Back 

KM Turn, Oslo og Akershus Holmen Turnhall, 2019-11-02

Jenter Rekrutt 11 år Jenter Rekrutt 12 år Gutter Rekrutt Jenter Klasse I Gutter Klasse I Jenter Klasse II Gutter Klasse II Jenter Klasse III Gutter Klasse III Jenter Rekrutt Lag Gutter Rekrutt Lag Jenter Stige Lag Gutter Stige Lag
Jenter Rekrutt 11 år
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
12
Elisa Mathisen
Holmen tropp og turn
10.850
D: 2.0
E: 8.850
13.350
D: 5.30
E: 8.050
13.900
D: 5.40
E: 8.500
13.900
D: 5.00
E: 8.900
52.000
VT
10.850
D: 2.0
E: 8.850
UB
13.350
D: 5.3
E: 8.050
BB
13.900
D: 5.4
E: 8.500
FX
13.900
D: 5.0
E: 8.900
2
16
Lara Zeida
Holmen tropp og turn
11.400
D: 2.8
E: 8.600
13.250
D: 5.30
E: 7.950
12.500
D: 5.50
E: 7.000
14.300
D: 5.70
E: 8.600
51.450
0.550
VT
11.400
D: 2.8
E: 8.600
UB
13.250
D: 5.3
E: 7.950
BB
12.500
D: 5.5
E: 7.000
FX
14.300
D: 5.7
E: 8.600
3
8
Aurora Fabritius-Vatne
Nordstrand turn
11.200
D: 2.8
E: 8.400
12.700
D: 4.70
E: 8.000
12.150
D: 5.30
E: 6.850
13.800
D: 4.80
E: 9.000
49.850
2.150
VT
11.200
D: 2.8
E: 8.400
UB
12.700
D: 4.7
E: 8.000
BB
12.150
D: 5.3
E: 6.850
FX
13.800
D: 4.8
E: 9.000
4
28
Elsa Kallevig
Njård turn
11.550
D: 2.8
E: 8.750
13.300
D: 5.20
E: 8.100
11.400
D: 5.50
E: 5.900
13.300
D: 4.90
E: 8.400
49.550
2.450
VT
11.550
D: 2.8
E: 8.750
UB
13.300
D: 5.2
E: 8.100
BB
11.400
D: 5.5
E: 5.900
FX
13.300
D: 4.9
E: 8.400
5
27
Hedda Charlote Wisløff Asse
Njård turn
10.400
D: 2.0
E: 8.400
13.200
D: 5.10
E: 8.100
12.900
D: 4.70
E: 8.200
12.750
D: 5.00
E: 7.750
49.250
2.750
VT
10.400
D: 2.0
E: 8.400
UB
13.200
D: 5.1
E: 8.100
BB
12.900
D: 4.7
E: 8.200
FX
12.750
D: 5.0
E: 7.750
6
15
Cecilia Espelien
Holmen tropp og turn
11.850
D: 3.0
E: 8.850
10.800
D: 2.00
E: 8.800
11.500
D: 4.90
E: 6.600
13.800
D: 5.00
E: 8.800
47.950
4.050
VT
11.850
D: 3.0
E: 8.850
UB
10.800
D: 2.0
E: 8.800
BB
11.500
D: 4.9
E: 6.600
FX
13.800
D: 5.0
E: 8.800
7
29
Mathilde Sæterbø Lillestøl
HSIL turn
11.900
D: 3.0
E: 8.900
10.350
D: 2.00
E: 8.350
12.600
D: 5.30
E: 7.300
13.000
D: 5.00
E: 8.000
47.850
4.150
VT
11.900
D: 3.0
E: 8.900
UB
10.350
D: 2.0
E: 8.350
BB
12.600
D: 5.3
E: 7.300
FX
13.000
D: 5.0
E: 8.000
8
13
Maya Nordby
Holmen tropp og turn
10.750
D: 2.0
E: 8.750
13.100
D: 5.30
E: 7.800
10.900
D: 5.50
E: 5.400
12.700
D: 4.90
E: 7.800
47.450
4.550
VT
10.750
D: 2.0
E: 8.750
UB
13.100
D: 5.3
E: 7.800
BB
10.900
D: 5.5
E: 5.400
FX
12.700
D: 4.9
E: 7.800
9
21
Berthe Rove Natvik
Holmen tropp og turn
10.750
D: 2.0
E: 8.750
11.750
D: 5.30
E: 6.450
10.350
D: 5.80
E: 4.550
13.700
D: 4.90
E: 8.800
46.550
5.450
VT
10.750
D: 2.0
E: 8.750
UB
11.750
D: 5.3
E: 6.450
BB
10.350
D: 5.8
E: 4.550
FX
13.700
D: 4.9
E: 8.800
10
10
Emelin Stubberud Evensen
Nordstrand turn
10.550
D: 2.0
E: 8.550
9.900
D: 2.00
E: 7.900
11.800
D: 4.80
E: 7.000
13.750
D: 4.90
E: 8.850
46.000
6.000
VT
10.550
D: 2.0
E: 8.550
UB
9.900
D: 2.0
E: 7.900
BB
11.800
D: 4.8
E: 7.000
FX
13.750
D: 4.9
E: 8.850
11
43
Mathilde Rækken
DFI Tropp og Turn
10.700
D: 2.0
E: 8.700
10.850
D: 2.00
E: 8.850
11.450
D: 4.90
E: 6.550
12.800
D: 5.50
E: 7.300
45.800
6.200
VT
10.700
D: 2.0
E: 8.700
UB
10.850
D: 2.0
E: 8.850
BB
11.450
D: 4.9
E: 6.550
FX
12.800
D: 5.5
E: 7.300
12
20
Julie Bruvold Hansen
Holmen tropp og turn
10.250
D: 2.0
E: 8.250
9.200
D: 2.00
E: 7.200
12.400
D: 5.40
E: 7.000
12.850
D: 4.90
E: 7.950
44.700
7.300
VT
10.250
D: 2.0
E: 8.250
UB
9.200
D: 2.0
E: 7.200
BB
12.400
D: 5.4
E: 7.000
FX
12.850
D: 4.9
E: 7.950
13
30
Annie Helen Smedstad Braastad
HSIL turn
11.850
D: 3.0
E: 8.850
9.900
D: 2.00
E: 7.900
10.700
D: 4.80
E: 5.900
11.850
D: 5.00
E: 6.850
44.300
7.700
VT
11.850
D: 3.0
E: 8.850
UB
9.900
D: 2.0
E: 7.900
BB
10.700
D: 4.8
E: 5.900
FX
11.850
D: 5.0
E: 6.850
14
33
Maja Wojcik
Hoppensprett Turn Jessheim
10.750
D: 2.0
E: 8.750
8.900
D: 1.00
E: 7.900
12.100
D: 5.00
E: 7.100
