Back 

KM Turn, Oslo og Akershus Holmen Turnhall, 2019-11-02

Jenter Rekrutt 11 år Jenter Rekrutt 12 år Gutter Rekrutt Jenter Klasse I Gutter Klasse I Jenter Klasse II Gutter Klasse II Jenter Klasse III Gutter Klasse III Jenter Rekrutt Lag Gutter Rekrutt Lag Jenter Stige Lag Gutter Stige Lag
Jenter Klasse I
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
346
Andrea Lied
Holmen tropp og turn
13.050
D: 4.7
E: 8.350
14.950
D: 6.40
E: 8.550
14.050
D: 6.10
E: 7.950
12.100
D: 5.70
E: 6.400
54.150
VT
13.050
D: 4.7
E: 8.350
UB
14.950
D: 6.4
E: 8.550
BB
14.050
D: 6.1
E: 7.950
FX
12.100
D: 5.7
E: 6.400
2
311
Emma Sofie Bøgh
Oslo turnforening
13.300
D: 4.7
E: 8.600
11.900
D: 5.50
E: 6.400
13.450
D: 7.30
E: 6.150
13.900
D: 6.60
E: 7.300
52.550
1.600
VT
13.300
D: 4.7
E: 8.600
UB
11.900
D: 5.5
E: 6.400
BB
13.450
D: 7.3
E: 6.150
FX
13.900
D: 6.6
E: 7.300
3
316
Juliet Wivelstad
Oslo turnforening
11.250
D: 3.0
E: 8.250
14.700
D: 6.40
E: 8.300
13.300
D: 6.60
E: 6.700
12.350
D: 6.30
E: 6.050
51.600
2.550
VT
11.250
D: 3.0
E: 8.250
UB
14.700
D: 6.4
E: 8.300
BB
13.300
D: 6.6
E: 6.700
FX
12.350
D: 6.3
E: 6.050
4
354
Anna F. Vik
DFI tropp og turn
11.700
D: 2.8
E: 8.900
13.500
D: 6.30
E: 7.200
12.750
D: 6.00
E: 6.750
13.250
D: 6.10
E: 7.150
51.200
2.950
VT
11.700
D: 2.8
E: 8.900
UB
13.500
D: 6.3
E: 7.200
BB
12.750
D: 6.0
E: 6.750
FX
13.250
D: 6.1
E: 7.150
5
344
Kaja Fretland Vika
Holmen tropp og turn
11.350
D: 3.0
E: 8.350
14.650
D: 5.80
E: 8.850
12.000
D: 6.40
E: 5.600
13.100
D: 6.10
E: 7.000
51.100
3.050
VT
11.350
D: 3.0
E: 8.350
UB
14.650
D: 5.8
E: 8.850
BB
12.000
D: 6.4
E: 5.600
FX
13.100
D: 6.1
E: 7.000
6
308
Maria Lunde
Nordstrand turn
12.300
D: 3.0
E: 9.300
13.250
D: 4.80
E: 8.450
12.550
D: 6.30
E: 6.250
12.900
D: 6.20
E: 6.800
ND: 0.10
51.000
3.150
VT
12.300
D: 3.0
E: 9.300
UB
13.250
D: 4.8
E: 8.450
BB
12.550
D: 6.3
E: 6.250
FX
12.900
D: 6.2
E: 6.800
ND: 0.10
7
330
Maren Victoria Heggen
HSIL turn
12.800
D: 4.5
E: 8.400
ND: 0.10
13.100
D: 4.70
E: 8.400
13.350
D: 6.00
E: 7.350
11.650
D: 5.30
E: 6.350
50.900
3.250
VT
12.800
D: 4.5
E: 8.400
ND: 0.10
UB
13.100
D: 4.7
E: 8.400
BB
13.350
D: 6.0
E: 7.350
FX
11.650
D: 5.3
E: 6.350
8
306
Mirian Gjertsen Barkbu
Sandvika turnforening
12.100
D: 3.0
E: 9.100
13.000
D: 5.40
E: 7.600
12.300
D: 6.20
E: 6.200
ND: 0.10
13.300
D: 6.30
E: 7.000
50.700
3.450
VT
12.100
D: 3.0
E: 9.100
UB
13.000
D: 5.4
E: 7.600
BB
12.300
D: 6.2
E: 6.200
ND: 0.10
FX
13.300
D: 6.3
E: 7.000
9
333
Trine Adele Tverli
HSIL turn
11.550
D: 2.8
E: 8.750
13.450
D: 5.20
E: 8.250
12.200
D: 6.10
E: 6.100
12.650
D: 6.30
E: 6.350
49.850
4.300
VT
11.550
D: 2.8
E: 8.750
UB
13.450
D: 5.2
E: 8.250
BB
12.200
D: 6.1
E: 6.100
FX
12.650
D: 6.3
E: 6.350
10
312
Mille Børresen
Oslo turnforening
10.900
D: 2.8
E: 8.100
13.250
D: 4.70
E: 8.550
12.550
D: 6.20
E: 6.350
13.100
D: 6.20
E: 6.900
49.800
4.350
VT
10.900
D: 2.8
E: 8.100
UB
13.250
D: 4.7
E: 8.550
BB
12.550
D: 6.2
E: 6.350
FX
13.100
D: 6.2
E: 6.900
11
328
Johanne Barlund Brevad
HSIL turn
11.650
D: 3.0
E: 8.650
13.350
D: 5.30
E: 8.050
12.800
D: 5.90
E: 6.900
11.250
D: 5.60
E: 5.650
49.050
5.100
VT
11.650
D: 3.0
E: 8.650
UB
13.350
D: 5.3
E: 8.050
BB
12.800
D: 5.9
E: 6.900
FX
11.250
D: 5.6
E: 5.650
12
314
Johanne Persen Fröhlich
Oslo turnforening
10.400
D: 2.8
E: 7.600
13.150
D: 4.70
E: 8.450
12.950
D: 6.10
E: 6.850
12.250
D: 5.80
E: 6.450
48.750
5.400
VT
10.400
D: 2.8
E: 7.600
UB
13.150
D: 4.7
E: 8.450
BB
12.950
D: 6.1
E: 6.850
FX
12.250
D: 5.8
E: 6.450
13
310
Minda Alvilde Ruud
Hoppensprett Turn Jessheim
11.400
D: 3.0
E: 8.400
12.550
D: 5.30
E: 7.250
12.600
D: 6.30
