Back 

KM Turn, Oslo og Akershus Holmen Turnhall, 2019-11-02

Jenter Rekrutt 11 år Jenter Rekrutt 12 år Gutter Rekrutt Jenter Klasse I Gutter Klasse I Jenter Klasse II Gutter Klasse II Jenter Klasse III Gutter Klasse III Jenter Rekrutt Lag Gutter Rekrutt Lag Jenter Stige Lag Gutter Stige Lag
Jenter Rekrutt 12 år
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
206
Thelma Placht
Oslo Turnforening
10.900
D: 3.5
E: 7.400
14.500
D: 6.80
E: 7.700
14.500
D: 6.70
E: 7.800
14.350
D: 6.30
E: 8.050
54.250
VT
10.900
D: 3.5
E: 7.400
UB
14.500
D: 6.8
E: 7.700
BB
14.500
D: 6.7
E: 7.800
FX
14.350
D: 6.3
E: 8.050
2
201
Eira Engh
Nordstrand turn
13.050
D: 4.5
E: 8.650
ND: 0.10
14.050
D: 6.00
E: 8.050
13.250
D: 6.30
E: 6.950
13.700
D: 5.80
E: 7.900
54.050
0.200
VT
13.050
D: 4.5
E: 8.650
ND: 0.10
UB
14.050
D: 6.0
E: 8.050
BB
13.250
D: 6.3
E: 6.950
FX
13.700
D: 5.8
E: 7.900
3
220
Isabella Jolie Johansen
HSIL turn
12.400
D: 3.0
E: 9.400
13.450
D: 5.40
E: 8.050
14.900
D: 6.60
E: 8.400
ND: 0.10
12.750
D: 5.60
E: 7.150
53.500
0.750
VT
12.400
D: 3.0
E: 9.400
UB
13.450
D: 5.4
E: 8.050
BB
14.900
D: 6.6
E: 8.400
ND: 0.10
FX
12.750
D: 5.6
E: 7.150
4
222
Jasmine Haugen
HSIL turn
12.350
D: 3.0
E: 9.350
13.550
D: 5.40
E: 8.150
13.900
D: 6.40
E: 7.500
13.450
D: 6.40
E: 7.050
53.250
1.000
VT
12.350
D: 3.0
E: 9.350
UB
13.550
D: 5.4
E: 8.150
BB
13.900
D: 6.4
E: 7.500
FX
13.450
D: 6.4
E: 7.050
5
223
Ella Søndenaa
Hoppensprett Turn Jessheim
12.450
D: 4.5
E: 8.050
ND: 0.10
14.050
D: 6.00
E: 8.050
13.250
D: 6.30
E: 6.950
13.200
D: 6.20
E: 7.000
52.950
1.300
VT
12.450
D: 4.5
E: 8.050
ND: 0.10
UB
14.050
D: 6.0
E: 8.050
BB
13.250
D: 6.3
E: 6.950
FX
13.200
D: 6.2
E: 7.000
6
224
Tilde Sponevik
Hoppensprett Turn Jessheim
11.850
D: 2.8
E: 9.050
13.750
D: 6.50
E: 7.250
13.300
D: 6.10
E: 7.200
13.550
D: 6.00
E: 7.550
52.450
1.800
VT
11.850
D: 2.8
E: 9.050
UB
13.750
D: 6.5
E: 7.250
BB
13.300
D: 6.1
E: 7.200
FX
13.550
D: 6.0
E: 7.550
7
200
Elle Myhre Nilsen
Nordstrand turn
11.550
D: 2.8
E: 8.750
13.100
D: 4.70
E: 8.400
14.500
D: 5.80
E: 8.700
13.050
D: 5.10
E: 7.950
52.200
2.050
VT
11.550
D: 2.8
E: 8.750
UB
13.100
D: 4.7
E: 8.400
BB
14.500
D: 5.8
E: 8.700
FX
13.050
D: 5.1
E: 7.950
8
211
Madeleine Gørlitz-Håkonsen
Holmen tropp og turn
11.650
D: 2.8
E: 8.850
12.800
D: 4.80
E: 8.000
13.150
D: 5.60
E: 7.550
13.250
D: 5.60
E: 7.650
50.850
3.400
VT
11.650
D: 2.8
E: 8.850
UB
12.800
D: 4.8
E: 8.000
BB
13.150
D: 5.6
E: 7.550
FX
13.250
D: 5.6
E: 7.650
9
202
Adelen Linnes Almløv