12.050
D: 4.90
E: 7.150
43.800
8.200
VT
10.750
D: 2.0
E: 8.750
UB
8.900
D: 1.0
E: 7.900
BB
12.100
D: 5.0
E: 7.100
FX
12.050
D: 4.9
E: 7.150
14
7
Emilie Ask Buer
Nordstrand turn
9.950
D: 2.0
E: 7.950
9.350
D: 1.50
E: 7.850
12.200
D: 5.30
E: 6.900
12.300
D: 4.80
E: 7.500
43.800
8.200
VT
9.950
D: 2.0
E: 7.950
UB
9.350
D: 1.5
E: 7.850
BB
12.200
D: 5.3
E: 6.900
FX
12.300
D: 4.8
E: 7.500
16
18
Andrea Lucia Bussoli Wold
Holmen tropp og turn
9.550
D: 1.5
E: 8.050
8.350
D: 2.00
E: 6.350
12.100
D: 5.40
E: 6.700
13.400
D: 4.90
E: 8.500
43.400
8.600
VT
9.550
D: 1.5
E: 8.050
UB
8.350
D: 2.0
E: 6.350
BB
12.100
D: 5.4
E: 6.700
FX
13.400
D: 4.9
E: 8.500
17
44
Imma F. Mongstad
DFI Tropp og Turn
10.450
D: 2.0
E: 8.450
10.400
D: 2.00
E: 8.400
10.350
D: 5.40
E: 4.950
11.900
D: 4.90
E: 7.000
43.100
8.900
VT
10.450
D: 2.0
E: 8.450
UB
10.400
D: 2.0
E: 8.400
BB
10.350
D: 5.4
E: 4.950
FX
11.900
D: 4.9
E: 7.000
18
4
Emma Johanne Falleth
Sandvika turnforening
10.600
D: 1.5
E: 9.100
8.900
D: 0.50
E: 8.400
9.950
D: 4.80
E: 5.150
12.850
D: 4.80
E: 8.050
42.300
9.700
VT
10.600
D: 1.5
E: 9.100
UB
8.900
D: 0.5
E: 8.400
BB
9.950
D: 4.8
E: 5.150
FX
12.850
D: 4.8
E: 8.050
19
25
Astri Glomnes
Njård turn
10.100
D: 2.0
E: 8.100
10.050
D: 2.00
E: 8.050
9.900
D: 4.60
E: 5.300
11.750
D: 4.90
E: 6.850
41.800
10.200
VT
10.100
D: 2.0
E: 8.100
UB
10.050
D: 2.0
E: 8.050
BB
9.900
D: 4.6
E: 5.300
FX
11.750
D: 4.9
E: 6.850
20
26
Celine Osa
Njård turn
9.950
D: 2.0
E: 7.950
9.300
D: 2.00
E: 7.300
9.900
D: 4.70
E: 5.200
12.550
D: 4.90
E: 7.650
41.700
10.300
VT
9.950
D: 2.0
E: 7.950
UB
9.300
D: 2.0
E: 7.300
BB
9.900
D: 4.7
E: 5.200
FX
12.550
D: 4.9
E: 7.650
21
24
Elise Gunnarshaug
Langhus turn
10.300
D: 1.5
E: 8.800
8.050
D: 1.00
E: 7.050
11.000
D: 4.80
E: 6.200
12.300
D: 4.90
E: 7.400
41.650
10.350
VT
10.300
D: 1.5
E: 8.800
UB
8.050
D: 1.0
E: 7.050
BB
11.000
D: 4.8
E: 6.200
FX
12.300
D: 4.9
E: 7.400
22
34
Victoria Grodås Bruvold
Hoppensprett Turn Jessheim
11.250
D: 3.0
E: 8.250
8.350
D: 1.00
E: 7.350
10.600
D: 5.00
E: 5.600
11.400
D: 4.00
E: 7.400
41.600
10.400
VT
11.250
D: 3.0
E: 8.250
UB
8.350
D: 1.0
E: 7.350
BB
10.600
D: 5.0
E: 5.600
FX
11.400
D: 4.0
E: 7.400
23
19
Hedvig Kjeldahl
Holmen tropp og turn
10.150
D: 1.5
E: 8.650
8.950
D: 2.00
E: 6.950
10.000
D: 4.30
E: 5.800
ND: 0.10
12.450
D: 5.00
E: 7.450
41.550
10.450
VT
10.150
D: 1.5
E: 8.650
UB
8.950
D: 2.0
E: 6.950
BB
10.000
D: 4.3
E: 5.800
ND: 0.10
FX
12.450
D: 5.0
E: 7.450
24
17
Marie Riise-Aanonsen
Holmen tropp og turn
10.200
D: 1.5
E: 8.700
9.250
D: 2.00
E: 7.250
9.300
D: 4.30
E: 5.100
ND: 0.10
12.750
D: 4.90
E: 7.850
41.500
10.500
VT
10.200
D: 1.5
E: 8.700
UB
9.250
D: 2.0
E: 7.250
BB
9.300
D: 4.3
E: 5.100
ND: 0.10
FX
12.750
D: 4.9
E: 7.850
25
22
Mia Haugen
Holmen tropp og turn
10.750
D: 2.0
E: 8.750
9.950
D: 2.00
E: 7.950
7.950
D: 5.40
E: 2.550
12.800
D: 4.90
E: 7.900
41.450
10.550
VT
10.750
D: 2.0
E: 8.750
UB
9.950
D: 2.0
E: 7.950
BB
7.950
D: 5.4
E: 2.550
FX
12.800
D: 4.9
E: 7.900
26
23
Karianne Dragsten Kåsen
Holmen tropp og turn
9.850
D: 1.5
E: 8.350
8.100
D: 1.00
E: 7.100
9.900
D: 5.40
E: 4.500
12.250
D: 4.50
E: 7.750
40.100
11.900
VT
9.850
D: 1.5
E: 8.350
UB
8.100
D: 1.0
E: 7.100
BB
9.900
D: 5.4
E: 4.500
FX
12.250
D: 4.5
E: 7.750
27
5
Synne Seim
Sandvika turnforening
9.950
D: 2.0
E: 7.950
8.700
D: 0.50
E: 8.200
8.850
D: 4.80
E: 4.050
12.200
D: 4.80
E: 7.400
39.700
12.300
VT
9.950
D: 2.0
E: 7.950
UB
8.700
D: 0.5
E: 8.200
BB
8.850
D: 4.8
E: 4.050
FX
12.200
D: 4.8
E: 7.400
28
3
Sofie Titterud
Sandvika turnforening
10.400
D: 1.5
E: 8.900
8.800
D: 1.00
E: 7.800
7.200
D: 2.50
E: 4.700
12.650
D: 4.90
E: 7.750
39.050
12.950
VT
10.400
D: 1.5
E: 8.900
UB
8.800
D: 1.0
E: 7.800
BB
7.200
D: 2.5
E: 4.700
FX
12.650
D: 4.9
E: 7.750
29
2
Linéa Wang Nordby
Sandvika turnforening
9.900
D: 1.0
E: 8.900
7.750

