Back 

KM Turn, Oslo og Akershus Holmen Turnhall, 2019-11-02

Jenter Rekrutt 11 år Jenter Rekrutt 12 år Gutter Rekrutt Jenter Klasse I Gutter Klasse I Jenter Klasse II Gutter Klasse II Jenter Klasse III Gutter Klasse III Jenter Rekrutt Lag Gutter Rekrutt Lag Jenter Stige Lag Gutter Stige Lag
Jenter Klasse II
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
425
Frida Strøm
Holmen tropp og turn
12.850
D: 4.7
E: 8.150
15.850
D: 6.90
E: 8.950
13.000
D: 6.50
E: 6.500
14.200
D: 7.00
E: 7.200
55.900
VT
12.850
D: 4.7
E: 8.150
UB
15.850
D: 6.9
E: 8.950
BB
13.000
D: 6.5
E: 6.500
FX
14.200
D: 7.0
E: 7.200
2
416
Hedda Andersen
Njård turn
11.600
D: 2.8
E: 8.800
14.300
D: 6.20
E: 8.100
12.350
D: 6.10
E: 6.250
13.750
D: 6.20
E: 7.550
52.000
3.900
VT
11.600
D: 2.8
E: 8.800
UB
14.300
D: 6.2
E: 8.100
BB
12.350
D: 6.1
E: 6.250
FX
13.750
D: 6.2
E: 7.550
3
403
Julie Iversen
Nordstrand turn
11.500
D: 3.0
E: 8.500
13.850
D: 5.20
E: 8.650
13.800
D: 5.80
E: 8.000
12.700
D: 5.70
E: 7.000
51.850
4.050
VT
11.500
D: 3.0
E: 8.500
UB
13.850
D: 5.2
E: 8.650
BB
13.800
D: 5.8
E: 8.000
FX
12.700
D: 5.7
E: 7.000
3
418
Smilla Toaca Ones
HSIL turn
13.000
D: 4.5
E: 8.500
14.150
D: 5.90
E: 8.250
12.650
D: 5.90
E: 6.850
ND: 0.10
12.050
D: 5.70
E: 6.350
51.850
4.050
VT
13.000
D: 4.5
E: 8.500
UB
14.150
D: 5.9
E: 8.250
BB
12.650
D: 5.9
E: 6.850
ND: 0.10
FX
12.050
D: 5.7
E: 6.350
5
401
Matilde Høst
Nordstrand turn
11.550
D: 2.8
E: 8.750
12.600
D: 4.80
E: 7.800
13.300
D: 6.30
E: 7.000
12.250
D: 6.00
E: 6.250
49.700
6.200
VT
11.550
D: 2.8
E: 8.750
UB
12.600
D: 4.8
E: 7.800
BB
13.300
D: 6.3
E: 7.000
FX
12.250
D: 6.0
E: 6.250
6
404
Thea Iversen
Nordstrand turn
11.650
D: 3.0
E: 8.650
12.950
D: 4.80
E: 8.150
12.600
D: 5.90
E: 6.800
ND: 0.10
12.350
D: 6.00
E: 6.350
49.550
6.350
VT
11.650
D: 3.0
E: 8.650
UB
12.950
D: 4.8
E: 8.150
BB
12.600
D: 5.9
E: 6.800
ND: 0.10
FX
12.350
D: 6.0
E: 6.350
7
406
Wilmine Resvoll Skaug
Nordstrand turn
11.450
D: 3.0
E: 8.450
12.750
D: 4.70
E: 8.050
12.450
D: 6.00
E: 6.450
12.500
D: 6.00
E: 6.500
49.150
6.750
VT
11.450
D: 3.0
E: 8.450
UB
12.750
D: 4.7
E: 8.050
BB
12.450
D: 6.0
E: 6.450
FX
12.500
D: 6.0
E: 6.500
8
410
Selma Norheim
Oslo turnforening
10.700
D: 2.0
E: 8.700
12.600
D: 4.70
E: 7.900
13.300
D: 5.60
E: 7.700
12.500
D: 5.60
E: 6.900
49.100
6.800
VT
10.700
D: 2.0
E: 8.700
UB
12.600
D: 4.7
E: 7.900
BB
13.300
D: 5.6
E: 7.700
FX
12.500
D: 5.6
E: 6.900
9
419
Martine Sund Olsen
HSIL turn
