8


8.200




5.500
11.000

0.750
11
48
Ane Linnea Hundal, IL Sverre


2.8


8.200




5.500
11.000

0.750
11
68
Maria Johannessen, Nidaros Turn


3.2


7.800




5.500
11.000

0.750
14
50
Sunniva Hansen, Stj.Blink turngruppe


2.0


8.900




5.450
10.900

0.800
14
57
Hermine Haugan, Kristiansund


3.2


7.700




5.450
10.900

0.800
16
56
Linnea Kollstrøm, Kristiansund


3.2


7.500




5.350
10.700

0.900
17
49
Ellinor Harnes, Stj.Blink turngruppe


2.8


7.800




5.300
10.600

0.950
18
52
Thea Elise Johansen, Stj.Blink turngruppe


2.0


8.500




5.250
10.500

1.000
18
58
Emilie Solheim, Kristiansund


3.2


7.300




5.250
10.500

1.000
18
59
Anna Bertine Utheim Aune, Kristiansund


3.2


7.300




5.250
10.500

1.000
21
55
Hermine Kvarving Krogstad, Steinkjer Turnforening


2.0


8.400




5.200
10.400

1.050
21
53
Silje Eiken Vatne, Hødd Turn


2.0


8.400




5.200
10.400

1.050
23
62
Mia Rolland Engvik, Aatf


2.0


8.300




5.150
10.300

1.100
24
63
Celestine Sletvold, Aatf


2.0


7.600




4.800
9.600

1.450
25
46
Andrea Hallan, IL Sverre










25
47
Ester Nøst, IL Sverre










25
54
Elina Tarberg, Hødd Turn










25
71
Sofie Usterud, Nidaros Turn










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
64
Erle Brevik Grudt, Molde

4.8

7.800


12.600

2
46
Andrea Hallan, IL Sverre

4.8

7.500


12.300

0.300
2
45
Erica Liepelt Uran, Molde

5.9

6.400


12.300

0.300
4
51
Eline Lerfall, Stj.Blink turngruppe

4.4

7.500


11.900

0.700
4
61
Ingvil Sætre Baadnes, Aatf

4.7

7.200


11.900

0.700
6
72
Veslemøy Kristine Torkildsen, Nidaros Turn

3.5

8.300


11.800

0.800
7
69
Sara Bratbergsengen, Nidaros Turn

3.2

8.500


11.700

0.900
8
56
Linnea Kollstrøm, Kristiansund

3.2

8.300


11.500

1.100
9
66
Elisabeth Berg Eriksen, Nidaros Turn

3.0

8.300


11.300

1.300
10
60
Emma Kongshaug, Kristiansund

3.0

8.200


11.200

1.400
11
68
Maria Johannessen, Nidaros Turn

1.5

9.400


10.900

1.700
11
65
Rachel Borøchstein, Aatf

3.2

7.700


10.900

1.700
13
53
Silje Eiken Vatne, Hødd Turn

2.0

8.800


10.800

1.800
14
57
Hermine Haugan, Kristiansund

3.0

7.600


10.600

2.000
15
70
Sofia Rød, Nidaros Turn

3.0

7.500


10.500

2.100
16
59
Anna Bertine Utheim Aune, Kristiansund

3.2

7.200


10.400

2.200
17
52
Thea Elise Johansen, Stj.Blink turngruppe

3.0

7.300


10.300

2.300
18
67
Jenny Aas Vårheim, Nidaros Turn

1.7

8.500


10.200

2.400
18
58
Emilie Solheim, Kristiansund

3.0

7.200


10.200

2.400
20
49
Ellinor Harnes, Stj.Blink turngruppe

3.2

6.900


10.100

2.500
21
63
Celestine Sletvold, Aatf

2.0

7.400


9.400

3.200
22
62
Mia Rolland Engvik, Aatf

3.0

6.100


9.100

3.500
23
50
Sunniva Hansen, Stj.Blink turngruppe

4.6

2.700


7.300

5.300
24
48
Ane Linnea Hundal, IL Sverre

4.6

2.600


7.200

5.400
25
55
Hermine Kvarving Krogstad, Steinkjer Turnforening

2.2

4.300


6.500

6.100
26
54
Elina Tarberg, Hødd Turn

1.0

5.000


6.000

6.600
27
47
Ester Nøst, IL Sverre




27
71
Sofie Usterud, Nidaros Turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
46
Andrea Hallan, IL Sverre