E: 7.750
10.500
D: 4.90
E: 5.600
10.700
D: 4.80
E: 5.900
38.850
13.150
VT
9.900
D: 1.0
E: 8.900
UB
7.750

E: 7.750
BB
10.500
D: 4.9
E: 5.600
FX
10.700
D: 4.8
E: 5.900
29
42
Sigrun B. Finstad
DFI Tropp og Turn
10.500
D: 1.5
E: 9.000
7.900

E: 7.900
11.400
D: 4.80
E: 6.600
9.050
D: 0.00
E: 9.050
38.850
13.150
VT
10.500
D: 1.5
E: 9.000
UB
7.900

E: 7.900
BB
11.400
D: 4.8
E: 6.600
FX
9.050

E: 9.050
31
35
Amy Gould Bjørgesæter
Hoppensprett Turn Jessheim
9.900
D: 1.5
E: 8.400
9.900
D: 2.00
E: 7.900
7.700
D: 2.50
E: 5.200
11.100
D: 4.00
E: 7.100
38.600
13.400
VT
9.900
D: 1.5
E: 8.400
UB
9.900
D: 2.0
E: 7.900
BB
7.700
D: 2.5
E: 5.200
FX
11.100
D: 4.0
E: 7.100
32
1
Emma Magnussen
Sandvika turnforening
9.700
D: 1.5
E: 8.200
7.500
D: 0.50
E: 7.000
9.400
D: 3.50
E: 5.900
10.250
D: 4.80
E: 5.450
36.850
15.150
VT
9.700
D: 1.5
E: 8.200
UB
7.500
D: 0.5
E: 7.000
BB
9.400
D: 3.5
E: 5.900
FX
10.250
D: 4.8
E: 5.450
33
32
Venus Abraham Teffera
HSIL turn
9.100
D: 0.5
E: 8.600
8.900
D: 1.50
E: 7.400
9.600
D: 4.30
E: 5.300
8.050
D: 3.00
E: 6.050
ND: 1.00
35.650
16.350
VT
9.100
D: 0.5
E: 8.600
UB
8.900
D: 1.5
E: 7.400
BB
9.600
D: 4.3
E: 5.300
FX
8.050
D: 3.0
E: 6.050
ND: 1.00
34
37
Loreta Jaugiete
Asker Turnforening
9.450
D: 0.5
E: 8.950
7.850