11.050
D: 2.8
E: 8.250
13.800
D: 5.20
E: 8.600
12.050
D: 5.80
E: 6.350
ND: 0.10
12.150
D: 5.90
E: 6.250
49.050
6.850
VT
11.050
D: 2.8
E: 8.250
UB
13.800
D: 5.2
E: 8.600
BB
12.050
D: 5.8
E: 6.350
ND: 0.10
FX
12.150
D: 5.9
E: 6.250
10
400
Thea Lønstad Holen
Nordstrand turn
11.450
D: 2.8
E: 8.650
12.750
D: 4.70
E: 8.050
12.450
D: 5.80
E: 6.650
12.300
D: 5.30
E: 7.000
48.950
6.950
VT
11.450
D: 2.8
E: 8.650
UB
12.750
D: 4.7
E: 8.050
BB
12.450
D: 5.8
E: 6.650
FX
12.300
D: 5.3
E: 7.000
11
414
Thale Haslestad Føreid
Oslo turnforening
10.300
D: 2.0
E: 8.300
12.650
D: 5.20
E: 7.450
12.600
D: 5.20
E: 7.400
11.850
D: 5.30
E: 6.550
47.400
8.500
VT
10.300
D: 2.0
E: 8.300
UB
12.650
D: 5.2
E: 7.450
BB
12.600
D: 5.2
E: 7.400
FX
11.850
D: 5.3
E: 6.550
12
402
Julia Cornelia Eidsvåg
Nordstrand turn
11.700
D: 3.0
E: 8.700
12.450
D: 4.70
E: 7.750
10.500
D: 5.50
E: 5.000
11.150
D: 5.40
E: 5.750
45.800
10.100
VT
11.700
D: 3.0
E: 8.700
UB
12.450
D: 4.7
E: 7.750
BB
10.500
D: 5.5
E: 5.000
FX
11.150
D: 5.4
E: 5.750
13
424
Janelle Maryan Preciado Malate
Ullensaker gym og turn
9.900
D: 2.0
E: 7.900
10.950
D: 2.00
E: 8.950
10.700
D: 4.00
E: 6.700
12.650
D: 5.50
E: 7.150
44.200
11.700
VT
9.900
D: 2.0
E: 7.900
UB
10.950
D: 2.0
E: 8.950
BB
10.700
D: 4.0
E: 6.700
FX
12.650
D: 5.5
E: 7.150
14
427
Selma Michaelsen
DFI tropp og turn
9.800
D: 2.0
E: 7.800
9.850
D: 2.00
E: 7.850
11.650
D: 5.00
E: 6.650
12.250
D: 4.50
E: 7.750
43.550
12.350
VT
9.800
D: 2.0
E: 7.800
UB
9.850
D: 2.0
E: 7.850
BB
11.650
D: 5.0
E: 6.650
FX
12.250
D: 4.5
E: 7.750
15
415
Helene Hytta Gunnarsen
Oslo turnforening
9.750
D: 2.0
E: 7.750
10.250
D: 1.50
E: 8.750
12.450
D: 5.20
E: 7.250
10.750
D: 5.10
E: 5.650
43.200
12.700
VT
9.750
D: 2.0
E: 7.750
UB
10.250
D: 1.5
E: 8.750
BB
12.450
D: 5.2
E: 7.250
FX
10.750
D: 5.1
E: 5.650
16
420
Kristin Skjervheim
Ullensaker gym og turn
10.650
D: 2.0
E: 8.650
9.600
D: 2.00
E: 7.600
10.150
D: 5.00
E: 5.150
10.300
D: 4.90
E: 5.400
40.700
15.200
VT
10.650
D: 2.0
E: 8.650
UB
9.600
D: 2.0
E: 7.600
BB
10.150
D: 5.0
E: 5.150
FX
10.300
D: 4.9
E: 5.400
17
421
Linea Martinsen
Ullensaker gym og turn
10.000
D: 1.5
E: 8.500
7.900
D: 1.50
E: 6.400
9.300
D: 3.50
E: 5.800
10.050
D: 4.80
E: 5.250
37.250
18.650
VT
10.000
D: 1.5
E: 8.500
UB
7.900
D: 1.5
E: 6.400
BB
9.300
D: 3.5
E: 5.800
FX
10.050
D: 4.8
E: 5.250
18
411
Synva Zhuo Vinge
Oslo turnforening
12.950
D: 4.70
E: 8.250
12.350
D: 5.90
E: 6.450
25.300
30.600
VT

