Back 

KM Turn, Oslo og Akershus Holmen Turnhall, 2019-11-02

Jenter Rekrutt 11 år Jenter Rekrutt 12 år Gutter Rekrutt Jenter Klasse I Gutter Klasse I Jenter Klasse II Gutter Klasse II Jenter Klasse III Gutter Klasse III Jenter Rekrutt Lag Gutter Rekrutt Lag Jenter Stige Lag Gutter Stige Lag
Gutter Rekrutt
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
627
William Sønsteng
Hoppensprett turn Jessheim
13.300
D: 5.0
E: 8.300
12.300
D: 5.00
E: 7.300
13.500
D: 5.00
E: 8.500
13.400
D: 4.00
E: 9.400
13.950
D: 5.00
E: 8.950
14.000
80.450
FX
13.300
D: 5.0
E: 8.300
PH
12.300
D: 5.0
E: 7.300
SR
13.500
D: 5.0
E: 8.500
VT
13.400
D: 4.0
E: 9.400
PB
13.950
D: 5.0
E: 8.950
HB
14.000
D: 5.0
E: 9.000
2
604
Gardar Fjøsne
Njård turn
12.450
D: 4.0
E: 8.450
13.050
D: 3.50
E: 9.550
13.200
D: 4.00
E: 9.200
12.400
D: 3.00
E: 9.400
13.800
D: 5.00
E: 8.800
13.250
78.150
2.300
FX
12.450
D: 4.0
E: 8.450
PH
13.050
D: 3.5
E: 9.550
SR
13.200
D: 4.0
E: 9.200
VT
12.400
D: 3.0
E: 9.400
PB
13.800
D: 5.0
E: 8.800
HB
13.250
D: 4.0
E: 9.250
3
611
Jacob Andersen
Oslo Turnforening
11.950
D: 4.0
E: 7.950
12.900
D: 3.50
E: 9.400
12.200
D: 5.00
E: 7.200
12.450
D: 3.00
E: 9.450
12.050
D: 4.00
E: 8.050
13.150
74.700
5.750
FX
11.950
D: 4.0
E: 7.950
PH
12.900
D: 3.5
E: 9.400
SR
12.200
D: 5.0
E: 7.200
VT
12.450
D: 3.0
E: 9.450
PB
12.050
D: 4.0
E: 8.050
HB
13.150
D: 4.0
E: 9.150
4
609
Mathias Barbo
Oslo Turnforening
10.100
D: 3.0
E: 7.100
12.650
D: 3.50
E: 9.150
13.500
D: 5.00
E: 8.500
11.750
D: 3.00
E: 8.750
11.550
D: 2.50
E: 9.050
12.850
72.400
8.050
FX
10.100
D: 3.0
E: 7.100
PH
12.650
D: 3.5
E: 9.150
SR
13.500
D: 5.0
E: 8.500
VT
11.750
D: 3.0
E: 8.750
PB
11.550
D: 2.5
E: 9.050
HB
12.850
D: 4.0
E: 8.850
5
600
Trym Ekrann Tjøstheim
Njård turn
11.100
D: 4.0
E: 7.100
12.000
D: 3.50
E: 8.500
12.200
D: 3.00
E: 9.200
11.850
D: 3.00
E: 8.850
11.250
D: 3.00
E: 8.250
12.200
70.600
9.850
FX
11.100
D: 4.0
E: 7.100
PH
12.000
D: 3.5
E: 8.500
SR
12.200
D: 3.0
E: 9.200
VT
11.850
D: 3.0
E: 8.850
PB
11.250
D: 3.0