E: 7.850
8.550
D: 0.50
E: 8.050
9.300
D: 1.00
E: 8.300
35.150
16.850
VT
9.450
D: 0.5
E: 8.950
UB
7.850

E: 7.850
BB
8.550
D: 0.5
E: 8.050
FX
9.300
D: 1.0
E: 8.300
35
45
Sofie Torbjørnsen
DFI Tropp og Turn
10.150
D: 1.5
E: 8.650
8.100

E: 8.100
8.350
D: 2.50
E: 5.850
7.950
D: 1.00
E: 6.950
34.550
17.450
VT
10.150
D: 1.5
E: 8.650
UB
8.100

E: 8.100
BB
8.350
D: 2.5
E: 5.850
FX
7.950
D: 1.0
E: 6.950
36
36
Edith Benedikte Hammer
Asker Turnforening
9.850
D: 1.5
E: 8.350
7.450
-D: 1.00
E: 8.450
8.050
D: 0.50
E: 7.550
7.800
D: 1.00
E: 6.800
33.150
18.850
VT
9.850
D: 1.5
E: 8.350
UB
7.450
-D: 1.0
E: 8.450
BB
8.050
D: 0.5
E: 7.550
FX
7.800
D: 1.0
E: 6.800
37
38
Kristina Møglestue
Asker Turnforening
9.100
D: 0.5
E: 8.600
8.100

E: 8.100
7.500
D: 0.50
E: 7.000
8.100
D: 0.00
E: 8.100
32.800
19.200
VT
9.100
D: 0.5
E: 8.600
UB
8.100

E: 8.100
BB
7.500
D: 0.5
E: 7.000
FX
8.100

E: 8.100
38
41
Nora Alexandra Fredriksen
Asker Turnforening
8.850
D: 0.5
E: 8.350
5.900
-D: 1.00
E: 6.900
7.600
D: 0.50
E: 7.100
8.050
D: 1.00
E: 7.050
30.400
21.600
VT
8.850
D: 0.5
E: 8.350
UB
5.900
-D: 1.0
E: 6.900
BB
7.600
D: 0.5
E: 7.100
FX
8.050
D: 1.0
E: 7.050
39
47
Arriana Brena
Ullensaker gym og turn
10.050
D: 1.5
E: 8.550
4.550

E: 4.550
7.900
D: 0.50
E: 7.400
7.500
D: 2.00
E: 5.500
30.000
22.000
VT
10.050
D: 1.5
E: 8.550
UB
4.550

E: 4.550
BB
7.900
D: 0.5
E: 7.400
FX
7.500
D: 2.0
E: 5.500
40
46
Martine Østreng
Ullensaker gym og turn
9.050
D: 1.5
E: 7.550
5.950
D: 0.50
E: 5.450
5.650
D: 4.50
E: 1.150
8.200
D: 2.50
E: 5.700
28.850
23.150
VT
9.050
D: 1.5
E: 7.550
UB
5.950
D: 0.5
E: 5.450
BB
5.650
D: 4.5
E: 1.150
FX
8.200
D: 2.5
E: 5.700
40
40
Selma Stanghelle
Asker Turnforening
7.200

E: 8.900
ND: 1.70
6.750
-D: 0.50
E: 7.250
7.500
D: 0.50
E: 7.000
7.400
D: 1.00
E: 6.400
28.850
23.150
VT
7.200

E: 8.900
ND: 1.70
UB
6.750
-D: 0.5
E: 7.250
BB
7.500
D: 0.5
E: 7.000
FX
7.400
D: 1.0
E: 6.400
42
39
Julie Marie Heimdahl-Jacobsen
Asker Turnforening
8.900
D: 0.5
E: 8.400
6.650
-D: 1.00
E: 7.650
6.900
D: 1.00
E: 5.900
22.450
29.550
VT
8.900
D: 0.5
E: 8.400
UB
6.650
-D: 1.0
E: 7.650
BB

FX
6.900
D: 1.0
E: 5.900
43
6
Sara Skogstad Tuv
Oslo Turnforening
9.850
D: 2.00
E: 7.850
12.000
D: 4.80
E: 7.200
21.850
30.150
VT

UB
9.850
D: 2.0
E: 7.850
BB
12.000
D: 4.8
E: 7.200
FX

44
14
Ida Sævik
Holmen tropp og turn
12.100
D: 4.70
E: 7.400
12.100
39.900
VT

UB
12.100
D: 4.7
E: 7.400
BB

FX

45
31
Erika Martin
HSIL turn
VT

UB

BB

FX

45
9
Milla Semcesen
Nordstrand turn
VT

UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
10
Emelin Stubberud Evensen, Nordstrand turn


