Back 

Unisport Norges cup nr. 3 turn menn Kristiansand, 2020-10-10

Rekrutt Klasse 1 Klasse 2 Klasse 3 FIG Age Junior Senior Junior Lag rekrutt
Klasse 1
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
15
William Sønsteng
Hoppensprett
11.450
D: 4.6
E: 6.850
10.650
D: 2.70
E: 7.950
11.550
D: 2.90
E: 8.650
11.500
D: 2.80
E: 8.700
12.500
D: 3.30
E: 9.200
11.700
69.350
FX
11.450
D: 4.6
E: 6.850
PH
10.650
D: 2.7
E: 7.950
SR
11.550
D: 2.9
E: 8.650
VT
11.500
D: 2.8
E: 8.700
PB
12.500
D: 3.3
E: 9.200
HB
11.700
D: 4.0
E: 7.700
2
4
Linus Astrup Monen
Nøtterøy turn
12.750
D: 5.1
E: 7.650
9.650
D: 2.90
E: 6.750
12.300
D: 4.00
E: 8.300
10.100
D: 2.20
E: 7.900
11.650
D: 2.70
E: 8.950
10.250
66.700
2.650
FX
12.750
D: 5.1
E: 7.650
PH
9.650
D: 2.9
E: 6.750
SR
12.300
D: 4.0
E: 8.300
VT
10.100
D: 2.2
E: 7.900
PB
11.650
D: 2.7
E: 8.950
HB
10.250
D: 2.2
E: 8.050
3
6
Ivan Maltsev
Kristiansands Turnforening
12.900
D: 4.9
E: 8.000
7.400
D: 1.40
E: 6.300
ND: 0.30
11.050
D: 2.90
E: 8.450
ND: 0.30
11.050
D: 2.00
E: 9.050
10.750
D: 2.50
E: 8.250
10.950
64.100
5.250
FX
12.900
D: 4.9
E: 8.000
PH
7.400
D: 1.4
E: 6.300
ND: 0.30
SR
11.050
D: 2.9
E: 8.450
ND: 0.30
VT
11.050
D: 2.0
E: 9.050
PB
10.750
D: 2.5
E: 8.250
HB
10.950
D: 2.1
E: 8.850
4
5
Brian Rugland
Kristiansands Turnforening
12.850
D: 3.9
E: 8.950
9.700
D: 2.10
E: 7.600
8.900
D: 2.00
E: 7.200
ND: 0.30
11.650
D: 2.40
E: 9.250
10.050
D: 2.90
E: 7.150
10.350
63.500
5.850
FX
12.850
D: 3.9
E: 8.950
PH
9.700
D: 2.1
E: 7.600
SR
8.900
D: 2.0
E: 7.200
ND: 0.30
VT
11.650
D: 2.4
E: 9.250
PB
10.050
D: 2.9
E: 7.150
HB
10.350
D: 2.4
E: 7.950
5
14
Olav Elias Roald Holm
Hoppensprett
10.000
D: 3.8
E: 6.200
9.650
D: 2.40
E: 7.550
ND: 0.30
11.000
D: 2.20
E: 9.100
ND: 0.30
10.800
D: 1.60
E: 9.200
11.350
D: 2.90
E: 8.450
10.400
63.200
6.150
FX
10.000
D: 3.8
E: 6.200
PH
9.650
D: 2.4
E: 7.550
ND: 0.30
SR
11.000
D: 2.2
E: 9.100
ND: 0.30
VT
10.800
D: 1.6
E: 9.200
PB
11.350
D: 2.9
E: 8.450
HB
10.400
D: 2.5
E: 7.900
6
20
Ludvig Broks
Tromsø Turnforening
10.650
D: 4.4
E: 6.250
10.550
D: 2.70
E: 7.850
11.000
D: 2.40
E: 8.600
10.350
D: 2.40
E: 8.250
ND: 0.30
11.700
D: 2.40
E: 9.300
7.650
61.900
7.450
FX
10.650
D: 4.4
E: 6.250
PH
10.550
D: 2.7
E: 7.850
SR
11.000
D: 2.4
E: 8.600
VT
10.350
D: 2.4
E: 8.250
ND: 0.30
PB
11.700
D: 2.4
E: 9.300
HB
7.650
D: 2.4
E: 5.250
7
18
Trym Berge-Johansen
Tromsø Turnforening
11.700
D: 4.0
E: 7.700
9.500
D: 2.60
E: 6.900
11.350
D: 2.70
E: 8.650
11.550
D: 2.20
E: 9.350
11.450
D: 2.40
E: 9.050
6.100
61.650
7.700
FX
11.700
D: 4.0
E: 7.700
PH
9.500
D: 2.6
E: 6.900
SR
11.350
D: 2.7
E: 8.650
VT
11.550
D: 2.2
E: 9.350
PB
11.450
D: 2.4
E: 9.050
HB
6.100
D: 1.4
E: 4.700
8
26
Gardar Fjøsne-Knudsen
Njård Turnforening
10.950
D: 3.4
E: 7.550
8.650
D: 2.50
E: 6.150
10.850
D: 2.00
E: 8.850
10.150
D: 1.60
E: 8.550
10.450
D: 2.50
E: 7.950
10.000
61.050
8.300
FX
10.950
D: 3.4
E: 7.550
PH
8.650
D: 2.5
E: 6.150
SR
10.850
D: 2.0
E: 8.850
VT
10.150
D: 1.6
E: 8.550
PB
10.450
D: 2.5
E: 7.950
HB
10.000
D: 1.4
E: 8.600
9
2
Linus Røhnbæk Stensrud
Elverum turn
11.850
D: 4.2