Oslo Turnforening
12.200
D: 3.0
E: 9.200
12.050
D: 4.70
E: 7.350
12.400
D: 6.20
E: 6.200
13.150
D: 6.20
E: 6.950
49.800
4.450
VT
12.200
D: 3.0
E: 9.200
UB
12.050
D: 4.7
E: 7.350
BB
12.400
D: 6.2
E: 6.200
FX
13.150
D: 6.2
E: 6.950
10
204
Marte H. Haagensen
Oslo Turnforening
11.300
D: 2.8
E: 8.500
11.600
D: 4.70
E: 6.900
13.400
D: 6.10
E: 7.300
13.200
D: 5.60
E: 7.600
49.500
4.750
VT
11.300
D: 2.8
E: 8.500
UB
11.600
D: 4.7
E: 6.900
BB
13.400
D: 6.1
E: 7.300
FX
13.200
D: 5.6
E: 7.600
11
203
Erika Eriksrud
Oslo Turnforening
10.050
D: 2.0
E: 8.050
12.450
D: 4.70
E: 7.750
12.500
D: 5.90
E: 6.600
13.600
D: 5.90
E: 7.700
48.600
5.650
VT
10.050
D: 2.0
E: 8.050
UB
12.450
D: 4.7
E: 7.750
BB
12.500
D: 5.9
E: 6.600
FX
13.600
D: 5.9
E: 7.700
12
219
Victoria Rose Ervik Jeannin
Njård turn
11.000
D: 2.8
E: 8.200
13.100
D: 5.50
E: 7.600
12.200
D: 5.80
E: 6.400
12.000
D: 5.10
E: 6.900
48.300
5.950
VT
11.000
D: 2.8
E: 8.200
UB
13.100
D: 5.5
E: 7.600
BB
12.200
D: 5.8
E: 6.400
FX
12.000
D: 5.1
E: 6.900
13
221
Erin Jensen
HSIL turn
11.450
D: 3.0
E: 8.450
10.900
D: 2.00
E: 8.900
13.300
D: 5.90
E: 7.400
11.700
D: 5.00
E: 6.700
47.350
6.900
VT
11.450
D: 3.0
E: 8.450
UB
10.900
D: 2.0
E: 8.900
BB
13.300
D: 5.9
E: 7.400
FX
11.700
D: 5.0
E: 6.700
14
208
Linnea Josefine Slaatten-Larsson
Sandvika turnforening
12.000
D: 3.0
E: 9.000
9.950
D: 3.50
E: 6.450
12.850
D: 5.70
E: 7.150
12.350
D: 5.80
E: 6.550
47.150
7.100
VT
12.000
D: 3.0
E: 9.000
UB
9.950
D: 3.5
E: 6.450
BB
12.850
D: 5.7
E: 7.150
FX
12.350
D: 5.8
E: 6.550
15
213
Kaja Nickelsen Flågan
Holmen tropp og turn
10.450
D: 2.0
E: 8.450
11.900
D: 4.70
E: 7.200
12.100
D: 5.50
E: 6.600
11.950
D: 5.00
E: 6.950
46.400
7.850
VT
10.450
D: 2.0
E: 8.450
UB
11.900
D: 4.7
E: 7.200
BB
12.100
D: 5.5
E: 6.600
FX
11.950
D: 5.0
E: 6.950
16
205
Ronja Blichfeldt Mjønes
Oslo Turnforening
11.250
D: 2.8
E: 8.450
9.050
D: 2.00
E: 7.050
11.650
D: 5.90
E: 5.750
12.300
D: 5.70
E: 6.600
44.250
10.000
VT
11.250
D: 2.8
E: 8.450
UB
9.050
D: 2.0
E: 7.050
BB
11.650
D: 5.9
E: 5.750
FX
12.300
D: 5.7
E: 6.600
17
230
Athena Reinsborg
DFI Tropp og Turn
10.350
D: 2.0
E: 8.350
9.350
D: 2.00
E: 7.350
12.050
D: 4.90
E: 7.150
12.450
D: 5.20
E: 7.250
44.200
10.050
VT
10.350
D: 2.0
E: 8.350
UB
9.350
D: 2.0
E: 7.350
BB
12.050
D: 4.9
E: 7.150
FX
12.450
D: 5.2
E: 7.250
18
237
Josefine Pettersson-Døhlen
Asker Turnforening
10.050
D: 2.0
E: 8.050
10.100
D: 1.50
E: 8.600
11.450
D: 4.50
E: 6.950
11.450
D: 4.90
E: 6.550
43.050
11.200
VT
10.050
D: 2.0