UB
12.950
D: 4.7
E: 8.250
BB
12.350
D: 5.9
E: 6.450
FX

19
405
Frida Marie Smemo Riis
Nordstrand turn
12.050
D: 4.80
E: 7.250
12.900
D: 6.00
E: 6.900
24.950
30.950
VT

UB
12.050
D: 4.8
E: 7.250
BB
12.900
D: 6.0
E: 6.900
FX

20
413
Amelie Junge Wold
Oslo turnforening
12.900
D: 6.10
E: 6.800
12.900
43.000
VT

UB

BB
12.900
D: 6.1
E: 6.800
FX

21
409
Sofie C Hveding
Hoppensprett Turn Jessheim
VT

UB

BB

FX

21
407
Helene Pedersen
Nordstrand turn
VT

UB

BB

FX

21
412
Oline Thøring Øverberg
Oslo turnforening
VT

UB

BB

FX

21
426
Sunniva Renault
DFI tropp og turn
VT

UB

BB

FX

21
422
Emma Kjellby
Ullensaker gym og turn
VT

UB

BB

FX

21
428
Keth Lauritsen
Gjelleråsen IF
VT

UB

BB

FX

21
429
Raluca Opera
Gjelleråsen IF
VT

UB

BB

FX

21
423
Irene Landel
Ullensaker gym og turn
VT

UB

BB

FX

21
417
Hanna Maroofi
HSIL turn
VT

UB

BB

FX

21
408
Emilie Sandven
Hoppensprett Turn Jessheim
VT

UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
418
Smilla Toaca Ones, HSIL turn


4.5


8.500




6.500
13.000

2
425
Frida Strøm, Holmen tropp og turn


4.7


8.150




6.425
12.850

0.075
3
402
Julia Cornelia Eidsvåg, Nordstrand turn


3.0


8.700




5.850
11.700

0.650
4
404
Thea Iversen, Nordstrand turn


3.0


8.650




5.825
11.650

0.675
5
416
Hedda Andersen, Njård turn


2.8


8.800




5.800
11.600

0.700
6
401
Matilde Høst, Nordstrand turn


2.8


8.750




5.775
11.550

0.725
7
403
Julie Iversen, Nordstrand turn


3.0


8.500




5.750
11.500

0.750
8
400
Thea Lønstad Holen, Nordstrand turn


2.8


8.650




5.725
11.450

0.775
8
406
Wilmine Resvoll Skaug, Nordstrand turn


3.0


8.450




5.725
11.450

0.775
10
419
Martine Sund Olsen, HSIL turn


2.8


8.250




5.525
11.050

0.975
11
410
Selma Norheim, Oslo turnforening


2.0


8.700




5.350
10.700

1.150
12
420
Kristin Skjervheim, Ullensaker gym og turn


2.0


8.650




5.325
10.650

1.175
13
414
Thale Haslestad Føreid, Oslo turnforening


2.0


8.300




5.150
10.300

1.350
14
421
Linea Martinsen, Ullensaker gym og turn


1.5


8.500




5.000
10.000

1.500
15
424
Janelle Maryan Preciado Malate, Ullensaker gym og turn


2.0


7.900




4.950
9.900

1.550
16
427
Selma Michaelsen, DFI tropp og turn


2.0


7.800




4.900
9.800

1.600
17
415
Helene Hytta Gunnarsen, Oslo turnforening


2.0


7.750




4.875
9.750

1.625
18
405
Frida Marie Smemo Riis, Nordstrand turn










18
407
Helene Pedersen, Nordstrand turn










18
408
Emilie Sandven, Hoppensprett Turn Jessheim










18
409
Sofie C Hveding, Hoppensprett Turn Jessheim










18
411
Synva Zhuo Vinge, Oslo turnforening










18
412
Oline Thøring Øverberg, Oslo turnforening










18
413
Amelie Junge Wold, Oslo turnforening










18
417
Hanna Maroofi, HSIL turn










18
422
Emma Kjellby, Ullensaker gym og turn










18
423
Irene Landel, Ullensaker gym og turn










18
426
Sunniva Renault, DFI tropp og turn










18
428
Keth Lauritsen, Gjelleråsen IF










18
429
Raluca Opera, Gjelleråsen IF










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
425
Frida Strøm, Holmen tropp og turn