2.0
2.8


8.550
8.750




11.050
10.550
11.550

2
1
Emma Magnussen, Sandvika turnforening


1.5
1.5


8.200
8.150




9.675
9.700
9.650

1.375
3
29
Mathilde Sæterbø Lillestøl, HSIL turn


3.0


8.900




5.950
11.900

5.100
4
15
Cecilia Espelien, Holmen tropp og turn


3.0


8.850




5.925
11.850

5.125
4
30
Annie Helen Smedstad Braastad, HSIL turn


3.0


8.850




5.925
11.850

5.125
6
28
Elsa Kallevig, Njård turn


2.8


8.750




5.775
11.550

5.275
7
16
Lara Zeida, Holmen tropp og turn


2.8


8.600




5.700
11.400

5.350
8
34
Victoria Grodås Bruvold, Hoppensprett Turn Jessheim


3.0


8.250




5.625
11.250

5.425
9
8
Aurora Fabritius-Vatne, Nordstrand turn


2.8


8.400




5.600
11.200

5.450
10
12
Elisa Mathisen, Holmen tropp og turn


2.0


8.850




5.425
10.850

5.625
11
13
Maya Nordby, Holmen tropp og turn


2.0


8.750




5.375
10.750

5.675
11
22
Mia Haugen, Holmen tropp og turn


2.0


8.750




5.375
10.750

5.675
11
21
Berthe Rove Natvik, Holmen tropp og turn


2.0


8.750




5.375
10.750

5.675
11
33
Maja Wojcik, Hoppensprett Turn Jessheim


2.0


8.750




5.375
10.750

5.675
15
43
Mathilde Rækken, DFI Tropp og Turn


2.0


8.700




5.350
10.700

5.700
16
4
Emma Johanne Falleth, Sandvika turnforening


1.5


9.100




5.300
10.600

5.750
17
42
Sigrun B. Finstad, DFI Tropp og Turn


1.5


9.000




5.250
10.500

5.800
18
44
Imma F. Mongstad, DFI Tropp og Turn


2.0


8.450




5.225
10.450

5.825
19
3
Sofie Titterud, Sandvika turnforening


1.5


8.900




5.200
10.400

5.850
19
27
Hedda Charlote Wisløff Asse, Njård turn


2.0


8.400




5.200
10.400

5.850
21
24
Elise Gunnarshaug, Langhus turn


1.5


8.800




5.150
10.300

5.900
22
20
Julie Bruvold Hansen, Holmen tropp og turn


2.0


8.250




5.125
10.250

5.925
23
17
Marie Riise-Aanonsen, Holmen tropp og turn


1.5


8.700




5.100
10.200

5.950
24
45
Sofie Torbjørnsen, DFI Tropp og Turn


1.5


8.650




5.075
10.150

5.975
24
19
Hedvig Kjeldahl, Holmen tropp og turn


1.5


8.650




5.075
10.150

5.975
26
25
Astri Glomnes, Njård turn


2.0


8.100




5.050
10.100

6.000
27
47
Arriana Brena, Ullensaker gym og turn


1.5


8.550




5.025
10.050

6.025
28
7
Emilie Ask Buer, Nordstrand turn


2.0


7.950




4.975
9.950

6.075
28
5
Synne Seim, Sandvika turnforening


2.0


7.950




4.975
9.950

6.075
28
26
Celine Osa, Njård turn


2.0


7.950




4.975
9.950

6.075
31
2
Linéa Wang Nordby, Sandvika turnforening


1.0


8.900




4.950
9.900

6.100
31
35
Amy Gould Bjørgesæter, Hoppensprett Turn Jessheim


1.5


8.400




4.950
9.900

6.100
33
23
Karianne Dragsten Kåsen, Holmen tropp og turn


1.5


8.350




4.925
9.850

6.125
33
36
Edith Benedikte Hammer, Asker Turnforening


1.5


8.350




4.925
9.850

6.125
35
18
Andrea Lucia Bussoli Wold, Holmen tropp og turn


1.5


8.050




4.775
9.550

6.275
36
37
Loreta Jaugiete, Asker Turnforening


0.5


8.950




4.725
9.450

6.325
37
38
Kristina Møglestue, Asker Turnforening


0.5


8.600




4.550
9.100

6.500
37
32
Venus Abraham Teffera, HSIL turn


0.5


8.600




4.550
9.100

6.500
39
46
Martine Østreng, Ullensaker gym og turn


1.5


7.550




4.525
9.050

6.525
40
39
Julie Marie Heimdahl-Jacobsen, Asker Turnforening


0.5


8.400




4.450
8.900

6.600
41
41
Nora Alexandra Fredriksen, Asker Turnforening


0.5


8.350




4.425
8.850

6.625
42
40
Selma Stanghelle, Asker Turnforening





8.900


1.7

3.600
7.200

7.450
43
9
Milla Semcesen, Nordstrand turn










43
14
Ida Sævik, Holmen tropp og turn










43
31
Erika Martin, HSIL turn










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
12
Elisa Mathisen, Holmen tropp og turn