E: 6.300
12.000
D: 5.70
E: 6.300
48.550
5.600
VT
11.400
D: 3.0
E: 8.400
UB
12.550
D: 5.3
E: 7.250
BB
12.600
D: 6.3
E: 6.300
FX
12.000
D: 5.7
E: 6.300
14
315
Lise Zimmer
Oslo turnforening
11.550
D: 2.8
E: 8.750
12.950
D: 4.70
E: 8.250
11.450
D: 6.50
E: 4.950
12.000
D: 6.00
E: 6.000
47.950
6.200
VT
11.550
D: 2.8
E: 8.750
UB
12.950
D: 4.7
E: 8.250
BB
11.450
D: 6.5
E: 4.950
FX
12.000
D: 6.0
E: 6.000
15
334
Ingrid Haaland-Aas
HSIL turn
12.350
D: 3.0
E: 9.350
8.850
-D: 1.00
E: 9.850
13.400
D: 6.70
E: 6.700
13.100
D: 6.40
E: 6.700
47.700
6.450
VT
12.350
D: 3.0
E: 9.350
UB
8.850
-D: 1.0
E: 9.850
BB
13.400
D: 6.7
E: 6.700
FX
13.100
D: 6.4
E: 6.700
16
348
Helle Kvæstad
Holmen tropp og turn
10.650
D: 2.8
E: 7.950
ND: 0.10
14.200
D: 5.20
E: 9.000
12.050
D: 6.00
E: 6.050
10.650
D: 5.50
E: 5.150
47.550
6.600
VT
10.650
D: 2.8
E: 7.950
ND: 0.10
UB
14.200
D: 5.2
E: 9.000
BB
12.050
D: 6.0
E: 6.050
FX
10.650
D: 5.5
E: 5.150
16
307
Karoline Brauner
Nordstrand turn
11.050
D: 2.8
E: 8.250
12.700
D: 4.70
E: 8.000
12.200
D: 5.20
E: 7.000
11.600
D: 5.60
E: 6.000
47.550
6.600
VT
11.050
D: 2.8
E: 8.250
UB
12.700
D: 4.7
E: 8.000
BB
12.200
D: 5.2
E: 7.000
FX
11.600
D: 5.6
E: 6.000
18
332
Lova Elisabeth Waldner
HSIL turn
10.200
D: 3.0
E: 8.200
ND: 1.00
10.750
D: 2.00
E: 8.750
13.550
D: 5.80
E: 7.750
12.900
D: 5.80
E: 7.100
47.400
6.750
VT
10.200
D: 3.0
E: 8.200
ND: 1.00
UB
10.750
D: 2.0
E: 8.750
BB
13.550
D: 5.8
E: 7.750
FX
12.900
D: 5.8
E: 7.100
19
313
Helene Sofia Martinsen
Oslo turnforening
10.000
D: 2.8
E: 7.200
13.100
D: 4.70
E: 8.400
12.850
D: 6.20
E: 6.650
11.400
D: 5.80
E: 5.600
47.350
6.800
VT
10.000
D: 2.8
E: 7.200
UB
13.100
D: 4.7
E: 8.400
BB
12.850
D: 6.2
E: 6.650
FX
11.400
D: 5.8
E: 5.600
19
347
Ane Friis Huseth
Holmen tropp og turn
11.050
D: 2.8
E: 8.250
13.600
D: 5.20
E: 8.400
12.050
D: 6.40
E: 5.650
10.650
D: 5.90
E: 4.750
47.350
6.800
VT
11.050
D: 2.8
E: 8.250
UB
13.600
D: 5.2
E: 8.400
BB
12.050
D: 6.4
E: 5.650
FX
10.650
D: 5.9
E: 4.750
21
355
Kaja T. Aspelund
DFI tropp og turn
10.950
D: 2.8
E: 8.150
12.500
D: 5.00
E: 7.500
12.350
D: 6.00
E: 6.350
11.250
D: 6.00
E: 5.250
47.050
7.100
VT
10.950
D: 2.8
E: 8.150
UB
12.500
D: 5.0
E: 7.500
BB
12.350
D: 6.0
E: 6.350
FX
11.250
D: 6.0
E: 5.250
22
357
Kajsa Sletmo-Blouet
DFI tropp og turn
11.150
D: 2.8
E: 8.350
12.300
D: 4.70
E: 7.600
11.450
D: 6.40
E: 5.050
11.900
D: 5.20
E: 6.700
46.800
7.350
VT
11.150
D: 2.8
E: 8.350
UB
12.300
D: 4.7
E: 7.600
BB
11.450
D: 6.4
E: 5.050
FX
11.900
D: 5.2
E: 6.700
23
320
Alva Mette Sofie
Njård turn
11.050
D: 2.0
E: 9.050
12.850
D: 4.70
E: 8.150
10.900
D: 5.50
E: 5.400
11.600
D: 5.10
E: 6.500
46.400
7.750
VT
11.050
D: 2.0
E: 9.050
UB
12.850
D: 4.7
E: 8.150
BB
10.900
D: 5.5
E: 5.400
FX
11.600
D: 5.1
E: 6.500
24
309
Aurora Eriksen Hjorthaug
Nordstrand turn
11.400
D: 2.8
E: 8.600
12.700
D: 4.80
E: 7.900
11.100
D: 4.00
E: 7.100
11.100
D: 5.40
E: 5.700
46.300
7.850
VT
11.400
D: 2.8
E: 8.600
UB
12.700
D: 4.8
E: 7.900
BB
11.100
D: 4.0
E: 7.100
FX
11.100
D: 5.4
E: 5.700
25
304
Aurora Vartdal Solvang
Sandvika turnforening
11.350
D: 3.0
E: 8.350
10.450
D: 2.00
E: 8.450
12.350
D: 5.70
E: 6.650
11.450
D: 5.40
E: 6.050
45.600
8.550
VT
11.350
D: 3.0
E: 8.350
UB
10.450
D: 2.0
E: 8.450
BB
12.350
D: 5.7
E: 6.650
FX
11.450
D: 5.4
E: 6.050
26
329
Maren Barlund Brevad
HSIL turn
11.600
D: 3.0
E: 8.600
10.700
D: 2.00
E: 8.700
12.600
D: 5.90
E: 6.700
10.650
D: 4.90
E: 5.750
45.550
8.600
VT
11.600
D: 3.0
E: 8.600
UB
10.700
D: 2.0
E: 8.700
BB
12.600
D: 5.9
E: 6.700
FX
10.650
D: 4.9
E: 5.750
27
317
Olivia Vigtel
Oslo turnforening
10.850
D: 2.4
E: 8.450
10.950