6.9

8.950


15.850

2
416
Hedda Andersen, Njård turn

6.2

8.100


14.300

1.550
3
418
Smilla Toaca Ones, HSIL turn

5.9

8.250


14.150

1.700
4
403
Julie Iversen, Nordstrand turn

5.2

8.650


13.850

2.000
5
419
Martine Sund Olsen, HSIL turn

5.2

8.600


13.800

2.050
6
411
Synva Zhuo Vinge, Oslo turnforening

4.7

8.250


12.950

2.900
6
404
Thea Iversen, Nordstrand turn

4.8

8.150


12.950

2.900
8
406
Wilmine Resvoll Skaug, Nordstrand turn

4.7

8.050


12.750

3.100
8
400
Thea Lønstad Holen, Nordstrand turn

4.7

8.050


12.750

3.100
10
414
Thale Haslestad Føreid, Oslo turnforening

5.2

7.450


12.650

3.200
11
410
Selma Norheim, Oslo turnforening

4.7

7.900


12.600

3.250
11
401
Matilde Høst, Nordstrand turn

4.8

7.800


12.600

3.250
13
402
Julia Cornelia Eidsvåg, Nordstrand turn

4.7

7.750


12.450

3.400
14
405
Frida Marie Smemo Riis, Nordstrand turn

4.8

7.250


12.050

3.800
15
424
Janelle Maryan Preciado Malate, Ullensaker gym og turn

2.0

8.950


10.950

4.900
16
415
Helene Hytta Gunnarsen, Oslo turnforening

1.5

8.750


10.250

5.600
17
427
Selma Michaelsen, DFI tropp og turn

2.0

7.850


9.850

6.000
18
420
Kristin Skjervheim, Ullensaker gym og turn

2.0

7.600


9.600

6.250
19
421
Linea Martinsen, Ullensaker gym og turn

1.5

6.400


7.900

7.950
20
407
Helene Pedersen, Nordstrand turn




20
408
Emilie Sandven, Hoppensprett Turn Jessheim




20
409
Sofie C Hveding, Hoppensprett Turn Jessheim




20
412
Oline Thøring Øverberg, Oslo turnforening




20
413
Amelie Junge Wold, Oslo turnforening




20
417
Hanna Maroofi, HSIL turn




20
422
Emma Kjellby, Ullensaker gym og turn




20
423
Irene Landel, Ullensaker gym og turn




20
426
Sunniva Renault, DFI tropp og turn




20
428
Keth Lauritsen, Gjelleråsen IF




20
429
Raluca Opera, Gjelleråsen IF




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
403
Julie Iversen, Nordstrand turn

5.8

8.000


13.800

2
410
Selma Norheim, Oslo turnforening

5.6

7.700


13.300

0.500
2
401
Matilde Høst, Nordstrand turn

6.3

7.000


13.300

0.500
4
425
Frida Strøm, Holmen tropp og turn

6.5

6.500


13.000

0.800
5
405
Frida Marie Smemo Riis, Nordstrand turn

6.0

6.900


12.900

0.900
5
413
Amelie Junge Wold, Oslo turnforening

6.1

6.800


12.900

0.900
7
418
Smilla Toaca Ones, HSIL turn

5.9

6.850

0.1

12.650

1.150
8
414
Thale Haslestad Føreid, Oslo turnforening

5.2

7.400


12.600

1.200
8
404
Thea Iversen, Nordstrand turn

5.9

6.800

0.1

12.600

1.200
10
415
Helene Hytta Gunnarsen, Oslo turnforening

5.2

7.250


12.450

1.350
10
400
Thea Lønstad Holen, Nordstrand turn

5.8

6.650


12.450

1.350
10
406
Wilmine Resvoll Skaug, Nordstrand turn

6.0

6.450


12.450

1.350
13
411
Synva Zhuo Vinge, Oslo turnforening

5.9

6.450


12.350

1.450
13
416
Hedda Andersen, Njård turn

6.1

6.250


12.350

1.450
15
419
Martine Sund Olsen, HSIL turn

5.8

6.350

0.1

12.050

1.750
16
427
Selma Michaelsen, DFI tropp og turn

5.0

6.650


11.650

2.150
17
424
Janelle Maryan Preciado Malate, Ullensaker gym og turn

4.0

6.700


10.700

3.100
18
402
Julia Cornelia Eidsvåg, Nordstrand turn

5.5

5.000


10.500

3.300
19
420
Kristin Skjervheim, Ullensaker gym og turn

5.0

5.150


10.150

3.650
20
421
Linea Martinsen, Ullensaker gym og turn

3.5

5.800


9.300

4.500
21
407
Helene Pedersen, Nordstrand turn




21
408
Emilie Sandven, Hoppensprett Turn Jessheim




21
409
Sofie C Hveding, Hoppensprett Turn Jessheim




21
412
Oline Thøring Øverberg, Oslo turnforening




21
417
Hanna Maroofi, HSIL turn




21
422
Emma Kjellby, Ullensaker gym og turn




21
423
Irene Landel, Ullensaker gym og turn




21
426
Sunniva Renault, DFI tropp og turn




21
428
Keth Lauritsen, Gjelleråsen IF




21
429
Raluca Opera, Gjelleråsen IF




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
425
Frida Strøm, Holmen tropp og turn