E: 7.650
7.750
D: 1.40
E: 6.650
ND: 0.30
10.450
D: 2.10
E: 8.650
ND: 0.30
11.250
D: 2.20
E: 9.050
10.500
D: 2.20
E: 8.300
8.850
60.650
8.700
FX
11.850
D: 4.2
E: 7.650
PH
7.750
D: 1.4
E: 6.650
ND: 0.30
SR
10.450
D: 2.1
E: 8.650
ND: 0.30
VT
11.250
D: 2.2
E: 9.050
PB
10.500
D: 2.2
E: 8.300
HB
8.850
D: 1.2
E: 7.650
10
3
Nikolai Haugen
Elverum turn
10.600
D: 4.4
E: 6.200
7.950
D: 1.50
E: 6.750
ND: 0.30
9.350
D: 2.10
E: 7.550
ND: 0.30
10.900
D: 1.60
E: 9.300
10.850
D: 2.30
E: 8.550
9.950
59.600
9.750
FX
10.600
D: 4.4
E: 6.200
PH
7.950
D: 1.5
E: 6.750
ND: 0.30
SR
9.350
D: 2.1
E: 7.550
ND: 0.30
VT
10.900
D: 1.6
E: 9.300
PB
10.850
D: 2.3
E: 8.550
HB
9.950
D: 1.8
E: 8.150
11
17
Jacob Andersen
Oslo Turnforening
11.750
D: 3.4
E: 8.350
7.300
D: 1.70
E: 5.600
9.150
D: 2.20
E: 7.250
ND: 0.30
10.900
D: 2.20
E: 8.700
10.400
D: 2.50
E: 7.900
9.850
59.350
10.000
FX
11.750
D: 3.4
E: 8.350
PH
7.300
D: 1.7
E: 5.600
SR
9.150
D: 2.2
E: 7.250
ND: 0.30
VT
10.900
D: 2.2
E: 8.700
PB
10.400
D: 2.5
E: 7.900
HB
9.850
D: 1.7
E: 8.150
12
8
Lukas Aateigen Nilsen
Kristiansands Turnforening
11.850
D: 3.8
E: 8.050
3.550
D: 1.00
E: 4.550
ND: 2.00
10.100
D: 2.00
E: 8.400
ND: 0.30
11.600
D: 2.40
E: 9.200
10.400
D: 2.80
E: 7.600
9.850
57.350
12.000
FX
11.850
D: 3.8
E: 8.050
PH
3.550
D: 1.0
E: 4.550
ND: 2.00
SR
10.100
D: 2.0
E: 8.400
ND: 0.30
VT
11.600
D: 2.4
E: 9.200
PB
10.400
D: 2.8
E: 7.600
HB
9.850
D: 1.4
E: 8.450
13
30
Elias Pfaff
Arendals Turnforening
11.450
D: 3.4
E: 8.050
5.900
D: 1.40
E: 6.500
ND: 2.00
11.050
D: 2.40
E: 8.650
10.150
D: 1.60
E: 8.550
10.400
D: 2.50
E: 7.900
7.750
56.700
12.650
FX
11.450
D: 3.4
E: 8.050
PH
5.900
D: 1.4
E: 6.500
ND: 2.00
SR
11.050
D: 2.4
E: 8.650
VT
10.150
D: 1.6
E: 8.550
PB
10.400
D: 2.5
E: 7.900
HB
7.750
D: 1.3
E: 6.450
14
29
Bendik Grunde
Arendals Turnforening
8.800
D: 2.8
E: 8.000
ND: 2.00
7.900
D: 1.10
E: 6.800
10.100
D: 2.10
E: 8.300
ND: 0.30
10.800
D: 2.40
E: 8.400
9.700
D: 2.00
E: 7.700
8.900
56.200
13.150
FX
8.800
D: 2.8
E: 8.000
ND: 2.00
PH
7.900
D: 1.1
E: 6.800
SR
10.100
D: 2.1
E: 8.300
ND: 0.30
VT
10.800
D: 2.4
E: 8.400
PB
9.700
D: 2.0
E: 7.700
HB
8.900
D: 1.4
E: 7.500
15
31
Sondre Akselsen Rose
Arendals Turnforening
9.250
D: 3.2
E: 8.050
ND: 2.00
8.800
D: 1.70
E: 7.100
8.750
D: 2.10
E: 6.950
ND: 0.30
10.050
D: 1.60
E: 8.450
9.700
D: 2.00
E: 7.700
9.600
56.150
13.200
FX
9.250
D: 3.2
E: 8.050
ND: 2.00
PH
8.800
D: 1.7
E: 7.100
SR
8.750
D: 2.1
E: 6.950
ND: 0.30
VT
10.050
D: 1.6
E: 8.450
PB
9.700
D: 2.0
E: 7.700
HB
9.600
D: 1.4
E: 8.200
16
13
Leon Alexander Flølo Stav
Hoppensprett
10.150
D: 2.2
E: 7.950
4.150
D: 1.00
E: 5.450
ND: 2.30
9.750
D: 1.90
E: 8.150
ND: 0.30
10.550
D: 1.60
E: 8.950
9.450
D: 2.30
E: 7.150
8.850
52.900
16.450
FX
10.150
D: 2.2
E: 7.950
PH
4.150
D: 1.0
E: 5.450
ND: 2.30
SR
9.750
D: 1.9
E: 8.150
ND: 0.30
VT
10.550
D: 1.6
E: 8.950
PB
9.450
D: 2.3
E: 7.150
HB
8.850
D: 0.7
E: 8.150
17
19
Elias Helland
Tromsø Turnforening
8.150
D: 2.30
E: 8.150
ND: 2.30
10.650
D: 2.50
E: 8.450
ND: 0.30
11.000
D: 1.60
E: 9.400
11.600
D: 2.40
E: 9.200
9.650
51.050
18.300
FX