D: 2.00
E: 8.950
11.400
D: 6.10
E: 5.300
11.750
D: 6.00
E: 5.750
44.950
9.200
VT
10.850
D: 2.4
E: 8.450
UB
10.950
D: 2.0
E: 8.950
BB
11.400
D: 6.1
E: 5.300
FX
11.750
D: 6.0
E: 5.750
28
356
Marte F. Hafsteen
DFI tropp og turn
10.450
D: 2.0
E: 8.450
11.500
D: 4.70
E: 6.800
10.850
D: 5.80
E: 5.050
11.550
D: 5.20
E: 6.350
44.350
9.800
VT
10.450
D: 2.0
E: 8.450
UB
11.500
D: 4.7
E: 6.800
BB
10.850
D: 5.8
E: 5.050
FX
11.550
D: 5.2
E: 6.350
29
325
Telma Sand
Njård turn
10.000
D: 2.0
E: 8.000
10.850
D: 2.00
E: 8.850
12.150
D: 5.30
E: 6.850
11.000
D: 4.60
E: 6.400
44.000
10.150
VT
10.000
D: 2.0
E: 8.000
UB
10.850
D: 2.0
E: 8.850
BB
12.150
D: 5.3
E: 6.850
FX
11.000
D: 4.6
E: 6.400
30
322
Vårin Tønnessen Krokan
Njård turn
10.300
D: 2.0
E: 8.300
10.550
D: 2.00
E: 8.550
12.150
D: 5.70
E: 6.450
10.600
D: 5.60
E: 5.000
43.600
10.550
VT
10.300
D: 2.0
E: 8.300
UB
10.550
D: 2.0
E: 8.550
BB
12.150
D: 5.7
E: 6.450
FX
10.600
D: 5.6
E: 5.000
31
318
Vilde Hestenes Undrum
Njård turn
10.400
D: 2.0
E: 8.400
10.700
D: 2.00
E: 8.700
10.600
D: 6.00
E: 4.600
11.150
D: 5.60
E: 5.550
42.850
11.300
VT
10.400
D: 2.0
E: 8.400
UB
10.700
D: 2.0
E: 8.700
BB
10.600
D: 6.0
E: 4.600
FX
11.150
D: 5.6
E: 5.550
32
323
Tomine Schadenberg
Njård turn
10.750
D: 2.0
E: 8.750
10.100
D: 2.00
E: 8.100
9.900
D: 5.70
E: 4.200
11.800
D: 5.60
E: 6.200
42.550
11.600
VT
10.750
D: 2.0
E: 8.750
UB
10.100
D: 2.0
E: 8.100
BB
9.900
D: 5.7
E: 4.200
FX
11.800
D: 5.6
E: 6.200
33
349
Mille Burum Sætveit
Holmen tropp og turn
11.050
D: 2.8
E: 8.250
13.150
D: 5.30
E: 7.850
8.650
D: 5.30
E: 3.350
9.500
D: 4.60
E: 4.900
42.350
11.800
VT
11.050
D: 2.8
E: 8.250
UB
13.150
D: 5.3
E: 7.850
BB
8.650
D: 5.3
E: 3.350
FX
9.500
D: 4.6
E: 4.900
33
350
Babette Sofia J.Tveiten
Holmen tropp og turn
10.700
D: 2.8
E: 7.900
9.850
D: 2.00
E: 7.850
11.100
D: 5.70
E: 5.400
10.700
D: 5.20
E: 5.500
42.350
11.800
VT
10.700
D: 2.8
E: 7.900
UB
9.850
D: 2.0
E: 7.850
BB
11.100
D: 5.7
E: 5.400
FX
10.700
D: 5.2
E: 5.500
35
300
Julie Dahl
Sandvika turnforening
10.550
D: 2.0
E: 8.550
10.050
D: 2.00
E: 8.050
10.200
D: 5.20
E: 5.000
10.900
D: 4.70
E: 6.200
41.700
12.450
VT
10.550
D: 2.0
E: 8.550
UB
10.050
D: 2.0
E: 8.050
BB
10.200
D: 5.2
E: 5.000
FX
10.900
D: 4.7
E: 6.200
36
324
Yasmina Khubaeva
Njård turn
10.550
D: 2.0
E: 8.550
10.200
D: 2.00
E: 8.200
10.350
D: 5.30
E: 5.050
10.450
D: 5.20
E: 5.250
41.550
12.600
VT
10.550
D: 2.0
E: 8.550
UB
10.200
D: 2.0
E: 8.200
BB
10.350
D: 5.3
E: 5.050
FX
10.450
D: 5.2
E: 5.250
37
305
Matilde Seim
Sandvika turnforening
10.450
D: 2.0
E: 8.450
8.650
D: 0.50
E: 8.150
10.750
D: 5.40
E: 5.350
10.600
D: 4.50
E: 6.100
40.450
13.700
VT
10.450
D: 2.0
E: 8.450
UB
8.650
D: 0.5
E: 8.150
BB
10.750
D: 5.4
E: 5.350
FX
10.600
D: 4.5
E: 6.100
38
351
Amalie Aaserund
Holmen tropp og turn
9.950
D: 2.8
E: 7.450
ND: 0.30
9.450
D: 2.00
E: 7.450
9.400
D: 4.90
E: 4.500
10.950
D: 5.50
E: 5.450
39.750
14.400
VT
9.950
D: 2.8
E: 7.450
ND: 0.30
UB
9.450
D: 2.0
E: 7.450
BB
9.400
D: 4.9
E: 4.500
FX
10.950
D: 5.5
E: 5.450
39
301
Nora Falleth
Sandvika turnforening
10.150
D: 1.5
E: 8.650
7.900
D: 0.50
E: 7.400
11.350
D: 5.50
E: 5.850
10.200
D: 4.70
E: 5.500
39.600
14.550
VT
10.150
D: 1.5
E: 8.650
UB
7.900
D: 0.5
E: 7.400
BB
11.350
D: 5.5
E: 5.850
FX
10.200
D: 4.7
E: 5.500
40
319
Isabella Mae Hughes Espedal
Njård turn
10.000
D: 2.0
E: 8.000
9.850
D: 1.00
E: 8.850
9.400
D: 4.40
E: 5.000
10.250
D: 4.90
E: 5.350
39.500
14.650
VT
10.000
D: 2.0
E: 8.000
UB
9.850
D: 1.0
E: 8.850
BB
9.400
D: 4.4
E: 5.000
FX
10.250
D: 4.9
E: 5.350
41
353
Nora S. Larsen
DFI tropp og turn
10.650
D: 2.0
E: 8.650
8.000