E: 8.050
UB
10.100
D: 1.5
E: 8.600
BB
11.450
D: 4.5
E: 6.950
FX
11.450
D: 4.9
E: 6.550
19
215
Aliya Movafagh
Holmen tropp og turn
10.300
D: 2.0
E: 8.400
ND: 0.10
9.050
D: 2.00
E: 7.050
11.500
D: 5.90
E: 5.600
11.000
D: 5.00
E: 6.000
41.850
12.400
VT
10.300
D: 2.0
E: 8.400
ND: 0.10
UB
9.050
D: 2.0
E: 7.050
BB
11.500
D: 5.9
E: 5.600
FX
11.000
D: 5.0
E: 6.000
20
229
Amanda Nygaard
DFI Tropp og Turn
10.750
D: 1.5
E: 9.250
10.350
D: 2.00
E: 8.350
9.100
D: 5.10
E: 4.000
11.350
D: 4.40
E: 6.950
41.550
12.700
VT
10.750
D: 1.5
E: 9.250
UB
10.350
D: 2.0
E: 8.350
BB
9.100
D: 5.1
E: 4.000
FX
11.350
D: 4.4
E: 6.950
21
227
Marthine Jonassen
Langhus turn
10.450
D: 1.5
E: 8.950
9.500
D: 2.00
E: 7.500
10.700
D: 4.20
E: 6.500
10.800
D: 5.00
E: 5.800
41.450
12.800
VT
10.450
D: 1.5
E: 8.950
UB
9.500
D: 2.0
E: 7.500
BB
10.700
D: 4.2
E: 6.500
FX
10.800
D: 5.0
E: 5.800
22
234
Amanda Westnes
Gjelleråsen IF
10.400
D: 2.0
E: 8.400
9.450
D: 2.00
E: 7.450
9.050
D: 4.50
E: 4.550
11.350
D: 4.90
E: 6.450
40.250
14.000
VT
10.400
D: 2.0
E: 8.400
UB
9.450
D: 2.0
E: 7.450
BB
9.050
D: 4.5
E: 4.550
FX
11.350
D: 4.9
E: 6.450
23
212
Emma Wiiger
Holmen tropp og turn
10.200
D: 2.0
E: 8.200
8.400
D: 2.00
E: 6.400
9.450
D: 5.20
E: 4.350
ND: 0.10
11.550
D: 5.20
E: 6.350
39.600
14.650
VT
10.200
D: 2.0
E: 8.200
UB
8.400
D: 2.0
E: 6.400
BB
9.450
D: 5.2
E: 4.350
ND: 0.10
FX
11.550
D: 5.2
E: 6.350
24
214
Julia Høiby
Holmen tropp og turn
9.700
D: 2.0
E: 7.700
10.000
D: 2.00
E: 8.000
8.650
D: 5.70
E: 3.050
ND: 0.10
10.400
D: 5.10
E: 5.300
38.750
15.500
VT
9.700
D: 2.0
E: 7.700
UB
10.000
D: 2.0
E: 8.000
BB
8.650
D: 5.7
E: 3.050
ND: 0.10
FX
10.400
D: 5.1
E: 5.300
24
228
Felicia Strand
Langhus turn
9.650
D: 1.5
E: 8.150
8.950
D: 1.00
E: 7.950
10.300
D: 4.00
E: 6.300
9.850
D: 4.40
E: 5.450
38.750
15.500
VT
9.650
D: 1.5
E: 8.150
UB
8.950
D: 1.0
E: 7.950
BB
10.300
D: 4.0
E: 6.300
FX
9.850
D: 4.4
E: 5.450
26
216
Ingrid Marie Woxholt
Holmen tropp og turn
10.100
D: 2.0
E: 8.100
7.900
D: 1.50
E: 6.400
9.200
D: 5.50
E: 3.700
11.250
D: 5.10
E: 6.150
38.450
15.800
VT
10.100
D: 2.0
E: 8.100
UB
7.900
D: 1.5
E: 6.400
BB
9.200
D: 5.5
E: 3.700
FX
11.250
D: 5.1
E: 6.150
27
225
Dina Solem
Hoppensprett Turn Jessheim
9.900
D: 1.5
E: 8.400
9.650
D: 2.00
E: 7.650
7.150
D: 2.00
E: 5.150
6.050
D: 2.50
E: 3.550
32.750
21.500
VT
9.900
D: 1.5
E: 8.400
UB
9.650
D: 2.0
E: 7.650
BB
7.150
D: 2.0
E: 5.150
FX
6.050
D: 2.5
E: 3.550
28
207
Øyvor Foss Bjørnstad
Sandvika turnforening
9.750
D: 1.5
E: 8.250
7.250