E: 8.250
HB
12.200
D: 4.0
E: 8.200
6
623
Liam Holsæther
Hoppensprett turn Jessheim
10.800
D: 3.0
E: 7.800
11.350
D: 3.00
E: 8.350
11.900
D: 3.00
E: 8.900
11.750
D: 3.00
E: 8.750
11.950
D: 3.00
E: 8.950
12.450
70.200
10.250
FX
10.800
D: 3.0
E: 7.800
PH
11.350
D: 3.0
E: 8.350
SR
11.900
D: 3.0
E: 8.900
VT
11.750
D: 3.0
E: 8.750
PB
11.950
D: 3.0
E: 8.950
HB
12.450
D: 4.0
E: 8.450
7
613
Oscar Chiaki Nakazato Wiik
Oslo Turnforening
10.750
D: 3.0
E: 7.750
12.300
D: 3.50
E: 8.800
12.250
D: 3.00
E: 9.250
12.050
D: 3.00
E: 9.050
11.850
D: 3.00
E: 8.850
10.700
69.900
10.550
FX
10.750
D: 3.0
E: 7.750
PH
12.300
D: 3.5
E: 8.800
SR
12.250
D: 3.0
E: 9.250
VT
12.050
D: 3.0
E: 9.050
PB
11.850
D: 3.0
E: 8.850
HB
10.700
D: 2.5
E: 8.200
8
620
Ola Grøv Revheim
Asker Turnforening
11.100
D: 3.0
E: 8.100
11.700
D: 3.00
E: 8.700
11.500
D: 2.50
E: 9.000
12.150
D: 3.00
E: 9.150
11.500
D: 3.00
E: 8.500
11.700
69.650
10.800
FX
11.100
D: 3.0
E: 8.100
PH
11.700
D: 3.0
E: 8.700
SR
11.500
D: 2.5
E: 9.000
VT
12.150
D: 3.0
E: 9.150
PB
11.500
D: 3.0
E: 8.500
HB
11.700
D: 2.5
E: 9.200
9
608
Philip Nykmark
Nordstrand Turn
11.400
D: 4.0
E: 7.400
11.850
D: 3.00
E: 8.850
11.400
D: 2.50
E: 8.900
12.250
D: 3.00
E: 9.250
11.300
D: 2.50
E: 8.800
11.250
69.450
11.000
FX
11.400
D: 4.0
E: 7.400
PH
11.850
D: 3.0
E: 8.850
SR
11.400
D: 2.5
E: 8.900
VT
12.250
D: 3.0
E: 9.250
PB
11.300
D: 2.5
E: 8.800
HB
11.250
D: 3.0
E: 8.250
10
614
Simen Eliassen
Oslo Turnforening
11.150
D: 3.0
E: 8.150
11.550
D: 3.00
E: 8.550
12.350
D: 4.00
E: 8.350
12.600
D: 3.00
E: 9.600
11.250
D: 3.00
E: 8.250
10.450
69.350
11.100
FX
11.150
D: 3.0
E: 8.150
PH
11.550
D: 3.0
E: 8.550
SR
12.350
D: 4.0
E: 8.350
VT
12.600
D: 3.0
E: 9.600
PB
11.250
D: 3.0
E: 8.250
HB
10.450
D: 1.5
E: 8.950
11
606
Teodor Barsnes -Simonsen
Nordstrand Turn
10.900
D: 3.0
E: 7.900
11.550
D: 3.00
E: 8.550
12.100
D: 3.00
E: 9.100
11.900
D: 3.00
E: 8.900
10.900
D: 3.00
E: 7.900
11.000
68.350
12.100
FX
10.900
D: 3.0
E: 7.900
PH
11.550
D: 3.0
E: 8.550
SR
12.100