6.1

8.000

0.3

13.800

2
68
Maria Johannessen, Nidaros Turn

4.9

8.500


13.400

0.400
3
64
Erle Brevik Grudt, Molde

6.7

6.700

0.2

13.200

0.600
4
66
Elisabeth Berg Eriksen, Nidaros Turn

5.4

7.500


12.900

0.900
5
72
Veslemøy Kristine Torkildsen, Nidaros Turn

6.2

6.500


12.700

1.100
6
67
Jenny Aas Vårheim, Nidaros Turn

4.8

7.400


12.200

1.600
6
52
Thea Elise Johansen, Stj.Blink turngruppe

5.5

7.100

0.4

12.200

1.600
6
45
Erica Liepelt Uran, Molde

6.2

6.300

0.3

12.200

1.600
9
48
Ane Linnea Hundal, IL Sverre

5.7

6.600

0.3

12.000

1.800
9
51
Eline Lerfall, Stj.Blink turngruppe

6.4

6.000

0.4

12.000

1.800
11
56
Linnea Kollstrøm, Kristiansund

5.7

6.200


11.900

1.900
11
70
Sofia Rød, Nidaros Turn

5.8

6.100


11.900

1.900
13
59
Anna Bertine Utheim Aune, Kristiansund

5.5

6.300


11.800

2.000
14
58
Emilie Solheim, Kristiansund

6.0

5.500


11.500

2.300
15
55
Hermine Kvarving Krogstad, Steinkjer Turnforening

5.1

6.200


11.300

2.500
15
60
Emma Kongshaug, Kristiansund

5.2

6.100


11.300

2.500
17
50
Sunniva Hansen, Stj.Blink turngruppe

5.2

6.300

0.3

11.200

2.600
18
69
Sara Bratbergsengen, Nidaros Turn

5.5

5.500


11.000

2.800
19
61
Ingvil Sætre Baadnes, Aatf

6.6

4.200


10.800

3.000
20
57
Hermine Haugan, Kristiansund

5.7

4.800


10.500

3.300
21
49
Ellinor Harnes, Stj.Blink turngruppe

4.8

6.000

0.4

10.400

3.400
22
53
Silje Eiken Vatne, Hødd Turn

5.2

5.100

0.5

9.800

4.000
23
65
Rachel Borøchstein, Aatf

5.6

4.000


9.600

4.200
24
62
Mia Rolland Engvik, Aatf

2.5

5.000


7.500

6.300
25
63
Celestine Sletvold, Aatf

2.5

4.200


6.700

7.100
26
47
Ester Nøst, IL Sverre




26
54
Elina Tarberg, Hødd Turn




26
71
Sofie Usterud, Nidaros Turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
61
Ingvil Sætre Baadnes, Aatf

6.4

7.800


14.200

2
64
Erle Brevik Grudt, Molde

6.0

8.000


14.000

0.200
3
72
Veslemøy Kristine Torkildsen, Nidaros Turn

5.5

8.300


13.800

0.400
3
60
Emma Kongshaug, Kristiansund

6.0

7.800


13.800

0.400
5
70
Sofia Rød, Nidaros Turn

5.8

7.800


13.600

0.600
5
56
Linnea Kollstrøm, Kristiansund

6.0

7.600


13.600

0.600
7
57
Hermine Haugan, Kristiansund

6.1

7.400


13.500

0.700
8
68
Maria Johannessen, Nidaros Turn

5.3

8.100


13.400

0.800
8
69
Sara Bratbergsengen, Nidaros Turn

5.3

8.100


13.400

0.800
10
66
Elisabeth Berg Eriksen, Nidaros Turn

5.3

8.000


13.300

0.900
10
48
Ane Linnea Hundal, IL Sverre

5.8

7.500


13.300

0.900
12
52
Thea Elise Johansen, Stj.Blink turngruppe

5.8

7.400


13.200

1.000
13
67
Jenny Aas Vårheim, Nidaros Turn

5.0

7.800


12.800

1.400
14
49
Ellinor Harnes, Stj.Blink turngruppe

5.3

7.300


12.600

1.600
14
51
Eline Lerfall, Stj.Blink turngruppe

5.6

7.000


12.600

1.600
16
45
Erica Liepelt Uran, Molde

6.2

6.300


12.500

1.700
17
65
Rachel Borøchstein, Aatf

5.3

6.600


11.900

2.300
18
55
Hermine Kvarving Krogstad, Steinkjer Turnforening

5.3

6.500


11.800

2.400
19
58
Emilie Solheim, Kristiansund

5.3

6.200


11.500

2.700
20
50
Sunniva Hansen, Stj.Blink turngruppe

4.2

6.600


10.800

3.400
20
53
Silje Eiken Vatne, Hødd Turn

5.2

5.600


10.800

3.400
22
59
Anna Bertine Utheim Aune, Kristiansund

5.6

5.000


10.600

3.600
23
62
Mia Rolland Engvik, Aatf

4.0

5.800


9.800

4.400
24
63
Celestine Sletvold, Aatf

1.5

6.300


7.800

6.400
25
46
Andrea Hallan, IL Sverre




25
47
Ester Nøst, IL Sverre




25
54
Elina Tarberg, Hødd Turn




25
71
Sofie Usterud, Nidaros Turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/20/2024 8:11:00 PM
SX
SM
MD
XL
XXL