E: 8.000
10.050
D: 4.90
E: 5.150
10.250
D: 4.50
E: 5.750
38.950
15.200
VT
10.650
D: 2.0
E: 8.650
UB
8.000

E: 8.000
BB
10.050
D: 4.9
E: 5.150
FX
10.250
D: 4.5
E: 5.750
42
327
Sigrid Tungen
Langhus turn
10.500
D: 1.5
E: 9.000
9.550
D: 2.00
E: 7.550
8.400
D: 5.10
E: 3.300
10.150
D: 5.00
E: 5.150
38.600
15.550
VT
10.500
D: 1.5
E: 9.000
UB
9.550
D: 2.0
E: 7.550
BB
8.400
D: 5.1
E: 3.300
FX
10.150
D: 5.0
E: 5.150
43
358
Nora F. Hafsteen
DFI tropp og turn
10.100
D: 2.0
E: 8.100
7.850

E: 7.850
9.950
D: 4.80
E: 5.150
10.350
D: 4.60
E: 5.750
38.250
15.900
VT
10.100
D: 2.0
E: 8.100
UB
7.850

E: 7.850
BB
9.950
D: 4.8
E: 5.150
FX
10.350
D: 4.6
E: 5.750
44
337
Aleksandra Parmisciano
HSIL turn
9.450
D: 1.5
E: 7.950
8.900

E: 8.900
10.400
D: 4.00
E: 6.400
9.450
D: 4.00
E: 6.450
ND: 1.00
38.200
15.950
VT
9.450
D: 1.5
E: 7.950
UB
8.900

E: 8.900
BB
10.400
D: 4.0
E: 6.400
FX
9.450
D: 4.0
E: 6.450
ND: 1.00
45
341
Sara Sandvik
Ullensaker gym og turn
10.300
D: 1.5
E: 8.800
7.900
D: 2.00
E: 5.900
9.000
D: 4.00
E: 5.000
8.700
D: 4.00
E: 4.700
35.900
18.250
VT
10.300
D: 1.5
E: 8.800
UB
7.900
D: 2.0
E: 5.900
BB
9.000
D: 4.0
E: 5.000
FX
8.700
D: 4.0
E: 4.700
46
338
Victoria Licina Steng
HSIL turn
9.300
D: 1.5
E: 7.800
9.450
D: 1.50
E: 7.950
9.450
D: 3.50
E: 5.950
7.400
D: 4.00
E: 4.400
ND: 1.00
35.600
18.550
VT
9.300
D: 1.5
E: 7.800
UB
9.450
D: 1.5
E: 7.950
BB
9.450
D: 3.5
E: 5.950
FX
7.400
D: 4.0
E: 4.400
ND: 1.00
47
352
Anna Nordraak
Holmen tropp og turn
9.600
D: 2.0
E: 7.600
8.550
D: 2.00
E: 6.550
8.500
D: 5.70
E: 2.900
ND: 0.10
8.800
D: 4.10
E: 4.700
35.450
18.700
VT
9.600
D: 2.0
E: 7.600
UB
8.550
D: 2.0
E: 6.550
BB
8.500
D: 5.7
E: 2.900
ND: 0.10
FX
8.800
D: 4.1
E: 4.700
48
339
Aleksandra Berg
Ullensaker gym og turn
9.800
D: 1.5
E: 8.300
7.600
D: 0.50
E: 7.100
7.600
D: 2.50
E: 5.100
5.650
D: 1.50
E: 4.150
30.650
23.500
VT
9.800
D: 1.5
E: 8.300
UB
7.600
D: 0.5
E: 7.100
BB
7.600
D: 2.5
E: 5.100
FX
5.650
D: 1.5
E: 4.150
49
343
Ingeborg Cecilie Solemslie
Asker turnforening
8.550
D: 0.5
E: 8.050
7.000
-D: 1.00
E: 8.000
7.400
D: 0.50
E: 6.900
7.350
D: 1.00
E: 6.350
30.300
23.850
VT
8.550
D: 0.5
E: 8.050
UB
7.000
-D: 1.0
E: 8.000
BB
7.400
D: 0.5
E: 6.900
FX
7.350
D: 1.0
E: 6.350
50
342
Emmi Torper
Ullensaker gym og turn
9.550
D: 1.5
E: 8.050
6.750
D: 0.50
E: 6.250
5.050
D: 1.50
E: 3.550
7.900
D: 4.00
E: 3.900
29.250
24.900
VT
9.550
D: 1.5
E: 8.050
UB
6.750
D: 0.5
E: 6.250
BB
5.050
D: 1.5
E: 3.550
FX
7.900
D: 4.0
E: 3.900
51
340
Helene Djuvstad
Ullensaker gym og turn
9.750
D: 1.5
E: 8.250
6.900
D: 0.50
E: 6.400
5.800
D: 0.00
E: 5.800
5.000
D: 1.00
E: 4.000
27.450
26.700
VT
9.750
D: 1.5
E: 8.250
UB
6.900
D: 0.5
E: 6.400
BB
5.800

E: 5.800
FX
5.000
D: 1.0
E: 4.000
52
336
Erica Jensen
HSIL turn
13.750
D: 6.60
E: 7.150
13.250
D: 6.40
E: 6.850
27.000
27.150
VT