PH
8.150
D: 2.3
E: 8.150
ND: 2.30
SR
10.650
D: 2.5
E: 8.450
ND: 0.30
VT
11.000
D: 1.6
E: 9.400
PB
11.600
D: 2.4
E: 9.200
HB
9.650
D: 1.6
E: 8.050
18
24
Maximilian Christian Røhrl
Njård Turnforening
9.700
D: 2.9
E: 6.800
6.100
D: 1.30
E: 7.100
ND: 2.30
6.500
D: 1.40
E: 7.400
ND: 2.30
10.400
D: 1.60
E: 8.800
8.850
D: 1.50
E: 7.350
9.200
50.750
18.600
FX
9.700
D: 2.9
E: 6.800
PH
6.100
D: 1.3
E: 7.100
ND: 2.30
SR
6.500
D: 1.4
E: 7.400
ND: 2.30
VT
10.400
D: 1.6
E: 8.800
PB
8.850
D: 1.5
E: 7.350
HB
9.200
D: 1.3
E: 7.900
19
27
Kristian Ramdahl
Njård Turnforening
8.900
D: 2.10
E: 6.800
10.800
D: 2.50
E: 8.300
10.450
D: 1.60
E: 8.850
11.000
D: 2.50
E: 8.500
8.550
49.700
19.650
FX