5.3

8.050


13.350

2
28
Elsa Kallevig, Njård turn

5.2

8.100


13.300

0.050
3
16
Lara Zeida, Holmen tropp og turn

5.3

7.950


13.250

0.100
4
27
Hedda Charlote Wisløff Asse, Njård turn

5.1

8.100


13.200

0.150
5
13
Maya Nordby, Holmen tropp og turn

5.3

7.800


13.100

0.250
6
8
Aurora Fabritius-Vatne, Nordstrand turn

4.7

8.000


12.700

0.650
7
14
Ida Sævik, Holmen tropp og turn

4.7

7.400


12.100

1.250
8
21
Berthe Rove Natvik, Holmen tropp og turn

5.3

6.450


11.750

1.600
9
43
Mathilde Rækken, DFI Tropp og Turn

2.0

8.850


10.850

2.500
10
15
Cecilia Espelien, Holmen tropp og turn

2.0

8.800


10.800

2.550
11
44
Imma F. Mongstad, DFI Tropp og Turn

2.0

8.400


10.400

2.950
12
29
Mathilde Sæterbø Lillestøl, HSIL turn

2.0

8.350


10.350

3.000
13
25
Astri Glomnes, Njård turn

2.0

8.050


10.050

3.300
14
22
Mia Haugen, Holmen tropp og turn

2.0

7.950


9.950

3.400
15
10
Emelin Stubberud Evensen, Nordstrand turn

2.0

7.900


9.900

3.450
15
35
Amy Gould Bjørgesæter, Hoppensprett Turn Jessheim

2.0

7.900


9.900

3.450
15
30
Annie Helen Smedstad Braastad, HSIL turn

2.0

7.900


9.900

3.450
18
6
Sara Skogstad Tuv, Oslo Turnforening

2.0

7.850


9.850

3.500
19
7
Emilie Ask Buer, Nordstrand turn

1.5

7.850


9.350

4.000
20
26
Celine Osa, Njård turn

2.0

7.300


9.300

4.050
21
17
Marie Riise-Aanonsen, Holmen tropp og turn

2.0

7.250


9.250

4.100
22
20
Julie Bruvold Hansen, Holmen tropp og turn

2.0

7.200


9.200

4.150
23
19
Hedvig Kjeldahl, Holmen tropp og turn

2.0

6.950


8.950

4.400
24
4
Emma Johanne Falleth, Sandvika turnforening

0.5

8.400


8.900

4.450
24
33
Maja Wojcik, Hoppensprett Turn Jessheim

1.0

7.900


8.900

4.450
24
32
Venus Abraham Teffera, HSIL turn

1.5

7.400


8.900

4.450
27
3
Sofie Titterud, Sandvika turnforening

1.0

7.800


8.800

4.550
28
5
Synne Seim, Sandvika turnforening

0.5

8.200


8.700

4.650
29
34
Victoria Grodås Bruvold, Hoppensprett Turn Jessheim

1.0

7.350


8.350

5.000
29
18
Andrea Lucia Bussoli Wold, Holmen tropp og turn

2.0

6.350


8.350

5.000
31
45
Sofie Torbjørnsen, DFI Tropp og Turn


8.100


8.100

5.250
31
38
Kristina Møglestue, Asker Turnforening


8.100


8.100

5.250
31
23
Karianne Dragsten Kåsen, Holmen tropp og turn

1.0

7.100


8.100

5.250
34
24
Elise Gunnarshaug, Langhus turn

1.0

7.050


8.050

5.300
35
42
Sigrun B. Finstad, DFI Tropp og Turn


7.900


7.900

5.450
36
37
Loreta Jaugiete, Asker Turnforening


7.850


7.850

5.500
37
2
Linéa Wang Nordby, Sandvika turnforening


7.750


7.750

5.600
38
1
Emma Magnussen, Sandvika turnforening

0.5

7.000


7.500

5.850
39
36
Edith Benedikte Hammer, Asker Turnforening

-1.0

8.450


7.450

5.900
40
40
Selma Stanghelle, Asker Turnforening

-0.5

7.250


6.750

6.600
41
39
Julie Marie Heimdahl-Jacobsen, Asker Turnforening

-1.0

7.650


6.650

6.700
42
46
Martine Østreng, Ullensaker gym og turn

0.5

5.450


5.950

7.400
43
41
Nora Alexandra Fredriksen, Asker Turnforening

-1.0

6.900


5.900

7.450
44
47
Arriana Brena, Ullensaker gym og turn


4.550


4.550

8.800
45
9
Milla Semcesen, Nordstrand turn




45
31
Erika Martin, HSIL turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
12
Elisa Mathisen, Holmen tropp og turn