UB

BB
13.750
D: 6.6
E: 7.150
FX
13.250
D: 6.4
E: 6.850
53
335
Maya Sasson
HSIL turn
10.150
D: 2.00
E: 8.150
13.350
D: 5.90
E: 7.450
23.500
30.650
VT

UB
10.150
D: 2.0
E: 8.150
BB
13.350
D: 5.9
E: 7.450
FX

54
303
Lise Stabell
Sandvika turnforening
10.150
D: 1.5
E: 8.650
8.250
D: 2.00
E: 6.250
18.400
35.750
VT
10.150
D: 1.5
E: 8.650
UB
8.250
D: 2.0
E: 6.250
BB

FX

55
345
Eira Nilsen Hafskjold
Holmen tropp og turn
VT

UB

BB

FX

55
326
Erica Grimsrud Reyes
Langhus turn
VT

UB

BB

FX

55
321
Isabella San Miguel Bjørneng
Njård turn
VT

UB

BB

FX

55
302
Aurora Ostling Bjørnådal
Sandvika turnforening
VT

UB

BB

FX

55
359
Linn Langrud Sletten
Gjelleråsen IF
VT

UB

BB

FX

55
331
Hannah Maanum Lund
HSIL turn
VT

UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
311
Emma Sofie Bøgh, Oslo turnforening