E: 7.250
4.500
D: 4.20
E: 4.400
ND: 4.10
9.400
D: 3.00
E: 6.400
30.900
23.350
VT
9.750
D: 1.5
E: 8.250
UB
7.250

E: 7.250
BB
4.500
D: 4.2
E: 4.400
ND: 4.10
FX
9.400
D: 3.0
E: 6.400
29
209
Ulrikke Thilesen
Sandvika turnforening
9.450
D: 1.5
E: 7.950
6.200

E: 6.200
3.900
D: 1.00
E: 2.900
11.250
D: 4.90
E: 6.350
30.800
23.450
VT
9.450
D: 1.5
E: 7.950
UB
6.200

E: 6.200
BB
3.900
D: 1.0
E: 2.900
FX
11.250
D: 4.9
E: 6.350
30
235
Serine Sundfør
Asker Turnforening
9.300
D: 0.5
E: 8.800
6.450
-D: 0.50
E: 6.950
7.450
D: 0.50
E: 6.950
7.550
D: 1.00
E: 6.550
30.750
23.500
VT
9.300
D: 0.5
E: 8.800
UB
6.450
-D: 0.5
E: 6.950
BB
7.450
D: 0.5
E: 6.950
FX
7.550
D: 1.0
E: 6.550
31
217
Eva Skogen
Holmen tropp og turn
9.650
D: 2.0
E: 7.650
5.350
D: 0.50
E: 4.850
2.100
D: 4.10
E: 4.000
ND: 6.00
11.450
D: 4.40
E: 7.050
28.550
25.700
VT
9.650
D: 2.0
E: 7.650
UB
5.350
D: 0.5
E: 4.850
BB
2.100
D: 4.1
E: 4.000
ND: 6.00
FX
11.450
D: 4.4
E: 7.050
32
232
Elisabet Brun
Ullensaker gym og turn
8.550
D: 1.5
E: 7.050
6.900