D: 3.0
E: 9.100
VT
11.900
D: 3.0
E: 8.900
PB
10.900
D: 3.0
E: 7.900
HB
11.000
D: 2.5
E: 8.500
12
612
Kristoffer Waal
Oslo Turnforening
9.900
D: 2.5
E: 7.400
12.350
D: 3.50
E: 8.850
12.050
D: 3.00
E: 9.050
11.500
D: 3.00
E: 8.500
11.450
D: 3.00
E: 8.450
11.050
68.300
12.150
FX
9.900
D: 2.5
E: 7.400
PH
12.350
D: 3.5
E: 8.850
SR
12.050
D: 3.0
E: 9.050
VT
11.500
D: 3.0
E: 8.500
PB
11.450
D: 3.0
E: 8.450
HB
11.050
D: 2.5
E: 8.550
13
616
Eirik Røkkum-Olsen
Hammer Turn
10.600
D: 2.5
E: 8.100
11.150
D: 2.50
E: 8.650
12.200
D: 3.00
E: 9.200
11.550
D: 3.00
E: 8.550
11.350
D: 2.50
E: 8.850
10.750
67.600
12.850
FX
10.600
D: 2.5
E: 8.100
PH
11.150
D: 2.5
E: 8.650
SR
12.200
D: 3.0
E: 9.200
VT
11.550
D: 3.0
E: 8.550
PB
11.350
D: 2.5
E: 8.850
HB
10.750
D: 1.5
E: 9.250
14
603
Maximilian Røhrl
Njård turn
11.050
D: 2.5
E: 8.550
10.650
D: 2.50
E: 8.150
11.550
D: 2.50
E: 9.050
11.700
D: 3.00
E: 8.700
11.250
D: 2.50
E: 8.750
10.900
67.100
13.350
FX
11.050
D: 2.5
E: 8.550
PH
10.650
D: 2.5
E: 8.150
SR
11.550
D: 2.5
E: 9.050
VT
11.700
D: 3.0
E: 8.700
PB
11.250
D: 2.5
E: 8.750
HB
10.900
D: 2.5
E: 8.400
15
607
Kristoffer Haglund Ask
Nordstrand Turn
9.700
D: 3.0
E: 6.700
11.200
D: 3.00
E: 8.200
12.150
D: 3.00
E: 9.150
12.100
D: 3.00
E: 9.100
11.200
D: 3.00
E: 8.200
9.650
66.000
14.450
FX
9.700
D: 3.0
E: 6.700
PH
11.200
D: 3.0
E: 8.200
SR
12.150
D: 3.0
E: 9.150
VT
12.100
D: 3.0
E: 9.100
PB
11.200
D: 3.0
E: 8.200
HB
9.650
D: 2.5
E: 9.150
ND: 2.00
16
617
Noah Aleksander Bystrøm
Hammer Turn
10.800
D: 3.0
E: 7.800
12.100
D: 3.00
E: 9.100
11.300
D: 2.50
E: 8.800
11.850
D: 3.00
E: 8.850
10.500
D: 1.50
E: 9.000
8.950
65.500
14.950
FX
10.800
D: 3.0
E: 7.800
PH
12.100
D: 3.0
E: 9.100
SR
11.300
D: 2.5
E: 8.800
VT
11.850
D: 3.0
E: 8.850
PB
10.500
D: 1.5
E: 9.000
HB
8.950
D: 1.5
E: 7.450
17
628
Herman Aas Rustad
Hoppensprett turn Jessheim
10.750
D: 3.0
E: 7.750
10.000
D: 1.50
E: 8.500
11.350
D: 2.50
E: 8.850
12.000
D: 3.00
E: 9.000
10.600
D: 1.50
E: 9.100
10.600
65.300
15.150
FX
10.750
D: 3.0