4.7


8.600




6.650
13.300

2
346
Andrea Lied, Holmen tropp og turn


4.7


8.350




6.525
13.050

0.125
3
330
Maren Victoria Heggen, HSIL turn


4.5


8.400


0.1

6.400
12.800

0.250
4
334
Ingrid Haaland-Aas, HSIL turn


3.0


9.350




6.175
12.350

0.475
5
308
Maria Lunde, Nordstrand turn


3.0


9.300




6.150
12.300

0.500
6
306
Mirian Gjertsen Barkbu, Sandvika turnforening


3.0


9.100




6.050
12.100

0.600
7
354
Anna F. Vik, DFI tropp og turn


2.8


8.900




5.850
11.700

0.800
8
328
Johanne Barlund Brevad, HSIL turn


3.0


8.650




5.825
11.650

0.825
9
329
Maren Barlund Brevad, HSIL turn


3.0


8.600




5.800
11.600

0.850
10
315
Lise Zimmer, Oslo turnforening


2.8


8.750




5.775
11.550

0.875
10
333
Trine Adele Tverli, HSIL turn


2.8


8.750




5.775
11.550

0.875
12
309
Aurora Eriksen Hjorthaug, Nordstrand turn


2.8


8.600




5.700
11.400

0.950
12
310
Minda Alvilde Ruud, Hoppensprett Turn Jessheim


3.0


8.400




5.700
11.400

0.950
14
304
Aurora Vartdal Solvang, Sandvika turnforening


3.0


8.350




5.675
11.350

0.975
14
344
Kaja Fretland Vika, Holmen tropp og turn


3.0


8.350




5.675
11.350

0.975
16
316
Juliet Wivelstad, Oslo turnforening


3.0


8.250




5.625
11.250

1.025
17
357
Kajsa Sletmo-Blouet, DFI tropp og turn


2.8


8.350




5.575
11.150

1.075
18
320
Alva Mette Sofie, Njård turn


2.0


9.050




5.525
11.050

1.125
18
307
Karoline Brauner, Nordstrand turn


2.8


8.250




5.525
11.050

1.125
18
347
Ane Friis Huseth, Holmen tropp og turn


2.8


8.250




5.525
11.050

1.125
18
349
Mille Burum Sætveit, Holmen tropp og turn


2.8


8.250




5.525
11.050

1.125
22
355
Kaja T. Aspelund, DFI tropp og turn


2.8


8.150




5.475
10.950

1.175
23
312
Mille Børresen, Oslo turnforening


2.8


8.100




5.450
10.900

1.200
24
317
Olivia Vigtel, Oslo turnforening


2.4


8.450




5.425
10.850

1.225
25
323
Tomine Schadenberg, Njård turn


2.0


8.750




5.375
10.750

1.275
26
350
Babette Sofia J.Tveiten, Holmen tropp og turn


2.8


7.900




5.350
10.700

1.300
27
353
Nora S. Larsen, DFI tropp og turn


2.0


8.650




5.325
10.650

1.325
27
348
Helle Kvæstad, Holmen tropp og turn


2.8


7.950


0.1

5.325
10.650

1.325
29
300
Julie Dahl, Sandvika turnforening


2.0


8.550




5.275
10.550

1.375
29
324
Yasmina Khubaeva, Njård turn


2.0


8.550




5.275
10.550

1.375
31
327
Sigrid Tungen, Langhus turn


1.5


9.000




5.250
10.500

1.400
32
305
Matilde Seim, Sandvika turnforening


2.0


8.450




5.225
10.450

1.425
32
356
Marte F. Hafsteen, DFI tropp og turn


2.0


8.450




5.225
10.450

1.425
34
318
Vilde Hestenes Undrum, Njård turn


2.0


8.400




5.200
10.400

1.450
34
314
Johanne Persen Fröhlich, Oslo turnforening


2.8


7.600




5.200
10.400

1.450
36
341
Sara Sandvik, Ullensaker gym og turn


1.5


8.800




5.150
10.300

1.500
36
322
Vårin Tønnessen Krokan, Njård turn


2.0


8.300




5.150
10.300

1.500
38
332
Lova Elisabeth Waldner, HSIL turn


3.0


8.200


1.0

5.100
10.200

1.550
39
303
Lise Stabell, Sandvika turnforening


1.5


8.650




5.075
10.150

1.575
39
301
Nora Falleth, Sandvika turnforening


1.5


8.650




5.075
10.150

1.575
41
358
Nora F. Hafsteen, DFI tropp og turn


2.0


8.100




5.050
10.100

1.600
42
325
Telma Sand, Njård turn


2.0


8.000




5.000
10.000

1.650
42
319
Isabella Mae Hughes Espedal, Njård turn


2.0


8.000




5.000
10.000

1.650
42
313
Helene Sofia Martinsen, Oslo turnforening


2.8


7.200




5.000
10.000

1.650
45
351
Amalie Aaserund, Holmen tropp og turn


2.8


7.450


0.3

4.975
9.950

1.675
46
339
Aleksandra Berg, Ullensaker gym og turn


1.5


8.300




4.900
9.800

1.750
47
340
Helene Djuvstad, Ullensaker gym og turn


1.5


8.250




4.875
9.750

1.775
48
352
Anna Nordraak, Holmen tropp og turn


2.0


7.600




4.800
9.600

1.850
49
342
Emmi Torper, Ullensaker gym og turn


1.5


8.050




4.775
9.550

1.875
50
337
Aleksandra Parmisciano, HSIL turn


1.5


7.950




4.725
9.450

1.925
51
338
Victoria Licina Steng, HSIL turn


1.5


7.800




4.650
9.300

2.000
52
343
Ingeborg Cecilie Solemslie, Asker turnforening


0.5


8.050




4.275
8.550

2.375
53
302
Aurora Ostling Bjørnådal, Sandvika turnforening










53
321
Isabella San Miguel Bjørneng, Njård turn










53
326
Erica Grimsrud Reyes, Langhus turn










53
331
Hannah Maanum Lund, HSIL turn










53
335
Maya Sasson, HSIL turn










53
336
Erica Jensen, HSIL turn










53
345
Eira Nilsen Hafskjold, Holmen tropp og turn










53
359
Linn Langrud Sletten, Gjelleråsen IF










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
346
Andrea Lied, Holmen tropp og turn

6.4

8.550


14.950

2
316
Juliet Wivelstad, Oslo turnforening

6.4

8.300


14.700

0.250
3
344
Kaja Fretland Vika, Holmen tropp og turn

5.8

8.850


14.650

0.300
4
348
Helle Kvæstad, Holmen tropp og turn

5.2

9.000


14.200

0.750
5
347
Ane Friis Huseth, Holmen tropp og turn

5.2

8.400


13.600

1.350
6
354
Anna F. Vik, DFI tropp og turn

6.3

7.200


13.500

1.450
7
333
Trine Adele Tverli, HSIL turn

5.2

8.250


13.450

1.500
8
328
Johanne Barlund Brevad, HSIL turn

5.3

8.050


13.350

1.600
9
312
Mille Børresen, Oslo turnforening

4.7

8.550


13.250

1.700
9
308
Maria Lunde, Nordstrand turn

4.8

8.450


13.250

1.700
11
314
Johanne Persen Fröhlich, Oslo turnforening

4.7

8.450


13.150

1.800
11
349
Mille Burum Sætveit, Holmen tropp og turn

5.3

7.850


13.150

1.800
13
330
Maren Victoria Heggen, HSIL turn

4.7

8.400


13.100

1.850
13
313
Helene Sofia Martinsen, Oslo turnforening

4.7

8.400


13.100

1.850
15
306
Mirian Gjertsen Barkbu, Sandvika turnforening

5.4

7.600


13.000

1.950
16
315
Lise Zimmer, Oslo turnforening

4.7

8.250


12.950

2.000
17
320
Alva Mette Sofie, Njård turn

4.7

8.150


12.850

2.100
18
307
Karoline Brauner, Nordstrand turn

4.7

8.000


12.700

2.250
18
309
Aurora Eriksen Hjorthaug, Nordstrand turn

4.8

7.900


12.700

2.250
20
310
Minda Alvilde Ruud, Hoppensprett Turn Jessheim

5.3

7.250


12.550

2.400
21
355
Kaja T. Aspelund, DFI tropp og turn

5.0

7.500


12.500

2.450
22
357
Kajsa Sletmo-Blouet, DFI tropp og turn

4.7

7.600


12.300

2.650
23
311
Emma Sofie Bøgh, Oslo turnforening

5.5

6.400


11.900

3.050
24
356
Marte F. Hafsteen, DFI tropp og turn

4.7

6.800


11.500

3.450
25
317
Olivia Vigtel, Oslo turnforening

2.0

8.950


10.950

4.000
26
325
Telma Sand, Njård turn

2.0

8.850


10.850

4.100
27
332
Lova Elisabeth Waldner, HSIL turn

2.0

8.750


10.750

4.200
28
329
Maren Barlund Brevad, HSIL turn

2.0

8.700


10.700

4.250
28
318
Vilde Hestenes Undrum, Njård turn

2.0

8.700


10.700

4.250
30
322
Vårin Tønnessen Krokan, Njård turn

2.0

8.550


10.550

4.400
31
304
Aurora Vartdal Solvang, Sandvika turnforening

2.0

8.450


10.450

4.500
32
324
Yasmina Khubaeva, Njård turn

2.0

8.200


10.200

4.750
33
335
Maya Sasson, HSIL turn

2.0

8.150


10.150

4.800
34
323
Tomine Schadenberg, Njård turn

2.0

8.100


10.100

4.850
35
300
Julie Dahl, Sandvika turnforening

2.0

8.050


10.050

4.900
36
319
Isabella Mae Hughes Espedal, Njård turn

1.0

8.850


9.850

5.100
36
350
Babette Sofia J.Tveiten, Holmen tropp og turn

2.0

7.850


9.850

5.100
38
327
Sigrid Tungen, Langhus turn

2.0

7.550


9.550

5.400
39
338
Victoria Licina Steng, HSIL turn

1.5

7.950


9.450

5.500
39
351
Amalie Aaserund, Holmen tropp og turn

2.0

7.450


9.450

5.500
41
337
Aleksandra Parmisciano, HSIL turn


8.900


8.900

6.050
42
334
Ingrid Haaland-Aas, HSIL turn

-1.0

9.850


8.850

6.100
43
305
Matilde Seim, Sandvika turnforening

0.5

8.150


8.650

6.300
44
352
Anna Nordraak, Holmen tropp og turn

2.0

6.550


8.550

6.400
45
303
Lise Stabell, Sandvika turnforening

2.0

6.250


8.250

6.700
46
353
Nora S. Larsen, DFI tropp og turn


8.000


8.000

6.950
47
301
Nora Falleth, Sandvika turnforening

0.5

7.400


7.900

7.050
47
341
Sara Sandvik, Ullensaker gym og turn

2.0

5.900


7.900

7.050
49
358
Nora F. Hafsteen, DFI tropp og turn


7.850


7.850

7.100
50
339
Aleksandra Berg, Ullensaker gym og turn

0.5

7.100


7.600

7.350
51
343
Ingeborg Cecilie Solemslie, Asker turnforening

-1.0

8.000


7.000

7.950
52
340
Helene Djuvstad, Ullensaker gym og turn

0.5

6.400


6.900

8.050
53
342
Emmi Torper, Ullensaker gym og turn

0.5

6.250


6.750

8.200
54
302
Aurora Ostling Bjørnådal, Sandvika turnforening




54
321
Isabella San Miguel Bjørneng, Njård turn




54
326
Erica Grimsrud Reyes, Langhus turn




54
331
Hannah Maanum Lund, HSIL turn




54
336
Erica Jensen, HSIL turn




54
345
Eira Nilsen Hafskjold, Holmen tropp og turn




54
359
Linn Langrud Sletten, Gjelleråsen IF




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
346
Andrea Lied, Holmen tropp og turn