E: 6.900
4.400
D: 0.00
E: 4.400
7.600
D: 2.00
E: 5.600
27.450
26.800
VT
8.550
D: 1.5
E: 7.050
UB
6.900

E: 6.900
BB
4.400

E: 4.400
FX
7.600
D: 2.0
E: 5.600
33
233
Nora Holmgren
Ullensaker gym og turn
VT

UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
201
Eira Engh, Nordstrand turn


4.5


8.650


0.1

6.525
13.050

2
223
Ella Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim


4.5


8.050


0.1

6.225
12.450

0.300
3
220
Isabella Jolie Johansen, HSIL turn


3.0


9.400




6.200
12.400

0.325
4
222
Jasmine Haugen, HSIL turn


3.0


9.350




6.175
12.350

0.350
5
202
Adelen Linnes Almløv, Oslo Turnforening


3.0


9.200




6.100
12.200

0.425
6
208
Linnea Josefine Slaatten-Larsson, Sandvika turnforening


3.0


9.000




6.000
12.000

0.525
7
224
Tilde Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim


2.8


9.050




5.925
11.850

0.600
8
211
Madeleine Gørlitz-Håkonsen, Holmen tropp og turn


2.8


8.850




5.825
11.650

0.700
9
200
Elle Myhre Nilsen, Nordstrand turn


2.8


8.750




5.775
11.550

0.750
10
221
Erin Jensen, HSIL turn


3.0


8.450




5.725
11.450

0.800
11
204
Marte H. Haagensen, Oslo Turnforening


2.8


8.500




5.650
11.300

0.875
12
205
Ronja Blichfeldt Mjønes, Oslo Turnforening


2.8


8.450




5.625
11.250

0.900
13
219
Victoria Rose Ervik Jeannin, Njård turn


2.8


8.200




5.500
11.000

1.025
14
206
Thelma Placht, Oslo Turnforening


3.5


7.400




5.450
10.900

1.075
15
229
Amanda Nygaard, DFI Tropp og Turn


1.5


9.250




5.375
10.750

1.150
16
227
Marthine Jonassen, Langhus turn


1.5


8.950




5.225
10.450

1.300
16
213
Kaja Nickelsen Flågan, Holmen tropp og turn


2.0


8.450




5.225
10.450

1.300
18
234
Amanda Westnes, Gjelleråsen IF


2.0


8.400




5.200
10.400

1.325
19
230
Athena Reinsborg, DFI Tropp og Turn


2.0


8.350




5.175
10.350

1.350
20
215
Aliya Movafagh, Holmen tropp og turn


2.0


8.400


0.1

5.150
10.300

1.375
21
212
Emma Wiiger, Holmen tropp og turn


2.0


8.200




5.100
10.200

1.425
22
216
Ingrid Marie Woxholt, Holmen tropp og turn


2.0


8.100




5.050
10.100

1.475
23
237
Josefine Pettersson-Døhlen, Asker Turnforening


2.0


8.050




5.025
10.050

1.500
23
203
Erika Eriksrud, Oslo Turnforening


2.0


8.050




5.025
10.050

1.500
25
225
Dina Solem, Hoppensprett Turn Jessheim


1.5


8.400




4.950
9.900

1.575
26
207
Øyvor Foss Bjørnstad, Sandvika turnforening


1.5


8.250




4.875
9.750

1.650
27
214
Julia Høiby, Holmen tropp og turn


2.0


7.700




4.850
9.700

1.675
28
228
Felicia Strand, Langhus turn


1.5


8.150




4.825
9.650

1.700
28
217
Eva Skogen, Holmen tropp og turn


2.0


7.650




4.825
9.650

1.700
30
209
Ulrikke Thilesen, Sandvika turnforening


1.5


7.950




4.725
9.450

1.800
31
235
Serine Sundfør, Asker Turnforening


0.5


8.800




4.650
9.300

1.875
32
232
Elisabet Brun, Ullensaker gym og turn


1.5


7.050




4.275
8.550

2.250
33
233
Nora Holmgren, Ullensaker gym og turn










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
206
Thelma Placht, Oslo Turnforening