5.4

8.500


13.900

2
27
Hedda Charlote Wisløff Asse, Njård turn

4.7

8.200


12.900

1.000
3
29
Mathilde Sæterbø Lillestøl, HSIL turn

5.3

7.300


12.600

1.300
4
16
Lara Zeida, Holmen tropp og turn

5.5

7.000


12.500

1.400
5
20
Julie Bruvold Hansen, Holmen tropp og turn

5.4

7.000


12.400

1.500
6
7
Emilie Ask Buer, Nordstrand turn

5.3

6.900


12.200

1.700
7
8
Aurora Fabritius-Vatne, Nordstrand turn

5.3

6.850


12.150

1.750
8
33
Maja Wojcik, Hoppensprett Turn Jessheim

5.0

7.100


12.100

1.800
8
18
Andrea Lucia Bussoli Wold, Holmen tropp og turn

5.4

6.700


12.100

1.800
10
6
Sara Skogstad Tuv, Oslo Turnforening

4.8

7.200


12.000

1.900
11
10
Emelin Stubberud Evensen, Nordstrand turn

4.8

7.000


11.800

2.100
12
15
Cecilia Espelien, Holmen tropp og turn

4.9

6.600


11.500

2.400
13
43
Mathilde Rækken, DFI Tropp og Turn

4.9

6.550


11.450

2.450
14
42
Sigrun B. Finstad, DFI Tropp og Turn

4.8

6.600


11.400

2.500
14
28
Elsa Kallevig, Njård turn

5.5

5.900


11.400

2.500
16
24
Elise Gunnarshaug, Langhus turn

4.8

6.200


11.000

2.900
17
13
Maya Nordby, Holmen tropp og turn

5.5

5.400


10.900

3.000
18
30
Annie Helen Smedstad Braastad, HSIL turn

4.8

5.900


10.700

3.200
19
34
Victoria Grodås Bruvold, Hoppensprett Turn Jessheim

5.0

5.600


10.600

3.300
20
2
Linéa Wang Nordby, Sandvika turnforening

4.9

5.600


10.500

3.400
21
44
Imma F. Mongstad, DFI Tropp og Turn

5.4

4.950


10.350

3.550
21
21
Berthe Rove Natvik, Holmen tropp og turn

5.8

4.550


10.350

3.550
23
19
Hedvig Kjeldahl, Holmen tropp og turn

4.3

5.800

0.1

10.000

3.900
24
4
Emma Johanne Falleth, Sandvika turnforening

4.8

5.150


9.950

3.950
25
25
Astri Glomnes, Njård turn

4.6

5.300


9.900

4.000
25
26
Celine Osa, Njård turn

4.7

5.200


9.900

4.000
25
23
Karianne Dragsten Kåsen, Holmen tropp og turn

5.4

4.500


9.900

4.000
28
32
Venus Abraham Teffera, HSIL turn

4.3

5.300


9.600

4.300
29
1
Emma Magnussen, Sandvika turnforening

3.5

5.900


9.400

4.500
30
17
Marie Riise-Aanonsen, Holmen tropp og turn

4.3

5.100

0.1

9.300

4.600
31
5
Synne Seim, Sandvika turnforening

4.8

4.050


8.850

5.050
32
37
Loreta Jaugiete, Asker Turnforening

0.5

8.050


8.550

5.350
33
45
Sofie Torbjørnsen, DFI Tropp og Turn

2.5

5.850


8.350

5.550
34
36
Edith Benedikte Hammer, Asker Turnforening

0.5

7.550


8.050

5.850
35
22
Mia Haugen, Holmen tropp og turn

5.4

2.550


7.950

5.950
36
47
Arriana Brena, Ullensaker gym og turn

0.5

7.400


7.900

6.000
37
35
Amy Gould Bjørgesæter, Hoppensprett Turn Jessheim

2.5

5.200


7.700

6.200
38
41
Nora Alexandra Fredriksen, Asker Turnforening

0.5

7.100


7.600

6.300
39
40
Selma Stanghelle, Asker Turnforening

0.5

7.000


7.500

6.400
39
38
Kristina Møglestue, Asker Turnforening

0.5

7.000


7.500

6.400
41
3
Sofie Titterud, Sandvika turnforening

2.5

4.700


7.200

6.700
42
46
Martine Østreng, Ullensaker gym og turn

4.5

1.150


5.650

8.250
43
9
Milla Semcesen, Nordstrand turn




43
14
Ida Sævik, Holmen tropp og turn




43
31
Erika Martin, HSIL turn




43
39
Julie Marie Heimdahl-Jacobsen, Asker Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
16
Lara Zeida, Holmen tropp og turn