PH
8.900
D: 2.1
E: 6.800
SR
10.800
D: 2.5
E: 8.300
VT
10.450
D: 1.6
E: 8.850
PB
11.000
D: 2.5
E: 8.500
HB
8.550
D: 1.7
E: 6.850
20
33
Simon Lae Ring
Njård Turnforening
10.100
D: 2.6
E: 7.500
3.450
D: 1.30
E: 4.150
ND: 2.00
9.950
D: 2.00
E: 8.250
ND: 0.30
10.900
D: 2.20
E: 8.800
ND: 0.10
6.350
D: 2.20
E: 4.150
8.000
48.750
20.600
FX
10.100
D: 2.6
E: 7.500
PH
3.450
D: 1.3
E: 4.150
ND: 2.00
SR
9.950
D: 2.0
E: 8.250
ND: 0.30
VT
10.900
D: 2.2
E: 8.800
ND: 0.10
PB
6.350
D: 2.2
E: 4.150
HB
8.000
D: 1.3
E: 6.700
21
16
Mathias Barbo
Oslo Turnforening
11.550
D: 3.5
E: 8.050
1.950
D: 0.80
E: 3.450
ND: 2.30
10.900
D: 2.80
E: 8.100
10.350
D: 1.60
E: 8.750
6.450
D: 2.10
E: 4.350
6.950
48.150
21.200
FX
11.550
D: 3.5
E: 8.050
PH
1.950
D: 0.8
E: 3.450
ND: 2.30
SR
10.900
D: 2.8
E: 8.100
VT
10.350
D: 1.6
E: 8.750
PB
6.450
D: 2.1
E: 4.350
HB
6.950
D: 2.2
E: 4.750
22
12
Herman Aas Rustad
Hoppensprett
9.300
D: 2.8
E: 6.500
1.150
D: 0.70
E: 4.750
ND: 4.30
9.600
D: 2.00
E: 7.900
ND: 0.30
10.150
D: 1.60
E: 8.550
4.450
D: 1.30
E: 5.150
ND: 2.0
8.000
42.650
26.700
FX
9.300
D: 2.8
E: 6.500
PH
1.150
D: 0.7
E: 4.750
ND: 4.30
SR
9.600
D: 2.0
E: 7.900
ND: 0.30
VT
10.150
D: 1.6
E: 8.550
PB
4.450
D: 1.3
E: 5.150
ND: 2.00
HB
8.000
D: 0.7
E: 7.300
23
7
Tarald McFadzean
Kristiansands Turnforening
10.300
D: 3.1
E: 7.200
5.400
D: 1.30
E: 6.400
ND: 2.30
9.850
D: 2.00
E: 8.150
ND: 0.30
10.200
D: 1.60
E: 8.600
6.250
42.000
27.350
FX
10.300
D: 3.1
E: 7.200
PH
5.400
D: 1.3
E: 6.400
ND: 2.30
SR
9.850
D: 2.0
E: 8.150
ND: 0.30
VT
10.200
D: 1.6
E: 8.600
PB

HB
6.250
D: 1.3
E: 7.950
ND: 3.00
24
28
Laurits Laake
Njård Turnforening
10.450
D: 3.40
E: 7.050
9.800
D: 2.20
E: 7.900
ND: 0.30
10.700
D: 2.50
E: 8.200
9.450
40.400
28.950
FX

PH
10.450
D: 3.4
E: 7.050
SR
9.800
D: 2.2
E: 7.900
ND: 0.30
VT

PB
10.700
D: 2.5
E: 8.200
HB
9.450
D: 1.7
E: 7.750
25
25
Trym Ekrann Tjøstheim
Njård Turnforening
8.650
D: 1.50
E: 7.450
ND: 0.30
10.150
D: 1.80
E: 8.350
8.750
D: 2.30
E: 6.450
9.450
37.000
32.350
FX

PH
8.650
D: 1.5
E: 7.450
ND: 0.30
SR
10.150
D: 1.8
E: 8.350
VT

PB
8.750
D: 2.3
E: 6.450
HB
9.450
D: 1.4
E: 8.050
26
9
Leon Øgrey-Brandsdal
Kristiansands Turnforening
11.950
D: 3.9
E: 8.050
4.350
D: 1.30
E: 7.350
ND: 4.30
10.850
D: 2.00
E: 8.850
27.150
42.200
FX
11.950
D: 3.9
E: 8.050
PH
4.350
D: 1.3
E: 7.350
ND: 4.30
SR