6.1

7.950


14.050

2
336
Erica Jensen, HSIL turn

6.6

7.150


13.750

0.300
3
332
Lova Elisabeth Waldner, HSIL turn

5.8

7.750


13.550

0.500
4
311
Emma Sofie Bøgh, Oslo turnforening

7.3

6.150


13.450

0.600
5
334
Ingrid Haaland-Aas, HSIL turn

6.7

6.700


13.400

0.650
6
335
Maya Sasson, HSIL turn

5.9

7.450


13.350

0.700
6
330
Maren Victoria Heggen, HSIL turn

6.0

7.350


13.350

0.700
8
316
Juliet Wivelstad, Oslo turnforening

6.6

6.700


13.300

0.750
9
314
Johanne Persen Fröhlich, Oslo turnforening

6.1

6.850


12.950

1.100
10
313
Helene Sofia Martinsen, Oslo turnforening

6.2

6.650


12.850

1.200
11
328
Johanne Barlund Brevad, HSIL turn

5.9

6.900


12.800

1.250
12
354
Anna F. Vik, DFI tropp og turn

6.0

6.750


12.750

1.300
13
329
Maren Barlund Brevad, HSIL turn

5.9

6.700


12.600

1.450
13
310
Minda Alvilde Ruud, Hoppensprett Turn Jessheim

6.3

6.300


12.600

1.450
15
312
Mille Børresen, Oslo turnforening

6.2

6.350


12.550

1.500
15
308
Maria Lunde, Nordstrand turn

6.3

6.250


12.550

1.500
17
304
Aurora Vartdal Solvang, Sandvika turnforening

5.7

6.650


12.350

1.700
17
355
Kaja T. Aspelund, DFI tropp og turn

6.0

6.350


12.350

1.700
19
306
Mirian Gjertsen Barkbu, Sandvika turnforening

6.2

6.200

0.1

12.300

1.750
20
307
Karoline Brauner, Nordstrand turn

5.2

7.000


12.200

1.850
20
333
Trine Adele Tverli, HSIL turn

6.1

6.100


12.200

1.850
22
325
Telma Sand, Njård turn

5.3

6.850


12.150

1.900
22
322
Vårin Tønnessen Krokan, Njård turn

5.7

6.450


12.150

1.900
24
348
Helle Kvæstad, Holmen tropp og turn

6.0

6.050


12.050

2.000
24
347
Ane Friis Huseth, Holmen tropp og turn

6.4

5.650


12.050

2.000
26
344
Kaja Fretland Vika, Holmen tropp og turn

6.4

5.600


12.000

2.050
27
357
Kajsa Sletmo-Blouet, DFI tropp og turn

6.4

5.050


11.450

2.600
27
315
Lise Zimmer, Oslo turnforening

6.5

4.950


11.450

2.600
29
317
Olivia Vigtel, Oslo turnforening

6.1

5.300


11.400

2.650
30
301
Nora Falleth, Sandvika turnforening

5.5

5.850


11.350

2.700
31
309
Aurora Eriksen Hjorthaug, Nordstrand turn

4.0

7.100


11.100

2.950
31
350
Babette Sofia J.Tveiten, Holmen tropp og turn

5.7

5.400


11.100

2.950
33
320
Alva Mette Sofie, Njård turn

5.5

5.400


10.900

3.150
34
356
Marte F. Hafsteen, DFI tropp og turn

5.8

5.050


10.850

3.200
35
305
Matilde Seim, Sandvika turnforening

5.4

5.350


10.750

3.300
36
318
Vilde Hestenes Undrum, Njård turn

6.0

4.600


10.600

3.450
37
337
Aleksandra Parmisciano, HSIL turn

4.0

6.400


10.400

3.650
38
324
Yasmina Khubaeva, Njård turn

5.3

5.050


10.350

3.700
39
300
Julie Dahl, Sandvika turnforening

5.2

5.000


10.200

3.850
40
353
Nora S. Larsen, DFI tropp og turn

4.9

5.150


10.050

4.000
41
358
Nora F. Hafsteen, DFI tropp og turn

4.8

5.150


9.950

4.100
42
323
Tomine Schadenberg, Njård turn

5.7

4.200


9.900

4.150
43
338
Victoria Licina Steng, HSIL turn

3.5

5.950


9.450

4.600
44
319
Isabella Mae Hughes Espedal, Njård turn

4.4

5.000


9.400

4.650
44
351
Amalie Aaserund, Holmen tropp og turn

4.9

4.500


9.400

4.650
46
341
Sara Sandvik, Ullensaker gym og turn

4.0

5.000


9.000

5.050
47
349
Mille Burum Sætveit, Holmen tropp og turn

5.3

3.350


8.650

5.400
48
352
Anna Nordraak, Holmen tropp og turn

5.7

2.900

0.1

8.500

5.550
49
327
Sigrid Tungen, Langhus turn

5.1

3.300


8.400

5.650
50
339
Aleksandra Berg, Ullensaker gym og turn

2.5

5.100


7.600

6.450
51
343
Ingeborg Cecilie Solemslie, Asker turnforening

0.5

6.900


7.400

6.650
52
340
Helene Djuvstad, Ullensaker gym og turn


5.800


5.800

8.250
53
342
Emmi Torper, Ullensaker gym og turn

1.5

3.550


5.050

9.000
54
302
Aurora Ostling Bjørnådal, Sandvika turnforening




54
303
Lise Stabell, Sandvika turnforening




54
321
Isabella San Miguel Bjørneng, Njård turn




54
326
Erica Grimsrud Reyes, Langhus turn




54
331
Hannah Maanum Lund, HSIL turn




54
345
Eira Nilsen Hafskjold, Holmen tropp og turn




54
359
Linn Langrud Sletten, Gjelleråsen IF




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
311
Emma Sofie Bøgh, Oslo turnforening