5.7

8.600


14.300

2
12
Elisa Mathisen, Holmen tropp og turn

5.0

8.900


13.900

0.400
3
8
Aurora Fabritius-Vatne, Nordstrand turn

4.8

9.000


13.800

0.500
3
15
Cecilia Espelien, Holmen tropp og turn

5.0

8.800


13.800

0.500
5
10
Emelin Stubberud Evensen, Nordstrand turn

4.9

8.850


13.750

0.550
6
21
Berthe Rove Natvik, Holmen tropp og turn

4.9

8.800


13.700

0.600
7
18
Andrea Lucia Bussoli Wold, Holmen tropp og turn

4.9

8.500


13.400

0.900
8
28
Elsa Kallevig, Njård turn

4.9

8.400


13.300

1.000
9
29
Mathilde Sæterbø Lillestøl, HSIL turn

5.0

8.000


13.000

1.300
10
4
Emma Johanne Falleth, Sandvika turnforening

4.8

8.050


12.850

1.450
10
20
Julie Bruvold Hansen, Holmen tropp og turn

4.9

7.950


12.850

1.450
12
22
Mia Haugen, Holmen tropp og turn

4.9

7.900


12.800

1.500
12
43
Mathilde Rækken, DFI Tropp og Turn

5.5

7.300


12.800

1.500
14
17
Marie Riise-Aanonsen, Holmen tropp og turn

4.9

7.850


12.750

1.550
14
27
Hedda Charlote Wisløff Asse, Njård turn

5.0

7.750


12.750

1.550
16
13
Maya Nordby, Holmen tropp og turn

4.9

7.800


12.700

1.600
17
3
Sofie Titterud, Sandvika turnforening

4.9

7.750


12.650

1.650
18
26
Celine Osa, Njård turn

4.9

7.650


12.550

1.750
19
19
Hedvig Kjeldahl, Holmen tropp og turn

5.0

7.450


12.450

1.850
20
7
Emilie Ask Buer, Nordstrand turn

4.8

7.500


12.300

2.000
20
24
Elise Gunnarshaug, Langhus turn

4.9

7.400


12.300

2.000
22
23
Karianne Dragsten Kåsen, Holmen tropp og turn

4.5

7.750


12.250

2.050
23
5
Synne Seim, Sandvika turnforening

4.8

7.400


12.200

2.100
24
33
Maja Wojcik, Hoppensprett Turn Jessheim

4.9

7.150


12.050

2.250
25
44
Imma F. Mongstad, DFI Tropp og Turn

4.9

7.000


11.900

2.400
26
30
Annie Helen Smedstad Braastad, HSIL turn

5.0

6.850


11.850

2.450
27
25
Astri Glomnes, Njård turn

4.9

6.850


11.750

2.550
28
34
Victoria Grodås Bruvold, Hoppensprett Turn Jessheim

4.0

7.400


11.400

2.900
29
35
Amy Gould Bjørgesæter, Hoppensprett Turn Jessheim

4.0

7.100


11.100

3.200
30
2
Linéa Wang Nordby, Sandvika turnforening

4.8

5.900


10.700

3.600
31
1
Emma Magnussen, Sandvika turnforening

4.8

5.450


10.250

4.050
32
37
Loreta Jaugiete, Asker Turnforening

1.0

8.300


9.300

5.000
33
42
Sigrun B. Finstad, DFI Tropp og Turn


9.050


9.050

5.250
34
46
Martine Østreng, Ullensaker gym og turn

2.5

5.700


8.200

6.100
35
38
Kristina Møglestue, Asker Turnforening


8.100


8.100

6.200
36
41
Nora Alexandra Fredriksen, Asker Turnforening

1.0

7.050


8.050

6.250
36
32
Venus Abraham Teffera, HSIL turn

3.0

6.050

1.0

8.050

6.250
38
45
Sofie Torbjørnsen, DFI Tropp og Turn

1.0

6.950


7.950

6.350
39
36
Edith Benedikte Hammer, Asker Turnforening

1.0

6.800


7.800

6.500
40
47
Arriana Brena, Ullensaker gym og turn

2.0

5.500


7.500

6.800
41
40
Selma Stanghelle, Asker Turnforening

1.0

6.400


7.400

6.900
42
39
Julie Marie Heimdahl-Jacobsen, Asker Turnforening

1.0

5.900


6.900

7.400
43
9
Milla Semcesen, Nordstrand turn




43
14
Ida Sævik, Holmen tropp og turn




43
31
Erika Martin, HSIL turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
12
Elisa Mathisen, Holmen tropp og turn




16
Lara Zeida, Holmen tropp og turn




8
Aurora Fabritius-Vatne, Nordstrand turn




28
Elsa Kallevig, Njård turn




27
Hedda Charlote Wisløff Asse, Njård turn




15
Cecilia Espelien, Holmen tropp og turn




29
Mathilde Sæterbø Lillestøl, HSIL turn




13
Maya Nordby, Holmen tropp og turn




21
Berthe Rove Natvik, Holmen tropp og turn




10
Emelin Stubberud Evensen, Nordstrand turn




43
Mathilde Rækken, DFI Tropp og Turn




20
Julie Bruvold Hansen, Holmen tropp og turn




30
Annie Helen Smedstad Braastad, HSIL turn




33
Maja Wojcik, Hoppensprett Turn Jessheim




7
Emilie Ask Buer, Nordstrand turn




18
Andrea Lucia Bussoli Wold, Holmen tropp og turn




44
Imma F. Mongstad, DFI Tropp og Turn




4
Emma Johanne Falleth, Sandvika turnforening




25
Astri Glomnes, Njård turn




26
Celine Osa, Njård turn




24
Elise Gunnarshaug, Langhus turn




34
Victoria Grodås Bruvold, Hoppensprett Turn Jessheim




19
Hedvig Kjeldahl, Holmen tropp og turn




17
Marie Riise-Aanonsen, Holmen tropp og turn




22
Mia Haugen, Holmen tropp og turn




23
Karianne Dragsten Kåsen, Holmen tropp og turn




5
Synne Seim, Sandvika turnforening




3
Sofie Titterud, Sandvika turnforening




2
Linéa Wang Nordby, Sandvika turnforening




42
Sigrun B. Finstad, DFI Tropp og Turn




35
Amy Gould Bjørgesæter, Hoppensprett Turn Jessheim




1
Emma Magnussen, Sandvika turnforening




32
Venus Abraham Teffera, HSIL turn




45
Sofie Torbjørnsen, DFI Tropp og Turn




47
Arriana Brena, Ullensaker gym og turn




46
Martine Østreng, Ullensaker gym og turn




14
Ida Sævik, Holmen tropp og turn




31
Erika Martin, HSIL turn




9
Milla Semcesen, Nordstrand turn





Last Update: 7/20/2024 3:28:46 AM
SX
SM
MD
XL
XXL