VT
10.850
D: 2.0
E: 8.850
PB

HB

27
1
Mathias Johannessen
Stavanger turnforening
6.100
D: 1.40
E: 5.000
ND: 0.30
10.800
D: 1.60
E: 9.200
7.700
24.600
44.750
FX

PH
6.100
D: 1.4
E: 5.000
ND: 0.30
SR

VT
10.800
D: 1.6
E: 9.200
PB

HB
7.700
D: 1.8
E: 5.900
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
6
Ivan Maltsev, Kristiansands Turnforening

4.9

8.000


12.900

2
5
Brian Rugland, Kristiansands Turnforening

3.9

8.950


12.850

0.050
3
4
Linus Astrup Monen, Nøtterøy turn

5.1

7.650


12.750

0.150
4
9
Leon Øgrey-Brandsdal, Kristiansands Turnforening

3.9

8.050


11.950

0.950
5
8
Lukas Aateigen Nilsen, Kristiansands Turnforening

3.8

8.050


11.850

1.050
5
2
Linus Røhnbæk Stensrud, Elverum turn

4.2

7.650


11.850

1.050
7
17
Jacob Andersen, Oslo Turnforening

3.4

8.350


11.750

1.150
8
18
Trym Berge-Johansen, Tromsø Turnforening

4.0

7.700


11.700

1.200
9
16
Mathias Barbo, Oslo Turnforening

3.5

8.050


11.550

1.350
10
30
Elias Pfaff, Arendals Turnforening

3.4

8.050


11.450

1.450
10
15
William Sønsteng, Hoppensprett

4.6

6.850


11.450

1.450
12
26
Gardar Fjøsne-Knudsen, Njård Turnforening

3.4

7.550


10.950

1.950
13
20
Ludvig Broks, Tromsø Turnforening

4.4

6.250


10.650

2.250
14
3
Nikolai Haugen, Elverum turn

4.4

6.200


10.600

2.300
15
7
Tarald McFadzean, Kristiansands Turnforening

3.1

7.200


10.300

2.600
16
13
Leon Alexander Flølo Stav, Hoppensprett

2.2

7.950


10.150

2.750
17
33
Simon Lae Ring, Njård Turnforening

2.6

7.500


10.100

2.800
18
14
Olav Elias Roald Holm, Hoppensprett

3.8

6.200


10.000

2.900
19
24
Maximilian Christian Røhrl, Njård Turnforening

2.9

6.800


9.700

3.200
20
12
Herman Aas Rustad, Hoppensprett

2.8

6.500


9.300

3.600
21
31
Sondre Akselsen Rose, Arendals Turnforening

3.2

8.050

2.0

9.250

3.650
22
29
Bendik Grunde, Arendals Turnforening

2.8

8.000

2.0

8.800

4.100
23
19
Elias Helland, Tromsø Turnforening




23
27
Kristian Ramdahl, Njård Turnforening




23
28
Laurits Laake, Njård Turnforening




23
25
Trym Ekrann Tjøstheim, Njård Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
15
William Sønsteng, Hoppensprett