6.6

7.300


13.900

2
306
Mirian Gjertsen Barkbu, Sandvika turnforening

6.3

7.000


13.300

0.600
3
354
Anna F. Vik, DFI tropp og turn

6.1

7.150


13.250

0.650
3
336
Erica Jensen, HSIL turn

6.4

6.850


13.250

0.650
5
344
Kaja Fretland Vika, Holmen tropp og turn

6.1

7.000


13.100

0.800
5
312
Mille Børresen, Oslo turnforening

6.2

6.900


13.100

0.800
5
334
Ingrid Haaland-Aas, HSIL turn

6.4

6.700


13.100

0.800
8
332
Lova Elisabeth Waldner, HSIL turn

5.8

7.100


12.900

1.000
8
308
Maria Lunde, Nordstrand turn

6.2

6.800

0.1

12.900

1.000
10
333
Trine Adele Tverli, HSIL turn

6.3

6.350


12.650

1.250
11
316
Juliet Wivelstad, Oslo turnforening

6.3

6.050


12.350

1.550
12
314
Johanne Persen Fröhlich, Oslo turnforening

5.8

6.450


12.250

1.650
13
346
Andrea Lied, Holmen tropp og turn

5.7

6.400


12.100

1.800
14
310
Minda Alvilde Ruud, Hoppensprett Turn Jessheim

5.7

6.300


12.000

1.900
14
315
Lise Zimmer, Oslo turnforening

6.0

6.000


12.000

1.900
16
357
Kajsa Sletmo-Blouet, DFI tropp og turn

5.2

6.700


11.900

2.000
17
323
Tomine Schadenberg, Njård turn

5.6

6.200


11.800

2.100
18
317
Olivia Vigtel, Oslo turnforening

6.0

5.750


11.750

2.150
19
330
Maren Victoria Heggen, HSIL turn

5.3

6.350


11.650

2.250
20
320
Alva Mette Sofie, Njård turn

5.1

6.500


11.600

2.300
20
307
Karoline Brauner, Nordstrand turn

5.6

6.000


11.600

2.300
22
356
Marte F. Hafsteen, DFI tropp og turn

5.2

6.350


11.550

2.350
23
304
Aurora Vartdal Solvang, Sandvika turnforening

5.4

6.050


11.450

2.450
24
313
Helene Sofia Martinsen, Oslo turnforening

5.8

5.600


11.400

2.500
25
328
Johanne Barlund Brevad, HSIL turn

5.6

5.650


11.250

2.650
25
355
Kaja T. Aspelund, DFI tropp og turn

6.0

5.250


11.250

2.650
27
318
Vilde Hestenes Undrum, Njård turn

5.6

5.550


11.150

2.750
28
309
Aurora Eriksen Hjorthaug, Nordstrand turn

5.4

5.700


11.100

2.800
29
325
Telma Sand, Njård turn

4.6

6.400


11.000

2.900
30
351
Amalie Aaserund, Holmen tropp og turn

5.5

5.450


10.950

2.950
31
300
Julie Dahl, Sandvika turnforening

4.7

6.200


10.900

3.000
32
350
Babette Sofia J.Tveiten, Holmen tropp og turn

5.2

5.500


10.700

3.200
33
329
Maren Barlund Brevad, HSIL turn

4.9

5.750


10.650

3.250
33
348
Helle Kvæstad, Holmen tropp og turn

5.5

5.150


10.650

3.250
33
347
Ane Friis Huseth, Holmen tropp og turn

5.9

4.750


10.650

3.250
36
305
Matilde Seim, Sandvika turnforening

4.5

6.100


10.600

3.300
36
322
Vårin Tønnessen Krokan, Njård turn

5.6

5.000


10.600

3.300
38
324
Yasmina Khubaeva, Njård turn

5.2

5.250


10.450

3.450
39
358
Nora F. Hafsteen, DFI tropp og turn

4.6

5.750


10.350

3.550
40
353
Nora S. Larsen, DFI tropp og turn

4.5

5.750


10.250

3.650
40
319
Isabella Mae Hughes Espedal, Njård turn

4.9

5.350


10.250

3.650
42
301
Nora Falleth, Sandvika turnforening

4.7

5.500


10.200

3.700
43
327
Sigrid Tungen, Langhus turn

5.0

5.150


10.150

3.750
44
349
Mille Burum Sætveit, Holmen tropp og turn

4.6

4.900


9.500

4.400
45
337
Aleksandra Parmisciano, HSIL turn

4.0

6.450

1.0

9.450

4.450
46
352
Anna Nordraak, Holmen tropp og turn

4.1

4.700


8.800

5.100
47
341
Sara Sandvik, Ullensaker gym og turn

4.0

4.700


8.700

5.200
48
342
Emmi Torper, Ullensaker gym og turn

4.0

3.900


7.900

6.000
49
338
Victoria Licina Steng, HSIL turn

4.0

4.400

1.0

7.400

6.500
50
343
Ingeborg Cecilie Solemslie, Asker turnforening

1.0

6.350


7.350

6.550
51
339
Aleksandra Berg, Ullensaker gym og turn

1.5

4.150


5.650

8.250
52
340
Helene Djuvstad, Ullensaker gym og turn

1.0

4.000


5.000

8.900
53
302
Aurora Ostling Bjørnådal, Sandvika turnforening




53
303
Lise Stabell, Sandvika turnforening




53
321
Isabella San Miguel Bjørneng, Njård turn




53
326
Erica Grimsrud Reyes, Langhus turn




53
331
Hannah Maanum Lund, HSIL turn




53
335
Maya Sasson, HSIL turn




53
345
Eira Nilsen Hafskjold, Holmen tropp og turn




53
359
Linn Langrud Sletten, Gjelleråsen IF




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/14/2024 5:17:09 PM
SX
SM
MD
XL
XXL