6.8

7.700


14.500

2
201
Eira Engh, Nordstrand turn

6.0

8.050


14.050

0.450
2
223
Ella Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim

6.0

8.050


14.050

0.450
4
224
Tilde Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim

6.5

7.250


13.750

0.750
5
222
Jasmine Haugen, HSIL turn

5.4

8.150


13.550

0.950
6
220
Isabella Jolie Johansen, HSIL turn

5.4

8.050


13.450

1.050
7
200
Elle Myhre Nilsen, Nordstrand turn

4.7

8.400


13.100

1.400
7
219
Victoria Rose Ervik Jeannin, Njård turn

5.5

7.600


13.100

1.400
9
211
Madeleine Gørlitz-Håkonsen, Holmen tropp og turn

4.8

8.000


12.800

1.700
10
203
Erika Eriksrud, Oslo Turnforening

4.7

7.750


12.450

2.050
11
202
Adelen Linnes Almløv, Oslo Turnforening

4.7

7.350


12.050

2.450
12
213
Kaja Nickelsen Flågan, Holmen tropp og turn

4.7

7.200


11.900

2.600
13
204
Marte H. Haagensen, Oslo Turnforening

4.7

6.900


11.600

2.900
14
221
Erin Jensen, HSIL turn

2.0

8.900


10.900

3.600
15
229
Amanda Nygaard, DFI Tropp og Turn

2.0

8.350


10.350

4.150
16
237
Josefine Pettersson-Døhlen, Asker Turnforening

1.5

8.600


10.100

4.400
17
214
Julia Høiby, Holmen tropp og turn

2.0

8.000


10.000

4.500
18
208
Linnea Josefine Slaatten-Larsson, Sandvika turnforening

3.5

6.450


9.950

4.550
19
225
Dina Solem, Hoppensprett Turn Jessheim

2.0

7.650


9.650

4.850
20
227
Marthine Jonassen, Langhus turn

2.0

7.500


9.500

5.000
21
234
Amanda Westnes, Gjelleråsen IF

2.0

7.450


9.450

5.050
22
230
Athena Reinsborg, DFI Tropp og Turn

2.0

7.350


9.350

5.150
23
205
Ronja Blichfeldt Mjønes, Oslo Turnforening

2.0

7.050


9.050

5.450
23
215
Aliya Movafagh, Holmen tropp og turn

2.0

7.050


9.050

5.450
25
228
Felicia Strand, Langhus turn

1.0

7.950


8.950

5.550
26
212
Emma Wiiger, Holmen tropp og turn

2.0

6.400


8.400

6.100
27
216
Ingrid Marie Woxholt, Holmen tropp og turn

1.5

6.400


7.900

6.600
28
207
Øyvor Foss Bjørnstad, Sandvika turnforening


7.250


7.250

7.250
29
232
Elisabet Brun, Ullensaker gym og turn


6.900


6.900

7.600
30
235
Serine Sundfør, Asker Turnforening

-0.5

6.950


6.450

8.050
31
209
Ulrikke Thilesen, Sandvika turnforening


6.200


6.200

8.300
32
217
Eva Skogen, Holmen tropp og turn

0.5

4.850


5.350

9.150
33
233
Nora Holmgren, Ullensaker gym og turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
220
Isabella Jolie Johansen, HSIL turn