2.7

7.950


10.650

2
20
Ludvig Broks, Tromsø Turnforening

2.7

7.850


10.550

0.100
3
28
Laurits Laake, Njård Turnforening

3.4

7.050


10.450

0.200
4
5
Brian Rugland, Kristiansands Turnforening

2.1

7.600


9.700

0.950
5
14
Olav Elias Roald Holm, Hoppensprett

2.4

7.550

0.3

9.650

1.000
5
4
Linus Astrup Monen, Nøtterøy turn

2.9

6.750


9.650

1.000
7
18
Trym Berge-Johansen, Tromsø Turnforening

2.6

6.900


9.500

1.150
8
27
Kristian Ramdahl, Njård Turnforening

2.1

6.800


8.900

1.750
9
31
Sondre Akselsen Rose, Arendals Turnforening

1.7

7.100


8.800

1.850
10
25
Trym Ekrann Tjøstheim, Njård Turnforening

1.5

7.450

0.3

8.650

2.000
10
26
Gardar Fjøsne-Knudsen, Njård Turnforening

2.5

6.150


8.650

2.000
12
19
Elias Helland, Tromsø Turnforening

2.3

8.150

2.3

8.150

2.500
13
3
Nikolai Haugen, Elverum turn

1.5

6.750

0.3

7.950

2.700
14
29
Bendik Grunde, Arendals Turnforening

1.1

6.800


7.900

2.750
15
2
Linus Røhnbæk Stensrud, Elverum turn

1.4

6.650

0.3

7.750

2.900
16
6
Ivan Maltsev, Kristiansands Turnforening

1.4

6.300

0.3

7.400

3.250
17
17
Jacob Andersen, Oslo Turnforening

1.7

5.600


7.300

3.350
18
24
Maximilian Christian Røhrl, Njård Turnforening

1.3

7.100

2.3

6.100

4.550
18
1
Mathias Johannessen, Stavanger turnforening

1.4

5.000

0.3

6.100

4.550
20
30
Elias Pfaff, Arendals Turnforening

1.4

6.500

2.0

5.900

4.750
21
7
Tarald McFadzean, Kristiansands Turnforening

1.3

6.400

2.3

5.400

5.250
22
9
Leon Øgrey-Brandsdal, Kristiansands Turnforening

1.3

7.350

4.3

4.350

6.300
23
13
Leon Alexander Flølo Stav, Hoppensprett

1.0

5.450

2.3

4.150

6.500
24
8
Lukas Aateigen Nilsen, Kristiansands Turnforening

1.0

4.550

2.0

3.550

7.100
25
33
Simon Lae Ring, Njård Turnforening

1.3

4.150

2.0

3.450

7.200
26
16
Mathias Barbo, Oslo Turnforening

0.8

3.450

2.3

1.950

8.700
27
12
Herman Aas Rustad, Hoppensprett

0.7

4.750

4.3

1.150

9.500
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
4
Linus Astrup Monen, Nøtterøy turn

4.0

8.300


12.300

2
15
William Sønsteng, Hoppensprett

2.9

8.650


11.550

0.750
3
18
Trym Berge-Johansen, Tromsø Turnforening

2.7

8.650


11.350

0.950
4
30
Elias Pfaff, Arendals Turnforening

2.4

8.650


11.050

1.250
4
6
Ivan Maltsev, Kristiansands Turnforening

2.9

8.450

0.3

11.050

1.250
6
14
Olav Elias Roald Holm, Hoppensprett

2.2

9.100

0.3

11.000

1.300
6
20
Ludvig Broks, Tromsø Turnforening

2.4

8.600


11.000

1.300
8
16
Mathias Barbo, Oslo Turnforening

2.8

8.100


10.900

1.400
9
26
Gardar Fjøsne-Knudsen, Njård Turnforening

2.0

8.850


10.850

1.450
10
27
Kristian Ramdahl, Njård Turnforening

2.5

8.300


10.800

1.500
11
19
Elias Helland, Tromsø Turnforening

2.5

8.450

0.3

10.650

1.650
12
2
Linus Røhnbæk Stensrud, Elverum turn

2.1

8.650

0.3

10.450

1.850
13
25
Trym Ekrann Tjøstheim, Njård Turnforening

1.8

8.350


10.150

2.150
14
8
Lukas Aateigen Nilsen, Kristiansands Turnforening

2.0

8.400

0.3

10.100

2.200
14
29
Bendik Grunde, Arendals Turnforening

2.1

8.300

0.3

10.100

2.200
16
33
Simon Lae Ring, Njård Turnforening

2.0

8.250

0.3

9.950

2.350
17
7
Tarald McFadzean, Kristiansands Turnforening

2.0

8.150

0.3

9.850

2.450
18
28
Laurits Laake, Njård Turnforening

2.2

7.900

0.3

9.800

2.500
19
13
Leon Alexander Flølo Stav, Hoppensprett

1.9

8.150

0.3

9.750

2.550
20
12
Herman Aas Rustad, Hoppensprett

2.0

7.900

0.3

9.600

2.700
21
3
Nikolai Haugen, Elverum turn

2.1

7.550

0.3

9.350

2.950
22
17
Jacob Andersen, Oslo Turnforening

2.2

7.250

0.3

9.150

3.150
23
5
Brian Rugland, Kristiansands Turnforening

2.0

7.200

0.3

8.900

3.400
24
31
Sondre Akselsen Rose, Arendals Turnforening

2.1

6.950

0.3

8.750

3.550
25
24
Maximilian Christian Røhrl, Njård Turnforening

1.4

7.400

2.3

6.500

5.800
26
9
Leon Øgrey-Brandsdal, Kristiansands Turnforening




26
1
Mathias Johannessen, Stavanger turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
5
Brian Rugland, Kristiansands Turnforening