E: 7.750
PH
10.000
D: 1.5
E: 8.500
SR
11.350
D: 2.5
E: 8.850
VT
12.000
D: 3.0
E: 9.000
PB
10.600
D: 1.5
E: 9.100
HB
10.600
D: 3.0
E: 7.600
18
624
Jens Oscar Englund
Hoppensprett turn Jessheim
10.200
D: 2.5
E: 7.700
10.800
D: 2.50
E: 8.300
11.100
D: 2.50
E: 8.600
11.850
D: 3.00
E: 8.850
10.150
D: 3.00
E: 7.150
9.650
63.750
16.700
FX
10.200
D: 2.5
E: 7.700
PH
10.800
D: 2.5
E: 8.300
SR
11.100
D: 2.5
E: 8.600
VT
11.850
D: 3.0
E: 8.850
PB
10.150
D: 3.0
E: 7.150
HB
9.650
D: 1.5
E: 8.150
19
615
Markus Andersen
Gjelleråsen IF
10.300
D: 2.5
E: 7.800
10.950
D: 3.00
E: 7.950
10.750
D: 2.50
E: 8.250
11.800
D: 3.00
E: 8.800
10.450
D: 2.50
E: 7.950
9.250
63.500
16.950
FX
10.300
D: 2.5
E: 7.800
PH
10.950
D: 3.0
E: 7.950
SR
10.750
D: 2.5
E: 8.250
VT
11.800
D: 3.0
E: 8.800
PB
10.450
D: 2.5
E: 7.950
HB
9.250
D: 1.5
E: 7.750
20
601
Azamat Khubaev
Njård turn
9.800
D: 1.5
E: 8.300
10.600
D: 1.50
E: 9.100
11.450
D: 3.00
E: 8.450
10.750
D: 3.00
E: 7.750
10.350
D: 3.00
E: 7.350
10.350
63.300
17.150
FX
9.800
D: 1.5
E: 8.300
PH
10.600
D: 1.5
E: 9.100
SR
11.450
D: 3.0
E: 8.450
VT
10.750
D: 3.0
E: 7.750
PB
10.350
D: 3.0
E: 7.350
HB
10.350
D: 1.5
E: 8.850
21
626
Philip Sandven
Hoppensprett turn Jessheim
11.050
D: 2.5
E: 8.550
10.050
D: 2.50
E: 7.550
11.800
D: 3.00
E: 8.800
10.550
D: 1.50
E: 9.050
9.550
D: 0.50
E: 9.050
9.750
62.750
17.700
FX
11.050
D: 2.5
E: 8.550
PH
10.050
D: 2.5
E: 7.550
SR
11.800
D: 3.0
E: 8.800
VT
10.550
D: 1.5
E: 9.050
PB
9.550
D: 0.5
E: 9.050
HB
9.750
D: 1.5
E: 8.250
22
618
Petter Nordgård Jenssen
Hammer Turn
9.400
D: 3.0
E: 6.400
10.100
D: 2.50
E: 7.600
11.100
D: 2.50
E: 8.600
11.800
D: 3.00
E: 8.800
10.200
D: 3.00
E: 7.200
10.100
62.700
17.750
FX
9.400
D: 3.0
E: 6.400
PH
10.100
D: 2.5
E: 7.600
SR
11.100
D: 2.5
E: 8.600
VT
11.800
D: 3.0
E: 8.800
PB
10.200
D: 3.0
E: 7.200
HB
10.100
D: 2.5
E: 7.600
23
621
Emil Sopata Thorstensen
Asker Turnforening
9.250
D: 0.50
E: 8.750
11.150
D: 2.50
E: 8.650
12.300
D: 3.00
E: 9.300
10.500
D: 1.50
E: 9.000
9.900
53.100
27.350
FX