7.0

7.200


14.200

2
416
Hedda Andersen, Njård turn

6.2

7.550


13.750

0.450
3
403
Julie Iversen, Nordstrand turn

5.7

7.000


12.700

1.500
4
424
Janelle Maryan Preciado Malate, Ullensaker gym og turn

5.5

7.150


12.650

1.550
5
410
Selma Norheim, Oslo turnforening

5.6

6.900


12.500

1.700
5
406
Wilmine Resvoll Skaug, Nordstrand turn

6.0

6.500


12.500

1.700
7
404
Thea Iversen, Nordstrand turn

6.0

6.350


12.350

1.850
8
400
Thea Lønstad Holen, Nordstrand turn

5.3

7.000


12.300

1.900
9
427
Selma Michaelsen, DFI tropp og turn

4.5

7.750


12.250

1.950
9
401
Matilde Høst, Nordstrand turn

6.0

6.250


12.250

1.950
11
419
Martine Sund Olsen, HSIL turn

5.9

6.250


12.150

2.050
12
418
Smilla Toaca Ones, HSIL turn

5.7

6.350


12.050

2.150
13
414
Thale Haslestad Føreid, Oslo turnforening

5.3

6.550


11.850

2.350
14
402
Julia Cornelia Eidsvåg, Nordstrand turn

5.4

5.750


11.150

3.050
15
415
Helene Hytta Gunnarsen, Oslo turnforening

5.1

5.650


10.750

3.450
16
420
Kristin Skjervheim, Ullensaker gym og turn

4.9

5.400


10.300

3.900
17
421
Linea Martinsen, Ullensaker gym og turn

4.8

5.250


10.050

4.150
18
405
Frida Marie Smemo Riis, Nordstrand turn




18
407
Helene Pedersen, Nordstrand turn




18
408
Emilie Sandven, Hoppensprett Turn Jessheim




18
409
Sofie C Hveding, Hoppensprett Turn Jessheim




18
411
Synva Zhuo Vinge, Oslo turnforening




18
412
Oline Thøring Øverberg, Oslo turnforening




18
413
Amelie Junge Wold, Oslo turnforening




18
417
Hanna Maroofi, HSIL turn




18
422
Emma Kjellby, Ullensaker gym og turn




18
423
Irene Landel, Ullensaker gym og turn




18
426
Sunniva Renault, DFI tropp og turn




18
428
Keth Lauritsen, Gjelleråsen IF




18
429
Raluca Opera, Gjelleråsen IF




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
425
Frida Strøm, Holmen tropp og turn




416
Hedda Andersen, Njård turn




403
Julie Iversen, Nordstrand turn




418
Smilla Toaca Ones, HSIL turn




401
Matilde Høst, Nordstrand turn




404
Thea Iversen, Nordstrand turn




406
Wilmine Resvoll Skaug, Nordstrand turn




410
Selma Norheim, Oslo turnforening




419
Martine Sund Olsen, HSIL turn




400
Thea Lønstad Holen, Nordstrand turn




414
Thale Haslestad Føreid, Oslo turnforening




402
Julia Cornelia Eidsvåg, Nordstrand turn




424
Janelle Maryan Preciado Malate, Ullensaker gym og turn




427
Selma Michaelsen, DFI tropp og turn




415
Helene Hytta Gunnarsen, Oslo turnforening




420
Kristin Skjervheim, Ullensaker gym og turn




421
Linea Martinsen, Ullensaker gym og turn




411
Synva Zhuo Vinge, Oslo turnforening




405
Frida Marie Smemo Riis, Nordstrand turn




413
Amelie Junge Wold, Oslo turnforening




409
Sofie C Hveding, Hoppensprett Turn Jessheim




407
Helene Pedersen, Nordstrand turn




412
Oline Thøring Øverberg, Oslo turnforening




426
Sunniva Renault, DFI tropp og turn




422
Emma Kjellby, Ullensaker gym og turn




428
Keth Lauritsen, Gjelleråsen IF




429
Raluca Opera, Gjelleråsen IF




423
Irene Landel, Ullensaker gym og turn




417
Hanna Maroofi, HSIL turn




408
Emilie Sandven, Hoppensprett Turn Jessheim





Last Update: 6/14/2024 4:41:38 PM
SX
SM
MD
XL
XXL