Back 

Alpha Factor Cup nr 2 Trondheim, 14.-15. april 2018

Jenter rekrutt 11 år Gutter Junior Jenter rekrutt 12 år Gutter Senior Jenter kl 1 Gutter rekrutt Jenter kl 2 Gutter kl 1 Jenter kl 3 WAG Junior WAG Senior Rekrutt jenter Gutter Junior/senior Stige jenter Gutter stige Team Junior jenter Team Senior jenter
Jenter kl 2
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
73
Leah Støren
Molde
12.400
D: 4.2
E: 8.200
12.800
D: 6.20
E: 6.600
14.000
D: 6.80
E: 7.200
14.300
D: 6.20
E: 8.100
53.500
VT
12.400
D: 4.2
E: 8.200
UB
12.800
D: 6.2
E: 6.600
BB
14.000
D: 6.8
E: 7.200
FX
14.300
D: 6.2
E: 8.100
2
82
Emilie b sørøy
Aatf
11.200
D: 2.8
E: 8.400
13.800
D: 6.00
E: 7.800
11.800
D: 7.00
E: 4.900
ND: 0.10
13.500
D: 6.40
E: 7.100
50.300
3.200
VT
11.200
D: 2.8
E: 8.400
UB
13.800
D: 6.0
E: 7.800
BB
11.800
D: 7.0
E: 4.900
ND: 0.10
FX
13.500
D: 6.4
E: 7.100
3
83
Madeleine Sletvold
Aatf
11.400
D: 3.2
E: 8.200
12.500
D: 4.90
E: 7.600
11.900
D: 6.60
E: 5.500
ND: 0.20
13.300
D: 5.70
E: 7.600
49.100
4.400
VT
11.400
D: 3.2
E: 8.200
UB
12.500
D: 4.9
E: 7.600
BB
11.900
D: 6.6
E: 5.500
ND: 0.20
FX
13.300
D: 5.7
E: 7.600
4
79
Laura Nilsen
Steinkjer Turnforening
10.900
D: 2.8
E: 8.100
11.200
D: 3.00
E: 8.200
13.000
D: 5.80
E: 7.500
ND: 0.30
13.000
D: 5.30
E: 7.700
48.100
5.400
VT
10.900
D: 2.8
E: 8.100
UB
11.200
D: 3.0
E: 8.200
BB
13.000
D: 5.8
E: 7.500
ND: 0.30
FX
13.000
D: 5.3
E: 7.700
5
78
Emma Råde
Steinkjer Turnforening
11.300
D: 3.2
E: 8.100
11.300
D: 3.00
E: 8.300
11.400
D: 5.60
E: 6.200
ND: 0.40
13.200
D: 5.90
E: 7.300
47.200
6.300
VT
11.300
D: 3.2
E: 8.100
UB
11.300
D: 3.0
E: 8.300
BB
11.400
D: 5.6
E: 6.200
ND: 0.40
FX
13.200
D: 5.9
E: 7.300
6
77
Marit Baksvik Winge
Stj.Blink turngruppe
11.400
D: 2.8
E: 8.600
7.400

E: 8.400
ND: 1.00
11.500
D: 5.50
E: 6.400
ND: 0.40
11.900
D: 4.30
E: 7.600
42.200
11.300
VT
11.400
D: 2.8
E: 8.600
UB
7.400

E: 8.400
ND: 1.00
BB
11.500
D: 5.5
E: 6.400
ND: 0.40
FX
11.900
D: 4.3
E: 7.600
7
86
Juni Aasheim Bersvendsen
Nidaros Turn
11.500
D: 2.8
E: 8.700
6.100
D: 1.20
E: 4.900
11.100
D: 5.10
E: 6.000
13.200
D: 5.60
E: 7.600
41.900
11.600
VT
11.500
D: 2.8
E: 8.700
UB
6.100
D: 1.2
E: 4.900
BB
11.100
D: 5.1
E: 6.000
FX
13.200
D: 5.6
E: 7.600
8
76
Helene Listou
Stj.Blink turngruppe
11.100
D: 2.8
E: 8.300
7.100
D: 4.70
E: 6.400
ND: 4.00
11.200
D: 5.80
E: 5.800
ND: 0.40
12.000
D: 4.50
E: 7.500
41.400
12.100
VT
11.100
D: 2.8
E: 8.300
UB
7.100
D: 4.7
E: 6.400
ND: 4.00
BB
11.200
D: 5.8
E: 5.800
ND: 0.40
FX
12.000
D: 4.5
E: 7.500
9
81
Tilde Rørvik Godø
Aatf
9.900
D: 2.8
E: 7.100
8.800
D: 4.70
E: 4.100
10.500
D: 5.70
E: 5.000
ND: 0.20
11.100
D: 5.50
E: 5.600
40.300
13.200
VT
9.900
D: 2.8
E: 7.100
UB
8.800
D: 4.7
E: 4.100
BB
10.500
D: 5.7
E: 5.000
ND: 0.20
FX
11.100
D: 5.5
E: 5.600
10
75
Sara Aune Enoksen
IL Sverre
10.300
D: 2.0
E: 8.300
11.700
D: 4.90
E: 7.300
ND: 0.50
12.200
D: 5.70
E: 6.500
34.200
19.300
VT
10.300
D: 2.0
E: 8.300
UB