PH
9.250
D: 0.5
E: 8.750
SR
11.150
D: 2.5
E: 8.650
VT
12.300
D: 3.0
E: 9.300
PB
10.500
D: 1.5
E: 9.000
HB
9.900
D: 1.5
E: 8.400
24
619
Marius Haugsand
Hammer Turn
11.350
D: 2.50
E: 8.850
11.400
D: 2.50
E: 8.900
10.900
D: 2.50
E: 8.400
8.550
42.200
38.250
FX

PH
11.350
D: 2.5
E: 8.850
SR
11.400
D: 2.5
E: 8.900
VT

PB
10.900
D: 2.5
E: 8.400
HB
8.550
D: 0.5
E: 8.050
25
610
Tage Phong Gullbrandsson
Oslo Turnforening
FX

PH

SR

VT

PB

HB

25
625
Fredrik Rynning
Hoppensprett turn Jessheim
FX

PH

SR

VT

PB

HB

25
622
Leon Alexander Flølo Stav
Hoppensprett turn Jessheim
FX

PH

SR

VT

PB

HB

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
627
William Sønsteng, Hoppensprett turn Jessheim

5.0

8.300


13.300

2
604
Gardar Fjøsne, Njård turn

4.0

8.450


12.450

0.850
3
611
Jacob Andersen, Oslo Turnforening

4.0

7.950


11.950

1.350
4
608
Philip Nykmark, Nordstrand Turn

4.0

7.400


11.400

1.900
5
614
Simen Eliassen, Oslo Turnforening

3.0

8.150


11.150

2.150
6
620
Ola Grøv Revheim, Asker Turnforening

3.0

8.100


11.100

2.200
6
600
Trym Ekrann Tjøstheim, Njård turn

4.0

7.100


11.100

2.200
8
626
Philip Sandven, Hoppensprett turn Jessheim

2.5

8.550


11.050

2.250
8
603
Maximilian Røhrl, Njård turn

2.5

8.550


11.050

2.250
10
606
Teodor Barsnes -Simonsen, Nordstrand Turn

3.0

7.900


10.900

2.400
11
623
Liam Holsæther, Hoppensprett turn Jessheim

3.0

7.800


10.800

2.500
11
617
Noah Aleksander Bystrøm, Hammer Turn

3.0

7.800


10.800

2.500
13
628
Herman Aas Rustad, Hoppensprett turn Jessheim

3.0

7.750


10.750

2.550
13
613
Oscar Chiaki Nakazato Wiik, Oslo Turnforening

3.0

7.750


10.750

2.550
15
616
Eirik Røkkum-Olsen, Hammer Turn

2.5

8.100


10.600

2.700
16
615
Markus Andersen, Gjelleråsen IF

2.5

7.800


10.300

3.000
17
624
Jens Oscar Englund, Hoppensprett turn Jessheim

2.5

7.700


10.200

3.100
18
609
Mathias Barbo, Oslo Turnforening

3.0

7.100


10.100

3.200
19
612
Kristoffer Waal, Oslo Turnforening

2.5

7.400


9.900

3.400
20
601
Azamat Khubaev, Njård turn

1.5

8.300


9.800

3.500
21
607
Kristoffer Haglund Ask, Nordstrand Turn

3.0

6.700


9.700

3.600
22
618
Petter Nordgård Jenssen, Hammer Turn

3.0

6.400


9.400

3.900
23
610
Tage Phong Gullbrandsson, Oslo Turnforening




23
619
Marius Haugsand, Hammer Turn




23
621
Emil Sopata Thorstensen, Asker Turnforening




23
622
Leon Alexander Flølo Stav, Hoppensprett turn Jessheim




23
625
Fredrik Rynning, Hoppensprett turn Jessheim




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
604
Gardar Fjøsne, Njård turn