2.4


9.250




11.650

2
8
Lukas Aateigen Nilsen, Kristiansands Turnforening


2.4


9.200




11.600

0.050
3
18
Trym Berge-Johansen, Tromsø Turnforening


2.2


9.350




11.550

0.100
4
15
William Sønsteng, Hoppensprett


2.8


8.700




11.500

0.150
5
2
Linus Røhnbæk Stensrud, Elverum turn


2.2


9.050




11.250

0.400
6
6
Ivan Maltsev, Kristiansands Turnforening


2.0


9.050




11.050

0.600
7
19
Elias Helland, Tromsø Turnforening


1.6


9.400




11.000

0.650
8
3
Nikolai Haugen, Elverum turn


1.6


9.300




10.900

0.750
8
33
Simon Lae Ring, Njård Turnforening


2.2


8.800


0.1

10.900

0.750
8
17
Jacob Andersen, Oslo Turnforening


2.2


8.700




10.900

0.750
11
9
Leon Øgrey-Brandsdal, Kristiansands Turnforening


2.0


8.850




10.850

0.800
12
1
Mathias Johannessen, Stavanger turnforening


1.6


9.200




10.800

0.850
12
14
Olav Elias Roald Holm, Hoppensprett


1.6


9.200




10.800

0.850
12
29
Bendik Grunde, Arendals Turnforening


2.4


8.400




10.800

0.850
15
13
Leon Alexander Flølo Stav, Hoppensprett


1.6


8.950




10.550

1.100
16
27
Kristian Ramdahl, Njård Turnforening


1.6


8.850




10.450

1.200
17
24
Maximilian Christian Røhrl, Njård Turnforening


1.6


8.800




10.400

1.250
18
16
Mathias Barbo, Oslo Turnforening


1.6


8.750




10.350

1.300
18
20
Ludvig Broks, Tromsø Turnforening


2.4


8.250


0.3

10.350

1.300
20
7
Tarald McFadzean, Kristiansands Turnforening


1.6


8.600




10.200

1.450
21
12
Herman Aas Rustad, Hoppensprett


1.6


8.550




10.150

1.500
21
26
Gardar Fjøsne-Knudsen, Njård Turnforening


1.6


8.550




10.150

1.500
21
30
Elias Pfaff, Arendals Turnforening


1.6


8.550




10.150

1.500
24
4
Linus Astrup Monen, Nøtterøy turn


2.2


7.900




10.100

1.550
25
31
Sondre Akselsen Rose, Arendals Turnforening


1.6


8.450




10.050

1.600
26
28
Laurits Laake, Njård Turnforening










26
25
Trym Ekrann Tjøstheim, Njård Turnforening










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
15
William Sønsteng, Hoppensprett