BB
11.700
D: 4.9
E: 7.300
ND: 0.50
FX
12.200
D: 5.7
E: 6.500
11
74
Nora Håpnes
IL Sverre
10.800
D: 4.70
E: 6.100
10.800
42.700
VT

UB
10.800
D: 4.7
E: 6.100
BB

FX

12
80
Toril Charlotte Aksnes
Steinkjer Turnforening
VT

UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
73
Leah Støren, Molde


4.2


8.200




6.200
12.400

2
86
Juni Aasheim Bersvendsen, Nidaros Turn


2.8


8.700




5.750
11.500

0.450
3
77
Marit Baksvik Winge, Stj.Blink turngruppe


2.8


8.600




5.700
11.400

0.500
3
83
Madeleine Sletvold, Aatf


3.2


8.200




5.700
11.400

0.500
5
78
Emma Råde, Steinkjer Turnforening


3.2


8.100




5.650
11.300

0.550
6
82
Emilie b sørøy, Aatf


2.8


8.400




5.600
11.200

0.600
7
76
Helene Listou, Stj.Blink turngruppe


2.8


8.300




5.550
11.100

0.650
8
79
Laura Nilsen, Steinkjer Turnforening


2.8


8.100




5.450
10.900

0.750
9
75
Sara Aune Enoksen, IL Sverre


2.0


8.300




5.150
10.300

1.050
10
81
Tilde Rørvik Godø, Aatf


2.8


7.100




4.950
9.900

1.250
11
74
Nora Håpnes, IL Sverre










11
80
Toril Charlotte Aksnes, Steinkjer Turnforening










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
82
Emilie b sørøy, Aatf

6.0

7.800


13.800

2
73
Leah Støren, Molde

6.2

6.600


12.800

1.000
3
83
Madeleine Sletvold, Aatf

4.9

7.600


12.500

1.300
4
78
Emma Råde, Steinkjer Turnforening

3.0

8.300


11.300

2.500
5
79
Laura Nilsen, Steinkjer Turnforening

3.0

8.200


11.200

2.600
6
74
Nora Håpnes, IL Sverre

4.7

6.100


10.800

3.000
7
81
Tilde Rørvik Godø, Aatf

4.7

4.100


8.800

5.000
8
77
Marit Baksvik Winge, Stj.Blink turngruppe


8.400

1.0

7.400

6.400
9
76
Helene Listou, Stj.Blink turngruppe

4.7

6.400

4.0

7.100

6.700
10
86
Juni Aasheim Bersvendsen, Nidaros Turn

1.2

4.900


6.100

7.700
11
75
Sara Aune Enoksen, IL Sverre




11
80
Toril Charlotte Aksnes, Steinkjer Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
73
Leah Støren, Molde

6.8

7.200


14.000

2
79
Laura Nilsen, Steinkjer Turnforening

5.8

7.500

0.3

13.000

1.000
3
83
Madeleine Sletvold, Aatf

6.6

5.500

0.2

11.900

2.100
4
82
Emilie b sørøy, Aatf

7.0

4.900

0.1

11.800

2.200
5
75
Sara Aune Enoksen, IL Sverre

4.9

7.300

0.5

11.700

2.300
6
77
Marit Baksvik Winge, Stj.Blink turngruppe

5.5

6.400

0.4

11.500

2.500
7
78
Emma Råde, Steinkjer Turnforening

5.6

6.200

0.4

11.400

2.600
8
76
Helene Listou, Stj.Blink turngruppe

5.8

5.800

0.4

11.200

2.800
9
86
Juni Aasheim Bersvendsen, Nidaros Turn

5.1

6.000


11.100

2.900
10
81
Tilde Rørvik Godø, Aatf

5.7

5.000

0.2

10.500

3.500
11
74
Nora Håpnes, IL Sverre




11
80
Toril Charlotte Aksnes, Steinkjer Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
73
Leah Støren, Molde

6.2

8.100


14.300

2
82
Emilie b sørøy, Aatf

6.4

7.100


13.500

0.800
3
83
Madeleine Sletvold, Aatf

5.7

7.600


13.300

1.000
4
86
Juni Aasheim Bersvendsen, Nidaros Turn

5.6

7.600


13.200

1.100
4
78
Emma Råde, Steinkjer Turnforening

5.9

7.300


13.200

1.100
6
79
Laura Nilsen, Steinkjer Turnforening

5.3

7.700


13.000

1.300
7
75
Sara Aune Enoksen, IL Sverre

5.7

6.500


12.200

2.100
8
76
Helene Listou, Stj.Blink turngruppe

4.5

7.500


12.000

2.300
9
77
Marit Baksvik Winge, Stj.Blink turngruppe

4.3

7.600


11.900

2.400
10
81
Tilde Rørvik Godø, Aatf

5.5

5.600


11.100

3.200
11
74
Nora Håpnes, IL Sverre




11
80
Toril Charlotte Aksnes, Steinkjer Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/20/2024 9:17:40 PM
SX
SM
MD
XL
XXL