3.5

9.550


13.050

2
611
Jacob Andersen, Oslo Turnforening

3.5

9.400


12.900

0.150
3
609
Mathias Barbo, Oslo Turnforening

3.5

9.150


12.650

0.400
4
612
Kristoffer Waal, Oslo Turnforening

3.5

8.850


12.350

0.700
5
613
Oscar Chiaki Nakazato Wiik, Oslo Turnforening

3.5

8.800


12.300

0.750
5
627
William Sønsteng, Hoppensprett turn Jessheim

5.0

7.300


12.300

0.750
7
617
Noah Aleksander Bystrøm, Hammer Turn

3.0

9.100


12.100

0.950
8
600
Trym Ekrann Tjøstheim, Njård turn

3.5

8.500


12.000

1.050
9
608
Philip Nykmark, Nordstrand Turn

3.0

8.850


11.850

1.200
10
620
Ola Grøv Revheim, Asker Turnforening

3.0

8.700


11.700

1.350
11
606
Teodor Barsnes -Simonsen, Nordstrand Turn

3.0

8.550


11.550

1.500
11
614
Simen Eliassen, Oslo Turnforening

3.0

8.550


11.550

1.500
13
619
Marius Haugsand, Hammer Turn

2.5

8.850


11.350

1.700
13
623
Liam Holsæther, Hoppensprett turn Jessheim

3.0

8.350


11.350

1.700
15
607
Kristoffer Haglund Ask, Nordstrand Turn

3.0

8.200


11.200

1.850
16
616
Eirik Røkkum-Olsen, Hammer Turn

2.5

8.650


11.150

1.900
17
615
Markus Andersen, Gjelleråsen IF

3.0

7.950


10.950

2.100
18
624
Jens Oscar Englund, Hoppensprett turn Jessheim

2.5

8.300


10.800

2.250
19
603
Maximilian Røhrl, Njård turn

2.5

8.150


10.650

2.400
20
601
Azamat Khubaev, Njård turn

1.5

9.100


10.600

2.450
21
618
Petter Nordgård Jenssen, Hammer Turn

2.5

7.600


10.100

2.950
22
626
Philip Sandven, Hoppensprett turn Jessheim

2.5

7.550


10.050

3.000
23
628
Herman Aas Rustad, Hoppensprett turn Jessheim

1.5

8.500


10.000

3.050
24
621
Emil Sopata Thorstensen, Asker Turnforening

0.5

8.750


9.250

3.800
25
610
Tage Phong Gullbrandsson, Oslo Turnforening




25
622
Leon Alexander Flølo Stav, Hoppensprett turn Jessheim




25
625
Fredrik Rynning, Hoppensprett turn Jessheim




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
609
Mathias Barbo, Oslo Turnforening

5.0

8.500


13.500

1
627
William Sønsteng, Hoppensprett turn Jessheim

5.0

8.500


13.500

3
604
Gardar Fjøsne, Njård turn

4.0

9.200


13.200

0.300
4
614
Simen Eliassen, Oslo Turnforening

4.0

8.350


12.350

1.150
5
613
Oscar Chiaki Nakazato Wiik, Oslo Turnforening

3.0

9.250


12.250

1.250
6
600
Trym Ekrann Tjøstheim, Njård turn

3.0

9.200


12.200

1.300
6
616
Eirik Røkkum-Olsen, Hammer Turn

3.0

9.200


12.200

1.300
6
611
Jacob Andersen, Oslo Turnforening

5.0

7.200


12.200

1.300
9
607
Kristoffer Haglund Ask, Nordstrand Turn

3.0

9.150


12.150

1.350
10
606
Teodor Barsnes -Simonsen, Nordstrand Turn

3.0

9.100


12.100

1.400
11
612
Kristoffer Waal, Oslo Turnforening

3.0

9.050


12.050

1.450
12
623
Liam Holsæther, Hoppensprett turn Jessheim

3.0

8.900


11.900

1.600
13
626
Philip Sandven, Hoppensprett turn Jessheim

3.0

8.800


11.800

1.700
14
603
Maximilian Røhrl, Njård turn

2.5

9.050


11.550

1.950
15
620
Ola Grøv Revheim, Asker Turnforening

2.5

9.000


11.500

2.000
16
601
Azamat Khubaev, Njård turn

3.0

8.450


11.450

2.050
17
619
Marius Haugsand, Hammer Turn

2.5

8.900


11.400

2.100
17
608
Philip Nykmark, Nordstrand Turn

2.5

8.900


11.400

2.100
19
628
Herman Aas Rustad, Hoppensprett turn Jessheim

2.5

8.850


11.350

2.150
20
617
Noah Aleksander Bystrøm, Hammer Turn

2.5

8.800


11.300

2.200
21
621
Emil Sopata Thorstensen, Asker Turnforening

2.5

8.650


11.150

2.350
22
624
Jens Oscar Englund, Hoppensprett turn Jessheim

2.5

8.600


11.100

2.400
22
618
Petter Nordgård Jenssen, Hammer Turn

2.5

8.600


11.100

2.400
24
615
Markus Andersen, Gjelleråsen IF

2.5

8.250


10.750

2.750
25
610
Tage Phong Gullbrandsson, Oslo Turnforening




25
622
Leon Alexander Flølo Stav, Hoppensprett turn Jessheim




25
625
Fredrik Rynning, Hoppensprett turn Jessheim




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
627
William Sønsteng, Hoppensprett turn Jessheim