6.6

8.400

0.1

14.900

2
200
Elle Myhre Nilsen, Nordstrand turn

5.8

8.700


14.500

0.400
2
206
Thelma Placht, Oslo Turnforening

6.7

7.800


14.500

0.400
4
222
Jasmine Haugen, HSIL turn

6.4

7.500


13.900

1.000
5
204
Marte H. Haagensen, Oslo Turnforening

6.1

7.300


13.400

1.500
6
221
Erin Jensen, HSIL turn

5.9

7.400


13.300

1.600
6
224
Tilde Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim

6.1

7.200


13.300

1.600
8
201
Eira Engh, Nordstrand turn

6.3

6.950


13.250

1.650
8
223
Ella Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim

6.3

6.950


13.250

1.650
10
211
Madeleine Gørlitz-Håkonsen, Holmen tropp og turn

5.6

7.550


13.150

1.750
11
208
Linnea Josefine Slaatten-Larsson, Sandvika turnforening

5.7

7.150


12.850

2.050
12
203
Erika Eriksrud, Oslo Turnforening

5.9

6.600


12.500

2.400
13
202
Adelen Linnes Almløv, Oslo Turnforening

6.2

6.200


12.400

2.500
14
219
Victoria Rose Ervik Jeannin, Njård turn

5.8

6.400


12.200

2.700
15
213
Kaja Nickelsen Flågan, Holmen tropp og turn

5.5

6.600


12.100

2.800
16
230
Athena Reinsborg, DFI Tropp og Turn

4.9

7.150


12.050

2.850
17
205
Ronja Blichfeldt Mjønes, Oslo Turnforening

5.9

5.750


11.650

3.250
18
215
Aliya Movafagh, Holmen tropp og turn

5.9

5.600


11.500

3.400
19
237
Josefine Pettersson-Døhlen, Asker Turnforening

4.5

6.950


11.450

3.450
20
227
Marthine Jonassen, Langhus turn

4.2

6.500


10.700

4.200
21
228
Felicia Strand, Langhus turn

4.0

6.300


10.300

4.600
22
212
Emma Wiiger, Holmen tropp og turn

5.2

4.350

0.1

9.450

5.450
23
216
Ingrid Marie Woxholt, Holmen tropp og turn

5.5

3.700


9.200

5.700
24
229
Amanda Nygaard, DFI Tropp og Turn

5.1

4.000


9.100

5.800
25
234
Amanda Westnes, Gjelleråsen IF

4.5

4.550


9.050

5.850
26
214
Julia Høiby, Holmen tropp og turn

5.7

3.050

0.1

8.650

6.250
27
235
Serine Sundfør, Asker Turnforening

0.5

6.950


7.450

7.450
28
225
Dina Solem, Hoppensprett Turn Jessheim

2.0

5.150


7.150

7.750
29
207
Øyvor Foss Bjørnstad, Sandvika turnforening

4.2

4.400

4.1

4.500

10.400
30
232
Elisabet Brun, Ullensaker gym og turn


4.400


4.400

10.500
31
209
Ulrikke Thilesen, Sandvika turnforening

1.0

2.900


3.900

11.000
32
217
Eva Skogen, Holmen tropp og turn

4.1

4.000

6.0

2.100

12.800
33
233
Nora Holmgren, Ullensaker gym og turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
206
Thelma Placht, Oslo Turnforening