3.3

9.200


12.500

2
20
Ludvig Broks, Tromsø Turnforening

2.4

9.300


11.700

0.800
3
4
Linus Astrup Monen, Nøtterøy turn

2.7

8.950


11.650

0.850
4
19
Elias Helland, Tromsø Turnforening

2.4

9.200


11.600

0.900
5
18
Trym Berge-Johansen, Tromsø Turnforening

2.4

9.050


11.450

1.050
6
14
Olav Elias Roald Holm, Hoppensprett

2.9

8.450


11.350

1.150
7
27
Kristian Ramdahl, Njård Turnforening

2.5

8.500


11.000

1.500
8
3
Nikolai Haugen, Elverum turn

2.3

8.550


10.850

1.650
9
6
Ivan Maltsev, Kristiansands Turnforening

2.5

8.250


10.750

1.750
10
28
Laurits Laake, Njård Turnforening

2.5

8.200


10.700

1.800
11
2
Linus Røhnbæk Stensrud, Elverum turn

2.2

8.300


10.500

2.000
12
26
Gardar Fjøsne-Knudsen, Njård Turnforening

2.5

7.950


10.450

2.050
13
30
Elias Pfaff, Arendals Turnforening

2.5

7.900


10.400

2.100
13
17
Jacob Andersen, Oslo Turnforening

2.5

7.900


10.400

2.100
13
8
Lukas Aateigen Nilsen, Kristiansands Turnforening

2.8

7.600


10.400

2.100
16
5
Brian Rugland, Kristiansands Turnforening

2.9

7.150


10.050

2.450
17
29
Bendik Grunde, Arendals Turnforening

2.0

7.700


9.700

2.800
17
31
Sondre Akselsen Rose, Arendals Turnforening

2.0

7.700


9.700

2.800
19
13
Leon Alexander Flølo Stav, Hoppensprett

2.3

7.150


9.450

3.050
20
24
Maximilian Christian Røhrl, Njård Turnforening

1.5

7.350


8.850

3.650
21
25
Trym Ekrann Tjøstheim, Njård Turnforening

2.3

6.450


8.750

3.750
22
16
Mathias Barbo, Oslo Turnforening

2.1

4.350


6.450

6.050
23
33
Simon Lae Ring, Njård Turnforening

2.2

4.150


6.350

6.150
24
12
Herman Aas Rustad, Hoppensprett

1.3

5.150

2.0

4.450

8.050
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
15
William Sønsteng, Hoppensprett

4.0

7.700


11.700

2
6
Ivan Maltsev, Kristiansands Turnforening

2.1

8.850


10.950

0.750
3
14
Olav Elias Roald Holm, Hoppensprett

2.5

7.900


10.400

1.300
4
5
Brian Rugland, Kristiansands Turnforening

2.4

7.950


10.350

1.350
5
4
Linus Astrup Monen, Nøtterøy turn

2.2

8.050


10.250

1.450
6
26
Gardar Fjøsne-Knudsen, Njård Turnforening

1.4

8.600


10.000

1.700
7
3
Nikolai Haugen, Elverum turn

1.8

8.150


9.950

1.750
8
8
Lukas Aateigen Nilsen, Kristiansands Turnforening

1.4

8.450


9.850

1.850
8
17
Jacob Andersen, Oslo Turnforening

1.7

8.150


9.850

1.850
10
19
Elias Helland, Tromsø Turnforening

1.6

8.050


9.650

2.050
11
31
Sondre Akselsen Rose, Arendals Turnforening

1.4

8.200


9.600

2.100
12
25
Trym Ekrann Tjøstheim, Njård Turnforening

1.4

8.050


9.450

2.250
12
28
Laurits Laake, Njård Turnforening

1.7

7.750


9.450

2.250
14
24
Maximilian Christian Røhrl, Njård Turnforening

1.3

7.900


9.200

2.500
15
29
Bendik Grunde, Arendals Turnforening

1.4

7.500


8.900

2.800
16
13
Leon Alexander Flølo Stav, Hoppensprett

0.7

8.150


8.850

2.850
16
2
Linus Røhnbæk Stensrud, Elverum turn

1.2

7.650


8.850

2.850
18
27
Kristian Ramdahl, Njård Turnforening

1.7

6.850


8.550

3.150
19
12
Herman Aas Rustad, Hoppensprett

0.7

7.300


8.000

3.700
19
33
Simon Lae Ring, Njård Turnforening

1.3

6.700


8.000

3.700
21
30
Elias Pfaff, Arendals Turnforening

1.3

6.450


7.750

3.950
22
1
Mathias Johannessen, Stavanger turnforening

1.8

5.900


7.700

4.000
23
20
Ludvig Broks, Tromsø Turnforening

2.4

5.250


7.650

4.050
24
16
Mathias Barbo, Oslo Turnforening

2.2

4.750


6.950

4.750
25
7
Tarald McFadzean, Kristiansands Turnforening

1.3

7.950

3.0

6.250

5.450
26
18
Trym Berge-Johansen, Tromsø Turnforening

1.4

4.700


6.100

5.600
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 7/25/2024 12:51:19 PM
SX
SM
MD
XL
XXL