4.0


9.400




6.700
13.400

2
614
Simen Eliassen, Oslo Turnforening


3.0


9.600




6.300
12.600

0.400
3
611
Jacob Andersen, Oslo Turnforening


3.0


9.450




6.225
12.450

0.475
4
604
Gardar Fjøsne, Njård turn


3.0


9.400




6.200
12.400

0.500
5
621
Emil Sopata Thorstensen, Asker Turnforening


3.0


9.300




6.150
12.300

0.550
6
608
Philip Nykmark, Nordstrand Turn


3.0


9.250




6.125
12.250

0.575
7
620
Ola Grøv Revheim, Asker Turnforening


3.0


9.150




6.075
12.150

0.625
8
607
Kristoffer Haglund Ask, Nordstrand Turn


3.0


9.100




6.050
12.100

0.650
9
613
Oscar Chiaki Nakazato Wiik, Oslo Turnforening


3.0


9.050




6.025
12.050

0.675
10
628
Herman Aas Rustad, Hoppensprett turn Jessheim


3.0


9.000




6.000
12.000

0.700
11
606
Teodor Barsnes -Simonsen, Nordstrand Turn


3.0


8.900




5.950
11.900

0.750
12
600
Trym Ekrann Tjøstheim, Njård turn


3.0


8.850




5.925
11.850

0.775
12
624
Jens Oscar Englund, Hoppensprett turn Jessheim


3.0


8.850




5.925
11.850

0.775
12
617
Noah Aleksander Bystrøm, Hammer Turn


3.0


8.850




5.925
11.850

0.775
15
618
Petter Nordgård Jenssen, Hammer Turn


3.0


8.800




5.900
11.800

0.800
15
615
Markus Andersen, Gjelleråsen IF


3.0


8.800




5.900
11.800

0.800
17
609
Mathias Barbo, Oslo Turnforening


3.0


8.750




5.875
11.750

0.825
17
623
Liam Holsæther, Hoppensprett turn Jessheim


3.0


8.750




5.875
11.750

0.825
19
603
Maximilian Røhrl, Njård turn


3.0


8.700




5.850
11.700

0.850
20
616
Eirik Røkkum-Olsen, Hammer Turn


3.0


8.550




5.775
11.550

0.925
21
612
Kristoffer Waal, Oslo Turnforening


3.0


8.500




5.750
11.500

0.950
22
601
Azamat Khubaev, Njård turn


3.0


7.750




5.375
10.750

1.325
23
626
Philip Sandven, Hoppensprett turn Jessheim


1.5


9.050




5.275
10.550

1.425
24
610
Tage Phong Gullbrandsson, Oslo Turnforening










24
619
Marius Haugsand, Hammer Turn










24
622
Leon Alexander Flølo Stav, Hoppensprett turn Jessheim










24
625
Fredrik Rynning, Hoppensprett turn Jessheim










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
627
William Sønsteng, Hoppensprett turn Jessheim