6.3

8.050


14.350

2
201
Eira Engh, Nordstrand turn

5.8

7.900


13.700

0.650
3
203
Erika Eriksrud, Oslo Turnforening

5.9

7.700


13.600

0.750
4
224
Tilde Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim

6.0

7.550


13.550

0.800
5
222
Jasmine Haugen, HSIL turn

6.4

7.050


13.450

0.900
6
211
Madeleine Gørlitz-Håkonsen, Holmen tropp og turn

5.6

7.650


13.250

1.100
7
204
Marte H. Haagensen, Oslo Turnforening

5.6

7.600


13.200

1.150
7
223
Ella Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim

6.2

7.000


13.200

1.150
9
202
Adelen Linnes Almløv, Oslo Turnforening

6.2

6.950


13.150

1.200
10
200
Elle Myhre Nilsen, Nordstrand turn

5.1

7.950


13.050

1.300
11
220
Isabella Jolie Johansen, HSIL turn

5.6

7.150


12.750

1.600
12
230
Athena Reinsborg, DFI Tropp og Turn

5.2

7.250


12.450

1.900
13
208
Linnea Josefine Slaatten-Larsson, Sandvika turnforening

5.8

6.550


12.350

2.000
14
205
Ronja Blichfeldt Mjønes, Oslo Turnforening

5.7

6.600


12.300

2.050
15
219
Victoria Rose Ervik Jeannin, Njård turn

5.1

6.900


12.000

2.350
16
213
Kaja Nickelsen Flågan, Holmen tropp og turn

5.0

6.950


11.950

2.400
17
221
Erin Jensen, HSIL turn

5.0

6.700


11.700

2.650
18
212
Emma Wiiger, Holmen tropp og turn

5.2

6.350


11.550

2.800
19
217
Eva Skogen, Holmen tropp og turn

4.4

7.050


11.450

2.900
19
237
Josefine Pettersson-Døhlen, Asker Turnforening

4.9

6.550


11.450

2.900
21
229
Amanda Nygaard, DFI Tropp og Turn

4.4

6.950


11.350

3.000
21
234
Amanda Westnes, Gjelleråsen IF

4.9

6.450


11.350

3.000
23
209
Ulrikke Thilesen, Sandvika turnforening

4.9

6.350


11.250

3.100
23
216
Ingrid Marie Woxholt, Holmen tropp og turn

5.1

6.150


11.250

3.100
25
215
Aliya Movafagh, Holmen tropp og turn

5.0

6.000


11.000

3.350
26
227
Marthine Jonassen, Langhus turn

5.0

5.800


10.800

3.550
27
214
Julia Høiby, Holmen tropp og turn

5.1

5.300


10.400

3.950
28
228
Felicia Strand, Langhus turn

4.4

5.450


9.850

4.500
29
207
Øyvor Foss Bjørnstad, Sandvika turnforening

3.0

6.400


9.400

4.950
30
232
Elisabet Brun, Ullensaker gym og turn

2.0

5.600


7.600

6.750
31
235
Serine Sundfør, Asker Turnforening

1.0

6.550


7.550

6.800
32
225
Dina Solem, Hoppensprett Turn Jessheim

2.5

3.550


6.050

8.300
33
233
Nora Holmgren, Ullensaker gym og turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
206
Thelma Placht, Oslo Turnforening




201
Eira Engh, Nordstrand turn




220
Isabella Jolie Johansen, HSIL turn




222
Jasmine Haugen, HSIL turn




200
Elle Myhre Nilsen, Nordstrand turn




211
Madeleine Gørlitz-Håkonsen, Holmen tropp og turn




202
Adelen Linnes Almløv, Oslo Turnforening




204
Marte H. Haagensen, Oslo Turnforening




203
Erika Eriksrud, Oslo Turnforening




219
Victoria Rose Ervik Jeannin, Njård turn




221
Erin Jensen, HSIL turn




208
Linnea Josefine Slaatten-Larsson, Sandvika turnforening




213
Kaja Nickelsen Flågan, Holmen tropp og turn




205
Ronja Blichfeldt Mjønes, Oslo Turnforening




230
Athena Reinsborg, DFI Tropp og Turn




215
Aliya Movafagh, Holmen tropp og turn




229
Amanda Nygaard, DFI Tropp og Turn




227
Marthine Jonassen, Langhus turn




212
Emma Wiiger, Holmen tropp og turn




214
Julia Høiby, Holmen tropp og turn




228
Felicia Strand, Langhus turn




216
Ingrid Marie Woxholt, Holmen tropp og turn




207
Øyvor Foss Bjørnstad, Sandvika turnforening




209
Ulrikke Thilesen, Sandvika turnforening




217
Eva Skogen, Holmen tropp og turn




232
Elisabet Brun, Ullensaker gym og turn




233
Nora Holmgren, Ullensaker gym og turn





Last Update: 6/14/2024 6:02:09 PM
SX
SM
MD
XL
XXL