5.0

8.950


13.950

2
604
Gardar Fjøsne, Njård turn

5.0

8.800


13.800

0.150
3
611
Jacob Andersen, Oslo Turnforening

4.0

8.050


12.050

1.900
4
623
Liam Holsæther, Hoppensprett turn Jessheim

3.0

8.950


11.950

2.000
5
613
Oscar Chiaki Nakazato Wiik, Oslo Turnforening

3.0

8.850


11.850

2.100
6
609
Mathias Barbo, Oslo Turnforening

2.5

9.050


11.550

2.400
7
620
Ola Grøv Revheim, Asker Turnforening

3.0

8.500


11.500

2.450
8
612
Kristoffer Waal, Oslo Turnforening

3.0

8.450


11.450

2.500
9
616
Eirik Røkkum-Olsen, Hammer Turn

2.5

8.850


11.350

2.600
10
608
Philip Nykmark, Nordstrand Turn

2.5

8.800


11.300

2.650
11
603
Maximilian Røhrl, Njård turn

2.5

8.750


11.250

2.700
11
614
Simen Eliassen, Oslo Turnforening

3.0

8.250


11.250

2.700
11
600
Trym Ekrann Tjøstheim, Njård turn

3.0

8.250


11.250

2.700
14
607
Kristoffer Haglund Ask, Nordstrand Turn

3.0

8.200


11.200

2.750
15
619
Marius Haugsand, Hammer Turn

2.5

8.400


10.900

3.050
15
606
Teodor Barsnes -Simonsen, Nordstrand Turn

3.0

7.900


10.900

3.050
17
628
Herman Aas Rustad, Hoppensprett turn Jessheim

1.5

9.100


10.600

3.350
18
617
Noah Aleksander Bystrøm, Hammer Turn

1.5

9.000


10.500

3.450
18
621
Emil Sopata Thorstensen, Asker Turnforening

1.5

9.000


10.500

3.450
20
615
Markus Andersen, Gjelleråsen IF

2.5

7.950


10.450

3.500
21
601
Azamat Khubaev, Njård turn

3.0

7.350


10.350

3.600
22
618
Petter Nordgård Jenssen, Hammer Turn

3.0

7.200


10.200

3.750
23
624
Jens Oscar Englund, Hoppensprett turn Jessheim

3.0

7.150


10.150

3.800
24
626
Philip Sandven, Hoppensprett turn Jessheim

0.5

9.050


9.550

4.400
25
610
Tage Phong Gullbrandsson, Oslo Turnforening




25
622
Leon Alexander Flølo Stav, Hoppensprett turn Jessheim




25
625
Fredrik Rynning, Hoppensprett turn Jessheim




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
627
William Sønsteng, Hoppensprett turn Jessheim

5.0

9.000


14.000

2
604
Gardar Fjøsne, Njård turn

4.0

9.250


13.250

0.750
3
611
Jacob Andersen, Oslo Turnforening

4.0

9.150


13.150

0.850
4
609
Mathias Barbo, Oslo Turnforening

4.0

8.850


12.850

1.150
5
623
Liam Holsæther, Hoppensprett turn Jessheim

4.0

8.450


12.450

1.550
6
600
Trym Ekrann Tjøstheim, Njård turn

4.0

8.200


12.200

1.800
7
620
Ola Grøv Revheim, Asker Turnforening

2.5

9.200


11.700

2.300
8
608
Philip Nykmark, Nordstrand Turn

3.0

8.250


11.250

2.750
9
612
Kristoffer Waal, Oslo Turnforening

2.5

8.550


11.050

2.950
10
606
Teodor Barsnes -Simonsen, Nordstrand Turn

2.5

8.500


11.000

3.000
11
603
Maximilian Røhrl, Njård turn

2.5

8.400


10.900

3.100
12
616
Eirik Røkkum-Olsen, Hammer Turn

1.5

9.250


10.750

3.250
13
613
Oscar Chiaki Nakazato Wiik, Oslo Turnforening

2.5

8.200


10.700

3.300
14
628
Herman Aas Rustad, Hoppensprett turn Jessheim

3.0

7.600


10.600

3.400
15
614
Simen Eliassen, Oslo Turnforening

1.5

8.950


10.450

3.550
16
601
Azamat Khubaev, Njård turn

1.5

8.850


10.350

3.650
17
618
Petter Nordgård Jenssen, Hammer Turn

2.5

7.600


10.100

3.900
18
621
Emil Sopata Thorstensen, Asker Turnforening

1.5

8.400


9.900

4.100
19
626
Philip Sandven, Hoppensprett turn Jessheim

1.5

8.250


9.750

4.250
20
607
Kristoffer Haglund Ask, Nordstrand Turn

2.5

9.150

2.0

9.650

4.350
20
624
Jens Oscar Englund, Hoppensprett turn Jessheim

1.5

8.150


9.650

4.350
22
615
Markus Andersen, Gjelleråsen IF

1.5

7.750


9.250

4.750
23
617
Noah Aleksander Bystrøm, Hammer Turn

1.5

7.450


8.950

5.050
24
619
Marius Haugsand, Hammer Turn

0.5

8.050


8.550

5.450
25
610
Tage Phong Gullbrandsson, Oslo Turnforening




25
622
Leon Alexander Flølo Stav, Hoppensprett turn Jessheim




25
625
Fredrik Rynning, Hoppensprett turn Jessheim




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/14/2024 5:57:01 PM
SX
SM
MD
XL
XXL